Listopad 2011

Každý den je jen jednou za život

30. listopadu 2011 v 15:57 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
*Než začnete číst,pusť te si nádhernou písničku,kterou najdete na konci článku :-)
Mé špatné obdobo stále trvá.Škola mě nebaví,v některých lidech se poslední dobou nevyznám..Když si ve škole nemám občas ani s kým povídat,tak je to o ničem...

Dnes jsem byla zkoušená z němčiny.Naučila jsem se jak blázen šechny slovíča 8.lekce,ale zkoušela mě jen na věty (prý,že si na mě zgustne :-/ ) a na slovíčka které byly celkem dost staré.nakonec jsem to zvládla tak,že jsem spokojená.Výsledek? 1/2.

Jo a budu zpívat sólo na vánočním koncertě ve škole a pak i na jarmarku... :-) Jakou? Tuhle (klikni)

Zítra mě čeká test z angličtiny,zkoušení z angličtiny (písnička- War is over),čtení na známku z angličtiny,zkouší v matematice a ještě zkouší i v literatuře..Pche.

Sakra.

Část sezony mám už za sebou,další zápas máme až někdy v lednu.Takže teď mám víkendy volné.Konečně se pořádně vyspím :-D Z toho jediného mám radost.Ovšem zápasy mi chybí už teď.Ale alespon si víkendy řádně užiju.Za chvilku už jdu na trénink..

Ani ne za dva týdny mi bude patnáct! :-))

" Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život."


Dnes je poslední den v listopadi.Za tento měsíc jsem přidala přesně 30článku.mě osobně to stačí.Jste spokojeni s tím,jak přidávám články? ( většinou jeden nebo dva za den).

A co tady najdete v prosinci? Hlavně to budou fotografie,videoodpověď (9. a možná i 10.),videa,soutěž (!),nějaký deníček a mé fotky...Spokojeni? :-D

Jeden pěkný delší citát (přísloví,motto?): Život? Život je to jako když lezeš po žebříku když si uvědomíš co děláš už na začátku máš možnost se vrátit, ale jestli se rozhodneš jít dál tak už je pozdě litovat. Na tvojí cestě je spousta nástrah a žebřík taky nemá všechny příčky. Může se zdát že už jsi u konce, ale zdání klame ... šlápneš vedle a spadneš dolů. Zlomí ti to srdce a ne jen to ... bude ti ještě dlouho trvat než budeš mít sílu jít dál ... a než najdeš někoho kdo by šel s tebou...

Fotografie - Téma: Bazalka

30. listopadu 2011 v 10:58 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Nikdy jsem na bylinky moc nebyla,ovšem bazalka mi poprvé zachutnala asi před rokem a tak jí už přidávám do salátů apod.Je opravdu výborná.Máte jí rádi?Ovšem zrovna tato nafotce je už trošku více otrhaná a navíc ten jeden list už jaksi ,,usychá" :-D Ale co.

Muf,Muffin,...

29. listopadu 2011 v 6:20 | zRzQa
Teď má Muf myslím,že 10týdnů.Na této fotce měl zrovna 9týdnu.Ještě takové malé,přítulné miminko :-P Jak mu říkám? Muf,Muffin,Muffinek,...Toto krásné štěnátko je u taťky na baráku.Je uplně zlatý! Několikrát mi usl v náruči.Hodně krát kňučel a tulil se :-) Ráno když jsem se probudila a otevřela jsem dveře,hned mi do pokoje vlezl Muf.Tak jsem si ho vzalado postele a udělala jsi mě společně hezkou ranní fotku :-P Tak se nedivte tomu,jak vypadám :-D No že je roztomilý?
*Tu druhou fotku máte ,,raději" v celém článku :-D

Foto - Téma: Sběratelé kostí

28. listopadu 2011 v 7:33 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tuto fotku mám dlouho,ovšem pořád jsem jí nezveřejnila.Nevím proč.Až teď jí sem dávám.Jsem zvědavá na vaše rekce.Ani vlastně pořádné nevím,čí kostra to je.Jako od jakého zvířete.Že bych se v tom vyznala,to se říct nedá...

Jo a včerejší zápas dopadl stejně jako sobotní.Vyhrály jsme 3:1 a pak 3:0.Takže mám samozdřejmě raost.Ovšem toto byl poslední zápas.Další máme až někdy v polovině ledna.Škoda.

