Leden 2012

Přihlaš se do kluby ,,Odlišné názory"

31. ledna 2012 v 21:19 | zRzQa
O co jde? Já vám vždy na váš email napíšu téma a danou otázku a vy odpovíte a odešlete.Pak bude v den uzavření vašich odpovědí zveřejněn článek s vašimi názory.

! ZMĚNA: PŘIHLÁŠKY MŮŽETE POSÍLAT KDYKOLI.BUDU PŘIBÍRAT STÁLE NOVÉ ČLENY !


Co musíte vyplnit a odeslat na e-mail:

○ Přezdívka:
○ Web:
○ Váš věk:
○ Žena/Muž

DŮLEŽITÉ: Do emailu napište jako předmět: PŘIHLÁŠKA DO KLUBU
* Tak totiž není sebemenší možnost,že bych vás email přehlédla či pozapomněla :-)

Kam mám odeslat přihlášku? Odesílejte na email: zzrrzzkkaa11@seznam.cz
** Na již zminovaný email budete také odesílat své odpovědi.Proto doporučuji si ho uložit :P

Jaká jsou pravidla? Nesmíte psát stylem ,,ČawQy :-* " a musíte se slušně vyjadřovat.Pokuď to bude ve vašich silách,posílejte mi prosím nějaké odpovědi,které budou delší jak jedna věta :D Aby to pak totiž měla smysl vůbec dělat.

Jak často budeš posílat otázky? Mám v plánu,že otázky vám budou chodit 1x týdně a budete mít 6dnů na odpověď.

DŮLEŽITÉ: Dávejte si pozor při psaní vašeho emailu.At tam nemáte chybu.pak mi vám nic nedocházelo :D

POZOR! Pokuď budete neaktivní a 3x neodpovíte na otázku,dostanete jedno upozornění.Pokuď neodpovíte 5x jste vyloučeni.Pak je ale možnost podat přihlášku znovu.

- Až bude přihlášeno alespoň 10členů,začnu rozesílat otázky.dřív ne :-)

Autorka | Fotografie (z 29.1.)

30. ledna 2012 v 6:23 | zRzQa |  Autorka blogu
Tak po delší době (?) sem dávám zase nějakou mou fotku.Ehm,taková obyčejná ale co.

Zítra je vysvědčení.tak co,taky se tak "hrozně" těšíte jako já? :D Těším se,až bude datum "1.2.2012" a konečně na tu školu můžu již oficiálně totálně srát :D Teď se už jen učit na přijímačky a wualá,nazdar základko! :D Ale je fakt,že ty děcka mi budou chybět :/ Ikdyž mě často štvou. Přece jen je to devět let.

"Láska musí mít dva konce. Za oba se musí tahat. Je to jako lano. Když bude tahat jen jeden, za jeden konec, provaz tak či tak jednou zkončí. "


Láska je období, kdy nejsi srdci pánem l

29. ledna 2012 v 21:32 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak tedy další týden je už za námi.Toto zase uteklo :D Na příští týden se celkem dost těším.A vy?

Dneska jsme měli takovou menší sešlost.Bylo to úžasné :-) Máme asi přes 300fotek,takže potom sem nějaké hodím.Takže já si dnešní odpoledne náramně užila :-)

No a zítra zase do školy.Nejspíš píšeme test z matematiky.Asi budeme rýsovat.Už se vidím,jak mi to tou rukou jde :D Jinak nejspíš žádný jiný test nebude.Když už jsem u té školy,tak už v úterý bude vysvědčení.No,nějak tragédii z toho nebudu dělat.Prostě si vezmu nějaký papír a půjdu domů :D

Asi se půjdu příští týden kouknout po dlouhé době po obchodech.Naposled jsem byla nakupovat před Vánoci :D Né že by mi to nějak extrémně chybělo,ale třeba budou nějaké slevy a objevím něco pěkného a za výhodnou cenu :-)

Chystám teď nějaký článek ohledně kosmetiky,tak doufám,že se bude líbit.

Jinak asi teď tady na blogu naleznete především fotografie.to mě teď baví nejvíce.Sice nevím,jak vás,ale mě ano! A děkuji moc za tu nádhernou víkendovou návštěvnost! Jste úžasní :-*
Asi se ale nepůjdu zítra kouknout na trénink.Ještě uvidím.Pokuď vymyslím nějaký "zajímavý" plán tak tentokrát nepůjdu.Ale když mě nic nenapadne,tak tam asi na tu půl hodinku zajdu.Aneb jak se říká "Co tě nezabije,to tě posílí" :D ikdyž v tomhle případu..Nevím nevím :D
Poslední dny je venku šílená zima.Co jsi pamatuju,tak ještě v pátek nebo v sobotu bylo -9stupňů.Brr..

Zkoušela jsem už nahrávat tu videoodpověď,ovšem nahrávalo se to asi před hodinu a nakonec se "nahrávání nezdařilo" takže jsem byla pořááádně naštvaná (slušně řečeno) :D Takže to zkusím zase jindy.

