Listopad 2015

Můj stužkovací večírek

28. listopadu 2015 v 22:31 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak si můžu v mém pomyslném seznamu odškrtnout další událost - stužkovací večírek. A teda z jedné strany jsem ráda, že už to je za mnou. Nikdo ze třídy se do toho moc nepouštěl, období stužkovacích večírků se pomalu blížil a my jsme jen vybírali místo stužkováku. Takže jsem se toho ujala a tak jsem si na sebe ušila bič, protože když něco začnu, tak je dobré to dotáhnout do konce.

Jelikož byl vybrán můj návrh na místo konání, tak to byl další důvod, proč jsem to začala i vyřizovat. A pak už to jelo - termín, jídlo, pozvánky, samotné pozvání, šílené domlouvání,... Někomu se může zdát, že toho bylo možná málo, ale mě to stačilo až až. Pár lidí ze třídy také pomohli a jsem za to moc ráda. Ono dělat ještě pasovací listiny, to bych se šla raději střelit :D Večer dopadl z pohledu organizace dobře, ze začátku bylo pár zmatků, protože se mě pořád někdo na něco ptal a mě šla pak už hlava kolem. Krom menších problémů s personálem to teda bylo celkem fajn.

Já osobně jsem si ale stužkovák neužila tak, jak jsem si představovala. Možná to bylo tím, že už jsem toho měla plné zuby (kvůli organizace) a možná i proto, že vlastně jsem veděla co přesně kdy bude a vlastně mě skoro nic nepřekvapilo. Krom tedy zábavné tomboly.

Ale z čeho jsem měla opravdu radost, tak bylo mé překvapení pro ostatní. Udělala jsem tam takový můj malý první fotokoutek. Týden zpět jsem měla kreativní večer a vytvářela jsem takové tabulky (a knírky) k focení. Byly tam různé nápisy, jako např. "Jsem maturantka" nebo "Nejsem opilý!", "Sekne mi to", apod... Můj brácha nás totiž celý večer fotil a co se týká fotokoutku, tak se nezastavil. Mělo to úspěch z toho jsem měla hroznou radost :)

Nesmím ani opomenout to, jak dopadlo mé vybírání šatů. Objednala jsem si dvoje z e-shopu. Bohužel to dopadlo tak, že jedny jsem měla velké a druhé byly uplně jiné, než jsem si objednala. Takže jsem je posílala zpátky... A je to asi naposled, co jsem si vybírala šaty přes net.

Stužkovák tedy z mého pohledu nebyl špatný, ale nemůžu říct, že bych si ho maximálně užila... A teď už k tomu nejlepšímu - fotky! :)

Inspirace pro outfit na stužkovací večírek

23. listopadu 2015 v 23:26 | zRzQa |  Články
Vzhledem k tomu, že tento týden mám stužkovací večírek (to jste se mohli dočíst v minulém článku) a i přesto, že mám šaty již objednané, tak jsem pro vás chtěla připravit menší inspiraci pro outfit třeba na váš stužkovací večírek. Základem jsou vždy krátké šaty. U nás není moc zvykem, aby se chodilo na stužkovák v dlouhých. Snad se vám budou následující návrhy líbit a třeba se opravdu budete inspirovat.

...velmi se mi líbí jednoduchý střih šatů a ta barva je naprosto úchvatná! K tomuto outfitu jsem vybrala páskové botky a přesně takové bych si chtěla jednou pořídit, ovšem nemůžu je nějak nikde sehnat. A dále malá černá kabelka a šperky...


Stužkovák se blíží a já sháním šaty. Uf!

14. listopadu 2015 v 23:58 | zRzQa
Za dva týdny máme stužkovací večírek (a je s tím hromada práce). Chtěla jsem si pořídit nějaké nové šaty. Ideálně nějaké tmavě modré, červené nebo bílé. V kamenných obchodech jsem na nic pořádného nenarazila. Sháním krátké šaty, né příliš plesové. Nejspíš bych chtěla nějaké úzké. A tak jsem zabrouzdala na jeden internetový e-shop, ze kterého jsem si v druhém ročníku objednávala jedny šaty (fialové na jedno ramínko - pro ty, kteří si ještě pamatují) a jsem s něma velice spokojená.

Našla jsem na webu 12 šatů, které mě něčím zaujaly. Zajímal by mě váš názor a eventuálně nějaký tip na další e-shop, který máte osvědčený. Šaty bych chtěla max do 1000Kč. Tak co, máte pro mě nějaký tip? A jak se vám líbí můj výběr šatů?

Pozn. A jestli neseženu nějaké, které se mi vážně líbí, tak se na to vyprdnu, vezmu si staré a hotovo! :D
Z této první trojice u mě zvítězily hlavně prostřední šaty díky pěkné krajce. Jako mínus zde vidím dlouhý rukáv. Šaty vpravo se mi taktéž velice líbí díky zdobení. Ovšem nevím, jak by mi seděl tento střih. A šaty vlevo mi příjdou jako typické plesové.

Černobílé šaty u mě naprosto vítězí. Líbí se mi kombinace základních barev a černé krajky. Je tady opět bohužel dlouhý rukáv, ale to by se dalo ustřihnout. Červené šaty mají nádhernou barvu a střih. Také velice pěkné! :) A poslední růžové šaty...ty jsou takové více plesové a dosti holčičí, ale i tak se mi líbí.
Aktualiziace (15.11. v 12:34) - Růžové šaty jsem našla i v modré variantě, která mi příjde hezčí. Fotku šatů najdete v CČ
Na červených šatech mě naprosto uchvátilo zdobení. Pro mě je opět mínus ten dlouhý rukáv, který pro mě není praktický (je mi pořád všude horko). Navíc tyto šaty bych měla na 100% příliš dlouhé, takže by mi je musela babička zkrátit. Bílé šaty na levé straně mě zaujaly vzorem v pasu. Druhé bílé šaty se mi líbí díky krajce, ale opět...ten rukáv :/

Tyrkysové šaty mi příjdou veselé, jednoduché a pěkné. Ale nejsem si jistá, zda bych chtěla áčkový střih sukně. Prostřední šaty se mi líbí díky zdobení na hrudníku. Šaty na pravé straně se mi líbí pouze díky potisku.


Fotografie / Na dně přehrady

11. listopadu 2015 v 23:30 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
O víkendu jsem byla na menším výletě. Počasí sice nebylo ideální k focení, ale zase z toho vyšly jiné fotky než obvykle. Tentokrát jsou takové tmavé, smutné a podzimní. Fotila jsem na přehradě, která je již téměř vyschlá. Kdysi tam byla krásná vesnice, ale pak byla založena přehrada a vše bylo zatopeno. Nyní tam můžeme nalézt zbytky ze základu domů a kompletní most.

Koho by zajímalo, jak toto místo vypadalo před zatopením, tak fotku najdete na konci tohoto článku.


...více fotografií v celém článku