Navštívil mě brouk...

27. listopadu 2011 v 8:10 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jedno krásné (chladné) odpoledne takhle obyčejně a jako vždy sedím na počítači a najednou se zahledím ven..A v duchu si říkám ,,Sakra co to tam je za černý flek".Jdu blíž..blíž..ještě blíž..Áaa.. ,,Fuj!" :-D Navštívil mě brouček.Zdřejmě ke mě přiletěl ventilačkou.Samozdřejmě jsem ihned běžela (Dobře,kecám.Spíš jsem se pomalu plížila) pro foťák.Fotek vzniko několik,ale mě zaujala nejvíce tato.Hezky si takhle hověl na mém okně a zdřejmě koukal ven stejně jako já před tím..


Jo jinak včerejší zápas dopadl skvěle.První zápas jsme vyhrály 3:1 a druhý jsme vyhrály 3:0.takže mám obrovskou radost.Ovšem všechny sety jsem hrála jen já (na nahrávce),neměl mě kdo stříhat.Jen na chviolku jsem musela jít ven,protože jsem si musela sundat čočky :-D Spadlo mi tam nějaké smítko a nic jsem neviděla :-D

Autorka | Fotografie (z 25.11.)

26. listopadu 2011 v 10:19 | zRzQa |  Autorka blogu
Tuhle fotku jsem ,,pořídila" včera hned jak jsem přišla ze školy.A co jsem včera vůbec dělala? No tak ve škole jsem měla ranní tělocvik ( na sedm) - jak já to nesnáším! :-D , hrály jsme volejbal,Ikdyž tak se tomu vlastně ani říkat nedá.Spíš je to přehazovaná.Ovem velmi ze zaráží,jak někdo nedokáže v deváté třídě přehodit balon přes sít a nebo když nedokáže chytit balon.Hold,když je člověk líný,tak pak se není čemu divit no.Potom jsem psala test z chemie kde budeme mít toho dvě známky.Jedna jednička je jistá a to druhé by taky asi mělo být za jedno.Uf a to jsem se učila deset minut přes jedenáctou večer než jsem šla spát :-D .Jinak jsme ve škole tvořiliy s holkama něco na vánoční výzdobu školy.Potom jsem byla v kihovně vrátit knížky,v obchodě a to je vše... :-)

Dneska mám zápas (na domácí půdě) proti Krnovu.Jsem zvědavá jak to dopadne.Toto je přednadstavený článek,momentálně jsem totiž na hřiště a někde si pinkám nebo zrovna hraju zápas :-P Držte palce :-) Jo a po zápasu jdu na oslavu dědových narozenin :-) A v neděli mě čeká další zápas.

A na závěr tady mám pro vás jedno pěkné motto: Chceš realizovat své sny? Probuď se.
Jak se vám líbí tato fotogragfie?

Nehty - Luxusní béžová

25. listopadu 2011 v 20:29 | zRzQa |  Mé nehtíky
Asi ani ne před měsícem jsem si koupila béžový lak.Už jsem ho chtěla strašně dlouho.No,je to spíš takový hodně světle hnědý až béžový no.Jsem si s ním spokojena jak nikdy s žádným jiným lakem.Je to takové obyčejné,nenápané a líbivé.Opravdu jen a jen doporučuji.Je to od značky Golden Rose,stál myslím že nějak 29,- nebo 39,-Kč.A je to číslo 107.Jak se vám líbí tatofotografie? :-)

Teď jsem zjistila,že v soutěži o zrcadlovku mám již 1002odob.Sice na výhru to nestačí,ale i tak jsem ráda :-) Děkuju :-)

Hudba | Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

25. listopadu 2011 v 14:17 | zRzQa |  Hudba | Videoklipy
Napadlo mě to tady zase trošku oživit a tentokrát hudbou.Na tuto písničku jsem narazila asi před 2týdny a pořád jí poslouchám.Je vážně super.V celém článku najdete i text.Refrén si obzvlášť jako já zamilujete :-) Nossa,nossa! :-D (tzn.Wow,wow).Pište vaše názory.Je to taková hodně veselá a pěkná písnička,u které to s váma začne hned házet :P
Mám své přání...

23. listopadu 2011 v 19:54 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Určitě víte,že jsem přihlášená v soutěži,kterou pořádá obchodí řetězec DATART.Už mám poměrně dost ozdob,ovšem nemám šanci na hlavní výhru.Ovšem pozor! Oceněno bude prvních 70.soutěžících.Už mám domluvenou jednu účtenku za hodně bodů a pak ještě jednu za ještě víc boůd,ovšem s tou to vypadá bledě..No,uvidím jak to dopadne.Ostatně chci poděkovat za vaši obrovskou podporu jak tady na blogu,u Mary Rose tak i na facebooku...

Hlasujte ještě stále zde

Stromeček mi už krásně vyrostl a ještě i hodně povyroste.Soutěž trvá do 19.12. 2011!! Jinak ještě stále hlasujte a posílejte ozdoby.

1.-6.místo - První místo má 100% slevu,druhé 90% a tak to pokračuje až do šestého místa.
7.-20. místo - Slevový kupon v hodnotě 5000Kč
21.-70.místo - Mobil v hodnotě 3800Kč

Pokuď tedy získám ty účtenky tak se na 99% umístím mezi těmi 21.-70.místem.Mobil pak prodám (pokuď jej vyhraju) a budu mít z něj peníze,které přidám k penězům na vysněný foťák :-)

A jak reagovali někteří mi ,,fajn kamarádi" na facebooku? Následovně...
Celou konverzaci uvidíte v celém článku! (Screen z facebooku)

Za starých časů... | Foto (r. asi 2004)

22. listopadu 2011 v 14:15 | zRzQa |  Autorka blogu
Napadlo mě naskenovat fotku ,která je stará asi (hodně dlouho :-D ).Kamarádka je mladší asi o rok,v té době jsem už chodila do první třídy.Pche a zbytek byl ještě ve školce.No jo,byla jsem velká holka :-P Oslavenkyně je ta uproostřed (Pája).Jinak z leva je tam Áďa,já,Pája,Soňa a Terka :-)

* Já jsem ta druhá z leva :-D

Plán tohoto týdne? Učení,učení,mučení!

21. listopadu 2011 v 19:22 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Jak já se těším až budou prázdniny.Ta škola mě tak strašně nebaví...Tento týden se nechávám zkoušet ze zeměpisu,přírodopisu a němčiny a to vše ve středu.Teda jestli to všechno výjde no..Zeměpis není až tak hrozný,ale chci to mít co nejdřív a jedna,v přírodopise nemám ani jednu známku a to ostatní psali test (já totiž nebyla minulý týden ve škole) a v němčině jsem nachytala známky,se kterými nejsem zrovna spokojená (pětky to zas nejsou jako jo :-D ).Takže začínám opravovat.Čím dřív začnu,pak alespoň budu mít klid.

" Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál. "

Na zítřek máme mít slohovou práci,měli jsme na to asi 14dnů,ovšem já to psala až dnes před tréninkem.za půl hodinky jsem to měla všechno hotové.Tisk a je to! :-D ále zítra budu nejspíš zkoušená z matiky ( držte mi palce a modlete se za mě :-D ) no a jinak píšu ještě čtvrletku z angličtiny a já nevím co ještě.Takže toho mám až nad hlavu.

Děcka! Já byla včera v kině na filmu Rozbřesk! Téééééda,to bylo táááák nádhernééé! :-D Oh,chci to vidět ještě jednou.Proto jsem si to stáhla,ovšem nevím nevím jak o dopadne.Buď to bude jen v angličtině a nebo snad i s titulkama.

" Když jsme šťastni, tak jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří, nejsme vždycky šťastni. "


Jo a ještě jsem si vzpomněla,zítra jsou třídní schůzky,ble..To zas bude vzrůšo... :-D

Uh.

A jaký je můj zítřejší plán v mém ,,osobním volnu"? Budu se učit,zajdu do knihovny a pokuď budu mít chvilku čas a chuť buď se pojedu projet na kole a nebo si půjdu zaběhat..Doufám,že alespoň jedno z toho výjde..Noo a nebo půjdu fotit! Taky fajn možnost ne?


" Bolí najít novou lásku,když ta stará ještě neodešla. "

Uvažovala jsem,že na blogu dám nějakou soutěž.Ovšem ta minulá dopadl přímo katastrofálně (!),jelikož se zúčastnila pouze jedna slečna.Takže má to vůbec smysl? Jakou soutěž by jste tady třeba chtěli?

OTÁZKY: A co budete dělat zítra vy? Jak vám to jde ve škole?