Dneska jsem udělala menší změnu v pokojí.Ještě musíme dokoupit jednu skříňku a pak sem hoím foto okéj?

No a tady máte ty fotky.Bylo jich vážně šíleně moc a tak jsem vybrala jen některé :-)


Fotografie 28.1. | S ním :-)

29. ledna 2012 v 12:44 | zRzQa
Včera jsem se byla podívat na zápas od holek.Hrát nemůžu (kvůli té ruky) tak jsem šla alespoň fandit no.Půjčila jsem si opět Markovu zzrcadlovku a něco nafotila (akce při volejbale,apod..).No a nemůže chybět naše společná fotka :-) Ta se mi šíleně líbí :-*

Dnes čekejte určitě ještě jeden článek :-) Ale spíš až k večeru,na odpoledne mám již jiný program,než sedět doma u PC :D

Fotografie - Téma: Sušená levandule

28. ledna 2012 v 5:55 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Je to taková zajímavá a pěkná dekorace do pokoje.Sice to ještě stále trošku voní,ale já už to trošku provětrala na balkoně,takže vůně je jen nepatrná.Fotka je samozdřejmě do fialových tónů.Mě se celkem líbí :-)

" I když pro svět budeš nikdo, jednou se objeví ten, pro kterého budeš celý svět. "


Jedna sestra a dovede tak nasrat

27. ledna 2012 v 15:22 | zRzQa
Dnes jsem šla hned ráno na kontrolu s tou rukou.Příjdu tedy do nemocnice a jdu na sundání sádry.Ovšem určitě to někteří znáte,když vás něco šíleně pod tou sádrou škrábe.No a já si to trošku více rozškrábala a tekla mi krev a ten vnitřní obvaz se mi přilepil ke kůžu a nějak lehce srostl.Sestra mi řekla,že si to mám jít odmočit a sundat.Nešlo to a tak jsem to prostě strhla.Trošku to bolelo no :D

Pak jsem pokračovala dál na rentgen.Ruku mám uplně šíleně hubenou.Já mám normálně hrozně hubené ruce,ale ted díky té dláhy jí mám jak kostra.Rentgen byl během chviličky hotový a já šla zpět na oddělení k doktorovi na vyšetření.

Prst jsem měla ještě černý a při pohybu mě ještě bolel.Navíc doktor podle rentgenu zjistil,že to jetě není doléčené a něco tam ještě je vidět,takže musím mít znovu dláhu na týden.Pecka..

Tak jsem teda šla za tou sestrou,která mi měla tu dláhu dát.Vzala tu starou co jsem měla a prostě začla to obvazovat.Přišla další a jako hned,že mám mít novou dláhu.A ona jako,že ta stará je dobrá.Už v té chvíly byla totálně nasraná.Pak mi to tedy ten obvaz strhla dolů a poslala mě zpátky do čekárny a ještě mě zdupala,že jako proč jsem neřekla,že mám mít novou.

Jak to mám asi do prdele vědět?!

Tal jsem teda čekalala a za chvilku jsem šla znovu.Tak si teda připravila tu dláhu,namočila jí a prostě všechno možné,mrskla mi to na tu ruku,dláha mi lehce sjela na stranu.Pak to začla hned obvazovat.Veřte nebo ne,měla to obvázané as tak za 30sekund,maximálně minutku. Mimochodem celou dobu jsem stála vedle ní.Klasicky se u toho sedí,ale tak nevadí no.Celou dobu mi neřekla ani slovo.Jen to nasraně obvazovala.Až to bylo hotové tak jako ještě mamka se zeptala,jestli bychom mohly dostat šátek,že minule jsme ho také dostali na ty první dny s tou dláhou.Tak ho prostě jen vyndala ze skřínky,podala mi ho v obale a nazdar že.

Uhá,já byla nasraná.Prostě oproti tomu,jak se mnou jednal ten týpek co mi tu dláhu dělal minule tak se to nedá srovnávat.

Teď mi ta dláha na jedné části odstává,tlačí mě na kosti,je nakřivo,takže z části moc podle mě až tak nesplnuje svůj účel,protože dláha je přes ten prsteníček jen polovičně a to je jen na horní části,za to malíček je do té dláhy přímo obalený (přitom ten mě vůbec nebolí).O té sestře si myslím své a už jí v životě nechci vidět.Krávu.

Takže týden sádra a pak nejspíš tak dva týdny rehabky (prostě odpočinek s tou rukou,ponmalu rozpohybovat apod..) a pak jedu na lyžák.Takže další čtyři týdny nebudu trénovat.jsem vážně "nadšená".... :/

Jinak udělala jsem takový obyčejný design.Ale jsem spokojená.Jo a email v menu je již funkční.všimla jsem si,že mi tam chybělo písmenko.Teď je to již na 100% správně.Další menší změna je ta,že videoopovědi jsou v rubrice "Má videa".To proto,že chci mít všechnavidea pohromadě :-) .Už mám i natočenou 10.videoodpověď,takže tadyvelmi brzy bude! :-)


Požírač času alá facebook

26. ledna 2012 v 10:45 | zRzQa
Nevím,zda-li to dovedu říct tak přesně,ale myslím si,že v dnešní době zná známou sociální síť "facebook" snad každý.A teď mluvím o všech věkových kategorií.Mám na mysli jak malé desetileté děti tak třeba i důchodce.

Facebook bylů přeložen do 68 jazyků včetně češtiny (a to k 25.1.2011).Byl založen Markem Zuckerbergem.

Udělala jsem takovou menší anketu v naší třídě.

Jirka - Já tam nmoc nejsem,spíš tak půl hodiny denně
Adam - Tak za den tak hodinu
Míša - Hej já nevím,já tam bývám tak od šesti ráno do desíti večer :D
Zuzka - Já tak tři hodiny denně
Tomáš - Jednou za týden,dvakrát.Já tam moc nejsem.Nemám čas.
Ivetka - Průměrně tak dvě hodiny (jsem i na mobilu,na hajzlu,všude,...) :D :D
Marťa - Tak tři a půl hodiíny.
Lucka - Podle toho jaká je tam nuda.Tak tři hˇoďky.Když jdu ven,tak mín.
Nikolka - Nevím,asi hoďku.

Jak vidíte,kdyby nebyl facebook.Lidé by měli mnohem více času a netrávili by čas pořád u PC.Například tři hodiny na facebooku,by jste mohli jít raději ven na nějakou pěknou procházku.Co myslíte?

Někteří si často říkají "Jo,zruším si účet na FB" ovšem málo kdo se k tomu tzv.dokope :D

Myslím si,že v tomhle bude se mnou souhlasit mnoho lidí.Já osobně nesnáším takové ty "slečny",které našpulí pusu,vystrčí prsa,vykulí oči a buď se vyfotí z hora a nebo v odrau zrcadla a použijí blesk.vážně inteligence toto..

A pak se může stát,že když si nějaká 11-12 holka dá na profilovou fotku to,co jsem popisovala výše.Pak se může cokoli stát.Na vašem účtu totiž hodně z vás uvádí údaje,které by tam raději být neměli.Mám na mysli celkovou adresu ( snad tam nikdo nemá i číslo bytu :D ),číslo na mobil,apod..

Také není vhodné,dy napíšete status typu " Wí,jedeme celá rodina na 14dnů do Řecka.Těším se! ♥ ".Tím dáte najevo že vlastně "máte volný byt" a kdokoli se tam může popř.vkrást.Já také psala něco podobného,ale už jsem s tím raději přestala.

Já facebook sice vlastním a jsem na něm každý den,občas se kouknu co je nového.Ale nejčastěji ho využívám spíš jen k psaní s ostatními uživately.

Naví již bylo mnoho zpráv ohledně "útoku na FB".Ovšem - stále existuje :D

Jaký máte názor na facebook?

Nedůvěřuj tomu, co slyšíš. Nedůvěřuj tomu, co vidíš. Důvěřuj však tomu, co cítíš!

25. ledna 2012 v 19:06 | zRzQa
Abych se přiznala tak na počítači sice jsem,ale nějak nechci psát poslední dobou články.Snažím se totiž zase trošku "odpoutat od blogu" protože jsem ještě donedávna na mě začínala být trošku závislá tak jsem si dala takové menší pauzičky.

Známky máme už KONEČNĚ uzavřené,takže můžu skákat radostí.A jak to vypadá s vysvědčením? Tak t,co vím jistě jsou dvojky ze zeměpisu,matematiky,češtiny a nejspíš i němčiny,ale to ještě není jisté.Momentálně jsem totálně nasraný na učitelku tak jsem sama zvědavá co mi vlastně dá na vysvědčení.Jakým si "slušným" způsobem mě odmítla vyzkoušet,přitom jsem měla 2- (což je spíš dvojka).Uvidíme.Jinak zbytek by měly být jedničky :D

Od 7.února mi začíná přípravný kurz na jednom gympl,kam se chci hlásit.Bude to každé úterý na dvě hodinky.Budu tam docházet na matematiku a češtinu.Tím se vlastně budu připravovat na přijímací zkoušky,které jsou v dubnu.

"Pravou lásku nepoznáme v okamžiku, kdy ji nalezneme, ale v okamžiku, kdy ji začneme ztrácet. Když někoho miluješ, dej mu volnost. Když se vrátí, je Tvůj a když ne, nikdy Tvůj nebyl."

Včera jsem byla na rovnátkách,takže momentálně mám červené gumičky ( :D ) ,ale pořádně mi to utáhla,že sotva jím.Wuá ! :D

"Nepátrej po tom, kdo ti ukradl srdce. Pátrej po tom, kdo ti dá to své."

