Červenec 2012

Fotografie | Flóra / Fialové kvítí u rybníku

31. července 2012 v 20:23 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tak vám přináším jednu z prvních fotek zrcadlovkou D5100 (+ 18-105VR). Musím se přiznat, že jsem chytala pořádné nervy, jelikož se chci hned od začátku naučit na manuální focení. Fotit na automat mi příjde o ničem. Tak jen cvakám a všechno mi krásně vychází. To pak ztrácí smysl si tu zrcadlovku kupovat. Takže jsem se hezky trápila na manuálu. To ostření je celkem záhul zvláš't, když si nevezmu čočky - tím pádem nepoznám uplně na 100% v tu chvíli, zda-li to ostré je nebo není :D

Takže mi vyšly asi z padesáti fotek jen tak dvě nebo tři fotky. Zbytek rozmazané :D Ani tato není dokonalé ostrá, ale tak.. Začátky jsou kruté :D


Baby je doma! Zbožňuji tě! :*

31. července 2012 v 12:17 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tak děcká, baby už dorazila, já jsem vysolila 18tisíc a čááu kámo :D U rozbalování jsem myslela, že se asi nedočkám. Pak jsem se bála, že mi něco spadne, tak hezky pomalu a opatrně. No prostě uplně uáááááá jak jsem jí viděla. Takže tohle je má první fotka. Jop, to ostření nic moc, ale tak na manuálu se začínám učit. Proto to berte s rezervou tu fotku :P No není užasná?

Btw. Šetřila jsem asi přes rok kdyby to někoho zajímalo :)

D5100 + 18-105VR


Soutěž | Hlášky z filmu

31. července 2012 v 9:11 | zRzQa
Napadla mě taková malá letní soutěž. Pro ty, kteří se třeba zrovna teď nudí a nemají co na práci jsem vám sem napsala známé hlášky z filmů a pohádek. A co teď?

OČ JDE? Musíš uhádnout, z jakého filmu je daná hláška. Pak mi zašleš na email: zzrrzzkkaa11@seznam.cz v přesném pořadí pod sebou názvy filmů. Když nebudeš vědět, tak napiš třeba " Nevím" nebo udělej jednoduše čárku " - ".A k mailu napište svou přezdívku a adresu blog/ webu. Do předmětu napiš " Malá letní soutěž" .

Ten kdo bude mít nejvíce správných odpovědí vyhrává 3denní reklamu na mém blogu v menu. Když to budete mít správně všichni, tak všichni do jednoho budete mít reklamu u mě na blogu.

A teď ty hlášky...

" Takže von se ten most při teplotě 30stupňů Celsia roztáhne vo 17metrů?! "
" Sherman 42 Malabie Sydney... Sherman 42 Malabie Sydney.. Zase si to pamatuju! "
" Jsem malej, ale šikovnej! "
" Máchale, spadlo ti to! Asi vítr ne? "
" Vašu piču jsem taky neviděl a věřím, že ju mate! "
" Ale tatí... Co je?! Matýsek se posral! "
" Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plávat plávat plávat... "
" Žán přines mi okno, chci se podívat do zahrady"
" Manželka: Maminku přejelo auto. - Manžel: Když se daří, tak se daří! "
" Chňápeš prde? Chňáá-peš pr-de-e? Jo já to chňápu.. "
" Tatí a prdí taky hadi? "
" Já že jsem tajtrlík?! Ty jseš tajtrlík! "

Své odpovědi zasílejte do 3.8. 2012 do 18hod !


Zubař + ortodoncie = zlo

30. července 2012 v 19:48 | zRzQa
Věc, která mě opravdu dokáže zvednou ze židle je mezerník. Ano, ta hnusná podlouhlá klávesa, která mi už pěkně dlouho blbne a neustále vynechává. Ale budu optimista - jsou i horší věci.

Dnes byl opravdu " zábavný" den. Ráno jsem vstala něco před devátou a za chvilku jsem vyrazila k zubaři. Nemám zdání proč, ale byla jsem nervozni a to jsem měla jít jen vrtat zub. Při trhání jsem přitom byla uplně klidu, tak nevím proč mě taková prkotina rozhodila. Ovšem bylo to celkem nepříjemné. Dala mi sice malou injekci, ale než začla působit tak si už hezky začla vrtat. Takže paráda. Když jsem vycházela z ordinace, tak až potom jsem necítíila polovinu úst. Horší zpráva byla ta, že hned od zubařky jsem jela na ortodoncii. Tam mi rovnátka utáhla, dostala jsem konečně nové gumičky ( Tentokrát mi poradila babička - líbí se jí vždy ty světle modré. Tak mám tedy světlé modré :P). Ovšem nakonec mě v ordinaci pobavila, když se mě zeptala " Škrábě tě nějaký drátek nebo tak?" A já já jen odvětila " Já to stejně necítím :D ". Injekce totiž ještě stále účinkovala :D

Měla jsem luxusní obídek. Rozxmixovanou zeleninovou polévku a bramborovou kaši :D Mňam :D

Tak už píšu z jiné klávesnice. Nechala jsem si tento článek rozepsaný a už válím. Yeah, to je jiné psaní, když vám 100% funguje mezerník :D

Jo neměl by někdo zájem o Playstation2? Je nepoužitý, pouze otevřená krabice, jinak všechno příslušenství je v sáčku nepoužité. Cena okolo 1800Kč. V případě zájmu pište prosím na mail zzrrzzkkaa11@seznam.cz a domluvíme se ještě na ceně.

A jaká je hlavní novinka za poslední dva dny? Včera jsem konečně našla v e-shopu svou baby ( ta má milovaná zrcadlovka co chci - od teď se jmenuje baby :D ). Takže jsem si jí ihned objednala. Sice jsem udělala malou chybu a to, že jsem se nekoukla i do jiného obchodu, kde byla už také dostupná a za nižší cenu, ale už to nebudu řešit. Dnes mamce došla sms, že objednávka je již naložena a do dvou dnů bude dovezena. Takže buď zítra nebo ve středu budu už mít baby :D Yeahhh :D Jsem uplně happy z toho a jsem šíííleně mega moc nedočkavá.

* Btw. Výslovnost u " Baby" je [ bejby] :)

Nakonec mě to vyšlo na 18 499Kč. Poštovné je zdarma, takže aspoň tak. Původně jsem měla platit 17 690Kč, ale jak jsem již psala - je to objednané a za chvilku jí mám doma :P

" Nepozeraj nato, čo si o tebe myslia ľudia. Rob to, čo ťa robí šťastným "

A co ještě si hodlám dokoupit až budu mít dostatek financí?

> Obal ( mám už vybraný a výjde mě na 722Kč )
> 16GB paměťová karta ( Kingston Secore, cena: 249Kč)
> Dálkové ovládání ( Nikon ML-L3 IR, cena: 490Kč)
> Stativ ( zatím nemám vybraný, ale chtěla bych tak do 1500Kč)
> Zrcadlovka ( tělo + objektiv, cena 18 499Kč - ZAKOUPENO )

Takže šetřit budu ještě dlouho, než to všechno dokoupím, ale do konce roku bych snad vše měla mít :)

Asi jste si již všimli, že je na blogu nový design po dlouhé době. Již včera jsem jeden tvořila, ovšem po nastavení na zkušební blog jsem byla zhrozena. Sice design se mi hoodně líbil, ale po nastavení děs. Tak jsem se do tvoření pustila znova a to dnes. Vytvořila jsem tento design nejdřív v tmavě zelené a ten vypadal dost dobře, jenže jsem chtěla změnu a vybrala jsem si červenou barvu a celý design jsem předělala. Sice je skoro stejný jako ten zelený, jen je do červena a jsem spokojena. Jen ještě musím dodělat pár vychytývek a doopravit nějaké chyby v menu :) Líbí se vám?

" Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo. "

OTÁZKA: Jak si užíváte prázdniny? Kde jste už všude byli?

Jinak první polovina prázdnin je již daleko v háji. Děs jak to utíká... Vsaďte se, že ani si to neuvědomíme a bude 1.září.. :/ A zase škola... Proboha já jsem vůl, proč tady píšu o škole? Koho to zajímá? :D A víte co? Užívejte si prázdniny dokuď to jde! :)

A jeden vtípek na konec...

" Přijde blondýnka do sexshopu a ptá se: "Kolik stojí ten modrý vibrátor?"
"čtyřista korun." odvětí prodavač.
"A za kolik je ten zelený?"
"Ten je za sedmset korun."
"No a kolik stojí ten červený?"
"Milá slečno, to je ruční hasící přístroj."

S láskou vaše Zrzana :*

Tumblr_m0xib65xmi1qh97ogo1_500_large

Hej, hej nečum! Drž hubu ! :DD

28. července 2012 v 18:34 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
* UPOZORNĚNÍ PRO TY, CO NEVÍ O CO GO: Byla jsem teď 14dnů na táboře. Takže všechny články za poslední dva týdny byly přednadstavené. Tento článek se bude týkat tábora :)

Zdravím Vás pozemšťané!


Už jsem se Vám vrátila. Jistě jste nedočkaví na nový článek ( muhehé jsem táákhle sebevědomá :D) a hlavně na co? No na fotky přece! Ale já sama byla na ně zvědavá, co všechno tedy vyšlo. No tak to zkusím nějak sepsat, ať to má alespon částečně hlavu a patu, co vy na to?

Jídlo bylo dobré.
Hry byly většinou skvělé.
Modřiny jsou.
Škrábance taky jsou.
Počasí ušlo.
Nějaké dvě čisté trička zbyla.
Kufr jsem zavřela ( po mnoha nadávek)
Sladkosti jsem všechny snědla.
Přibrala jsem? Zatím nevím.Asi jo.
Fotek je přiběřeně dost.
Klíšťata jsem neměla.
V noci jsem se nebála
Baterky vydržely.
Zážitků celkem dost.
Umývání nádobí jsem si užila až až.
Tekla skoro vždy studená voda.
Umím cha-chu (tj tanec)
Jsem pokročilý amatér v ping pongu
A to by asi stačilo... :D

No a pár keců, které v táboře zazněly..

" Drž hubu - Nečum - Ale pšššt! Spěte! - Večerka! - Budíček! - Obééééd! - Svačinááááááá! -
Barbíny jsou hvězdy,barbíny jsou naše hvězdy, barbíny jsou nejlepší, hej hej! "


A teď již ta zábavnější část a to jsou fotky. Ale pozor! Nejspíš Vás čeká i video, jenže to zatím ještě není ani rozděláno, takže spíš ho uvidíte až někdy později a nebo taky v souhrném video letních prázdnin 2012! :)

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU !

Ách jo, už se to blíží.. :D

27. července 2012 v 19:53 | zRzQa
Nevím proč, ale mám takový pocit, že takhle nějak zítra dorazím domů z tábora. Kufr bude narvaná ještě víc, než jsem odjížděl az domu :D Sakra.. :D Taky to tak máte? :D A co, už se mě nemůžete dočkat kolouši že ano? :D Užzítra čekejte článek a fotky a áááá. Budu mít ho hodně co napsat :P Majte sááá :P


Cestovní ruch

26. července 2012 v 13:58 | zRzQa |  Články
Možná jste se ještě před půl rokem rozhodovali, na jakou školu nejspíš půjdete. Mluvím o mladých lidech, které v dubnu dělali přijímačky. Určitě je tady mezi vámi někdo, kdo jde na školu se zaměřením na cestovní ruch. Ovšem některým to třeba až tak moc neříká, nebo víte jen ty základní věci. Ovšem oč tedy jde?

Co říká zkráceně wikipedie.cz o cestovních ruchu?
Cestovní ruch zahrnuje množství služeb, například dopravních, informačních, stravovacích a ubytovacích, ale také průvodcovských, zábavních, kulturních, pojišťovacích a tak dále. Proto je oblast cestovního ruchu také jedním z největších zaměstnavatelů a poskytuje jak zaměstnání trvalá, tak také sezónní a příležitostná. Na přímé služby cestovního ruchu navazují také různá kulturní a sportovní zařízení, slavnosti a festivaly a mnoho dalších.

Moje mamka pracuje v cestovní kanceláři a vyzná se v tom opravdu skvěle. Proto jsem jí položila pár otázek.

- Jak dlouho se tomuto zaměstnání věnuješ? " Práci v cestovních ruchu se věnuji zhruba 14let. Pracovala jsem pro dvě cestovní kanceláře. "
- Co konkrétně ve svém zaměstnání děláš? " Pracuji jako vedoucí cestovní kanceláře a věnuji se prodeji zahraničních a tuzemských zájezdů, prodeji autobusových,vlakových jízdenek, letenek. Komunikuji se zákazníky, dále odbavování zájezdů, tvorba letáků, podklady pro reklamu, dozor nad studenty, kteří vykonávají praxi v CK (tj. CK - cestovní kancelář), práce s penězi,...
- Jaké vybavení je nutno k práci mít? " Mozek ( :D ), počítač, znalost v programech, znalosti zeměpisu, nutná znalost anglického jazyka a popř. dalších jazyků."
- Jaký charakter by měl mít zaměstnanec CK? " Ochota, vstřícnost a úsměv na tváři :-) "
- Baví tě komunikovat s lidmi? " Ano, baví. Práce s lidmi je sice náročná, ale zajímavá. Sto lidí - sto chutí. "
- Co tě dokáže v práci vytočit? " Šéf a protivní klienti :D "
- Které země patří k nejčastěji navštěvovaným? " V letošní letní sezóně 2012 je největší zájem o zájezdy do Chorvatska, Turecka, Bulharska, Itálie, Řecka. "
- Do práce chodí i mladí studenti na praxi. Jakou práci jim zadáváš? Jaké nevýhody to pro Vás zaměstnance má? " Nejdříve se studenti seznámí s nabídkou prodeje zájezdů, s chodem CK. Nabízejí klientům katalogy, zpracovávají letáky do výlohy, zabývají se příchozími e-maily s nabídkami zájezdů a poptávkami klientů. Tuto méně náročnou práci jim zadávám proto, protože nemají ještě mnoho zkušenosti a každý musí jednou získat praxi. Později se už učí pod našim dozorem sepisovat cestovní smlouvu na zájezd a další...
- Je lehké sehnat zaměstnání v cestovní kanceláři v této době? "Přes sezónu se nabírají brigádníci do call centra, kde si klienti objednávají zájezdy přes telefon ( možnost 24hod denně), ovšem tuto práci mohou spíše získat lidé s praxí. Ale v této době je sehnat práci často obtížné. "
- Když má člověk dostudováno, jak se ke stálému zaměstnání dostane? Co musí ještě navíc absolovovat? " Aby zaměstnanec CK mohl lépe prodávat zájezdy, pořádají cestovky tzv. info cesty, kdy zaměstnanec pozná příslušné země, hotely, které potom klientům nabízí. Ovšem toto je možné, až když je člověk zaměstnancem. Dále je možnost pracovat jako delegát v cizině, kdy získá zkušenosti a praxi."
- Je tato práce náročná? V čem? " Je náročná psychicky. Člověk musí mít hodně trpělivost a v práci je od rána do večera. A pracovní doba v CK je od 9:00 do 18:00. "

Jak vidíte, možná jste se něco nového dozvěděli a možná také ne.

Otázka: Studujete někdo obor cestovní ruch? Baví vás to? Proč jste si právě tento obor vybrali?

Děkuji mé mamce, za vyplnění :P Byla u toho celkem sranda :D

Pro zlepšení nálady | #3

25. července 2012 v 11:55 | zRzQa
Božínku, mě to někde zabije ty komixy :DDDDDDD


Oh my God! Beautiful boys (cast no.7)

23. července 2012 v 10:28 | zRzQa |  Články
Dámy, přináším vám Váš velice oblíbený typ článku! Myslím si, že podle úvodní fotky to všem došlo, že ano? :P Tak jdeme na to! Více v celém článku a pište, který je pro Vás ten top! :)

"Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale
to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat."


Kvíz znalostí

21. července 2012 v 18:19 | zRzQa |  Články
Nemáš co na práci? Škola sice už skončila, ale nechceš, ať tvé mozkové závity ochabnou? :P Tak si udělej malý kvíz. Neměj obavy, výsledky si můžeš nechat pro sebe. Říkám předem, že odpovědi najdeš v celém článku. Ale nepodváděj, nemá to pak smysl :)

1) Jak se nazývá otvr v úlů, kterým vylétají včely?
2) Kolik červených čar je na hřišti pro lendí hokej?
3) Jak sejmenovala holčička, která se v knize anglického spisovatele Lewise Carrolla ocitla v říši divů?
4) V kterém roce se SSSR zapojil do 2.světové války?
5) Ve kterém roce proběhla Velká říjnová socialistická revoluce?
6) Která anglická řeka je nejdelší?
7) Napište čtyři základní krevní skupiny.
8) Jak se jmenuje diamant, který je vsazen do britské královské koruny?
9) V jaké evropské zemi se ve školách kromě úřední francouzštiny učí také místní řeč mongolština?
10) Kdo vymyslel slovo robot, které se dnes používá v Evropě?
11) Který chemický prvek se v latině nazývá natrium?
12) Joseph Ratzinger byl 19.4. 2005 zvolen papežem. Pod jakým jménem?
13) Co pronesl Caesar, když se svou armádou překročil řeku Rubikon?
14) Jak se nazývá celosvětové setkání skautů?
15) Kolik gigabajtů je jeden terabajt?
16) Které středověké nemoci se říkalo " černá smrt" ?
17) Kolik váží disk, kterým hází při závodech muži?
18) Co je to deviace?
19) Co je to etologie?
20) Při jaké teplotě zamrzá mořská voda?


Parfém " Vera Wang - Love struck "

20. července 2012 v 10:56 | zRzQa
Tento parfém mi přivezla teta z Kanady když k nám přijela do ČR. Pracuje s kosmetikou ( především Dior,apod..) a musím uznat, že s vůní má opravdu vkus. Strašně krásně voní a uplně jí zbožnuju! :P A nejvíce mě ovšem zaujala jak svou vůni, tak i designem. To balení a uáááá :D

No uznejte, že je to nádhera? Sice jsem si jí fotila přímo pro tento článek, ovšem jak jsem zjistila, na obrázky z internetu to nemá :D Proto jsem čerpala z google.com ( jak jinak že :D ). Ale nejvíce mě mrzí, že nemůžete cítit, jak božsky voní. No jo, článek hold navoňat nejde :D

Cena (#3.4.) : 78.00 $ (cca 1600Kč )


Recenze | Sluchátka " Koss Porta Pro"

18. července 2012 v 14:18 | zRzQa |  Články
K Vánocům jsem dostala sluchátka Koss Porta Pro a napadlo mě na ně napsat recenzi. Určitě je všichni znáte, ale né třeba každý je má.

OTÁZKA: Vlastníte tyto sluchátka?

Má recenze: " Sluchátka mě ze začátku poměrně překvapila svou funkčností a to, jak se skládají. Za pár dnů jsem si na to ovšem zvykla. Ze začátku jsem měla pocit, že se asi zlomí :D Musím ovšem uznat, že jsou velmi pohodlné. A tady je menší shrnutí v kladech ( + ) a záporech ( - ) produktu Koss Porta Pro. "


+ Kvalita hudby
+ Nízká cena
+ Skladnost a funkčnost produktu
+ Design sluchátek se mi líbí
+ Pohodlnost
+ Doživotní záruka
+ Možnost nastavení přítlaku na uši ( = nepadají )

- (!) Ostatní slyší vše, co posloucháte za hudbu. Vysoká venkovní hlasitost ( či jak to nazvat :D )
- Některým se mohou vlasy o sluchátka zachytávat
- Samy se složí při sundání z hlavy

Cena produktu na internetu se ovšem pohybuje ve velkých rozdílech. Na heurece jsem našla ceny sluchátek na jedné prodejně již od 191Kč (Ovšem velmi silně pochybuji o kvalitě sluchátek. Ale co tak čtu reakce zákazníku, tak jsou spokojeni a málo kdy je nějaká stížnost, takže možné je vše, že i tento výrobek, co je téměř zdarma - nizká cena- je kvalitní). Ale průměrná cena je tak okolo 600-900Kč dle nabídek na internetu.

ANKETA - V září nastupuješ do... ?

17. července 2012 v 8:47 | zRzQa |  Články
Dlouhou dobu na blogu nebyla žádná anketa. A zajímalo by mě, do jakého ročníku od zářív nastupujete vy. Proto hlasujte v anketě, klidně pište i komentáře.

OTÁZKA: V září nastupuješ do... ?

Btw. Já nastupuji do prváku na gymnázium :)


Pro zlepšení nálady | #2

16. července 2012 v 13:14 | zRzQa
Nebudu to nějak obkecávat - přeji příjemn pobavení :D Alespoň malinkééé... No táááák :P Více v CČ !


DIY - Vylepši nudnou krabici

15. července 2012 v 9:23 | zRzQa

Máš někdy pocit, že něco ve tvém pokoji potřebuje oživit? tak začni třeba u krabic. Zkoukni toto DIY video a třeba získáš alespoň malou inspiraci :) Doufám,,že se vám toto video bude líbit :)

Balím se. Moc věcí, malý kufr :D

13. července 2012 v 17:02 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Nuže... Mám sice nový kufr, ale příjde mi, že je malý :D Nebo spíš mám nějak moc věcí. Jedu sice na 14dnů pryč, ale i tak :D Ale budu optimista! Všechny věci co mám nachystané využiji ( soudím dle minulého roku). Takže věcí mám přesně otlik, kolik bych měla mít. Možná triček je více, ale tak raději víc než mín.. :D

Ale když se na to kouknu jinak, mělo by se to tam vlézt. Je tam plno drobností,které schovám a nacpu (?) nějak do taštiček, takže pohoda. Jen ty gumáky jsou trošku maxi :D

*A pro ty, co neví o co go tak - zítra dopoledne odjíždím na 14dnů na tábor :)

Neměte strach, že by na blogu nic nebylo. Pilně jsem přednadstavovala a čeká vás asi sedm článků. Vychází to většinou ob dva dny. Ale spíš je to nepravidelné no. Ovšem pište dále, já si potom vše přečtu do poslendí tečky :P


Ovšem během toho jak tady nebudu,klidně pište maily. Jen na odpověď si chvilku počkáte, ale pozor - dočkáte se! :) Můj mail: zzrrzzkkaa11@seznam.cz

Zítra už asi ráno nic psát nebudu ( no ikdyž.... :D ) a raději se rozloučím už teď. Takže.. Majte sá, užívejte prázdniny a za dva týdny mě tu máte :) Miluji Váááás :*

Btw. Díky tomu, že není zrovna příznivé počasí a je celkem chladno, tak ss zítra vezmu na sebe nejobjemnější věci - tj. bunda, rifle, tenisky :D


** !!! A důležité věci na přežití? :D Sluneční brýle, baterka, spacák, oreo a off :DD

Bez nápadů a bez kalhot

11. července 2012 v 16:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím Vás puberťáci,
prázdniny jsou v plném proudy a každý si je jisto jistě užívá po svém. Někdo je na dovolené a čáchá se v moři, další je raději doma na zahradě v bazénu, jiný je v lihu ( :D ) a jiný (třeba já) jsou nebo budou na táboře. Áno, přesně tak.Tento týden v sobotu odjíždím na 14dnů na tábor. A představte si - studená voda, příroda, bez elektřiny, pod stanem,.. No prostě paráda :) Neskutečně se tam těším :)

A jak to bude s blogem? Asi jste si všimli, že přes prázdniny je tady poměrně sucho. Poslední dny jsem přednadstavovala články na dobu, kdy tu nebudu ( tedy těch 14dnů) a mezi tím jsem nestíhal apřidávat nějaké aktuální články na blogu. Tak píši až teď kdy mám volnou chvílku.

" Kdo dává tvým rtům úsměv, dává tvému srdci život. "

Hakunama tata :D

Co jsem ku příkladu dělala dnes? Ráno jsem ( ráno :D v 10hod) jela s přítelem na kole. Potom obídek u babi a za hodinku a půl vyrážím do kina s holkama na přepremiéru filmu " Bez kalhot". Šíleně se na to všechny těšíme ( i z důvodu, že tam hraje ten sexouš :D ). Takže pak čekejte recenzi na film! :)A večer jsem měla jít asi v 21hod na brusle, ovšem venku je fujhnusble počasí tak to vypadá bledě.

Maminko, mám jen 8mm, ale mám všechny moje orgány. Miluju zvuk tvého hlasu, vždy když ho uslyším, pohnou se mi všechny kostičky v těle. Zvuk tvého srdíčka je moje nejoblíbenější melodie.
2. týden:
Mami dnes jsem se naučil jak si mám cucat paleček, kdyby si mě viděla, řekla by jsi definitivně že vypadám jako miminko.. ještě nejsem dost velké na to, aby jsem mohlo opustit můj domeček..Je tu krásně a teploučko..
3.týden:
Víš co, mami? ..jsem děvčátko, doufám, že tě to potěší, chci, aby jsi byla šťastná protože nemám ráda, když pláčeš, tvůj hlas zní tak smutně a já pláču s tebou i když mě neslyšíš..
4.týden:
Mami, moje vlásky už začaly růst..Jsou však ještě malinké, ale pěkné..Používám tento čas na cvičení..Už umím pohnout s hlavičkou, pohnout s prstíky, i ručičky a nožičky umím vztáhnout ,ale mám ještě dost času..
5.týden:
Byla jsi dnes u doktora. Mami, on ti lhal, říkal ,že nejsem ještě žádné dítě..Mami, já jsem dítě a jsem TVOJE dítě..mám city..Mami, co je to potrat?
6.týden:
Zase poslouchám doktora, působí tak chladně a bez srdce..Někdo se mi vkrádá do mého domečku..Doktor tomu říká jehla..Mami, co to je? Strašně to pálí! Mami, prosím tě, řekni mu ať přestane! Mami, já od tebe nechci odejít! MAMI POMOZ MI!!! Mami prosím..Ubližuje mi to! MAMI!!NEEE!!!
7.týden:
Mami, mám se dobře..jsem v nebíčku a Pán Bůh mě drží v náručí..Vysvětlil mi co znamená potrat...
Mami.. proč jsi mě nechtěla...??

Můj plán, že do doby než odjedu na tábor vytvořím nový design se jak si nedaří. Nemám nápady a když něco tvořím je to ke zvrcení :D

Už mě to zase přestává bavit, ukončuji tento článek a ozvu se něvím kdy :D Ale do soboty určitě! :P báááj :)

Tumblr_lidl9xfzfh1qbdgk6o1_500_large

Fashion | Summer underwear

7. července 2012 v 14:29 | zRzQa |  Články
Netušila jsem, jak jinak to nazvat. Jakési letní spodní prádlo - respektivě tedy taková spíš látková podprsenka? :P Strašně dlouho jsem jí chtěla a v terranově jsem jí pořád okukovala. Až dnes jak jsem ša kolem a viděla, že je slevněná tak jsem si vzala tři kusy ( Díky mami :D ). Jedna stála pouhých 49Kč a jsem spokojena. Je to pohodlné, není vám v tom horko - noprostě pecka :) DOPORUČUJI !

Cena: 49Kč (kus) | Obchod: Terranova

"Odlišné názory" - Téma: Brigáda

5. července 2012 v 19:01 | zRzQa
Jistě jste už před prázdninami uvažovali o nějaké brigádě, ale jak jste se mohli někteří přesvědčit, není tak lehké sehnat si brigádů. Ptala jsem se tedy členů klubu " odlišné názory" a jak vidíte, brigád je bohůžek málo a další hlavní faktor je věk.

OTÁZKA I PRO VÁS: Máte brigádu?

Muffin 14let
Brigádu jsem chtěla, ale je mi jenom 14 let a narozeniny mám v říjnu , takže to byl docela problém.Nakonec ale brigádu mít budu.Táta pracuje v tiskárnách a hledaly nějaké brigádníky, a protože tam táta pracuje tak mě tam vzali.Budu tam chodit celkem 14 dní :)

Helpg.blog.cz
Brigády bych se neštítila, ba naopak bych ji brala s otevřenou náručí. Bohužel brigád je málo a patnáct let oslavím až letos. Tudíž mi nezbývá nic jiného, než se po nějaké té brigádě kouknou až příští rok.

Em* - music-in-my-life.blog.cz
Brigádu nemám. Ze zákona ji mít ještě nemůžu, jelikož mě nebylo 15 :/

Duckita; never-sweet.blog.cz
Brigádu na léto jsem nejdřív sháněla, ale nakonec jsem to z několika důvodů vzdala. Hlavní a nejdůležitější důvod, na prázdniny již mám plány úplně jiné a popravdě moc času tedy nemám. Dalším důvodem je asi ta moje lenost a neschopnost něco si sehnat. Ale tak zatím mi to nevadí. Příští rok to zkusím zas a uvidí se. Jinak nejradši bych dělala brigádu třeba někde u stánku v kempu, jako průvodce na nějakém hradě nebo bych zkousla možná i nějakou tu prodavačku či práci se sklizní. Jinak všem přeji, ať si prázdniny maximálně užijí!

Mara Rose - http://tvorime-zde.blog.cz/
Hledala jsem brigádu na srpen, jelikož mi bude 15 let až pátého a bohužel jsem nic nesehnala. Možná půjdu česat ovoce na plantáže jako minulý rok, ale je to hrozná práce, navíc špatně placená. Docela mě to ale štve.

Naprší a uschne po 3x ? :D

4. července 2012 v 17:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dobře, dobře neukamenujte mě :D Už píšu článek! Wuáááááá slavá že? :DAle prostě pochopte mě, já mám prázdniny a fakt se mi nechce moc sedět přes den kdy je krásně u počítače. Jsem pořád někde fuč :D Nejsou nápady ( a ani se mi žádnéé nechce vymýšlet, není chuť a čas :D ). Ale začnu hezky popořadě :D

Tákže už jen do zítřka beru antibitoka,uff :D Minulý týden jsem byla v pátek u doktorky. Už tři dny jsem byla opravdu honě nachlazená. Měla jsem kašel a megaukrutnou rýmu tak jsem tam šla, ať mi dá n ějaký kouzelný prášek :D No vytasila na mě antibiotika - pecičká :D Ovšem žiju ve zdraví a lásce do teď :D

" Život je smutné jeviště a člověk musí hrát, když mu srdce krvácí musí se umět smát.Koukni se
na věci s humorem a pak se už budeš smát všemu, protože nepoznáš co je humor a co ne. "

Včera jsem si šla udělat hezky do banky pořádek s účtem. Debilové fakt :D Pořád mi blbnul výběr z účtu z bankomatu. A teď zjístím, že od ét doby co mám novovou kartu 15+ tak tam mám pouze týdenní limit při výběru :D Lol, tak jsem to hn dzměnila na denní. Ovšem bude to tak do 48hod, zítra to jdu zkusit.

A ta nejlepší zpráva je, že to vypadá veeelmi nadějně se zrcadlovkou! Mám našetřeno nějak 16tisíc a zbytek mě naštěstí doloží mamča, takže snad už tuto sobotu bude moje druhá láska, nikoneeeeeeeeeeeeeeel :D yeah bejbééééééé :P Snad to tedy výjde. Alfa obchod to jistí :D

" Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů... "

Zítra a pozítří jsou ty trapné státní svátky :D Jako já to neřeším, volno máme my školáci tak či tak. Jen rodičové si aspoň oddechnou ( od práce možná, od nás ne že? :D )

Jooo málem bych zapomněla! :D Mám photoshop :D Je ot teda fuška se v tom vyznat, navíc když já jak chytrák to mám v angličtině žeeee jo :D Takže to chytám vždy nervy. Ale tak pár hovadinek jsem už upravovala. Žádná slává dámy a pánové :D Ale aby tento článek o mega "ničem" tak je tu pár fotek :D

PS: A nebombardujte mě v komentářích :DD Maňanáááááááááá :D

" Zuzanka papala u bbabičky borůůůvečky :D A pak upravovala ve fotošhopííííííííku :DD "

" Vidíte? Už jsem z toho vašeho bombardování zmodrala a už i žloutnu! :D "

" No a toto jsem si pořídila k posteli :D Abych neumřela :D "

Jo a bobani, jak si užíváte prázdnin? Doufám, že na 110% ! :P A neseďte u těch počítačů, není to zdravé! Ha a proto valím ven, čau! :D

To horko je děs :D

1. července 2012 v 15:29 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Lidi přiznávám, vůbec nic se mi nechce. Už uklízím s přestávkama několik hodin celý stůl
a pořád to nějak neubývá. Je mi vedro, na bazén nemůžu, protože ještě musím
dobrat antibiotika a už mi z toho horka fakt jebe :D Proto nevím kdy bude nějaký
článek :D Možná až naprší a uschne :D Báááj