Červen 2012

Děcká, mám už ukončení základní vzdělání! :D

29. června 2012 v 20:37 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
No děcka, tak základ mám v kapse :D Aneb dnes jsem ukončila své devitileté školní vzdělání :D Yeah a v září mě čeká gympl, no pane bože :DDD

Dnes jsem jako všichni dostala vysvědčení. No... Jsem spoko :D Pět dvojek, největší pohodičkáá :D Mám i nějaké fotky, tak vás nebudu nudit trapným textem.. Tak tedýý, naše poslední fotka!





A dále z dnešní rozlučky, ovšem né v plném počtu :D


Fotografie | Žlutá růžička

29. června 2012 v 6:00 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Dobré ráno...Ještě jedna z dávné procházky. Líbí se mi zaostření. Podle mě se tato fotka vyvedla :) Jinak už se chystáte do školy? Co si oblékáte? Dnes je to můj poslední den na základní škole a vvyrážím v bílých šatech :) Užijte si dnešek! Ještě dnes čekejte článek! :)


16.Videoodpověď

28. června 2012 v 18:06 | zRzQa |  Má videa
Přemýšlela jsem, že videoodpovědi asi za chvilku skončí.Už o to není takoý zájem (soudím dle 15.videoodpovědi). Ale pokuď máte nějaké otázky, ptejte se :) Toto video mi příjde trošku slabší, ale co :D Jinak můj aktuální stav je ten, že jsem nachlazená jako prase a místo abych byla venku, tak spím a není mi dobře. Proto mi není zrovna nejlépe.


Usmějte se nad ránem :P

27. června 2012 v 7:31 | zRzQa
Aneb když Zuzanka jakožto maniak je ráno na PC a na facebooku narazí na takovou to hovadinu :D

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m62bwpSi291qdlh1io1_250.gif

Tvorba | Tužkovník ( Keramika )

26. června 2012 v 12:38 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří...
Asi před 2-3 týdny jsme tvořili ve škole tužkovníky jako dárky pro učitele na zakončení roku ( :D ). Pamatuju si přesně ten den, kdy sem přišla později do školy kvůli lékaře a děsně jsem se hádala s učitelkou z výtvarky. Proto jsem rychle zpatlala nějaký tužkovník a nasraně šla pak zase domů po dvou hodinách. Pořád mě kritizovala a když mě někdo buzeruju, nemám nálaud na nějaké tvoření. Ale tak nakonec to nedopadlo až tak děsně. Tento tužkovník dostane učitelka co máme na češtinu :D

" Je težké dívat se otevřenýma očima, ale zavřít je a nedívat se, je ještě težší! "


Video | Newspaper nails - tutorial

24. června 2012 v 19:36 | zRzQa |  Má videa
Dneska jsem si dělala dopoledne nové nehty. Už dlouho jsem plánoval přes týden, že teď o víkendu si udělám novinové. Pořád se mi nechtělo, ovšem nakonec jsem se k tomu dokopla a ještě jako bonus jsem i natočila video jak na to. Sice už tady jednou návod byl, ale v psané formě. Doufám, že se vám video bude líbit :)


Naruto

24. června 2012 v 10:46 | zRzQa
Ve třídě holky nesutále mluvili o Narutovi. Sasuke sem, Gaara tam, Kiba, Kakashi, Sakura,.. A já jako sakra o co jde? Tam mi o tom holky něco málo řekly a ukázaly nějaké obrázky. A já jen jako co je to za kreslenou hovadinu. Ale když o tom mluvily snad každý den tak jsem si řekla, že se teda na jeden díl kouknu a udělám si o tom vlastní obrázek.

Včera jsem si pustila první díl Naruta a ejhle :D Je to uplně krutopřísné :D Do téhle chvíle mám shlédnuto 19.dílů a je jich celkem asi 460dílů :D Totálně jsem se do toho zažrala. Ale sama se divím. Nikdy mě moc nebavily nějaké boje, ninjové a takovém blbosti. Ovšem je to uplně uá :D Doporučuji! A ti co stále neví o co go, tak vám tady dám pár informací :)

Postavy: Uzumaki Naruto, Hatake Kakashi, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke a další..

Kdo je to Naruto? Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovi blízcí byl jeho učitel Iruka, který ho naučil, že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože je moc oblíbený a holky ho zbožňují, a velitelem je Hatake Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak ohromující a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen. Je oblečen v nepříliš pohledné oranžové kombinéze.

A příběh? Naruto Uzumaki je sirotek z vesnice Skryté v listí, která je jednou ze 4 velkých vedoucích vesnic. Narodil se do světa míru, ale jeho narozením skončila válka, při které byl již skoro celý národ vyhlazen. Pohromou byl démon, kterého na vesnici seslal jeden z nejsilnějších lidí Uchiha Madara. Tento démon se jmenoval Kyuubi no Youkou a měl podobu lišky s devíti ocasy, je to nejsilnější z devíti démonů žijíchích na tomto světě. Celá vesnice bojovala proti démonovi a mnoho z nich padlo. Až když s démonem bojoval vůdce vesnice Yondaime Hokage, který za cenu vlastního života zapečetil démona do právě narozeného dítěte, Naruta. Naruto je od začátku jeho života sám díky tomu, že má v sobě démona, který zníčil téměř celou vesnici a proto ho nemají lidé rádi. Neustále na sebe upozorňuje až do doby, kdy se stane geninem (nejnižší hodnost ninjy) a začne si věřit a postupem času ukazuje že je velice schopný a rafinovaný ninja (samozřejmě je v ději zakomponováno plno vtipných scén, kdy Naruto naopak ukazuje že je "přitroublé dítě"). Hned na začátku kariéry ninjy se setkává s obrovskými problémy, které řeší svým způsobem. Po cca 100 dílech začínají filery, které nezapadají do hlavní dějové linie a nejsou nějak zvlášť zajímavé. Naruto se postupem času vyvine ve velice silného ninju a zachrání mnoho lidí, za což ho ve vesnicích po celém světě mají lidé rádi. Poté nastupuje již nadobro do děje organizace Akatsuki, která chce ovládnout svět za pomoci démonů. Děj začíná být napínavější, když i jeho hlavní sok Sasuke ukazuje svou novou sílu a Naruto trénuje, aby byl silnější a silnější. Stručně řečeno: Naruto je podle mne ze začátku víceméňě pohádka jako třeba pokemon, ale postupně získává vážnosti a hlubších myšlenek jako pohled na společnost, jak jedinec může pohnout celou společností. Naruta je určitě dobré shlédnout, jsou zde snad všechny prvky jako komedie, akce, sci-fi, "erotika", napjetí…

Na seriál se dívám na internetu online. Více na stránce http://www.hokage.cz/

A můj první obrázek Naruta, když byla po ránu trošku nuda :D

A více obrázků v celém článku!

Fotografie | Flóra - Cosi fialového

23. června 2012 v 19:53 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jedna z procházky společně s mamkou... Lezla jsem do trávy a měla jsem pocit, že mě v té trávě něco sežere :D

" Slzám dát průchod je vhodné, pláčem se zbavujeme hněvu. "


Yeah mada faka bič nemám ráda písek :D

22. června 2012 v 20:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Jop, jop. Dneska jsme byli naposledy na beach volejbalu za školu. Celkem se zúčastnilo 16 škol. Nakonec jsme skončili asi na 4. nebo 7. místě :D Co už. Ovšem velmi jsme se pobavili, užili si to, všichni se řádně vyváleli v písku, který jsme měli až v dupě :D A úspěch! Donutila jsem kamarádku co nehrála, ať nás neustále fotí. Takže fotek je víc než dost. Proto se chci s vámi podělit :P Yeahhhhhhhhhh a jedna luxusní písnička aaaaaaaa tacatááááá :P





Máte problém? Napište na Poradte.cz

21. června 2012 v 13:05 | zRzQa
Určitě se mnohým z Vás stalo, že jste si nevěděli rady. Ať se to již týkalo elektroniky, vaření, osobních problémů, sportu, školy,apod... Teď je problémům konec! Navštívila jsem skvělou webovou stránku, kde je první internetová poradna na všechny druhy otázek a píši tedy recenzi . Chci se s vámi o tento web podělit :)

+ Stránka mě zaujala, jelikož odpověď ( i dle minulých příspěvků ) jste získali opravdu za chviličku. Další výhodou je, že můžete s ostatními uživateli o vašem problémů klidně diskutovat. Jednou z podmínek je ovšem registrace, která je zdarma - takže žádný problém.
+ Web " poradte.cz " mě zaujal i po své poměrně jednoduché grafické stránky a v tom, že se na webu mohu jednoduše orientovat. Dotazy jsou rozstřízeny do rubrik, což chválím.
+ Bylo položeno již mnoho otázek a máte možnost se vracet a pročítat staré příspěvky a jejich odpovědi - stačí hledat. A kdo hledá, tak najde :)
+ Stránku najdete i na facebooku, takže můžete sledovat aktuality.
+ Na webu je zaregistrováno již přes 12 tisíc uživatelů a číslo pořád roste!
+ Mezi podmínkami stránky je i zákaz psaní vulgárních slov a napadání uživatelů. Proto na tuto stránku mohou jít jakékoli věkové kategorie.
+ Na stránce http://www.poradte.cz/ je velké množství odvětví na dotazy. Proto nemějte strach, že by tato byla pouze např.pro muže.
+ Snadno si zapamatujete adresu stránky. Patříte mezi ty, co mají velmi rychle zapomínají? Tak ještě jednou - stránka se jmenuje http://www.poradte.cz/ ! :)

- Je tam i pár otázek bez odpovědí, což je škoda. Ale myslím si, že se toto vyskytuje jen výjmečně.

Určitě víte, že takových internetových poraden je mnoho. Ovšem málo která se udrží. A právě tato poradna je už dlouho stále aktivní. Neváhejte tedy a napište svůj problém - opravdu Vám poradí. U mě máte tedy velké doporučení. Nečekejte ani minutku a doporučte tutu stránku přátelům, rodině,... Stojí to za to!


Pro mě TOP stránky

20. června 2012 v 20:47 | zRzQa
Rozhodla jsem se udělat článek ohledně webových stránek, které nejčastěji navštěvuji. Ovšem upozorňuji, že stránky nemám seřazené dle oblíbenosti. Prostě jak mě to napadlo, tak tak to je :D

Jako první tady máte slavnou stránku youtobe. Na této stránce poslouchám hlavně písničky, které mám v záložkách a jsem lná je stahovat. Proto je to pro mě jakýsi playlist. Dále mám na YB svůj kanál, kde nahrávám vdea. Sleduji také reakce ostatních a čtu si především komentáře a odpovídám :)


Další tady máme pomocníka pro mnohé z Vás - wikipedii. Je to prostě internetová encyklopedie, kde je snad opravdu vše. Stále se obnovuje, což je výhoda. Často na této strácen vyhledávám informace, třeba do školy, apod..


Stránku weheartit.com budou znát především osoby ženského pohlaví. Najdete na ní obrázky všeho možného. Od inspirace na nehty, móda, kluky, gify, depresivní obrázky, fotografie, boty, účesy, random fotkya celkově je toho šíleně moc. Takže na prohlížení a dodání inspirace je toto skvělé :)



Na uloz.to stahuju různé písničky, ovšem především filmy. Doporučuji.


A nemůže tady chybět ani nějaký ten bulvár. Když už čtu drby, tak na super.cz :D Sice občas tam píšou pořádné sračky, ale co :D


Někteří už možná mail ani nepoužívají, ovšem já jsem na mailu každý den. Odepisuji lidem z blogu a prostě každý den tam na mě vykoukne alespoň jedna zpráva :P

Jedna z neužitečnějších stránek z tohoto výběru.Na této strance najdete vše co se týká angličtiny. Jak gramatika, poslech, texty, slovíčka, rady, výslovnost,.. Prostě jedno velké doporučení.


Jelikož jsem začla hrát celosvětou hru " Geocaching" a jsem tedy kačer ( Muhehé a vy jste mudlové :D ) tak vždy si na této stránce loguji kešky. Ovšem jsem začátečník a zatím nějaký maniak nejsem :D


A nemůže tady chybět nejznámější sociální síť - facebook. Co vám budu povídat. Mám na něm jak svůj osobní profil tak i fan stránku blogu zrzka11.blog.cz. Jsem na něm denně :D


A nakonec blog.cz . Díky této doméně vznikl celý tento blog a píši na něm články, nastavuji designy... Prostě všechno :D Aktivita? Denně! :P


OTÁZKA PRO VÁS: A jaké jsou vaše TOP stránky?


Zapomenou na to, co jste jim řekli, ale nezapomenou, jak se s vámi cítili.

18. června 2012 v 21:08 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Včera jsem nějak neměla chuť psát článek. Piplala jsem se asi 2hodiny s designy a pořád jsem nebyla spokojená. Až pak, ovšem po nastavení byl akvalita otřesná. Proto jsem už z nouze dala na blog jeden jednoduchý layout ( růžový s lebkou a kvítky). A to bylo hned zdešení: " Co to máš za design? Promiň, ale ten je hnusný,... " apod.. Byl to pouze nouzoový design na pár hodin. Večer jsem už udělala nový a to je tento zelený aktuální. S ním jsem již spokojená. Bude tady tak do začátku letních prázdnin. Pak mám připravený jeden a pokuď vymyslím lepší, bude zase jiný :D

Dnes jsem byla na akci co pořádala naše škola i pro ostatní další školy. Bylo to malování s umělcem. Byli jsme na jednom zámečku a prostě si měli vybrat, co chceme malovat. Já po dlouhém rozhodování tedy vybrala místo, vyvalila se ( a díky bohu jsem měla pod topem plavky takže jsem se při kreslení hezky slunila. Chtěla jsem kreslit tužkou, jenže tužka nebyla ( asi schválně) a tak jsem šáhla ( nevím proč) po černém uhlu. Hodinu a půl jsem se pekla na sluníčku jako kuře až ten opalovací krém ze mě tekl ( a to doslova) a až potom nám jedna dobrý dušička donesla slunečník :D Pfůůů :P Na konci akce bylo o půl druhé vyhodnocení a udělení cen. Vyhrála jsem 1.místo. Sice upřímně řečeno tak extra jsem s mým dílem spokojená nebyla, jelikož mé nervy z horka způsobily i " divné črty" na papíře. Ale tak co, proč bych ji tam ty ceny nechávala. Vyhrála jsem sadu giocond (48kusů) v ceně 378Kč a potom knížku " Jak kreslit" v hodnotě 249Kč. Takže ceny byly opravdu hodnotné a jsem spokojená :P

" Láska bolí, zraňuje nás. A proto tolik milujeme ... "

Ve středu máme už poslední trénink, jelikož škola ve které trénujeme má nějaké předčasné prázdniny či co. Dnes s námi navíc naposledy trénoval náš hlavní dlouholetý trenér, který už odlétá do zahraničí. Takže to bylo celkem smutné no.. :/

Jo a ještě Vá musím něco připsat. Jak jsme s kamarádem vybírali místo, kde budeme kreslit a poté jak jsme si přenášeli lavíčku, tak kamarád šel po zadu a nechtěně šláp do takového rybíčku s rybkama a děsně si odřel nohu až do kosti. Ta lavička byla navíc děsně těžká. Já si taky hezky okopala kolena, ale ho mi bylo líto teda.. :/

A teď již konečně ta kresba ( nekritizovat :D Vím jaké tam mám chyby ) a výhry. Jo jinak to pozadí za zámečkem jsem již nestihla dodělat, ale udělala jsem to schálně ( jako by takový náčrtek) než nějaké bílé místo :) ale tak jsem spokojena :)


Pro zlepšení nálady | Meme komixy #1

16. června 2012 v 17:59 | zRzQa |  Články
Dneska je venku sice přenádherně ( vedro) ale i tak kdyby se našel nějaký znuděný či smutný jedinec, tady máte něco pro zlepšení nálady. Co? No přeci meme komixy, které začueneě zvendou alespoň o 0,5% náladu. Tak do toho! :) A jako přídavek si pusťe veselou písničku od Boba Marleyho - Lalala long :P


ZDROJ: facebook.com

Drdol | Pastelky? Proč ne :D

15. června 2012 v 19:37 | zRzQa |  Články
Napadlo mě, že začnu tvořit nějaké šílené drdoly a vy se budete moct inspirovat. Tento drdol už tady sice jednou byl, ale nedávno se mi extémně povedl a tak tady nesmí chybět okumentační foto :D Přemýšlela jse, že natočím i video jak na tento drdol, ale nějak není čas a chuť. Už mám plno dalších nápadů, tak zase za nějakou dobu tady bude další drdol.

Za chviličku jdu na inline brusle, takže s etady ukáže až později večer. Majte sáááááá a užijte si páteční večer :P


Školní projekt | Fyzika - Téma: VESMÍR

14. června 2012 v 21:11 | zRzQa
Anooo, po zhruba hodinovém klečení na zemi a kreslení, lepení, stříhání mám konečně hotový projekt do fyziky. Celkově mi to zabralo zhruba 2hod ( psaní textu, hledání obrázků, apod..). Ale jsem maximálně spokojená. Je takový neobvyklý, jelikož vždy jsem měla na projekt bílý papír a tentorát jsem to oživila a nabarvila jej na černo a udělala nějaký náznak galaxie a později i hvězd. Jak se vám líbí?

Btw. Sorráč za kvalitu, ale světlo v pokoji teď večer není zrovna mňamka a navíc foceno mobilem, tudíž kvalita = na hovno :D


Kdo chce stavět vysoké věže, musí se dlouho věnovat základům

14. června 2012 v 13:19 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravíčko přátelé, zrovna sedím ve škole u počítače a píši. Toto dopoledne je uplně divné. Ráno jsme jeli na sraz a měli jsme jít na beach volebal. Ovšem už od rána bylo všem jasné, že tato akce se ruší, kvůli počasí. Beach volejbal přece nebudme hrát v dešti :D Takže jsme jak blázni dojeli v 7:50 na sraz a tam nám učitel oznámil, že se tentokrát vracíme zpátky do školy. Pecička. Takže jsme zase půl hodiny cestovali zpátky do školy.

" Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů... "

Jelikož jsme měli věci nachystané na volejbal, tak jsme si logicky nebrali žádné knížky, prupisky, ani nic podobného. Takže jsme až doteď pořád jen seděli, kecali a nudili se ( a v mém dalším případě - spali jsme). Teď jsme už druhou hodinu na PC ( né za sebou). Ještě než jsme odcházeli do učebny, tak jsem asi na 15-20minut totálně tvrdě usnula - vyvalila jsem se na dvě židle, přikryla se košilí od kamaráda a usla :D Pak do mě jen někdo šťouchl a řekl " Zuzko, vstávej! :D Jdeme! :D ". Tak jsem s rozkřupanými zády tedy vstala a šla :D

Ale má to výhodu - teď jsem na PC dodělala další část projektu. Sehnala jsem si potřebné obrázky k tisku :D

A co mám v plánu na odpoledne? Spatlám nějak ten projekt ( na téma VESMÍR ) na papír, potom si nachystám věci na zítřek a kouknu se na nějaké učivo z matiky na opakování. Zítra píšeme z matiky. Tak aby se neřeklo, dám to snad na dva :D

" Čím míň toho vím, tím víc se učím. Čím víc se učím, tím víc toho vím. Čím víc toho vím, tím víc toho zapomenu. Čím víc toho zapomenu, tím míň toho vím. Tak proč se vlastně učím? "

Teď tak projíždím nějaké citáty a musím vám jich tady pár dát. Jsou skvělé totiž :P

" Již se známe na tolik, že se nemusíme stydět před sebou chvíli mlčet. "
" Čím víc přemítáme nad tím, co nás rozzlobilo, tím rozzlobenější jsme. "
" Buďte sami sebou! Nápodobou někoho jiného dosáhnete maximálně na průměr. "
" Dokud se budou společnosti skládat z lidí, budou se objevovat chyby, spory a výbuchy. "
" Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit. "
" Nikdo nemůže předpovědět, do jaké výšky můžeš vzlétnout, dokud jsi nerozepjal svá křídla. "
" Jediný člověk před kterým se neschováme, jsme my sami. Proto stojí za to se trochu poznat. "
" Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo. "
" Když dva jedou na koni jeden musí sedět vzadu. "
" Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

No a jinak přemýšlím, že bych natočila nějaké video. Ale DIY budou spíš až o víkendu no. Jakmile budu doma, vrhnu se na nový design :P

Tumblr_m41tq3sk7j1qbnbq6o1_500_large


Online chat | S blogerkou zRzQou 13.6.

13. června 2012 v 20:00 | zRzQa
Tak je tady opět slíbený chat. Nevím do kolika to dnes bude, ale vidím to tak do 22hod max. Začínáme! :)

Školní fotka r. 2011/2012 - 9.A

12. června 2012 v 14:39 | zRzQa
Tak dnes jsme konečně dostali všichni fotky, co jme se fotili ve škole. Všichni jsme spokojeni, ovšem nejvíce nás všechny dostal výraz Honzy ( ten co má tabulku 9.A). Ten tomu dal, ale je to luxus fotka :DDD JInak kdo by mě nepoznl, jsem v první řadě třetí zleva ( černé legíny, tygrované minišaty ). Líbí se vám fotka?

Btw. Fotku si můžete zvětšit ( pravým - Zobrazit obrázek). Ovšem foto je celkem nekvalitní, přes scaner ot bylo horší :D



Tak tedy >>> pokračujte ve čtení

11. června 2012 v 19:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnes byla ve škole nuvěřitelná nuda. Ale fakt to byl děs. Navíc mě pěkně štvalo to, že když jse na pár lidí promluvila uplně mě ignorovali - prostě jako bych byla vzduch. Takže dnešek byl velmi " komunikativní den" (ironie pro nechápavé..).

Nic zajímavé se nedělo. V němčině mě opět na vyvolala na nějakévypráění a ještě před tím řekla - pro mě již známou větu - " No na koho se tady mohu spolenout.. No tak jedině Zuzka, Adam, Vendy a Marťa.. No tak Zuzko začni " . Klasika. Už to fakt nesnáším. Proč sakra nevyvolá i ty ostatní? Že to neumí? To je snad jejich probém ne?! Proč by měly být pořád nějaké vjímky. Snad jsme si všichni rovni ne? Sice mě neznámkovala a zvládla jsem to, ovšem jde mi o princim že ano..

" Každá holka chce kluka, ke kterému může přijít s vytahaným tričkem, s neupravenými vlasy, s rozmazaným make-upem, s červenýma očima od neustálého pláče, a aby od něj jako první zaznělo: ,,Zlato jsi překrásná Miluji tě...", a myslel svá slova upřímně. "

V matice jsme něco počítali, čeština byla pohodová, protože jsem většinu času strávila psaním s kamarádkou Hankou. Na angličtinu jsme měli supl, takže jsem alespoň využila čas a vymyslela nový design a jsem spokojená!

Jo a po škole jsem byla venku no a nakonec na trénink. Bylo nás tam šest, takže extrémně "zábavný" trénink no.. :/

Možná jste si všimli, že jsem teď více aktivní na facebooku. Jste rááádi žheee? :D

Jinak jsem zjistila, že chat se nějak chytl. Další chat bude možná ve středu večer.

" Většina žen odmítá muže jen proto, aby po nich ještě víc toužili. " :D

A ještě jedna důležitá věc, kterou bych vám chtěla sdělit. Včera 10.6. 2012 byl vytvořen nový rekord na blogu v návštěvnosti. Za celých 24hodin přišlo na blog neuvěřitelných 904lidí. Minulý rekord byl myslím nějak 780lidí což je teď velký skok.Velmi děkuji.

Kresba | Úhel - Lahve a mušle

11. června 2012 v 15:10 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Po dlouhé době opět přidávám jakou si kresbu úhlem. Toto je z dneška a trvalo mi to zhruba půl hodiny. Dnešek byl celkově divný den, proto jsem se s tím upřímně čeeno moc nepiplala. Ovšem myslím si, že výsledek není až tak odstrašující :D Co vy na to?

Btw. Ovšem uplně mě štve, jak je to celé křivé :D

Teď jdu na ani ne hodinku ven a pak na trénink, ovšem ještě večer čekejte jeden článek a to deníček :P Sice s epak ještě budu učit na zítřejší test z angličtiny ( musím se aspoň trošku doučit slovíčka :D ) ovšem článek tady určitě nějaký bude ( tedy aspoň na 99%).

Otázka: Jak se vám líbil včerejší online chat? ( přes 250komentářů! - viz. minulý článek )


Online chat | S blogerkou zRzQou 10.6.

10. června 2012 v 20:46 | zRzQa
Nudíš se a nemáš co na práci? Pojď so pokecat se zRzQou! Do kolika? Zhruba do 21:30.

15.Videoodpověď

10. června 2012 v 19:13 | zRzQa |  Má videa
Tak minulý systém pokládání otázek mi velmi vyhovoval, proto v tom budu pokračovat. Pište otázky, ovšem každý tak max.10. Nebudu to nijak pozastavovat. Až budu chtít točit tak si vyberu cca 20otázek. Videoodpověď je tak kratší a myslím si, že jí shlédne tak více lidí. Já osobně bych se třeba nedívala na videoodpověď, která by měla 20minut ( viz. 13.videoodpověď :D ). Už to nebudu obkecávat - tady je video!

* Btw. Bože, to je zase náhled :D :D :D


Autorka | A zase brýle, pfů :D

8. června 2012 v 21:06 | zRzQa |  Autorka blogu
Guten Abend,
aby jste neřekli, že nejste informovaní tak mám brýle. Ano, mám sice ještě čočky a nosit je budu, ovšem správně bych měla mít i brýle, aby si oči občas odpočinuly prý. Tak jsem si tedy vybrala. Je to poměrně nezvyk ale. A tady je i fotka.Tak co vy na to? :D Je to tak děsné? :D

Bejbéé, je pátek! :D

8. června 2012 v 13:22 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
" Helouu" . Včera jsem byla dopoledne na ortodencii. Vyměnila mi gumičky a nechala jsem si je sladit ke tkaničkám bot - tedy fialové :D Takže jsem spokojená. Nechala jsem si sundat jednu děsnou pružinku, která mi rzedela celé ret z vnitřní strany. Ovšem večer to přišlo a myslela jsem, že miasi upadne celá pusa :D Děs, usla jsem asi okolo půl jedné a ráno jsem ani nešla na tělocvik (naštěstí). Teď mě už mco zuby naštěstí nebolí.

Možná by vás zajímalo, co v nejbližších dnech plánuji uskutečnit. Chtěla bych natočit dvě DIY ( téma mám již vybrané), potom natočit videoodpověď, přidat nějakou mou novou fotku a ještě něco ohledně nehtů. Dále recenze a něco z čtenářského deníku -možná- . Takže když bude nuda, mám co dělat :D

Taková menší otázka pro fotografy: NIKON vs CANON ? (Já hlasuji ppro nikon ! :P )

No a dnes odpoledne jdu ven. Uf, doufám jen, že nebude pršet.

Teď jsme měli mít o víkendu turnaj, ale protože jsme skončili tak už jako odíl nikam nepojedeme. Ale stejně si myslím, že turnaj by se zrušil tak či tak kvůli počasí. O víkendu má prý pršet.

Včera jsem byla na schůzce s jednou paní z Oriflamu a vyzvedla si svou první objednávku. Nechala jsem tam skoro 250Kč a spokojená jsem skoro na 100%. Ovšem jeden medový krém co jsem si objednala uplně divně zapáchá :/

Díky facebooku už začinám poznávat své budoucí spolužáky v prváku na gymplu. Zatím vím o cca 7lidech. Vypadá to, že bychom mohli být skvělý kolektiv :)

" Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolik lidí,že stojí za to si ji pěstovat. "

V pondělí bychom měli ve škole dostat fotky, tak jsem zvědavá zda-li budeme na té fotce vypadat jak retardi a nebo jako normální deváťáci :D Ovšem už vím, že si je všechny zarámuji! :)) Vy už máte fotky?

Jooo jinak taková menší otázečka. Sledujte facebook? Pokuď ne, přidejte se a dejte " To se mi líbí" na této stránce.

Před pár dny jsem přemýšlela, že změna s mou postavou se mi do léta moc nepovedla. Ani né za měsíc jsou prázdniny a já se k hubnutí pořád nedokopala :D Pár pokusů již bylo, ovšem neúspěšných. Asi si dám na tři dny nějaký masakr :D

" Dej každému dni příležitost být nejkrásnějším ve tvém životě. Dej každému člověku šanci stát se tou nejmilejší vzpomínkou ve tvém životě.Tak totiž pochopíš, co to štěstí vlastně je. "

Tumblr_m3v6gro8tg1qe4xemo1_500_large

Deník

7. června 2012 v 18:53 | zRzQa |  Články
Určitě jste měli stejně jako já x pokusů vést si dlouhodobě deník. Já abych se přiznala, tak se mi to povedlo až minulý rok a vedu si jej do teď.

Proč si jej vedu? Píšu si do něj události, které byly podle mě podstatné v mém krátkém životě. Něco, nač nechci zapomenout a když už by vzpomínky nebyly tak silné, otevřu jednou deník, začnu číst a prohlížet si fotografie. Navíc i do budoucna je to fajn věc, jednou se nad svými problémy pousměji a řeknu si proč jsem takovéhle hlouposti tak řešila a brala vážně. Ovšem v každém věku mají problémy jinou váhu. V 12letech řešíte to, že jste už měli být před 2min doma a " To bude zase průůser.. ", pak řešítě třeba v 15letech trable s klukama, v 18letech třeba zase maturitu či autoškolu. Pak čím jsme starší, jsou to problémy třeba s prací, dětmi.. A to už jsem zašla dost daleko. Ale chci říct to, že třeba až za 10let otevřu svůj starý deník chci si zavzpomínat na to, co jsem prožila. Proto je dobré si jej vést pořádně a né ty naše vzpomínky jen tak "odbýt" :)

Já si do deníku píši různé zážitky, problémy, starosti, pocity štěstí a smutku,.. Lepím si do něj hlavně i fotografie a obrázky, co mě třeba zaujaly nebo mají pro mě nějaký význam ( co já vím, - příklad- : Třeba obal od tatranky, kterou vám koupil váš několika letý idol :D :D Zní to směšně, ale proč ne :P ). Dále tam mám třeba písničky, které byly pro mě v nějakém období nejoblíbenějš a důležité třeba i svým textem. Mám tam i také třeba nějaké obrázky.

Prostě je to takový malý mix života za poslední cca rok. Jen už stránka ubývají a netěším se, až budu psát na svou poslední čistou stránku deníku.

Ovšem důležité je si uvědomit, že deník není povinnost. Člověk by jej měl brát, jako svého nejlepšího tichého kamaráda, kterému může cokoli sveřit. Jak často do něj psát? To je na Vás. Klidně i jednou za měsíc.

Ale důležité je si ho dobře uschovat. Protože upřímně řečeno - kdo jej najde, tak ten dotyčný je trošku v úzkých ( tedy já bych byla :D ). A to je právě ta nevýhoda papírových deníku -kdokoli jej najde, přečte si ho a tajemství jsou záhy ztracena.

Teď si možná říkáte - co je to za hloupost vést si v dnešní době nějaký hloupý deník?! Ale uznejte, má to přeci jen nějak kouzlo otevřít ten tajuplný deník a psát cokoli vás napadne a kdykoli si jej znovu a znovu otevřít a nenuceně číst.

A co když je nutné jej bohůžel zničit? Napadá mě jediné - roztrhat nebo hodit do ohně... Ale není to škoda?

Pár otázek na závěr článku... Vedete si deník? Jak dlouho? Jakým způsobem? Líbil se vám tento článek?


Video | Účes - Do divadla či na společenskou akci

6. června 2012 v 19:47 | zRzQa |  Má videa
Jak jste možná viděli minulé video, toto je pokračování, ovšem na jiné téma a to: ÚČES! Ano jedna z podstatných věcí. S kamarádkou Luckou jsme se domluvily, že mě tedy učeše. Nejdřív byl v plánu drdol, ovšem nějak nebylo moc času a tak jsme to vyřešily následovně. Výsledek byl podle mě skvělý, jendoduchý a zvládne to opravdu každý! :)

Nejvíce času podle mě zabralo to kulmování. Mám celkem dlouhé vlasy a trvalo to celkem dlouho. Lucka použila tedy kulmu, gumičku, sponky a lak na vlasy.

+ Tento článek navazuje na minulou část, kde bylo téma " líčení" :) Odkaz na článek zde →

Doba tvoření účesu byla tak 20minut :) Líbí?


Video | Líčení do divadla

5. června 2012 v 22:18 | zRzQa |  Má videa
Požádala jsem kamarádku Lucku, zda-li by mě nalíčila a učesala na jednu akci (5.6.2012) v divadle. Naštěstí mi vyhověla a tak jakmile přišla ke mě domů, jsme se mohly pustit do práce. Celou "akci" jsme točily a tady je výsledek. Jak se vám video líbí?

Líčení Lucce zabralo asi 20mnut. Video je ovšem sestříhané. Třeba s make-upem se piplala déle a také se stíny a řasenkou :) Ale výsledek byl úžasný! :) Ještě jednou moc děkuju! :)

Použily jsme: krém, make-up ( avon), řasenka ( Loreal + rimmel london + avon - super full ), pudr ( Gabriella Salvete), tužku na oči, kleštičky na řasy, tvářenku ( Fleur de sante ), korektor (essence 01)


Den na nic :D Moje nervy fakt!

4. června 2012 v 21:42 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak dnešek byl opravdu jedním slovem na hovno. Už ráno jak jsem se probudila jsem měla špatnou náladu. Navíc jsem musela jít na oční, které fakt nemám v oblibě. Ty debilní socialistické přístroje co v té nemocnici mají to je děs.

Ale tak přežila jsem to tam ve zdraví a pravé oko se mi zlepšilo na +2,5 a levé oko je stále stejné ( +0,5). Pak jsem si šla vybrat brýle. Nosím sice čočky, ovšem musím mít i brýle. Prý se to musí ob dva dny třeba střídat. Oči si mají prý odpočinou či co. A stejně jsem je chtěla hlavně na to, když se budu učit po večerech. Po celém dni s čočkami už totiž celkem bolí oči. A když budu na gymplu, tak se budu učit asi až do noci a to bude s brýlemi o něco lepší. Vybrala jsem si takové oranžovo hnědé. No pak bude foto ! :) Ale jsem spokojená. Budu je mít ovšem jen na doma :)

" Sen všetkých žien je aby sa stali snom jedného muža "

A ještě cestou do nemocnice jsem měla uplně nervy na ty lidi v tramvaji. Jedna baba mě píchla deštníkem, pak tam byl nějaký retard co se na mě divně díval. Prost uáá! Moje nervy...

No po očním jsem šla tedy ještě na chvilku domů s plánem, že do školy půjdu na 3hodinu. Ovšem měla jsem ještě půl hodinky a tak sjsem si lehla. No a co se nestalo :D Usnula jsem a probudila se v 11:03. Tak jsem vyletěla z domů a přišla na začátek čtvrté no :D Ovšem pak to začlo..

" Hovorí sa, že človek nikdy nevkročí dvakrát do tej istej rieky, ale pokiaľ máte niekoho
naozaj radi, tak tam vkročíte toľkokrát, až pokiaľ sa neutopíte... "

Ve výtvarce mě učitelka seřvala, když jsem glazurovala keramický tužkovník. Prostě mě uplně pořád buzerovala, že to je špatně, že to je tak a tak to má být. Prostě děsné kecy. Byla jsem pak už protivná, protože mi lezla krkem. Dělá, jak kdybych za těch 9let se ve výtvarce nic nenaučila. Ovšem nejvíce mě nasralo to, jak řekla " Začínám litovat toho, co jsem všechno pro tebe udělala". A já jí řekla " Já zase lituji toho, co jsem všechno pro tuto školu udělala" protože toho bylo opravdu šíleně moc, hlavně se týká výtvarné stránky. Kreslila jsem tam několikrát jak kráva třeba i do 16hod. Takže jsem se zařekla, že od teď neudělám pro školu vůbec nic navíc. Leda co se týká hudebky a zakončení roku. Ale na výtvarku už seru a z vysoka!

Pak jak si zavolala učitelka z VV všechny děcka ( kromě mě a kamarádky) na nějakou výpomoc, tak jak jsem s kámoškou kecala, nechtěně jsem vylila barvu na keramiku a zem. Mám smůla - takže jsem začala umývat :/ . A nakonec mě zase seřvala. Jak já jí nenávidím!

" Zabudni na všetky dôvody,prečo to nebude fungovať ! Ver v tie dôvody, prečo to fungovať bude! "

A aby toho nebylo málo, musela jsem se jít omluvit učitelce z hudebky, že nedorazím na čtvrteční vernisáž, kde jsem měla s holkama zpívat. Jsem totiž objednaná na ortodoncii a fakt tam musím, jelikož mi praskl drátek. A pak přišla najednou učtelka z VV a uplně se do toho přisrala a že prý " No jí ta vernisáž stejně ani nezajímá, vykašlala se na to schválně a jestli jsem to nevěděla dřív a ať to změním" a prostě takové kecy. Tak jsem se nasrala a řekla, že prostě na rovnátka musím jít a že jí do toho nic není a šla jsem,uááá. Vždy jsem jí měla ráda, ale teď jí nenávidím...

Bože, to je dneska den.

"Než se jídlo z úst dostane do žaludku, trvá to 7 sekund. Lidský vlas udrží 3kg. Penis je stejně dlouhý jako délka mužova palce x 3. Ženské srdce bije rychleji než mužské. Na jednom chodidle máme víc jak miliardu baktérií. Používame 300 svalů, abychom udrželi balanc. Stehenní kost je tvrdá jako cement. Každá žena si toto prečte za 30 sekund, zatímco muž si ještě prohlíží svůj palec. :)"

Pak celý den naštěstí vylepšila o 100% jedna dokonalá osůbka :P

Ale trénink byl celkem o ničem. Bylo nás jen osm, cvičení nic moc a navíc se mi ani nechtělo. Takže tak.. No a teď si volám na skypu a sedím. Zítra mám jednu akci odpoledne, takže se ozvu večer... Páá prcci :)


Tak a doma.. | Poslední soustředění

3. června 2012 v 16:36 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Áno tak dneska jsem dojela domů z mini soustředění. Bylo to poslední v oddílu, kde jsem přes 4roky hrála. A jak se mi tam líbilo? Musím uznat, že minulé soustředění byly lepší. Prostě bylo více času, více lidí, více aktivit a i lepší atmosféra. Tak jsme to prostě tam nějak zakončily, s trenérem jsme oslvaili jeho naorzeniny, zahráli si souftball, zašli do aquaparku a jeli zase domů.

Ovšem trhla jsem tam společně s kamarádkou Sabčou rekord :D V čem? S trenéry jsme ještě kecali do 4:15 ráno a šly spát asi o půl. Spaly jsme asi pět hodin ale pohodička :D

Vzala jsem si sebou foťák, ovšem neudělala jsem jednou fotku a za to jsem celkem naštvaná, protože jsem mohla využít alespoň nádherného parku, kde byly samé květiny. Uá :D Ale alespoň jedna menší hromadná procházková fotka.. :)