Vyzkoušej si život bezdomovce

22. března 2016 v 19:58 | zRzQa |  Články
Na úvod bych vám ráda napsala, proč vlastně tento článek píši. Honza (můj přítel) se podílí na nové hře Hobo: Tough Life. A dané téma mě tak zaujalo, že jsem z toho opravdu velmi nadšená. Další info se dozvíte níže. Ale ještě pokračuji - dnes v 20:00 startuje greenlight.

* Greenlight: Jednoduše řečeno - lidé budou hlasovat, zda o hru mají nebo nemají zájem. Bude to formou ankety s otázkou, zda by si hru koupili nebo ne. Pokud nápad a hra uspěje, tak tým dodělá hru do konečné verze a bude tak moc oficiálně vyjít.


Musím uznat, že téma hry je velmi originální. Ve hře budete v roli bezdomovce. Četla jsem diskuse a lidé byli často proti, jelikož jim to přišlo jako přehnané a nevhovné téma, apod. Mě osobně se to velmi líbí. Lidé si tak alespoň více uvědomí, že tento život není jednoduchý a lidé by si měli navzájem pomáhat. Třeba když někdy potkáte zase bezdomovce, tak mu můžete dát nějaký drobný příspěvek a nebo mu rovnou dát nějaké jídlo. Každá pomoc se cení.

Je to něco nového, originálního a můžete si vyzkoušet, jak krutý život bezdomovci žijí v městském prostředí. Budete muset bojovat v sociálním prostředí, které bezdomovce nepřijímá. Každodenním problémem bude hlad. Budete nuceni hledat koše a popelnice a doufat, že naleznete jídlo. Abyste přežili mrazivou noc, budete muset zapálit věci, abyste se zahřáli. Nezájem lidí bude na denní pořádku. Tvůrci hry vyprávějí příběh lidí, kteří v životě neměli příliš štěstí.

Hlavním bodem tohoto článku je tento nový trailer, který vás naprosto pohltí do této hry.


Pokud vás tato kontroverzní hra zaujala, podpořte hru Hobo: Touhg Life na greenlightu. Start již dnes 22.3. 2016 od 20:00.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 23. března 2016 v 20:35 | Reagovat

Zajímavej projekt.

2 Barča Barča | Web | 24. března 2016 v 9:24 | Reagovat

To zní zajímavě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama