Duben 2012

Dobré ráno koťátka :P

30. dubna 2012 v 6:03 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Krásné dobré ráno koťátka! Ajéje, to je ale nepříjemné vstávat do školy :P Já jdu dnes na ortodoncii a ve škole je stejně zkrácené vyučování, takže dneska udělám škole " Pápá" :D A vy si jí řádně užíjte :D Ovšem mě zase budou bolet tak dv adny zuby a pořádně se ani nenajím. Ale to se dá vydržet :D Aspoň budu hubnout :D ( * Muhehé, já si to sladké třeba rozmixuju :D )

Jo a nemyslete si, že jsem dnes v tolik vstávala. Tento článek je přednadstavený. Když vstávat nemusím, spím nejdéle co to jenom jde :D

Zítra je 1.máj. Jak ho budete trávit? Buďte alespoň rádi, že se nejde do školy :D

Děcká, že ta animace je uplně rozkošná? :D :*


Autorka | Když ti někdo život ničí, usměj se a měj ho v ****

29. dubna 2012 v 15:14 | zRzQa |  Autorka blogu
Jojo lidi, titulek je nekustečně pravdivý :D Tentokrát fotka trošku "jinak". Je to foceno z úplně jiného úhlu než obvykle fotím a také jsem to pojala trošku jinak :P Jak se vám to líbí?


Galaxy nails

29. dubna 2012 v 7:04 | zRzQa |  Má videa
Včera jsem si večer chtěla udělat nové nehty a již dávno jsem chtěla vyzkoušet " Galaxy nails" . Tak jsem se do toho pustila. Nejsem s tím spokojena uplně na 100%, ovšem nejhorší to není :P Celkově mi nehty trvaly zhruba 15minut.


Nesuď člověka, když o něm víš hovno

28. dubna 2012 v 22:20 | zRzQa |  Články
Dřív jsem také říkavala " Ta je namyšlená,.." apod.. Ovšem proč soudit lidi podle toho, jak vypadají? Vždyť někteří vypadají uplně krutopříně ( :D ) a přitom ten dotyčný je uplně milý a hodný člověk. Proto už dávno nesoudím lidi na první dojem a hlavně tehdy, když o nich nic nevím.

A víte co je pravdivé? Že často je to jen maska a pod maskou se často skrývá to, co by jste nejméně čekali.

Minulý věta je myšlena jak v kladném tak i v záporném smyslu. Důvěřujete lidem, svěřujete svá tajemtví a ve chvíli, kdy by jste potřebovali podpořit se z nich vyklubou "hezké" svině. Nevím jak u vás, ale u mě už takoví lidé končí. Vždy jsem dávala další a další šance a hodila vše za hlavu, ale.. Stačilo by!

To by byla ta záporná část. Ovšem naopak v lidech, na které všichni hází špínu a to nejhorší co jen jde se dá naopak najít člověk, který je vám obrovskou podporou a najednou z něj vyklube (po tom co jej poznáte) vlastně perfektní člověk.. A proto..

Někdy absolutně nedávejte na první dojem.

Dievča, ktoré si dnes v triede nazval kurvou, je panna. To tehotné dievča kráčajúce dolu ulicou, bolo znasilnené. Chlapec, ktorého si nazval hlupákom, musí pracovať noc čo noc aby pomohol svojej rodine. Dievča, ktoré si minule strčil, trpí domácim násilím. Dievča, ktoré si nazval tučnou, drží hladovku. Ten starý muž, ktorého sa desíš pre jeho jazvy, bojoval za našu krajinu. Chlapcovi, ktorému si sa smial, keď plakal, zomiera mama.
Myslel si si, že ich poznáš?..

A to, co mě dokáže naštvat je, když se někdo sere do něčeho, do čemu mu absolutně nic není. Proč se plést do cizího člověka? Každý má jen jeden život a je jen na něm, jak si život prožije. A rozhodně se neřiďte podle toho, co chtěji ostatní. Žijeme přeci jen jednou.. A já osobně chci ze života vyčerpat maximum.

Najviac bolia rany od ľudí, ktorí nosia masku priateľstva...Stává se ze mě amaterská horolezkyně :D

28. dubna 2012 v 15:09 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak dnešní start dne byl super. S taťkou jsem jela na jejich povinný dvoudenní kurz pro záchranáře z vrtulníku. Bylo to slaňování ze skály s "poraněným". Jela jsem taky, že si pak trošku zkusím zalézt. A jak to dopadlo? :D

Přijeli jsme na místo, bylo tam asi deset chlapů a teď najendou na mě " Nechceš dělat figuru?" A taťka hned " Joo,půjde :D " A já jako " CO?! :D ". Takže mě nasoukali do té výstroje, vzala jsem si přilbu a šla si vyšlapat takový strmý kopec. Pak jsem lezla k těm chlápkům,kteří už na mě čekali. Lehla jsem si do té transportní vany a teď mě začli k tomu přivazovat,zadělávát. Trvalo to asi tak 5minut, kdy bylo vše připraveno. Pak mě zvedli a přenesli na kraj skály, kde byl i záchranář, spustili mě dolů, málem jsem si asi zlomila ruku, protože jsem byla bokem ke skále a všechny ty lana mě tlačily na ruku. Tak jsem hned začla řvát " Auuu,moje ruka! :D " No nakonec to bylo v klídku. Joo a kdyby vás to zajímalo, tak v tom vaku bylo tak přes +40°C a pralo ještě sluníčko.Peckáá :D Potom jsem šla později i s taťkou a to bylo :D Špatně mi zadělali ten vak u hlavy, takže sjel dolů a ještě ke všemu se to celé nějak převrhlo, takže jsem jela hezky hlavou dolů. V posledních cca 10m mi to spravil :D

Ale tohle nezažije každý druhý, takže to bylo fáájn :P Nakonec jsem si i kousek lezla po skále (já takový ani né amatér) ale celkem mi to i šlo :P A tady je důkaz :D


Pápá přes 20cm - OSTŘÍHANÁ!

