Září 2013

Jak urychlit schnutí laku?

30. září 2013 v 8:19 | zRzQa |  Články
Tento problém řeší mnoho žen. Možná se i Vám občas stává, že si lakování nehtů velmi nevhodně načasujete a když už máte titěrnou práci s nehty hotovou, tak ne a ne uschnout. Pak si nalakované nehty akorát poničíte, protože prostě nemáte čas. Tudiž (třeba u mě) to pak dopadá tak, že se akorát naštvu, nehty odlakuju a tečka. Proto pár tipů na to, jak urychlit schnutí laku, určitě některé oceníte :)

1) Deodorant ve spreji bez alkoholu
Opravdu použijte deodorant, kde je 0% alkoholu, protože jinak by se vám lak rozmazal. Jinak tento trik funguje velmi rychle. Stačí nastříkat na nehty ve vzdálenosti do 20cm a lak je ihned suchý. Ovšem někdy se může stát, že lak ztratí lesk.

2) Ledová voda nebo lednička
Do kelímku si napusťe velmi studenou vodu a nehty po nalakování do něj ihned namočte. Nedoporučuju dávat nehty pod tekoucí vodu, jelikož by se mohl lak porušit a mohly by vzniknout nepěkné praskliny. A nebo prostě dejte na chvilku ruce do ledničky :)

3) Urychlující sprej
Různé spreje k urychlení zachnutí nehtů najdete u mnoha značek kosmetických firem. Lak zaschne do minutky. Například si můžete zakoupit sprej od Avonu (→) nebo (→)

4) Rychleschnoucí lak
Toto už ale může být finančně náročnější volba. Některé kosmetické značky prodávají laky, které zaschnout samy velmi rychle a mají skvělou výdrž. Takže je lepší někdy kvalita, než kvantita.

OTÁZKY PRO VÁS: A co vy, jak urychlujete schnutí laku? Je pro Vás něco z tohoto článku novinka? :)


Druhačka píše - Brzo vstává a to kvůli matiky.

29. září 2013 v 8:57 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dobré ráno, ono když si člověk o víkendu přivstane (ale rozumně a to tak, ať se konečně jako po tom týdnu školy vyspí, ale zase ať nezabije spaním celý víkend), tak se toho dá stihnout víc, než kdybych vstávala jako obvykle kolem dvanácté v poledne. Zítra píšu test z matiky a musím to napsat nejhůř na tu trojku, takže se chci tak za pul hoďky už jít učit. Toť plán a dopoledne, super že?

Mimochodem, kdo si pamatuje na ty mé challange, kdy jsem dělala různá cvičení apod.. ze začátku se mi to dařilo, pak za ty dva měsíce už jsem byla zhnilý lenoch, takže jsem to flákala. Ale hecla jsem se a začínám zase. Tentorkát jsem si to místo na plochu PC, nalepila na zeď hned vedle monitoru, takže na to pořád pěkně vidím i na ten nápis "Necpi se sladkostmi!", který je pro mě (a mou váhu) celkem podstatný :D Hihi. A abych byla trošku konkrétní - 26.9. 2013 jsem začala s 40x sklapovačkama. Prvních 14dnů přidávám každý den 10x sklapovaček ten třetí a čtvrtý týden přidávám nepravidelně ob dva dny 10x sklapovaček. Takže končím 23.října 2013 u počtu 250x sklapovaček. Bude to mazec pak když už budu nad těch +120x, ale za pár dnů si zvyknu a už mi to ani tak nepříjde. Navíc prostě chci to dokázat a tak uvidíme, jak to zvládnu. Jinak tu tabulku, kterou mám na zdi můžete vidět na fotce v CČ.

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci."

Ve škole je to jak na houpačce. Některé předměty mi jak štakš jdou, některé mi příliš nejdou a bojuju no. Testu je stále víc a víc, ale na to jsem si už za ten rok nějak zvykla. Taneční jsou fajn, jen stále nám s Pepou dělá trošku problém dělat otočky u Polky. Foxtrot mě absolutně NEnadchl, takže když jsme poslední lekci, tedy teď v pátek, měly první dva tance právě ty, které jsem zmínila, tak mě to "hrozně" vyhecovalo do dalších tanců a "zvedlo" mi to náladu :D Ale což, bylo to fajn.

Příští týden mám půlkolonu. Nějak se mi nechce - ale to říkám spíš proto, protože je ráno a já jsem po ránu uplně chcípák. Takže jinak - ano těším se tam :D Jen jsem trošku nervozni, ať to tak prostě nezkazím, nepošlapu Pepu a nikoho tam nezabiju :D

A teď jsem ještě nedávno už uvažovala, jaké semináře si dám vlastně do třeťáku. Měla bych si vybrat nějaké takové, z kterých chci maturovat. Ale ono je to těžko - já vlastně nevímco chci být a nevím z čeho CHCI maturovat, spíš vím, z čeho NECHCI maturovat (tj.matika, fyzika, chemie, biolofie, ZSV).

A taky zjišťuju, že ta dlouhá škola je vážně na prd. Prostě není pořádně na nic čas. Příští týden bude celkem hektický, protože toho mám celkem hodně a nevím jak některé věci budu stíhat. Hm..Už chci prázdniny..nějaké extrémně dlouhé..jo, to chci...

Jo a víte co? Mě ta moje škola vlastně nebaví. Tečka.

...ještě fotka z výletu na Malou Fatru na Slovensku, tj. 8.9. 2013

Zrzanka tvoří / Kofoláček (pink)

26. září 2013 v 21:46 | zRzQa |  Když zRzQa tvoří kofoláčky...
Už je to skutečně hrozně dávno, kdy jsem naposledy dělala kofoláčka. Ač nemám přes týden když je škola vůbec čas, tak včera mi to nějak vyšlo, že jsem se nemusela učit na žádný test a neměla jsem vlastně nic moc důležitého na práci. Potřebné věci k tvorbě jsem měla stále schované, tak jsem začala tvořit. Už jsem trošku vypadla ze cviku, moc jsem neodhladla velikost těla (vždy jsem tělo dělala malé a hubenoučké), ale tak co :) Možná zase začnu tvořit. Tenhle kofoláček mi trval asi 40min :)

Kofoláčka jsem darovala Honzíkovi a prý měl radost, hih :P Jo a kdo si všimnul růžových sponek (perličky) ve vlasech kofolačka? :D A tvoří taky někdo kofoláčky? A kdo třeba o kofoláčcích nikdy neslyšel?


New in 21.9. 2013

24. září 2013 v 12:39 | zRzQa |  Články
V sobotu jsem jela do Polska se kouknout na nějaké šaty. Nechtěla jsem si zase vyloženě kupovat šaty za dva tisíce. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně a když už se mi líbily, tak buď nebyla velikost nebo byly uplé - ty jsou totiž na 100% nechtěla, jelikož se mi v tom špatně tancuje. Ale byly tam jedny překrásné uplé krátké šaty se zdobením, polovina vršku byla bílá a zbytek byl tmavě modrý. Vypadalo to vážně senzačně, ale v tanečních bych je bohůžel nevyužila. Nakonec jsem si vybrala takové lososové bez ramínek a s černým pásečkem s mašlí. Skvěle sedí, nesjíždí mi (jo, to jsem i v obchodě v kabince poskákala :D).

"Myslet lze jen rozumem, ale chápat jen srdcem."


Protože teď je ideální období na šátky a všelijaké šály, tak jsem si koupila dva šátky. Jsou sice tenké, takže nějak extrémně Vás nezahřejí jako šála na zimu, ale i tak jsou super :3 Nevím, který se mi líbí víc :D Pak jsem si ještě koupila bundičku na podzim, o té více v celém článku...


Outfits inspiration / Autumn #1

23. září 2013 v 13:08 | zRzQa |  Články
Léto uteklo jako voda a podzim je tu. Chladnější počasí nás už sice přivítalo v září, ale inspiraci na outfity pro podzim Vám přináším teprve dnes. Snažila jsem se samozřejmě vybírat něco, v čem bude určitě teplo, ale zároven to bude i pěkně sladěné a celkový dojem bude fajn. Pro podzim mi příjdou velmi vhodné kožené bundičky a kotníkové botky.

...outfit nejen pro mladé dámy. Hnědá v kombinaci zelené, zahřeje kožená bundička
a černý šálek. Kotníkové hnědé boty jsou vhodné i do chladného počasí.

..slušivý a hlavně elegantní outfit. Velmi se mi líbí ta sukně. Sladila jsem to s krátkým
kabátkem a celkově je vše laděné do černé a šedé barvy.

Fotografie / NATO days 2013 (22.9.)

22. září 2013 v 20:57 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tento víkend byl super, opravdu nemohu říct, že jsem se nudila. A avíc jsem opravdu využila celé dva dny naplno. Včera jsem vstávala v 6hod a jela jsem do Polska kupovat šaty a koupila jsem si ještě i dalších pár věcí (o tom více v jiném článku). Odpoledne jsem se byla podívat na baseballový zápas, kde dělal Honzík rozhodčího.

Dneska jsem si dala pro jistotu budík na půl osmou, protože jsem nechtěla vyspávat až do dvanácti. Pak člověk z toho dne nic nemá a je akorát přespaný :D To se mi stává právě jen o víkendech a když jsem přespaná, tak se mi nechce už vůbec nic :D

Takže jsme si s Honzíkem udělali výlet na NATO. Z vlakového nádraží jsme se pěkně prošli. No, na letišti bylo (nečekaně :D) obrovské množství lidi. Po nebi lítaly stihačky a všelijakého vrtulníky a já nevím co ještě. Bylo toho hodně :) Nejvíc jsem se ovšem těšila na akrobatické vystoupení Turkish Stars na stíhačkách NF-5A. to bylo vážně skvělé a mám plno fotek. Sice jsem měla někdy problém abych něco viděla a když už jsem viděla, tak se mi špatně fotilo, protože zrovna v tom TOP foto místě byla něčí hlava a čas na přemístění nebyl, ale i tak to byl skvělý den :) A cestou zpátky domů už jsme byli celkem unavení, protože jsme museli jít zase z Mošnova zpátky pěšky do Studénky, ách jo :D

A teďka se jdu honem učit, protože jsem se teďka piplala rychle s fotkama. Takže dobrou noc špunti a mě zase čeká další náročný týden ve škole, uf!

Taneční / 3.lekce (20.9. 2013)

20. září 2013 v 22:43 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnes byl velmi dlouhý a únavný den. Ve středu jsem byla na sportovní akci a nachladla jsem se tam, ve čtvrtek jsem měla ve škole akorát rýmu, po škole se rýma zhoršila, kýchala jsem a začla kašlat. Ale přesto jsem já trubka šla na trenink, ale přežila jsem ho. Dneska ráno jsem vstala o půl sedmé, umyla jsem si vlasy, začala jsem se líčit a prostě mi bylo uplně blbě. Takže jsem nakonec nešla do školy a jen co jsem si zhruba o půl osmé lehla, tak jsem se vzbudila před dvanáctou s teplotkou 37,5°. Takže jsem pořád tak polehávala, cpala jsem se práškama, pila čaje (hruškový a pomerančový :3 ).

Do tanečních se mi vůbec nechtělo. Byla jsem vážně slabá, hlava mě bolela, no prostě děs a hruza. Vypadala jsem jak nějaká smrtka. No ostatně nechtěla jsem lekci vynechat a tak jsem nahodila "tapetu" (tj. make-up :D) a i s teplotou jsem šla do tanečních.

Kurz byl dneska fajn, foxtrot mi vůbec ale nešel a nebavil mě. A vůbec jsem byla uplně marná dneska, holt když není člověk uplně zdravý, tak je to na prd. Ale co, přežila jsem to :) Zítra jedu kupovat šaty na závěrečnou, tak jsem velmi zvědavá, jaké si vyberu. Chci samozřejmě nějaké, které mají volnou sukni. A přemýšlím možná o nějakých béžových, ale možná se vrhnu do nějaké výraznější barvy :) Jdu si už opět lehnout, protože sotva funguju.

Dobrou noc a hezký víkend
Zuz + tři Musocolvany, dva Orofary, Brufen, x krát Nasonex, Paralen, Zodac, Ventolin

Líčení: make-up Rimmel London "Match perfection", řasenka Gabriella Salvete "Diamante, Volume&Lenght", tvářenka Fleur de Santé, oční stíny H&M
Hnědý lak na nehty - essence č.20 "Multi dimension", bílý lak značka Gabriella Salvete č.148
Aktualizace (21.9. 2013 v 14:41) - Už zveřejnili fotky z kurzu :)

Deník druhačky | 18.září 2013

18. září 2013 v 14:35 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím všechny! Dneska je príma den. Vyhla jsem se díky sportovní akci škole [a testu z F (ten test si stejně ale budu dopisovat) a malého testu z AJ]. Je škoda, že takových soutěží není více. Vždy jsem ráda běhala sprinty, takže letos jsem se přihlásila na 60m. Nakonec jsem šla i na štafetu (300m). Krátký běh dívek byl rozdělen do (myslím) pěti skupin (dráha prostě není pro víc jak 20lidí že ano :D). V mé skupině jsem sice doběhla jako první, ale když se pak daly dokupy všechny časy, tak jsem se nakonec umístila na 7.místě s časem 9,31s. První slečna měla 9,16s. No ten můj čas je celkem slabý, mohal jsem to zaběhnout lépe, ale tak co už :) Do té třístovky se mi moc nechtělo, chtěla jsem startovat a běžet jen tu stovku, ale tu už si zamluvila jiná slečna od nás ze školy :D No ovšem hecla jsem se a tu třístovku jsem nakonec zaběhla celkem pěkně :)

"V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu." Marcel Pagnol

A můj plán pro zbytek dne? Potřebuju si koupit nové tenisky a ještě nějakou drobnost, no a později mě čeká učení do zeměpisu a dějepisu -_- Ale víte co? :D Z jedné strany se mi nic nechce a šla bych spát, ale z druhé strany bych šla něco dělat - třeba brusle, kolo nebo nevím.. Hm.. :D

Ti, kteří sledují FB stránku,tak včera jsem tam rozebrala lehce jedno téma. Ti, kteří jej nečetli, tak to rozvedu lehce tady..No víte, prostě víte jaká je nevýhoda, když máte trochu vyšší návštěvnost? Že prostě si už "nemůžete" psát co chcete zvlášť tehdy, když Váš blog čte mnoho lidí, které znáte osobně. Někdy mám prostě chuť začít uplně znova a tajně :)

Dnes jsem navíc viděla už konečně pár fotek z tanenčích z 2lekce, tak sem hodím pár fotek ;) S Pepou jsme se nehorázně smáli u polky a člověk, který fotil, to bohůžel (?) zachytil :D Takže jsme se s Pepou nad tou fotkou pořádně pobavili :D A jinak další fotky najdete v CČ.

...vypadá to, jako kdybych brečela :D Ale ne dámy a pánové - měla jsem
záchvat smíchu :D (Btw. tohle byla polka)


Fashion / Leather jackets

17. září 2013 v 18:02 | zRzQa |  Články
Chtěla bych si v nejbližší době kupovat nějakou koženou bundu. Až donedávna se mi ty bundy (na mě) nikdy nelíbily. A prostě celkově se mi ten styl moc nezamlouval. Ovšem co se týká módy, tak u začínám v tom měnit názory a ty bundičky se mi hrozně zalíbily. Jen je problém, že se nemůžu stále rozhodnout, jakou barvu si koupit. Nejvíce přemýšlím nad černou, hnědou a nějakou světlou. Ale když jsem byla v Praze, tak se mi zalíbila i červená. No uvidíme, ostatně nějakou si prostě chci koupit :)

Líbí se Vám tyto bundy? Kterou by jste si vybraly? :)


Recenze / Film "Now is good"

15. září 2013 v 7:38 | zRzQa |  Články
Mám ráda, když mi někdo doporučí film a trefí se přímo do mého gusta. Tip na tento film jsem našla u jedné blogerky a film mě prostě uchvátil. Posledních asi dvacet minut jsem probrečela jak nikdy. Byl to podle mě velmi dojemný film. Ale o čem vlastně je, to se dozvíte za chvíli.

Romantický a zároven dramatický film byl natočen v roce 2012 ve Velké Británii.. Velmi mě zaujal příběh, ačkoli možná podobných filmů je mnoho a konec se dá předpovídat. Né všechny mohou filmy tohoto typu bavit. Avšak velmi Vám ho doporučuji. Ale prostě když se nad tím zamyslíte a vcítíte se do těch postav, jak se museli v dané těžké situaci cítit, tak to prostě ve vás snad musí vyvolat emoce, nebo ne?

KWEJK.pl - Najlepszy zbiór obrazków z Internetu!

Hlavní postavou filmu je sedmnáctiletá Tess, kterou si zahraje půvabná Dakota Fanning. Zbožňuje život, bohůžel jí diagnostikují smrtelnou nemoc. Ví, že nemá příliš času a proto chce poslední chvíle svého života využít na plno. A chce zažít vše, co by podle ní měl normální teenager zažít. A tak si sepíše seznam, na kterém se objeví třeba drogy, první sex, řízení auta, apod. Chce poznat i svou první lásku, ovšem jako každý ví, to prostě musí přijít samo. Po hádce s nejlepší kamarádkou se náhodou na vedlejší zahradě seznámí se sympatickým Adamem (toho hraje Jeremy Irvine). Pro Adama je Tess velmi tajemná a zajímavá mladá slečna. Všem zřejmě dojde, že se do ní velmi rychle zamiluje. A tess to cítí stejně. Bohůžel Tessiin zdravotní stav se příliš rychle zhoršuje a rakovinu má jiý v celém těle. Její starostlivý otec se velmi trápí a je rakovinou posedlý a snaží se najít léky. Její matka je pravý opak otce. Drží se spíš v ústraní co se týká této nemoci. Tess už se velmi silně začínají projevovat záporné projevy této nemoci a...jak to bude pokračovat dále, se dozvíte ve filmu.


OTÁZKY: Viděli jste tento film? Jak se Vám tento film líbil? Kdyby jste byli v kůži Tess, odmítli by jste také léčbu?

Love <3 | via Tumblr
...více v celém článku

Deník druhačky | 14.září 2013

14. září 2013 v 20:11 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Pěkný večer, neměla jsem moc od středy čas. Sice jsem chtěla udělat nějaký článek, ale prostě to nevycházelo. Je toho teď víc a není to už takové lehárko jako o prázdninách. Ale snažím se ;)

Včera jsem měla druhou lekci v tanečních a vyrazila jsem v novým fialových šatech. Velmi jsem se těšila. S mým tanečníkem jsme se dost nasmáli, zvlášť u mazurky, která nás moc nebavila, ale prostě bylo to vtipné. Když jsme udělali to pomyslné "okýnko", tak on udělal "kuk" a já "baf". No prostě nám to přišlo směšné, takže jsme se určitě nenudili. Velmi dobře se mi s ním tančil walz, ovšem u polky (ačkoli jí umím) jsem nějak kazila otáčky, protože jsem trošku nestíhala jeho dlouhé kroky, ale pak už to bylo lepší :) Naučila jsem se základy nového tance (salza), což bylo prozatím uplně v pohodě. Trošku jsme si zaskákali u jivu, takže to bylo fajn.

Společně s Lee máme i první fotku z tanečních a první fotku z akce po tanečních. A řeknu Vám, ten koktejl byl skvělý, lepší jsem doposud neměla. Takže doporučujeme společně i s Lee koktejl Swimming pool! :3 A prostě za včerejší večer jsem si parádně zatancovala a to jak v tanečních, tak i v klubu :-)


Škola už najela již v pondělí do starých kolejí, ve středu jsme psali diktát. Diktáty mi vždy šly, ovšem prostě profesor nám dal "skvělý" chyták. Schválně, jak by jste napsali: ,,Řekněte nám něco o ?rušných a ?ašperských ?orách." (nějak tak zněla věta). Snad celá třída počítala s tím, že prostě budou Krušné a Kašperské hory s velkým K a hory s malým h, ovšem omyl. Profesor to bral tak, že je to nějaký vesnička/městečko na nějakém místě, tudiž všude je velké. Já třeba o žádném takovém městečku nevím, pro mě to jsou prostě hory a čus.

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." Kurt Cobain

V pátek jsme navíc měli první výtvarku - konečně dvouhodinový odpočinek. Měli jsme kreslit různá gesta z rukou. Nebylo mi příliš dobře, takže jsem si s tím vůbec nevyhrála, což mě mrzí, protože to bylo zajímavé téma. Takže jsem to trochu odflákla. Není to sice uplně nejhorší, ale ví, že to mohlo být tak 3x lepší. Má práce je v pravo na fotce (ty tři ruce).


První fotoúspěch - Vytisknutá fotografie v magazínu

11. září 2013 v 18:18 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ano, ano - můj první (pro mě) větší fotoúspěch. Jak jsem již psala, vyhrála jsem 2.místo ve fotosoutěži a až dnes jsem konečně viděla, s jakou fotkou jsem to vlastně vyhrála, hihi :D A ano, je to ta s pánvičkou :D Budu se teď snažit poslat další fotku do dalšího kola soutěže a třeba mě vyberou a zadaří se.

Za chvilku se jdu dívat na film "Now is good" a obsah filmu vypadá zajímavě → Sedmnáctiletá Tessa miluje život. Když je jí diagnostikována smrtelná nemoc, rozhodne se využít každý zbylý moment svého života a sestaví si seznam věcí, které by měl normální teenager zažít, a to včetně drog a ztráty panenství. S pomocí kamarádky Zoey uvede svůj seznam do pohybu. Zatímco se členové její rodiny každý sám svým vlastním způsobem vyrovnávají s představou ztráty Tessy, ta objevuje úplně nový svět. Je odhodlána si užít každý den, co nejvíc to jde. A ačkoliv zamilovat se do souseda Adama na seznamu nebylo, je to pro Tessu tou nejúžasnější zkušeností.

Ve škole se to už začíná rozjíždět a zjistuji, že vlastně nemám skoro vůbec čas. Před mám delší školu, treninky, učení, v pátek taneční a když je čas, tak jsem s Honzikem. Takže to jsou celkem fofry.

"Čas je půjčka, kterou nemůže vrátit ani vděčný dlužník."


Deník druhačky | 9.září 2013

9. září 2013 v 19:09 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ahoj všichni! Dneska jsem se poprvé v tomto školním roce učila. A hned osm hodin, uf! A už máme po dnešku naplánované dva testy, krásně to začalo. V matice na nás profesorka navalila nějaké staré učivo, takže jsme všichni vypadali, jak kdybychom byli poprvé ve škole, hihi :) Ale ono to vždy chvilku trvá, než se člověk zase nastartuje do toho starého systému.

Včera jsem byla na výletě na Malé Fatře na Slovensku, takže nejspíš zítra sem hodím fotky. Dneska se mi už nějak nechce :P

Jinak minulý týden v pátek jsem měla prvnílekci tanečních. Hrozně jsem se těšila, baví mě to. Ovšem v této lekci jsem se nenaučila nic nového. Učili jsme se cha-chu, blues, polku a waltz. Tyto tance již umím, takže jsem spíš radila svému tanečnímu partnerovi. Před týdnem jsem si objednala navíc šaty z e-shopu bonprixu a už je mám asi hodinku a půl doma - jsem velmi spokojená. Barva je přesně taková, jaká byla na fotkách. Látka je super, i velikost mi sedí (vel.36). A také mi vyhovuje délka. Musím mít šaty prostě nad kolena (a nebo uplně dlouhé až na zem), protože jinak vypaádm ještě menší než jindy :D Jsou takové jednoduché ale s pěkných a jemným zdobením. A cena je také super - 649,-kč.

Už jsem celkem unavená ale přemýšlím, že bych se šla ještě na chivlku projet na inliny a pak spát. Zítra mám zase dlouhou školu, tak chci být ready k učení ;)


Focení s Honzíkem / 7.9. 2013

7. září 2013 v 22:00 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Byla to taková domluva na rychlo, příliš světla pak už nebylo, takže se později šum na fotkách projevil, ale tak není to nejhorší :) S Honzikem jsme se šli na chvilku projít a něco málo nafotit :D Fotili jsme u garáží a na střeše, heh :D Zítra mě čeká takový celodenní výlet, takže možná večer čekejte nějaký článek.

"Někoho milovat, znamená především přijmout ho takový jaký je!" Walter Trobisch

...více fotografií v celém článku

Autoportrét / Noční relax na toaletě

6. září 2013 v 9:08 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Moje mamka říká, že fotím morbidní fotky. Mě to tak nepříjdě. Hrozně mě baví se na focení líčit a prostě celkově fotit takové odlišné fotky než mají ostatní. Tak proč ne. Prostě tohle je "Noční relax na toaletě".

Chtěla jsem jít původně do sklepa, ale ty dveře se mi vždy špatně otvírají, tak jsem se na to raději vykašlala :D Ale tohle byl jeden z prvních pokusů tohoto téma. Určitě ještě nekončím :D Mám ještě velký plán co se týká líčení :3


Nákupy do tanečních / 4.9. 2013

5. září 2013 v 11:47 | zRzQa |  Články
První lekci tanečních mám již zítra a měla jsem ještě do včerejška pořádně nervy - nemohla jsem sehnat žádné boty. Obešla jsem všechny obchodní centra u nás ve městě a také Paladium v Praze a prostě NIC (buď prostě v té obuvi boty k tančení neprodávali, nebo nebylo mé číslo, když už bylo, tak mi prostě neseděly, protože mám velmi hubený nárt a každé boty mi skáčou a padají a když už boty byly a seděly mi, tak byly mega hnusné), tudiž byl opravud problém sehnat boty. Nakonec jsme se šly podívat po obchodech tady poblíž, prostě takové obchůdky s obuví. A ejhle, koupila jsem si hned dvoje. Ty černé mi sedí uplně perfektně, ty zlaté sice také, ale trošku mě tlačí na puchýře na palci, ale ty se brzy zahojí, takže to bude ok.

Ještě jsem si i koupila takový tenký béžový svetřík z velmi příjemného materiálu. Původně se líbil mamce, ale byly tam poslední dvě velikosti a čirou náhodou to bylo zrovna S, takže jsem si ho vzala :) K šatům se to bude hodit, když půjdu večer domů a bude chladno :)

A před dvěma dny (?) jsem si objednávala šaty z internetu. Byla tam navíc i nějaká akce, že u prvního nákupu je sleva 150,- Kč, takže jsem neplatila vlastně poštovné, tudiž pohoda. Jsem velmi zvědavá, jak mi šaty budou sedět, ale snad jo :) Měly by dojít na začátku příštího týdne, takže se velmi těším :)

A pak už jsem si jen udělala takovou bonusovou radost - koupila jsem si dvoje náušnice a takovou zdobenou čelenku do vlasů :) Cenově uplně bomba ;)

BTW. MEGA NOVINKA! POPRVÉ JSEM VYHRÁLA! 3.MÍSTO VE FOTOSOUTĚŽI A ODMĚNOU JE 1000KČ! :D ÉÉÉJ JÁ MÁM MEGA RADOOOST :3 :D A to jsem ani nevěděla, že jsem byla nakonec vybrána mezi soutěžící :D tudiž jsem ohlasování ani neměla ponětí a i tak jsem vyhrála, éééj :D Fotka bude otištěna v magázinu Českých drah v září :)


Deník druhačky | [Je cool se fotit ve výtahu]

2. září 2013 v 22:36 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím studenty (a lenochy)! Dneska byl moc fajn den :3 Ráno jsem sice vstávala o půl sedmé a pak jsem znechuceně šla na zastávku a na poslední chvíli jsem se rozhodla, že pojedu busem o 4minuty dřív, takže jsem hned první ráno měla krátký sprintík v balerinách. Ty boty se mi sice líbí, ale neumím v nich běhat. Mám pocit, že se mi každou chvíli vyzuje bota. Hm...Ono vlastně už se mi to párkrát stalo...ehm...Takže.

Ve škole jsem byla sotva půl hodinu, kdy jsme si vyslechli megadlouhétrapnénudné hlášení od ředitele, nějakého ministra či co, pak nás poučovali co dělat, když hoří a já nevím co ještě. No prostě jedním uchem dovnitř a druhým hned ven. Však to znáte. Pak nás náš nový milý třídní potěšil tím, že zítra se jde do školy na 9:50 a budeme tam opět jen chvilku. Krátký potlesk.

Pak jsem byla s broukem (jskdfjsdfj jsme spolu 3měsíce :* :3 ) a když jsem přišla domů, klasicky jsem zapla počítač a ukrutně jsem se zaradovala - od 4.9. do 6.9. ředitel vyhlasil volno, jelikož nestihli dodělal rekonstrukci ve škole. Olaláááá. Celý facebook (od studentu naší školy) byl během chvilky zahlcen radostnými zprávami a všichni ostatní žárlili :D Hahaa :D Takže mám takové prodloužené prázdniny o týden :D Záviďte! :D

A další zprávička dne, tedy spíš večera - už se mi absolutně nelíbil design, který jsem měla na blogu. Prostě to byl jeden z nehorších co jsem za poslední dobu měla. Tak jsem se pustila do něčeho nového a nakonec jsem se (díky Bohu) dopracovala k takovému závěru, že jses výsledek mohla zveřejnit, uf. Takže jsem šíleně zvědavá na vaše názory :P

Btw. Normálně takhle vysoká nejsem, ale měla jsem boty na 13cm podpatku, tudiž jsem si přišla jako nejvyšší člověk na světe. Muhehehééé :D A taky jsem netušila, že budeme mít takovou krátkou procházku, takže mě pak pěkně bolely nohy. V těch botech jsem byla totiž poprvé, trolol -_-Autoportrét / Hej [1.9.2013]

1. září 2013 v 18:18 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Prázdniny utekly neskutečně rychle a od zítřka zase nastane to dlouhé deseti měsíční čekání na další letní prázdniny. Jdu do druhého ročníku a mám celkem obavy jak to opět budu zvládat. Během školního roku zase čekejte nějaké ty deníky a mé kecy o tom, jak tu školu nemám ráda a jak mi to nejde, haha :D Ne, mám tři předsevzetí a budu se je snažit splnit. Tedy jedno z nich musím splnit.

Co se týká rozvrhu, tak jsem ho viděla včera a..málem mě kleplo. Minulý rok jsem měla 3x týdně do 15hod (PO, UT, ST) z toho ve středu jsem měla ještě na sedm. A jak je to letos? Nemám sice na sedm, ale za to mám do tří 4x týdně (+ČT). Takže jsem z toho děsně nadšená... Raději bych měla každý den na sedm a byla aspoň dřív doma. Takhle to bude pěkný záhul, protože ještě do toho mám 2x týdne treninky, v neděli budou pak zápasy vždy a v pátky mám taneční. Takže nudit se určitě nebudu.

"Kritizovat - to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl." Karel Čapek

Počasí posledního prázdninové víkendu není nějak úžasné, takže jsem se nalíčila a udělala jsem pár nových fotek. Hrozně jsem se zamilovala do černobílých fotek, takže teďka mě ty barevné moc neberou. Co vy na to? Další nějakou fotku přidám na fan stránku blogu na facebooku, takže doporučuji dát "To se mi líbí" :P Odkaz v menu.