Říjen 2013

Můj nový růžový drobek :3

31. října 2013 v 15:39 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dnes jsem měla naprosto pohodový den ve škole. Končila jsem už o půl durhé, pak jsem šla poprvé na oběd do jídelny a hned jsem se nervla, protože obědy mám prý až od pondělí. Takže jsem si koupila pizzu a šla domů :D Pak jsem jela odvést staré lyže a lyžáky do bazaru a kámošce staré prkno.

No a v obchodě jsem si "musela" vybrat už nové prkno. Nemám ráda takové nakupování narychlo. Chtěla jsem se jen PODÍVAT jaké tam mají a jak to vypadá cenově. V mé velikosti tam nebyl uplně největší výběr a má původní představa o prkně byla zcela jiná. Vždy jsem chtěla nějaké světlé prkno s reflexní zelenou. Ale tak nakonec jsem si vybrala. Ze začátku to bylo jako "Jo, to je hezké". Ale teď jak na něj koukám, tak se mi už mega líbí a nemůžu se dočkat, až bude zima. V polovině listopadu jdeme pak ještě dokoupit vázání a v prosinci oblečení.

Honzík mě bude učit skákat, takže se už těšíím, protože ON je ten nejlepší snowborďák :* Ještě bych pak chtěla novou helmu a už asi i nutností bude páteřák, takže to asi "napíšu" Ježíškovi :D A líbí se Vám prkno?

Nitro Lectra Clique Snowboard - Women's


Nails inspiration / Halloween blood nails

30. října 2013 v 10:54 | zRzQa |  Mé nehtíky
Minulý rok jsem (co se týká halloweenu) nebyla na blogu příliš aktivní. Tak se snažím to letos alespoň trošku zlepšit. Chytla mě nálada na nové nehty a jaké jiné téma zvolit než to, které možná většina z Vás momentálně ocení. Někteří se možná chystáte na různé halloweenské akce, máte něco ve škole, či různé party. Co si takhle udělat krvavé nehty s přšerou? :P

Je to jednoduché. Zabere Vám to tak 15minut. Nejdřív nehty nalakujete sytě bílou. Poté červeným lakem u kraje nehtového lůžka uděláte napodobeninu tekoucí krve. Pak už záleží na Vás jak si je dál vyzdobíte, já nehty pak ještě doplnila pomocí černého laku nějakou tváří a pak ještě kousky zašitých šrámů. Nakonec můžete nehty zafixovat průhledným lakem a dodáte jim také lesk :)


Focení s Honzíkem :* / 28.10. 2013

28. října 2013 v 17:29 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Večer jsme se domluvili, že půjdeme dopoledne fotit. Ovšem já si nedala budík a jen co jsem lehla, tak jsem usla a spala jsem. Probudil mě až Honzík, když na mě zvonil. Ale nakonec jsme přeci jen šli fotit a máme nové podzimní fotky :3

" Chceme-li porozumět nějaké osobě, musíme prožívat její pocity, trpět jejími bolestmi a užívat si její radosti. "

Stále jsem se ještě nedobrala k dokončení designu. Ale veče rk tomu sednu a snad už to jej konečně dodělám a dnes jej i nastavím. Ale tak uvidíme, jak se mi bude ještě dařit. A jak si užíváte volna?


Focení s Domčou / 27.10. 2013

27. října 2013 v 23:44 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Dnes odpoledne jsem jela s mamkou na návštěvu a spojila jsem to i s focením. Fotila jsem nakonec kamarádku a jejího bráchu, v tomto článku ovšem uvidíte pouze fotky Domči. Pokuď si vzpomínáte, tak jsem už Domču jednou fotila a to o prázdninách (v sprnu někdy). Na to, že už nebylo příliš světlo (byli jsme fotit poměrně pozdě, asi ve čtyři hodiny odpoledne a brzo se už začíná stmívat, takže už nebylo moc světla). Ale nakonec jsem s fotkama spokojená a prý si je u budou tisknout, hihi :3 A v celém článku najdete i naši společnou fotku :P Co vy na to?

" Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!"Krátké povídání a šupkyhupky spát

27. října 2013 v 0:44 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Pěkný večer (noc?), nějak se mi nechce spát a dostala jsem chuť něco málo sepsat a přihodit pár nových fotek za poslední týden (cca). Nevím vlastně kde začít, tak prostě co mě napadne jako první - teďka jsem tak chvilkově dělala nový design. Základ by mohl možná být použitelný, ale nějak jsem už neměla chuť jej dodělat. Ale myslím si, že do konce podzimních prázdnin to stihnu. Doufejme.

Fotka vpravo nahoře - sice jsem malý človíček (výškově :P), ale mám nějak víc věcí a už jsem nutně potřebovala novou spotovní tašku a volejbal. Přitom nevím, co tam pořád nosím, ale ta stará už začínala být celkem dosti narvaná. Koupily jsme jí v A3. Stála pouze 540,-. Píšu pouze, protože na ní byla snad víc jak 50% sleva. Je hodně prostorná, pevná a má zvlášť kapsu na boty, což je super.

Fotka vpravo pod taškou - Fotka je z pátku tohoto týdne, kdy jsem si dělala vlasy do tanečních. Měla jsem u toho chvilkově nervy, protože jsem si při tom málem ruce zlomila, málem jsem si i spálila hlavu, takže bombejšn. A bylo mi u toho navíc megabrutální vedro. Ale nakonec mise splněna a celkem to ušlo ty vlasy :D

Fotka vpravo uplně dole - Náš výtvor s Terezkou z výtvarky ve škole. Měli jsme kreslit nějaké postavy z runých období. My jsme si vybraly Holanďanku. Sice už tak se mi te obraz vůbec nelíbil, ale malovat to byla celkem sranda :D

Fotka vlevo dole - Někdy večer v teplém župánku :3

Fotka vedle té s župáááánkem - Fotka z víkendu, kdy jsme (ikdyž nebylo příliš teplo) s mamkou vyjely na kolo. Byla mi pořádná zima na prsty, ale nakonec jsme to zvládly i s mírnými kopečky :D

Největší fotka - Fotka ze včerejška, kdy jsem se zrovna chystala na procházku s mamčou do lesa (viz. článek: Zrzanka před objektivem / 26.října 2013)


"Člověk potřebuje minutu na to, aby se mu někdo začal líbit. Hodinu, aby ho správně odhadl. Den, aby se do něj zamiloval, ale celý život, aby na něj zapomenul!"

Fotka z páteční akce s Vendulkou :) Šla jsem tam rovnou z tanenčích. Byla to nějaká Latino party a naučila jsem se i základy nějakých (prý španělských) tanců (názvy už nevím). Bylo to supr, dobře jsem si zatancovala a bylo to po delší době zase takové odreagování ve větší společnosti lidí.

...více v celém článku

Zrzanka před objektivem / 26.října 2013

26. října 2013 v 19:01 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
S mamkou jsme dneska vyrazily na podzimní procházku. Všechny ty barevné stromy, padající listí a krásná příroda byla právě dnes ideální k focení, protože bylo pěkné počasí a bylo i teplo. A ještě jedna věc - pořád někoho fotím, ale já sama poslední dobou nemám moc fotek a hlavně nemám vůbec fotky třeba v přírodě. A mamka je taková šikovná, že když jí řeknu přesně jak to chci, tak mě i tak vyfotí.

"Nikdo nemůže předpovědět, do jaké výšky můžeš vzlétnout, dokud jsi nerozepjal svá křídla."

Nakonec jsem s fotkama hodně spokojena. Mám tu nejšikovnější mamku! :3 Co na ně říkáte? :P


Autoportrét / Má člověk dvě tváře? (+tip na make-up na halloween)

23. října 2013 v 21:13 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Teď mě čeká týden volna. Zítra jdeme s němčinou do kina a v pátek je nějaká akce a příští týden jdu do školy až ve čtvrtek, takže co víc si přát. (No jasně, chtěla bych třeba už lentí prázdniny, ale nejsem tak náročná, lepší něco než nic :D ). Takže jsem využila volného dnešního dne, zašla jsem pokecat s kámoškou, kterou jsem zase dlouho neviděla a večer jsem se pustila do nějakého lehčího makeupu třeba na halloween. Tenhle svátek miluju, můžu se vždy uplně vyřídit, ovšem tento rok to nebudu mít kde předvést, leda na fotkách. Určitě mám v plánu přes volno udělat ještě nějaký make-up a možná i natočím video.

Tenhle make-up mi trval asi tal 40minut. Pracovala jsem pomalu, protože jsem ani pořádně neměla představu, jak to vlastně chci :D Takže jsem to vymýšlela během práce. Pak jsem dlouho chystala pozadí k focení, samotné focení. No Zabralo mi to se vším všudy tak dvě hodiny. Ale prostě tohle já zbožnuju, hrozně mě to všechno baví :3


Make-up / Výraznější líčení na taneční lekce

19. října 2013 v 20:54 | zRzQa |  Články
Ráda se líčím do tanečních lekcí o dost výrazněji než do školy. Proto si ráda hraji s barvami a nemám strach z něčeho výraznějšího. Včera jsem měla lososové šaty, takže jsem do těchto barev ladila i líčení (omlouvám se, na fotkách je ta tyrkysová dosti zkreslená a vypadá spíš jako růžová). Chtěla bych Vám v tomto článku popsat jak jsem se líčila. Na video ani foto návod jsem čas neměla, tak snad to bude stačit. V celém článku pak máte vyfocenou všechnu použitou kosmetiku.

Nejdřív jsem si dala na obličej krém, jelikož mám dosti suchou pokožku a po nanesení make-upu (bez základu krému) by se vytvořily nehezké šupinky a to určitě nechci. Po nanesení krému jsem nanesla štetcem na make-up od značky "For your Beauty" make-up od značky Rimmel London - Match Perfection. Upravila jsem si štětečkem obočí (zn. For your Beauty) a jemně jsem jej dokreslila tužkou na obočí od značky Gabriella Salvete - Eyebrow Countour, odtsín č.3, hnedá.

A teď stíny - začala jsem z vnitřního koutku bílým stínem a dále jsem jej nanášela na 1/4 víčka. Uprostřed víčka jsem použila lososové stíny od značky Essence (shrimp me up, 55). Na kraje víčka jsem nanesla tmavě hnědou (viz z paletky stínu od H&M). Vše jsem se snažila stínovat ať do sebe barvy hezky zapadnou. Nakonec jsem použila kleštičky na řasy na natočení a řasenku (zn. Gabriella Salvete) Diamante. Na rtíky jsem použila Labello (Soft Rose) a je to :) Líčení mi trvalo zhruba 15minut.


Důchodce, banán a New York cheescake

17. října 2013 v 20:27 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ve škole se nedělo nic zajímavého. Jen samé testy, většina nudných hodin, ale teď mě celkem dost baví zeměpis, takže konečně aspoň něco. Z poznávačky z biologie, kde jsme měli 120x rostlin a učila jsem se to ani ne hodnu a to tak, že jsem si pouze 2x projela prezentaci, tak mám nakonec 3 :D Takže je to pohodička.

Příjdu si už jak důchodce. Mám už díky volejbalu kolena v prd***. V pondělí jsem byla na ortopedii, pak jsem čekala na rentgen, takže jsem strávila hezky skoro 4hodiny v nemocnici. No je to blbý, takže jsem si šla pro ortézu a od listopadu budu mít rehabilitace. Ale volejbalu se nevzdám ani náhodou. Sice ortéza není moc pohodlná, jsou tam i nějaké dráty na bocích, takže to není extra pohyblivé. Ale co, dokuď můžu, tak budu hrát.

" Non schoale sed vitae discimus. - Neučíme se pro školu, ale pro život. "

Včera jsem pozvala mamču na dortík. Byl výborný, mohla bych ot jíst každý den, och :3 Ale za chvíli bych s takovou měla 120kg a seděla doma na gauči. Jednou za čas je to fajn :) Dala jsem si New York Cheescake a byl božský :P Mamča si vybrala mandarinkový, ten jsem už měla a je také výborný. Mňam, mňam.