25. dubna 2012 v 21:55 | zRzQa |  Autorka blogu
Ano dámy a pánové, ostříhala jsem se :P Celkem změna nemyslíte? Zbytek dlouých vlasů jsem vyhodila. No co, změna je život :D Jak se vám to líbí? :D

Chci létat bez kříděl

25. dubna 2012 v 12:35 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak už vím výsledky z gymplu, kam jsem strašně chtěla jít. No, nepřijali mě. Ovšem již dnes jdu podat odovolání a myslím si, že šance na přijetí je. Vím, že z minulých let se také lidé dostali na školu díky odvolání a to byly ještě na niižším místě než já. Takže budu už jen tiše doufat. Druhou školu prozatím nevím.

" Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry! "


Ještě ke všemu mi dneska praskl drátek (mám rovnátka). Takže vážně pecička.

Zítra už valím do školy a pak odpoledne jdu nejspíš s mamkou na nákupy, tak snad něco pěkného najdu i já.

A jaké jsou teď plány, dy již mám po (neúspěšných) přijímačkách? Chci si sehnat brigádu a vydělat si nějaké peníze na zrcadlovku. Dále bych se chtěla dostat na těch 50kg (nejbližší cíl je shodit kilo :D ). A jako další bych si chtěla pořídit nějakou pěknou kabelku na léto a botky buď na klíknku nebo protě na klasickém podpatku. Ale děsně mě láká ten klínek :P

" Člověk nesmí dopustit, aby se jeho život zastavil, a to ani tehdy, když jeho životní sen ztroskotal. "

Dnes mám trénink a večer budu uklízet. Plánovala jsem sice, že uklid udělám dnes dopoledne, ale naprosto na to nemám náladu.

O víkendu má být ndáherné počasí. Okolo 24 stupňů. Jaké máte plány?

A co chystám na blog na nejbližší týden? Videoodpověď, fotografie, tipy a rady pro začátečníky v blogovém světe ,videorecenzi a další.. (Nechte se překvapit! :P )

" Nebojím se činů, které učiním. Bojím se těch, kteří mě pro mé činy odsoudí. "

Ale na závěr bych vám i tak chtěla poděkovat za obrovskou podporu, kdy jsem dělala přijímací zkoušky. Děkují :*

"Odlišné názory" - Téma: Justin Bieber

25. dubna 2012 v 9:38 | zRzQa
Napadlo mě téma JUSTIN BIEBER. Každá totiž má na něj jiný názor a proto je tady klub " Odlišné názory". Přečtěte si,co si členové myslí. Tentokrát tady jsou už opravdu odlišné názory.

Můj názor? " Já proti němu nic nemám. Už z něj není nějaký malý kluk, co vypadá na 11let. Písničky se mi líbí,ale nejsem žádná poblázněná fanynka :P "

Když Justin začínal byl pro mě opravdu trapný a nenáviděla jsme ho. Jenže když šel čas vyrostl z toho malého kluka. Takže jsme ho začínala mět víc a víc ráda. No a teď ..ááá D Pro mě momentálně JB je ůžasnej )

Mara Rose http://tvorime-zde.blog.cz/
Z jeho příjmení si snad nikdy nepřestanu dělat srandu. Na začátku jeho "kariéry" se mi nelíbil vůbec, to jeho "baby" mě nejvíc dostávalo, ale teď už mi ani moc nevadí. Vyrostl a má hlubší hlas, takže se dá dokonce i poslouchat a některé jeho písničky mám docela i ráda. Stejně nejvíc zbožňuji ty facebookové vtipy s ním. :D

Cherry ADr.
Justin je úplne normálny chalan, na ktorého ostatný len žiarlia kvôli tomu, že je pekný, bohatý, vie spievať a každá baba ho viac ako tých ostatných. Podľa mňa všetky tie vtipy o tom, že je gay a podobne sú dosť od veci. Keby bol gay tak Selena by s ním asi nechodila, nie? Nedávno som pozerala film "Never say never" a po tomto filme som si ho zamilovala ešte viac. To čo dokázal on nedokázala ani polovica celebrít. Poriadne makal kým sa vypracoval na to kde je teraz. Začal hrávať na schodoch pre divadlom, Madison square garden vypredal za 2 hodiny, a to sa podarilo len celebritám ako je Madonna, Michael Jackson. Vždy keď má koncert nechá nejaké lístky a rozdáva ich zadarmo. Na každom koncerte si vyberie jedno dievča, ktorej dá kyticu ruží. Raz keď mal mať koncert a odchádzal mu hlas chcel ísť spievať aj tak len, aby nesklamal fanúšikov. A je toho ešte omnoho viac. Je fakt len málo ľudí, či normálnych alebo slávnych, ktorí sú takí ako on. Tak prečo ho teda všetci odsudzujú?

Antonie: antonie.blog.cz
Tak všichni si myslí, že je to gay. Ale kdyby byl gay, chodil by se Selenou? Ne! Myslím si, že každý ho nemusí mít rád, ale taky ho nemusí tak pomlouvat a nesnášet. Já osobně ho mám hodně ráda. Líbí se mi, jak vzhledově, tak i jeho písničky. Například jeho nová písen Boyfriend je úžasná. Rapuje tam, zpívá. Prostě krása

Mám to za sebou :D

24. dubna 2012 v 13:09 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Jsem děsně ráda, že mám již přijímačky za sebou. A jak to všechno probíhalo?

