Listopad 2012

Fotografie | Autoportrét (30.11. 2012)

30. listopadu 2012 v 16:59 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Dnešní odpoledne jsem měla plán, že bych šla na chvilku fotit ven. Ale byla tam celkem drsná zima, chvilku pak pršelo a počasí stálo za houby. Tak jsem nafotila něco málo doma. No nakonec jsme se vyfotili najednou i s bráchou, to zas bylo :D Buď jsem vypadala divně já, pak zas on :D Lol :D Ale nakonec jsme se shodli :D A tady je alespon jedná má fotka :) Co na ní říkáte?

Mimochodem, dnešek byl super. Sice jsem psala test ze zeměpis (nejhůř bude 2) a potom z matiky (ta se nepovedla), ale potom jsme měli dvě hodiny přendášku ohledně AIDS (+další např. sex, ochrana, nemoci, ujasnili jsme si všechny možné pojmy,atd..). Bylo to zajímavé :) Pak byl tělocvik, kde jsem necvičila a nakonec němčina, kde nás bylo sedm :D Tak jsme poprvé kecali s profesorkou, je super :))

"Humor je nejdůstojnější projev smutku."


Deník bažanta | 27.11. (+fotografie)

27. listopadu 2012 v 19:35 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Čauky, ikdyž mám toho na naučení mnoho, tak jsem si právě teď chtěla najít čas na napsání krátkého článku. To jsem ale hodná, co? :P

Jo jen taková menší novinka. Můj včerejší plán byl, že půjdu spát v 23hod. Ono by to i vyšlo, jenže ve 3/4 jsem ulehla s notebookem do postele a projížděla blogy apod. A v tom jsem dostala nápad, že si založím fotoblog na blogspotu. A tak se stalo. Do dvanácti jsem vymýšlela adresu, vytvářela jednoduchý design a psala první článek. A tak můj plán, že půjdu brzy spát, nevyšel. Ale mám photoblog! Yeah :D

A ještě ke všemu jsem vlastne večer fotila noční oblohu. Oh, to byl tak pěkný pohled. Ovšem fotila jsem z ruky, což nebylo nic jednoduchého. Ach já chci stativ. Včera jsem pak ještě dalších 20minut hledala na internetu stativ, to víte, narozeniny se blíží :D A zjistila jsem, že stativy tak do 1500Kč jsou celkem na dvě věci, protože stativ vypadá, jako kdyby se měl za chvíli zlomit a hlava nevypadá moc slibně :D Když už si jej budu kupovat, chtěla bych do něj dát alespon 2500Kč. No, snad to výjde aspon do Vánoc a rodina mi přispěje :D

A jak válčím ve škole? No, musím oslavit úspěch. Ze čtvrletky z matiky, na kterou jsem se učila skoro tři hodiny (ale nebojte, měla jsem co cbvilku tak 10minutové přetsávky :D ) jsem nakonec dostal trojku. Ani neívte, jak jsem byla happy. Pro mě je matika celkem boj a pro jiné je trojka jedna z nejhorším známek, ale já nechtěla dostat 4 či 5, takže se ot povedlo. Jsem spokojená.

Jinak v dalších předmětech je to jak na houpačce. Někdy se hold daří, někdy zase ne.

Nezapomeňte, že do pátku můžete hlasovat pro svého favorita v fotosoutěži! :)

Zítra mě čeká testík (hned nultou hodinu, pfů) z biologie, potom test z dějepisu. Tak na to se tepve jdu učit, mám co dělat teda :D Haha. No.. moc směšné to není :D :D :D

Ojej, já se tak těším na prosinec. Bude se dít tolik věcí! Uháááááááááááááááááááá :)

A tady je na závěr taková pidi serie té nočné oblohy. Já vím, já vím. Ostrost na nic, celková kvalita taky na prd, ale tak mé první nčoní fotky z okna :D Víte co, musím se "pochlubbit" (ikdyž není čím :D ).

Lol, tak se mějte. Jdu se učit věci, které v životě nikdy nevyužiji, zduř.


Fotografie | Panenky pózují

26. listopadu 2012 v 6:35 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Včera jelikož bylo volno a ven se mi už nechtělo, tak jsem se pustila do úklidu. Vyndala jsem všechny věci co mám schované v úložném prostory pod postelí a po asi 3letech jsem otevřela starý kufr s panenkama. Probudí to u mě vždy takovou zvláštní atmosféru... Každou panenku si znovu a znovu prohlížím, ikdyž vím přesně jak vypadají, protože jsem si s nimi hrála jako malá. Větišna z nich je ještě po mamce. (Měla jsem samozřejmě další a nové panenky - Baby born, Baby Anabell :D ). Ovšem tu nevěstu mám obzvlášť ráda. A je strašná krásná, jen je už trošku v horším stavu, šaty jsou sem tam roztrahané, takže až bude někdy vážně nudný den, pusítm se do opravy a nějak to sešiji.

Nebyla bych to já, kdybych něco za den nevyfotila. Dnes mezi mé objeti patřily tyto gumové stvoření. Co vy na to?


VÍCE FOTOGRAFIÍ V CELÉM ČLÁNKU

Podzimní soutěž | 2.kolo

25. listopadu 2012 v 16:00 | zRzQa
Je tady druhé kolo podzimní fotosoutěže. Hlasování jsem nechala na skoro dva týdny a to byla celkem chyba. Tentokrát máte šanci hlasovat pro svého favorita do 30.11. Přeci jen je to podzimní soutěž a s takovou by to trvalo do ledna. Již za dva týdny budeme znát vítěze.

A jak probíhalo vyřazování? 4x soutěžící byli vyloučeni z důvodu nízkého počtů hlasů, jeden soutěžící byl diskvalifikován z důvodu podvodu a dalších 5x soutěžících jsem vyřadila já. V celém článku pod tímto textem najdete screen ankety a také výsledek toho, kdo měl nejvyšší počet hlasů (zeleně).

Pod článkem najdete anketu do druhého kola :)


Významné dny v roce

25. listopadu 2012 v 10:02 | zRzQa
Poslední dobou hodně sleduji, co je každý den zajímavého a jaký den, že to je. Často natrefím na nějaký ten Mezinárodní, světový den, apod.. A tak jsem hledala na internetu jaké všechny významné dny v roce existují a tady je takový zajímavý seznam. (Zbytek v celém článku)

Třeba zrovna dnes (25.11.) je " Mezinárodní den boje proti násilí na ženách " a " Den bez nákupů " :D Fajné no né?

Leden

 • 1. 1. Nový rok
 • 1. 1. Den obnovy samostatného českého státu
 • 10. 1. Mezinárodní den tuleňů, lachtanů a velryb
 • 27. 1. Den památky obětem holocaustu
 • 28. 1. Mezinárodní den mobilizace proti jaderné válce
 • 31. 1. Světový den pomoci malomocným

Únor

 • 2. 2. Světový dem mokřadů
 • 11. 2. Světový den nemocných
 • 21. 2. Mezinárodní den mateřského jazyka
 • 21. 2. Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
 • 21. 2. Mezinárodní den boje proti kolonialismu
 • 22. 2. Mezinárodní den skautů - Den sesterství
 • 30. 2. Mezinárodní den omylů v kalendáři

Deník bažanta | 23.11.

23. listopadu 2012 v 21:42 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravíčko, závěr dneška byl vážně fajn. S kamarádem jsme vyrazili na bruslák a šlo tam i pár lidí z naší třídy (třídní akce prýý :D ). Nakonec se tam sešlo ještě pár lidí ze školy, tak jsme udělali i hromadnou fotku :D Asi tak 7lidí vůbec neznám, ale co už :D A pak (když už se fotilo) nesměla chybět fotka s kamarádem :D Áno, krasobruslařka a frajer, co umí luxusně brzdit :D

Mimochodem, dnes jsem psala čtvrletku z matiky, na kterou jsem se včera učila tři hodiny. Doufám, že to bude nanejhůř za tři. Za trojku budu ráda, když to bude dvojka, zlobit se nebude. Ale na dvojku nemám šanci, takže asi tak :D

" Važte si toho co máte, protože je pozdě vážit si toho, co jste měli. "

Zítra dopoledne musím zajít koupit dárek a odpoledne je oslava. Takže to bude taková pohodová sobota. Jinak v neděli hodlám jít ven s kamarádkou (odpoledne) a dopoledne bych chtěla jít fotit, snad to tedy výjde :) No a večer jako klasicky - učení.

A já si jdu pustit nějaký pěkný romantiš film (Máte nějaké doporučení?). Mějte se! :)
Fotografie | Autoportrét (21.11. 2012)

21. listopadu 2012 v 19:26 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tak jsem si udělala po delší době nějaký autoportrét. Sakriš, chce to už ten stativ. Ty krabice a knížky mě začínají srát. To myslím smrtelně vážně. Hm... Ale tak narozeniny se pomalu blíží. Hurá. Sladkých šestnáct.


Deník nasraného bažanta | 21.11.

21. listopadu 2012 v 16:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ježiš to je zas dneska den. Ráno jsem šla k zubařce a tam někdo jiný. Aha.. Super no. Byl tam takový mladý zubař a řekl, že mi zhnijou zuby. Ten kretén umí potěšit :D Ale víte jak: jedním uchem tam, druhým ven. Potom jsem šla ještě do obchodu pro pití a koupila jsem si pomerančový džus "Happy day". No moc happy teda nebyl :D Do školy jsem přišla do němčiny, ta byla cajk. Zas nám zadala úkoly, tak luxus.

Včera večer jsem ještě dělala kamarádce prezentaci do dějáku, protože neměla Power point. No, naštěstí dostala za jedna. Tak aspoň tak no.

Pak mě velice "potěšila" známka z testu z matiky. Parádička. Ale teď co bereme mocniny a ještě to nové učivo, tak to naštěstí chápu, zatím.. A poslední hodina byla angličtina. O volné jsem se ještě učila slovíčka do angličtiny, na které jsem se včera vykašlala. No test budu mít nanejhůř za 2. Ale pak mě a kámošku Marťu uplně nasrala ta profesorka nová. Boooože, jak my ji nenávidíme :D

" Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. "

A na závěr našeho "happy day" nám ujel bus, tak jsme mrzly další asi 10minut na zastávce. Ale jakoo... bůůůček :D (nepochopíte, ale musím to napsat :D ).

Jo a sakra neřešte už mou váhu. Už mě to fakt jebe.

Co jdu dělat teď? Zítra žádný test nepíšem, tak se hodlám na vše vykašlat, náladu mám na hovno a jdu za chvili spát.

Včera pozdě večer jsem dělala pokus u jedné fotky. Nemám sice stativ, ale pomohla jsem si s knížkou, otevřela jsem okno, nastaila vše potřebné a čekala jsem, až se vše vyfotí. No, tady je výsledek :D Smog je sice fujble, ale někdy to vypadá i hezky. A ano, ta fotka je spíš jen černá, ale mě se líbí. A komu ne, tak... pšt :D

(© Autor fotografie: zRzQa)

Deník bažanta | 20.11. 2012

20. listopadu 2012 v 16:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Nuže, dnešní den byl takový.. o ničem. Sice jsme psali test z matiky (nanejhůř snad 4) a z fyziky (včera jsem se to učila dv ěhodiny jak debil. V testu jsme měli tři přiklády, prnví jsem věděla hned, druhý jsem nevěděla vůbec a třetí mám, ale asi je to blbě. Tak já nevím.. Už mě to do řiti všechno jebe). Dnes jsme navíc měli na chemii supl - ředitele. Tak k nám měl první proslov, že jsou na nás (naši třídu) negativní ohlasy, apod..

Jsem hrozně unavená. Přes týden prostě nejsem schopna spát víc jak 7hodin. Jsem ráda za těch šest aspoň.

Za chvilku jdu ale ven, potřebuju přijít na jiné myšlenky. Už je to štve, pořád nějaké testy, učení. Takže aspoň tak na hodinku a půl se projdu s kámošem. Potom se učit na test z bioly a ajiny.

" S úsměvem můžete dojít daleko. Ještě dále můžete dojít s úsměvem a zbraní."

Dnes jsme probírali v informatice věci ohledně focení (expozice, kompozice, apod..). Takže konečně něco, co mě zajímalo, věděla jsem o tom něco víc a poslocuhala jsem. Sice jsem to všechno znala, ale prostě pro mě KONEČNĚ záživné učivo :D Potom jsme měli upravovat fotografie..v gimpu. Ehm :D Zlatý Photoshop.

Tumblr_mcuyt0kqji1rflvm9o1_500_large

Šluska (18.11.) " Uh bolí mě nohy"

18. listopadu 2012 v 23:57 | zRzQa
Jéva, tak jsem domů dorazila ve čtvrt na 12. Utančenáá, nohy bolavé, ale parádně jsem si to užila. A ten konec, mmm :D Třešnička na dortu :))) Jinak tady foto jak jsem se chystala a jak jsem vypadala před odchodem a vpravo foto po příchodu domů :D

se valím učit slovíčka na zítřejší test z němčiny a pak spát, zdar.


VIDEO | zRzQa se potřebovala vykecat

17. listopadu 2012 v 0:29 | zRzQa |  Má videa
Když je člověk sám doma (už třetí den) a nemá co na práci, ležet se mu pořád nechce, tak točí zoufalá videa, kde mluví o všem, co jej napadne :D Ano, tohle byl teď můj případ... No, co víc k tomu říct. Když vás to nebude bavit, stačí vypnout a je to :)

" Lepší je jedna pravda, která zabolí nežli lhaní, které hřeje, ale po čase zraní! "


Zima je ještě daleko, ale.. ( SNB, bundy, kalhoty, ..)

16. listopadu 2012 v 10:58 | zRzQa
Asi si říkáte, co blouzním se zimou a už tady dávám zimní věci, ale.. Co se takhle aspoň zhruba kouknout a dopředu se připravit? Jsem uplně nadšenec do reflexní zelené, tak se nedivte, až si budete prohlížet bundy (:D). Navíc strašně bych si přála nový snowboard, tak uvidíme no :) Šíleně se mi líbí ten první (ten fialovo černý, galaxy). Jinak dále tam máte i třeba zimní kalhoty, přilbu, čepičku,.. Vybírala jsem dle svého vkusu, co se MĚ líbilo :) Nezaručuji, že to zaujme i vás :)

Ale některým se bude zdát, že ceny jsou vysoké. Jak u čeho no :) V dnešní době už není bohůžel nic levné.


Deník bažanta | Život jde dál

15. listopadu 2012 v 22:34 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravíčko (blogoví) přátelé, píši teď takový večerní článek jak vlastně teď poslední dny žiju.

Od středy jsem nebyla ve škole a zítra tam také nezavítám. Přepadla mě taková malá nemoc (teploty, bolest v krku, kašel, hnusná rýma, první den mě bolel snad celý člověk a teď mám zase často křeče v břichu) takže si teď vegetím doma v posteli a spím. Říkám si, že jsem to teďka ten spánek pěkně za poslední dobu hezky dohnala. Přes noc naspím tak 8hodin, potom polehávám, zase spím. Ale je to fajn, člověk tak krásně vypne a odpočine si a zapomene na všechen stres (který už je vlastně pryč, teď mě stresuje jen škola).

Ano, škola. To bude sranda to o víkendu všechno dohánět. Ale co.. Odpočinek = dohnat učení. S tím jsem počítala :)

Včera jsem dopoledne koukala na film "Temné stíny" (hl.postava Johny Depp - hrál upíra) a musím říct, fakt bombovní a vtipný film. A nedávno jsem ještě viděla i "Nikdy se nevzdávej" (moc pěkný a motivační film).

A foto na konci článku :D Obyčejná stará zásuvka od taťky z baráku. Nějak se na ní zapomnělo, bobeček :D

Víte co je dneska za den? Mezinárodní nekuřácký den. Ano, místo ležení v posteli jsem to měla nějak oslavit. Ale zajímalo by mě, kolik lidí o tomto dni ví a zda kuřáci dnes vzali žváro do pusy. Hm? Nezapomínejte, že zdraví máte jen jedno ju? (A hlasujte v anketě pod článkem, jestli tedy chcete...)

" Jsou miliony způsobů, jak zabít čas, ale ani jeden, jak ho vrátit zpátky. "

Včera jsem navíc ulítávala na písničkách od Maroon 5. Vážně bomba :) Shlédla jsem snad všechny klipy :D

Za poslední dny se stala jedna větší změna, nebudu to rozebírat. Ale co teď plánuji? Hodlám se vrhnout do hubnutí. Už jsem dnes nad tím přemýšlela. Pořád si říkám (už asi rok :D) že " jojo zhubnu" ale stále s tím nedělám. Mluvit umí každý, ale konat ne. Proto už si vymýšlím takový menší plán a budu se snažit jej krok po kroku splnit. Ale možná by jste se divili, můj první krok není "Přestaň jíst, cvič,apod.." ale najít si nějakého parťáka na hubnutí. Pokuď řeší nějaká má kamarádka stejný problém, tak máme vyhráno. Ve dvou se to lépe táhne. A jaký je můj další cíl? O tom možná někdy v nějakém článku.

Mimichodem.. Dnes jsem už počítala dny do pololetního vysvědčení. A když jsem zjistila, že na opravu známek mám zhruba dva měsíce (zahrnuty i víkendy) tak se mnou hezky zacloumalo. Zdá se to jako dlouhá doba, ale celý život letí šíleně rychle. Vždyť nedávno byl ještě leden a já si říkala " Jooo Vánoce jsou až ke konci roku" a ejhle. Polovina listopadu je tu a Vánoce na krku. To zas bude.. :D

Proto i další plán je, se začít už konečně (!) dobře učit a nasbírat nějaké ty dobré známky (aspoň ty 2) a trošku víc to vše napravit. Přiznávám, začátek nebyl zrovna dle mých představ.

" Nikdy nerušte svého nepřítele když dělá chybu "

Ale slavím! V úterý jsme psali test z chemie na tvoření, pojmenovávání vzorečků a ještě na výpočet jednoho příkladu. Z chemie mě vždy otřepe, ale díky mého milovaného bratříčka, který se o půl jedné v noci objetoval a učivo mi vysvětlil, tak jsem test napsala na dvojku! Uháá, skákala jsem málem dva metry vysoko. Možná se vám to zdá primitivní, ale já s chemií bojuji a když jsem na první testu měla název vzorce třeba " Oktahydrát hydrogenfosforečnanu sohného" (a to fakt prý existuje :D ) tak mi zabylo špatně :D Ale už si dovolím říct, že to vážně umím :)

Joo a v pondělí (12.11.) jsem byla podruhé u kosmetičky. tentokrát jsem si odnesla pleťovou vodu, na kterou udělám určitě recenzi. Je bombováá!

Ach jo, chtěla jsem jít dnes do kina na druhou část Rozbřesku.. Snad to výjde v co nejbližší době :D Už se nemůůůůžuuuu dočkát! Uáááááá :D Už jste na tom někdo byli? Jestli jo, tak vám fakt (a to jako fakt) závidím :D

Ha... zjistila jsem, že jsem závislá na sladkém. Joo to bude problém u hubnutí :D Uhá, ale já to zvládnu!

No já se již pro dnešek loučím, nehodlám tady vysedávat do půlnoci. Tak si užíjte zítra školu slaďoušci :D


Podzimní soutěž | 1.kolo

14. listopadu 2012 v 21:42 | zRzQa
Tak a je to tady! První kolo podzimní fotosoutěže bylo právě dnes 14.11. 2012 zahájeno. Musím uznat, že to byla pořádná fuška (práce na 2hod vkuse) :D to dát dohromady, jelikož ta účast byla velmi nečekaná a fotek bylo šíleně moc. Doufám, že jsem na nikoho a na nic nezapomněla a pokuď ano, tak se připomeňte.

Ovšem poměrně mě mrzí, že mnoho z vás slovo "set" nepochopilo. Měla jsem představu, že fotky k sobě budou trošku sedět a i jako set to bude působit. Toto pochopilo opravdu velmi málo soutěžící, ale co se dá dělat, soutěž je již v plném proudu.

Každému z vás jsem napsala krátké hodnocení (můj názor) a jestli má někdo nutkání se mnou hádat nebo můj názor nějak potápět, tak si tu zlost vylijte do komentářů (a když už, tak slušně). Ale já svůj názor nezměním.

Nejspíš budou 3.kola, protože je vás opravdu velmi hodně. Z každého kola vypadne 10soutěžících (1.kolo: -10soutěžících a zbyde 18, 2.kolo: -10soutěžících a zbyde 8 a ti půjdou do finále kde se mohou umístit tři soutěžící.). A jak to bude probíhat? V anketě vypadne vždy pět soutěžících s nejnižším počtem hlasů a dalších 5vyberu já.

A pozor - ten kdo se dostane do finále a bude mít celou soutěž nejvíce hlasů a já jej nevyřadím, tak bude mít ve finále bonus! :)

Konečného vítěze vybírám já a také vezmu ohled na počet hlasů v anketě ve finále.

SOUTĚŽ JE ZAHÁJENA

* Soutěžící č.17 Makinka je diskvalifikována! Z důvodu stáhnutí dvou fotografií z internetu. (Odkaz na fotku)

* Pardon, soutěžících je 28. né 30. :D
...více v celém článku

Deník bažanta | Divné období

11. listopadu 2012 v 14:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Víkend už zase debilně končí a zase od zítřka nastane ten hloupý kolotoč. Už mi to leze krkem. Pořád se učit, pořád plánovat testy, vstávat brzy ráno, prosedět ve škole osm hodin... Mám teď divné období. Dnes jsem se vlastně dobře vyspala, ovšem probudila jsem se s dosti blbou náladou. Když mám blbou náladu, tak je pro mě lepší, když na mě nikdo nemluví. Nechci být totiž na ostatní zbytečně hnusná, nemůžou za to. Mám pak takový svůj uzavřený svět a jsem ok. Nálada mě přejde a jsem schopna zase normálně komunikovat.

Do večera mě čeká dost učení. Musím se našrotit biolu, němčinu a pak ještě matiku, ve které krásně plavu a ještě taky chemii (na úterý). Už chci mít zase lepší známky jako asi před 1-2týdny.

se těším na II.část Rozbřesku. Chci jít na to do kina. Na premiéru se už nevejdu, tak snad to výjde od konce příštího týdne :) Celkem dost se na to těším.

"Život je jako hodina matematiky, počítáš, počítáš až zjistíš, že jsi udělal chybu, chceš začít znova a v tom zazvoní."

Nezapomeňte, že do dnešní půnoci můžete posílat fotky do fotosoutěže na téma podzim. Já to potom během týdne vše zpracuji, napíšu k tomu pár mých slov a snad v pátek už by mohlo začít první kolo. Bohůžel až v pátek, protože moc na to nebude čas.

Teď jsem celkem vyjetá, takže s tím mým dnešním proslovem už končím... Přežijte zítřejší den... mucQ :D

Tumblr_linetdmnqm1qzcq51o1_500_large
ZDROJ: weheartit.com

Video | My long hair :P

8. listopadu 2012 v 21:41 | zRzQa |  Má videa
Hned na začátek vám chci říct, jaké byly mé původní (!) plány. Chtěla jsem natočit video jak pečuji o vlasy, jaké přípravky používám. Ovšem nakonec se to zvrtlo a prostě jsem točila jen tak pro zábavu :D (*snad se nezlobíte a kdyby ano, smulejšn :D). No a tady je výsledek :D Kdyby Vámto přišlo mega moc trapné, tak to prosím vypněte :D

" Není ostuda upadnout,ale zůstat ležet! "


Pohádkové gify

7. listopadu 2012 v 6:42 | zRzQa
Nevím co mě to popadlo za náladu, ale hledala jsem různé gify z pohádek. Ať už těch, které mám velmi ráda a líbí se mi do teď nebo ty, na které jsem se dívala jako malá. Ostatně našla jsem jich dost a snad by se vám mohly líbit. Co vy na to?

OTÁZKA: Chcete další část takových gifů, jen na jiné téma? Co takhle něco o lásce, klucích, apod...?

" Kdyby nebe vyslyšelo dětské modlitby, nezůstal by naživu ani jeden učitel "

Displaypicture_large


Deník bažanta | Bible? Povinná četba

6. listopadu 2012 v 17:56 | zRzQa
Ano, dnes byl brutálně úspěšný den. To myslím samozřejmě ironicky, jen ať si všichni rozumíme. Konečně mám ale za sebou dva po sobě velmi náročné dny. Včera jsem psala tři testy, ovšem nedopadlo to dobře. Z dějepisu mám za tři a o těch dvou předmětech ani nemluvím. Dnes jsme psali ze chemi (to snad bude tak trojka) a pak ze ZSV a to mám všechno dobře, tudiž jedna. A pak jsme psali z češtiny a to mám za pět. Jop, přesně tak. Test byl totiž z povinné četby, ovšem dal tam rovnou asi tři knížky, které jsme měli přečíst a ty nám zadal někdy ke konci září nebo začátku října. Měla jsem přečíst za ten měsíc knihu " Kral Oidipús -Sofokles" (to jsem čekala na rezervaci v knihovně a pak jsem stejně neměla čas na čtení), potom dále jsem měla přečíst Bibli a ještě nějakou knížku. No a samozřejmě jsem ten test ani nemohla napsat jinak, než na kouli. Takže luxusní.

Už mám zase to debilní období, kdy se mi ve škole nedaří. Teď jsem měla skvělé známky zhruba dva týdny a zase se to začíná pěkně srát. Ach jo... Asi budu zametat ulice.

Zítra máme třídní schůzky, ovšem úspěch je ten, že nepropadám a ani nemám nikde čtyřku. Ale mám čtyři předměty (M, ČJ, IVT -ale to brzy obravím a F) kde mám mezi 3-4 :/ Takže s matikou, češtinu a fyzikou bude boj.

" Jelikož je život pes, musíme se tvářit jako jiný predátor, který má nad ním alespoň předstíranou moc... "

Jinak venku je pěkná kosa. Mrznu ráno když jdu do školy, mrznu ve škole, mrznu když jdu ze školy. Jedině doma je pěkně pohoda a teplíčko.

V neděli jsem měla jít na šlusku od kamarádky, ovšem nakonec to padá, protože jí nedali tolik lístků, kolik chtěla. Takže na mě už nevyšlo, co se dá dělat.


Dnes jsem ráno skoro nestihla bus. Učila jsem se do půl jedné v noci a vstávala jsem ve čtvrt na osm. TO jsem zjistila, že koupelna je obsazená (tak jsem si šla aspon opláchnout obličej) a šla jsem si lehnout. Usnu na chvilku, otevřu oči a ono je 7:24. Tak vyletím a v 7:27 jsem oblečený, namalovaná, učesaná :D Jsem superžena :D Pak jsem si šla umýt zuby, vzít svačinu, do kapsy snídani a v 7:31 jsem vyšla z domů a šla rychlým krokem na bus a snídala :D Úžasný ráno! :D Ale bus jsem stihla akorát! :)

" Názor je jako zadek, každý má nějaký. "

Tumblr_lp09mvfa371qzis1f_large
ZDROJ: weheartit.com

18.Videoodpověď

4. listopadu 2012 v 0:00 | zRzQa |  Má videa
Jo přesně tak :D Včera večer (asi přes 4-5hod) jsem se odhodlala a natočila videoodpověd :D Už jsem to točila jendou a stálo to za houby :D nebylo to ostré :D Špatně jsem si to zaostřila, tak jsem pak nadávala jak špaček :D Nakonec se to celkem vydařilo :D A pokuď vám to příjde trapné, tak si to nechte pro sebe. Baví mě to točit, takže čáááu :D

A pokuď je ještě zájem, tak PIŠTE OTÁZKY DO KOMENTÁŘŮ.

* Už si otázky vybírám, pokuď budete psát otázky typu: Jak se máš, proč jsis založila blog, proč máš přezdívku zRzQa a jaká je tvá oblíbená barva - tak na tohle už vážně neodpovídám :-*


Fotografie | Lidé - Samík (3.11.2012

3. listopadu 2012 v 13:31 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Před chvilkou jsem přišla od babičky. Po delší době jsem zase viděla Samíka. Možná si ho z fotek pamatujete. A to bych nebyla já, abych si nevzala baby :P Teď řeším ale dilema u jedné fotky. Barevná forma nebo BW (black and white)?

Jak se vám tato fotka líbí?

Recenze | Pleťové mléko RYOR

1. listopadu 2012 v 20:33 | zRzQa |  Články
Při první návštěvě u kosmetičky jsem dostala doporučení na pleťové mléko RYOR. O této značce jsem nikdy neslyšela, ale tak za pokus to stálo. Jsem velmi spokojená a přináším vám takovou menší recenzi :)

+ Má takovou pěknou a decentní vůni. Čili není to produkt, který zapáchá.
+ Pleť je jemná po namazání.
+ Stačí malé množství a výjde to na celý obličej.
+ Pleť nevyšušuje a dobře se roztírá.
+ Cena
+ Velmi rychle a dobře odlíčí make-up.
- Poměrně dosti tekuté

Popis produktu: Šetrně odstraňuje make-up a běžné nečistoty usazené na pleti. Slouží k večernímu čištění, které se skládá ze dvou částí 1. Čištění pleťovým mlékem, které odstraní make-up a běžné nečistoty a 2. dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, které odstraní pot a zbylé nečistoty. Pleťové mléko čisticí nemá nežádoucí odmašťující účinky. Používá se kčištění pleti, krku a dekoltu.Dermatologicky testováno.
Cena (200ml): 79Kč (záleží kde, někde je to i za 84Kč)

Jsem tedy opravdu spokojená a hodlám si zakoupit ještě nějaký kosmetický výrobek od této značky :)