Dneska ve škole jsem se snažila vnímat v ZSV. Vydržela jsem to první polovinu hodiny, ale pak jsem to vzdala a dělala jsem blbosti s kružítkem. Ale mám vše dopsané, takže nic mi nechybí naštěstí :D

No a jinak jak budu mít čas, tak bych chtěla jít fotit a udělat konečně nový design. A jak se máte vy? Ve škole dobrý? :)


Tip pro majitele kompaktu - flexibilní stativ

13. října 2013 v 20:26 | zRzQa |  Fotografování (tipy, rady,...)
Po delší době je zde zase článek do rubriky Fotografování, kde jsou různé tipy, rady apod. Ovšem né každý má zrcadlovku a hodně lidí vlastní kompakty. Mám tady pro Vás tip na takovou chytrou věcičku, oč jde? Čtěte dále.

Chcete si udělat nějakou společnou fotku na samospoušť, ale nechcete fotoaparát pokládat na nějaký špinavý a pro váš foták nebezpečný (tím myslím, že hrozí, že fotoaparát sjede a spadne na zem. Takže hrozí rozbití) povrch? Nebo chcete jen experimentovat s dlouhým časem, či fotit v noci apod.? K tomu se Vám určitě bude hodit tenhle malý flexibilní stativ.

Vleze se vám klidně i do kapsy, takže nemějte obavy, že by jste museli tahat půlmetrový stativ, který váží skoro dvě kila. Tento skvělý a ohebný stativ má pouze 17cm. Je vyroben z tvrzeného plastu a díky ohebným kloubům stativu můžete stativ s fotoaparátem omotat klidně na větev stromu, na nějaký sloup, či na plot a nebo jej můžete postavit na nerovnoměrný povrch a nemusíte se bát, že by vám spadl.

Jak můžete vidět na fotkách, tak stativ můžete omotat snad kamkoli. Ovšem tento stativ není stavěný pro těžší fotoaparáty. Ze zrcadlovkou by jste určitě neuspěli. Stativ má nosnost zhruba 300g, tudiž unese spíš pouze kompakty. Stativ není ani příliš drahý, na webové stránce www.postovnezdarma.cz ho najdete za 299,-Kč. Kdo by jej měl zájem objednat, tak tady máte přímo odkaz. Nemusíte se bát, že by ty nohy stativu nedržely nějak pevně a mohlo by to spadnou, to určitě ne. Na fotkách jsem zkoušela dávat stativ všude kde mě napadlo a ani se to nehlo, takže se nebojte ;)


Výlet 12.10. 2013 - Velké Javorníky

12. října 2013 v 22:45 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Nebylo jisté, zda se tedy pojede či ne. Počasí nevypadlo vůbec dobře. Ale tak mělo se vše nakonec domluvit až dnes ráno. Jenže já chytrá si asi před 2týdny nastavila jiné zvonění a je to nějaká uplně pomalá písnička a vlastně to zvonění ani neslyším. Takže chudák Honzík se mi snažil ráno dovolat a já si poklidně spinkala :D Nakonec se vše domluvilo a jelo se.

Ráno bylo celkem chladno, mlha, zataženo, no prostě děs. Bála jsem se, ať akorát celý den neproprší. Ale když jsme dojeli na místo, tak už bylo vidět trochu modrého nebe. Kdžy jsme stoupali výš a výš, tak mlha byla rázem pryč a počasí bylo naštěstí supr :) Cestou zpátky jsme se byli ještě kouknout na štěnátka a já nevěděla na které se dřív dívat a které dřív hladit. Božínkuuu ta štěnátka byla tááák rozkošná, že bych si je všechny vzala domů :3 Och! No sami se koukněte, fotky v celém článku! A já mám zítra zápas, takže vstávám velmi brzo, takže snad se večer ještě ozvu, dobrou noc ;)

...na rozhledně. Výhled byl nádherný :)

... "Muhehé, konečně jsem nejvyšší :3 "

...ježiskotkyyy, ten byl nejmenší a ještě usnul Honzikovi u nohy. Takový slaďouš s oranžovou stužkou! :3


Opět po náročném týdnu..

11. října 2013 v 23:59 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
...je neděle večer, přede mnou hora učení a začátek nového týdne. A přesně od té chvíle se zase nehorážně těším na pátek. Je to takový kolotoč. Pořád dokola. A hle, konečně jsem se zase dočkala.

Opět po náročném týdnu se ozývám tak na rychlovku v deníku. To, že jsem zase psala milion testu, už ani není třeba zminovat. To, že nemám pořádně na nic čas, už zřejmě také víte z již předešlých článků. Takže to vezmu z té pozitivní stránky. Dneska jsem měla další lekci v tanečních. Naučili jsme se další prvky v tancích, které již umíme. Začali jsme i základy tanga, ale do nějaké zajímavější podoby to má ještě hodně daleko. Pořád jsme se (my holky) musely točit, takže se mi chvilkově už pěkně motala hlava a začínala jsem být z toho již unavená.

" Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže. "

No a když jsem unavená, tak mě už prostě všechno rozesmívá a pořádně se směju. Takže s Pepou jsme se pořádně nařechtali, tanec jsme pojali tak nějak volně a bylo to fajn. Pepa přijel dneska z Franci (tichá, ale jen TICHOUČKÁ závist), takže byl po 18hodinové cestě lehce vyčerpán, takže chvilkově se mi ani tančit nechtělo :D

Zítra jdu nejspíš na výšlap na hory, ale uvidí se ráno ještě podle počasí. A když tak náhradní plán je asi squash. A chci připravit zítra aspon nějaké dva pořádné články, tak snad to výjde ;) A jak jsem psala, tohle je jen tak na rychlo, takže se s vámi loučím a přeji Vám všem krásnou dobrou noc a sladké sny :*

...foto z dneška když jsem šla do tanečních :P

Focení s Davidem / 9.10. 2013

9. října 2013 v 20:26 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Zase po delší době jsem byla někoho fotit. Dnes ovšem nebylo příliš ideální počasí, ale nakonec jsem to nějak zvládla. Původně jsem chtěla jít fotit nějaké podzimní fotky v přírodě, ale bylo zataženo, v lese nebylo skro žádné světlo, takže jsem se na to vykašlala a šly jsme fotit o kousek dál. Nakonec se podle mě fotky vyvedly :)

" Když si člověk moc přeje, kouká z toho leda zasloužené zklamání. "

A co se týká školy, je toho dost (nečekaně). Zítra mám z biologie poznávačku z nějakých 120rostlin a zadá nám asi 25x. Umím jich možná tak 20 :D Haha, ale tak od rána času dost a snad se to nějak trošku naučím a budu mít zítra štěstí v tom, že tam dá zrovna ty, co budu umět, ikdyž pochybuji.. :D Jinak času je stále málo, takže se velmi těším na víkend, kdy se zase trošku odtrhnu myšlenkama od školy a trošku si odpočinu.

...další fofografie v celém článku

Zkoušení šatů v salónu na šlusku

7. října 2013 v 18:39 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Šlusku mám sice v první polovině listopadu, ovšem nechtěla jsem nechat výběr šatů na poslední chvíli a zvlášť i proto, protože mnoho lidí má právě teďka v tomhle období taneční a tudiž i ty závěrečné. A tak jsem si chtěla vybrat z těch nejlepších kousků dokuď jsou ještě volné. No strávily jsme tam s mamkou hodinu a půl a já se stále nemohla rozhodnout. Zkoušela jsem asi deset šatů a prostě líbily se mi všechny. Takže kdybych si vybrala vlastně jakékoli, tak by se mi líbily tak či tak.

Ale nakonec jsem se přeci jen rozhodla a jsou to jedny z těch, které vidíte na fotce. A ještě jsem tam bylo i plno závojů, takže jsem si prostě musela jeden zkusit když už jsem byla v tom bílém. No byla to prostě nádhera. Plno překrásných šatů, že bych si je nejraději vzala všechny, ach jo :P :3 A ta paní v tom salonu byla strašně ochotná, hodná a pořádně jsme se i pobavily. Jo a šla jsem šaty vybírat hned po škole a byla jsem už dost unavená, takže to poznáte i na fotkách určitě. Tudiž Vás prosím, ať neřešíte můj výraz ani vlasy :D Děkuji :*

...možná se Vám zdá, že ty vlevo na první fotce a ty vpravo na druhé fotce jsou stejné, ale ty druhé mají tylovou spodní sukni, jinak typově jsou stejné :) U těch vpravo na první fotce se mi hrozně líbila ta světlounce růžová stužka. Dodalo to krásnou jemnost a celkově mi báječně padly :)