8.Videoodpověď

19. listopadu 2011 v 6:40 | zRzQa |  Má videa
Tak jak jsem skíbila,tak jsem s tou videoodpovědí trošku pohla.Pište otázky pod tento článek do komentářu.Video by tady mělo být zhruba do tří až čtyř týdnu... :-)

*Jo jinak pardon.Spletla jsem se,je to osmá videoodpověď a né sedmá :-DFoto - Téma: Končetiny

18. listopadu 2011 v 10:00 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jak jsem se již zmínila ve včerejším článku,tady je druhá část.Ovšem tentorkát tam není můj obličej,ovšem mé končetiny.Já vm,divné téma.Ovšem proč ne? :-D Fotit nohy je celkem zajímavé a co pak teprve všechny čtyři končetiny?

Už mám 332ozdob.Velké poděkování patří hlavně Mare Rose! Ale děkuju i všem! :-))

Ale musím vám prozradit,že se chystám k tomu,že chci udělat nějakou hromadnou fotku končetin.Také bych chtěla vyfotit ruce od ženy a muže.Ten rozdíl je skvělý.Jen nevím,kde ty ,,chlapské" ruce seženu..No..přemýšlím...Ááá brácha! :-D

Nebudu to už obkecávat,tady jsou ty fotografie..Pište názory! :-P Více fotek v celém článku!

Autorka | Fotografie (18.11.)

17. listopadu 2011 v 20:59 | zRzQa |  Autorka blogu
Dnes k večeru jsem už neměla nic na práci a tak jsem jsem začala fotit.Je neuvěřitelné zábavné se na focení líčit :-P Celkově jsem měla zhruba padesát fotek,ovšem z toho všeho se mi líbilo pouze devět fotek,které jsem následce upravila.A tady máte výsledek.


Zítra bude další várka fotek z dneška,ovšem na jiné téma :-) Nechte se překvapit.Článek je přednadstaven na 10:00hod takže se určitě pak podívejte a komentujte :-)

* Více fotek v celém článku!

Šperky - Fialová víla (Přívěsek ©)

17. listopadu 2011 v 20:22 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří šperky..
Po dlouhé době jsem opět vytáhla krabičku s korálky a něco začala tvořit.Nakonec z toho vznikl jemný a poměrně hezký přívesek do fialových tonu s fialovou stužkou.S výrobkem jsem spokojena.Celkem mi to trvalo asi 15minutek.

,,Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji. "O my God! Are beautiful (cast no.1)

16. listopadu 2011 v 15:59 | zRzQa |  Články
Chtěla jsem udělat změnu.Nemusíte totiž tentokrát skoro nic číst.Pouze se budete kochat.A čím? No přeci ,, Boys" ! Snad všechny obrázky jsou ze známeného portálu weheartit.com.Ovšem tyhle ,,kousky" prostě na blogu musím mít.


Tak dámy,začínáme! :-PVideoprůvodce - Můj pokoj

15. listopadu 2011 v 15:29 | zRzQa |  Má videa
Plánovala jsem to už asi rok a konečně je to tady - videoprůvodce mým pokojem.Snad jsem vás tím potěšila a video se budelíbitJsem nesmírně zvědavá na vaše reakce.


* Momentálně se učím.Zítra jdu už do školy a píšu čtvrletku z matematiky,test z přírodopisu,velký test z angličtiny a možná budu zkoušená z dějepisu,protože jsem nepsala dnešní test.Takže se učím,usínám u toho a připadá mi,že stále nic neumím :-D

Video - Když se zRzQa vrací do dětských let...Plyšáci

14. listopadu 2011 v 20:09 | zRzQa
Vyhněte se prosím úrážkám typu,že jsem trapná a dětinská :-D Mě osobně se to video celkem líbí,aspoň jsem tak nakousla kousek svého dětství :-P Pište prosím vaše názory :-) Děkuji
Velký prosba pro mé návštěvníky

14. listopadu 2011 v 11:15 | zRzQa
Určitě víte jak strašně ráda fotím.Chtěla bych k vánocům zrcadlovku.A tak jsem se na stránce obchodu Datard přihlásila so soutěže.O co jde? Potřebuji sbírat vánoční ozdboby a tím mi pomůžete hlavně vy.

Na odkaze,který najdete níže klikněte prosm na modrý
čtvereček vlevo dole.Klikněte 2x ! zabere vám to jen minutku.

MŮŽETE HLASOVAT KAŽDÝ DEN,ALE JEN JEDNOU DENNĚ

- HLASUJTE ZDE -

Strašně moc vám děkuji! klidně vám to oplatím v jakékoli soutěži,stačí napsat,že jste mi dali ozdobu a kolikátou a napište kde mám hlasovat.Je to pro mě moc důležité! :-) Ještě jednou díky všem! :-)

* O co vlastně soutěžím? NIKON D3100 + 18-55 VR + 55-200 VR

© Nehty - Melounky ^-^

13. listopadu 2011 v 21:09 | zRzQa |  Mé nehtíky
Po delší době jsem si dala zase práci s nehtama.Teď jsem měla týden obyčejné béžové nehtíky.Ovšem už mě nějak nudily tak jsem se pustila do mých oblíbených a veselých melounků :-) Původně jsem si chtěla udělat takové elegantní,ale nějak mě omrzely,už když jsem je tvořila,tak jsem rychle šla pro odlakovač a šup s nimi dolů.Není nad melounky!! :-)

My holky:Při čištění zubů se procházíme po domě. Ve sprše si čteme lahvičky od šampónů. Smějeme se našim vlastním vtipům ještě před tím než je řekneme. Jednu větu můžeme 10x přečíst aniž by sme ji pochopily. Tlačíme do dveří na kterých stojí tlustými písmeny vchod vedle. Ptáme se CO? i když jsme rozuměli. Nesnášíme když nám venku vítr rozfouká účes. Koukáme 10 x za den do ledničky aniž bysme něco jedly. Můžeme 10 x za sebou vidět jeden a ten samej film. Musíme si volat na vlastní mobil aby jsme ho našly. Můžeme koukat na hodiny a stejně nevíme kolik je hodin. V krámě stojíme před mrazákem a nevíme co jsme šli koupit. Otáčíme polštáře aby jsme mohli ležet na tý studený straně. Budíka si nařizujeme na dřív aby jsme mohly déle ležet.

Otázka pro vás: Jak se vám líbí nový (63.) design blogu?

Jak na ně? Nejdřív si nalakuješ nehty červeným lakem,potom uděláš zelené kraje nehtu,na červený podklad malé černé čárečky.Nakonec vše přelakuješ průhledným lakem a je hotovo! :-)

Špatné období

12. listopadu 2011 v 20:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ách jo,mám teď nějak dlouhodobě špatné období.Musím si tady postěžovat,no co.

Ve volejbalu mi to nejde.
Ve škole mě to nebaví.
Nic mi nevychází
Nic mi nejde..

Dnes jsem jela na zápas do Střítěže.Celkem jsem se pak už i těšila,že si zahraju.Samodřejmě jsem počítala s tím,že nebudu až tak moc hrát,protože jsem před tím skoro tři týdny netrénovala a nebyla na dvou zápasech.Ovšem to jsem netušila,že to dopadne až takhle.Hrály jsme dva zápasy (to je ten polský systém) no a v prvním zápase mě vstřídal až na poslední tři balony v třetím setě..To jsem si teda fakt zahrála...Potom jsem se rozcvičovala na druhý zápas a ejhle..křup..au..,,Pane trenére?!...".Ani nevím jak ( nejspíš při nějaké rychlém pohybu) mi jak si ruplo ( já vím,nespisovné slovo :-D ) v krku a nemohla jsem s tím pořádně hýbat.Bolelo to (a bolí) jak čert) takže jsem dohrála.

Když holka řekne "Je mi zima .. " Znamená to, že ji máš obejmout, nebo půjčit mikinu a né řict : "Joo mě taky"

Potom si ještě moje kámoška Barča při výpadu nějak přisedla (?) ruku a tak jsme po zápase jely obě do nemocnice..Ona má na týden dláhu a já takový ten trapný (!) krunýř okolo krku.Připadám si jak pes.. :-D

No a tak teď tady sedím,s krkem raději ani nehýbu a píšu tento nudný článek,který je (jak se tak dívám) o ničem..

Otázka pro vás: Jaké zranění jste měli naposledy?

Ve škole mě to vůbec nebaví.Dřív mě bavilo se učit nové věci a tak,ovšem teď?..Prostě je to taková ta nudná část dne,kterou musím přežít.Možná jediné mé potěšení v té škole je ta výtvarná výchova,kde mám alespoň co dělat.Matika mě štve,štvou mě některé předměty,které jsou extrémně nezajímavé a štve mě,že každý den píšem pořád samé testy...

Teď týden zase nebudu trénovat,kvůli krku.Za týden mám jít na kontrolu.Ale jako celkem s tím počítám,že za pár dnů to bude ok a jestli ne,tak ten krku uřežu a basta! :-D Muhehé

Jdu se dívat na film (Mamma mia) tak se mějte děcka..aloha...

Když zRzQa kreslí...| Hra

10. listopadu 2011 v 15:29 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Ráno jsem byla u zubaře a tak jsem šla pak ještě do školy.Přišla jsem na třetí hodiny a psali jsme test.Věděla jsem o něm a taky jsem se řádně učila.Naštěstí jsem vše věděla,takže to bude určitě jednička.Navíc jsem se i dost (po dlouhé době) rozepsala.No pak byla angličtina a pak konečně dvě hodiny výtvarné výchovy.

Těšila jsem se,co zajímavého budeme dělat.Jenže zase jsem dostala návrh,jestli chci dělat jinou práci.Tedy spíš takhle: Neptala se mě,jen řekla,ať jdu :-P Tak jsem šla.

No a o co vlastně šlo.Škola chce udělat pro (zdřejmě budoucí) prvňáčky nějakou hru.Dali mi nějaký inspirativní letáček a začala jsem.Měla jsem něco nakreslit do formátu 39x29cm.Měla jsem ale nějaké zadání a to byla tedy ta hra a 14 ,,něčeho" kde budou čísla...No,celé jsem to dělala sama a domů jsem přišla až nějakpřed půl třetí,protože jsem zase nestíhala...Učitelka dostala nápad,že by ty čísla mohly být v paletkách a á zase dostala další nápad,že bych to mohla obohatit pastelkama - což byl velmi úspěšný nápad :-) Pak jsem se ale od ředitelky dozvěděla,že tak jak to nakreslím,tak tak to taky bude vytisklé :-D Akorát grafik dodělá pozadí a ještě nějaký text k pravidlům + okolí fotky,ovšem to bylo mimo můj formát.Takže jsem se teda musela sakra snažit,abych nic nezmrvila.Náčrt a koncová podoba = vše mé © Co vy na to?

Nová mikina (Značka: Adidas)

9. listopadu 2011 v 14:56 | zRzQa |  Autorka blogu
Včera jsme se šli kouknout do obchodu.No a ve slevě měli tuhle krásnou mikinu.Dřív se mi prý nelíbila,ale už jí uplnězbožnuju.Ty barvy jsou uplně jedinečné! :-) Líbí se vám?Stáhla nějak 549Kč.Původní cena byla prý 1049Lč ( ale to se mi nezdá,protože další cena co tam je,byla nějak 749Kč ) Tak nevím no :-) Ostatně strašně se mi líbí.Značka: Adidas.

Jinak dneska jsme psali ve škole dva testy.Ze zeměpisu mám jasnou jedničku,jelikož jsem vše měla naučené a je to dobře a z němčiny budu mít nejspíš za tři,popletla jsem tam v některých slovech písmenka.V přírodopise jsem měla referát (Diamant,měď,grafit) tak za jedna :-) No a v angličtině mám z testu taky jedna :-)

* V celém článku najdete ještě jednu fotku Pište názory :-)

Vánoční odzoba (Mezinárodní soutěž)

8. listopadu 2011 v 14:39 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Původně jsem tento výtvor měla dělat s kamoškou,jen se jí nějak nechtělo tak se na mě vykašlala.Vlastně ani nevím pořádně důvod..Co už,tak jsem začala sama a sama také skončila.

Nejdřív jsem si navrhla zvonek,velikost.Začala jsem malovat jeden,ten kde je ta chaloupka.Vymyslela jsem si to,neměla jsem žádnou předlohu.To jsem měla hotové zruba do dvou hodin.Poté jsem začala malovat ten druhé zvonek,kde jsou zasněžené stromy a postavy.To jsem měla asi taky tak do dvou hodin.okolo každého zvonečku jsem udělala zlaté okraje do ztracena.by byl výsledek ve formátu 3D tak jsem stříhala okolo nějaké zoubky,pak ještě ty pásy co jsou okolo.Pracovala jsem na tom tak průběžně,ale někdy jsem prostě do hodin musela,takže mi to učitelka slepila dohromady (ty dva zvonky jako).No a dnes jsem to ve škole dodělala.Ještě jsem dělala ten zvoneček,rampuchy,řetězce,to kolečko nahoře,nějaké dodělávaky,znovu nějaké ty zlaté okraje..Prostě celkem složité :-D

S výsledkem jsem ovšem velmi spokojena,tak doufám,že se v té soutěži umístím.Bylo by to fajn :-) Minulý rok škola také posílala do stejné soutěže a dvě deváťačky se umístily na třetím místě.Také to měly ve formě 3D...No a tady je výsledek...Co vy na to?

Ať se ta škola propadne do země..!

7. listopadu 2011 v 15:33 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Už opět píšu něco z mého momentálně nudného života..

Nebaví mě poslední dobou nic.Hlavně škola.Obecně.Někdy mi až připadá,že ten život je o ničem a připadám si tak jako robot.Pořád dokola.Den uběhne jako voda a pořád se opakuje ten stejný,hloupý kolotoč.

Dnes jsme dostaly známky z testu.Za tři.Přitom němčinu jsem měla vždycky strašně ráda a bavilo mě se učit nové věci,slovíčka,apod...Teď už mě to nebaví a navíc jsem se pořádně naštvala.Když srovnám svůj test s někým jiným,který má za dva a já za tři,přitom máme stejný počet chyb a stejnou hodnotu chyb,tak to by asi naštvalo každého.Tak tedy jdu za učitelkoua ptám se,proč mi to tak oznámkovala.Začne tam na mě valitt nějaké totálně trapné kecy a nakonec i řekne,ať nejsem naštvaná.Já jen odvětím to,že jsem naštvaná.A co ona na to? ,,Tak buď"..Bože...

V matice jsem se naštvala taky.Ale né na učitelku,nýbrž na sebe.Psali jsme nějakou samostatnou práci.Prostě jsem vše vypočítala a byla jsem si jistá,že to bude určitě správně.vše jsem dobře rozložila,vytkla a já nevím co ještě.Nakonec? za čtyři..Spletla jsem si znaménka v závorkách takže špatně.Jen něco tam bylo správně,asi jen jeden nebo dva výsledky..

Ve výtvarce jsem hned pokračovala vé svém výtvoru do mezinárodní souutěže na téma: Vánoční ozdoba..Už jsem dodělala i druhou část zvonku,ovšem jakmile přišla učitelka tak mi na to řekla: ,, No..Jako těma postavama jsi to s prominutím posra**".Tak na ní valím čočky,jak to se mnou mluví.A já jen ,,Aha,pecka.Mě se to ale líbí." Pak jsem pokračovala dále ve svém krásnm dílu a udělala zlaté okraje do ztracena.A když jsem jí to ukázala najednou řekla ,,jé to je krásné,povedlo se ti to".Tak sakra chápete to někdo?!

Ten dnešní den stojí vážně za hovn*...

Pak jsem v té škole byla ještě odpoledne místo odpoledka ( hudebky).Byla jsem tam do tří pak jsem šla domů..Měli by mi za ty přesčasy platit...

Teď si jdu nachystat věci na zítřek,něco málo na se naučím a jdu zase po dlouhé době na trénink.Kolen už je celkem ok..No a jak to bude pak? Příjdu domů za tmy,začnu se učit na zítřejší dva nebo tři testy ,kouknu na telku nebo budu na počítači pjdu spát..Skvělý to den...

Jinak včera byl vytvořen díky vám nový rekord v návštěvnosti tohoto roku! Přitom jsem nepřidala ani jeden článek.Moc vám za to děkuji,alespoň v tom jste mi udělali radost :-) Včera na tomto blogu bylo 242 návštěvníků! :-) DěkujiUž jsme i v novinách...

5. listopadu 2011 v 15:09 | zRzQa
Jestli si pamatujete na tento článek,tak víte možná o čem je řeč.Včera jsem se dozvěděla,že jsem (jsme) v novinách.U nás na škole byl halloweenský den (pak i vyhlášení nej.třídy a nej.masky).Všechno ,,shrábla" naše třída (9.A) a už jsme i v novinách.Nakonec jsem se až teď dozvěděla,že ten úžasný dort měl 3,5kg.No a tady je útržet z novin...Plus ještě další fotky,které jsem stáhla z webu naší školy :-)

,,Když se zapne první knoflík špatně, pak je celé zapínání špatné."

