NÁVOD / Jak nastavit avatar u komentářů pro autora blogu a návštěvníky

20. ledna 2015 v 16:09 | zRzQa |  Návody
Chtěla jsem již dlouho pro vás připravit nějaký návod, jen jsem nevěděla na co. Mě osobně příjde už na blogu vše jednoduché, protože vím kde co je a jak co nastavit. Zkusila jsem se vžít do role začátečníky a napadl mě návod na to, jak nastavit výchozí avatar u komentářů pro autora blogu a pro nepřihlášené návštěvníky. Možná někteří neví kde se to nastavuje, tak snad to alespoň těm začínajícím blogerm pomůže.

První návod je na výchozí avatar pro pro nepřihlášené uživatele (ti, co nemají blog, popř. jej mají, ale nejsou zrovna přihlášení). Nejdříve je důležité si vytvořit avatar o rozměrech 32x32 pixelů. A jak postupovat dále, vám již poradím.

1) Najeďte na blog do sekce NASTAVENÍ
2) V levém sloupečku v oddělení BLOG vyberte OBECNÉ
3) Sjeďte na konec stránky a tam najdete oddělené "Nastavení komentářů (na blogu). Tam zatrhněte políčko pro ZOBRAZOVAT AVATARY U KOMENTÁŘŮ
4) Teď nahrajte do galerie svůj vytvořený avatar o rozměrech 32x32px
5) A stačí už jen uložit! Jak jednoduché, že? :)


Druhý návod je na to, jak nastavit avatar pro vás - pro autora daného blogu. Avatar se bude zobrazovat vždy, když napíšete komentář ať už na svém blogu, nebo na cizím blogu. Opět si musíte vytvořit avatar o rozměrech 32x32px. Já vždy použiji nějakou svou fotku, vyříznu si čtverec kde je můj obličej a fotografii zmenším do daných rozměrů. Jak dále, vám poradím níže.

1) Najeďe na blog do sekce PROFIL
2) Sjeďte zhruba do poloviny stránky a najdete tam nápis AVATAR - klikněte na VYBRAT OBRÁZEK a nahrajte tak do galerie svůj avatar.
3) Teď stačí jen ULOŽIT a je to hotovo!Jak se vím líbil návod? Máte zájem o další? Máte-li přání na návod, napište mi jej do komentářů
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama