Srpen 2011

16x účesů ! A jde se zpátky do školy!

31. srpna 2011 v 20:19 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří...
Tak dneska jsem dopoledne zhruba hodinu až dvě připravovala tento speciální článek pro slečny,které mají dlouhé vlasy a vůbec si nevím rady co s nimi.Jsou to spíš takové jednoduché účesy,není to nijak extravagantní apod.Je to hlavně pro ty,které mají ráno málo času na úpravu vlasů a taky neví co s nimi.Účesy se hodí do školy.Doufám,že se vá to bude líbit a třeba objevíte i něco nového..
1) Toto je úplný základ všech účesů.Rovné vlasy.lasy mám vyžehlené.Do vlasů si dávám nějaký olejíček na suché konečky,sprej na objem,někdy pěnu a nějaký sprej na konečné upevnění tvaru.
2)Pramínky na jedné straně jsem přečesala na druhou stranua tak vznikla njaká ofinana bok.
3) Použila jsem čelenku (šířka asi 3cm) a vlasy lehce rozcuchala a někde lehce natupírovala.
4) Další primitivní účes.Pramínky po stranách ve předu jsem sepla sponkou.
5)Klasický pletený cop.Francouzský neumím.Ale mám v plánu se ho naučit.
6)Tak záleží jak máte dlouhé vlasy.Já bhůžek neměla tolik stejných gumiček,proto mám někeré různě barevné :-D Začala jsem u hlavy,dále jsem gumičkou vasy svázala asi 5cm od první a tak nějak jsem nepravidelně postupovala.Nakonec jsem každou část jaksi nazvedla ať z toho vznikly takové oválné balonky
7) jak říkám já ,,Hovínka" na strnách.Ledabyla jsem to nějak svázala a vzniklo to co je na fotce :-D
8) Začala jsem s čelenkou a pak pletla po stranách zapletené copy.
9) Drdol na straně.Začínáte za uchem,2x obvažte jako klasický culík a na potřetíto obtočte jen tak do poloviny.Zbytky různě sepněte apod..
10) Ddrdol s zdobou..Nejdřív jsem si zapletla klasický zaplétaný cop a pak jsem jej zatočila do kolečka a po stranách sepla sponkama aby vše drželo jak má.A nakonec jsem připrevnila růži.
11) Co vím ktomu říct.Vyčesaný klasický copek.
12) Tento drdol vznikl z účesu č.6.Zamotala jsem tten copek do kolečka,opět upevnila sponkama a nakonec sem tam dala ozdobné skřipečky.
13) Tento drdůlek dnosím každý den.Po stranách sou lehce spadlé pramínky vlasů.
14) Zaplátaný cop na stranu
15) Vlasy jsem sčesala na stranu
16) Nejdřív jsem vlasy nahoře a po bocích jako by smotala a sepla a pak jsem dopletla zaplétaný cop na stranu.
Který účes se vám nejvíce líbí? Zapomněla jsem sem dát ještě rybí cop a další dva duhy drdolů.Ty už jsou na blogu tak se můžete ještě kouknout.
Drdol s patelkami - Uděláte obyčejný drdol,pramínky zapnete skřipečkama po stranách a nakonec do drdolu zapícháe pastelky.Pozor- ať jsou ostrouhané!

Když zRzQa tvoří šperky... I ♥ OWLS

29. srpna 2011 v 22:29 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří šperky..
Já som sa zalúbila.Do mých vyrobených náušnic.Kúpila som si také naozaj nádherné dva přívěsky sov a udělala z nich pár náušnic.Mám je zrovna v uších a jsou skvelé.Lúbím ten styl se sovími motivy.ako sa vám lúbí?

1)Ještě si budem muset kúpit další jednu sovičku na krk.Ať mám alespoň nějaký jednoduchý set.

2) Sáček kde byly ty dvě sovičky mě stál 15Kč.A dva afro háčky ma vyšly na 6Kč.Skvělá cena že?Opět závidíte?

Naozaj ma baví hovorit po slovensky

29. srpna 2011 v 21:49 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dneska som bola s kamarátkou venku a neviem ako,ale začala hovorit po slovensky.Spíš to boly len nějaké slova a ma to tak zaujalo,že jsme naozaj spolu začaly hovorit po slovensky.Neviem,či píšem dobre alebo špatne a uprímne rečeno je mi to fuk :-D S kamaratkou Luckou jsme sa naozaj tolko nasmály,že sa těším na prístí setkanie.K večeru jsme eště išly na kolečkové brusle (jak jsou brusle slovensky? :-D )

1)Héj,teďkom jsou sa dívala na gogole prekladač a brusle jsou korčule..Ehm..divné to slovo :-D

Dopoledne jsou ešte išla do sekáča a hladala som nějaký pekný kúsok oblečenie.Hladala som a hladala až som našla.Objevila som uplně nádherný svetrík z obchodu H&M.Normálně bych typovala,že naozaj bude stát v obchodě okolo 300Kč,ovšem já som bola taka šikovná,že som ho našla a mám ho za božských 45Kč :-D Záviďte :-D Je naozaj ako nový,mekúčký (jak se to píše? :-D ) a skoro nenošený.Už závidíte? :-D


2) Ako som už písala,jsou v druhém kole sútaže Miss a žádám vás o hlasy :-) Vďaka :-) Hlasujte pro zRzQu na TÉTO STRÁNCE.Moc vám děkuji :-)

