[3.3. 2016] - Škola, čas, maturita, snapy

3. března 2016 v 20:51 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Ideální úvod tohoto článku:

...můj život je naprosto úžasný. Každý den spím pravidelně 8hodin, už umím všechny maturitní otázky, povinnou četbu čtu znovu už po třetí, venku je krásné slunečné a teplé počasí...

Okej, takhle to OPRAVDU není. Můj spánek se už začíná zkracovat a jsem opět na max. 5-6hodinách. Venku je naprosto škaredé a divné počasí. Jeden den svítí sluníčko a je 12°C, další den prší a ten následující den zase sněží je 0°C. Áá, kde to jsme?!

Vždy na začátku nového roku říkám "...jak to všechno rychle uteklo..". Vzhledem k tomu, že je březen, tak bych řekla, že to utíká až nějak moc rychle! Nejvíc mě dokážou dostat řeči typu "Za deset týdnů maturujeme!, apod. Sakriš, vždyť ještě nedávno bylo 1.ledna! Dobře, mé úchvatné plány ohledně maturity samozřejmě nevyšly, protože se vyskytly novinky a další věci, které bylo nutné dělat.

Tak třeba - měla jsem naprosto perfektní maturitní otázky do zeměpisu. A jelikož jsme neměli a ani letos nemáme s kamarádem seminář, tak jsme až v únoru zjistili, že maturitní otázky (MO) jsou dost přehozené - jsou tam nějaké nové věci a vlastně otázky, které máme, jsou na prd. Takže jsme začali všechno dělat znovu a stále nejsme u konce. Hrůza.

Dále bych opomenula mou úžasnou povinnou četbu. Asi někdy koncem ledna jsem si rezervovala snad deset knih v knihovně. Dnes je začátek března a já stále žádnou nemám. Můj problém je, že nesnáším čtení "knih" přes nějaké čtečky, v PDF, apod. Takže momentálně mám půjčené dvě od kamarádky. Doufám, že příští týden už se ozvou z knihovny, že si můžu jít nějaké vyzvednout. Jinak půjdu do jiné knihovny a až bude nejhůř, tak si je prostě stáhnu na netu a nebo si je koupím.

* Doporučení pro budoucí maturanty - Čtěte dřív :D Ono já nemám strach, že to nestihnu. Já to stihnu přečíst. Ale člověk je zbytečně v lehkém stresu a ono, když si řeknete v lednu "Yes, mám přečteno 20knih", tak opravdu máte o jednu starost méně! :D Navíc může nastat situace, že zrovna v době, kdy OPRAVDU CHCETE ČÍST, tak ty knihy prostě nejsou.

Dále bych zmínila, že jsem poslala přihlášky na VŠ. A ano, bylo to těsně před koncem termínu. Je to těžko si vybírat VŠ, když nevím, co chci v budoucnu dělat. Ale nakonec mám tři obory, tak uvidíme, jak to výjde! ;)

Už se třídou pomalu začínáme řešit tablo, takže jsem velmi zvědavá jak to dopadne. Konečně mě vyfotí někdo jiný :D .

A aby nebyl můj aktuální život jen o stresu, škole, maturitě, povinné četbě, tak mě holky nadchly a založila jsem si snapchat. Ovšem momentálně jsem ve fázi, kdy ty "snapy" (říká se tomu tak? :D ) ani neposílám. Prostě se jen tak fotím sama pro sebe a pro zlepšení nálady. Mám už i povedené fotky s klukama, kteří mají vousy (použila jsem filtr pro dva lidi, kdy se jim vymění obličeje) a to je opravdu mazec! Já a vousy. Haha! :D A musím ještě dodat, že mám i opravdu velmi vtipné fotky s babičkou a dědou! :D

Takže tady je mých devět fotek, které mě nejspíš velmi ztrapní, ale je mi to upřímně jedno ;) :D. Mějte se krásně! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káčč Káčč | Web | 5. března 2016 v 7:12 | Reagovat

S tím počasím musím souhlasit ;-) Je to děs. Na to, že se blíží Jaro a začátkem Března ještě padá sníh?? To ať si nechaj tam odkud to přišlo, haha. :-D Jinak je supr, že máš 3 obory a budu Ti držet palečky aby Ti to vyšlo a vyšla jsi se skvělým průměrem. 8-) A Ty fotky? Supr, jsou povedené, k pobavení a roztomilé :-D :-) Takže prostě supr :-P

2 Julie Julie | E-mail | Web | 6. března 2016 v 12:28 | Reagovat

Jak to tak čtu... mám úplně, ale úplně stejné starosti :D :D :D.

3 Forge Forge | E-mail | 8. března 2016 v 10:47 | Reagovat

A jaképak obory to tedy jsou? :)

4 Niki :) Niki :) | 10. března 2016 v 14:19 | Reagovat

Taky letos maturuji a jsem teda asi ráda za to, že jsem většinu knížek přečetla o velkých prázdninách (teď už mi chybí cca jen 2). Ale ty to zvládneš! :) za 5 let, co navštěvuji tvůj blog jsi zvládla všechno :) #goodluck

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama