Říjen 2011

! Kresba (5hod.práce)- Lesní žena (Podzim)

31. října 2011 v 20:19 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Dámy a pánové,hotovo! Dneska jsem tento výtvor začala ve škole.Nestihla jsem to,takjsem pokračovala doma.Je to do jedné soutěže,výtvory se budou zasílat přes školu do Mariánský lázní a tam se to bude hodnotit.Ovšem výtvor už nikdy nedostanu,protože bude (ikdyž nevyhraju) vystaven někde (buď v galeriiích,v kostele,klášterech,apod..).

Ale jsem s tím maximálně spokojena.Dalo mi to strašnou práci.

Poprvé v životě jsem kreslila prsa! :-D Jéjda,to bylo :-D jednou křivé,pak zas hranaté,jednomenší,druhé větší :-D

Nejdřív jsem kreslila tužkou a potom jsem až malovala temperou + ještě jsem vyrývala ty čárky v listech...

Trvalo mi to skoro 5hodin.

Je to ovšem vyfocené přes tím,než jsem ještě opravila ten nos.Je na těch fotkách takový divný

No a tady je konečně ten výsledek.Pište vaše názory,jsem neskutečně zvědavá,zda-li se vám to bude líbit! :-)


My jewellery

30. října 2011 v 12:19 | zRzQa
Včera večer jsem neměla co dělat a tak jsem si udělala menší seznam článků,které ,,spáchám".Mezi nimi byl i tento článek a to na téma: ,,My jewellery" (překlad: Mé šperky).Tak jsem se tedy do toho hned odopoledne pustila a mám hotovo...Tak tedy..kouchejte se :-D

Tak nejdřív jsem začala tím nejmenším co v pé šperkovnici je a to jsou náušnice neboli pecky.K tomu jsem přidala samozdřejmě i další co jsem našla.Mé nejoblíbenější jsou ty stříbrné ,,You & Me" dále ty kotvičky,růže nějaké ty s nápisy a potom ty první a druhé v prvním řádu nahoře (stříbrné).A také nezapomenu na fishobnky.Také velmi ráda nosím ty velké kruhy které vidíte polovičně uplně dole.

Více v celém článku!

Doporučuji (FILM): ,,Modrá laguna"

30. října 2011 v 8:50 | zRzQa
,,Modrá laguna" - Včera jsem se na ten film dívala.Viděla jsem ho sice už několikrát,ale už je to dávno.Takže jsem si ho stáhla a strašně se mi stále líbí.Je to sice starší film ale co.Kdo ho neviděl,určitě se podívejte :-)

* Film byl natočen v roce 1980.

* Hrdiny příběhu jsou dvě děti, Richard a Emmelina, které ztroskotají společně s lodním kuchařem Paddym Buttonem na opuštěném tichomořském ostrově. Starý námořník sice zemře, ale předtím ještě naučí obě děti jak přežít. Naštěstí je ostrov plný ovoce a moře plné ryb. Roky plynou, oba malí trosečníci dospívají a jejich vztah se postupně mění v lásku, z níž se po čase narodí syn, který dostane jméno Paddy, po kuchaři Buttonovi.

* Je sice ještě jeden díl a to ,,Návrat do modré laguny" ovšem ten jsem neviděla.Četla jsem o čem to je a akorát vám povím,že je to vlastně skoro to stejné jako první díl.Akorát,že v roli chlapce je syn Richarda a Emmeliny (ti jsou už mrtví).Takže vlastně stejný děj...


Kde získat peníze? Máme tu možnost?

29. října 2011 v 20:32 | zRzQa
Snad jako každý jiný dospívající člověk potřebuji peníze.Zvlášť,když si chci na něco našetřit.

Ale přemýšlela jsem nad tím,zda vůbec mám tu možnost.A když už - je těch možností hodně? Už teď tuším,že jich až tak moc není.

Když už bych si chtěla vydělat nějakou prací,brigádou,výpomocí a já nevím čím ještě tak většinou záleží na věku.Když tak brouzdám a hledám nějaké brigády skoro u všeho je podmínka minimálního věku 18let.A to je vážně na nic,jelikož výběr brigád se neskutečně zúží.

Mě bude 15let,takže to budu brát ty brigády tedy od těch patnácti.Co je v nabídce? Tak třeba taková ta poměrně težká a nudná brigáda roznášení letáků.Ano,je to (co jsem tak slyšela) dřina.Já jsem typ člověka,kterému práce neadí a ráda bych si někde přividělala.Zaslechla jsem ,že ten se vydělal např. 4tisíce za roznes letáků.Ovšem kolik toho měl a jak dlouho na to měl to opravdu netuším..

Na internetu jsem ale našla poměrně zajímavou práci.Konkrétně mám na mysli domácí práce.Možná to pro někoho bude směšné ,ale nedávno jsem našla například kompletace kuličkových per.Materiál vám firma doveze až domů a zase s jej odveze.Ovšem je na to časové rozmezí.A také - ,,výplata" dle domluvy..Jinak více o téo domácí práci najdete na této stránce.

Klidně bych brala i nějaké hlídání dětí,ovšem to je většinou tak,že vám to někdo z rodiny ,,dohodí" apod..

Slyšela také i o skvělých brigádách v zahraničí.Ovšem o tom budu moct aspoň uvažovatta minimálně za dva,tři roky :-D Například takový chmel,zbírání jahod či borůvek.Jsou za to prý velké peníze.Třeba na ty jahůdky bych jela..Ale ještě je času... :-D

A víte co by mě bavilo v létě? Točit zmrlinu! :-D

Jedna z poměrně známých webových stránek je třeba tato: http://www.fajn-brigady.cz/ .

Chci si našetřit na zrcadlovku a ráda bych brala nějakou tu brígádu,jenže nemůžu žádnou najít.Mám to ale smůlu.Nejsem ten typ líného teenergera :-D

Jak jste na tom vy? Měli jste už někdy brigádu? Chtěli by jste?

Autorka | Fotografie z 28.10.

28. října 2011 v 21:00 | zRzQa |  Autorka blogu
Když už jsem dneska fotila tak co..Nějaké ,,normální" fotky.

Neznáte nějak dobrý film? V televizi dávají samé trapné pořady.Když mi nějaký doporučíte budu jen a jen ráda :-) Tak nakonec jsem dneska byla venku,sice až za tmy ale byla :-D

Sakra

* Zapojte se do soutěže ,,Podzimní outfit" ! Více informací naleznete zde

Poslední dobou mě nebaví psát.Spíš mě baví přidávat na blog fotky a napsat k nim akorát nějaký krátký text.Asi vás už tím otravuju jak jsou tady jen fotografie co? Ale víte co vám na to řeknu? Vždyť je to přece můj blog,můžu tady dávat co jen chci.Takže ,,tůdle" :_D

* Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Jak se tď dívám do archívu už to budou vlastně čtyři roky co bloguji a vůbec.Už čtyřiroky existuje tento blog.Neuvěřitelné :-D Ale všímám si toho,že čím jsem starší tím píši mén ale myslím si spíš více kvalitích článku.Například v tomto měsíci jsem jich napsala třicet.Většina jsou hlavně fotky no.Ale například v roce 2009 chybělo patnáct článků a byly by to rovné čtyři tisíce článků za rok :-D Fuj

Už zase blbě kecám..raději to už ukončím.Peace podruhé :-P


Autorka | Foto - Mustache

28. října 2011 v 14:29 | zRzQa |  Autorka blogu
Prostě jsem takovou fotku musela mít :-D Jakou? S knírkem! :-D Muhehé.Vzniklo asi tak třicet fotek a nakonec jsem vybrala tuto.Ze začátku měl knírek opravdu ,,divný" tvar.Nakonec se mi to celkem povedlo :D

Citát v překladu: To že znáš mé jméno neznamená,že znáš mě..

Prrr...

* Zapojte se do soutěže ,,Podzimní outfit" ! Více informací naleznete zde

Otázka pro vás: Máte nějaké speciální přáni co by jste chtěli na tomto blogu najít?

Mám v plánu vyrazit ven s kámoškou.Snad mé plány nezničí žádná krutozláodpornánečinnost a to je lenost.Peace děcka.

Fotografie - Téma: Samota

27. října 2011 v 18:19 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jedna z poklidných procházek lesem.Přemýšlela jsem jak to jen nazvu a nakonec je téma fotky ,,Samota".Však vidíte sami - nikdo nikde... :-)

Život je jenom hra. Jedině s tím rozdílem, že nikdo nikdy
nevyhraje a nevyhrál. Všem se nakonec objeví Game Over.

Otázka pro vás: Jste zamilovaní? :-)


Foto | Podzim (Pohled do korun stromů)

27. října 2011 v 18:09 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Listí ještě ze všech stromů neopadalo a tak přináším jednu poměrně tmavší ale v částech barevnou fotografii.Mezi stromy můžete vidět slunce.

Časem příjde člověk na to, že co je dobré je zlé, a o čem
si kdysi myslel že je zlé, tak je vlastně dobré.

Co budete dělat zítra? Já nejspíš vyrazím ven s kámoškou a nebo jen tak s mým oblíbeným společníkem - foťákem.

* Zapojte se do soutěže ,,Podzimní outfit" ! Více informací naleznete zde

Soutěž - Podzimní outfit !

27. října 2011 v 11:39 | zRzQa
Chtělo by o po dlouhé době zase nějaké menší oživení a to soutěží.Přemýšlela jsem dlouho a napadlo mě,že uspořádám soutěž o nejlepší (nejhezčí) podzimní outfit.

* Zapojit se mohou jak holky tak i kluci :-)

Vyfotíte se tak,aby šel vidět celý outfit.Čím bude fotka kvalitnější,tí lépe.Outfit musí být na téma pozim.Můžete si fotku/y jakoli v počítači upravit,zkloubit více fotek dohromady.

** Ovšem outfit musí být váš!

-Bude pouze jedno kolo a to formou hlasování v anketě.

Přece jen se každému líbí něco jiného.Já vám outfity ohodnotím.Až skončí hlasování tak vyhrávají první tři co mají nejvíce hlasů. (1.,2.,3. místo) a k tomu já vyberu outfit,který se bude nejvíce líbit mě a bude propagován stejně dlohou dobu jako první místo.Takže budou oceněni čtyři soutěžící.

1.místo - Reklama na mém blogu po dobu 10dnů (+diplom)
2.místo - Reklama na mém blogu po dobu 7dnů
3.místo - Rekama na mém blogu po dobu 4dnů
+ Nej.outfit dle mého výběru - 10dnů (+diplom)

A teď přihlášky.Na email mi napíšete vaši PŘEZDÍVKU,WEB,PÁR SLOV K OUTFITU + do přílohy mi pošlet vaši FOTKU OUTFITU.

Posílejte na email: zzrrzzkkaa11@seznam.cz

Odesílejte fotky do 5.11. 2011

***Posílejte mi pouze jeden outfit.Né,že mi pošlete tři a napíšete ať vyberu ten nejlepší.Kdo to takto udělá tak vezmu první co bude v přihlášce!

Hlasovat se bude týden.Tedy sedm dnů od zahájení.

Děkuji vám všem za účast.

* DOBROVOLNÉ - Dejte si prosím tento banner na soutěž na svůj blog.Čím vás více bude,tím vce bude soutěž zajímavá.Děkuji!

Nehtíky | Praskající - (FotoNávod)

26. října 2011 v 19:29 | zRzQa |  Mé nehtíky
Dneska jsem si koupila v obchodě praskající lak.Někde jsem totiž slyšela,že něco takového existuje.Takže jsem to musela vyzkoušet.Už tam bylo jen pár laků.Moc velký báýběr teda nebyl ( pouze modrá,bílá a stříbrná barva.Tak jsem si vzala tu stříbrnou.Hned jak jsem přišla domů - což bylo asi před hodinou,jsem to vyzkoušela.A jaký je výsledek? Je to uplně úžasné a originální!! :-))

Přináším vám alespoň menší fotonávod.Není to nic složitého.. :-)

* LAK : 49kč,essence,nails art,cracking,top coat,stříbrný (** Je to poměrně novinka )

1) Nejdřív si nehty nalakuj lakem,který jsis vybrla ( jakoukoli barvu.Nech pořádně zaschnout.
2)Nanes praskající lak.Doporučuji pouze jednu vrstvu.Praskliny ak mají větší efekt.
3) Až to vše zaschne,nanes průhledný lesklý lak.Výsledek tak bude perfektní :-)


Výzdoba třídy 9.A | Malování na zeď

26. října 2011 v 19:21 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Jsme výtvarná třída a proto jsme dostaly zadaný obraz a měli jsme ho nakreslit na zeď.Samozdřejmě,že to dělali jen vybraní a né celá třída.Já naštěstí byla vybraná a tak jsem se na tuto práci velmi těšila.

Ovšem zadaný obraz mě poměrně překvapil.Byl divně namalovaný ( od něakého malíře) a na můj vkus se mi to vlastně ani moc nelíbilo.A navíc...Působilo to depresivně.Čekala jsem,že budeme malovat něco pěkného a veselé.Takjsme tedy začali..

Kamarád to navrhl na zeď a pak jsme společně ve třech (já,Jirka,Lucka) začali.Já si vzala nastarost pozadí.Tedy tu modrou velkou plochu.Lucka strom a Jirka některé maličkosti...Stejně to pak všichnio dělali nějak pomíchaně a dohromady :-D

Už ani nevím jak dlouho nám to trvalo.Myslím ale že tak dva týdny ( nevím t už ale jistě).nakonec to není až tak hrozné,ovšem stejně ty tmavé barvy...Brrr :-D

© Foto - Téma: Skleněnky

26. října 2011 v 16:29 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ách jo.Přepadl mě záchvat focení :-D Je to spíš taková obyčejná fotka.Ale bavilo mě jí upravovat.Pozměnila jsem barvy,kontrast,..

Určitě si poslechněte písničku: Gym Class heroes - Stereo Hearts ft.Adam Lavine

Jaké máte plány na prázdniny? Já jdu nejspí zítra na bazén,ovšem nevím nevím.Stále mě bolí to koleno.Je to takové na hlavu.Chvilku to vůbec nebolí,pak zase jo..Co s tím? Uřezat! :-D


© Foto - Kapky deště

26. října 2011 v 15:29 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Miluji takové ty chvilky,když ze stromů padá listí,stromy jsou barevné a já se bezstarotně procházím s foťákem v ruce.V takových to chvílích vznikají fotky tohoto typu :-) Jinak toto je článek na TT (Téma týdne je ,,Déšť" )

Škoda,že s mým foťákem nejdou některé věci tak krásně vyfotit jako například se zrcadlovkou.

,,Někdy si říkáme, že pohádka, kterou zažíváme je poslední, ale to byl
teprve začátek, ta doopravdická teprve přijde a nezáleží na tom kdy."

Otázka pro vás: Vlastníte zrcadlovku? Kolik stála?

Foto - Téma: Do nekonečna a ještě dál

25. října 2011 v 22:52 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Minulý týden v neděli jsem jela s taťkou autem.Venku byla mlha a bylo poměrně chladno.Taťka zastavil,já třikrát zmačkla smoušť a jelo se dál..Jsem velmi spokojena :-)

Ehm..Naštěstí nic nejelo :-P

,,Bolí najít novou lásku,když ta stará ještě neodešla."

Já už půjdu spát,zítra tady čekejte nějaké články (hlavně fotky).Krásnou dobrou noc...


Halloween (25.10.2011)

25. října 2011 v 16:29 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Někdo si řekne,že je to jen blbá a ,,trapná" školní akce,ovšem já mám takovéto akce ráda.nevadí mi se zúčastnit a už vůbec ne vyrobit si nějakou masku.Pro někoho je to dětinské,ale myslete si co chcete.Náhodouto byl sranda :-P

Tak tedy začnu hezky od začátku..Kostým jsem si průběžně chystala tak cca dva týdny.Konečný kostým jsem dodělala včera večer.

Ráno jsem vstávala už ve čtvrt na sedm.Ráno jsem se ani nemalovala - ještě že byla venku tma :-D.A v sedm jsem už byla ve škole a chystala jsem se společně s holkama.Společně s holkama jsme rozdávaly bonbonky pro mladší děti nebo pro ty,kteří prostě přišli do školy v masce.Pak jsmese tak lehce dvě hodinky učili,třetí hodinu jsme šli chystat tělocvičnu.Během toho všeho jsem nalíčila tři kluky,pomáhala jsem s úpravou vlasů apod..Prostě práce až nad hlavu :-D

Poslední dvě hodiny to začlo.Lehce jsme se roztnčili na pár písniček a šlo se na to.Od nejnižších tříd se kažždá třída předvedla ( tnz. všichni měli možnost prohléhnout si masky,,porota bodovala a vybírala nej.masku určité třídy).Tak to šlo až došla na naší slavnou 9.A :-p Hezky jsme to rozjeli.Myslím si,že jsme udělali dojem.

V naší třídě byla vybrána nej.maska ve složení: já,kamarádka Lucka a kamarád Honza.Téma naší masky bylo to,že já jsem yla nevěsta v černém,kamaráda nevěsta v bílém a Hanys byl jako náš nastavající :-D

Pak šli na řadu tedy ti vybrání ( tj. nej.masky).Museli jsme se procházet a tancovat..No prostě srandička.Pak došlo na vyhlášení.

Tamtadadááá..

Vyhráli jsme! To bylo radosti :-D Dostali jsme nějakou hru ( ani jedna hry nehraje,tak zbyla na Honzu) a pak nějaké sladkosti...Mimochodem Honza byl jeden z těch,které jsem líčila já :-D

Zase se tancovalo a tancovalo..

Vyhlášení nejhezčí třídy školy..

Tamtadadá podruhé.

Vyhráli jsme!Konečně :-D Dostali jsme nádherný a hlavně dobrý (!) dort na téma..Hádejte..Halloween :-D Všichni jsme ho potom zblajzli,odlíčili se a šli jsme zase domu..

Mezi tím vším vzniko plno krásných fotek ( hlavně mnou a občas když jsem se chtěla s někým vyfotit,musel to někdo samozdřejmě ,,blejsknout")..Tak malá ukázka...Snad mě všichni poznáte..

Když zRzQa kreslí.. | Z 5. a 4.třídy

22. října 2011 v 21:25 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Dnes jsem se pustila do velkého uklízení pokoje.A hlavně šuplíků.našla jsem plno věcí,obrázkl.A tak bych se s vámio chtěla podělit o tři obrázky z 4. a 5.třídy.Teď jsem v 9.ročníku :-)

Ta vetší vlevo je z pátého ročníku a ty dva vpravo jso ze čtvrté třídy.Líbí se mi to,na to jak jsem byla malá to není špatné.