A když už jsem u těch lékařů tak v pátek jdu na kontrolu s tím prstem ( naštípnutá kost).Doufám,že mi už tu dláhu sundají.už mi začíná doost vadit :D

A jak jste vůbec přežilí teď to "zkouškové a testovací období" ve škole?

Navíc teď když už jsou tedy ty známky uzavřené a vysvědčení se blíží,tak by se to tady mělo opět trošku rozjíždět.Už nebude článek jednou za tři.Pokusím se je přidávat mnohem častěji :-)

" Boli lásky na pár dní, boli sme raz milovaní. A tak budeme raz, budeme raz spasení. Život príliš krátko trvá, v tom smrt bývá dosledná. Bývala tu láska prvá, príde aj tá posledná.

Už začnu pomalu vymýšlet nějaký nový design.Nejraději bych byla,kdyby se tady opt objevil nějaký ten svtlý design.ty mám totiž nejraději.takže to vidím do takových světle růžových až bílých tónů :-)

Také chci tento týden natočit další videoodpověď.Snad bude tedy čas.

Poslední dobou bych pořád jenom spala.Je to už takový kolotoč.Ráno vstanu,jdu do školy,ze školy,oběd,spaní nebo PC,večeře,nachystat si věci do školy,popř.PC,spát,... :D Asi budu muset chodit dřív spát,jelikož už mě to štve.jsem taková mrtvá.Ráno se už ani poořádně nemaluju.Vstávám v 7:20,v 7:25 dejme tomu vylézám z postele,rychle se nasnídám,nalíčím se za takovou minutku a půl,obleču se a vyrážím :D

" To nejdůležitější a nejkrásnější na světě je neviditelné a nehmotné, ale cítíme to srdcem."

Já se zatím s vámi loučím a ozvu se zase zítra...
* ty komiksy mě jednou asi zabijí :D

ANKETA - Kolik hodin trávíš denně na PC?

22. ledna 2012 v 14:40 | zRzQa
Tak to by mě vážně zajímalo.Napadlo mě udělat takový menší průzkum o tom,kolik hodin denně jste na počítači.Proto hlasujte v anketě a klidně něo připište.Popřípadě ještě můžete odpověď dodatečně na tyto otázky:

- Jak trávíš čas na počítači?
- Hraješ na PC hry?
- Za jakým účelem jsi na PC? Kvůli práci,škole ebo jen tak ze zábavy?

*Já jsem na počítači většinou tak 3hodiny denně.Většinou si čtu novinky ve světe,jsem na blogu,facebook nebo hledám informace potřebné do školy.

Anketu najdete pod tímto článkem...

Menší doplnění kosmetických zásob

20. ledna 2012 v 20:54 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnes jsem byla po dlouhé době v Rosmannu a nutně jsem si potřebovala dokoupit nějakou kosmetiku.

Koupila jsem si korektor (tentokrát od jiné značky a to ) od essence za 49Kč.Dále černé tekuté vodoodolné oční linky taktéž od essence za 69kč.Pak jsem si konečně koupila takový menší set na nehty (vysvětlím příště) za 84Kč a k tomu i další vzorky za 44Kč.

A nakonec jsem si koupila smývatelnou barvu na vlasy ( odstín: červená).Chci to nejdřív yzkoušet na spodní vsrtvě vlasů a když se mi to bude líbit,nabarvím si celou hlavu.Smyje se to ovšem za 6-8 umytí,ale to mi nevadí.Chci to zkusit a na barvu jako takovou nemám odvahu (jako na červenou :D) a navíc má mamka mi to nějak "nechce povolit",ale jsou to mé vlasy a já si s nimki mohu dělat co chci.

Celý nákup mě tak vyšel na 250Kč .-)

* jinak možná jste četli menší aktuální status.Mám dláhu na pravé ruce.Mám totiž naštíplpou kost v prsteníčku.A na PC se mi proto velmi špatně píše.

Fotografie - Ulomená lavička..

16. ledna 2012 v 15:27 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Když jsem šla před chvilkou ze školy,fotila jsem.Přes noc a k večeru napadlo celkem dost sněhu na to,aby vzniklo pár pěkných fotek.Na focení jinak nemám čas,takže jsem fotila skoro z a chůze :D Tahle se mi líbí nejvíce (asi z desíti fotek).

"Talent se tvoří v tichu, charakter v proudu světa." [Goethe Johann Wolfgang von]

Za chviličku si nachystám věci do školy,zajdu do knihovny vrátit knížku a směr trénink.Ovšem žádné trénovaná! Směr lavička :D

Fotografie | Sneakers

15. ledna 2012 v 14:45 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Když jsme včera měli přestávku po zápase,tak jsme fotili,blbli a podobně.Já si samozdřejmě musela vyzkoušet Markovu zrcadlovku ( Canon - tuším že asi EOS 600D ) .Byl už nastaven automat,tak jsem to neměla.Ale s fotkou jsem celkem spokojena.Byl to jen jeden pokus :D Tak co vy na to? :-)

Za chviličku jdu ven s přáteli,už se hrozně těším :D To zas bude :D

" Ptá se láska přátelství: "Proč existuješ ty, když jsem na světě já??" -,,Protože ty pácháš rány a já je hojím."