...vždy jsem chtěla mít velkou a nadýchanou (tylovou?) sukni. A prostě ty vlevo byly perfektní. Stejně jako ty vpravo. U těch jsem právě objevila i ten závoj, hihi :D

Které se Vám líbí nejvíce a které jsem si podle Vás nakonec vzala? :P

Mini recenze | Externí blesk Nikon SB-800

7. října 2013 v 13:41 | zRzQa |  Fotografování (tipy, rady,...)
Měla jsem tu možnost podruhé fotit s extrerním bleskem. Chci si blesk také pořídit, ovšem focení jako takové je pro mě, jakožto chudého studenta ( :D ) poměrně náročné, takže zase budu muset šetřit a snad se brzy dočkám.Tohle je taková mini recenze, nečekejte nějaký sáhodlouhý text na půl hodinkové čtení, to určitě ne :-)


Velmi mi vyhovovalo ovládání a skvělý je taktéž displej. Manipulace je jednoduchá a blesk můžete dát do tří různých poloh. Je lepší využívat tu bílou odraznou destičku u blesku. Předměty na fotografii pak nemají příliš ostré stíny a právě díky té destičky se ty stíny trošku změkčí. Celkově se mi tedy s bleskem velmi dobře pracovalo. Ovšem baterky mi vydržely zhruba těch 200-300fotografií, pak se již začaly baterie vybíjet a blesk mě trošku zlobil. Ale mohu doporučit nabíječku na baterie od značky VARTA - 15minute charge&go, Type 57053. Baterky máte za 15minut plně nabité a můete fotit dál, takže se vyplatí buď to mít náhradní baterky a nebo prostě nosit nabíjekču s sebou. Ovšem baterky jsou prý celkem drahé, takže záleží na Vás :)


A koho by zajímaly i nějaké další věci, tak tady je další info k blesku (Zdroj: megapixel.cz)

- Blesk Speedlight SB-800 s bezdrátovým systémem i-TTL dále rozvíjí technologii D-TTL jednookých zrcadlovek série D1, a přidává systém nových funkcí, souhrnně označovaný jako "Pokrokové bezdrátové osvětlení" (Advanced Wireless Lighting). Tento systém zahrnuje bezdrátové dálkové ovládání více blesků, blokaci zábleskové expozice (FV Lock), automatickou vysoce rychlou FP synchronizaci, a přenos hodnoty barevné teploty záblesku do těla fotoaparátu. Blesk rovněž obsahuje nový velkoplošný pomocný AF reflektor, zkonstruovaný pro optimální součinnost s 11bodovým AF modulem Multi-CAM 2000 přístroje D2H. Mezi dalším vybavením lze uvést vestavěnou širokoúhlou rozptylku pro získání vyzařovacího úhlu odpovídajícího ohnisku 14 mm, směrné číslo 38/53 (ISO 100/200; ohnisko 35 mm), a zoomový reflektor 24 až 105 mm (v rozsahu 35 až 105 mm s kroky po 5 mm při aktivním motorickém zoomování). Rozměry: 70.6 x 127.4 x 91.7 mm, hmotnost je 350g

A tady máte malou ukázku když se fotila bez blesku a s bleskem. Co je podle Vás lepší? :-P


Chci ať má den 48hodin

6. října 2013 v 15:27 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Konečně mám zase torkšu času a tak shrnu poslední dny. Bylo toho dost a já doufám, že alespoň vy máte o kapku více času, než mám já. A ti co jsou na tom ještě hůř, tak je mi Vás upřímně líto.

V úterý jsem měla test z biologie a vtipné bylo to, že jsem se na to učivo doma ni nekoukla. Ve stresu jsem se tedy rychle o volné učila všechno možné, co jsem jen stíhala. Bylo tam milion zástupců, k tomu další kecy a mě se to nakonec ve výsledku všechno pletlo dohromady. Takže jsem s eobávala, že to zřejmě nedopadne příliš dle mých představ, ale musím se pochválit :D Napsala jsem to na dvojku :3 Měla jsem pouze jednu otízku blbě a to i díky tomu, že jsem to měla v sešitě špatně napsané, achjo. Zuzano, Zuzano. Po škole jsem potřebovala vysvětlit něco z matiky a pak jsem hned valila na trenink, přišla jsem o půl deváté a byla jsem mrtvá, takže jsem se již neměla nějak sílu učit.