V PONDĚLÍ v noci jsem se pořád budila. Nejdřív bylo asi tři ráno,pak zase o půl šesté. Takže děs. Ráno jsem byla celkem nervozni a jak jsem šla na zastávku tak mi bylo nějak nevolno. Společně s kamarádkou jsme došly do školy, byly jsme v jiných třídách. Vešla jsem, dostala jsem číslo a šla si sednout. Někteří na mě působili takovým tim dojmem aneb " Všechno vím, všechno znám" jiní spíš vypadali zoufale. Ovšem jakmile jsem byla ve třídě, stres mě opustil. Začali jsme prvních 60minut testem OSP (Obecné studijní předpoklady). Bylo tam šedesát otázek, takže na každou otázku mi vycházela maximáně minutka. Za špatnou odpověď se odečítala buď 1/3 bodu nebo 1/4bodu. OSP mi nepřipadlo nějak extrémně těžké. Pak následovala 20minutová přestávka. To jsme šly již podruhé s kamarádkou na záchodky a potom jsme si povídaly na chodbě. Češtinu jsem přežila a nedopadlo to podle mě nejhůř. Bylo tam 40otázek opět na 60minut z toho bylo pár otevřených (musíte zformulovat odpověď sami) a uzavřené (máte na výběr A,B,C,..) . POoslední pro mě obávaná hodina byla matematika. :D Bylo tam překvapivě pouze 15úloh (1úloha max.4minuty). Připadlo mi to celkem jednoduché, ale tak ještě nevím jak jsem dopadla. A jedna perlička nazávěr: Celé tři hodiny přijmacích zkoušek jeden totální debil neustále mlaskal na žvýkačce. Wuá! A potom aby se neřeklo, v poslední hodině ( matematika - hodina, kde se musíte nejvíce soustředit) celou hodinu non-stop co 3sekundy potahoval. Ááááá :D Už jsem se ho chtěla zeptat, zda-li nechce kapesník. Nešlo se soustředit :D Ale z prvních přijímaček jsem tedy odcházela s velmi dobrým pocitem :)

Dnes, tedy v ÚTERÝ - jsem dělala poslední přijímací zkoušky a to z M a ČJ. Ráno jsem nebla vůbec nervozni, spíš jsem byla znechucena, že někam vůbec musím jít a nemůužu spát dál :P Takže jsem otrávně přišla do školy, třída na mě vůbec nepůsobila dobře. Lidé mi sympatičtí nebyli, většina seděla, jako kdyby měli na zádech přibytou desku, nervozně si hrály s fixem co měli v ruce a tikali očima sem a tam. Já byla naprosto v klidu :D Pohodlně jsem si sela a sledovala na zdi vystavené plechovky z Big shocků :D Přišel takový profesor (cca 40+) v červených riflíchčerveném tričku a convers botech - takže na mě zapůsobil dobře. Celé dvě hodiny si pak četl nějakou knížku :) takový pohodář no. S výsledkem jsem ale spokojena o něco méně než včera. Ale překvapila mě slečna v první lavici (seděla jsem ve třetí, takže jsem jí měla celou dobu na očích) a nesutále se otáčela a "nenápadně" opisovala od slečny za ní. Já bych to teda neriskovala.Nechápu proč tam lezla, když nic neuměla.

Takže závěr: První přijímčky mi přišly velmi jednoduché a mám z nich dobrý pocit. Druhé mi přišly o něco těžší a lidé ně mě vůbec dobře nepůsobili.

Teď mohu jen doufat a věřit, že budu přijata na první gympl - tam, kam chci nejvíc :)

A jak jste dopadli vy?

* Píšu to jen v rychlosti, jdu za pár minutek ven :P

24hod a jsem v prdeli

22. dubna 2012 v 10:30 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Jop, jop :D Už se to blíží. Zítra mám přijímačky a mám pocit, že umím totální hovno. A to jako fakt. Začínám mít divný pocit a je mi už zle, jak na to všechno pomyslím :D

Včerejší nádhernou slunečnou sobotu jsem strávila nad matikou. Hmm :D " Dobrý den! " :D Teda respektivě sobotní odpoledne. Dopoledne jsem si šla ještě koupit nějaký ten černý fix, kružítko ( mé je v dzolátním stavu) a potřebovala jsem i menší pravítko. Žádné neměli, jen 30cm a to jsem nechtěla, tak jsem si vybrala 20cm s potiskem z pohádky TOY STORY 3 :D Tak se tak prodavačka smála :D No co noo :D Jsem ráda, že nějaké mám.

" Zatímco Ty koukáš po jiné, někdo sní o tom, že bude s tou, která je vedle Tebe! "

Pátek jsem měla už 2hod trénink. A víte kolik nás bylo? Z 24holek jsme přišly čtyři :D Pecka :D Ale některé holky nemohly, ale je to jejich věc. Ale poslední dny jsem byla často venku, takže paráda :) A bylo to mooc fajn :)


Teď právě snídám (nějaké lupínky, nějaký jogurt a nějaké rozinky ) :D Už jste po snídani? :P

Už se tak těším, až to budu mít za sebou. Příští týden se to tady rozjede, to vám slibuji :) Bude hodně článků a už budou trošku více kvalitní :D


Přemýšlela jsem,že bych uplně už sekla s točením videí. Je to trapné. Možná nechám jen ty videoodpovědi a zbytk kašlu... :/ Sice mě to baví,ale.. :P

Jó jinak díky vám jsem postoupila do 2.kola "Nejlepší blog" tak hlasuj prosím pro zRzQu zde...Děkuji

" Pravá láska je jen jedna a projevuje se vlastně nesmírně jednoduše. Jak se pozná? Opravdu silně milujete pouze tehdy, když Vám na jeho štěstí záleží více, než na Vašem. Když celý den trpíte a těšíte se jen na okamžik, kdy Vás ten druhý ujistí, že se má "solidně", byť ne s Vámi. "

Mám dojem že ty přijímačky neudělám :D Wuáá :D Ale aspoň pro pobavení tady přináším aktuální fotku mého stolu alá příprava na přijímací zkoušky. Krása co?

Fotografie | Lidé - Renátka

20. dubna 2012 v 9:08 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tahle pěkná fotka vznikla vlastně skoro náhodou :P Líbí se mi děsně pozadí a vůbec - kamarádka je fotogenická :) Lehce jsem jí upravila, takže jsem teď spoko :D Ano spoko :P

Jó jinak díky vám jsem postoupila do 2.kola "Nejlepší blog" tak hlasuj prosím pro zRzQu zde...Děkuji

Jinak můj dnešní plán je dopolední učení,potom jdu na chvíli na brusle a trénink a učení :/


* Poslechněte si tu písničku! :P Ze začátku se vám možná nebude líbit, ale potom si jí oblíbíte jako já.

Osvětim (18.4.2012)

19. dubna 2012 v 10:17 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Z jedné strany jsem se těšila, ale z druhé strany jsem se obávala. Proč? Chtěla jsem vidět na vlastní oči, jak to tehdy vypadalo a prostě vžít se do té situace. Měl by to podle mě každý vidět alespoň jednou za život. Něco takového se už nesmí nikdy stát, proto si to musíme my mladí do budoucna pamatovat a ovlivnit to, ať se to již nestane. To nám řela naše průvodkyně, která byla mimochodem výborná. Uměla o tom úžasně povídat, až i z toho šla občas husí kůže.

