Červen 2013

Deník / Třicátého června

30. června 2013 v 20:55 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Řekla jsem si, že si chci skutečně užít každý den letních prázdnin, prostě něco dělat a nesedět jen tak u počítače a ztrácet čas. Příští týden se s taťkou vrhnem na malé přestavování v pokoji, pak mám už domluvené jedno focení na čtvrtek. Ale ještě bych chtěla jít fotit s mým milým :3 Takže doufám, že to výjde příští týden.

Jinak pokuď sek tomu dokopu a nebudu unavená, tak bych chtěla začít chodit běhat a dělat zase ty sklapovačky. Tehdy mě to bavilo a šly vidět i výsledky, tak uvidíme.

A potřebuju si už konečně koupit plavky, má se zlepšit počasí, takže jak to jen půjde, chci vyrazit na bazén.

Co se týká blogu - v příštím týdnu se teda vrhnu na nový design. Chci vymyslet zase něco jiného než obvykle, víte přece, že já nedělám designy na jedno brdo. Tak snad mě políbí múza a ve výsledku z toho výjde něco zajímavé. Také popřemýšlím o nějaké soutěži o hmotné ceny. Také chci sepsat zase nějaké články ohledně focení (rady, tipy,..).

Už jsem se konečně rozhodla. Kašlu zatím na blesk a začnu šetřit na objektiv, padesátka (konkrétně Nikon AF-S FX Nikkor 50mm f/1.8G). Výjde mě do těch 5tisíc. Pokuď budu hledat a najdu třeba nějaký moc nepoužívaný z bazaru někde, tak si ho klidně vezmu. Potřebovala bych nějakou brigádu, ale nikde nic. A když už, tak většinou pro 18+. Což je pěkně na hovno.

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." Kurt Cobain

Včera jsem vyrazila s Honzou na jednu house/garden party. Poznala jsem zase plno lidí, což bylo super. Pohřbili jsme brýle na zahradě, potancovali, pokecali a bylo to fajn :) Ujel mi bus, takže jsem domů dojela až těsně před druhou ráno. Už s tím nic nenadělám, stane se no.


Autoportrét / 28.6. 2013

28. června 2013 v 16:08 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Jelikož mám volné odpoledne, tak jsem toho využila a vrhla jsem se na lehce neobvyklé líčení. Pak jsem se ještě trošku "anaranžovala" a mohlo se jít fotir :3 Jsem velmi spokojená. Je to zase něco jiného a líbí se mi to. Není to sice uplně dokonalé a jsou tam nějaké nedostatky, ale co. Nejspíš začnu to líčení cvičit více a kdybych jednou v budoucnu šla na nějaký kurz líčení, nebylo by to špatné. Baví mě to. Jsem velmi zvědavá na vaše reakce! Pro dnešek je to vše, loučím se ;)

"Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život."


Přežila jsem prvák a jde se dál

28. června 2013 v 10:18 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
...schází poslední tři schody, usměje se na rozloučenou na spolužáky, prohlídne si letmo ten papír ve formátu A4, uvidí -prospěla-, usměje se, prolítne jí myšlenka, že první rok má za sebou a zbývají "už" jen tři roky na střední. Usměje se, protože ví, že jí právě odstartovaly dvou měsíční prázdniny, bez učení, pohody a klidu. Kráčí na bus, který jí těsně před nosem odjede, ale vůbec jí to nevadí. Prostě spokojenost....

Tohle by bylo na úvod (aneb když jsem odcházela dnes ze školy domů). Je to mazec, jak rychle to uteklo. Sice během školního roku mi to takhle vůbec nepřipadal, ale teď když se kouknu na datum a vidím 28.června, tak si řeknu, že to fakt mega rychle uteklo.

Hodně lidí mi psalo, že když jsem celý ten můj první rok na střední popisovala v deníku na blogu, tak někteří měli obavy, že to zní hrozně a bla bla. Proto taky píši tento článek, abych Vám v tom udělala trošku jasno jak to teda všechno je. Takže.

Nebudu říkat, že to byla procházka růžovou zahradou. Byl to vážně skok ze základky na gympl, protože na základce jsem se učila minimálně, byla to pohoda a spíš jsme tam dělali rozruch a užívali si srandu. Ale je jasné, že gympl už není základní škola a čeká se od Vás něco víc. Když jsem šla do prváku, měla jsem trošku obavy, jak to budu zvládat, nějak extra jsem si nevěřila, ale uklidnovala jsem se myšlenkou, že když to zvládni ostatní, že já to zvládnu taky. Ale i tak jsem to trošku podcenila to učení a dojela jsem na to.

Každý je na tom s učením jinak. Někdo si to přečte a umí to, někomu stačí dávat pozor v hodině a doma se nemusí učit a někdo (třeba já) musí prostě sedět doma na prdeli a učit se. Učení mi neleze do hlavy rychle, bohůžel. A jak jsem se učila? Moc jsem se nepoučila za ten první půl rok - druhý půl rok školy jsem jela vlastně skoro uplně stejně. Učila jsem se večer. Neumím to prostě tak, že příjdu po 8.hodinách ze školy, dám si oběd a sednu na dvě hoďky k učení. To prostě nejde. Takže jsem si po škole odpočinula, šla jsem ven nebo jsem dělala jiné věci, které mě baví a učení jsem nechávala na večer. Jasně, večer se už nikomu nechce, ale mě se prostě nechtělo po škole. Ale to učení mi večer šlo, byl to sice boj někdy, ale zvládala jsem to. Kdybych to tak měla zrhuba napsat, tak jsem před týden chodila spát většinou tak po té jedné hodině ráno a vstávala jsem před sedmou. Tedy spala jsem vždy tak 5-6hodin. To není moc, ale dalo se to. Zvykla jsem si. A proč jsem chodila spát pozdě? Začala jsem se učit třeba v 9-10. Mezi tím jsem si dávala pořád nějaké pauzy, protože se neumím učit třeba 2-3hodiny v kuse. Takže ty pauzičky se tak sbíraly a nakonec se to vždy to učení protáhla. Takže tak.

A Vám doporučuji - pokuď se neumíte učit jako já hned po škole, začněte večer, ale začnete se učit tak do těch 20hod. Já to takhle dělala poslední cca 2týdny a bylo to lepší.

Jsem ráda, že se ze mě něstala nějaká puťka z gymplu, která má nosánek nahoru. Je totiž fakt, že někteří lidé se po přechodu na jinou školu změní, až mi z toho někdy pomalu padá pusa. Ale nemyslete si, že jsem zase celý rok seděla jen v knížkách jak debil :D Na pátky jsem měla většinou program, protože jsem se potřebovala po tom týdnu nějak odreagovat :) A přes týden jsem normálně chodila sem tam ven, měla jsem ještě od toho všechno treninky a stíhala jsem to. Takže nemějte strach, že po přechodu do prváku se budete muset vzdát koníčků, která Vás baví. Bude to sice dřina, ale zvládnete to.

" Učíte se pro sebe, učíte se dobrovolně, nikdo Vás nenutí a můžete s tím kdykoli skončit."

Je ale fakt, že třeba kamarádka hrála snad 7let házenou a skončila s ní, protože neměla absolutně čas. Každý den trenink, škola, učení, přes víkend zápasy. Takže neměla vůbec na nic čas. Takže to chápu, ale je to škoda.

Co se týká kolektivu - mám nové kámošky, se kterýma si rozumím a jsou fajn. Sice jedna "kamarádka" se na mě pěkně vysrala, ale už mi to ani trošku nevadí. K životu jí nepotřebuju ;) Jinak naše třídní už po roce odchází. Čeká chlapečka a má už moc pěkné bříško. Ze začátku jsem jí nějak nemusela, ale poslední dobou jsem si jí i oblíbila. Hlavně jí přeju, ať je prcek zdravý :)

Příští rok mě čeká druhák. Nevím s kým budu sedět, ale to teď nehodlám řešit. Hlavně chci změnit ten můj styl učení. Chci se pravidelně učit fakt nejpozději do těch osmi večer a skončit nejpozději do jedenácti, ať můžu chodit o půl noci spát. Mít pravidelně těch min. 6hodin spánku by bylo fajn. Taky chci zamakat na matice. A ještě si hlavně nesmím pokazit ten začátek, protože jsem sama zjistila, jak blbě se to pak na rychlo opravuje.

"Důležitější je to, co máte v hlavě a né nějaká známka na testu."

Za toto pololetí jsem zameškala přesně sto vyučovacích hodin. Byla jsem nemocná a pořád jsem běhala někde po doktorech, taky jsem hodně zameškala díky ortodoncii. A je to nevýhoda, když fakt v těch hodinách nejste. Obzvlášť matika se dohání blbě.

Abych to tedy nějak zakončila, tak bych Vám všem chtěla popřát hezké prázdiny, všichni máte zakázano otvírat jakoukoli učebnici a něco se učit :D Uživejte si volna a neseďte u compu, je to ztráta času ;)

A na závěr ještě - VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE.

Skupinová fotka ze školního focení (zleva Kristínka, Lee, K, moje maličkost :D, Terezka)

A pár fotek z druhého pololetí. Takový mix všeho. Haha to "Math ERROR" zbožnuju :D Stává se mi to často :D

Jelen běží přes přechod

24. června 2013 v 21:24 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Konečně to můžu říct - už žádné zkoušení, žádný test, známky uzavřené (krom IVT, ale to se ještě nějak ukecá :D ). Takže Zrzance konečně začíná pořádné volno. Uf, byla to fuška. Dneska mě profesorka v němčině celkem podrtila, že bych propotila i dvě trika, ale nakonec jsem to zvládla a na vysvědčení bude zasloužená trojka. Takže spokojenost celkem.

"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká." Seneca

Dnes byl celkově moc pěkný den :3 Odpoledne jsem strávila s Honzíkem, vyrazili jsme i na malé nákupy. Ach jo, nechápu jak to ty chlapy prostě nemůže bavit :D Ale co. Ale jsem celkem trdlo. Vzala jsem si na sebe takový šedý svetřík, protože bylo lehce chladno. No a jak jsme chodili po obchodácích a měla jsem jej pověšený přes kabelku, tak mi někde spadl a už se pohřešuje. Takže jsem si nuceně musela koupit nějaký obyčejný svetřík, abych tam venku neumrzla. Začlo navíc pršet a byla fakt kosa :D Ale v pohodě, přežili jsme.

Zítra se ještě učíme, ale naštěstí jen pár hodin. Nemáme naštěstí do tří, ještě že tak -_- Jinak večer mám závěrečný trenink, takže to se těším. Ve středu máme ve škole sportovní den, takže si půjdu zahrát voliš. Ve čtvrtek valím na plícní, protože se mi zase solidně rozjelo astma a je to hnus. No a v pátek si vyzvednu ten debilní papír a večer se jde co? No kalit přece :D

Svetr (Terranova 199Kč), Pásky (Croop 99Kč oba), Prstýnek (Clair´s 109Kč)

Titulek nesmí být prázdný. A co jako?

22. června 2013 v 22:53 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Pěkný večer všem lenochům :3 Dneska jsem se nenudila - s mamkou jsme si udělaly cvičební dopoledne, po lehkém obědě jsme vyjely kousek na kolo. Nebylo nějaké šílené vedro, takže ideální. Trošku jsem si dokonce i spálila, ale jen tak lehce do růžova :D No a jen co jsem dojela, hodila jsem si sprchu, zkulturnila jsem se a za 10min od příjezdu domů jsem už zase šla z domu na sraz s kámoškou. Jely jsme obkouknout obchody. navíc potřebuju nutně plavky, ale prostě nemůžu žádné sehnat, které by mi seděly a líbily se mi. Zatím jsem vždy našla pouze jednu těchto kritérié. Což mi nevyhovuje.

Udělaly jsme takový pidi nákup a jely domů. Nejsem ani nějak extrémně unavená. Ještě se kouknu na němčinu, protože v pondělí budu zkoušená. Ach jo, ta škola snad neskončí. Už jen týden a sbohem na krásné dva měsíce :3

"Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí."


Fotografie / Head in the pan

21. června 2013 v 17:56 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
No prostě hlava v pánvičce.

Edit 21:14 - Měla jsem trošku naspěch, když jsem zveřejnovala tuto fotku. Takže jsem se ani moc nerozepsala. Což jste si zjevně všimli :D Konečně jsme se všichni dočkali pátku :3 Pro některé už i tento týden byla pohodička, ale my jsme například ještě dnes psali pololetní práci z matiky. A v pondělí mě čeká další zkoušení v němčině (na všechno učivo) a ještě asi češtinu, ale na to zkoušení nemusím. No a v úterý už budou kompletně uzavřené známky. Už aby to bylo... Dneska nikam večer ani nevyrážím, nějak se mi ani nechce. O víkendu se pokusím dokopat k té němčině aspoň na chvilku a jinak možná pojedu někam do obchodu a snad něco i nafotím ;)


Focení s Luckou a Lukym / 19.6. 2013

19. června 2013 v 20:07 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Zdravím všechny :-) Dneska jsem měla sice školu od sedmi do tří, ale to mě neodradilo - jen co jsem došla domů ze školy, šla jsem fotit. Lucku jste už mohli vidět na jiných fotkách, ale tentokrát měla na fotkách společníka - Lukyho. Pár jsem ještě nefotila, takže to byla pro mě premiéra. Občas se fotky nepovedly, protože jeden mrkl, druhý se koukl jinam, takže tak :D Ale focení mě bavilo, vlezla jsem si i do potůčků (ale mělo to výhodu, parádně jsem si ochladila nohy). Takže jsme měli všichni takovou odpolední procházku lesem a okolím. S fotkama jsem spokojená. Co na ně říkáte? :-)

"Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje."


New hair / video

17. června 2013 v 19:58 | zRzQa |  Má videa
Nechtěl se mi psát nějaký sáhodlouhý článek, ani fotit fotky. Alespoň pro dnešek ne. Takže tady je krátké 2minutové video. Myslím, že je zbytečné něco psát, stačí se kouknout. A co na to říkáte? Líbí nebo nelíbí? :-)


Hudba: MACKLEMORE & RYAN LEWIS - SAME LOVE feat. MARY LAMBERT

Cola, bez rtu, hnědé vlasy?

16. června 2013 v 12:56 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ahooj, 3/4 víkendu je už fuč. A to jsem se na něj tak těšila. Ach jo. V pátek jsem byla na párty, ale nějak nadšená jsem z ní nakonec nebyla. Doma jsem byla ještě před půl 1. Sobotu jsem byla po obchodech, včera k večeru jsem šla s kámoškou po dlouhatánské době pokecat, takže to bylo moc fajn. Zavzpomínaly jsme, probraly novinky, pořechtaly se,... Jen co jsem došla domů, tak jsem valila znovu ven s ... (viz třetí fotka vpravo :3). Neptejte se :D

"Všichni slyší co říkáš, přátelé poslouchají co říkáš. Ten nejlepší přítel slyší i to, co neříkáš."

A co se týká školy..Příští týden bude hodně náročný. Známky se uzavírají až další týden v úterý, tudiž ještě musím máknout. Zítra mě čeká test z matiky a biologie, v pterý test z chemie a zkoušení ze ZSV, středa zkoušení z němčiny na všechny lekce (takže to mě asi střelí), čtvrtek test z IVT a možná ještě dozkoušení z fyziky, pátek pololetka z matiky a to je prozatím vše. Ale věřím, že se ještě určitě nějaký další test či zkoušení naplánuje. Tak mi držet palce -_-


Jinak včera jsem zase dělala pěkné sračky s foťákem. Nafotila jsem asi 10fotek s různým výrazem a z každé fotky jsem si vzala něco - obočí, oko, rty, nos,.. :D A nakonec jsem z toho (ze sebe :D) udělala takového mutanta. Jo a ještě jsem si vlastně opravila trošku stativ, takže jej zase můžu konečně používat.

"Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje." (Oscar Wilde)


No a jak jsme včera tal lítali po obchodech, tak jsem se hecla a koupila jsem si smývatelnou barvu. Neměla jsem moc odvahu, abych si koupila hned tolik barvy, aby mi to vyšlo na celou hlavu. Tak jsem si koupila jen jeden pytlík, že si podparvím vlasy, ať vím jak to chytne. Ale co jsem to tak probrala s kámoškou, tak nakonec si obarvím celou hlavu :D Nejdřív jsem si koupila odstín č.16, ale kámoška poradila ať si vezmu spíš č.17. Takže dávám na její radu. Odstím je to pěkný a na moje vlasy to chytne hezky. Takže zítra zajdu koupit barvu a večer to spáchám. Muhehééé. Je to naštěstí na 6-8 umytí, takže kdyby to dopadne otřesně, tak budu prostě dva týdny vypadat jak debil a budu nosit drdol. No bože :D

"Řekni, co si myslíš a budeš nenáviděn. Udělej, co uznáš za vhodné a budeš odsouzen. Dělej, co všichni chtějí a staneš se figurkou na hracím poli. Je těžké být individualitou, ale vydrž.. a jednou si řekneš: Žil jsem tak, jak jsem chtěl!"Fotografie / Hands on trees

14. června 2013 v 18:13 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Uf, konečně jsem si našla po dlouhé době čas na focení venku. Po náročném týdnu ve škole jsem vyrazila sama na hodinku do přírody a udělala fotku, na kterou se chystám již delší dobu, jen opět tomu bránil čas. U této fotku jsem si pořádně popálila nohy od kopřiv, které byly u kmenu jednoho ze stromů. Co už. Jsem s tím spokojena.

Večer vyrážím mezi lidi. Už zbývá jen týden. Týden. 7dnů. Pak se dvacátéhopátého v úterý uzavřou známky. A za týden začnou..prázdniny. Letní prázdniny. Dva měsíce. Dva měsíce volna. Volno! Můj bože!


Deník Kakosta / 10.6. 2013

10. června 2013 v 21:50 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Pěkný večer všem :-) Dneska byl super den. Sice jsme psali test z matiky (a jo zbožňuju matiku a slyšela jsem, že mi strašně jde). A jinak pohodička ve škole. Dokonce nám odpadly tři hodiny, takže místo do tří jsme měli do půl jedné. A tak jsme toho využili a vyjeli jsme na kole.

První asi hodinu bylo fakt krásně, svítilo sluníčko, ale pak se rozpršelo, tak jsme chvilku čekali. No byl to celkem liják. Ale tak co, nejsme z cukru :-D No ikdyž... :D Cestou zpátku jsme to vzali lesem, ať nejedem jen po asfaltce a to bylo super :-D Sice bylo po dešti, tudiž všude bylo bahno, ale co. Oba jsme pak byli špinaví tak, že jsme měli bahno i na obličeji, haha :-D

A ještěě - já byla taková frajerka a vzala jsem si na to kolo bílé salovky do volejbalu, které zrovna nebyly nejlevnější. Po příjezdu již nebyly...bílé.. No jo no, prostě jsem nemohla najít ty moje tenisky, ve kterých vždy jezdím -_-

Jo a ještě k prostřední fotce - dnes jsme měli hodinu biologie a dostali jsme od profesora seznam asi 120 rostlin na poznávačku v druháku. A prostě ten název "kakost smrdutý" nás pobavil :D Kamarádka mi pak napsala vzkaz "Kakost smrdutý - s takovým jménem bych si radši vzala život" :D Takže to jsem se nasmála.

"Přátelství je jako zlatá nit, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane."

Včera jsem byla na bembajsu. Nehrála jsem to teda už pěkně dlouho, heh. A dostala jsem na prdel (tzn. že jsem prohrála :D), ale bylo to těsné. No a jelikož nám celkem vyhládlo, tak jsme zašli na "zdravé" jídlo do mekáče. Awr, dvakrát Big Mac, střední hranolky a střední nápoj. No nakonec jsem nedala pak 3/4 hambáče, protože to už fakt bylo moc :D

Na závěr bych Vás chtěla moc moc poprosit o hlasy do fotosoutěže Českých drah a.s. Hlasování koční JIŽ 13.června 2013. Stačí zadat email a tak se jednoduše započte Váš hlas. Zabere Vám to asi 30sekund a mě tím moc pomůžete. Patří Vám velké díky! ODKAZ NA HLASOVÁNÍ

"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte." - Elbert Hubbard


Sobota večer a za chvíli mumie

8. června 2013 v 20:44 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Nějak nemám teď chuť vůbec psát a vmýšlet články. Měla jsem toho hodně připraveného, ale teď se mi prostě nechce, tak prostě nepíšu. Však člověk boguje pro zábava, tak proč se do toho nutit, to je blbost.

Už jsem si říkala, že mám krizi středního věku, ale v psychologii jsme se učili, že ta je vě věku 40-60let...

Včera byl velmi narvaný den. Spala jsem asi 5hodin, pak škola, hned po škole jsem šla na vyřazování absolventu, pak to oslavit do pizzerky. Poté jsem se šla rychle domů převléct a jela jsem na párty. Už jsem byla trošku unavená za ten den, po škole jsem jako obvykle nespala (stačí mi 30-60min spánku a jsem uplně ok), takže už to na mě trošku šlo. Akce měla jiného pořadatele a šlo to poznat i na účasti lidí. Ale což. Bylo to fajn, domů jsem došla něco po jedné, takže pohoda.

A jen co jsem dolehla, tak jsem spala jak zabitá až do jedenácti dopoledne. Dneska jsem nic nedělala, koukala jsem na telku, viděla jsem už za dnešek asi 10filmů, od každého kousek. Heh :D

Tento týden ve škole byl celkem mazec, plno testu, ale už to pomalinku končí. Za chvilku je tu konec června a bude na dva měsíce klid, oh :3

"Můžeš mít buď výsledky, nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí."

A mám jednu páčku od stativu v háji, takže jsem pěkně nasraná. Mám ho chvilku, stál celkem dost a už je to zkažený. Paráda. Přemýšlím, že bych šla zítra dopoledne na chvilku fotit, ale zda se mé líné osobě bude chtít, to nevím. Odpoledne budu něco podnikat a pak mě čeká milovaná matika " :3 "

...éééj fotka z párty ;)

Autoportrét / 6.6. 2013

6. června 2013 v 21:06 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Často se mi stává, že se prostě neumím rozhodnout, zda zvolit černobílou a nebo barevnou verzi. Ale stačil mi pohled z okna a bylo jasno. Přemýšlela jsem, co si obleču zítra a neměla jsem v plánu nic fotit, ale tak co už.

Na zítřek se moc těším, bude to parádně nabitý den. Ve škole budu naštěstí jen do půl druhé, máme se fotit, ale záleží na počasí. Navíc doufám, že nebudu zkoušená z němčiny, ale tak snad bude mít dobrou náladu :D Odpoledne jdu na akci absolventů, takže to bych se měla nějak společensky obléct (nejspíš pujdu v těch lososových šatech). No a jelikož zítra bude co? No co? Přece pátek, takže večer vyrážím mezi lidi :3

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci."


Zrz#like#instagram

5. června 2013 v 16:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Fajn, jsem v tomhle zřejmě opožděnec, ale nějak mě ten instragram nikdy nelákal. Ale kamarádka pořád projížděla fotky, tak jsem se koukala a řekla jsem si teda, že to taky zkusím a když mě to nezaujme, tak to prostě smažu a hotovo. Ale jako není to tak špatné :D

Poslední dny jsou děsné - co se týká počasí. Co se děje např. v Praze, o tom už určitě každý slyšel. Je to šílené, chudáci lidi. Ale na facebooku už kolují videa, jak lidi surfují po ulicích, takže to mě celkem pobavilo. Déšť mi nějak šíleně nevadí, ale prostě když prší pořád a v kuse, tak je to už otravné. A navíc si budu muset koupit boty, teče mi do nich, teda resp. jen do levé -_-

Hlasujte prosím pro mě ve fotosoutěži Českých drah a.s. Stačí zadat email a tak se započte Váš hlas. Děkuji moc :) Hlasování končí 13.června. Tak snad mě podpoříte, jste zlatííí :* ODKAZ NA HLASOVÁNÍ

Už zbývá jen měsíc do letních prázdnin, těším se na ně jak malé děcko. Víkendy jsou pro mě uplně záchrana. Ve škole se daří jak v čem, snažím se ještě ten poslední měsíc máknout a vytáhnout ty známky, daří se mi jak kde. Testu je až až, ale to tak mají asi všichni studenti v tomto období.

"Život je jako běh s rozvázanýma tkaničkama. Teď nebo později stejně zakopneš a rozbiješ si hubu."

Minulý týden v sobotu jsem měla jet do Prahy společně s Karin (blogerka Kestrin Coleridge). Ovšem nakonec se vyskytl problém, takže to z její strany muselo padnout. Ovšem stejně celou sobotu propršelo, takže když se na to podívám z jiného úhlu pohledu, chodit celý den po Praze v dešti by taky nebylo zrovna úžasné. Chtěly jsme zajít na tu Tutanchamonovu výstavu. Snad se tam teda do konce června podívám.

Obecně se mi (když nemyslím školu) daří dobře. Jsem teď spokojená :3

Jo a jsem koala :D


Ouky douky - Víkend a ples :P

2. června 2013 v 14:08 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím všechnyyyy, táák ples byl super, až teda na ten konec, ten nebyl zrovna ok, ale jinak fajn :D Měla jsem tam navíc jednoho úžasného zachránce, takže dobrý :3 No podrobněji se mi ten ples ani nějak nechce rozebírat. Ale jedna věc byla zvláštní, nějak nemám vůbec fotky :D Mám akorát jednu, kdy se se mnou kámoš vyfotil a jinak nic :D Nemám ani fotku jak jsem se připravila na ples, vlasy, líčení - prostě žádná fotka :D Jen tahle jediná a to na ní nevypadám nějak úchvatně :D

Ale tak natočila jsem si vlasy kulmou (s tím jsem se sra** asi hodinu, spálila jsem si asi 4x ruku, řvala jsem, pak mi bylo z těch nahřátých vlasů vedro, tak jsem byla protivná, nestíhala jsem - protože jsem si šla lehnout, chci ať mě mamka vzbudí v 17hod, ale vstala jsem o hodinu později. A v 19:45 už jsem musela jít z domu :D Takže jsem si ani nehty nenalakovala, ale to jsem nějak překousla :D). Na líčení jsem měla tudiž pak asi tak 10minut, takže jsem to nějak nepřeháněla. A když jsem šla z bytu po schodech a ještě jsem tak mávla na mamku, tak jsem špatně našlápla na schod a uplně jsem se tam prohrla, křečovitě jsem se držela zábradlí, ale ustála jsem to :D Yeaah :D Mamka mi řekla, že jsem koza, babička byla v šoku, protože se lekla že se tam uplně rozeskám :D Ale já se smála a šla dál :D

" Nelituj toho, co jsi udělal, protože v té chvíli jsi to tak udělat chtěl. "

Ovšem tentokrát jsem udělala konečně (!) skvělou věc - díky náplastím jsem si zalepila palce, malíčky a pak achillovku, takže žádný puchýr a nohy mě nějak šíleně nebolely. Já ty botky prostě žeru :D S +12cm se cítím uplně velikáá :3 No a domů jsem přišla asi nějak o půl 4..

A šaty jsem si vzala černé :)

Takže tak. Dneska odpoledne jdu ven, jelikož je tam vážně nádherně a pak se snad dokopu k učení. Awrrr -_-

Fotka asi někdy po půl noci (?). Natočneé vlasy mi nikdy nevydrží déle jak
dvě hodiny, takže se nedivte mým otřesným vlasům :D

News / k 1.6. 2013 / Šaty, šminky, mikina

1. června 2013 v 14:09 | zRzQa |  Články
Zdravíím, mám pár nových kousků, tak Vám to sem hodím. Navíc mám dilema, nevím které šaty si vzít večer na ples. Takže které? Poraďte :D Dlouhé jsem si brát moc nechtěla, tak jsem si koupila dvoje nové (lososové a černé) a nevím které si vzít :D Líbí se mi oboje, brácha hlasuje pro černé, kámoška taky, ale mě se stejně líbí hodně i ty druhé :D Tak poraďte.

Jinak včera jsem si vyzvedla už mikinu co mi přišla z Anglie a je super. Chtěla jsem nějakou přes hlavu, šedou a takovou volnější, takže ideální. No a pak jsem si ještě koupila novou řasenku, moje první umělé řasy (:D), stíny a lak (k šatům - protože žádnou takovou barvu doma nemám). Co vy na to?