Květen 2015

[21.5. 2015] Poslední tři týdny...

21. května 2015 v 19:47 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Poslední týdny jsem většinou rozepsala článek, ale nikdy jsem se nedostala ke konci. A tak se to stalo asi 4x a ani jednou žádný článek nevyšel. Navíc toho bylo hodně do školy a když už jsem měla čas, tak jsem ho využila jinak. Takže teď bych vám nějak popsala, co se dělo za ty poslední dny...

Jak všichni určitě víte, je teď období maturit (všem maturantům držím palce!) a pro nás "nematuranty" to znamená kratší období volna. Můj rozvrh na tyto dva týdny je tak ultramegamocboží, že by jsem ho klidně brala celý rok. Ono jít např. zítra do školy pouze na dvě hodiny, je prostě parádní O:) Ostatně zpátky k maturitám - jelikož mě tato první větší zkouška čeká již příští rok, zajímalo mě, jak to všechno vlastně probíhá. Dneska jsem se teda šla podívat na tři zkoušky. No upřímně řečeno, byla jsem z toho celkem nervózní. A ještě mi bylo líto studentů, kteří se snažiili ze sebe vydat maximum. Ale zase na druhou stranu už mají celou střední za sebou a hurá na vysokou.

...no není to prostě LUXUSNÍ rozvrh? A zrovna v pátek. Co víc si přát! ;)

Minulý týden v pátek jsme si byli s Honzíkem zatancovat a máme zase nějaké nové společné fotky :3 Vždycky když někam jdu (a beru si vyloženě společenské oblečení), tak si prostě musím zavzpomínat na své taneční. Bylo to to nejlepší období na střední škole. Klidně bych si to zopakovala :3


Předminulý týden (8.5. 2015) jsme si udělali s Honzou výlet do Zoo do Zlína. Vybrali jsme si sice den volna, ale rozhodně jsem nečekala, že v zoo bude takové obrovské množství lidí. Hned na začátku u vchodu jsem se lehce rozčílila, protože jeden "inteligentní" mladý pár se tak "nenápadně" vecpal do fronty - a ještě se cpali přede mě. Tak jsem jim dala najevo, že se mi to nelíbí a ať jdou jednoduše někam. Samotná zoo se mi líbila, bylo tam hodně přírody a byla to zároveň jedna hodně velká procházka. Zvířata mi přišli celkem chcíplé :D . Navíc mě mile překvapila jedna má čtenářka, která mě v zoo pozdravila a byla moc milá - moc tě zdravím a děkuju! ;)


A abych nezapomněla - před pár dny jsem se konečně podívala na film Fifty Shades of Grey. Četla jsem totiž všechny knížky a tak jsem byla velice zvědavá na zpracování filmu. Hodně lidí tvrdilo, že je to blbost a já nevím co ještě. Ale většina z nich ani nečetla ty knížky. Většina akorát říká, že je to takové menší porno. V knížkách jsou ty intimní scény popisovány poměrně detailně (jak co) a samotný film mi přišel uplně normální a vlastně tam nic ani nešlo vidět (akorát tak prsa a zadek Anastasie :D ). Dále hodně lidí říká, že je to vlastně o ničem. Ale tento názor jsem slyšela většinou snad jen od kluků. A uznejte sami, že kluci prostě nejsou na nějaké zamilované filmy. Mě se film líbil, ale rozhodně bych jej nezařadila mezí mé TOP oblíbené filmy.

Dále tady mám pro vás fotky z finálního focení účesu. Moje kamarádka Lucka má závěrečné zkoušky ve škole a já jí jdu jako model na účes. Účes je takový extravagantní, prostě žádná klasika. Fotily jsme už i postup při melírování a teď při tvorbě účesu. Konečná práce je parádní! Teď už nás s Luckou čeká zkouška na začátku června a věřím, že to dobře dopadne :) Tak držte Lucce palce! ;)