To co jsem dnes viděla,jen tak nezapomenu. Prostě ty podmínky, ve kterých tam ti chudáci museli "přežívat" byly katastrofální. Viděla jsem fotografie, ze kterých jsem měla neskutečně divný (záporný) pocit.

Když se v táboře narodilo miminko, nemělo šanci přežít. Ženy rodili v strašných podmínkách, někdě tajne třeba na "záchodech" neb ona zemi plnou mrtvých,plných výkalů a krve. Musely pak novorozeně zabít, nepřežlo by to tak či tak...

K snídani dostávali misku nějaké (snad) vody s kávou či co to bylo. Nešlo to ani poznat. Další jídlo byly pak třeba staré shnilé brambory s nějakou další ( s prominutím) sračkou. A kousek strého chleba a sýru. Měl-li někdo silnou vůli a schoval si chleba na další den,aby neměl takový hlad tak se stalo,že pokuď v noci usnul, ostatní mu jej ukradli... Někteří tam vydrželi den, někteří týdny a někteří měsíce.. Jeden tam vydžel 3roky a pak jej zabili, protože pomohl utéct některým lidem...

Největší jejich obavou byla smrt a hlad..

Byly tam vystaveny vlasy, jejich věci, zavazadla, brýle, oblečení (které měli pouze jedno - pracovali v něm, spali, prostě všechno..). Špatně se o tom píše, to by jste prostě museli vidět na vlastní oči... Proto si prosím všichni prohédněte fotky. Více v celém článku!


Autorka | Z dětství... (Ze školky) - Téma: Karneval

18. dubna 2012 v 6:35 | zRzQa |  Autorka blogu
Asi před pár měsíci na facebooku někdo zveřejnil fotku ještě z doby, kdy jsme chodili do školky. Fotka je zrovna ze dne,kdy jsme měli karneval. Moc věcí si ze školky nepamatuji. Jen si pamatuji, jak mě mamka na karneval chystala a líčila :D Na téhle fotce znám pouze šest lidí, u kterých si pamatuji jméno. A pouze s těma se ještě občas potkávám. :DA teď k tomu hlavnímu - kdo mě pozná? :D Hádejte ! (Odpověď najdet ev celém článku :P )

Jo jinak,dneska jsem jela na celodenní výlet ze školy do Osvětimi, tak pak čekejte článek a plno fotek! :)

Již funkční !

"Odlišné názory" - Téma: Kouření

17. dubna 2012 v 7:12 | zRzQa
Jako další téma jsem vybrala KOUŘENÍ. Je smutné, že v dnešní době kouří už i menší děcka, které z toho nemají ani pomalu rozum. Strašná doba. Já nekouřím, ale už jsem to samozřejmě zkoušela a abych pravdu řekla - nic moc.
Ovšem je více důvodů,proč někteří začali kouřit. Často je to z frajeřinky a to hlavně u dětí nižšího věku. Dále je to tké hodně častý důvod a to ten, že dotyčný člověk má nějaké problémy, je v úzkých a neví co dělat. Cigareta je pak pro něj uklidnují a tím se pak člověk stává závislým na kouření..
Smutná zajímavost: Nedávno jsem někde na internetu četla, že kouří dokonce už i děti ve školce !!! To je děs.. Tahle doba jde už do hajzlu...Ty děcka by motřebovala pořádně vyfackovat...

Někdo je silný a když si řekne,že skončí - tak oparvdu skončí. Jenže je už špatné, když někdo nevydrží alespoň den bez jednoho cíga..No, to se potom špatně radí. Vím to bohůžel z vlastní zkušensti.

A já se ptala členů na otázku zda-li kouří a jaký mají názor na to,že v dnešní době kouří už i 8leté děti. A tady jsou jejich odpovědi...
___________________________________

Mara Rose http://tvorime-zde.blog.cz/
NE.Je to hrozné, takový hnus, že se to snad nedá ani popsat. Když kouří dospělí, tak je sice odsuzuji, ale je to jejich věc. Nevím, jestli děti kouří už v 8mi letech, ale největší "pokušení" je to asi okolo 11-12 let. Všichni moji spolužáci už to v té době minimálně zkusili, nebo už kouřili pravidelně. Já jsem jediná z celé třídy (ze 32 lidí), která kouření nikdy nezkusila a ani nezkusím.
Nechci odpovídat. Takže každému už je to jasně
Chápu, že se takové děti snaží dohnat společnost, kterou kolem sebe vidí. Ale přece jen v 8 letech je to dost absurdní. Přece jen jim je 8, takže dohnat např. 15-ti leté děti je nesmyslné. A takto malé děti většinou kouří jen proto, aby zapadli nebo aby si jich všímali lidé (děti), kteří jsou "o trochu výš" nebo si tak alespoň připadají. Chtějí, aby je měli rádi i ti, kteří je doteď neměli rádi. Jenže si neuvědomují, že tímto se nic nevyřeší a bohužel se kvůli tomu vedou jen ke špatné závislosti.

Lucienne Parittion http://x-lucienne-x.blog.cz/
Ne, nejsem. Tedy u nás na škole kouří skoro každý 2. Kamarádka kouřila asi 1,5 roku ale přestala. Podle mě si akorád všichni ničí zdraví . Ale je to jejich život tak ať si ho zničí. Sice jednou každý zemře že? ale nemám potřebu zrovna na kouření že mě zničili. Já osobně bych to do puse nedala. Pokud to někdo 1x 2x zkusí tak fájn ale vykouřit krabičku denně a to mluvím o 12letém dítěti je trocha moc. A znám takové děti.


Oh my God! Beautiful boys (cast no.6)

16. dubna 2012 v 6:06 | zRzQa |  Články
Krásné dobré ráno dámy. Ty co jsou závislé a jsou na netu už v šest hodin a 6minut (popřípadě i šest sekund) mám tady pro vás zlepšení nálady - ať to v té škole přežite ve zdraví :P No jooo, mám pro vás fotky . Koho? No? :D Hádejte :*

" Muž snese ledacos těžkého, jenom ne pláč ženy, který sám zavinil. "

Učení, učení a ještě jednou učení.

15. dubna 2012 v 7:52 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak tedy krásné dobré ráno. Dnes je 15.4. ehm.. za 8dnů budu za nějakou tu hodinu sedět už na gymplu a pomalu dělat přijímačky. Pecička.. Příští týden nejdu tedy ani do školy (Jsem omluvena - Důvod: Studovala :D ) Takže aby jste byli informování. Mé plány na příštích 7dnů? Učení, učení a ještě jednou učení.

Sakra,to jsou ale plány...

To, že se jsem na počítači mi nijak na přijímačkách nepomůžu a ani to,že napíšu za den 2články mi na přijímačkách nepomůže. A ten týden to ještě budu muset nějak vydržet a pořádně se učit. Mám ještě co dohánět...

Proto prosím nečekejte nějaký nával článku. Pokusím se dát na každý den jeden (možná dva) ale takové, které mi nezaberou příliš času. Času mám totiž už velmi málo.

" Nezavírej oči před pravdou, i když bolí… Raději ať se tvůj
pohled mlží slzami pravdy, než oparem lží… "

OTÁZKA: Děláte někdo přijímačky? Učíte se? Kolik hodin denně? Co bude pro vás nějtežší (M,ČJ,OSP) ?

Je to na hovno no.

Pche a když už, tak pořádně :D Místo toho, abych byla někde venku a užívala si neděli, tak jsem doma u knížek :D Áááááá zabijte mě :D No jo " Today is SHITDAY" :D

No nebudu tady depkařit - alespoň něco pro pobavení :D

Učiteľka : Zavolám tvojim rodičom!!!
1-2.trieda : pani učiteľkaaaaaaaa ;(
3-4.trieda : nie,nie! ja sa polepším ..:(
5-6.trieda : ale ja som nič nespravil! :/
7. trieda : kľudne! :D
8.trieda : pozdravte ich ;D
9.trieda : Tak sa prosím spýtajte čo bude na obed! ;D

Nooo a když už jsem u toho, tak nějaké ty naše problémy. Že holky? :D

5 hlavních problému dívky
-Jsem tlustá
-Jsem ošklivá
-Mám malý prsa
-Nemám co na sebe
-Ty mě nemáš rád! :D

A co budete dneska dělat vy? Já to vidím tak, že co? Kdo to uhádne? Musím se učit. Joop :D To bude ale "zábava".

Včera večer v telce dávali Tarzana, kdo se díval? :D

" Život a čas jsou přátelé a proto nemarni chvíle sám užívej si
je naplno a s přáteli.Nikdy nevíš co se může stát. "

Tak tedy,já se loučím budulínci :D
Bye!

Fotografie | Rostliny - Fialky

14. dubna 2012 v 14:02 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tohle jsou jedny z nejvoňavějších krásek v trávě. Zbožňuji tyhle malé kytičky. Jsem na nich úlně závislá :D Když nějakou vidím v trávě, utrhnu jí a pak k ní čuchám i 10minut v kuse :D To zní pošahaně.. To by radši stačilo, ať si o mě neyslíte bůh ví co :D Jak se vám líbí fotka?


OTÁZKA: Máte taky nějakou menší úchylku ohledně rostlin?

A ještě nakonec něco vtipného a pravdivého z facebooku :D " Debilitu Make-upom nezakryješ..!! "

Autorka | FUCK YEA

14. dubna 2012 v 8:12 | zRzQa |  Autorka blogu
Na tuhle fotku jsem skoro zapomněla. Fotila jsem ještě ten den, kdy jsem tričko dostala. Určitě si pamatujete článek :P Mám na ní takový poošahaný výraz, že se mi ta fotka ani moc nelíbí. Ale co, všechno není dokonalé :D No tak tedy... Tadýýk jéé :D

" Ten pohľad keď prídeš zo školy, pozrieš sa do zrkadla a povieš si: "To som akože takto vyzerala celý deň? "

A ještě srandička po ránu.. :D

FACEBOOK STATUS:
Edward Cullen sa nudí.
Komentáre:
Jasper: Kde je Bella?
Edward Cullen: Má menštruáciu.
Bella: Nemusíš to každému hovoriť!!!
Edward Cullen: Prečo? Veď máš...
Bella: Ani ja som nepovedala celému svetu, že svietiš na slnku ako pojebaná svetluška, že si extrémne múdry a ani, že si rýchly!!! Ty nie si skutočný upír, ty si len zasraný EMO so svietiacim iskrivom!!

Bella si zmenila stav z *relationship* na *single*
---> Používatelovi Jacob sa to páči :D


Lucinko, všechno nejlepší k narozeninám! :-*

14. dubna 2012 v 0:00 | zRzQa
ČLÁNEK URČEN POUZE PRO JEDNU DOTYČNOU OSOBU

Milá Lucinko,

konečně jses dočkala těch 15let viď? Chtěla bych ti popřát všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám. Hodně štěstí v životě, hlavně zdraví - které je to nejdůležitější a také to, ať najdeš toho pravého prince :-* Chci ať se ti v životě daří a splníš si všechny své sny. Děkuji ti za všechny chvíle co jsme spolu prožily, za všechny ty hovadiny co jsme spolu dělaly. Díky, za to co jsi mě naučila a i za to, že vím co je to "SWAG" :D A ty tvé šílenosti ze školy mě jednou zabijou :D Užíj si dnešní den, který patří jen a jen tobě :* Mám tě ráda kočko :))

Přeje tvá kamarádka a spolusedící Zuzanka :)


Vyhodnocení soutěže "Nejzajímavější blog"

13. dubna 2012 v 19:58 | zRzQa |  Články
Tak a máme tady konečně to očekávané vyhodnocení. Jak vše dopadlo? Stačí s epodívat na anketu nížea výsledek poznáte sami...
Ano! Na 1.místě se umístila blogerka Roxy (http://mujbloogisek.blog.cz) s 81.hlasy. Na druhé místě se umístila blogerka Mara Rose ( http://tvorime-zde.blog.cz/ ) se 70.hlasy a na krásném 3.místě se umístila blogerka Lenča ( http://lenkafashion.blog.cz/) s 55.hlasy.

