Duben 2014

Recenze / Crème Mains Karité by L'Occitane from France

26. dubna 2014 v 15:05 | zRzQa |  Články
Tento krém na ruce jsem dostala před půl rokem od mé tety. Použila jsem ho zatím jen párkrát, jelikož zatím jsem krémů měla dost a navcí jsem měla problémy z kůži a měla jsem trošku obavy z nových krémů (prostě ať se mi to ještě nezhorší). Ale nakonec jsem s tímto krémem velmi spokojená.

Skvěle hydratuje, není mastný a ruce jsou krásné jemné. Jediné mínus u mě je, že mi až tak nevoní. Ovšem velmi rychle se vsákne. Hodí se i pro velmi citlivou pleť. Je složen z 20% bambuckého másla, dále z ibišku, levandule, levandule a rozmarýnu. Značka L'Occitane sídlí ve Francii. Cena krému je trošku vyšší (vzhledem k množství). 30ml výjde zhruba do 200,-Kč (7,50€). Dále se tento krém vyrábí i samozřejmě ve větším mnoství. Velmi mě zaujal vzhled - tento originální obal vypadá jako skutečná temperka.


Exkurze (22.-24.4. 2014)

25. dubna 2014 v 20:19 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
V úterý jsem jela na školní exkurzi do Českého Švýcarska. Vyjeli jsme o půl sedmé ráno od školy a čekala nás zhruba 5hodinový jízda autobusem. Uběhlo to celkem rychle. Ubytování bylo upřímně celkem na prd, ale nakonec jsme to v pohodě přežili. Chatky byly velmi malé, kamarádka měla navíc rozbutou postel :D Ale byli jsme tam pouze na dvě noci, takže dobrý :)

První den jsme si zajeli do Kutné hory. Tam jsme navštívili katedárlu sv.Barbory, dále jsme si prošli doly a povím vám teda, že úsek, kde to mělo tak 40-50cm na šířku a zhruba 140cm na výšku bylo celkem drsné. Tam jsem se už necítila uplně nejlíp :D Ale jinak to bylo super. Konečně další plus mé výšky - skoro všude jsem chodila normálně narovnaná (až na daný usek) a ostatně semuseli pořád krčit :D Hahaha :D Pak jsme si zašly s holkama na jídlo. Dala jsem si výbornou tortilu s kuřecím masem a nivou. A ta servírka byla uplně střelená teda :D

V místě ubytování vařili podle mě dobře, tedy až na to pití, které stálo podle mě tak 5Kč :D Ale kdžy je žízen, tak se vypije snad všechno :D ... Holky šly spát zhruba po jedenácté a na to já bohůžel nejsem zvyká, takže jsem usla až tak v jednu a neustále jsem se budila. Ráno byla celkem zima, ale jinak v noci mi bylo teplo. Měla jsem naštěstí dobrý spacák :)

Druhý den jsme vyjížděli v devět a čekalo nás zhruba 15-20km chůze. Cíl byl hlavně Pravčická brána. Potom jsme se svezli lodičkama a ten chlápek co nás vezl byl strašně vtipný :D Večer jsme s holkama nachystaly táborák. Všichni si akorát váleli zadky a pomohli nám asi jen tři kluci. A nakonec tam seděli uplně všichni :D Pche. Táborák byl super. Pořádně jsme pozpívali, párky jsme NEměli, takže jsme si opekli akorát chleba a nakonec to kamarádka vykutila a donesla nutelu :D Nomnom.

A včera jsme jeli do Babylonu do IQ parku. Původně jsem si myslela, že to bude nějaká trapárna, ale nakonec ot byl vážně super. Bylo tam tolik zajímavých věcí :) Opravdu doporučuju ;) Mám i hodně videí. O víkendu si chci najít chvilku a udělat nějaké video. Prozatím tady pro Vás mám alespon jedno :) To najdete v celém článku ;)

Cesta zpátky byla trošku horší. Bolela mě snad 4hodiny hlava a brufen jsem si vzala asi 40min před tím, než jsme dojeli domů. Takže trošku utrpení :D Ale zase jsme si pozpívali, náš třídní kolektiv se zase trošku zlepšil a byly to super tři dny :)


Focení s Ondrou / 20.4. 2014

20. dubna 2014 v 22:26 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Hezky večer všem :) Dneska mě Ondra vytáhl na hodinku a půl ven. A když chce jít ven, tak je mi jasné co následuje dále - budeme fotit :D Ale mě to nevadí :) Zase jsem ráda vytáhla foťák a venku bylo odpolene hezky. Nakonec jsem vybrala tři fotky a jsem s nimi spokojená. Spíš jsme to brali jen tak pohodově. Chodili jsme, kecali jsme a sem tam jsme i něco vyfotili. Zbylé fotky najdete v celém článku plus i naši společnou :)

Jinak se mámd obře :) Letos jsem nějak velikonočně naladěná, což je lehce neobvyklé :D Dneska jsem večer dělala vajíčka jako divá :D Máme jich sedmnáct. A absolutně nevím, co s něma budeme dělat, když jich rozdám tak pět :D ... A co vy holky, už máte vajíčka, nebo Velikonoce neřešíte? :)


Návod / Nehty - Do růžova a rovnou 3x

17. dubna 2014 v 22:58 | zRzQa |  Mé nehtíky
Snažím se si lakovat nehty každý týden alespoň jednou. Většinou ale nejde o nic složitého. Prostě si vyberu barvu, nalakuju a tím to hasne. Když mám ale čas a chce se mi čichat ten smrádek z laku, tak si vymyslím i něco složitějšího. Toto je ovšem velmi jednoduché, zvládne to každý. Chce to jen umět udělat rovný pruh ;)

Čísla laků: 1) Rimmel London, č.28 ; 2) Rimmel London, č.01 ; 3) Gabriella Salvete, Monza Italia- č.01


<17.dubna 2014> Závislačka na S4

17. dubna 2014 v 13:40 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím ještě zbylé pravidelné návštěvníky této stránky :) Na blog již skutečně není tolik času a už ani taková chuť každý den psát článek. Věřím, že jste si toho všimli již dávno, ale tak nikdo nečekal, že mi ta blogová šílená chuť psát vydrží do třiceti, že ano :D Ale stále sem chci přispívat, ale jen když bude co a budu chtít :) Ale jsem stále aktivní na facbeookové stránky blogu (odkaz v záhlaví vlevo).

A jinak co nového? Od úterý tohoto týdne mám už konečně nový mobil Samsung Galaxy S4! Jsem z něj naprosto nadšená. Prostě pořád na něm něco dělám, zkouším nové aplikace, zkouším co všechno ten mobil umí. Ale o tom více v jiném článku.

Co se týká našich sklapovaček s Honzou, tak prozatím jsme měli od 1.dubna pouze jeden den pauzu a to 11.4. Jinak zatím každý den poctivě cvičíme. Každý týden (PO-PA) si přidáme na tyto dny +50x a o víkendu dalších +50x. Čili např. tento týden PO-PA máme 250x a o víkendu nás už čeká 300x. Je to fuška občas, zvlášť když prostě nějak celý den není čas a večer s euž člověku cvičit moc nechce. Tedy alespoň u mě to tak je. A co vy, cvičíte?

Prosím, hlasujte pro mou fotku do fotosoutěže ČD. Hlasujte zde →, děkuji :)

Konečně! Teď mě čeká nádherný týden a půl volna. To je prostě božské. Tento týden máme dva dny před víkendem volno a příští týden mě čeká třídenní exkurze ze školy a v pátek máme akce poslední zvonění maturantů. Takže prostě žádné učení, žádné testy, žádná škola. Prostě pohádka :3

A co se týký fotek, tak samozřejmě nějaké tady pro Vás mám. Začala jsem vlevo nahoře :) ...

#1 - Fotka po ránu :) Někteří měli ke mě poznámky, že by je zajímalo jak vypadám nenalíčená a že se hodně maluji (což není mimochodem pravda. Líčím se nejvíc akorát když se fotím a nebo sem tam na nějakou večerní akci. Jinak přes den se líčím minimálně ;)
#2 - Včerejší večerní volejbal. Končí to vždy o půl 10. Zatím jsem tam byla pouze 2x, ale líbí se mi to. Aspoň si zahraju, je tam sranda, poznala jsem nové lidi, takže proč ne. Ovšem když budu mít na další den hodně věcí do školy, tak nevím jak to budu dělat :D Budu se to snažit naučit ještě před tím a nebo nepujde no. Ale zahrála jsem si dobře :)
#3 - S holkama (Vlevo Barča a vpravo Hanka - tu znáte z fotek) jsme šly na ten včerejší voliš. To je děsné s náma, než my tři se vždycky sejdem, tak to trvá sto let :D
#4 - Jedna z prvních selfie z nového mobilu :3
#5 - Jedním slovem - trotli :D Aneb můj spolusedící a já. To víte, občas nám z té školy slušně hrabe... :D
#6 - A s Honzíkem :3 Já ten jeho úsměv žeru :3 <3


Fotosoutěž ČD / Hlasujte / Hahaha... :D

13. dubna 2014 v 19:05 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Tak asi 20minut zpátky jsem se pořádně pobavila. Vybrali mou fotku do fotosoutěže ČD a při mé smůle vybrali zrovna tu nejtrapnější. V sobotu jsem měla nějaký "akční" den, ale mé výtvarné "umění" mě ten den naprosto opustilo a proto vznikly tyto otřesné rybičky :D Dáli se tedy těmto příšerkám říkat :D Ostatně poslala jsem tam tři fotky a doufala jsem, že fotku se zástupem racků v řadě na mole vyberou, tak vybrali právě tu, ve kterou jsem ani trošku nedoufala a vlastně nai neívm, proč jsem jí tam poslala. Fotky jsem zaslala ani ne 30minut před uzavřením zasílání.

No prostě jednoduše řečeno - toto je snad má nejtrapnější fotka v mém životě. Ostatně i s tou hrůzou a vaší pomocí bych mohla vyhrát nějaké penízky,které bych si přidala na do peněz na fotovýbavu :P Hlavně doufám, že jste se u té fotky zasmáli jako já, protože to je vážně děs :D !!!!

Hlasujte zde →

(Svůj hlas mi dáte tím, že tam zadáte svůj email, děkuji. )

Fotografie / Magnolia Soulangeana

11. dubna 2014 v 17:08 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Ještě jsem nikdy nestihla vyfotit Magnolie včas. Tedy lépe řečeno,ještě nikdy jsem je snadpořádně ani nefotila, jelikož jsem si stále ířkala "Je čas, je čas", jenže samozřejmě Magnolie nebudou kvést věčně, že ano. Tentokrát jsem to ještě poměrně stihla. Sice okvětní lístky už opadávaly, ale fotky se mi i tak líbí :) Na jaru má snad každý rád, když všechno začíná krásně kvést, ale pro mě jako alergika, je to někdy děsné :D

" Když si člověk moc přeje, kouká z toho leda zasloužené zklamání. "
<5.dubna 2014> Cvičení, mobil KO, škola OK

5. dubna 2014 v 22:49 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Zdravím po pár dnech :) Ve škole toho mám jako vždy hodně apřes týden na blog není čas. A navíc, už to s blogem tak "neprožívám" jako ještě před cca 1/4 rokem. Prostě beru to už jinak, už nějak mě nebaví sedět u toho každý den :) Přeci jen abych psala každý den již od roku 2008, to fakt ne-e :D Ostatně toto rozebírat nechci, takže čtěte dále přátelé :)

Jak jsem již řekla, ve škole je to stále stejné, pořád je toho až nad hlavu. Takže ve škole žádné novinky. Tedy až na to, že se mi tam vlastně daří, mé poslední známky jsou většinou jedničky :3 Ovšem ke konci dubna máme jet se třídou na exkurzi, tak jsem velmi zvědavá, jak to všechno dopadne. Jedeme sice pouze na tři dny (a forek je, že je třídní výlet, ale třídní profesor s námi nejede :D), ale i tak každý den mimo školu je pro mě takový bonus :D

Včera jsem byla s Honzou na tančírně. Po delší době jsem si zase vzala šaty a večer jsem si užila :3 Nikdy jsem vlastně sukně a ni šaty příliš nenosila, pouze v létě sem tam, ale spíš jsem vždy volila kratasy. Ale od té doby, co jsem měla minulý rok taneční, tak sukně a šaty nosím staršně ráda. V tanenčích jsem šaty prostě mít musela, takže můj problém ,že mám krátké křivé tlusté nohy musel jít stranou a už to prostě neřeším :D Teď to spíš u mě vypadá tak, že když jdu po obchodě, tak koukám stále jen na sukně a šaty... Já jsem fakt švihlá :D


Od té doby, co jsem skončila s volejbalem, tak šla váha pomalu nahoru, má fyzička už šla daleko dáleko do dupy a mě to začínalo čím dál tím víc štvát. A tak mi hlavou proletěla myšlenka, že prostě od 1.dubna (to mě napadlo myslím 31.3. večer) začnu cvičit. A protože ve dvou se to lépe táhne, tak jsem svůj plán vyvalila na Honzu a ten do toho šel se mnou :3 Takže zatím vše dodržujeme a tento týden byl pro mě uplně akční (ve srovnání s posledními 3mesíci). A věřím, že nám to vydrží. Zatím máme plán na duben, ale chtěla bych v tom pokračovat pak i dále. Omezila jsem dosti sladké. No, nestydím se a klidně sem svou váhu napíši - 27.dubna jsem vážila 57,5kg (tolik jsem ještě nikdy nevážila :O) a dneska jsem se vážila a mám 55,5kg. Doufám, že to tak pujde dál a já se dostanu na 50-51kg (pod 50kg nejdu, to se nebojte :D). Ale hlavní je pro mě to, že se cítím dobře, když zase něco dělám a necpu se sladkostmi jako před tím. Od úterka jsem měla den, kdy jsem nesnědla vůbec nic a neměla jsem na nic ani chuť. Pak už to jiné dny byly jen drobné sladkosti ( za jeden den třeba nějaký čoko bonbon, jiný den třeba zase kousek buchty, apod.). Takže prostě teď jsme se do toho fakt pustili a chceme v tom pokračovat :)

A na úkázku naše vymakaná tabulka... Zelená barva - tzn. splněno, modrá barva - v plánu, žlutá - víkend. A potom červená - nesplněno, oranžová - splněna polovina (to platí vždy hlavně u těch sklapovaček :)


A umřel mi mobil asi týden a půl zpět. Takže teďka mám nějaký samsung, který jsem měla snad před více než 8lety. Zvuk je příšerný, ale smsky na tom psát jdou, tak si s tím alespoň zatím nějak vystačím. A pozor,je tam dokonce i foťák :D Má sice asi jen 3mpx, ale super :D :D Ostatně už bylo na čase se dívat po novém.

Strašně mě láká Samsung Galaxy S4. Sice příští týden má být oficiálně uveden do prodeje Samsung Galaxy S5, ale to výjde tak na 18litru (minimálně :D) a to zase nepotřebuji. Takže mě láká ta S4, ovšem cenově by pro mě byla lepší S3. Má jí brácha, kamarádky a jsou vážně spokojené. Sice S4 je samozřejmě lepší a je to novější telefon, ale zas nějaký obrovský rozdíl mezi nimi není... No jinak čtěte více tady.. Srovnání S4 a S3 na této stránce →


Takže jsem velmi zvědavá, jak to s tím mobilem dopadne. Už se s vámi ale loučím, zítra mě čeká hora učení na pondělí. V pondělí hora učení na uterý.. A prostě stále dokola, však to vy studenti znáte :) ... Takže se mějte krásně, pište komenátře a já vám ráda odpovím. A když tak můžete klíďo psát i na facebooku blogu do zpráv. Tak se mějte krásně a jak bude čas, tak se tento týden někdy určo ozvu, páá :*