* Mimochodem, jsem ta,co drží dort :-)Když zRzQa fotí | Kap..kap...

4. listopadu 2011 v 20:31 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tahle fotka je trošičku starší,ale nevadí.Mám ráda takové tmavé až depresivní fotky.No,ikdyž tato není depresivní :-D

Dnes jsme měli praxi z První pomoci.Resuscitace mi šla na výbornou a jinak to bylo všechno lehké.Celkem dost věcí jsem si pamatovala z kroužku a taky z těch soutěžích,ve kterých jsem byla.

Nejdůležitější je věřit sám sobě, jen tak objevíš svou sílu a dosáhneš svých snů.

Na víkend mám hrozně moc práce.Musím udělat vánoční ozdobu do Mezinárodní soutěže.Ve škole už sice mám z části jeden výtvor,ale chci tam poslat dva.Ovšem ten co mám v plánu dělat,tak s tím se budu piplat asi tak min. čtyři hodiny jak to tak vidím.Potom musím vyfotit fotku do fotosoutěže na téma: Strach,temnota.V neděli se budu muset něco málo učit do školy.Ještě udělat jedno překvapení.No a pak jsem chtěla ven,apod...:-D


Autorka | Foto (3.11.2011)

3. listopadu 2011 v 20:09 | zRzQa |  Autorka blogu
No,takže.Dneska večer jsem neměla nic moc na práci tak jsem vytvářela něco z fima.Udělala jsem si takový falešný roztahovák ze žluté a černé barvy a pak ještě nějaké blbůstky.

Dneska jsme měli ve škole kurz První pomoci.Pak jsme psali nějaký závěrečný test a měli jsem z 25otázek šest špatně.Ale co :D Zítra to pokračuje a bude to celý šk.den.Takže šest hodin a to bude praxe.Celkem se i těším :-)

A konečně už k těm fotkám..Je jich trošku více,VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!

Otázka pro vás: Máte roztahovák? (mám na mysli ty opravdové,né falešné).Líbí se vám to? Jaký na ot máte názor?

7.Videoodpověď

2. listopadu 2011 v 18:16 | zRzQa |  Má videa
Po dvou měsících jsem dneska konečně natočila videoodpověď.Je trošku kratší,jelikož bylo méně otázek.tak snad se vám bude líbit.Otázky pište sem do komentářů

Dneska jsem ve škole psala tři testy.Na jeden učitelka naštěstí zapomněla.No tak matiku jsem napsala nejspíš tak na dvojku (na nejhůř tři),němčinu nejspíš na dvojku a zeměpis..To vůbec netuším,už ani nevím jak to známkuje.Od začátku šk.roku nemám v zeměpisu a němčinu ani jednu známky.Pche.
© Novinové nehty (První pokus)

1. listopadu 2011 v 18:29 | zRzQa |  Mé nehtíky
Už hodně dlouho mě lákaly takové ty novinové nehty.Věděla jsem jak na to,jen jsem se k tomu nějak nedokopala.Takže až dneska.Přemýšlela jsem jaký dám základní lak,nakonec jsem vybala žlutou,protože jsem te lak dlouho nepoužila.Je sice stále pořád stejně kvalitní,ale nějak mě neláká ta barva.Nakonec to vypadá skvěle :-) Tady máte fotku(levá i pravá ruka) a malý návod....

Potřebujete: Lak (prostě nějakou barvu,nejlépe světlou) černé písmo totiž tak lépe vynikne),něco co obsahuje líh ( já použila rum),noviny,průhledný lak.

Nejdřív nehty nalakujte základním lakem.V mém případě tedy žlutý lak.Pak namočte nehet ( jeden po druhém) do rumu ( něco kde je líh) a pak si přiložte vystřižený čtvereček z novin na nehet.Lehce po něm ,,ťupkejte" a pak stačí jen sundat.Doporučuji hned nalakovat průhledným lakem.Dodáte tak lesk a zároveň zafixujete text na nehtu.Já to totiž udělala až později a text se mi umyl jen co jsem prstem přes to přejela.Proto hned lakujte :-) Písmenka na kůžu jen umýjte vodou.

TIP! V počítači si napište text (tahák do školy),vytiskněte a udělejte to samé jako s novinami.Písmo bude sice na nehetech obrácené,ale třeba vám to pomůže :-P