Uh

21. října 2011 v 14:31 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ehhm,jak vystížný ttulek co? :-D

Dneska ve škole to nebylo nějak zajímavé.Psali jsme akorát test z matematiky,tak jsem zvědavá co dostanu no.V dějepise jsme se dívaly na nějakou videoprojekci na téma: T.G.Masaryk.No,jelikož jsem dostala jednu práci,o které napíši za chvilku,tak jsem samozdřejmě nedávala pozor + další asi 3holky,které mi pomáhaly.Pak jsme se dozvěděli,že z toho budeme psát příští hodinu test..Pche :-D

No a co že jsem v tom dějepise dělala? No,v úterý máme ve škole Halloween.Jsem v devítce,takže je hodně věcí,se kterýma musíme pomáhat.Nevím proč,ale připadá mi,že na mě toho spadá až nějak hodně a na některé vůbec nic.S děckama ze třídy jsem se dohodla na písničce která bude hrát na úvodu při ukázce našich kostýmů.No,původně měl hudbu zajištovat někdo z edejší třídy,ovšem jsem dozvěděla,že to má dělat nakonec jeden kluk u nás a pak nakonec že to mám udělat já.Skvělé..Takže jsem se do toho pustila.S holkama jsme vybíraly nějaké písničky,které by se mohly všem líbit.

Já pak musela přiřadit k 12třídám nějakou tu úvodní pisničku + vytvořit playlist písniček pro nějakou tu ,,diskotéku"..No dopadlo to dobře.Už to mám hotové.Něco jsem teď doma pozměnila,ale nakonec je to ok :-D

Už se opravdu těším,doufám,že poslední rok ten dort už sakra vyhrajeme :-D Teď je řada na nás :-D
V pondělí budeme poslední dvě hodiny zdobit tělocvičnu (8. a 9.ročníky).Uh..Nechce se mi.. :-/

Dnes mám trénink,ale bolí mě strašně koleno.Nevím co s ním mám,ale chodím jak blbec,kulhám jak pako.Pff...A zítra mám zápas,pecka no...

Kdo by se chtěl kouknout na playlist tak tady je ►

Jinak včera jsem kreslila / psala..výsledek vidíte níže..

© Foto - Téma: Podzim (List s vodou)

20. října 2011 v 13:59 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Přemýšlím,jestli tuto fotku poslat do fotosoutěže.Zadané téma je (nečekaně) podzim.Nedávno jsem byla něco málo fotit a našla jsem list plný deštové vody.Není to sice bůh ví jak skvěle vyfoceno,ale myslím si,že něco takového tak nikdo mít nebude..Tak mi prosím poraďte.Mám ještě nějaké fotky v zásobě,ale o této uvažuji nejvíce...

,,Facebook je jako vězení. Sedíš na místě, plýtváš časem, máš profilovou
fotku, píšeš na zdi a jsi šťouchán od chlápka, kterého neznáš. "

Dnes jsem byla na Matematickém šampionátu (MMŠ).Celkem tam bylo asi 140 soutěžících.No,neumístila jsem se.Bylo to opravdu velmi náročné,něco mám asi správně,ale určitě jsem neměla šanci se umístit v první desítce :-D Tak jsem aspoň dostala nějaké upomínkové věci ( bločky,prupisky,apod..) :-D

100 000 lidí :-) Děkuji!

19. října 2011 v 19:19 | zRzQa
Tak nebojte,už dááávno nepřidávám takové ty statistiky za týden ani na to nedělám žádné speciální články,že toho a toho dne byl rekord apodně.Ovšem o tomto se musím zmínit,jelikož mám z toho obrovskou radost!A o co vlastně jde? Můj blog navštívilo již 100 000návštěvníků (už přes 100tis. ).

Jsem strašně šťastná a jsem navíc ráda,že jsem u blogování takto dlouho zůstala a snad i ještě zůstanu..Uvedu vám tady nějaké informaci i to,co se týká návštěvnosti..Když už tedy tento článek je ohledně statistik..

- Top list založen dne: 13.08.2008
- Blog založen: někdy v lednu 2008 (články ale až od února 2008)
- Rekord v r. 2011: 7.2. 2011 - 239návštěvníků
- Rekord v r. 2010: 13.5.2010 - 216návštěvníků
- Rekord v r. 2009: 31.12. 2009 - 363návštěvníků
- Rekord v r.2008: 26.10.2008 - 267návštěvníků

Ajéje,má závislot pokračuje :-P Fajn zmírním to,ale budu tady pořád..Ne,moment! Nic zmírnovat nebudu!

Exkurze - ArcelorMittal

19. října 2011 v 16:04 | zRzQa
Ráno jsem si přivstala,protože jsme jeli se třídou na exkurzi do ArceloruMittal.Myslela jsem si,že to bude nuda,nějaká trapná přednáška a pojedeme zase takovou dálku domů :-D Omyl.Exkurze se mi strašně líbila.Vzala jsem si i foátk,ikdyž pochybuju,že se tam mohlo fotit.Co už :-D

Ráno jsme se tam tedy dopravili.Zhruba přes hodinu jsme měli nějakou přednášku,kde nám říkali něco o té společnosti,pak něco o bezpečosti,byly tam i nějaké soutěže a malé odměny.

- V ČR pracuje 9tis. lidí pro tuto společnost.
- Na světe je 280 tis. zaměstnanců,kterí pracují pro ArcelorMittal
- Vlastník je Pan Mittal,pochází z Indie.
- v r.2011 slaví tato společnost 60.výročí od založení

Těch informací bylo samozdřejmě hrozně moc.Kolik toho udělají za rok (3.mil.) apod..Ale nebudu vás tady tím zatěžovat.

No pak jsme se přesunuli do auobusu,který nás odvezl k jedné z budov.Dostali jsme helmy,pláště,brýle a špunty do uší :-D

Šli jsme se podívat přímo do té výrobní haly.Tam se vráběly železné trubky.Strašně se mi to líbilo,měli jsme u toho i nějakého chlápla,který nám k tomu vyprávěl co a jak kde se vyrábí..Však víte :-D No,mezi tím jsem občas nenápadně fotila :-D mrzí mě,že ta prohlídla byla tak krátká...Byly jsme tam možná tak půl hodiny.

Strašně špatně se ty pláště zapínaly a já to navíc zapla špatně.Sekla jsem se o jeden knoflík a pak už nebyl čas to zpavovat :-D Takže to jako jediný exot mám nakřivo :-D

A tady jsou nějaké ty fotky.... ( K první fotce - jsem ta blondýna uprostřed :-D )© Foto - Téma: Chladné podzimní ráno

17. října 2011 v 20:39 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Večer jsem si říkala,že bych mohla něco nafotit.Sice ještě stále nemám kabel,ale vždy to nějak udělám,ovšem si tím asi ničím mobil když ty karty pořád přendávám.Tak jsem si tedy řekla,že ráno si přivstanu.A opravdu jsem se překonala a vstala.Z domu jsem tedy vycházela neobvykle asi v 7:30 a před domem jsem něco fotila.Jelikož mám šanci jen brzy ráno když je opravdu velká zima ( -2 stupně ) tak jsem se snažila..Měla jsem asi tak 15fotek a rychle jsem odkráčela do školy..A toto je výsledek...

© Foto - Téma: Londýnský bus

17. října 2011 v 20:19 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Chvilkami jsem si připadala jako v Londýně.Ano,u nás v okolí projížděl ten typický londýnský dopravní prostředek - Red bus.Naštěstí jsem byla fotit takže jsem pár snímků udělala.Ovšem byly to celkem fofry,protože autobus tam byl jen chviličku,otáčel se,jelikož nemohl projet pod jakým si mostem.Tak aspoň něco..

Otázka pro vás: Chtěli by jste se podívat do Londýna? Byli jste tam?


Nic

16. října 2011 v 12:15 | zRzQa
Včera jsem měla zápas.Takže jsem se zase nevyspala.Dojela jsem na halu,kámoška vzala i bedničky,takže při rozcvičování to bylo skvělé.Hudba hrála a já už začínala být celkem dost natěšená na zápas.

No první zápas jsme vyhrály 3:0,druhý jsme prohrály 3:2.Hraju už za kadetky a tam je už nějaký ten polský systém.Takže nejdřív jsme prohrávaly 2:0,pak jsme vyhrály dva sety,Tím pádem to bylo nerozhodně.Jenže timebreak jsme prohrály.Strašně mě to štvalo,tak jsme se snažily a nakonec to nevyšlo.

Pak jsem byla venku s V.No..O tom bych raději nepsala... :-/

Chci si koupit teďka nějakou kabelku.Hnědou nejlépe když bude mít i dlouhý popruh přes rameno.

A další věc co si musím nutněkoupit je kabel kfoťáku.Nebo prostě něco,čím budu moct dávat fotky do PC..

Na facebooku jsem našla asi před 2měsíci stránku.Jsou tam skvělé fotky,texty,popisky..Tohle se mi hrozně líbí...

Ona: Jsme nejlepší kamarádi, že?
On: Ano.
Ona: Tak mi můžeš říct koho miluješ, ne?
On: Jednu dívku miluji.
Ona: Oh, ta musí být velmi šťastná ...
On: Ve skutečnosti ji miluju od prvního setkání .
Ona: Skutečně? Představíš mi ji? Jdi, zavolej jí.
On: Oh, okej. * Chlapec si vezme telefon a volá ...*
Ona: Počkej, někdo mi volá .* Zvedne telefon a v něm se ozve chlapců hlas .*
On: Miluji tě ♥

A co máte dneska v plánu? Já jdu na chvilku ven a potom se budu učit..

Foto (Koláž) - Téma: Můj život

14. října 2011 v 21:52 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Má soutěžní fotka ( spíš koláž no) do fotosoutěže.Je to poslední kolo a nějak mi blbe foťák.Respektivě kabel,takže nemůžu fotky přetáhnout do poítače.Snad to brzo půjde.Jinak téma 6.kola byl ,,Můj život".vyřešila jsem to tak,že ..No čtěte...↓

,,Můj život byl a pořád je veselý.Snažla jsem se svou skvělou náladu vyjádřiv velmi výrazným a barevným pozadím.Jelikož mám něco s foťákem,tak jsem udělala koláž z mých fotek.Na fotce kde jsem jako miminko,jsem společně se svým bráškou,který je součástí mého života.Také jsou tam fotografie z narozenin.A můj úžasný výraz ,když jsem jako malá lyžovala.Můžete si všimnout i fotek z volejbalu.To je můj neojblíbenější sport.A mé motto na závěr? - Žiješ jen jednou,tak ať to sojí za to! "

* Pro větší náhled klikněte ZDE !

© Leopard nails (Video)

11. října 2011 v 22:29 | zRzQa |  Mé nehtíky
Tak dneska jsem hledala nějaké programy pro úpravu videí.Hledala jsem snad hodinu.Pak jsem v počítači objevila Windows movie maker.Myslela jsem si,že jsme ho z počétače odinstalovali a dávno jsem ho zkoušela instalovat.Ovšem on tam celou dobu byl,hajzlík jeden.Tak jsem teda začala.

Nastaly problémy při nahrávání videí,kdy mi program nechtěl určitá videa importovat.To bylo nervů! Tak jsem tedy musela všechna videa konvertovat.Pak to zase nejelo.Pak jsem asi po hodině ty videa konečně nahrála a konečně mohla přijít ta zábavmější činnost.Efekty,texty,všelijaké úpravy..A tady je celkově tedy asi po 3hodinách výsledek...Co na to říkáte?

! NA OPRAVĚ VIDEA SE PRACUJE !


Film - Na vlásku (2010)

11. října 2011 v 13:11 | zRzQa |  Filmy
Tuto kreslenou pohádku nám pustili na táboře a jelikož jsem byla zrovna marod a neměla jsem co dělat tak jsem se z radostí koukla.Navíc,kreslený film jsem neviděla poměrně dlouho.

Pohádka se mi opravdu líbila,ikdyž je mi 14let :D Prostě jsem se dívala od začátku až do konce.A tak vám chci napsat zkráceně o čem že ten film je...

Králi a královně se narodí dcera: Locika.Princezna má neskutečně dlouhé,zlaté vlásky, které jsou ještě ke všemu kouzelné.Jako malá je unesena do věže.Rodiče tak každý rok,jeden den - v den narozenin princezny Lociky vypouštějí z hradu lampiony.Locika neví co to znamená.Neví ani o svém původu.Až když je starší,touží po dobrodružství a tak na své narozeniny uteče z věže uteče společně s...A jak to dopadne? Podívejte se na film... :-P

Titulek článku může být prázdný

11. října 2011 v 12:39 | zRzQa
Než začnete číst,pusťte si tuto skladbu.

Nešla jsem dnes do školy,jelikož mě pořád bolí ty zuby.A navíc..učení si můžu vždycky dohnat,tak proč se v té škole trápit,když mi není nejlíp.

Během té doby co si lebedím doma jsem nelenila a mám plno nápadů na články.Už jsem si nafotila i nějaký materiál takže se máte určitě nač těšit.
Založila jsem si blog,anonymní.A nežádejte po mě adresu :-P

To co právě teď posloucháte,umí má kamarádka zahrát na klavír.Vzpoměněla jsem si na to,když jsem si prohlížela nějaké fotky ze soutředění.Teď asi přemmýšlíte,co to tady plácám za blbosti.Copak soustředění a hra na klavír jde dohromady?Ano.V budově kde přespáváme je i klavír,takže tam vždy někdo neustále hrál :-)

Chystám se,že půjdu asi tak za dvě hodinky fotit.Koukám z okna a listy na stromech se už sem tam začínají červenat a žloutnout.Takže je možné,že by nějaké pěkné fotky mohly vzniknout.

Už od vánoc mám sadu knížek Stmívání.Ale ještě jsem se nedokopala,abych je přečetla.Sice první díl už mám rozečtený,ale nějak jsem neměla chu´t jej dočíst.Včera jsem tedy vzala rozečtenou knížku a začala číst.Nějak mě to chytlo a četla jsem ještě v noci...

Vzdálenost nezabrání přátelství, může jen omezit jeho výkonnost.

Přemýšlím,jestli se mám hlásit na uměleckou školu.Přihlášku bych totiž musela podat co nejdřív.Přemýšlím nad oborem:Multimedia,webdesign a reklama.To by mě opravdu bavilo.Ovšem školné je nějak 16 000Kč takže netuším kdo by mi to platil :-/

Pak ještě připadá v úvahu další umělecká STÁTNÍ škola.Tam není školné.Ještě uvidím.Ale tak zkusit to můžu že ano.Mám možnospodat tři přihlášky a k tomu i přihlášku na uměleckou školu.Je to jakoby čtvrtá přihláška.Takže za pokus nic nedám.Jenže problém je ten,že na přijímací řízení musím donést min.10 výkresů.Nevím,jestli to stihnu.Rozmyslím se no.Chce se někdo z vás hlásit na SUŠ?

Už mám nápad na článek na téma týdne.Nejpíš ten nápad spáchám již dnes.Možná...

Za chvilku si půjdu dát druhou část oběda.Zase jsem měla rozmixovanou polévka ale nevím co s hlavním jídlem :-D Že by se mi z toho všeho chtěla dělat nějaká ,,kašička" to ne :-D

V nejbližší době chci udělat po dlouhé době nějaký šperk.Dnes mám času habaděj tak proč ne..

Ach jo,stýská se mi po ,,někom"...

Co se vám honí hlavou?

10. října 2011 v 15:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Já se vážně snad nikdy pořádně nevyspím.Dnes ráno jsem zase vstávala něco před sedmou.Jela jsem totiž na ortodoncii ,kde mi dodělali rovnátka.Takže jak to vypadá? Dolní patro mám už zdřejmě hotové,ale chybí mi tam dva zámečky (dvojky).Barevné gumičky ještě bohůžel nemám.Jsem už vážně zvědavá,kdy mi už kompletně dodělá celé horní patro.Pche..Už teď ty rovnátka nechci :-D bolí to jak (víte co - nemyslím víte ,,kdo" ale víte ,,co" :-D ) Rozumíme si ne?

Takže jsem dneska tedy nešla do školy.Měla jsem tedy čas a konečně jsem udělala naprosto obyčejný layout.Líbí se mi,ovšem že bych z něj skákala radostí,to ne.

Kdo by hledal záhlaví,tak je nad menu.Ano,vím,že ot nejde poznat.Má totiž pouze 10px na výšku.Nevěděla jsem kam jinak ho umístit.takže ať jste v obraze...

Ve fotosoutěži bylo zadané téma: Můj život.Už nějaký nápad mám,ale nevím,kdy jej uskutečním.Ale vím,že mám čas do soboty.

,,Člověk je jako měsíc - má svou temnou stranu, kterou nikomu neukáže." [Mark Twain]

Nevýhodou je to,že nemůžu dneska pořádně jíst.Ráno jsem ani moc nesnídala,pouze hrnek něčeho a jednu bábovku.Před hodinou a něco jsem si dala ,,oběd".ehm..mluvím tady o rozmixované zeleninové polévce,Ale tak,ušlo to..Před chvilkou jsem dojedla zdřejmě ,,druhou část oběda" - přesnídávku.Ano,umím číst! ,,Od dokončeného 4.měsíce". Co už.

Venku je neskutečná zima.Brr.Dneska jsem měla bundu a svetr a ještě mi byla zima.No toto...

Zítra píšu test z angličtiny na cca 30nepravidelných sloves ( Opakování).Takže si myslím,že to napíšu na jedna.Je to jednoduché..Really easy

Přemýšlím,jestli půjdu na trénink.Ale asi jo.Co doma..Aspoň na chvilku se tam půjdu podívat.Ovšem horší je to,že mě čím dál tím víc bolí ta pusa..

Ach jo,mám zase hlad..

I love my glasses ♥

9. října 2011 v 22:25 | zRzQa |  Autorka blogu
Tak myslím si,že titulek mluví za vše.Zjistila jsem,že to je a byla má nejčastěji nošená věc (druhá nejčastěji nošená věc - kousek oblečení,v létě byly mé riflové šortky).Ano,brýle.Mé nádherné,černé brýle z New Yorkeru,které jsem si koupila minulý rok.Už je to pro mě celkem automatické.Ikdyž venku nesvítí sluníčko,brýle si dám na hlavu a až tehdy vím,že mi nic nechybí :-D Ovšem krizovka byla,když jsem v létě jela třeba k večeru na brusle a prostě jsem sebou neměla brýle,jelikož jsem na ně ve spěchu zapomněla :-D No prostě zkráceně...

Brýle = má úchylka


Autorka | Foto (9.10.2011)

9. října 2011 v 16:29 | zRzQa |  Autorka blogu
Zkoumala jsem svůj kostým na halloween a mám u něj i černý šátek..Foťák byl nabitý,tak proč ne.Pár fotek na téma..zdřejmě..Smutek?

"Takový je život" řekl klaun se slzami v očích a na tvář si namaloval úsměv.

Venku je to vážně na hlavu..chvilku prší,pak svítí slunce,neprší,je tma,..U toho se pak zajímavě fotí,jelikož u každé fotky je jiné osvětlení