Tak a teď možte ( Jéžiš,jak se to zase píše :-D) kritizovat moju podivnú slovenštinu :-D

Když zRzQa tvoří šperky...|Set #1- Perly :-)

29. srpna 2011 v 21:29 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří šperky..
Zašla jsem si dneska do obchůdku a nakoupila jsem si nějaké nové korálky,koponeny,apod...Vytvořila jsem dnes plno podle mě hezkých věcí a tak vám chci ukázat jeden set,kde se hlavně objevují perly.jsem s ním velice spokojena.Vytvořila jsem prstýnek,dva páry náušnic ato hlavní - náramek.Tak se kochejte a pište jak se vám to líbí ( či nelíbí - každý má přeci jen jiný styl :-D ).Jinak ty náušnice - myslím ty dva páry.Jsou to stejné typy perlček ovšem v jiné velikosti,na fotce to bohůžel nejde rozpoznat :-D

1)Teď jsem zjistila,že je již 2.kolo Miss na blogu Kestrin Coleridge.Ani jsem nevěděla,že začlo již to první a já postoupila.Jestli chcete hlasujte pr mě - pro zRzQu na TÉTO STRÁNCE.Moc vám děkuji :-)

Soustředění 21.-28.8.2011

29. srpna 2011 v 10:31 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
V neděli 21.8. jsem odjela na soustředění.Těšila jsem se.Zhodnotím to zkráceně a pak se rozepíšu.nakonec jsem se soustředěním byla célkem spokojená,hlavně s náplní tréninků jina obecně jsem byla celkem zklamaná.Připadlo mi,že nám trenér nevěřil,měl proměnné nálady.A pak z jedné malé blbosti jsem měla průser.dařilo se mi jak kdy.Někdy to byl propadák,jindy se mi líbilo,jak jsem třeba hrála nebo tak.

Ráno jsme chodili běhat na louku a okolo sídliště.Poslední dny jsme to zavedly tak,že jsme vstaly v 6:30 a 6:45 vyrazily.Snídaly jsme až potom.
Potom nás tedy vždy čekal dopolední trénink,který byl zaměřený na kondičku,různá posilovací cvičení:prostě makačka no.Po dopolendím tréninku jsme zamířili do restaurace,kde jsme měli od PO do NE obědy.Velice mi tam chutnalo.Po obědě jsme měly odpočívat a pak na odpolední trénink.Ten byl zaměřen na prácis míčem,techniku,hru,herní kombinace,apod..

Další co mě štvalo bylo to,že jsme skoro vůbec nic nemohly dělat..Po večerech jsme měly společné procházky,ale jinak jsme ven skoro nechodily.S holkama nám to trošku chybělo,jelikož jsme jen trénovaly,jedly,spaly a pořád a pořád dokola.Někdy jsem si připadala jako robot.

Ve středu 24.8. jsme měli jakýsi odpočinkový den.Jeli jsme do Tošovic,kd eje bobová dráha,koupaliště a ještě nějaké atrakce.Bobovou dráhu jsme měli reyervovanou pro všechny na hodinu.Stihla jsem asi 11 (?) jízd.Celkově jedna jízda trvala 5minut.Jednu jízdu jsem dokonce natočila,tak určitě podívejte na toto video,které je pod tímto textem↓
Jinak jsem pořídila mnoho fotek ( asi 130) ale dám sem jen pár...

Když zRzQa tvoří..| FIMO - rotahováky

25. srpna 2011 v 15:28 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří...
Jelikož strašně ráda vytvářím z FIMA tak jsem opět udělala nějaké nové roztahováky.I falešné.Dva jsem už prodala kámoškám.Jinak ty co nejsou falešné,tak já vlastně nevyužiji.Leda,že by je někdo ode mě koupil.Většinou jeden roztahovák prodávám tak za 30Kč nebo 40Kč.Záleží na tom,kolik jsem spotřebovala hmoty.

Já stále a stále trénuji.Už se mi to krátí,v neděli odjezd,takže pak e jen někdy v sobotu večer sbalím a je to .-D Jen ještě nevím v kolik odjíždíme.Určitě se ale v neděli ozvu,hned jak dojedu a dám sem určitě i nějaké fotky.

Když zRzQa tvoří šperky.. | Černé s mašličkou

23. srpna 2011 v 11:19 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří šperky..
Tyto jednoduché náušnice jsem dělala chvilinku.Jen mi trošku více času zabraly ty mašličky,protože se mi někdy nepovedly a vypadalo to blbě :-D Nejsem až tak spokojena s kominací barev,ale co už :-D

Jak se vůbec máte? Tohle je vlastně poslední celý týden a pak zase jdeme všichni dp těch ústavů ( tj.škola).Vůbec se mi tam nechce.jdu do 9.ročníku,takže mě čekají přijímačky na další školu.Chtěla bych na gymnaium,ale nevím,jestli zvládnu přijímačky.Snad zvládnu první pololetí na samé jedničky :-D Uvidíme

Jsem na soustředění,každý den máme tréninky,takže makačka no.Máte-li na mě něco,pište to do komentářů,budu vám tam odpoívdat.přijedu v neděli 28.8. 2011.těším se na vás,zatím... :-)

Za chvilku to začne...

22. srpna 2011 v 19:41 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Už to tak neskutečně rychle letí,že vlastně příští týden se jde do školy.tyhle prázdniny strašně rychle uběhly,že jsem ani skoro nepostřehla,že nějaké byly/ještě teda jsou :-D Štve mě,že jsem nebla ani nikde v zahraničí ) teda vlastně jo,byla jsem v Polsku).Mám ale na mysli nějakou dovolenou u moře.To moře mi strašně chybí.Ani nejsem moc opálená.

No a teď ještě v rychlosti ohledně toho Polska.Byla jsem tam na jeden den v Aqua parku Wisla.Čekala jsem tošičku něco jiného,ale bylo tam hezky.Bylo tam 5 tobogánů.Ale vím,že jeden nebo dva nebyly zovna v provozu.Smůla no.Jinak tak byl takový menší bazén na umělé vlny,pak další na plavání,nějaké malé obyčejné brouzdaliště,další nějaký menší bazének,kde byly nějaké trisky,či co to bylo.No a dále tam byly sauny (bylo jich tam více: např.parní a také v jedné sauně byla neskutečná zima,byl tam leda,apod..).Také tam byly nějaké ty vířivky.Každá byla na něco jiného..Například tam byla solná vířivka.Také tam byla velmi pěkně a kvalitně vybavena posilovnaa,solná jeskyně kde si mohli lidé lehnout na lehtka a ,,dýchat" ovšem byla tam trošku zima.No a pak tam ještě byla třeba menší místnost,kde byly ve zdi jako by přidělané dva ,,kýble" ( menší a větší) a až se naplnil,tak se vylil a dotyčná osoba měla možnost stát pod tím.To bylo trošku nudné čekat,kdy se to na vás vylije :-D Jinak tento aqua park mi přišel celkem drahý...Fotky nemám.

Dále kde jsem byla o prázdninách? Prvních 14dnů na táboře.Nejlepší tábor!A poznala jsem tam skvělé lidi.Příští rok jedu zase!!!

1) Jéjda,zase vzpomínka na tábor a je mi smutno... :-/

,,Úuuuuu,ú,ú,ú,úúúúuu....Sám wér ower d reinbow..."

No a teď vlastně to soustředění,kde se právě nacházím :-D Více napíši,až přijedu a budou i fotky :-))

Máte už nakoupené sešity a takové ty hovadiny do školy? :-D Jako já dokoupila někdy na začátku srpna ( prostě jsem v obchodě šáhla po prvních sešitech co jsem viděla) nakoupila sešity a toť vše.Nic víc nepořebuju :-D

Užíjte si co nejvíc to jde poslední dny prázdnin!!
S láskou zRzQa
Přijedu 28.8.

Adios!

21. srpna 2011 v 11:52 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Co bych se stresovala a balila týden dopředu? Stačí v den odjezdu.Ráno jse si vstala hezky v devět,nasnídala se a pak začla balit.všechno jsem to sbalila asi tak do hoďky,kufr je zařený a je to :-D aZa dvě hodky vyjždím :-)

Už se těším,s holkama si to užijem,pořádně tam zamakáme a bude nám fajn :-) Snad se dobře připravíme na začínající sezónu.

Příští týden - zrovna jak budu na soustředěn,mají být ty velké horka a já budu zrovna trénovat,pecka no :-D Ale aspoň to má výhodu,jelikož se určitě pořádně opálím :-D

1) Těšíte se do školy?Děcka,už se nám to blíží... :-/ Fuj! Škola! :-D

Včera jsme byli grilovat,takže sem dávám nějaké fotečky co jsme pořídily s kámoškou...Já se s vámi loučím,internet budu mít v mobilu,takže budu sledovat všechny novinky :-D Plakat nebudu :-D Po počítai se mi stýskt nebude.
Mejte se krásně
Zdraví bílá zRzQa

Za týden snad černá zRzQa :-D
Adios!

Zítra jedu. Začínám se těšit!

20. srpna 2011 v 9:53 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zítra odjíždím na soustřědění.Už se opravdu začínám těšit.Sice se mi ta chvilkově nechtělo,ale těším se.Počasí by nám mělo vyjít a to tak,že příští týden má být jeden z nejteplejších a nejslunějších týdnů.A my máme rovna trénovat venku.Zdřejmě se tam usmažím za živa :-D

Večer se začnu už balit.Odpoledně už něco mám,takže až večer.Doufám,že nic nezapomenu.Jako důležité věci:? Trička na trénovaní,kratasy,salovky,chrániče,podkoleny,ponožky,slunečný brýle,kšiltovka,spodní prádlo,2x ručníky,boty,hygienické potřeby,zbytek oblečení... Toť seznam na soustřědění :-D

Rohdla jsem se,že když už je to ten poslední týden prázdnin,takže fakt zamakám,nebudu moc požírat mé milované (!) sladké a snad něco zhubnu :-D Takže seznam sladkostí na soustřědění zní následovně: lízátka Chupa chups,3x delisy a nějaké malé Coookie oplatky ( je jich tam 6ks) a to je všechno.Jindy jezdím s plnou ,,dózičkou sladkostí" ale tentokrát změna.Včera jsem se vážila a vážím už 50kg! To je děs :-D Za ty prádniny se moje áha šíleně mění.Jednou 48,pak zas 47 a teď 50kg.Pjů.začínám makat! :-D Dneska si půjdu asi zaběhat :-D

Na přítí týden jsem přednadstavila 3 články ( 22,23,25.srpna).tak aspoň něco tady bude.Přes celý týden budu mít možnost se každý denkouknout n blog,facebok..Prostě budu mít obecně příštup na internet,takže klidně pište do komentářů a já vám odpovím do komentářů :-P

Pořád poslouchám písničku od Don Omar ft.Lucenzo - Danza Kuduro

Ojojojoj.

Určitě tady ještě bude článek.Buď ještě dnes večer a nebo až zítra dopoledne.Odjíždím totiž v 14hod!
Adios děcka! :-)
Plán: Hubnu

Transformation (2.třída až 8.třída )

18. srpna 2011 v 11:01 | zRzQa |  Autorka blogu
Před chvilkou jsem dělala pořádek mezi fotkama a našla jsem nějaké školní fotky v PC.Celkem jsem se zasmála,jak se ostatní změnili :-D No a aby se neřeklo tak tady je moje ,,transformation" :-D ( Překlad: Proměna ).Škoda,že v počítači nemám fotky i z 5,4 a 1.třídy.Pohledám je doma a dodám :-D Tak co vy na to?

1) Jsem zvědavá na naši fotku v 9.ročníku :-D

Deníčky...Ups :-D Staré záznamy

16. srpna 2011 v 23:12 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Trošku jsem se hrabala v šuplíku a našla jsem pár zajímavých sešitků,deníčku,apod.Na jeden deník jsem už pár měsíců pozapomněla a proto jsem zapsala také nové infomace.Píši si ho již 4.ročníku ZŠ,letos v září jdu do 9.ročníku.A stále si tam píšu.A co? Týká se to spíš mého života,jak se měním,rostu,apod.Tak se chci podělit o pár informací..

ROK 2007: Výška: ? Váha: 28kg
ROK 2008: Výška: 148cm Váha:39Kg
ROK 2009: Výška: 150cm Váha: 41Kg
ROK 2010:
(12.5.) Výška:152cm Váha: 44Kg
(9.7.) Výška: 156cm Váha: 46kg
(19.9) Výška: 158cm Váha:49Kg
(21.10.)) Výška: 158cm Váha:49Kg
ROK 2011:
(29.1.) Výška:158cm Váha:48kg
(10.3.) Výška:158cm Váha:48kg
(18.6.) Výška: 158cm váha: 47,5g
(16.8.) Výška: 159cm Váha: 49Kg

1) Jak tak koukám,tak je mi jasné,že porostu možná ještě tak pět cenťáků a konec :-D No jo,jsem malinká.Ale říká se,že ,,Co je malé,to je milé" (a jak dodal můj kamamrád ,,sexy.." :-D )

No a jak chci ať je to dál? Nejrději bych samozdřejmě byla,kdybych měřila třeba 168cm,to by byla nádhera.Ale zase se říká,že vysoké holky si špatně hledají kluky.Zvlášť,když jsou o dost vyšší než kluk.takže z jedné strany jsem ráda,že jsem menší,ale zase to má strašně moc nevýhod..

Pff...

2) Ale teď již budu psát reálně.Chtěla bych vážit tak 44-45Kg.Chtěla byh zhubnout v oblasti stehnech a zadečku.To jsou partie,u kterých mi nejde vůbec ,,změnit velikost" :-D S bříškem jsem dostatešně spokojena,jen ta dolní část těla mi dělá problémy no.

3) Další věcí,kterou bych chtěla změnit,je účes.Už jsem přemýšlela,že bych se proměnil ana brunetku,ale jsem nakonec vlasně spokojena se svou barvou.Navíc si ani nedokážu představit jako bych jako brunetka vypadala.Ale přemýším nad nějakou ofinou,či něco takového.Dlouhé vlasy chci mít pořád,jen třeba trošku sestříhat a tak no..

4) A poslední věcí,kterou bych chtěla,je mít druhou dírku v uchu :-D

Hej,co budete dělat zítra?

Jinak v neděli odjíždím na soustředění až do 28.8. Bude tam určitě velká makačka a zdravější jídlo :-D Proto jsem se rozhodla,že si nebudu brát jako vždy velké pudélko se sladkostmi,ale vezmu si jen párlízátek Chupa chups a konec :-D Nějaké jablíčka si vezmu a nic sladkého neudu celý týden jíst :-D Uvidím,jestli to vydržím.Budu tam mít navíc velký dostatek pohybu,proto si myslím,že bych mohla třeba kilo možná dvě kila zhubnout.Jsem totiž neskutečný žrout :D Miluju sladké,proto to nebude jednoduché...

Když zRzQa tvoří... | Ponožka (z Kofoly :-D / fake )

16. srpna 2011 v 10:52 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří...
Minulý týden jsem se inspirovala ponožkou z kofoly.Určitě jste to někdy museli vidět v reklamě na kofolu.Dokonce se ty ponožky už i prodávají.např.na pupmpě,kde máte v balíčku i čtyři kofoly.Já se tedy inspirovala a jednu takovou ponožku jsem si vyrobila.Ovšem podle sebe.No a jak to dopadlo?...Koukněte se sami..

1)Škoda,že jsem neměla víc látky... Co už :-D

Strašně špatně se mi šily ty knoflíky,protože jsem vždycky musela celou ponožky obracet tam a zase zpátky,takže mi to trošku trvalo no :-D

Menší nákupy...Juchuchů (15-8-2011)

15. srpna 2011 v 22:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Žiju.Toť zpráva dne.dělám si srandu.Né jako stím,že bych nežila,ale stím,že je to důležitá zpráva dne.Dneska jsme k večeru vyjeli na menší nákupy...Jsem spokojena.Navíc brácha si vybral uplně úžasné košile.Wr.Závidím mu je :-D kdybych byla kluk,hned bych je brala..A co jsem si vybrala já?

1) Teď jsem si uplně oblíbila písničku od Debbi -La,la :-D Pořád jí poslouchám,dokola a dokola :-)

Po dlouhatánské době jsem konečně našla TEN svetr.Ano,ten!Černý s barenými růžičkami.Wuá.Já ho tak miluju.Je uplně měkoučký,dlouhý,teplý a příjemný.Mám ho z obchodu Reserved za 449Kč.
Dále jsem si v New Yourku koupila takovou tmavě zelenou bundičku ( byla slevněná) a stála pohýcg 129Kč.K tomujsem si našla takové delší kraťasy nad kolena,tak též tmavě zelené za stejnou cenu.Ty tam už byly ale pouze (naštěstí) jen v jedné velikosti a to ve velkosti S,což je má velikost ( někdy i XS,záleží na střihu oblečení).Ale to bohůžel nemám vyfocené (?)...Ale koupila jsem si takový fajnový náhrdelník za 79Kč.....a taky šátek za 179Kč...
..a taky jsem se zamilovala do uplně nádherných a úžasných bot z nevím jakého obchodu (?) :-D.Vím,ale že stály 999Lč a byly neskutečně pohodlné.Podpatek není moc vysoký a jako podziní botky jsou ideální.AChtěla jsem si je koupit,ale nakonec si ješt ěpočkám.Takových bot bude ještě hafo a tak si počkám na větší výběr.Však je ještě léto..No ale koukněte,že jsou boží? :-)
..a pak jem si koupila v náušnice,které byly slevněné.Šest párů náušnic mě vyšlo na 90kč :-)
Tak jak se vám to líbí? Jo a víte jak jsem dopadla,když jsme jeli z obchodního centra? Vyjela jsem si totiž v gladiátorkách ( to jsou boty) a v mini černých šatičkách.No a pak začlo nesutečně moc pršet.Takže jsem si oblékla aspoň ,ten nový teplý svetr,ale i tak jsem byla mokrá.A o botách ani nemluvím :-D

Jedenáctého srpna.Svátek má > Zuzana <

11. srpna 2011 v 10:41 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Právě sedím venku a píšu a píšu.Sluníčko svítí,fouká vítr.

Zítra jedeme do aqua parku do Polska,do Wisly.Byl tam někdo? Prý je to tam moc hezké,je tam pět velkých toogánů,nějaké brouzdaliště pro děcka a velký bazén.Celkem se tam těším,hlavně na ty tobogány :-D Ještě ,že jsem si vzala plavky.Měli jsme tam jet dneska,ale už by to nemělo smysl.ž je pozdě na to,abychom vyjeli,tak zítra :-)

1) A proto dneska využiju toho,že svítí sluníčko a půjdu fotit někam na pole.Tady v okolí je to poměrně hezké,takže půjdu něco pofotit.Toť plán dne :-D

Je 11.sprna.Juchuhu.Mám svátek :-D Áno,dneska slaví svátek všechny Zuzanky.Vám přeji taky vše nejlepší :-)

Né,že bych nebyla spokojena se svým jménem,ale původně jsem měla být Klára.Jenže můj (tehdy) malý brácha,kerému byly tři,neuměl říct to jméno.Pořád prý říkal něco jako Krárka ( s písmenem r :-D ) takže nakonec mi dali toto jméno.Kdybych se jmenovala Klára,tak mám svátek zítra 12.srpna.narozeniny 12.12..Samé dvanáctky by byly :-D Co už.A kdy máte svátek vy?

Šalalaláá.

2) Au,bolí mě záda,krk..Chtělo by to masáž :-D Nějaký dobrovolník? :-D

Dneska tady určitě přibyde článek,možná dva :-) Mějte se :-)

Když zRzQa fotí.../ Téma: Kapky

10. srpna 2011 v 12:22 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Včera jsem trošku kropila zahradu a pak jsem šla hned fotit.S fotkama jsem spokojená.No takže..Koukejte :-) Více fotek najdete v celém článku.Jak se jinak máte? :-) Tady je zrovna ošklivé počasí,prší a je zima no.

1) Wí hahá :-D Miluju gumové medvídky :-D


Když zRzQa vaří.. / Banánové vojsko

9. srpna 2011 v 10:02 | zRzQa |  Když zRzQa vaří...
V neděli jsem pro vás připravila tento poměrně jednoduchý návod.Zvládnete to i vy.A pokuď budou mladší potřebovat pomoc,obraťte se na rodiče :-) Návod je ale jednoduše vysvětlen,takže to určitě zvládnete!Je to malá a rychlá dobrůtka.hodí se to,třeba když příjdou kamarádky :-D Ovšem nesmí držet dietu :-D Držím palce

Budete potřebovat: 1x nebo 2x banány ( záleží,kolik toho chcete dělat.Já tvořila z jednoho banánu),čokoládu na vaření,piškoty,párátka,popř.ceres či máslo.

Doba: Záleží kolik toho děláte.Mě to všechno trvalo zhruba 20 minut.

1) Začnětě tím,že si všechny potřebné suriviny nachystejte na stůl.
2) Čokoládu nalámejte na menší kousíčky.Vložte do nějakého kastrůlku a ten vložte do hrnce kde je voda.Dejte vařit.Můžete přidat i Ceres nebo máslo,ale není to vždy potřeba.
3) Čokoláda se vám vaří a teď si nakrájejte banán na kolečka.
4) Budete postupovat tak to.Piškot,kolečko banánu,piškot a párátko.Takových ,,vojáčků" si udělejte více.
5) než to všechno stihnete udělat,čokoláda bude hotová.Teď ty vojáčky ,,oblečte" do čokolád.Dbejte na to,aby byl celý piškot od čokolády.Případé vynechávky nevypadají dobře :-D
6) Teď to všechno dejte alespon na hodinku do ledničky,ať čokoláda dobře ztuhne.A po hodince můžete různášet :-D

Dobrou chuť!

5.Videoodpověď (+ ptejte se dále )

8. srpna 2011 v 20:30 | zRzQa |  Má videa
Má to zpoždění asi tak tři měsíce,ale asi to ani nikomu nechybělo.Video není zase upravené,ale už to neřeším.Nemám prostě program tak co už.Je to krapet na hlavu tato 5.část videoodpovědí,ale já doufám,že se vám to bude alespoň trošku líbit.A když ne,nevadí.Přeji hezkou podívanou...
A hned také máte možnost psát další otázky do 6.videoodpovědi.ta se tady objeví ještě tento měsíc.Tak snad bude otázek dostatek.Buďte té lásky a nepište mi otázky typu: ,,Jak se máš?".Děkuji vám za pozornost.

Hej hou,hej hou...

8. srpna 2011 v 18:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Plán dne splněn.Natočila jsem 5.videoodpověď a právě teď se již nahrává na youtube.Zbývá zhruba ještě 109minut.Je trošku jiná než ostatní,ale co už.Mám ráda změny.

Navíc jsem dneska balila.Týden nebudu doma,takže jsem si balila nějaké oblečení a mám jednu menší tašku.Jsem mega spokojená :-D A to jako fáákt! Ráno akorát dobalím kartáček a nějaké drobnosti a mám to všechno.Na počítač budu mít příštup,takže vy to ani malilinko nepocítíte,že jsem jinde než doma.Stále se vám budu ozývat a nejspíš budu psát i každý den článek.

1) Hej hou,hej hou..kdo ví ja to pokračuje? :-P

Dneska jsem se šla podívat do secondhandu.Po hoodně dlouhé době.Hledala jsem a našla.Koupila jsem si takovou hnědou mikinu přes hlavu s nápisem ( písmo má lehce tmavší tyrkysovou barvu).jsem s ní vážně nadená,protože něco takového jsem přesně hledala.Zřejmě v ní bdu chodit běhat a nebo prostě je je tak na občasné focení v trávě :-D Takže když se zničí,nebude mi to až tak šíleně vadit,protože jsem za ní dala 50kč a jsem ráda.

2) Už čekám,kdy nad tím začnete ohrnovat nos,že ,,Ona si koupila něco ze sekáče".A víte co? Jste mi u zadnice :-P

Taky si samozdřejmě kupuju značkové oblečení,jen prostě někdy i zajdu do second-handu (Je to norský second-hand.Oblečení je tedy dováženo z Norska.Tam to lidé trošku nosili a když je to omrzelo,dai to do již zmíněného obchodu a to oblečení se pak převezlo k nám do ČR)).Ten kdo umí hledat,najde.Je tam plno oblečení,které jsou značkové,jen je už někdo pár krát někdo nosil.Zrovna dneska jsem tam našla velké množství tílek a triček např. z H&M.A bylo to za uplně směšnou cenu.kdo si kupuje jen o předražené oblečení např.adidas,apod..tak stejně platíte jen za tu značku a oblečení je někdy nekvalitní,nebo třeba některé boty.

Otázky: Máte už něco ze sekáče ? Máte k second-handům nějaký odpor? Proč?

No a tady je již ta zmíněná mikina :-))

Sedmého osmý.Neděle.Hm.

7. srpna 2011 v 12:29 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Proč jsou sny tak na hlavu?Mluvím o těch,které se nám zdají ,když spíme.Nám ten sen může přidatjako několika hodinový příběh,přitom ten sen trvá jen pár sekund před tím,než se probudíme.Já si sny většinou nepamatuju.Někdy se mi dokonce ani nezdají,jen někdy.zrovna dneska jsem jich měla nějak moc a byly totálně na hlavu.

1 SEN ) Jedu s taťkou někam pryč,vracím se domů,protože jsem si zapomněla vzít náhradní spodní prádlo a když ho hledám ve skříni,slyším nějaký hluk,otočím se a na okno mi klepe nějaká ruka ( :-D ) ,kolem je pára a dokoncce i mluví! ,,Ukaž mi svůj pokojíček!" Pak se ruka přesune a zase ,,Ukaž mi svůj pokojíček" a stále klepe...Bože :-D

2 SEN ) Pak zase jedu s mamkou a bráchou někam do Alp,řídí mamka a já jsem s ní v autě a brácha,který ještě nemá řidičák řídí to druhé a jede v něm sám :-D Pak se najednou ocitneme v nějaké divné restauraci,kde probíhá boj nějakých příšer :-D

3 SEN ) A poslední co se mi zdálo bylo to,že jsem byla s kamarádkou z volejbalu ( Barčou) někde na bazéně,přitom to tam vypadal,jako kdybychom plavaly v moři a sbíraly jsme modré balonky,které byly pod vodou.Mezi nimi byly i různě barevné.Mám pocit,že jsme to vyhrály :-D A nakonci jsme se najednou objevily na nějaké poušti,kde byli dva vedoucí z letošního tábora a kolem pobíhal pudl,který měl jen půlku těla - dvě přední nohy a hlavu :-D

Už mi z těch snů vážně hrabe :-D Taky se vám zdají někdy takové uhozené sny? Třeba kde pobíhá pudl,který má dvě nohy? :-D

Hm!

Včera jsem byla s mamkou v obchodě.Vybrala jsem si k svátku sportovní podprsenku do volejbalu,ale ne jen na tento sport.Bude se mi hodit při posilování,běhu,atd.. :-D Takovou černou,elastickou.Prostě skvěle sedí a je pohodlá.Doma jsme zjistily,e je to termo podprsenka :-D Ale tak i tak je super.Vracet ji nebudeme :-D


Jestli máte čas a nevadí vám pár kliků myší,tak mě prosím podpořte v soutěži Miss ( 4.kolo).Hlasujte pro zRzQu na této stránce.Kdo nechce,nebo nemá čas,nevadí :-) Děkuju všem za podporu...

Když jsme včera procházely obchodem,tak už tam měly i školní pomůcky ( sešity,atd..).Byly už slevněné takže jsem si už vzala sešity co budu potřebovat do devítky.Je lepší si to koupit teď ( cena se už stejně nezmění) než se tam potom mačkat 31.srpna mezi lidmi a říkat neustále ,,Zdovolením!!" Takže už mám klid :-D

Uh,to je ale horko.

Na facebooku jsem narazila na jeden skvělý příspěvek a prostě ho sem musím dát! :-D

Myslíte si, že mluvíte anglicky, ale zrada. zjistíte, že mluvíte česky..:D • Přečtěte si to nahlas !! •
Come shall ten well bload ?
Then well bload shell when blaight .

Dobrý ne ? :-D

Zjistila jsem,že jse kulturní barbar :-D Ups

Děcka a co budete dneska dělat? Jdete na bazén,když je venku tak hezky? :-)
Já už zatím jdu..Takže se mějte..třeba fanfárově :-P

Je Pátek.Pátého Osmý.Baf!

5. srpna 2011 v 11:54 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Kouknu se z okna a vidím.Páni! Venku je krásně! Musím si ten pohled zapamatovat.O víkendu má být ,,prý" zase škaredě.No jejda.To bude zase to ,,pravé" léto...

Včera jsem tedy využila toho krásného počasí a s mamkou jsme si vyjely na kolech.Nějak mi ta vyjížďka sedla,protože když jsme přijely domů tak mě ani nebolely nohy a navíc bych se někam ještě jela projet.Oh.No ne,mé svaly se začaly probouzet.Chci zase začít něco dělat :-D Oh :-D Poslední dobou jsem nějaká líná,tak proto :-D

1)Víte co teď poslouchám? Tuhle písničku: Those sweet words - Norah Jones.Pusťte si jí!

Zamilovala jsem se do písniček od zpěvačky Reginy Spector a Norah Jones.Prostě uplně uklidnující hudba.Obě zpěvačky mi doporučil kamarád ( mladý instruktor :-D ) z tábora,který mě mimochodem i učil na kytaru.

Jó kytara.Další nová začínající etapa.Nějak mě to hraní chytlo.K Vánocům si přeji kytaru.Nechci elktrckou,prostě obyčejné dřevo :-) Miluji ten zvuk.Ještě sice nevím kdo by mě na tom učil,ale chtěla bych na ní umět hrát...Takže snad to začne o vánocích...
Včera mě tak napadlo,že bych vytvořila nový design.Tam ten mi už začínal lézt na nervy.Ty křiklavé barvy.Brr.Chtěla jsem si dát oddych a tak jsem šla do tmavých tónu barev.No a výsledek?Vznikl dle mého názor krásný layout na téma: Coffee.Je takový jednoduchý.Neskutečně se mi líbí.Takže pokuď mě neomrzí a nebudu zase chtít něco vyměnit tak tady bude delší dobu - asi :-D Mimochodem..Líbí se vám vůbec? :-D

2) A co mám dnes v plánu? Buď půjdu ven nebo na kolo a v nejhorším případě budu zevlit doma.Oh.Teď mě napadá,že bych zase mohla po dvou měsících (?) zajet do shoping parku... Yeah :-P

Mám zase nový nápad na přestavbu mého pokoje.Měla jsem sice našetřené peníze,ale mám jiný mobil ( HTC Desire - jak já ho miluju :-D ) takže jsem momentálně švorc.Pff :-D Ale asi budu přestavovavat nábytek v pokoji..Možná no..

3)Ty prázdniny tak neskutečně rychle běží.To je děs...

Mohla bych zase po dlouhé době jít ven fotit..nebo vlastně vůbec...Fotit!To je ale nápad.Dnešní plán ani krapet pozměním a půjdu možná fotit někam ven a nebo budu fotit sebe v pokojíku.Chtělo by to zase nové fotky no :-D Uvidím ještě co má osoba bude chtít dnes dělat.

Fuj.To je zase článek o ničem.
Rychle prchám,než...
Adios!

,,Áve já! " & ,,Áve komáři"

3. srpna 2011 v 22:26 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Po dlouhé době jsem si zase odzkoušela jaké to je,když vás popíchají komáři :-D Dnes jsem nebyla až tak dlouho venku ( No dobře,kecáám :-D ) a už mě všechno kouše.Asi jim chutnám.Ach.Je to tak..Jsem oběť :-D

Někdy přemýšlím,že by bylo lepší jít už do té školy než se tak nudit doma.No ikdyž..Ale tak uznejte,co dělat doma když venku je hnusné počasí.Uznávám,že sice dneska bylo krásně,ale je to jen jeden den z mála slunečných dnů.Chtěla jsem toho tedy využíta jít na bazén,jenže mám neskutečně líné kamarády :-D

1) Uá,teď koukám do kalendáře a svátek má Miluše...Žádnou neznám :-D I tak všem Miluším vše nejlepší k svátku...

Uvědomila jsem si,že prázdniny jsou vlastně jen o jídle...Pořád se jen cpeme,odpočíváme a nic nedláme.Já osobně se třeba teďka neskutečně cpu.Když jsem přijela z tábora,což bylo 16.7. tak jsem vážila 47kg.A teď? Má váha je nějak 48 nebo 49kg ( snad né 50kg) :-D takže mám důkaz :-D měla bych asi něco zase začít dělat.když nemám ty pravidelné tréinky z volejbalu tak jsem nějaká lína,unavená,znuděná a já nevím co ještě.Už se těším na soustředění.Odjíždím nějak omnáctého nebo devatenáctého srpna...To bude zase srandička :-D No a vlasně i pořádná makačka.

2) Máte rádi starší hity? Pusťte si písničku I Get Around od skupiny The Beach Boys.Je skvělá :-)

Héj děcka,teď jsem si zase vzpomněla.Jsem v takové té soutěži...Safra,jak se jmenuje...Jo už vím! Miss!Nrazila jsem na mnoho komentářů od nějakých (?) mých soupeřek a jako..Fakt nesnáším takové to škemrání na blozích,kde jen prostě kopírujete texty ,, Hlásla by jsi mi v Miss plosíím.." a zase jen ctrl + v a pořád dokola.To fakt,ale fakt nemám ráda.nevím proč,ale už jsem z toho zdřejmě vyrostla...Nevím jak vy,ale příjde mi to potupné,psát a otravovat lidi.Když to dotyčn osoba napíše třeba na blog a požádá tak ostatní,tak je to podle mě ok.Prostě kdo nemá zájem tak nazdar...A i já to tak udělám.Jestli mě prostě chcete podpořit v té soutěži tak když tak prosím hlasujte na této stránce pro zRzQu a když nechcete,nebo nemáte čas - nevadí :-) I tak děkuju :-)

3) Pjůů,teď na mě určitě příjde pár stížností :-D Je to ale můj názor :-D ,,Úsměv" ,,Sýýýr" :-D

Tamtadadá.

4) Před chvilkou jsem dojedlá přímo dokonalou večeři.Uá,jak já to miluju takové ty salátky.mňam.to je ale dobrota.Mozzarela,bazalka,rajčata,nějaká hnědá máčka,pesto a k tomu toustové,křupavé pečivo :-D

5) Xxx lutz,ta ta ta ta...Tuhle reklamu jsem neslyšela fáákt dost dlouho :-D jakou reklamu uplně nesnášíte? :-D

Jinak slyšeli jste už o ,,Kouzelné úterky" ? Je to takový prázdninová akce u T-mobilu.Každé úterý máte prostě takovou výhodnou koupi.Jdete třeba do Cinestaru,koupíte lístek a druhý máte zdarma.Nebo třeba si koupíte UGO nápoj a druhý je zdarma,stejné je to v KFC u Twistru.Dále to stejné platí u vstupu do Dino parku,pak stejná akce v nějaké kavárně,atd...Příští týden to zdřejmě využiju.Kdo o tom neslyšel (doposud) a je u T-mobilu tak určitě si někam zajděte.Jinak více informací najdete zde...

6) Pff..právě jsem udělala reklamu T-moilu.Uznejte,to jsem ale hodná duše co? :-D

Dnes jsem byla venku ( jak jsem jsem se již zmínila na začátku).Pak jsem šla ještě s kámoškou B. a kámošem S. na brusle.Jéje,jak já ty lidi miluju :-P prostě úžasné osoby :-) Takové přátelé hned tak někdo nemá :-) No a fotečka na závěr...
To nám to ale sluší co?...Héč

© Foto - Odraz..v čem? V kaluži přece!

1. srpna 2011 v 14:41 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ti lidi jsou tak neohleduplní!Prostě si zastaví nejbližší volnou travnatou plochu nějak super (?) moderním (?) panelákem.Svělé.No a tak nějak to vypadá teď v blízkosti mého bydliště.Jeřáb,nějaké ty bagry,všude nepořádek a pobíhající pracující lidi..Fuj tajbl! Když si představím,že to tady bude za chvilku ,,panelák a hned vedle další panelák" tak se mi z toho zvedá kufr.celé se to zastaví.A co takhle nějaká zeleň? Nebo prostě...Je to děs!To už bych raději bydlela někde v horách,žádní otravní lidi,čerstvý vzduch,příroda..Uá.

© Foto - Krásky?! Ano! Sedmikrásky!

1. srpna 2011 v 14:33 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Co takhle malý nádech letní flóry?Malinké rostlinky s bílými korunkami..Co to může být? Že by sedmikrásky? Ano,ty malé krásky :D Toto jsem fotila asi nějak na začátků prázdnin,nebo těsně ke konci června.Až teď jsem dala fotky foťáku do počítače.Ach jo,ty zapeklité kabely.Jednou se z nich já sama zamotám :-D Jinak není nic lepšího než si pro pár fotek lehnout do trávy a fotit :-P Ach.