Říjen 2010

31.10.|Prázdniny jsou pryč a teď zase do školy...

31. října 2010 v 19:49 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Prázdniny utekly a zítra zase do školy.Komu se chce ať se přihlásí! ( chvilka napětí ) ---- Nikdo se nehlásí,to se dalo čekat xD Dneska jsem celé dopoledne četla,uklízela a jen odpočívala.Odpoledne jsem zase četla ale šli jsme se projít někam ven ať nesedíme celý den doma.Mezitím jsem psala na počítači slohovku ( trvalo mi to cca hodinu).No a před chvilku jsem to napsala a je to černé na bílém.Dalo mi to docela práci a málem mi odumřela pravá ruka -chudinka.No a ted si jen něco zopakovat a konečně budu mít klid po celém dni.Od zítřka se nám v pondělky ruší odpoledne,je přesunuto na uterý,takže budu mít osum hodin.Mám totiž nultou a pak budu mít ještě to hnusné odpolednko.No ale tak celý listopad to nějak vydržím.

-Jo a ještě taková malí informační poznámka ohledně layoutu,konkrétně statusu.Každý den,když buud mít pouze chvilku čas ale nestihnu za tu dobu napsat článek,tak budu sptá takové kratší statusy,které budou v tom žlutém pruhu ( aktuálně:)

I.Slohová práce - Chakteristika literární postavy

31. října 2010 v 15:14 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Poznámka: Konečně jsem tu slohovku dapsala,psala jsem jí asi hodinu,tak doufám,že dostanu jedničku xD

Babička - Božena Němcová

1)VZHLED
Babička měla bílé vlasy,svraštělý obličej,scvrklé ruce...Byla menší postavy.Vypadala prostě jako typická,skromná babička.Nosila prosté oblečení,nepůsobilo nijak zbohatle.Chodívala v obyčejném domácím oblečením a to například:
sukně,zástěra,černé pantoflíčky a vždy u sebe nosila kapsář. Ve své ,,světničce" měla
truhlu, kde bylo také sváteční oblečení
jako například mezulánky,letní kabátky,šněrovačky,šátky, fěrtochy a to vše měla uložené v nejlepším pořádku.Babička se ale vždy oblékala čistě.Byla vždy čilá jako rybička a to byla postarší osobou.Ale hlavně byla moudrá jako sova,všem radila a všichni dali na babiččiny slova.
2)RODINA
Děti-to bylo její všechno a nikdy by je nikam nedala.Vždy se o ně pěčlivě starala,vychovávala je jak se patří - ať jsou slušné,pracovité,rozvážné. Měla syna a dvě dcery.Syn se jmenoval Kašpar,dcery Johanka a Terezka. Jedna se provdala,další šla do Vídně a babička zůstala sama.Později se (ještě se o tom zmíním) nastěhovala ke své dceři Terezce, která měla plno dětí a manžela. Nejstarší vnučkou byla Barunka, tu měla babičce hrozně moc ráda, ostatně jako ostatní vnoučata. Další byl Vilém, Jan a Adélka.Ta byla nejmladší.Jejich otec byl pan Prošek - babiččin zeť.Babička měla mnoho přátel a všichni Babičku uctívali a dávali na její rady. Jeden z mnoha přátel byl například: pan mlynář,myslivec,Kudrna,Kristla,slečna
komtesa Hortensie,paní Kněžna a
mnoho dalších.Ke všem se chovala vlídně a s úctou.
3) BYDLIŠTĚ
Babička bydlela v pohorské vesničce na slezských hranicích, žila v malé chaloupce.Jednou jí přišel list od nejstarší dcery Terezky s prosbou,ať se k nim nastěhuje.Z jedné strany se jí nechtělo opustit ,,na stará kolena" domov,ale ta touha vidět své drahocené vnoučátka a dceru byla mnohem silnější a tak babička jela.A tak přijela na Staré bělidlo.Všichni jí velice vítali a vnoučata se jí už ańi nemohly dočkat - konečně poznaly babičku.Dcera jí dala pokoj,ale ten byl velmi moderně vybaven ( na tu dobu) a babičce se tam nelíbilo: bála se,že poškrábe leskl na policích,apod a tak se ničeho radši ani nedotýkala a raději trávila čas venku,nebo v kuchyňce.
4) CHOVÁNÍ,CHARAKTERISTIKA
Babička byla velmi pečlivá a nechala by na sobě i dříví štípat.Nikomu by ani stéblo přes cestu nepoložila - tak znal každý babičku.Byla docela konzervativní a měla chuť do života a byla velmi starostlivá.Měla neustále strach o svá vnoučata a dávala na ně dobrý pozor.Byla velmi pracovitá:drůběž nakrmila,poklidila,navařila. Převzala vedení nad celým domem.Kdo si nevěděl rady,šel k babičce,ta mu poradila a hned bylo člověku lépe.
5)VZPOMÍNK A NA ČINY
Jeden z mnoha činů byl,když přišla na návštěvu vzácná návštěva : paní Kněžna a slečna Hortensie.Jak bylo zvykem,tak babička přichystala chléb a sůl a šla jim nabídnout.Kněžna ale odmítla a babička zasmutněla nad tím,že kněžna odmítla její prosté pohoštění a pohrdá tak chudým lidem.Dcera Tereza jí ale řekla,že tak vzácné návštěvě se nesluší nabízet pouhý chleba a sůl.
Tato histroka se mi velmi líbila.
6)PŘEDSTAVA SETKÁNÍ
Setkání s babičkou by bylo zvláštní. Já bych se k ní určitě chovala z úctou a ukázala jí vše co mám ráda a každé místo,kam ráda chodím.K jídlu bych jí přichystala palačinky a doufala, že jí budou chutnat.
7)PROČ JSEM SI JÍ VYBRALA?
Tuto literární postavu jsem vybrala proto,protože si myslím,že se chová ke všem stejně,nedělá rozdíly a dokáže vždy a všem poradit.Ale je plno dalších věcí, které se mi na ní líbí například: že všem říkávala pravdu a nelhala.

Babiččinu osobnost charakterizuje v závěru knihy kněžna, která pronesla slova : "Šťastná to žena!"

31.10|Lež stejně jako olej plave na povrchu pravdy.

31. října 2010 v 13:19 | zRzQa | ZDROJ citátů:http://cituj.cz/ |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Pravdivý a výstičný citát : Lež stejně jako olej plave na povrchu pravdy...Venku fouká vítr...Listí padá ze stromů a poletuje,vítr ho odnáší dál a dál...Čas ubíhá...velmi rychle.Proč si lidí ten svůj život neužívají na plno?Žijeme přece jen jednou a já si to někdy ani neuvědomuju.Když jsem byla malá chodila jsem s dědou pouštět draky,vítr foukal a dráček poletoval na nebi a vzdaloval se :) proč už nejsem malá?...
Dneska je takový,divný den.Navíc je halloween,ale nehodlám o tom psát nějaký zvláštní článek,nechce se mi.Čtu knížku a mezi tím mylsím na uplně jiné věci a tak chvilkami ani nevím o čem čtu :) A tak se vracím o několik řádků zpět a čtu to znovu :D To je ale blázinec...
Nezapomeňte,že se dneska v noci posunul čas (3:00 na 2:00 KONEC LETNÍHO ČASU ).Já se ráno probudila koukám na mobil,kolik je hodin.Je 8:43,říkám si,že se vlastně měnil čas takže je vlastně 7:43.Přemýšlím,proč už vlastně vstávám,když můžu ješt ěklidně ldouho spát.tak tedy vstanu,dívám se na hodiny v kuchyni a říkám,ted je vlastně 7:43 že? A osoba mi odpoví: ,,Né,je 8:43".A já zas: ,,Né je 7:43".A fakt,je  8:43,můj mobil je tak chytrý,že čas se změnil sám od sebe.Heh,trošku menší chaos v ranním čase :D No konec psaní nesmyslných blbostí...Tady je pár citáů,které jsem četla před chvílí a nejvíce mě zaujaly :)

Jen nepřátelé mluví pravdu. Přátelé a milenci lžou neustále, neboť jsou polapeni v síti závazků.
Pomlouvání nepřítomných bývá častým tématem našeho hovoru.
Naši nepřátelé jsou blíže pravdě při posuzování nás samých než my.


Když ,,někdo" fotí na zápase...| Ty moje milované volejbalistky :)

30. října 2010 v 21:23 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak konečně nějaká aktuální fotka ze zápasu od nás z volejbalu.To byl zrovna den,kdy jsme všechno vyhrály.Tuto fotku jsem nefotila já.Já ty moje milované volejbalistky fajt miluju,josu to ty nejlepší baby co jsem kdy potkala,nikdy bych je nechtěla ztratit.A tady ta slibovaná fotka.Poznáte mě?faj nebudu vás trápit,jsem ta co je nad ,,desítkou".Jo a aby ta fotka byla větší,klikněte na ní pravým tlačíkem a klikněte na ,,Zobrazit obrázek"
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Čtení knih...Povinost nebo zábava?

30. října 2010 v 13:39 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Určitě jste už byly někdy ve svém životě v knihovně a nebo alespon v knihkupectví.Buď vás rodiče nutili,ať si najdete nějakou knížku co vás bude bavit a ať si jí přečtete a nebo dokonce jste měli nějakou povinnou četbu např.: do školy.Mnohé asi četba nebaví,ale jsou i lidi,kteří by dokázali číst od rána do večera.Já do téhle skupiny patřila,teď už ale na čtení nemám až tak moc času a když už ten čas mám ,jsem někde venku nebo na pc.Já četla nejvíce kdy\ž jsem byla v 6.ročníku ZŠ.To jsem přečetla knížku klidně i za jeden den a pořád jsme hcodila do knihovny a pořád a pořád jsem si pujčovala knížky,hrozně mě to bavilo.V sedmé třídě už to pomalu upadalo a teď,v osmém ročníku to upadlo skoro uplně.Proste mám čas jen na ty věci co dlěám běžně a na čtení už ne.Z jendé sztrany mě to mrzí ale z druhé to neřeším.
Každý mi říká,že kdo čte,má velko slovbí zásoby.No,myslím si,že je to pravda.Když jsem teď vytáhla svůj čtenářský deník,tak jen koukám,kolik jsem toho přečetla.a taky jak tak čtu,tak jsem měla v 6.třídě nejraději spisovatelku Jacqueline Wilsnovou.Je fakt,že psala a píše moc dobře.  Máte ve škole doporučenou četbu? ( tj.které by jste měli pčešít a nebo vám je učitelky doporučily).my jsme dostali akorát takový papírek když jsem si čt.dneík zakládala.Z cca 20ti doporučených knih jsem přečetla pouze pět xD
Už jednou jsem na blogu opisovala to,co jsem si psala do deníku,že by to teřba někdo použil,ale nebyl o to moc velký zájem,nikdo nic nepsal,tak jsems tím skončila.ale mylsím si,že čt.dneík mám hdoně obsáhly a dobře napsaný.V čtenářském deníku mám zapsáno 40 knih ( teď jsem to počítala xD ).Převahujou tam tyto spisovatelky: již jsem zmínila Jacqueline Wilsnovou,Věra Řeháčková,dále Sempé Gisciny,a další...

A teď poslední otýzka: Myslíte že čtení je z povinosti a nebo ze zábavy?

Ruším affs ! Budou pouze oblíbené stránky

30. října 2010 v 13:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Rozhodla jsem se,že zruším affs.Stejně mám jen jedno a tím je Maruška.Takže jí si dám do oblíbených stránek ale budu jí navštěvovat stále stejně jako doted.jsem totiž každý den zvědavá,co máš na blogu nového takže to,že budeš v oblíbených str. tak se nic nemění.Oblíbené stránky najdete v horním menu kde je vypsáno pár rubrik ( Např.: autorka,kontakty,twilight sága,atd..) tak tamto je,jde to dobře vidět,že protože je to červeně :) No a teď se chchi zeptat i vás: vede si affs? nebo oblíbené stránky? Co mylsíte že je peší a proč?

Layout 4.8. | na téma: RETRO - Marilyn Monroe

29. října 2010 v 20:30 | zRzQa |  Design
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Tak,již v minulém článku jsem Vás informovala,že budu nastavovat nový layout - hotovo.Celková doba nastavování mi trvala cca přes hodinu,ale mezi tím vším také dělala dodatky např.: do komentářů,apod.Myslím si,že se mi to vyvedlo a je to zase uplně jiný styl,než tady býval.Né že bych byla nějaký blázen retro stylu,ale zalíbilo se mi to a k tomu všemu jsem dala super obrázek slavné osobnosti Marilyn Modroe která byla hvězdou 50. a 60.let. myslím si,že tak to celý design krásně doplnilo a lay má co do sebe,ikdyž je takhle jednoduchý.Ale určitě se mnou nebudou někteří souhlasit,ale kritika ( slušná! ) mi nevadí :) Takže klidně pište své názory,co se vám líbí,co naopak ne a hlavně mi pište,zdali vám všechno sedí tak jak má ( viz.náhled)

• Od: 29.10. 2010 Do: cca do 25.11. 2010
• Doba tvoření: 45minut
• Doba nastavení: přes hodinu
• Spokojenost: 100%

http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Zrodil se...Nový layout .Teď mě čeká rekonstrukce...

29. října 2010 v 19:13 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
-Nevím jak,ale vznikl mi ( samodzřejmě že se to nestalo ,,samo") layout.To,co jsem měla vymyšlené v hlavě bylo oproti tomu co jsem vytvořila uplně hnusné.poslední dobou mě totitž vůbec nic nepadalo.No a jakto,že se mi teď nad hlavou rozsvítila žárovka? No,hledala jsem jeden obrázek na google jako tametu do mobilu.Našla jsem,ale v tom mě napadlo,že z podobných obrázkem bych mohla udělat nějaký layout,který na blog ještě nebyl ani mu nebyl podobný.A tak se začalo tvořit nové dílo zRzQy xD Teď ho jdu nastavit,doufám,že se vám všem bude líbita  napíšete mi na něj upřímná názor.Snad bude vše sedět,držte mi palce - rekonstrukce začíná ( 19:13) :)

Když zRzQa fotí... | Trees and sky ...

29. října 2010 v 13:15 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Další fotka-to jsme se byly s kámoškou projít v lese.No,není nad procházkou s kámoškou.Skvěle se tak člověk odreaguje od ,,reálného dění" a může fotit a kecat..Úžasné :)
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Čtu knihu Babička ( B.Němcová )

29. října 2010 v 13:12 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Už asi hodinu čtu knížku Babička.Zbývá mi asi 157 stránek.No,kdyby to byla jiná knížka - myslím to psaná normálně ( v Babičce jsou výrazy které se ted vůbec nepoužívají) tak bych to četla mnohem rychleji a tak musím číst pomalu tak,ať všemu rozumím.No jo no,do neděle to musím přečíst,mám co dělat no.Četl už někdo tu knížku?Ptám se proto,že by mi teřba nějaká ,,dobrá duše" poradila připsaní slohu,ale as tady nikdo taková není xD

No,jak se tak dívám z okna tak stromy jsou čím dál tím víc barevnější a listí pořád a pořád padá.je to ndáherné.Sluníčko svítí,je sice zima,ale venku je krásně a já jdu určitě někam ven fotit :) No,teďka si dám chvilku poauzu od čtení a budu na blogu.Asi sem dám půlhodinový chat,ale to není jisté.

Plány na příští tři dny? Ou,no nic moc xD

28. října 2010 v 23:09 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Tak možná by jste chtěli slyšet co mám v plánu příští tři dny.takže rozhodně hlavním plánem bude přečíst knihu Babička ( B.Němcová) a poté napsat slohovku kteoru mám na pondělí.To mi zabere asi ejvíce času.Dále s ebudu učit.No a aby byla taky nějaká zábava,budu nejspíš tvořit z FIMA nebo dělat podobné věci ( vyrábět náušnice,kreslit,fotit,atd..) Jinak asi půjdu ven.na nic víc to prozatím nevidím.No a co vy,co plánujete na zítřek? A co na víkend?Jinak zítra tady přidám nějakou hudbu,fotky,něco ze dne ( to víte,všechny drby sem napíšu xD Né dělám si legraci) .Jo a ještě chci upozornit,že poslendí dobou pořád přemýšlím nad nový layoutem! :)

FILM | Mučedníci (2008)

28. října 2010 v 22:59 | zRzQa |  Filmy


28.10. | Že by nákupní mini horečka? xD

28. října 2010 v 19:14 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
No,dneska jsem se dopoledne děsně nudila.Mám sice do pondělka přečíst nějkou knihi a napsat sloh na literární postavu -hcarakteristika a jsem teprve na 48 stránce a celá knížka má 239 stránek,ale pohodá xD No,ohledně titulku.Takže nakonec jsme se jely podívat do shoping parku.Chci už děsně dlouho nějakou košili.Hledla jsem,hledala.Nic jsem nenašla,až potom někde v regálu jsem našla košili,která mi padla do oka,nebyla to sice uplně taková ,jakou jsem chtěla,ale líbila se mi.tak jsem si jí koupila ( Z new yorkeru za 439Kč) a pak ještě nějaké tričko.Moje mini nákupní horečka skončila xD Asi jste čekaly,že jsem utratila tísíce,ale měla jsem omezené finanční prostředky xD No a co jste dělali vy celá tento den? Rodiče byly doma co?Přežili jste to? =) ( Důvod: státní svátek).

