Únor 2012

Fotografie | Krajina - Kohůtka (Javorníky)

29. února 2012 v 19:38 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jak jsem již říkala,fotek bylo víc jak dosti a mám menší zásobu fotek co se poměrně povedly.Takže je tady občas budu zveřejnovat :D

" Muž, který stojí za slzy, tě plakat nikdy nenechá. Muž, který nestojí za slzy, pro něj nemá cenu plakat."

- OTÁZKA PRO VÁS: Máte ve škole tělocvik na sedm?

Nesnáším středy.V úterý si vždy říkám,že půjdu dřív spát ( pro mě dřív znamená v těch 22hod) ovšem vždy se to "nějak" vymkne z rukou a jdu spát po půlnoci.Ráno mám tělocvik na sedm,takže pecka.Potom šest hodin učení zhruba ty dvě hoďky mám svůj "klid" a pak hned zase valím na trénink.Středa je velmi únavná :D Kdyby alespoň ten trapný tělocvik nebyl a já si mohla tu nádhernou hodinu pospat.. :D To je život no. :D

[edit 23:12 ] Božééé a to jsem chtěla jít zase brzy spát.. :D Jdu si chystat věci do školy a umývat vlasy.Mějte se :D Já jdu dneska spát tak v jednu :D Dobrou noc (zítra) :D


Fotografie | Téma: Rampouchy !

27. února 2012 v 20:16 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Na lyžařském kurzu jsem poměrně i dost fotila,ale nejen lidi,ale i něci mál z přírody.A vzniky tyto pěkné snímky,které se vám (doufám) budou líbit :-) Tak jaký je váš názor?

" O čem se málo mluví, to se hodně dělá. O čem se hodně mluví, to se málo dělá. "

Jinak dneska jsem ve škole začala dělat další vývor do celostátní soutěže,tentokrát ale na jiné téma a to " Velikonoce".Základ mm již hotový a už to začíná přicházet ta "zábavnější" část (konečně! :D ) .Po škole jsem šla se Smíglem ( tj. Ivetka - možná si jí pamatujete z vdeia z lyžáku.Ta která neustále vyplazovala jazyk a dělala ksichtíky :D ) na kolečkové brusle - po dlouhééé době.A jakmile jsem přišla domů,během 3 minutek jsem zase šla z domu a to na trénink.Takže dnes celkem honička no :D

+ více fotografií v celém článku...

Video / Lyžařský kurz 2012

26. února 2012 v 12:20 | zRzQa |  Má videa
Včera jsem toto video dělala do jedenácti.Videí bylo šíleně moc a vybrala jsem jen to "nejlepší" :-) Video je možná pro některé dlouhé,ale je to jen minimum zážitků z lyžáku :-) Stojí za to se na ně poívat.Pokuď vás tedy zajímá to,jak to tam probíhalo :-)

- Ve videu jsou: Já,Romča,Ivetka,Marťa,Peťa,Vláďa,Clea,..
- Doba tvoření: 1hod

* Hudba: Akon - Mr.Lonely , Three 6 Mafia / Feel it (feta.Flo Rida,Tisteo & Sean Kingston ) , Majk Sprit - S tebou , Adele - Rolling in the deep , One Direction - What makes you bautiful


Poslední lyžařský kurz na ZŠ 2012

25. února 2012 v 16:46 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím vás už "online" po týdnu.Včera jsem byla doma asi v 16:45 ovšem už se mi nechtěl psát žádný článek.A jak bylo? Čtěte níže :-)

Jakmile jme přijeli,byli jsme rozděleni do chatek.Byly jsme tam čtyři (holky) deváťačky,takže logicky jsme se domluvily společně na jeden pokoj.Ovšem přidaly se k nám i dvě osmačky (Péťa a Terka) ale nevadilo nám to.Právě naopak to bylo moc fajn.Takže jsme byly v pokoji pro šest lidí.Neskutečná mačkanice.Místo tam skoro vůbec nebylo,prostor byl malý,hodně postelí,málo skříní.Ale přežily jsme to ve zdraví a smradu :D

Jednou jsme dokonce při bodování dostaly nula bodů :D Ale tak jako cooo :D Hodně lidí,málo místa = ať se nikdo nediví.

Na snowboardu jsem se naučila zase o něco víc a jezdím už poměrně slušně,plynule a skoro už vůbec nepadám.A na lyžích jsem byla nakonec jen 2x.

Ovšem srandy bylo - jak se říká ,,kopec" takže jsme si to všichni náramně užili.Ke konci jsme jezdili i slalóm.Vyhrála jsem 3.místo :D Lol,to bylo vtiné.Sotva se to rozjelo.To je taky logika jezdit na rovince slalóm :D

Poslední večer jsme měli mít nějakou tu "závěrečnou diskotéku" ovšem padlo to,jelikož tam byl i druhý kurz a ti měli místnost zabranou do desíti večer a pak se už nic dít nemohlo.

Takže se skoro všichni nahrnuli do toho našeho pokojíku.Pouštěli jsme písničky,tančili,bavili se,blbli (kámoška mi pak nechtěně vrazila a rozsekla mi ret,ale ot byla maličkost :D ).No a pak to ještě pokračovalo.

Konec vám psát nebudu,to vás nemusí zajímat..Ovšem následky to má pravdu "vzrušující"...