Všem třem slečnám gratuluji, že se dostaly až do fnále a umístily se... A ti, co se nedostali až sem tak nezoufejte. Budou další soutěže a třeba se probojujete až do samého vítězství. A stejně - je to jen soutěž, o život nám přeci nejde... A teď odměněny pro vítězky!

Výherkyně Roxy získává propagaci na mém blogu po dobu 21dnů. Také získává kompletní design na blog (Bude-li jej chtít) i s nastavením a prostě - vše jí udělám do posledního puntíku. Dále získává malou vzpomínku a to ve formě internetového diplomu. Blahopřeji! (*reklama do 3.5.2012)

* Prosím Roxy, aby jsi mi na mail (zzrrzzkkaa11@seznam.cz) zaslala potřebné
informace jak si design představuješ, barvy a nebo i nějaký návrh. Prostě n
a vem se domluvíme přes mail. Tedy jestli chceš design.


Blogerka Mara Rose, která se umístil na 2.místě získává tak též reklamu, ovšem na kratší dobu a to na 14dnů. A také malou vzpomínku na soutěž - internetový diplom :) Gratuluji! (*reklama do 26.4.2012)


A poslední blogerka Lenča na 3.místě získává reklamu na 7.dnů a jako ostatní diplom! Gratuluji k úmístění :)(*reklama do 19.4.2012)


Doufám, že se holkám ceny líbí a ještě jednou všem zúčastněným děkuji a zvlášt i výherkyním :)

Hodnocení mého blogu od Mary Rose

13. dubna 2012 v 6:31 | zRzQa |  Články
Nechala jsem si u mé oblíbené blogerky Mary Rose ohodnotit blog. Vždy mě totiž zajímá od každého jeho upřímný názor. Vážně nemám ráda nějaké ulhané řečičky. Líbí se mi upřímnost a to, když má člověk vlastní názor. A když je tam i ta kritika - proč ne. Děkuji za hodnocení, jsem příjemně překvapena za plný počet bodů ( A za šplhání bych ot ani nikdy nepovažovala). A hlavně mě potěšilo, že jsis všimla, že již dělám " mezery" za vším možným kde to jde :D Měla jsi pravdu, je to lepší :P

První dojem 10/10
Příjemné barvy na designu, přehlednost a nepřeplácanost. Chválím. :)

Přehlednost 10/10
V článcích se vyznám bez problému, děláš přehledné odstavce a důležité věty zvýrazňuješ, takže super. Názvy článků jsou vždy k tématu, což také chválím. Na první pohled se mi menu zdá nepřehledné, ale když se trochu porozhlédnu, tak už mi to tak rozhodně nepřijde. Máš tam zajímavé ikony, které si barevně hodí k designu, což oceňuji. :)

Design 10/10
Sakra, škoda že nemůžu dát víc bodů, protože bych ti jich dala snad milion! :D Designy vždy míváš bezkonkurenční, vždy "valím bulvy", prostě super! K tomu aktuálnímu jsem ti sice psala, že jsi měla i lepší (což je pravda), ale postupem času jsem si na něj zvykla a líbí se mi. Má příjemné barvy (jsou to mé nejoblíbenější). Nejmíň se mi líbil - za tu dobu, co tam chodím - ten minulý vánoční design, ta černá barva mi k Vánocům nesedla, ale z toho si nic nedělej, co člověk to názor. ;)

Články 10/10
Přidáváš podle nálady, což je jedině dobře, protože se k tomu nenutíš a podle toho tvé články taky tak vypadají (v dobrém smyslu). Témata článků a videí mi vyhovují, nemám na co si stěžovat. Ještě před pár měsíci bych ti vytkla "mezery", o čemž jsem ti i jednou psala, ale všimla jsem si, že už je píšeš správně. :)

Celkový dojem 10/10
Sakra, teď se cítím blbě, že jsem ti u všeho dala plný počet bodů. :D Nechci, aby to vypadalo, že si chci šplhnout nebo tak, ale tvůj blog se mi prostě líbí a opravdu nemám co vytknout. Asi jsem ti toho moc neřekla, ale opravdu nevím, co jiného ještě vymyslet. :D :)

Celkem jsi získala: 50 bodů
Známka: 1* (podtržená aspoň jednou, dvakrát to nejde :D)

HODNOTILA: Mara Rose - http://tvorime-zde.blog.cz/

Héj bejbééé mám počítač v opravně :D

12. dubna 2012 v 21:32 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
No důvod toho,proč jsem teď lehce neaktivní:

- Opustil mě na chvilku počítač. Odešel mi chladič grafické karty a ještě nějaký větrák (jak že se tomu říká? :D ) . A kdy? Tak od středy nemám počítač. Naštěstí na ten den jsem v úterý přednadstavila dva články, takže to skvěle vyšlo :)

Zjistila jsem, že život bez počítače je v celku fajn. Stihnu za den více věcí, nejsem tak závislá. A vlastně mi počítač až tak nechybí.

Teď jsem ukořistnila bráchův notebook a píši rychlý večerní článek. No a co jinak? Zítra nejdu do školy,jelikož se už budu učit na přijímačky. Takže na sebe už budu od zítřka pěkně a hnusně trvdá a budu se řádně učit. Sice jsem se ještě poměrně učila když byl čas, ale využiji toho,že nemusím do školy a budu se vážně učit. (A pokuď to mami čteš,tak to myslím smrtelně vážně :P ) . Chci se dostat na gympl a udělat přijímačky,tak to ten týden učení ještě vydržím.


Počítač bych měla mít už zítra. Takže v nejbližší době čekejte vyhodnocení soutěže " Nejzajímavější blog" ( To mělo být už ve středu - ale nastaly komplikace - viz. čtěte od začátku :D ) a dále budu zase aktivní na Formspring a blogu.

OTÁZKA: A co plánujete na víkend?

Tak já se zatím loučím, na zítřek je přednadstaven jeden kratší článek.. Ozvu se večer :P

ZDROJ: facebook.com

Fotografie | Rostliny - Podběl

11. dubna 2012 v 16:39 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Má babička s dědou si vždy navzájem dávali první podběl, který našli. Prý to znamená to,ať je ten dotyčný zdraví. Ale je hezké na to věřit. Tak jsem jim teď před pár dny dva podběly utrhla :) A pořídila jsem hned i jednu fotku. Jak se vám líbí? :)


Dnes mám poměrně náročný den. Ráno jsem měla na sedm tělocvik, potom jsem měla šest hodin a ještě přípravky do matiky na přijímací zkoušky u nás na škole. Pak jsem šla hned na trénink a jak to tak vidím, tak budu spát jak zabitá :D Ještě nachystat věci na zítřek do školy a jde se chrnět :D

" Život je ako oblaky. Raz sa hýbu rýchlo inokedy pomenej, no nikdy nezostávajú rovnaké... "

* No jo, zaostření nic moc. Ovšem focení na makro s mým kompaktem je občas na dvě věci. Už chci zrcadlovku! :D

Squash

11. dubna 2012 v 6:56 | zRzQa
K tomuto sportu mě dovedl taťka jako menší.O čem mluvím? O squashi.Kdo to nezná, čtěte tento článek..A co já na to?

" Nevím proč, ale jako menší (mohlo mi být tak 8let. Možná méně,ale to už nevím :D ) mě tento sport nějak nebavil. Až teď mě začal bavit. Ovšem nemohu říci, že hraju nějak dobře. Taťka mě to učil, ovšem nejsem žádný profík ale základy celkem zvládám. Ale tím,že jdu na squash jednou za čas,tak se není čemu divit :) Spíš je to taková zábava :) "

Squashový kurt je dlouhý 9,75 m a široký 6,40 m. Zadní stěna kurtu bývá většinou průhledná.Hraje se na kurtu obklopeném čtyřmi stěnami, přední je opatřena dělicí čárou a spodní a svrchní autovou čárou.

TIP: Není špatné mít potítka :)

PRAVIDLA HRY: Podání začíná ze čtverce na hřišti (hráč v něm stojí aspoň jednu nohou). Hráč se musí trefit mezi dělící a horní autovou čáru. Míč musí po odrazu od stěny dopadnout do vedlejšího (soupeřova) velkého obdélníku (přičemž není chyba, když se cestou odrazí i o další stěny). Hra pokračuje výměnami hráčů, při které se míček musí vždy jen jednou dotknout země, ale může se dotknout více stěn (vždy alespoň té přední, kde se nesmí dostat za autové čáry), na ostatních stěnách se nesmí dostat do autu jen na horní čáře. Hraje se na dva až tři vítězné sety. Set vyhrává ten, který jako první dosáhne jedenácti bodů.

A jakou potřebujete výbavu? Budete potřebovat samozřejmě raketu a míček. (Vše se dá i půjčit). Dále není špatné mít i obal ( :D ) na raketu. A dále oblečení.To já až tak závažně neřeším,prostě si vezmu buď kratasy,či 3/4 tepláky a tílko či obyčejné tričko. Je možnost mít i nějaké speciální "oblečky" jako třeba šaty ( viz obrázek) ale mě to příjde zbytečné :D

- Cena rakety: od 400Kč až třeba do 3000Kč
- Cena míčku: od 55Kč
- Cena obalu: od 100Kč až 300Kč (i více)

A na závěr kratší video " Jak hrát swuash"

OTÁZKY PRO VÁS: Jak se vám líbil tento článek? Hrajete squash?

Zumba

10. dubna 2012 v 17:57 | zRzQa |  Články
Já sama jsem byla již na lekcich zumby a tak už dokážu říct,že vím oč jde.Jaké byly mé první dojmy a co na to říkám?

" Vždy jsem si myslela,že zumba je taková srandička a není to žadná makačka,je -nějaké- tančení a že by to nějak extra pomáhalu tělu? To mě nějak nenapadlo. Ovšem když jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži tak teď tvrdím pravý opak. V první lekci jsem byla (upřímně řečeno) udýchaná a zpocená jako prase :D . Je to vážně makačka hlavně na nohy, ale zapojeno je celé tělo a všechny svaly. Dala jsem si vážně do těla, protože jsem se snažila. Sice ze začátku, kdy jsem neznala jediný krok to bylo spíš takové směšné poskakování, ale vše se dá naučit. Už umím pár kroků a chci se v tom zlešpovat. Taková hodina zumby mě osobně naprosto stačila. Je to úžasné odreagování a skvěle si zatančím. Na konci jsme měly jako bonus 15minutovou posilovačku. Měly jsme takovou fajn mladou instruktorku - myslim si,že měla tak 19let - , která všem dodávala super náladu."

Navíc na zumbu mohou chodit jakékoli věkové kategorie. V kurzu byly minule i taková malá holčiča (cca 6let) a naopak jsou tam ženy i okolo 45let.

RADA PRO HOLKY: Máte-li sportovní podprsenku - vemte si ji!

A také nemějte žádné stresy,že jste třeba obézní a tak mezi ty hubeňoury nepůjdete a nebo jim nebudte stačit! A já vám něco povím! Já jsem stačila jen tak tak. A co tam byly i nějaké obéznější ženy, tak to zvládaly perfektně až jsem čuměla. Takže žádné obavy a směle do toho!

Naše lekce stojí 75Kč na hodinu.

RADA: Určitě si vemte pevnou obuv

Něco z historie... Zumba vznikla úplně náhodou v roce 1999 v Columbii, kdy Alberto Perez alias Beto zapomněl jeho aerobickou hudbu a jediné co měl u sebe, byla Latinsko-americka hudba typu salsy, merengue… Beto němel jinou možnost než-li improvizovat na latinsko-americkou hudbu. Z této hodiny vznikl nový revoluční fitness program-ZUMBA!! V roce 1999 kdy měl obrovský úspěch v Columbii, představil Zumbu i USA. Zde byl osloven dvěma podnikateli, aby vytvořil globální skupinu, založenou na Zumba teorii. Jejich cílem bylo nabídnout Zumbu po celém světě. V roce 2002 tito dva podnikatelé, Perlman a Aghion uzavřeli dohodu s obrovskou firmou a tím se spustil celosvětový prodej stovek a tisíců video kazet po Americkem trhu. Po ohromující odezvě Zumba team vytvořil nový Zumba instruktorský program. V lednu roku 2008 bylo prodáno okolo 3 milionů DVD a vycvičeno okolo 11 000 instruktorů.