Sobota | 21.1.

15. ledna 2012 v 10:44 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ani jsem nečekala,že včerejší den bude až tak zajímavý :P Ráno jsem vstala a jela na zápas.Byla jsem trošku nervozní,ale dobře jsem se vyspala a měla jsem dobrou náladu takže jsem se těšila až budu hrát.Hrály jsme proti jednomu z těžších soupeřů,ale vždy je šance.Často jsme prohrály uplně na těsno,takže dnes jsme měli s holkama plán,že do toho dáme všechno.

Ovšem prohrály jsme oba zápasy.První zápas byl ovšem mnohemlepší než druhý.Pořádně jsme je potrápily,ale stejně se to nepodařilo.

Já si navíc v první zápase udělala něco s prstem (v asi březnu 2011 jsem měla přesně v tom prstě natržené kloubní vazy) a teď zase něco.Takže prstík mi "pěkně" rychle natékal a v tom óhybu se mi začal "hezky" zbarvovat.Ovšem zápas jsem musela dohrát.Bylo nás jen sedm a druhá nahrávačka nebyla.Navíc prst jsem neměla ani zatripovaný,takže bolesti jak sviňa.

Takže v té době byla kvalita mých nahrávek katastrofální.Ale nemohla jsem s tím dělat.Byla jsem ráda,že jsem aspoň něco uhrála a vůbec dala podání.


Na druhý zápas jsem si ho pořádně zaledovala a potom mi jej trenér pořádně zatripoval.Ovšem jen kvůli mě a mému blbému prstu muselo nastat plno změn.Nemohla jsem totiž skoro vůbec uhrát nahrávky či dokonce cokoli prstama.Takže jsem z postu nahrávačky šla na účko,ale později v průběhu zápasu jsem zase začla nahrávat,ale spíš jak bagrem či nějak "divně" prstama.

Poznala jsem tam dva fajn kluky,kamarádku od kamarádky a byla i srandička :-) Po zápase jsme se domluvili na večerní kino.

Film (Sherloc Holmes - Hra stínů ) začínal o půl osmé a končil až ve třičtvrtě na deset (takže doma jsem pak byla asi něco přes půl jedenáctou) ,ovšem to jsme se dozvěděli až na místě,když jsme měli koupené lístky.Ale nebyl v tom žádný problém.Kino bylo uplně luxusní,popcorn jsme měli všichni všude (a to myslím doslova :D ),popcor byl dokonce i všude kolem nás.Ale co vám budu povídat...Stačí tyto dvě fotografie,které mluví za vše :D (Holky zrovna hledaly mobil :D )
* Více fotek ze zápasu v celém článku!

Fotografie | Světelné efekty (Vánoční osvětlení)

12. ledna 2012 v 19:12 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Odpoledne okolo 17hod jsem odpočívala v posteli,dívám se na mobilu na film a přestalo mě to bavit a tak jsem ho vypla..Zkouším na mobilu různé aplikace,rozklikni "fotoaparát" a fotím....

Ovšem ujede mi ruka a fotka je rozmazaná..Jenže! Na fotce jsou krásné světelné efekty z vánočních světýlek.Ještě stále je mám okolo zrcadla.A tak fotím dále..No a tady je výsledek.Něco takového tady ještě nemám a moc se mi to líbí :-) Některé fotky jsem lehce upravila do tónů šedé barvy,což také vypadá zajímavě.Co vy na to?


Unavená,naštvaná a znechucená

11. ledna 2012 v 15:18 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Většinou poslední dobou jsem taková.Jaká? Buď znechucená,naštvaná ale snad pořád jsem unavená.

A co jsem teď? všechno dohromady.Včera jsem se jak debil učila na dnešní zkoušení v zeměpise.Byla jsem i minule,ale řekla mi,že mě vyzkouší až příště (čili dnes),že ještě takové ty její chytáčky moc neumím.Dneska jsem to sice uměla perfektně,ovšem mě učitelka hodnotí jinak než ostatní.Měla bych mít správně jasnou jedničku,ovšem mám za dva.(asi tak 2hod učení).Zkoušela mě na orientaci na mapě Světa.Ovšem mě jediné celé třídy (!) dává tak odporné malé sračky typu: ostrov Sv.Lucie,ostrov Sv.Vincenta,apod..

Někteří učitelé mě uplně jinak soudí než ostatní.V některých předmětech (Z,N) mám zkoušení podstatně těžší,ale třeba dostanu stejnou známku (např.dvě jako dnes) jako někdo,kdo by měl dostat správně minimálně za tři,ale má za dva.

2 a 2.


Co vidíte? Dvě dvojky že ano? A jak vypadají? Naprosto stejně že ano?

Ovšem u mě po dnešku má 2 hodnotu (znalosti na jedničku) na jedna a u jiné slečny má 2 hodnotu na dvojku.Ale to je jen příklad.Nemám nic proti dotyčné,jen mě neskutečně serou ti učitelé jakým stylem známkují mě a ostatní!!!!

Mám už toho dost.Už devět let tam se mnou v té škole ojebkávají (tzn. pořád po mě něco chtějí "ale vždyť Zuzka je snad jediná zoodpovědná" a podobné kecy,jinak mě známkují než ostatní,mám těžší třeba zkoušení a často mi to i ztěžují mi spolužáci - když se zeptát co se dělo " Níc! " a hned den na to píšu test o kterém oni ví,ale já ne...I přes to,že jsem se jich ptala.A pak najednou se ptají " Zuzi,z čeho píše?" "Hej co je na zítřek" " Jo a co tam máme dělat?" a často nikdo neumím říct ani to zasrané prosím či dokonce děkuji! Už mě to sere! ,...)

A proto jsem si řekla dost!!!

Leden v té škole ještě nějak přežiju,doopravím poslední známky a seru na všechno a (skoro) všechny.Mě taky skoro nikdo nic neříká,ale po mě všichni všechno chtějí.Mrzí mě to mí milý spolužáci,ale...Jak vy na mě,tak já na vás...Poznáte,jaké to je..

Poslední dobou nejsem skoro vůbec vyspaná,pořád jsem unavená a nejraději bych byla Šípková Růženka a spala tak 100let..

Můj status na facebooku: "Už jsem si řekla dost! Těch devět let by stačilo! Nemějte strach,
já umím říct slovo "Ne" a teď ho zdřejmě už budu používat do konce šk.roku na ZŠ..."

No...Omlouvám se za ty sprosté výrazy,ale muselo to ven :D

Možná už jste někteří pochopili,že teď absolutně nemám náladu na nějaký blog či psaní článků.Takže až se mi bude chtít,budu mít čas a chuť napíšu.Kdy? Netuším.Třeba zítra,pozítří a nebo až za týden..

O my God! Are beautiful (cast no.4)

10. ledna 2012 v 14:50 | zRzQa |  Články

Po delší době opět článek ( důvod v příštím článku).Vidím,že dámy tyto články baví a tak jsem zase nějakou dobu střádala fotky těch krasavců.A važte si toho! Ani nevíte,jak dlouho mi to trvá,než je všechny dám do článku :P Srandička.tak se kochejte slečny :-P

"Romantické filmy ničí vztah, protože budí v ženach pocit, že něco
podobného je v životě potká. Podobně klamáni jsou muži pornem."Video / My backpack to school

7. ledna 2012 v 15:35 | zRzQa |  Má videa
Už ani nevím kdy to bylo,ale někdo psal,že by chtěl vidět můj batoh.Tak jsem dnes natočila krátké video.Trošku se liší od ostatních,jelikož tam nemluvím a hraje tam pouze písnička :-)

Batoh mám asi (2roky) a stál asi 1000kč,ale cenu si už přesně nepamatuju :D Tak co vy na to?

Nakreslil mě jeden šikovný týpek :-)

6. ledna 2012 v 21:59 | zRzQa |  Autorka blogu
To musíte prostě vidět! :-) Je to teď uplně nejnovější kresba.Ovšem né má (není má ale jsem na ní já) ,nýbrž jednoho šikovného týpka.Šíleně moc se mi to líbí.navc mě ještě nikdy nikdo nekreslil ( alespoň si to tedy nepamatuji :D ).Prostě jsem uplně nadšená.
Co na to říkáte? (A vychvalte to až do nebes!) :-))


Stojí za to si to přečíst.. #3

4. ledna 2012 v 6:23 | zRzQa |  Články
Když někoho opravdu miluješ, věk, vzdálenost, výška, váha jsou jen nepodstatné čísla.

Nečekej příliš dlouho na to , aby jsi někomu řekl co k němu cítíš , ale řekni to dnes . Zítra už může být totiž pozdě .

Krásná slova muže: "Ony spí v našich vytahaných tričkách a trenkách - vypadají v nich roztomile. Ony mají rády, když je líbáme beze slov. Ony se fintí dvě hodiny a pak říkají: "To jsem zvládla dnes nějak rychle, co?" Ony mají rády, když jim navlíkáme ponožky. Ony se neumějí prát a s námi se cítí v bezpečí. Ony se nás ptají, jakou barvou si mají nalakovat nehty. Ony usínají v tu nejlepší chvíli. ...Ony mají rády, když je hladíme po vlasech. Ony nás s nadšením tahají na nákupy a přitom vědí, že to nenávidíme. Ony mají rády, když je nosíme na rukou a přitom řvou ať je dáme dolů, protože jsou těžké. Mají rády, když jim kupujeme spodní prádlo. Ony vědí, kdy bude 147 rande. Vždycky chtějí, aby jsme se vrátili po 5 minutách po hádce. Pořád se nám hrabou v mobilu a žárlivě se ptají "A kdo to je?" Pokaždé čekají na sms na dobrou noc. Mají rády, když uklízíme v bytě, myjeme nádobí a vaříme večeři. Chodí do klubu s kamarádkami jen proto, abysme se o ně báli, žárlili a volali jim každou půl hodinu. Mají rády kafe do postele a sprchu ve dvou. Říkají o nás všechno svým kamarádkám! Ony nás chytají a zavírají oči, když koukají na horory. Koupou se pouze v bublinkové koupeli. Zapínají hudbu naplno, běhají po bytě jen v tričku a kalhotkách a zpívají do kartáče na vlasy, když je nikdo nevidí. Občas nezvedají telefony a pak se vymlouvají na to, že spali nebo neslyšeli. Ony nepřežijí bez fénu a žehličky na vlasy. Ony vědí, že my - chlapy - bez nich nemůžeme žít...

Fotografie | Panorama Prahy

3. ledna 2012 v 17:49 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tato fotka není nejnovější ( 2010 letní prázdniny) ale to nevadí,fotila jsem to já a to je hlavní.Líbí se zrovna ten stín uprostřed fotky.Přesně tam byl totiž velký mrak a fotka na mě působí tak tajemně :-)

Letos by jsem se chtěla znovu podívat do Prahy.Snad to tedy výjde přes letní prázdniny.Třeba jen na tři dny.

Jinak zítra mě ve škole čeká zkoušení ze zeměpisu (dobrovolně,potřebuji si opravit známky ),odevzdávám projekt do češtiny na téma: Osvobozené divadlo a při jednom odevzdám i čtenářský deník..

Dnes jsem si byla již asi po čtvrté vyřiovat občanku.Čekaly jsme tam celkem dlouho,ale pořád lepší než včera.To jsme ani neměli šanci tam dojít na řadu.Na fotce vypadá děsivě (:D ) a pak mě paní zaskočila tím,že se musím podepsat psacím.A to byl problém! Jelikož já ve škole už několik let píš POUZE tiskacím písmem tak byl pro mě problém se podepsat.No,co už.Podpis vypadá jak od žáka třetí třídy (podepisovala jsem se 2x a fotila na 3x).Prostě trapas.. :D

Druhého první

2. ledna 2012 v 20:20 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Před chvilkou jsem dostříhala obrázky na projekt do školy a až doteď jsem přemýšlela,o čem bych napsala.Dlouho tady nebyl "deníček" tak bych to mohla právě teď napravit.Nebo má někdo z vásjiný nápad?

Ani jsem nepsala,jak že jsem oslavila Silvestr.No,klasika.Byla jsem doma s rodinou.Sice možná bych raději šla ven,ale jak si nebyl nikdo k dispozici.Něco jsme popili,já měla potom už veselou náladu.Ohňostroj se mi moc líbil (mám i 7sekundové video :D ).Z okna jsem vystřílela tři krabičky petard (takové ty zelené tyčky :D ).Spát jsem šla asi něco kolem třetí hodiny ranní.

Zítra se jde zase do školy.No jejda :-/

Dnes jsem byla vyřizovat občanku.Měla jsem to totiž tak domluvené,že budu mít tu novou.Těch pár ndů od mých narozenin nikomu neuškodí :D Tak jsme tam tedy jely a tam nám oznámili,že už takové ty čísla nevyřizují.Za asi hodinku se zavíralo,Jenže důvod byl ten,že tam bylo strašně moc lidí.Tak jsme jeli zase 40minut zpátky domů.A zítra ráno tam jedu znovu,pecka.

Tento měsíc bude celkem srandička no.Musím si doopravit ještě známky ve škole a mám teda co dělat.

Jinak včera byl nový rekord v návštěvnost.Ovšem né jen tak ledajaký.Byla zde nejvyšší náývštěvnost za celou existenci tohoto blogu.A kolik? 405lidí.jsem vážně nadšená,děláte mi velkou radost. A těch komentářů včera! Páni,jen jsem zírala :-)

Včera jsem navíc psala email týmu blog.cz.Žádala jsem je o zaslání data,kdy že byl můj blog založen.Sama to totiž přesně nevím.Dnes mi přišla odpověď.Tak tedy : MŮJ BLOG BYL ZALOŽEN 4.2. 2008 v 19:02.Takže letos v na začátku února to budou čtyři roky :-) To je ale krása :-)

" Mluví-li vzdělanec, poslouchej; mluví-li přítel, diskutuj; mluví-li blbec, odejdi."

Navíc teď v lednu bude mnoho DOD (dny otevřených dvěří) ,takže budu nejspíš navštěvovat mnoho škol.Stále ještě nejsem rozhodnutá.A ještě ke všemu teď navíc nás prezident podepsal nějakou smlouvu (?) ,že letos můžeme podat pouze dvě přihlášky na SŠ.Takže jednu školu už mám jasnou a to je gymnázium,ovšem jaká bude má druhá škola? Nemám tušení,ale gympl to nebude...Uvidíme no

Otázka: Děláte letos přijímací zkoušky? kam se hlásíte?

Takže tak no..Zítra chci jít konečně odpoledne alespoň na půlhodinky fotit ven.Pořebuji nějaké nove fotky :D Jinak se budu připravovat na středu (jako ve škole).Ten den bude celkem zajímavý.Teď si to hlavně nesmím pokazit - jako ohledně známek.Samé jedničky teď musí být! :D Hlavně v matice no :D

Včera jsem se přihlásila do Fotografického klubu,tak jsem zvědavá zda-li mě příjmou...

Autorka | Téma: Beranice (1.1.2012)

1. ledna 2012 v 15:39 | zRzQa |  Autorka blogu
To bych to nebyla já,kdybych neměla žádnou novoroční fotku :-) Sice jsem chtěla fotit už dopoledne,kdy bylo více světla ale to nevadí.Fotila jsem něco po druhé hodině odpoledne.

Jo a jinak to je ta čepička co jsem dostala k 15.narozeninám.(Kenvelo 479kč ve slevě)

U fotek jsem upravila světlo a barvy (kontrast,apod..).Jsem s nimi velmi spokojena.Vzniklo asi jen deset fotek,jelikož to bylo takové mini focení na rychlo z jednoho důvodu ( to je pro vás překvapení).

Otázka :Jaké jsou vaše reakce - líbí nebo nelíbí? :-)
Otázka: Jak jse oslavili Silvestr? :-)
..další foto v celém článku

Statistiky na blogu za rok 2011

1. ledna 2012 v 11:29 | zRzQa |  Články
Někteří si možná všimli,že rok 2011 byl naprosto odlišný od minulých let existence tohoto blogu.Hlavně jak obsahově tak i počtem a kvalitou článků.

Už jsem otitž nepřidala za měsíc 100-200článků.Ale průměrný počet článků na měsíc byl 38čl. (461:12).Ale každý měsíc byl jiný,někdy jich bylo jen devět a jindy zase okolo třičeti.

Počet článků za celý rok: 462článků
Nejvíce článků za měsíc: Leden (91) - Ovšem kvalita byla děsivá.
Nejméně článků za měsíc: Červenec (9) - Začaly prázdniny,já byla prvních 14dnů na táboře.

Otázka pro vás: Jaký zaměření článků vás nejvíce baví? (Např. Šperky,fotografie,deníček,videa,nehty,..)

A hlavně obrovský skok byl i v návštěvnosti..Tím jste mě neskutečně za celý rok potěšili.Tady náte náhled z Top listu :-)
  • Největší počet lidí za den: Maximum 27.12. - 354lidí
  • Největší počet lidí za měsíc: Prosinec 2011 - 8290 lidí
  • Nejvíce shlédnutí za měsíc: Prosinec 2011 - 38471
  • Nejvíce shlédnutí za den : Maximum 31.10. - 4520
  • Celková návštěvnost za celý rok: 51465 lidí (PS: Klidně si to přepočítejte,ale kalkulačko to jistí :-) Je to správně)
  • Návštěvnost od založení top listu: 116330lidí

TOP LIST BYL ZALOŽEN 13.08.2008

Otázka pro vás: Jak často sem chodíte?

Také děkuji za neskutečně velký nárůst počtu komentářů u článků.Vaše reakce mě zajímají ze všeho nejvíce. :-)
A také si myslím,že neí špatné mít takový roční přehled (viz.tento článek).

Dva tisíce jedenáct

1. ledna 2012 v 11:21 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Mám pocit,že čím jsem starší,tím ten život rychleji letí.Pamatuju si,jak jsem si přesně před rokem (tedy 1.1.2011) říkala,že je přede mnou zase celý dlouhý rok.A najednou píši článek a uvědomuij si,že ten rok vlastně utekl neskutečně rychle.

Co se v mém životě za těch 365dní událo?

- V lednu bylo pololetní vysvědčení.To jsem měla dvě dvojky.Pak v červnu bylo vysvědčení a to jsem měla jednu dvojku.V osmé třídě se mi totiž počítal průměr na střední školu (SŠ)
- Teď nevím kdy to přesně bylo,ale (asi od října) mám mobil HTC Desire.
- V období květen/červen jsem byla trhat dva zuby (najednou - horní patro)
- V červnu jsem dostala rovnátka na pevno na horní patro.
- Pak jsem byla trhat další dva zuby (dole).A následne jsem dostala rovnátka i na dolní patro.A pak už se to půrběžně dodělávalo a rovnátka už mám komplet :D
- Po mini soustředění jsem byla se Z. (první kluk).Ovšem nevyšlo to...
- Nastoupila jsem do 9.ročníku ZŠ
- O letních prázdninách jsem byla na táboře a poznala mnoho skvělých lidí :-)

A tady mám pro vás takovou malou fotogalerii roku 2011.Jsou tammé zážitky,vzpomínky,fotky s kamarády...