Ve středu jsem psala akorát test z fyziky, který se mi absolutně nepovedl. S Honzíkem jsme měli výročí a k večeru jsem šla ještě s taťkou na squash, takže jsme si parádně zahráli (je fajn, když už některé triky, které Vás učil vlastní taťka, umíte a používáte je na něho a on už je občas nestíhá :D haha). No a pak jsem do noci dělala prezentaci do zeměpisu na Kanadu a ještě jsem se učila orientaci na mapě. Prezentaci ve čtvrtek jsem zvládla levou zadní, zkoušení na mapu nakonec nebyla a jinak to byl vlatsně velmi pohodá den. Večer jsem měla akorát trenink, ale to bylo ok.

A jak jsem se zmínila v minulém článku, v pátek jsem měla půlkolonu, na kterou jsem se nehorázně těšila. Ve škole jsme akorát psali test ze ZSV, který se mi moc nepovedl, ale tak uvidíme no.V sobotu jsem šla na oslavu (fotografie vpravo) a bylo to moc fajn. Jinak fotka vlevo je ještě jak jsem přišla v pátek z půlkolony, rozpletla jsem si učes a měla jsem takové božské vlásky :3

"Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto,
jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme." Romain Rolland

No a dnes jsem zase vstávala velmi brzo. Měla jsem první zápas v sezoně. Nebyla jsem vůbec nervozni, jen se mi chtělo trošku spát na začátku. Ale pak to bylo fajn, dobře jsem si zahrála až na jednu maličkost. První zápas jsme vyhrály 3:0 (ééj) a durhý jsme vyhrály 3:2 (Byl to boj! Ufff). Takže jsme dobře začaly sezonu, tak snad se Nám bude takhle dařit i v následujícíh zápasech.


Půlkolona 4.10. 2013 - Přenádherný večer!

5. října 2013 v 23:37 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Dobrý večer cukroušci, tak tento týden byl velmi hektický, příjdu si už někdy jako robot. Spím sotva 5hodin, takže moje životospráva je otřesná. Nic nestíhám, je toho hodně, takže na články už není vůbec čas (tedy na nějaké pořádně, nemyslím tím deníček). Takže teďka než se to trošku uklidní, tak to tady bude tak nepravidelně ty články. Ale budu se snažit. A teď k hlavnímu tématu tohoto článku.

Včera jsem měla dloho očekávanou půlkolonu z tanečních. Šíleně jsem se na ní těšila. Zbožnuju společenské tance, miluju když se člověk může vystrojit, obléct se uplně odlišně, než se obléká každý den. Prostě se odlišit od normálních dnů a vyjít si mezi lidi, kteří jedou na stejné vlně. A je úžasné, když zvlášť na ten večer příjdou vaši blízcí, aby se pobavili a koukli i na to, co jste se za těch pár lekcí naučili. Prostě tohle byl přednáherný večer a já si ho parádně užila!

Nádherné vlásky mi udělala moje trenérka, takže měl v tanečních úspěch (Btw. moc děkuju!). účes vydržel mi celou dobu, nijak se nerozpadl, takže když jsem tančila divoký jive (na písničku, na kterou se měl tančit foxtrot, tak my jsme jeli s Honzíkem šíleně mega ryhclý jive a šlo nám! :D) a taky šílenou polku :D

Fotek bylo opravdu hodně, měla jsem půjčený blesk od strejdy (to je takový mazec, že si ho musím co nejdíř koupit! Je to prostě Bůh! :3 ) Takže jsem měla zástupy tanenčích párů, protože chtěli také vyfotit, ale tak v tom jsem neměla problém :)

Pro mě tohle byla taková další životní důležitá údalost a vyvedla se na 110%! Fotky v celém článku (a možná ještě nějaké později přidám, teď už nemám moc čas).

... s Pepou při tanci cha-cha :P (první fotografie)
...s děvčátkama z 2.C :P (druhá fotografie)