DOPORUČENÍ: Také doporučuji si vzít sebou ručník přímo do té místnosti, kde tančíte.

Jak se obléct na zumbu? Co jsem tak odkoukala, tak instruktorka měla tepláky a tílko ZUMBA. Já tam byla pokaždé v tílku a pak v 3/4 teplácích a jednou v leginách. Takže je vlastně fuk co si oblečete. Ovšem upozornuji - bude vám děsné horko :D
Ale pozor, zumbu mohou tančit i muži! Tak kluci, do toho! :P Ostatně muže tančící zumbu uvidíte i níže ve videu :)

A na závěr je tady ukázka ve formě videa... (ZDROJ: youtube.com)


Tipy pro začátečníky v blogovém světe – 4.část

10. dubna 2012 v 6:45 | zRzQa |  Články
Návštěvnost - to,co některé dovede až ke zrušení blogu, některé to více povzbudí do tvoření, jiné o nezajímá a někteří jsou na ní závislí.

Uvědomte si, že návštěvnost není všechno. Jsou to jen čísla. Samozřejme koho by nepotěšilo mít na blogu přes 1000lidí a být "oblíbený".Ovšem já se na to dívám tak. Mě více dělají radost komentáře, než to, že vidím na top listu přes 600lidí.

Ale jak tedy dosáhnout té vytoužené návštěvnosti?
- Hlavní je mít kvalitní a zajímavý blog.

- Navštěvovat i jiné blogy a psát své upřímné názory na cizí práci. Koho by nepotěšil komentář že ano? A tak se třeba autor jiného blogu koukne na vás blog a to je další človíček na vaší návštěvnosti...

RADA: Ovšem nepište komentáře typu: "Ahojki,koukni na můj blogísek". Tohle všechny akorát tak odradí a pomyslí si o vás své. Takže se nevnucujte a nepište trapné komentáře ( příklad výše)…

- Baví vás soutěžit? Zapojte se do soutěží. Občas jso výhry jako třeba propagace apod.. A to je skvělé na zvýšení vaší návštěvnosti, nemyslíte?

- Ovšem také ty soutěže můžete pořádat vy sami. Musíte ale lidi nalákat na to, ať se přihlásí. Jak? Mít lákavé ceny (Reklama na měsíc, apod..) atd..

- Další možností je i umožnovat reklamy pro nějaké e-shopy, spolupracovat, dělat projekty apod..

- Zjistěte si a zkoumejte, co lidi nejčastěji vyhledávají. Jsou to návody? Tak tvořte návody. Prostě mějte na blogu věci, co každý hledá

Nezapomeňte - návštěvnost není všechno


Co tě nezabije, to tě posílí!

9. dubna 2012 v 16:25 | zRzQa |  Hudba | Videoklipy
Héj děcká . Tohle teď u mě jede snad už po 100000x :D Prostě bomby,pecky jedém :D

" What doesn't kill you makes you stronger
Stand a little taller
Doesn't mean I'm lonely when I'm alone
What doesn't kill you makes you fighter
Footsteps even lighter
Doesn't mean I'm over cause you're gone

What doesn't kill you makes you stronger, stronger
Just me, myself and I
What doesn't kill you makes you stronger
Stand a little taller
Doesn't mean I'm lonely when I'm alone "


Velikonoce v prdeli

9. dubna 2012 v 10:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak teda letos jsme se s mamkou na to všechno pěkně vykašlaly :D Nějak nemám ráda Velikonoce :D . Je to divný svátek :D Vajíčka jsme nedělaly, sladké kuřátka jsme nedělaly, žádná výzdoba. Prostě nic. A upřímně mi to nijak nevadí :D Pro mě je to den jako každý jiný s rozdílem, že mám díky bráchovi trošku živější ráno.. A jak vypadalo to letošní? :D


" Dievča si neuvedomí, koľko má kamarátov mužského pohlavia, až kým...Nepríde veľkonočný pondelok..."

Hezky jsem si spinkala když v tom slyším " Zuzko,pozor! :D " (mamka volala z kuchyně). V tom přiběhl brácha do pokoje, strhl ze mě peřinu a začal na mě valit vodu. Trvalo mi pár sekund, než jsem se vzpamatovala a uvědomila si, že jsou ty zasrané Velikonoce :D . Začla jsem zdrhat přes obyvák až do kuchyně a všude bylo mokro :D Řvala jsem, mlátil mě karabáčem, stříkal po mě vodou. Luxusní ráno :D Pak se na mě celé pyžamo přisálo, studělo to jak sviňa tak jsem zalezla na 5minut pod horkou sprchu abych se trošku ohřála :D A mamka pak na mě " Ty jsis myla vlasy? " :D A já " NE! " (pozn. to jsem byla tak mokrá :D ) Takže úchvatné no :D

Ze včerejška jedna zprávička :D " So good night my big brother and sweet dreams about water"

A jaké vy jste měly ráno, holky? :P Doufám, že jste byly stejně mokré jako já :D

" Krásné Velikonoce všem! "

Fotografie | Zlatý déšť .

8. dubna 2012 v 12:51 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Venku není zrovna ideální počasí tak je tady pár fotek pro zlepšení nálady. Ta žlutá je prostě boží. A co máte dnes v plánu? My budeme slavit a to je plán na odpoledne :P A večer shlédnu asi nějaký film. Nějaké doporučení? :)

" "Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní..." "

Vaše výtvory #1

7. dubna 2012 v 12:25 | zRzQa
Jste vážně úžasní! Dělá mi vážně obrovskou radost ty vaše milé e-maily,výtvory a obrázky.Ještě jednou díky,vážím si toho :) * Po nějaké době to tady vždy zveřejním :) (Můj e-mail: zzrrzzkkaa11@seznam.cz)

Od Katczky.. Děkuju moc,to jsi nemusela :)