FILM | Road Trip: Pivní pong (2009)

27. října 2010 v 17:28 | zRzQa |  Filmy


27.10. | Podzimní prázdniny: ,,Hurá" nebo ,,Hmm" ?

27. října 2010 v 17:17 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Z jedné strany jsem se hrozně těšila na podzimní prázdniny,ale teď když už běží se nějak nudím.Něco je špatně..o_O No ndeska jsem celé odpoledne uklízela ( vysávala,trošku žehlila,atd..) a už mě to fakt nebaí takže na uklízení tedka dlouho myslet nebudu xD No,jinak odpoledne nebylo nijak zajímavé.Byla jsem se kouknout v obchodě:kde nic,tu nic.. Jsem asi nemocná či co,že jsem neobjevila nic,co by se mi líbilo =) tedka se půjdu asi podívat na nějaký film,akorát že vůbec nevím na jaký.Nějaký tip?

Chat | 26.10. od 18:30

26. října 2010 v 18:29 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Každý týden tady bude minimálně jednou chat.Chtěla bych si prostě svámi pokecat,popřípadě vám odpovědět na vaše otázky.Doufám,že se to tady rozjede a zapojí se plno lidí.Já budu stále online.Zatím není určený čas když chat skončí,ale nezapojíli se nikdo,skončí velmi brzo..Takže ptejte se a já vám tady pod tento článek budu odpovídat.Jo jen prosím nepište sem reklamy,na ty vážně teď nemám náladu :D JO a můžete dávat více otázek na jednou.Tak a jdeme na to :)

Když zRzQa fotí.. |Travičká zelená,to je moje potěšení...

26. října 2010 v 18:19 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Když už jsme u toho pole tak dávám další  poměrně povedenou fotku.Většině to bude připadat hrozně obyč a tak,ale mě se prostě líbí to nebe a ta trává..Působí to na mě tak nějak,příjemně :) Ale uričtě mě osobně to nepřipomíná podzim :D
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Když zRzQa fotí..| 26.10. Na poli - Nějaké sušiny

26. října 2010 v 18:12 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Na poli jsem udělala mnoh o fotek,tohle je jedna z nich.
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Co takhle diskuze? Téma: Štíhlí a obézní lidé

26. října 2010 v 18:09 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Tak napadlo mě,že bych po dlouhé době mohla na blog dát opět nějakou doskuzi na téma,na které má každý jiný názor. A jaké že máme tentorkát téma? Štíhlí a obézní lidé.Myslím si,že se každý o tom rozepíše.A teď nějaké otázky,které by vám mohly pomoct:

OTÁZKY: Jakou máš postavu? nejs-li spokojen/á ,děláš něco pro to? Mylsíš si,že ,,hubeňouři" to mají v životě jendoduché a netrpí posměchem ostatních ? Proč? Co bys udělal/a pro to,kdyby jsi byl velmi obézní? Styděl/a by jsi se za to? Už jsi někomu pomohl/a či se zastal/a když se někdo někomu smál kvůli jeho postavě?

Je fakt,že obézní lidé to nemají v životě zrovna moc jednoduché..le hubení lidé také ne...Například holky .ty mohou být až moc ,,hubené" a jsou například ,,ploché tyčky" ( tak se jim třeba někteří posmívahí).Vemte si dívku,která nemá třeba žádné prsa,nebo je prostě vychrtlá a nemůže prostě přibrat.také to nemá zrovna jedndouché.Nemůže si teřba ani nikomu postěžovat.Má třeba nějaké marádky,které mají sem tam nějaký ,,špíček" a pořád si stěžují jak jsou tlusté a kdyby ta dotyčná ,,štíhlá až vychrtlá" osoba stěžovala tak by na ní hned ty holky útočili typem: ,,Prosímtě! Ty jsi uplně hubená! Jak tě něco může trápit?! Ty to máš tak jednoduché!" atd..Tak teda,jaký máte na to názor?

Když zRzQa fotí...| V parku... ,,Zlaté stromy" I.

26. října 2010 v 18:02 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tak první fotka z dnešní procházky je tady.Tahle s emi velmi líbí.Byl to strašně krásný pohled.Ty žluté ( až zlaté xD ) listy na stromech byly tak krásně barevné,že jsem to rychle musela vyfotit :)
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

26. Října | Teplo,zima,teplo,zima...

26. října 2010 v 18:00 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Dneska ve škole jsme měli halloween což jste se už dozvěděli v minulém článku.No,ale né že bychom se vůbec neučili.Nultou hodinu jsme se mohly připravit co žjsem se oblékla a nalíčila.Celý den jsem v topm naštěstí vydržela.První hodinu jsme měli chemii,tam jsme měli slíbenou laboratorní práci-naší první.No,bylo to velice jendoduché,tak doufám,že z toho budu mít jedničku.Druhou hodinu byla čeština,tam jsme měli volno,takže ostatní se připravovali.Nic zvláštního..Třetí hodinu byla matematika,kde jsme si spíše opakovali a ke konci nám vysvětlovala nové učivo.Nuda no..No a poslední vyuč hodinnu byla angličtina a tam jsme dostaly akorát nějaký papír s anglickým textem na téma halloween,to jsme opsali a crrr.Hodina skončila.Pátou hodinu se konal slíbený hallloween,ale byla jsem opravdu sklamána,letos to bylo vážně na velký prd.Vůbec mi to nelíbilo.letos se to nekonalo v tělocvičně,ale ve vedlejší místnoti pobléž výstavní síně...Jinak potom jse šla s kámoškou do knihovmny a poté jsme byly asi tak dvě nebo tři hodiny venku.Jo a to nejdůležitější: mám plno fotek,takže ted tady ěnkteré přidám,máte se uričtě na co těšit :)

26.10. - Halloween ve škole.. + fotka

26. října 2010 v 17:39 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Na halloween ve škole jsem se připravovala už opravdu dlouho.I na blogu jsem psala,jak se můj kostým vyvíjí,co už mám nakoupeno,atd.. No,kostým jsem dodělala a dnes ve škole jsem se do něj navlíkla.Já osobně jsem s ním byla spokojená a líčení nebylo nejhorší,ale ani nejlepší.Já,kámoška Ivča ( na fotce v levo) + ještě jedna holka - Lucka,jsme měli nejproparovanější kostým ze třídy.A víte kolik lidí si připravilo kostým? Čtyři holky.nepočétám do toho kluky a holyky které is rychle něco udělali ve škole.Ani jedna z nás ( na fotce) nebyla vybrána jako záastupce třídy do soutěže o nejlepší masku školy což nám mrzelo,protože jsme si s tím daly práci.Vybraly holku,která si vzala nějaké věci z minulého roku a nedala si s tím takovou bvelkou práci jako my..Což nám mrzelo ale byly jsme i naštvané.A shodly jsm se na tom,že příště na nějaký halloween ve škole kašleme... Tady je ta fotka.V levo kamarádka Ivetka a v pravo jsem já ( za krvavou servíku)
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa


FILM | Julie( 2008)

26. října 2010 v 17:32 | zRzQa |  Filmy


25.10. | Den na dvě věci... o_O

25. října 2010 v 19:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
No,jak bych to řekla.Prostě tento den byl z většiny na ,,dvě věci".však víte jak to myslím.Sice na tréninku jsem se docela odréagovala a s holkama to bylo bezva,ale jinak tento den stál za velký ,,prd".O škole ani nemluvím,už se ne,ůžu dočkat,až výjdu ze základky a budu konečně na nějaké škole,která má úroveň a taky lidi v ní,mají nějakou ,,úroveň".Neříkám,že všichni u nás na škole jsou takoví a makoví ( plno lidí je super),ale najdou se tam někteří ,,osli" kteří to všechno kazí..Njn,to je určitě všude.taky mě zaráží to dívčí chování.U nás jsou to jen smaé pomluvy,nadávání do p*** a k****,č****,atd...Už budu radši mlčet,nebo se mi zase zkazí nálada.Tyto lidi budu raději ignorvat a dělat,že je neznám :)

První hodinu jsme měli angličtinu,kde jsme psali takový menší tetsík na překlad nějakého článku.POmáhali jsme si slovníkme,takže to bylo jendoduché.Já to naštěstí stihla všechno,akorát jsem měla pár slov špatně (špatně jsem teřba pochopila větu a slovo dala do jiného tvaru,atd..) takže jsem dostala dvojku,ale to mě nijak nežere,takže jsem spokojená.Konečně po ldouhé době nějaká dobrá známka z AJ :)

Další hodinu jsme měli matematiku,to jsme měli supl,takže o té hodině ani nemluvím.Již z minulého týdne-čtvrtku jsme mlěi zadání co máme v pondělí vypočítát,no a co se řeklo,to jsem taky splnila.Třetí hodinu byla čeština.tam jsme psali test z literatury.Bylo to uplně primitivní,takže mám na 100% jedničku :) Čtvrtou hodinu byla fyzika,můj nejméně oblíbený předmět..Naštěstí učitelka stratula hlas a tak nezkoušela a smíto toho jsme četly referáty.Zrovná já měla referát.A na co? Na Archiméda.Mylsím si,že referát jsem měla dobrý a a ta práce za tu známku určitě stála.No dostala jsem jedničku :)

Pátou a šestou hodinu jsme mlěi tříddní.Na němčinu - tam jsme si opakovali množné číslo,jde mi to a chápu to.No a v zeměpise jsme psali test,já se naštěstí učila,kroát že tam byly dvě otázky a ty jsem nai neměla v sešitě,možná jsme si je jen tak řekli při hledání na mapě,takže dvě otázky z pěti nemám.Naštětsí jsem se u třetí otázky rozepsala až moc takže bych mohla mít dvojku a když se učitelka nesmiluje,tak budu mít tři .naštěstí ty tři pojmy mám na 100% správně :)

odpoledko jsme měli informatiku.ta proběhla bez problému a já opět dostala jedničku za primitivní práci ve wordu :D

Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010)

25. října 2010 v 15:11 | zRzQa
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 44
Utery: 69
Streda: 69
Ctvrtek: 69
Patek: 85
Sobota: 80
Nedele: 117

Celkem: 533

Když zRzQa fotí..| Pohled do stromů III.

24. října 2010 v 17:01 | zRzQa
Tak fotka stará asi 10dnů.tanhle strom je strašně zajímavý.Větve se všelijak kroutí.. xD
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Když zRzQa točí... | Pečení s Elen,Zuzkou a Ivčou

24. října 2010 v 16:59 | zRzQa
Tak toto video se váže k jednomu dnu i kámošky kdy jsme ,,pekly".Také se to vážek tomuto článku : ZDE →.Kdyby jste nevěděli,tak já jsem ta s ,,chemickými brýlemi" .   Poznámka: Elen,doufám,že se nenaštveš,že jsem to video dala na blog xD Sle tak když už je to na facebooku,tak tady ti to určutě vadit nebude xD

FILM | Legenda o Janě (2009)

24. října 2010 v 16:54 | zRzQa |  Filmy


24.10. | Zápas? Konečně! všechny jsme porazily 2:0 !

24. října 2010 v 16:49 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Tak konečně mohu napsat,že jsme vyhrály :) Dnes jsme měli zápas - krajský přebor.No,doufala,jsem,že vyhrajeme alespon dva zápasy..Mé sny se vyplnili trošku jinak :) S holkama jsme hrály tři zápasy.A víte jak to dopadlo všechny tři zápass yjsme vyhrály 2:0.takže jsme dnes ybly enjlepší.A tímpádem postupujeme do vyšší skupiny.Jsem hrozně ráda,jen doufám,že budeme stoupat výš a výš a nepůjdeme dolů.Chceme se s holkama dostat d skupiny B ,ale slovo ,,chceme" taky splníme :) Teď jsme postoupily do skupiny C.Do A a se asi nedostaneme ale na to Béčko máme určitě ,jen musíme makat a vyjhrávat :)
Dnes po zápasu jsem byla uplně mrtvá.Byla jsem chvilku na pc a pak jsem si šla lehnout ,,na chvilku" a spala jsem minimálně hodinu xD Ted se musím jít učit.Až budeme mít nějaké ftoky ze zápasu na FB tak sem tednu společnou dám :)