Ale fotka videí je tolik,že to vám sem ani všechno nebudu cpát :D Stejně budu ještě dnes nebo nejpozději (!) zítra tvořit video celého lyžáku a to teprve uvidíte,jaké to tam bylo :D Bude to prostě pecičkááá :-)

A aby jste byli lehce v obraze,byli jsme na chatě Kohůtka (Javorníky) :-)A teď už konečně ty fotky (video dodám později)


Fotografie | Materiál - Útržky papíru

23. února 2012 v 7:13 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tohle jsem fotila ve čtvrtek (minulý týden) ve výtvarné výchově.S Luckou jsme dělaly komix a tyto zbytky nám ležela ny stole.Asi nudná fotografie,která nemá význam,ovšem mě se i přes to líbí :-)

OTÁZKA: Jste zadaní? :-)

A k zamyšlení...
"Pořád slýchávám názory na to, že život je jako hra. Když jsem se tak nad tím zamyslel, došel jsem k názoru, že to fakt má něco do sebe. Když chcete začít hrát hru, musíte nejprve přečíst její pravidla a ty následně pochopit. Tohle samé je v životě. Dokud nepochopíte, o co jde, co jste vůbec zač, co tu děláte, a co je cílem vaši hry, tak nikdy nemůžete naplno hrát."


Mňamky | Připrav si vydatnou snídani!

22. února 2012 v 6:02 | zRzQa |  Když zRzQa vaří...
Poslední dobou je tato strava u mě každý den (občas i 2x denně).Je to vážně výborné a všem to doporučuji.Přípravu zvládne opravdu každý a vše je připraveno za pár minutek.Co budete potřebovat?

- Lupínky (nějaké celozrné,fit,..záleží na vás.Ale nějaké sladké "nestle" raději vynechte)
- Trošku mléka
- Bílý jogurt (TIP: Activia bílá )
- Ovoce ( TIP: Jahody,jablka,kiwi,...to je na vás - záleží na co máte chuť ) :D
- Rozinky
- Nůž,podložku na krájení, + formičku ve tvaru srdíčka

Nejdřív si ovoce řádně omýjte.V mém případě oddělte listy od jahody a nakrejte nakolečka
.Pak vykrajovátkem udělej pár srdíček.
Teď si nasypte do nějaké misky lupínky a k tomu rozinky.Pořádně to promíchejte.
Podlejte troškou mléka,ať jsou lupínky trošku měkčí.Teď vykypejte (:D ) jogurt
na lupínky.Nakonec dozdobte jahůdkami :-)
DOBROU CHUŤ

Fotografie | Příroda - Bodliny

21. února 2012 v 6:09 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tohle jsem fotila minulý týden,jak jsem šla cestou ze školy.Bohůžel jsem taková lama,že často hodně věcí fotím jen na jeden pokus.Proto fotka není až tak vydařená,ostřila jsem to na střed té "větvičky" :D Takže je to takové "zvláštní " no :D

" Život a čas jsou přátelé a proto nemarni chvíle sám užívej si je naplno a s přáteli.Nikdy nevíš co se může stát."

Otázka: Čtete teď nějakou knížku? Jakou?


"Odlišné názory" - Téma: Koncentrační tábor

20. února 2012 v 6:12 | zRzQa
Tentokrát jsem vybrala téma: KONCENTRAČNÍ TÁBOR.Vše co se týče tohoto tématu,je velmi smutné a hlavně dokáže mnoho lidí naštvat už jen to,jak to kdysi fungovalo.Ptala jsem se členů na jejich názory.Dala jsem jim tzv. "volnou ruku".Mohli psát o čem chtěli.Jen jsem jim dala pár otázek jako tip :D Určitě to stojí za přečtení.Mnoho z vás odradí délka,ale čtěte...

Ovšem výjmečně jsem tento článek proložila obrázky ( ZDROJ: google.com) aby jste si někteří uvědomili,jaké to kdysi bylo..

UPOZORNĚNÍ - NĚKTERÉ OBRÁZKY JSOU NEVHODNÉ PRO "KŘEHKÉ DUŠIČKY"...

Jako...Jde se balit! :D Odjééézd

19. února 2012 v 21:36 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dopoledne jsem si opět hezky pospinkala a jakmile jsem se probudila má první myšlenka byla " Zítra jedu na lyžák" :D Těším se jak alé děcko na lízátko :D Tohle bude nezapomenutelný lyžák na ZŠ :-)

Odpoledne jsme se domluvili a vyrazily všichni na bazén (Lenička,Marek,Jiřííííček (změněno z donucení :D ) , Sabča,Barča ).Bylo to vážně super.Hlavně ty jízdy v tobogánech byly občas zabijácké :D Pak mě "někdo" (Stále nevím kdo) kopl do zad jak jsme dojeli z tobogánu do takového bazénku.Au.Ale jako že v pohodě :D Potom otevřeli skokanské můstky.Nejdřív jsem šla z 3m a nakonec jsem šla z 5m.Nezdá se to (5m,to je nic).Ovšem když stojíte tam nahoře a díváte se dolů a víte,že máte skočit,tak je vám lehce šoufl :D zvlášť když letíte,je to z jedné strany pocit,že se vám uvnitř pohnuly všechny vnitřnosti,ale na druhou stranu je to báječné.Nakonec jsme byli všichni vyhládlí a zašli jsme si na pizzu :-)

No a já se teď už jen balím.Zítra odjíždím na lyžák a vracím se v pátek okolo 16-17hod.

" Bojíš se krutosti? Pak se bojíš života, protože život je krutý. Bojíš se bolesti? Pak se bojíš života, protože život způsobuje bolest. Bojíš se lží? Pak se bojíš života, protože v životě ti bude lhát mnoho lidí. Bojíš se zrady? Pak se bojíš života, protože v životě tě zradí i ten nejbližší. Bojíš se vzpomínek? Pak se bojíš života, protože náš život je neustálé vzpomínání na to, co bylo. Bojíš se snů? Pak se bojíš života, protože život je jeden velký sen. Bojíš se lásky? Pak se bojíš života, protože život bez lásky není opravdový život. Tak se neboj a žij! Nepromarni jedinou chvíli žít naplno, protože se může stát, že jednou už nebudeš žít…"

Na každý den jsem připravila jeden článek ( PO,UT,ST,ČT).Převážně se tady vždy objeví okolo 6-7hod ráno :-) Tak ať máte lehce přehled.Budu ovšem každý den na internetu přes mobil,takže budu všechny vaše komentáře sledovat :-)

Tak já se s vámi loučím a budu tady v pátek.To ještě napíši článek jak přijedu.A těšte se na obrovitánský nával fotek a videí! Loučím se...

* Jinak jako že takhle fotka,že je stará asi tak2-3 týdny.Foceno večer,tak se nedivte.. :DDDD
..tak tedy...Aloha bratři! :D

Videa | The perfect little man! Samík - 18.2.2012

18. února 2012 v 22:52 | zRzQa |  Má videa
Dnešní den byl vážně skvělý :-) Dopoledne jsem se krásně po dlouhatánské době řádně vyspala a pak jsme s mamkou vyrazily do obchodu.Hledala něco na ples.Pak ještě něco dokoupit na lyžák.. Odpoledne jsme šli ke strejdovi,kde byla skoro celá rodina a hlavně ten úžasný malý človíček - Samík.Fotila jsem ho,točila..A nakonec vzniko tohle video...Stojí za shlédnutí!

* Konečně umím upravovat videa! :D Juchuuuuuuuu :P

Fotografie | Příroda - Zbytky šípku

17. února 2012 v 22:10 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Cestou necestou..Polem,nepolem..Znáte tu písničku? :D Tohle jsem vážně nefotila někde na poli,nýbrž opět cestou (necestou) ze školy :D Nejdřív jsem přemýšlela (doma) co jsem to vlastně vyfotila.Nikdy mě nenapadne žádný název,když nevím o co se vlastně jedná.Ale je to zbytek z jednoho druhu šípku..Takže proto takový titulek.. :D

K zamyšlení...
"Žádný čaj není hořký, umíš-li ho ovšem pít. Proto nebuď zbrklý a přistupuj k němu opatrně a s úctou. Nauč se jej pít, a okus chuť správně vypitého čaje. Jestli si mne správně pochopil, nemluvím pouze o čaji, nýbrž i o životě lidském."

A nádherná písnička " Foster The People - Pumped Up Kicks. ".To je ta naše,viď? ♥


Fotografie | Lidé - Lucka (17.2.)

16. února 2012 v 20:42 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Dnes jsem si do školy vzala svůj foťák (já se té zrcadlovky snad nedočkáám :D ) a hlavním "objektem" byla má spolusedící Lucka.Ve výtvarné výchově jsme měli přeci jen trošku volno a vzniklo pár pěkných fotek.A já se o dvě chci s vámi podělit.Fotky jsou upravené (barvy,kontrast,světlo,nedokolosti,...) .

K zamyšlení...
" Věřím v osud. Věřím, že všechno na světě se děje z určitého důvodu. Věřím, že co se má stát, stane se. A že pokud to tak má být tak to tak bude. Jednou. A pokud ne... prostě to tak mělo být. Ať už to bolí jak chce. Osud nezměníš. "

" Pravá dáma nenosí šaty. Dovoluje šatům, aby byly na ní nošeny."


Když se zRzQa pokusila zazpívat...kratší verze War is over

15. února 2012 v 21:33 | zRzQa |  Má videa
Tak jsem se tedy hecla a nahrála jsem video z prosince,kde zpívám asi poslední 20sekund :D Jako berte to tak,že to pro mě je celkem trapásek,ale kdyby to mělo velmi špatnou odezvu,pro jistotu to smažu :D

Byl to můj první pokus! Tak to berte trošku s nadhledem :D


Další várka..Valentýnských fotek ze školy

15. února 2012 v 20:00 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak jelikož jsem psala,že fotily i učitelky a konečně je zveřejnily,tak se s vámi o ně musím podělit :P Ještě to ale není vše.Ale další článek již nebudu dělat.Takže počítejte s tím, že v tom článku ještě nějaké přibydou.. :P (Vždy vám o tom napíšu.. např. " Aktualizace.. " )

" Nesuď člověka podle vzhledu.Ať je člověk krásný a připadá ti
v první chvíli úžasný,nemusí to tak být.I ošklivý člověk můžu být krásný v srdci.... "


Den Zamilovaných :-*

14. února 2012 v 20:41 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Kdybych nenapala článek ohledně dnešního dne,byla bych sama na sebe naštvaná.Byl více než perfektně nabitý :-)

Tak tedy začalo to ráno,kdy jsem si ještě chystala nějaké věci do školy.S holkama jsme byly omluvené na 4.vyuč.hodiny, jelikož jsme byly "Valentýnská pošta" ve škole.Od osmi jsme ve škole třídily přáníčka, co děcka házeli do "valentýnské pošty" (krabice :D ). Bylo jich šíleně hodně.Pak jsme se tedy nalíčily, oblékly, učesaly, nachystaly a vyrazily jsme :D

Na to prvním stupni to bylo bájo,jelikož ti prcci byli uplně ťuťuu :P Navíc byly na ten Valentýn uplně natěšené.Roztomilé no :D Ovšem na druhém stupni to bylo horší :D Dělali si z toho srandu,chovali se děsně,dělali,že jim "strášně" vadí,že jim někdo napsal.V některých třídách to byl otřes :D Pak byly problémy v tom,že jsme nemohly najít některé třídy.Byly v jiných učebnách,takže jsme lítaly s holkama po škole sem tam a celou jsme jí prošly snad 20x :D

Ovšem vše jsme doručily a dopadlo to skvěle.Sice nás všechny tak nehorázně bolely nohy,ale bylo to super :D Ke konci jsem už ty boty nazula před třídou a jinak jsem chodila boso :D Ty schody byly totiž zabijácké :D

Potom jsem šla na přípravky na gympl.Chytli jsme "skvělou" češtinářku.Vážně " perfektní" (myslím to ironicky,kdyby to někomu nedošlo :D ).Ale přežila jsem ty dvě hodiny.

Pak jsem byla domluvená s Markem.Když je tedy ten "den zamilovaných" :-* Zašli jsme spolu do kavárny,popovídali jsme si, dali si navzájem dáreček a bylo nám obou moooc fajn :-* Takže závěr dne byl dokonalý. Navíc mě strašně potěšil dárkem :-) Jsem z něj uplně nadšená :-))

No a teď sedím u počítače, nahrávám fotky, píši tento článek. Za chvíli jdu uklízet pokoj a učit se..Ale vážně,tento den byl sice "narvaný" k prasknutí,ale stál za to..

A ke konci pár fotek z dneška ze školy :-) Později ještě nějaké doplním, co nás fotila učitelka na svůj foťák. Tyto jsou z mého :D

Horoskop

13. února 2012 v 7:09 | zRzQa |  Články
A co nám říká wikipedie o horoskopu? Horoskop je astrologická tabulka nebo diagram (obrazec) zachycující postavení nebeských těles pro daný okamžik a konkrétní místo na Zemi. Původ slova je odvozovonán z řeckého horoskopos (= znamení času).

Já nikdy moc nevěřila na horoskopy a vůbec.Vlastně jsem je ani nikdy moc nečetla.Ovšem poslední zhruba měsíc je čtu hodně často.A celkem mi i dost sedí.

Otázka: Věříš na horoskop? Co jsi za znamení?

* Zjisti si i tvůj horoskop.Jak na dnešek,zítřek,na měsíc,na rok tak i tvou charakteristiku.Ale také zkuste " Hodíte se k sobě" a nebo " zjisti svůj "Biorytmus" . TIP: http://horoskopy.cz/

Podle mého názoru,jsou horoskopy jen vymyšlené hlouposti,ovšem když mi to náhodou sedí, tak tomu věřím,že to výjde tak jak je to v horokopu.

Já jsem ve znamení Střelce.A co o mě říká horoskop (charakteristika) ? (*to co je v horoskopu tučně ke mě sedí)

Žena ve znamení Střelce je činorodá a veselá idealistka. Má ráda otevřené vztahy mezi lidmi, je tolerantní a plná pochopení. Je sportovně založená a mívá hodně přátel mezi muži.
Silné stránky: Je otevřená, pravdomluvná a na svět se dívá bez předsudků. Vidí věci takové, jaké jsou, a má velkou schopnost empatie.
Slabé stránky: Lidem kolem sebe pomáhá, ačkoliv tuší, že si tím komplikuje život. Přesto se nemůže přinutit, aby víc myslela na sebe.
Má ráda: Nevynechá žádnou aktivitu a je dobrodružná. Ráda proto sportuje, baví ji cestování a nepohrdne ani povedeným večírkem.
Nemá ráda : Pokud se třeba v práci setká s intrikami a nespravedlností, znechutí ji to. Stejně tak nemá ráda ani falešná přátelství.
Jaká je milenka: Je nezávislá a partnerovi se jen tak nepodřídí . Má však velké porozumění a láska jde u ní ruku v ruce s přátelstvím.

Fotografie | Lidé - Jonášek :-)

12. února 2012 v 11:54 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Na včerejší zápas přišel i malý fanoušek (brácha od kámošky co hraje v týmu ).On je uplně roztomilý malý čertík :D Občas byla sranda ho fotit,když pořád někam utíkal a hýbal se :D Ale děsně mě baví fotit lidi.Ty jejich výrazy jsou často k nezaplacení :D

* Foceno: Canon 600D

Komix - Volejbal 11.2.2012 :D

12. února 2012 v 11:21 | zRzQa
Včera jsem se šla kouknout na zápas.Fotek bylo víc než dost (asi 1107) :D.Když jsem se na ně dnes na PC ráno dívala,začla jsem tvořit takové krátké vtipné komixy :D Ovšem díky tomu,jsem si udělala pár nepřítel na FB :D Jeden "kamarád" se mi již pomstil a také mi jeden udělal,ale ten sem raději dávat nebudu :D

* Každý komix zvětšíte tím,že klikněte pravým tlačítkem myší na "zobrazit obrázek" DOPORUČUJI


Stojí za to si to přečíst.. #4

12. února 2012 v 6:36 | zRzQa |  Články
Nie je podstatné, či sa dvaja ľudia k sebe hodia, ale či sú spolu šťastní :)

Niekedy sú to tie najmenšie rozhodnutia, ktoré môžu navždy zmeniť tvoj život.

Aj to najkrajšie dievča bude raz staré a vráskavé. Aj ten najviac namakaní chlapec bude mať raz brucho ako sud. Ale vo vnútri ľudia ostanú vždy rovnakí! Preto nehľadaj lásku očami, ale srdcom.. ;)

,,Lebo stratiť všetko, neznamená stratiť zmysel života, ale stratiť svoj život...."

Je mi jedno, či si čierny, biely, heterosexuál, bisexuál, gay, lesbička, nízky, vysoký, tučný, štíhly, bohatý, alebo chudobný. Ak si ku mne milý, budem milý aj ja k tebe. Jednoduché.

Život je ako kniha v ktorej sa striedajú dobré a zlé kapitoly, každá druhá kapitola je zlá... tie zlé kapitoly sa čítajú oveľa pomalšie a preto aj tak bolia a zanechávajú stopy.

Existujú len dva spôsoby, ako môžeš narábať s láskou.Nemôžeš ju zakázať, nemôžeš ju vnucovať, nemôžeš ju predať či kúpiť.Ale môžeš ju prijímať a rozdávať..

Poletím až do nebes!

11. února 2012 v 19:44 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Sakra,chci umět létat! Uhá,to by byla jízda! :D Teď se mi chce šíleně mooc psát.Budou to sice zase nějaké trapné kecy,které nemají hlavu a už vůbec né patu ale vůbec mě to neštve.Chápete to? Já ne.Tečka.

Tak tedy.Přemýšlím,co budu dělat.Za chviličku.Asi se podívám na nějaký trapný americký film,který mě bude nudit,naštvaně jej vypnu a půjdu zase spát.

Dopoledne jsem se byla kouknout na zápas od holek a opět jsem ukořistnila foťák od Marka.Sice mi ho občas kradl kámoš,ale co :D Já se nedám! Muhehé,ale je tam plno krásných fotek,tak sem pak nějaké hodím :D

A mé odpoledne vypadalo děsně.Neměla jsem chuť něco podniknout,jen jsem se svalila do postele,do těch měkoučkých a úžasných peřinek,zapla mobil,pustila písničky a "volume" šlo na 100%.Parááda.Teď už mi chybí jen někdo a bylo by vše dokonalé.

" Chytří nepochopí hloupé, hloupí nepochopí chytré. Nechápou se, jelikož mají jinou úroveň. Jen moudrý člověk dokáže pochopit oba, protože moudrý může být chytrý i hloupý."

No takže jsem si tedy perfektně odpočinula.Pak mi mamka donesla oloupaný pomeranč.Po chvilce mě začal svědit jazyk.Divné :D Za chvilku se ke mě mamka znovu dobývala snažila se mi vnutit (schválně!) nějaký hnusný hořký pomeranč,který ani jednomu nechutnal a chtěli,ať jej také zkusím.Odmítala jsem marně.Pak se přidal i bratr a totálně narušili můj odpolední klid! Nakonec to skončilo tak,že jsem spadla z postele na zem,pusu jsem měla celou od štávy z pomeranče.Myslíte,že někdo přišel a řekl " Zuzanko,pojd já ti pomůžu vstát".Pche,vyprdli se ně!

Muhahéé,já se pomstím! :D

Děcká,pusťe si tuhle písničku.Uplně mě to lakává vyskočit a tancovááát! :D Jedem bombý :D A nezapomeňte,u téhle se dává "volume" na 120%! :DA nesmí chybět nějaké okopírovaný obrázek že anoo? :D
Tak tedy,hudbu k tomuto článku bychom měli :D Mohu tedy pokračovat dál :D Ne takhle to nejde dál.Musím psát nějak "dospěleji" :D Néé,seru na to :D

Asi v tomto článku najdete více písniček jak to tak vidím :D

Co bych vám tak ještě napsala... (*usilovně přemýšlím*).Hm...nic mě nenapadá! :D

Teď jsem nedávno měla "tančící" večer.Poslouchala jsem písničky,které nejsou zrovna nejnovější,ale jsou celkem známé a hlavně.Mě se líbí.A komu ne.Tak to mě nezajímá :D Tak tedy například...

Hey Soul Sister od Train... Máte tam i karaoke.Nestyďte se lidi! Zpívejte z plných plic jako jááá! :D

Za týden jedu na lyžák! Sakriš,jak já se těším.To bude historicky nezapomenutelný lyžák.To vám slibuji! A fotek bude víc než dosti,to také slibuji! :D

Tohle se mi líbí.Dávám lajk! :-)
-Ten kdo mě má rád se vratí, že ?
Ne.
-Proč?
Protože ten kdo tě má rád tě nikdy neopustí !

Jo a tohleje taky peckovní písnička.Ta zpěvačka má velmi zajímavý ale líbivý hlas :-)
" what the fuck have you done " :D

Jak to tak vidím,tak tento článek je totálně o hov** :D Ale vůbec mi to nevadí.Ale to už jsem tady někde psala.Ale to mi taky nevadí,že to píšu podruhé.Nevadí.Nevadí. :P Pche

Víte co mě fakt štve? Že mě pořád všichni komandují,ať se chystám na přijímačky.Už mi začíná jít vážně o život...Bojíte se? Já ne.Hahááá :D

Mám na na něco chuť.Na něco dobrého :D Jdu si dát zmrzlinu! :D

Asi sem hodím další písničku.Trošku nezvyklé,ale chtělo by to tady to "tiché mrtvo" krapet oživit.Nebo se snad mýlím? :DHéj tady tahle se mi líbí! :-) Vždy takové to " go-go , yo-yo" :D Peckovní :D Sice trapné,ale veselé! :D A jako přádavek máte opět karaoke :D " Wake me up before you go-go.. "

Už raději budu končit,opět vás nudím.Potřebovala jsem se vypsat.Už je to za mnou..Ale..Ještě malilinkatý přídavek..

Marek mi poslala jeden text z FB,zaujal mě tak s vámi o něj musím podělit :D Ale najdete jej v celém článku,jelikož je celkem dlouhý,ale stojí za to,aby si jej hlavně holky přečetly! :-) Tak já se loučím

Bye! :P


Fotografie | Bad Hofgastein 2010

11. února 2012 v 6:17 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Projížděla jsem včera večer galerii fotek co mám v PC a našla jsem i fotky z Rakouska (Bad Hofgastein) z roku 2010.Některé fotky mě celkem zaujaly a tak jsem je lehce poupravila a musím se s vámi o ně podělit.Safra,hned bych se tam vrátila,jak to tak vidím.

" Příroda dala člověku rozum, aby se jí bránil, a srdce, aby se jí neubránil."

Teprve jsem tak začínala fotit,takže žádné "umění" v tom nehledejte :D Jsou to přeci jen 2roky staré fotky :D


"Odlišné názory" - Téma: Homosexualita

10. února 2012 v 18:49 | zRzQa
Další dotaz tentokrát na téma homosexualita.Toto téma se ve světe pořád probírá.Někde nejsou podporovány sňatky homosexuálů,jinde jsou úplně odsuzováni,apod..

* Co je to homosexualita? Jde o sexuální orientaci na osoby stejného pohlaví.

Otázka tedy zní: " Odsuzuješ homosexualitu a proč? "

Každý měl na to jiná názor,objevili se názoy jak záporné tak kladné.Čtěte...Ale také odpovídejte a pište své názory i sem do komentářů :-)


El. - Eliiinka.blog.cz

Homosexualitu rozhodně neodsuzuji! Není to žádné "postižení" jak to někdo bere. Podle mě je to úplně v pořádku! Ten člověk za to nemůže a je lepší, když bude šťastný s osobou stejného pohlaví, než když bude nešťastný s někým ke kterému nic necítí. U nás na škole je jeden gay a je mnohem hodnější než ostatní kluci ze školy! Na homosexualitě rozhodně nic není a za to se nemusí nikdo stydět!
__________
The Regg - thing of heart.blog.cz

Já nesnáším se dívat na homosexuály, ale taky je neodsuzuju. Ať se klidně žení a vdávají hlavně když jsou šťastní. Ale když si adoptují dítě s tím už moc nesouhlasím. Podle mě je to děcko chudák. Dívat se doma na dva líbající se chlapy nebo dvě ženy. Fuuj to bych asi nepřežila. Proto taky nesnáším dívat se na homosexuály. Taky to spůsobilo asi to že ve třídě máme dvě holky (jsou trošku mimo podle mě) a ty se prostě o přestávce pořát objímají, dávají si pusy, drží se za ruce....Nevím jestli jsou "homo" ale vypadá to tak. Je to fakt na poblití když vidím že moje dvě spolužačky dělají tohle. Už se o tom baví celá škola no ale to není moje věc že. Prostě mi vadí se na homosexuály dívat. V efilmu mi to ani tak nevadí jak naživo. A ani u chlapů mi to tak nevadí jak u žen.
__________

Homosexuálov vôbec neodsudzujem, sú to normálny ľudia ako my ostatný. Nikdy nepochopím ľudí, ktorí sa im smejú. Nie je to predsa žiadna choroba ani nič podobné, za čo by sme mali niekoho urážať. Je to každého súkromná vec kto sa mu páči. Aj oni sa môžu smiať nám, že ako môžeme existovať s opačným pohlavím. Oni to proste cítia inak a je im tak dobre. Dokonca si myslím, že v homosexuálnych vzťahoch nie je veľa hádok a hlavne nevier vzhľadom na to, že ich až tak veľa nie je a nikdy sa nevie kto je ako orientovaný. Podľa mňa majú aj krajšie vzťahy vzhľadom na to, že si rozumejú vo viacerých veciach, napr. ženy v nákupoch a muži v športe. Dokážu spolu žiť a to je hlavné, nie je dôležité, čo si myslia tí ostatný, lebo je to ich život. Ani nám by sa nepáčilo keby sa oni smejú, preto by sme ich mali nechať tak a brať ich ako normálnych ľudí.

Nadpis dne 9.2. :D

9. února 2012 v 21:04 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnešek byl celkem zabijácký ale nádherný den :D Šla jsem spát (ani nechtějte vědět v kolik! ) ! :D Takže jsem ráno byla ve škole ospalá a zrovna jak na potvoru mě učitelka ve fyzice vyvolala.Prý nejdřív " No tak kdo má zájem o zkoušení?" teď si představte hrobové ticho ve třídě.. :D " No tak fajn,někoho si vyberu..Zuzka.. " :D A v mé hlavě prolítlo " Kurv* a jsem v háji :D ".Vůbec jsem se neučila,ale pamatovala jsem si to z hodin,takže jsem skoro všechno věděla,jen nějaké maličkosti jsem měla chybě,ale nakonec mám 1-! Juchuuu :D

" Na dosiahnutie cieľa je potrebné snívať, takže na všetko kašlem a idem spať! "

Potom jsem v matice dostala jedničku z testu,takže další úspěch :D Pak jsme se šli z češtiny dívat na nějaký film a hned další hodinu jsme šli z angličtiny na počítače :D Takže tam jsem poslouchala písničky a napůl spala :D Pak dvě hodiny výtvarná výchova,kde jsme s holkama vyráběly sukně na Valentýna ve škole :P Budeme totiž roznášet valentýnskou poštu.Ale jako dost se těšíím :P

" Je těžké být rodičem, ale ještě těžší je být dítětem svých rodičů. "

Včera jsem byla na menší nákupy s Markem.Vybrala jsem si rifle a tílko :D Potřebovala jsem už trošku nutně nějaké nové rifle,jelikož tam ty už byly hnusné :D A padaly mi :D

V úterý jsem byla na přípravkách na jednom gymnáziu.Bylo to super,naštěstí jsem to zvládala :-)

"Vždy sa nájde niekto kto ti totálne zničí náladu!... "

Teď jsem byla celkem lenoch psát nějaké články :D Ale co,to je moje věc :D Tak já se s vámi opět loučím a ozvu se možná zítra :D Majte sááá :D

" Raz spoznáš osobu, ktorá pre teba bude znamenať viac, než sa bude písať v románoch o šťastnej láske. Osobu, ktorá by ti bola schopná dať srdce slovami: ,,Postrážiš mi ho?" Tá osoba, ktorej povieš, "počkaj minútu" ale ona tu bude čakať celý život pokým nepovieš, "som späť". V tej chvíli pochopíš, že si niečím výnimočný už tým, že dokážeš urobiť osobu šťastnou jedným objatím. ♥♥"

*Můj výtvor pro Marka :D Kdo neví,nepochopí :D

O my God! Are beautiful (cast no.5)

6. února 2012 v 15:49 | zRzQa |  Články
Vím,jak jsou tyto články oblíbené a všechny slečny se rády kochají tak vám tady dávám další "náklad" krasavců :D Zase začnu pro vás střádat nějaké fotky :-)

" Nikdy jsem neřekla, že chlapa nepotřebuji. Bohužel je to krutá pravda, vy bez nás a my bez vás je prostě hloupost."


"Odlišné názory" - Na téma: Šikana

5. února 2012 v 14:00 | zRzQa
Jako první téma jsem vybrala: ŠIKANA.Je to věc,která se děje neustále,denně a i právě teď.A proto si myslím,že by se o ní mělo diskotovat a stále mluvit.
Také se omlouvám za menší zmatky.Ale od příště už to bude vše OK :-)

A ještě taková maličkost.příště už nebudu pokládat tolik otázek.Položím pouze jednu,to bude nejlepší.Jelikož článek je opravdu šíleně dlouhý a členů je už opravdu hodně.ALE STÁLE PŘIBÍRÁM NOVÉ ČLENY :-)

Linka bezpečí - telefonní číslo: 116 111


Holky mi napsaly své názory,ale i smutné příběhy,kterými si samy prošly.Stojí ale za to si přečíst tento dlouhý článek.A jaké jsem jim pokládala otázky?Čtetě:

- Prošla/el jsis někdy šikanou?
- Viděl/a jsi osobu,která někoho šikanovala?
- Jak jses zachoval/a? Měl/a jsi strach? Popiš své pocity
- Jak by se měly oběti šikany bránit?Či co by měli podniknout?
- Jak myslíš,že se asi obět cítí?

A tady jsou odpovědi od členů klubu "odlišné názory"

- Já osobně ne, ale mýho bráchu šikanovali kluci ve škole. Svěřil se mi s tím, že po něm chtějí peníze a mlátí ho. Tak jsem se mu snažila poradit co má dělat, hlavně ať jim ty peníze nedává, protože pak je po něm budou chtít furt. Nakonec jsem si o tom promluvila s taťkou. Ten si sehnal kontakty na rodiče těch kluků a s jejich otci si o tom promluvil. Oni si to pak s nima vyřídili a byl klid. Teď se s nima dokonce kámoší.
- Jednou jsme byli na zastávce a kluci ze školy se chtěli hrozně prát. Začali mlátit jednoho kluka a tak jsem je odstrčila a bránila ho. Vždycky se prostě zastávám slabšího. Jako malá jsem se hrozně ráda prala a nebála jsem se prát i s klukama. Ve škole se to pak řešilo a dostala jsem pochvalu od ředitelky, že jsem mu pomohla. Prostě lidé by si měli pomáhat, i kdyby to mělo být jen pro ten dobrý pocit.
- Tak v každém případě by to měli říct někomu hodně blízkému. Pokud takového člověka nemají, tak obrátit se na někoho z dospělých. Hlavně nesmí dávat najevo svůj strach. Záleží také na druhu šikany. Pokud jsou to "jen" nadávky a slovní ponižování, tak zvednout hlavu a nenechat se zastrašit. A pokud to neumí vrátit, tak se to snažit ignorovat. Pokud jde o násilí, tak to už pak je jen možnost obrátit se na někoho, kdo vám může pomoct.
- Tak nejvíc trpí asi seběvědomí toho člověka. Podle mě se cítí poníženě a bezmocně. Pokud je to člověk, který neumí "bojovat", pak je to asi hodně těžké. Člověk by měl mít alespoň jednoho opravdu dobrého přítele, s kterým by se mohl poradit. Když nikoho nemá, připadá si na všechno sám a nemusí to pak psychicky zvládat.
_____________________

-Boužel ani mně se šikana nevyhnula. Od první do čtvrté třídy ZŠ mě šikanovaly holky z naší třídy. To byly takové ty časy, kdy byla celá třída rozdělena do "partiček" a jejich "vůdci" kladli pravidla ostatním. Já do žádné takové party nepatřila, proto mě ostatní šikanovali, převážně holky. Jejich vůdkyně jim zakázala se se mnou bavit a hrozila, že když se se mnou začnou bavit, tak je z party vyhodí. Kupodivu k ní měly takový respekt, že se se mnou opravdu žádná z nich nebavila a všechny se mi jen smály, posílaly mi hnusné emaily, pomlouvaly mě, schovávaly mi věci a mnoho dalšího. Nejhorší bylo, že vůdkyni téhle holčičí party naše třídní učitelka hrozně nadržovala, takže za to nikdy nebyla potrestaná. Proto ta šikana vlastně trvala tak dlouho. Ani už nevím, jak tahle šikana skončila, ale důležité je, že už je jí dávno konec. :)
-Jak jsem psala v předchozí odpovědi, ta vůdkyně holčičí partičky nešikanovala jen mě, ale také ještě pár lidí. Já jsem na tom u ní byla ze všech nejhůř. :/
-Už si to moc nepamatuji, ale vzpomínám si, že jsem kolikrát brečela na školních záchodech. Už nevím, jestli jsem měla strach, ale asi ano. Spíš mě štvalo, že jsem se jim nedokázala postavit. Rodičům jsem o tom dlouho nic neřekla, ale jednou jsem toho měla dost a všechno jsem řekla mamce. Ta zavolala naší třídní učitelce a ona si asi s těmi holkami promluvila, už si to přesně nepamatuji.
-Určitě by to měly co nejdříve někomu říct. Rodičům, školnímu personálu, školní psycholožce,...
-Určitě hrozně. :/
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Nenalíčená autorka | Alá v záři reflektorů :D

5. února 2012 v 8:23 | zRzQa |  Autorka blogu
Chci vám způsobit takový menší (větší) šok po ránu :D Ano,fotky ze včerejška ( pořízeny asi v 23hod :D ).Celý den jsem byla doma,sledovala jsem filmy,papala a odpočívala tak proč bych se líčila :D Takže tady je pár fotek :D Doufám,že jste se ažtak nezděsili :D JInak foceno přes wbeku tak berte ohledy na kvalitku prosíím


4.roky existence tohoto blogu

4. února 2012 v 11:49 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Pro mě je to až neuvěřitelné,že jsem takhle dlouho u blogování vydržela (a snad ještě i vydržím).Začalo to založením "nevinného" blogu a neměla jsem ani ponětí,že bude jednou takhle dlouho existovat.Navíc jsem ani netušila,jak to v "blogovém světe " chodí.Byla jsem takový samouk.

O designu ani nemluvím.Začátky byly hodně těžké a směšné :D Netušila jsem,jak nastavovat a vůbec jak vytvářet třeba popisky a celkový layout na blog.Na vše jsem pomalu přicházela.

V r.2008 byly první měsíce (konkrétně únor - květen ) takové "rozjezdové články tzv. o ničem :D Nevěděla jsem ani jak se vkládají na blog obrázky :D Na to jsem přišla AŽ po čtyřech měsících a to v červnu.A to byl ohromný skok.V květnu (2008) jsem přidala pouze tři články a další měsíc jich bylo najednou 146 :D Pak už to rostlo.Jenže kvalita a originalita článků byla téměř nulová :D

Také jsem si já sama osobně prošla érou "tOho tRapNého sTyLíQu pSaNíčKhA" a také třeba i "pixelek" apod..Naštěstí je to už za mnou :D

Ale abych pravdu řekla,můj blog dle mého názoru dosáhl nějaké té "kvality " až v roce 2011.Tam jsem se už snažila něco vymýšlet a blog se stával už opravdu autorský.Sice článků bylo za měsíc "málo" ale pro mě to byl kus práce.

Ty časy,kdy jsem za měsíc přidala třeba víc jak 300 článků jsou již dávn pryč.Teď se pohybuji okolo 30článků za měsíc.A vyhovuje mi to :-)

Navíc za ty čtyři roky jsem se vypracovala k přednádherné návštěvnosti.Získala jsem mnoho pravidelných návštěvníků (já vás sleduji.Vím,kdo je tady každý den a komentuje mé články.Mám o tom přehled,nemějte strach :) )Začínala jsem třeba na denní návštěvnost okolo 10lidí.Pak to bylo okolo 40,okolo 60,100,..a prostě to rostlo tak,že teď mám denní návštěvnost okolo 300lidí.Ani netušíte,jak velkou radost mi to dělá,když vím,že alespoň někoho zajímá to,co píšu a vytvářím :-)

Jenže pro mě jsou nejdůležitější vaše reakce na články.Možná to vyzní divně,ale mám celkem ráda kritiku.Tak alespoň vím,co napravit nebo vím,co příště udělat o něco jinak :-) A to jen a jen díky vám.Vřele vám děkuji :-)

Abych nezapomněla,tak další věc,která mě těší je sledovanost na mém kanále na youtube.Píšete mi komentáře pod videa a i shlédnutí videí mi dělá radost :-) Děkuju vám :-)

To na čem bych chtěla nejvíce zapravovat je to,že v článcích nebudu mít překlepy,pravopisné chyby,apod..

Abych nezapomněla,tak včera (3.2.) jste mi udělali šíleně obrovskou měga velkou radost! Za celé ty čtyři roky tady byla nejvyšší denní návštěvnost.Kolik? 499lidí.Aspoň ten jede človíček se mohl stavit no :D Ale i tak,pěkný dáreček k 4.narozeninám :-)

A také jsem se již smířila s tím,že už zdřejmě navždy budu v "blogovém světe" pod přezdívkou zRzQa :D A také jse msi všimla,že hodně lidí mou přezdívku píše špatně.Někdo napíše třeba Zrzqa,ZrZqa či dokonce jen zrzka :D Sakriš :D Koukněte se lidi jak je to napsané: " zRzQa " :D :D :D

Přiznávám se,že jsem ještě donedávna nevěděla,kdy vlastně jsem si blog založila.Psala jsem proto email blogu.cz aby mi zaslali datum založení.Odpověď byla poměrně rychlá :-)

Ale na závěr bych chtěla bych poděkovat všem,co sem stále chodí a chodit budou.Doufám,že za rok budu "oslavovat" 5.rok existence...Uvidíme,vše je ještě ve hvězdách...

* A na konec něco pro pobavení :D Také jste to v dětství dělali? :D

- Členové klubu "Odlišné názory"

4. února 2012 v 10:30 | zRzQa
Každý den roste počet členů v klubu "Odlišné názory".Nechci v tom mít zmatek,proto jsem se sepsala všechny členy (vlastně členky,jelikož všichni členové jsou ženy).Aktuálně to sem vždy doplním,takže nemusíte mít strach :-)

Seznam členů v celém článku

Nehty - Téma: Zelený přeliv

4. února 2012 v 8:32 | zRzQa |  Mé nehtíky
Úplně jsem se do té zelené zamilovala :D Tato fotka není moc kvalitní.Je divné zaostřené,takře to vypadá "divně" ale snad to přežijeme všichni ve zdraví.S těmito nehty jsem velmi spokojena.

Nejdřív jsem udělala zelený podklad ( essence),poté jsem naťupkovala tmavší zelenou a nakonec černou.Vše jsem přetřela průhledným lakem,abych nehtům dodala lesk a takový je výsledek :-)


Účes - Zapletené copy

3. února 2012 v 14:54 | zRzQa
Mou kamarádku Lucku baví tvořit všelijaké účesy a tak jsem jí dělala už asi po 3x pokusného králíčka.Naučila se na mě francouzský cop,který se jí (myslím,že na druhý pokus?) velmi povedl.Pak ještě zkoušela nějaké zapleté copky.Uplně zbožnuju,když mě někdo češe :D Chce se mi u toho vždycky šíleně spáát :D Jinak první fotka je ze čtvrtka a druhá také,třetí je mám pocit z pondělí :D