Únor 2015

[23.2. 2015] Bláznivý únor

23. února 2015 v 19:28 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Jak se tak divám do archívu článků na Únor 2015, tak si říkám, že je to pořádná bída - 2články. Jo, stydím se. Ale zase naopak - teď to bylo hodně nabité a neměla jsem prostě nějak vůbec čas. A stejně mě už blog teď tolik nebere, takže si z toho nedělám těžkou hlavu ;)

Minulý týden jsem měla prázdniny. S Honzou jsme jeli na týden na hory. Nejeli jsme sami - jelo dalších 20dětí. Honzík jel jako instruktor na prkně. Počasí vyšlo parádně. Jeden den bylo trošku zamračeno a na svahu byla mlha, ale jinak nám vždy krásně svítilo sluníčko. Chtěla jsem o horách napsat zvlášť článek, ale bohůžel ještě nemám u sebe žádné fotky ani videa, tak snad se k tomu dostanu později. Zatím vám budou muset stačit dvě fotky - jedna má selfie ze svahu a společná fotka s Honzou a malou Sofinkou.

Ve škole se asi zbláznili. Na tento týden je toho šíleně moc a já už dneska nevím co dřív. A to je teprve pondělí. Už aby byl zase víkend. To mě čekají hory a ples. Jak já se těšíííím :3

Jinak moc všem děkuji, že jste pro mě hlasovali ve fotosoutěži. Jsem velmi zvědavá jak to dopadne a jaké tři fotky se umístí. Budu se snažit přidat na blog tento týden ještě nějaký článek, ale vzhledem k tomu, kolik toho je, tak to vidím tak, že čas budu mít až ve čtrvtek. Uf. Tak se mějte krásně a já se jdu zase učit ;) Hezký večer všem! ;)


Malba / Šeřík ve váze

5. února 2015 v 20:19 | zRzQa |  Když zRzQa kreslí
Už od pondělí mi není moc dobře. Mám pořád šílenou rýmu, měla jsem zvýšené teploty, trochu mě bolí v krku a kašlu. No, už tak jsem byla ve škole jak mrtvola, takže jsem dneska nešla do školy a vlastně celý den prospala. Ale vždy když jsem byla tak na půl hodinky vzhuru, tak jsem během dne nakreslila tento obrázek na A3. Vždy jsem tak 10minutek malovala a pak jsem si šla zase lehnout. Celkově mi to teda zabralo tak hodinku (a půl?)...

Vybrala jsem si vodovky. Vždycky se jim zásadně vyhýbám, protože s nimi nerada kreslím. Naposledy jsem s nimi malovala tak před 10lety. A až dneska jsem je znova vytáhla a trošku se snažila s nimi namalovat něco "rozumného". No, nakonec to dopadlo jak štakš dobře, protože snad ještě nikdy jsem nic "ucházející" s vodovkama nenamalovala. Chce to prostě jen trošku cviku. Ale stejně mám nejraději tužku <3

Formát: A3, vodovky, 1,5hod


Návod / Líčení s paletkou NYC - HD Quattro Eye shadow Palettes

1. února 2015 v 9:30 | zRzQa |  Návody
Nedávno jsem šla naštvaná ze školy a abych si zlepšila náladu ( :D ), tak jsem si zašla koupit nějakou novou paletku značky NYC - HD Quattro Eye shadow Palettes. Stále mi chyběla v kosmetické taštičce nějaká paletka do hnědých odstínů. Prostě něco přirozeného. Jsem s ní spokojená, jen mě celkem zklamal nejtmavší odstín paletky. Čekala jsem, že bude více výrazný. Cena paletky byla nějak 80-90Kč.

Udělala jsem pro vás tedy menší návod jak jsem se líčila já. Nejsem žádný profík, ale tímto návodem jsem jí pro vás chtěla otestovat ať vidíte, jak výrazné jsou dané odstíny.


Pro ukázku jsem vytvořila nějaký "náčrt" oka. Jde hlavně o ty stíny - kde jsem jaký nanášela. No a průběh mého líčení najdete v celém článku.