Září 2011

Den poslední v měsíci záři

30. září 2011 v 13:28 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ahoj mimozemšťani :-D
Záři uběhlo celkem rychle.Doufám,že stejně rychle uteče i celý školní rok :-D No,ikdyž to bych otho chtěla moc :-DK Když už jsem u té školy,tak se mi nějak moc nedaří.Ještě mám pořád pocit,že sou prázdniny.Dnes jsem byla zkoušená z matiky,za tři...pche.Pak jem dostala z češtiny z diktátu za tři..Celý minulý šk.rok v osmičce jsem měla jedničky z diktátů,jelikož mi čeština ve škole jde a zvládám jí v klídku.Ovšem nějak jsem mi nezadařlo.Co už.takže mé momentální známky v češtiny jsou tři jedničky a tři trojky.tak krásně to jde za sebou (1,3,1,3,1,3).Takže teď očekávám jedničku :-D Navíc jsme dneska psali test z chemie na hydroxidy a kyseliny.To budu ít naštěstí jedničku,jelikož to mám naštěstí všechno dobře.aspoň něco.

V občance jsme dneska vyplňovali nějaké pracovní list a příští týden jdeme na úad práce,kde nám pomůžo vybrat školu,povolání,apod...Navc nám učitelka diktovala i průměr z osmého ročníku..Jsem na tom nejlíp z celé třídy :D Pvní pololetí mám 1,13 a druhé pololetí 1,06.tak jako jsem spokojena hodně že,ovšem obávám se,že sito teďka v prvním pololetí devítky celkem zkazím.Škola mě nudí,nic záživného se tam ani neděje..Akorát pořád buzerují.

Už asi třetí den mi nějaký zasraný debil spamuje blog.mám chuť ho už nakopat do prdele.Komentuje mi články,např. z roku 2009,2010 apod...Píše naprosté blbosti a komentáře píše pořád dokola,různě to střídá.Navíc je vždy pod jiným jménme a někdy i jinou IP adresou.Vždy ho nechám zalokovat ( Blokovat návštěvníka a smazat komentář) ale stejně má těch IP adres tolik,že to nestíhám blokovat.Opravdu mě to sere,jelikož tak nevidím vašekomentáře a zobrazují se mi pouze od něj.Ukazuje se pod přezdívkou: apř. Johnny,Otec,Princ,Adrián,Charles,Honza,..Kreténe!!!

Včera jsem se bla stříhat.A nevím jestli jsem neudělala chybu.Chtěla jsem prostě změnu,mamka mě objednala a bylo to.Mám vlasy kratší minimálně asi o 5cm,mám jakousiofnu na bok a vzadu to mám sestříháné do véčka - to vypadá moc hezky..Jako není to hrozné,líbí se mi to.Ovšem nemůžu si na to pořád navyknout :-D Co už,to doroste..Někdy.časem :-D

Dnes jdu ještě na trénink,máme dvouhodinovku.A zítra nám již začíná sezona,takže první zápas.každý týden..každou sobotu.To bude sranda no :-D Ale tak jako těším se že...

Už bych konečně měla přemýšlet o novém designu.Ten s Coffe je tu poměrně dlouho a navíc už informace v levo v boxu nejsou aktuáln a ještě ke všemu už vypadám jinak než na fotce.Takže už na tom začnu pomalu pracoa.Co pomalu,rychle! :-D

Teď jsem se dívala na web krasna.cz a četla jsem si o o mě píše nějaký horoskop či co to je - podle data narození.Stačí den.No a jelikož jsem narozena 12.12 tak ke mě sedí tady toto...

12. Všestrannost
Tato osoba je činorodá a myšlenkově velmi bystrá, všestranná a profesionální schopná. Má smysl pro rodinu. Je otevřená, přátelská a společenská, cílevědomá a tvůrčí.
Nedostatky: Rozhoduje se chaoticky, na poslední chvíli. Pociťuje stavy úzkosti a napětí. Žárlí a je majetnická. Pozor na hněv, pomstu a prudké emoce. Chyby hledá na druhých.


No tedy až na to,že se rozhoduji chaoticky a že hledám chyby na druhých.To jediné nesedí :-D

Fííí...

A copak máte v plánu vy?Doufám,že jdete pařit,když je ten pátek..To já jdu trénovat :-D Takže si užívejte a já se vám zase brzy ozvu..

Jo a mám na vás ještě jednu malou prosbu.Potřebuju se rozhodnout,kterou fotku vybrat do fotosoutěže.obě jsou takové divně,ale nic moc ještě venku k focení na téma podzim není..Listy moc barevné nejsou a tak jsou ty fotky takové zvláštní ...Kterou - první,druhá???

Autorka | Focení v přírodě (27.9.)

28. září 2011 v 10:29 | zRzQa |  Autorka blogu
Včera jsem vyrazila s Luckou do přírody na procházku a nějaké to focení.Procházely jsme se lesem,já fotila všechno možné c jsem viděla v okolí a zároveň fotila kámošku a ona později i mě.Celkově vzniklo zhruba 6 fotek,které se mi strašně líbí ( kde jsem já) takže vám je ukážu.Je to něco jiného,než přidávám jiné fotky jelikož,tyto fotky jsou poměrně i tmavé.Ale jsem spokojena..No a tady jsou fotky..Celý článek!

Foto / Téma: Kapičky na trávě

27. září 2011 v 13:43 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ticho,klid,zelená tráva,kapky,..V takovém prostředí jsem fotila tuto fotku.Líbí se mi odleskl sluníčka v kapkách.Navíc se těším,až budou všechny lísty zářit barvama,poté padat ze stromů..To bude teprve ten pořádný podzim :-) Určitě hned vyrazím fotit ven,ale na to si nejspíš ještě chviličku počkám.Copak máte dneska v plánu?

Otázka: Co je podle tebe hlavním znakem podzimu? A co naopak zimy?

TIP - Hudba (1.část)

26. září 2011 v 13:15 | zRzQa |  Hudba | Videoklipy
1)Jako první bych doporučily písničku Fidelity od zpěvačky Reginy Spektor.Je to taková veselá,uklidňuící píseň.Hrozně se mi líbí.Reginu jsem do nedávna neznala,ovšem doporučil mi jí kamarád.Určitě si jí poslechněte.
2) Tentokrát vám spíše doporučím zpěvačku a to Norah Jones.Všechny její písničky jsou skvělé.Je jí 32let.Vydala už mnoho alb,mě se nejvíce líbí album Feel likes home.Má nejoblíbenější písnička je Those sweet words.Ale nezapomenu ani na The long way home.Doporučuji!
3) Tuto písničku určitě znáte a kdo ne,tak si jí rychle pusťe.Je od poměrně populárního zpěváka: Israel kamakawiwo'ole.Mám teď na mysli píseň Somewhere over the rainbow.Ách,táborová písnička.. :-)
4) Další je písnička I get around od skupiny Beach boys.Je to poměrně starý song,ale mě se líbí..Je to velmi úspěšná skupina 20.století.Začaly nahrávat písně již v roce 1961 až do současnosti.Nejvíce mě tedy zaujala písnička,kterou jsem zmínila na začátku.
5) Mladá zpěvačka Ellie Goulding (24let) nazpívala společně s Erikem Hassle píseň Be Mine.Určitě si poslechněte i jiné písničky :-)


Báječný den se Samíkem :-)

25. září 2011 v 17:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnešek jsem si opravdu užila.Mamka mě ráno - něco před desátou probudila a tak sem se dozvěděla,že dnes má přijet Samík.Takže jsme něco před jedenáctou dorazily k babičce.To bylo radosti.Samík šíleně vyrostl,dokonce má už i zoubek a to má půl roku ( za čtyři dny má půl roku no :-D ).Už se umí převolavat a celkem se už i plazí.A je strašně krásný a ty jeho očička jsem k sežrání.Takže jsem si ho ponosila a pak jsme šly s mamkou ještě vozit asi na dvě hoďky.Nějakou dobu spal,pak tak pofňukával a pak už dostal hlad tak jsme jely.Dostal mlíčko a pak si ho už maminka vyzvedla.Pořád se něčemu hihňal,takže mám plno fotek..Prostě skvělý den :-)

Ještě jdu dneska na brusle s kámoškou no a večer budu asi koukat na filmy.Zíta nejdu do školy,jelikož jdu trhat zub ( již čtvrtý a poslední :-D ).Pak teda v úterý půjdu do školy a ve středu je státní svátek,tak to budu zase doma :-D Yeah..Jo a ve fotosoutěži,kde jsem posílala fotku na téma pastelky jsem postoupila!No a konečně ty fotečky :-)


Foto / Téma: Kapky na pavučině

24. září 2011 v 13:26 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Mrzí mě,že jsem více krát nevyfotila tuto pavučinku s kapkama.,,Cvakla" jsem to pouze dvakrát a navíc ta druhá fotka je trošku špatně zaostřená,takže zbyla tato.I tak se mi ale líbí.Škoda,že tam nebyl i nějaký pavouček,to by byla krása :-) Strašně mě baví fotit pohled v trávě,různé lístečky,kapky,trávu,brouky,apod..Na této fotce mě také fascinuje ta kapka na listě vlevo.Tak jak se vám líbí tentorkát tato fotka?

Otázka: Co by jste si vzaly s sebou na pustý ostrov? Pouze jednu věc :-D

Foto / Téma: Poslední ostružiny?

24. září 2011 v 13:15 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jak jsem se již zmínila v minulém článku,tak jsem byla na procházce.Hlavně jsem se zaměovala na květiny,kapky,apod..Ovšem když jsem svá drahocenná záda ohýbala a celkově se snižovala k zemi abych udělala nějakou úchvatnou (?) fotku tak jsem si všimla ostružin.Takže nějaká ta fotka vznikla a tady je výsledek zdřemě poslední ostružin...Co vy na to?

Otázka pro vás: Co je lepší - maliny nebo ostružiny?

Když zRzQa fotí.../ Flora - Nálada

24. září 2011 v 13:08 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Zdravíčko.Dnes jsem se vydala na menší procházku lesíkem a samozdřejmě mým společníkem byl foťák.Celkově se mi líbí nejvíce asi deset fotek a toto je jedna z nich.Jsou lehce upraveny barvy a také rozměry.Připadá mi,že ta fotka vyjadřuje takovou špatnou náladu ale náhlé zlepšení..A pak je svět fajn :-) Líbí se vám?

Otázka pro vás: Které roční období máte nejraději a proč?

® Foto - Téma: Pastelky

23. září 2011 v 15:41 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Potřebuju vaši radu.Musím do zítřka odeslat fotku do fotosoutěže.Teďka jsem teda fotila,už jemám v PC a teď se nemůžu rozhodnout mezi dvěma fotkama.Brácha mi radí,že tu první :-D Mě se líbí obě.Proto rozhodněte vy.Kterou??? Potřebuju to vědět nejpozději do soboty :-P Pište proto do komentářů svůj názor a č.1 nebo č.2Děkují Vám přátelé :-)

Vzorná školačka?

23. září 2011 v 13:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Takže tenhle děsný rušný školní týden mám za sebou a jsem šťastná.Konečně vytoužený víkend :D Žádné vstávání na sedm,pohodička na počítači :-D Juchuhu.
Tento týden jsem měla hodně testů..Navíc jsem nějak neměla moc času a navíc se mi ani nechtělo psát takže shrnu celý týden.

UTERY jsme psali jakýsi test z chemie.Pvůdně měl být na opakování oxidy,sulfidy a halogenidy.To nám také učitelka řekla.Ovšem když jsme dostali papíry se zadáním na stůl všichni se na něj blbě podívali :-D Naše milá paní učitelka nám tam přidala i něco z teorie.No a jelikož si opravdu někteér ,,hovadiny" nepamatuju tak jsem buď vynechala a nebo např. u jedné odpovědi napsala ,,nevím" (To bylo po kontrole škrknuto).Sice je moc pěkné,že jsem měla úpravu rovnice plus ty oxidy,atd.. správně,ale tu teorii jsem prostě nedala.Jen jednu odpověď to jen polovičně.takže mám skvělou známku a to 2-3.Už si to nepamatuju perfektně ale mám pocit,že jsme ten den psali test z matematiky.navíc jsem se ještě nechal avyzkoušet z chemii a to mám naštěstí za jedna :-) uff..

STŘEDA byla naplánovaná tak,že jsme měli psát několik testů a nějaké to zkoušení.nakonec jsme psali pouze test z angličtiny na msuíš,nesmíš.To mám jedničku.Pak jsem se ještě v úterý večer učila jak debil hl.města všech evropských států.Chtěla totiž i nějaké ty prdelovice světa a ty já jsem neuměla.Nakonec stejně nezkoušelá.Wá!Pak jsem měla trénink a to jsem byla doma něco před osmou.Trošku jsme si ho prodloužily ale strašně mě bavil.Chtěla bych být smečařka :-D
- Foto z hodiny dějepisu.Společně s Lucinkou.To jsme obě měly záchvaty smíchu :-D
ČTVRTEK jsme psali pouze test z angličtiny na opakování 1.části nepravidelných sloves.A to mám nejspíš jedničku.Jelikož jsem neměla ten den trénink,tak jsem usedla k PC a pustila si film Voda pro slony.Téda,řeknu vám - opravdu skvělý film.No a okolo 17hod jsem jela do obchodního centra a koupila jsem si botky z Croppu za 999Kč.Jsem kolem nich chodila několik týdnu a pořád jsem si říkala,že bych je strašně chtěla.tak je mám.No a první chůzu na podpatcíh jsem zvládla celkem dobře.Málem bych zapomněla..ve škole,konkrétně ve třídě,jsme kreslily na zeď.Vybraní..Ehm :-D Kreslila jsem..
-Foto mých společníků.
Pche,už mě bolí ruce z toho psaní :-D

DNES jsem měla na sedm.Můj první plán dne byl ten,že si ráno umyji vlasy.Tak jsem si dala budík na 5:45.Jenže jsem pak zase usla a probudila jsem se až v 6:30.Tak jsem vyletěla,rychle se nasnídala v mazala do školy.Už v 6:50 jsem vyšla z domu nasnídaná,nalíčená,upravená :-D Pche,jsem rychlá :-D No pak jsme psali z matiky na podmínky,z češtiny jsme psali vstupní práci.To si myslím,že budu mít asi dvojku.Uvidíme..No a pak jsme měli v tom zasran*m, zkurv*n*m dějepise test o kterém nám ,,prý" říkala.Já se ani neučila takže jsem tam napsala něco málo co jsem si vzpomněla,ovšem mám takový dojem,že budu mít za pět stejěn jako (asi) celá třída :D Srandička no.No a po dějepise jsme šly my holky domů a konečně mám klid! Za dvě hoďky jdu na trénink a potom nevím.Teďka půjdu fotit něco do fotosoutěže,protože jindy už nebudu mít čas.Jsem zvědavá,co z toho všeho vzknikne..A tady máte nějaké fotky z tohoto šk.týdne..

- Fotka ze středečního tréninku.Zleva Lucinka,já a Sabinka :-) Pche,jsou vysoké no a coo
- A konečně foto těch botiček :-)
Ták a teď doufám,že tady bude plno vašich komentářů :)

So today...

19. září 2011 v 15:30 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
..jsem měla opět prodlouženou výtvarku.Mám jí snad už každý den :-D To okno ve škole na téma les jse s kámoškou dneska dokončily,navíc jsem ještě dodělaly výzdobu na téma Halloween.Vážně nepochopím pro jsme to tam musely aranžovat už teď když ten ,,den D" je skoro ž za měsíc.

Tenhle týden mám opravdu velmi nabitý.Testů mám strašně moc takže se teď budu pořád jen učit,učit a učit..pche..Do toho všeho ještě tréninky.To bude srandička :-D Připadá mi,že už venku začíná být podzim.Listy začíná sem tam padat,už se poměrně ochlazuje.Ráno jsem si do školy vyrazila ve vetříku a šátku,ovšem teďka už si vezmu bundu :-D A kam to jdu? No na trénink přece...

Chlapec přinesl dívce 14 růží . 13 živých . a 1 umělou . Potom
řekl ' Budu tě milovat do tý doby , než zvadne poslední růže ' ♥ .

Zítra píšu test z chemie.
Ve středu test z angličtiny,němčiny a zkouší v zeměpisu.
Ve čtvrtek test z angličtiny
V pátek vstupní práce z češtiny.
V pondělí vstupní práce z matematiky..

No a určitě nám ještě plno testů tento týden přibydě..No potěš koště..
Chtěla jsem si ještě před tréninkem (dneska) vrazit ven fotit.Ovšem nějak se mi do té zimy nechce,navíc je tam hnusně..

Včera jsem byla s kámoškou Luckou venku na pouti.Nevzaly jsme si moc peněz,takže jsme šly pouze 2x na kolotoče.Ovšem byla to celkem srandička no :D Pak nás to tam omrzelo tak jsme vyrazily na brusle a jezdily po uzavřené cestě kde byla tedy ta pouť...

Už přemýšlím nad novým layoutem,ale jelikož nemám moc času a vlastně se mi ani nechce,tak vůbec netuším kdy nějaký na blogu bude.Zkusím nějaký vyrobit a nastavit do konce září..Snad to stihnu.tak já zase odlétám..

Breaking dawn - Nejnovější trailer

18. září 2011 v 20:33 | zRzQa
Na internet se dostaly zdřejmě utajované záběry z posledního dílu Twiligh ságy a to Breaking Dawn.Trailer je opravdu skvělý,přibyly nové záběry kdy je Bella těhotná.Navíc vlkodlaci chtěji potomka zničit.Ovšem Jacob varuje upíry,jelikož mu jde o to,aby byla Bela v pořádku a také dítě.To je navíc polo upír a polo člověk,takže chce krev.Bella tak slábne a jak můžete vidět v traileru,vypadá velmi unaveně.Opravdu se těším na poslední díl.Jsem zvědavá jak to bude nakonec celé natočené.A tady je ten slibvaný trailer...

® Foto - Téma: Jídlo

17. září 2011 v 19:33 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Další kolo fotosoutěže už bylo zahájeno a já až dnes ( asi před půl hodinou) měla teprve čas něco nafotit.Včera jsem sice už něco málo na toto téma fotila,ovšem s konečným výsledkem jsem nebyla ani trošku spokojena.Takže jsem fotila podruhé a tentokrát se mi konečná fotografie líbí.Schválně jsem t fotila tak,ať to působilo obyčejným a jednoduchým dojmem...Co na to říkáte? ,,Co se Vám honí hlavou?" :-D

Den..Patnáctý?

15. září 2011 v 19:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Pche,jsem statečná holka :-D
Včera jsem musela navštívit zubaře.Pche,jak já je nemám ráda.Ale asi měním názor.Sice mi trhala zub - pětku,ovšem tak jsem se u zubaře snad nikdy nezasmála.Zubařka byla skvělá,vtipkovala,vyprávěla,mluvila a prostě jsme se pořád všechny smály.Asistovala jí i sestřička.Měla jsem ze začátku trošku obavy,jelikož první dva zuby jsem byla trhat v nemocnici a to mi trhal chlap byloto jak z hororu :-D Ale dopadlo to dobře.Skoro vůbec to neboleoasi jen minutku když mi s tím zubem jakoby ,,kývala".Nakonec mi ho dala pro pro ,,zoubkovou vílu" :-D Um

No dneska ve škole to bylo celkem fajn.Z testu z angličtiny mám nakonec za jedna,ve yzie jsem dostala další jedničku za nějaký příklad a pak jsme s kamarádkou Luckou dostaly speciální úkol (to zní dobře :D ) ve výtvarce.na škole je nový projet a téma je Les.My dě jsme měly na okno,které je u šten a je opravdu velmi velké- nakreslit prostě něco co souvisí s lesem.Ostatní ze třídy už končili v 13:10 ale my malovaly až do 14hod a doma jsem byla až někdy o půl třetí.Ale nevadilo mi to.Ani Lucce.Obě rád kreslíme a práce nás bavila.Zítr ato budeme dodělávat.Do úterka to má být hotové.

Ve škole jsme dnes měli literatury a měli jsme vymyslet básničku.No jejda.Já a básně? To nejde snad dohromady.Téma jsme měli libovolné...Toto jsem po asi 10-15minutovém přemýšlení ,,vytvořila"..

Láska je štěstí,
skončí-li,přichází smutek...
Co bolest vyléčí?
Asi jen nový dotek.

Čí pak asi bude?
Naší nové velké lásky?
Jednou to příjde,
doufejme a čekejme..

Když ucítíme u srdce
že je to ten pravý,
motýlci se rozletí
a život je báječný.

Doufám,že se teďka nesměje.Jsem vážně na tvoření básní antitalent :-D Jinak zítra jdu na trénink.Buď ještě před tím budu fotit do fotosoutěže a nebo až v sobotu.Uvidím ještě.. A co jste dělali vy? :-)

,,Není čas ztrácet čas!"

Já byla odpoledne venku na hoďku s kámošem a potom hned s Luckou a pak jsme se ještě domluvily,že zajdem i na brusle.Takže pro dnešek jsem ,,vyvětraná dostatečně"

Když zRzQa tvoří...| Dambo

13. září 2011 v 21:10 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří...
Hrozně mě zaujala ta slavná postavička,tedy spíš krabička,které se říká Dambo.Je hrozně roztomilá,na internetu je plno fotek a tak mě to nějak nadchlo,našla jsem si na internetu návod,vytiskla,sestříhala,slepila a hotovo.Bohůžel měli nějaký divný návod,jelikož k tomu vůbec neseděly nohy a navíc ani nešly spojit,jelikož tam byly spojnice pouze A a A a tento kus byl pouze jednou.takže beznohý Dambo :-D I tak jsem celkem nadšená,na to,že to byl první pokus a ke konci jsem už byla zmatená co k čemu patří.Udělala jsem plno fotek a přidala jsem k němu i jakousi ,,bublinu"...Snad se vám to líbí...

1) Jinak dneska jsem ve škole dostala první dvě známky (začala jsem skvěle,dvě jedničky z F a CH ) a pak jsme psali test z angličtiny na slovíčka a test byl velmi easy (tj.lehký).Takže to bude jednička :-P Zítra jdu k zubařce trhat jeden zub.Pokusím se jí překecat ať mi hned vytrhne i ten druhý.Nač ,,trpět" dvakrát.Budou mi totiž už i nasazovat spodní patro rovnátek.No jejda :-D

2)A jako dodatek máte v celém článku další fotečku...


Když zRzQa kreslí...|Téma: Šípky

12. září 2011 v 20:09 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Dneska ve škole jsme měli na stojanu naaranžovanou vázu s šípky.Mohli jsme si vybrat techniku a já se rozhodla ( snad jako všichni :-D ) pro tužku.Nastal problém číslo jedna.Neměla jsem tužku jedničku.Naštěstí mě spolužák zachránil.Uf.

Tak jsem tedy začla.Rozhodla jsem se,že lepší bude když se zaměřím na nějakou určitou část,než kreslit celou vázu a milion šípků :-D To bych ani nestihla za dvě hodiny.Museli jsme totiž kresbu dokončit ten den.takže jsem si celkem mákla.Snažila jsem se v pozorovat stíny na listech apod. ale potom mě to už přestalo bavit a tak jsem spíš kreslila tak nějak z paměti.No,s výsledkem jsem spokojená.Trvalo mi to tedy 2hod.Co vy na to?

© Foto - Téma: Srdíčko (Né?!)

11. září 2011 v 9:29 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Přihlásila jsem se do fotosoutěže.Sice první kolo už bylo ukončeno a zahájeno druhé,ovšem autorka byla tak hodná a ještě mě vzala.Fotku do prvního kola jsem odeslala a postupuji.V druhém kole bylo zadno téma: srdíčka.Měla jsem 3 různé nápady a všechny uskutečnila,ovšem nejvíce se mi zalíbila poslední fotka.Jsem s ní velmi spokojená.Tuto sérii fotek jsem fotila dnes ráno.Co na to říkáte?

1) Přidala jsem i anglický citát,který se i celkem hodí k tématu fotky +Na fotce jsem pouze upravila barvy.

PS:Nesmějte se tomu,jak se na fotce tvářím :-D

Nehty - Téma: Zelený puntík

9. září 2011 v 13:20 | zRzQa |  Mé nehtíky
Je fakt,že titulek trošku nesedí,jelikož puntíky jsou černé a ,,pozadí" je zelené :-D
Nejprve jsem si pomocí izolepy přelepila půlku nehtu.Zbytek nalakovala zeleným lakem (Essence Colour & go) a poté jsem udělala takovou tou zdobící tyčinkou puntíky.To měl být původně konečný výsledek,ovšem připadlo mi to jak si ,,suché" a tak jsempo odlepení izolepy udělala ještě černým zdobícím lakem černou čáru jak vidíte na fotce.A nakonec jsem ještě vše přetáhla bezbarvým lakem,abych dodala lesk konečnému výsledku.Jsem 100% spokojena.Doporčuji.Je to poměrně jednoduché.

Když zRzQa kreslí...| Abstraktní obrázek (Téma:?!)

9. září 2011 v 13:10 | zRzQa
Včera jsem byla se školou v divadle na nějaké stepující stonožce :-D To bylo snad popvé v životě co jsem se smála.Vážně to bylo vtipné.Opět asi poprvé v život co se mi něco v divadle líbilo.
Vrátili jsme se zpět do školy,jelikož nebylo zrovna příznivé počasí na ,,zeměpisnou vycházku" alá jak se ulít ze školy.Takže na nás zrovna vyšla výtvarka.Skvělé.Jási oblékla takovou bílou halenku se dobením na zádech a to jsem zrovna měla něco kreslit suchými pastely.To bývám vždy špiavá jak čuně.Takže jsem pprosila o prac.plášť,protože ve škole jsemneměla ani tužku :-D

Nakonec mi vzniklo po zhruba hodině a půl toto.Začínala jsem v levo a to jsem měla špatnou náladu,protože mě práce nebavila a navíc jsem se nechtěla umazat a jak jsem postupovala tak se nálada zlepšila natolik,že jsem přešla na barevnou kombinaci.Původně to měl být jakýsi abstraktní obrázek.Téma jsme si mohli vymyslet.

Zatím jsem to vydržela

5. září 2011 v 21:36 | zRzQa
Den pátý.Je září.
Jak jsem si řekla,tak jsem to taky (skoro) zvládla.Ovšem slavím úspěch.Jaký? Čtěte dále.

Takže můj jídelníček jsem si naplánovala celkem dobře a také jsem ho dodržela.A hlavním úspěchem je to,že jsem celý den neměla žádnou sladkost.Žádný oplatek,žádné lízátko,prostě nic.Za to jsem ráda.Uvidím,jak to dopadene zítra.Ale tentokrát mám silnou vůli a zvládnu to. + sledujte 6.videoodpověď!Stačí kliknout na tento odkaz :-)


Snídaně: Fitness musli,3hrozny,jogurt (Nějaký fit - příchuť si nepamatuju),trošičku mléka.
Svačina: 1x Tm.chleba,plátek sýru,2xcherry rajčátka,+zbytek ze snídaně.
Oběd:Polévka (Nudle,mrkev,celer,..?),trošku bramborové kaše a maso z pytlíku
Svačina: Hroznové víno
Večeře:Fitness musli,1x Activia ( bílá),banán

Co jsem snědla,ale neměla jsem to v plánu: Nějak jsem si to neuvědomila,ale u babičky jsem snědla asi 7-8x jednohubek :-D Přišla jsem totiž z tréninku a chytl mě trošku hlad :-D Ale nic víc jsem neměla.
Pití: asi 2l minerálky
Pohyb: 1,5hod trénink ( volejbal),po tréninku kratší polo (:-D) sprinty deštěm :-D
Poznámka:Ten jogrut byl nějaký větší,proto jsem ze snídaně snědla asi půlku,zbytek jsem si dala jako svačinu do školy.


No a aby se neřeklo,tak foto snídaně a pak svačinky do školy :-D


Když zRzQa kreslí...|Kresby ve škole 5.9.

5. září 2011 v 21:23 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Dneska ve škole jsme se ještě neučili a tak jsem si kreslila do nového sešitu.Neměla jsem ani tužku ( jen milion fixů a jendu prupisku) tak jsem si půjčula tužku č.1 Nevěděla jsem co kreslit a tak jsem kreslila co jsem viděla :-D všechno mi trvalo asi 15minut.Je to takové odflinknuté,ale co už.

Pokuď chcete,hlasujte pro zRzQu v soutěži Miss (2.kolo - poslední ) na této stránce.Děkuji vám! :-)


1) Ve škole nám pozměnily rozvrh.Budeme mít i v pátek nultou hodinu.Takže budu vstávat ve středu i v pátek v 6hod :-D Pche.Ale za to budu v pátek končit po paté vyuč.hodiny,jelikož šestou hodinu mají tělocvik kluci.Hahá! :-D

2) Jo a chtěla bych poděkovat za návštěvnost minulého týdne.Jsem vážně nadšená.Pondeli: 173, Utery: 168, Streda: 129, Ctvrtek: 158, Patek: 113, Sobota: 170, Nedele: 137 = Celkem: 1048

Myslím to vážně.

4. září 2011 v 20:46 | zRzQa
Tak tedy.Myslím to už opravdu vážně.Hubnu.A nejsem v tom sama.
Hubnu totiž společně se svou odhodlanou mamkou :-) Přece jí v tom samotnou nenechám.

Ovšem co mám v plánu změnit.Nejsem spokojena s dolní části mého těla.Ostatní na to třeba mají jiný názor,ale prostě chtěla bych mít štíhlejší nohy a menší zadek.Proto se teda budu zaměřovat na cviky na stehna,zadeček.Popřípadě to občas proházím a zamakám si i něco na břicho.

Já mám 3x týdně tréninky ( od října už jen 2x) + každou sobotu zápas.takže cvičneí budu mít hodně a navíc ješt ěbudu doma s mamkou cvičit a tak :-)

Cvičením to hned nezměním.Chci se i lépe stravovat.Některá jídla jsou velmi nezdravá.A chci to změnit.

Hodlám začít o d zítřka.na jedné stránce jsem si zavedla jednu perfektní ,,tabůlku".Tak aspoň uvidím,jak jsem se zlepšila :-)
LilySlim Weight loss tickers
Má váha díky prázdnin velmi stoupla.Vážím již 50Kg.Chtěla bych se dopracovat na váhu 44Kg.Ovšem třeba se dopracuju jen k 45kg,co já vím.Třeba mám těžké kosti :-D

Měřím: 159cm
Vážím: 50Kg
Má nevýhoda je ta,že jsem malá - výškově.Ale výšku asi těžko změním.Proto se chci vrhnout na váhu.Někeré míry když tak ještě dodám + možná i fotku.

CÍL1: 48Kg - CÍL2: 46Kg - CÍL3: 44kG

S jídlem to bude možná trošku problém.V pondělí budu chodit do školní jídelny a pak asi 3x-2x týdně (UT až PA) na obědy k babičce a dědovi.Vaří výborně a to je ten problém.Miluju jídlo a strašně mi chutná.Nebudu to odmítat,ovšem budu si to muse dávat (BOHŮŽEL) v menších porcích to jídlo.Jinak svačinky si už nejspíš budu chystat sama a odpolední svačinu si dám většinou nějaké ovoce.To ještě vykutím to jídlo.

Možná sem někdy dám článek i s fotkama jídel.Uvidím.

Tak mě i mamce držte palce a snad vše dodržíme a naše cíle se splní :-)
zRzQa

Foto - Debata na vodě o životě

3. září 2011 v 21:12 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ty labutě vypadají velmi inteligentně.
Ze začátku se mi vůbec nechtělo a byla jsem protivná,ale na konec jsem ustoupila a jela teda na kole.Vzala jsem si foťák,že nafotím plno věcí,ale nakonec jsem fotila až když jsme jeli zpátky a to jen chviličku.Jsem uspokojena ( :-D ) asi jen z 10fotek.Toto je jedna z těch,co se mi líbí nejvíce.Zkoušela jsem si pohrát s barvama a podle mě se i úprava poměrně povedla.

Jinak na kole jsme jeli směr takový velký rybík,kde byla dokonce u pouť.S bráchou jsem šla na centrifugu.téda,děcka jsem se bála.Ale pak to bylo skvělé.Ovšem ten tlak na celé tělo..To bylo drsné :-D Nemohla jsem skoro ani ruku zvednout :-D

1) No a jedno pěkné motto: ,,Když se papírek zmačká, už nikdy nebude jako býval dřív."

Jo a poslechněte si tu písničku co je pod fotkou.Uplně jsem se do ní zamilovala.Poslouchala jsem více písniček od skupiny Aerosmith,ovšem tato je nejlepšíí.Navíc jí někdo sdílel na FB a pak jsem jí ještě slyšela v rádiu :-D Měla jsem na ní dneska nějaké štěstí,proto jí sem dávám :-) Píseň se jmenuje Crazy...

Den druhý.Ejhle.

2. září 2011 v 22:34 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Překonávám se.
Ráno jsem se v pohodičce vstala v 7:10,nasnídala jsem se,oblékla,nalíčila ( no prostě jsem udělala to cxo každé ráno) a UŽ (!) v 7:35 jsem vyrážela z domu.Musím se pochválit,že jsem za 25minut stihla tolik věcí.Jsem to ale šikovná deváťačka.

Usedla jsem do té nepohodlné lavice a koukala po třídě.Pomalu se to začínalo naplnovat.Většina docházela,když bylo dvě minuty před osmou.Nakonec se nás sešlo asi šestnáct.Mám takový dojem,že je nás ve třídě osmnáct.Vešla naše třídní ( Boženka) pronesla nějakou řec ( :-D ) a mohlo se začít.S čím?Téma: Školní řád.

Já to fáákt nechápu sakra!Dneska jsem všechny ty kecy slyšela už po deváté a začíná mi z toho lehce jebat.K čemu to je? Pohled na naší třídu? Někteří spí,jiní se baví,další jsou mimo a například já s Lucinkou (má spolusedící) si píšeme a kreslíme na papír.Ach,líbí se mi takové nicnedělání ve škole :-D

Když jsme s L. prochzely chodbami školy,tak jsme si uvědomily,že jsme na to bídne.Myslím 9.ročník v tomto školním roce.Žádný respekt,úcta ( :-D ),nic :-D Někteří ti mladší hajzli jsou fakt děsní :-D Pche.

Ovšem mě dojalo,když jsme se šly podívat na první stupeň.Ježiškote tolik dětiček.Pobíhali sem a tam v papučkách,řvali jak paviáni,ale vypadali šťastně :-D Chudáci.Až dojdou do devítky,tak asi nebudou vypadat šťastně :-D Spíš zničeně... :-D

Nechápu to.Ještě pořád se dělají takové ty šílenětrapněponižující funkce ve třídě.Ještě,že už není květinář :-D ( ve třídě stejně většinou byla jen jedna kytka a to byla spíš jen taková malá zdechlinka :-D )

To,nač jsem se poměrně těšila ( spíš jsem byla zvědavá no ) byl rozvrh pro tento rok.
Byla jsem a jsem a budu znechucena.

Už jsem čekala,že nebudeme mít na sedm :-D Spíš,že třeba budeme mít na devět,nebo ták.Ale né,oni nám tam střelí tělocvik ve středu na sedm ( Kluků je mi ještě víc líto,jelikož mají 2x na sedm :-D ) a ještě k tomu v tu středu mám pitomé předměty.naštěstí máme jen jednou odpolední vyučování a to opět v pondělí.takže ve škole budu do třičtvrtě na tři.To ujde..Jinak máme naštěstí vždy do půl druhé.Uf.

V to pondělí budu muset chodit do jídelny na oběd.Jelikož bych to jinak nestíhala.Mm navíc ten den trénink.No jo,jsem takový mazánek,protože chodím k mým milovaným prarodičům na obědy.Vaří výborně!Mmm :-) Mňam

Máme nový předmět..Finanční gramotnost..A zrovna na tento předmět máme prý ředitelku školy.Ejhle.To bude srandička.

Loučím se,jsem unavená,znuděná.
Aloha!


6.Videoodpověď

2. září 2011 v 19:39 | zRzQa |  Má videa
Po dlouhé době opět přidávám videoodpověď.Zase máte možnost psát otázky.Pište je pod tento článek.Snad se vám tato videoodpověď líbí víc než ta minulá. :-) A omlovám se za to pšikání,vážně to nešlo ovlivnit :-D
Jinak před chvilkou jsme přišla domů.Byla jsem s kámoškou Lucinkou venku pokecat :-) Jo a poku´d mě chcete podpořit v soutěži Miss (2.kolo) hlasujte na této stránce pro zRzQu,děkují vám :-)

První školní den po deváté

1. září 2011 v 21:56 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak ode dneška jsem deváťačka.Jsem na to pyšná :-D Jak za těch devět let se skoro nic nezměnilo.Už od půl osmé je před školou narváno,všude plno rodičů,prvnáčků a mnoho děcek :-D Za ty dva měsíce jsem se těšila na některé lidi,které jsme přes prázdniny neviděla.Jinak mi to ani nepřipadlo nějak zvláštní.Ve škole jsme byly hodinu a zase jsme táhli zpátky domů :-D

1) Sedla jsem si s kámoškou Luckou do 3lavice uprostřed.Pche,to bude srandička :-D

Dopoledne jsem jela s kámoškama do centra a pak do Futura.V centru v obchodě Baťa byly poměrně velké slevy a byly tam opravdu nádhenré botky za směšnou cenu (např. boty na podpadku 199Kč - něco jako tenisky s podpadky).Sice to není až tak můj styla,le byly krásné.Líbilo s emi tam strašně moc pár bot,ovšem buď mi nevyšly peníze,protože jsem si sebou nebrala moc velkou částku a navíc třeba ani nebyla má velikost,což mě štvalo.

Ale koupila jsem si v obchodě Gate nějaké doplňky..Tady máte fotku :-) Přívěsek s foťákem mě vyšel na 78Kč a druhý tak též.No a prstýnek za 38Kč.No,kdo by to nebral.. :-D
Od pondělka 5.9. mi začínají tréninky.Celé září je budu mít 3x týdně a pak jen PO a UT od října,jelikož mám každý víkend v osbotu zápas.Hned od začátku sezony,takže to bude celkem makačka.

2) Jestli mě chcete podpořit v 2.kole Miss hlasujte pro zRzQu na této stránce..Děkuji

Zítra budu ve škole pouze čtyři hodiny,takže možná zase připravím nějaký zajímavý článek.Uvidím,jak se mi bude chtít :-D Někdy jsem tak línáá,že jen vlezu do postele a spím :-D

Dneska jsem si odpoledne ,,prala" pouzdro.Jelikož jsem na něj v oosmičce kreslila,tak konečný výsledek vypadal děsivě.Sice jsem úspěšně umyla ty kresbičky,ale zůstaly tam bílé fleky ( na červeném pouzdře) z toho prostředku.Takže nevypadá o moc líp.Nejspíš si ušiji nějakou ozdobu,nebo něco vymyslím.jsem přece kreativní slečna..

A jaký je plán na září? Většinou čekejte tak jeden článek za dva dny,když se mi bude chtít tak možná i jeden článek za den.První pololetí v devítce chci ještě zamakat a dotáhnout to na samé jedničky.To jedu ještě na průměr a pak je mi to už fuk :-D V tomto ročníku mě navíc čekají přijímačky na střední školu,tak snd se dostanu na gymplna který chci :-) Uvidíme..zatím je vše ve hvězdách...

A jaký byl váš první den?Kde sedíte?

Jo a málem bych zapomněla.Tady vám přínáším první školní fotku s mou milou spolusedící :-)) Mám tam nějaká červený kscihtík,ale co už :-D Každý nemůže všude a pořád vypadat perfektně :-D