Srpen 2016

Totálně zamilovaná do kosmetiky

8. srpna 2016 v 22:06 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Nikdy jsem nechápala youtuberky, které točily videa ohledně kosmetiky a líčení. První youtuberka, kterou jsem začala v tomto směru sledovat, byla Petralovelyhair a je to už snad dva roky, co jí aktivně sleduji. A mě to líčení nějak nadchlo! Jako vždy jsem se líčila, ale pouze oči (stíny, řasenka a konec). Teď se už delší dobu pokouším líčit tak, ať je to vše kompletní (od make-upu, pudru, lehkého konturování, obočí, nějaké stínování očí, řasenku a pozor - už jsem se zamilovala do rtěnek).

Není to sice nějak dokonalé, ale spíš mě to fakt baví! Když vím, že mám někam jít, tak se hrozně těším, až se budu malovat. Jsem padlá na hlavu, co? :D Opravdu mě to líčení nadchlo. Zatím tedy nemám dostatek kosmetiky, ale už se snažím tak postupně si nakupovat alespoň ty základní věci. Konečně jsem si pořídila parádní make-upu, lepší korektor (přešla jsem na tekutý a je milionkrát lepší) a vybrala jsem si i fajn bronzer. Nikdy jsem tyto věci moc nevlastnila, jelikož jsem make-up nikdy nepoužívala. Takže až tento rok jsem se nějak zblbla do líčení. Hihi O:)

Asi jsem v tom všem opožděná. Make-up jsem nepoužívala kvůli atopickému ekzému, ale ten se mi tak náádherně vyléčil (o tom více jindy a jinde?), že už konečně mám možnost se vyřádit a ponořit se do světa barviček a make-upu.

No a jako takovou "úvodní" fotku k tomuto článku jsem zvolila dnešní líčení. Mnohem lepší by to bylo s linkama, ale ty jsem si zatím tak moc neoblíbila. Takže snad to časem příjde... Ohledně fotky - já trdlo jsem to fotila až v době, kdy jsem přišla po celém odpoledni domů, takže už to tak pěkné nebylo. Ale tak, aspoň něco... Inspirovala jsem se mým oblíbeným náhrdelníkem... :)


A co vy holky, líčíte se rády? Kdy jste tomu opravdu propadly? :)

Pokračování nezapomenutelné dovolené

2. srpna 2016 v 21:54 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Tak tedy navazuji na první článek o mé dovolené v Bulharsku, kde jsem měla nepříjemnou zkušenost s požárem v hotelu.

Když jsme tedy ráno dorazili zhruba o půl 8 do hotelu A, tak nám bylo řečeno, že pro nás stále nemají pokoj. Hosté oficiálně mohli zůstat na pookoji do 12hod a pak následovaly dvě hodiny určené pro úklid. Takže ve výsledku jsme se měli na pokoj dostat až ve 14hod. Když nám to oznámili, tak už jsme opravdu vypěnili. Převyprávěli jsme jim co se nám stalo a že tedy očekáváme okamžité poskytnutí pokoje. A oni stále říkali, že to prostě není možné.

Tak jsem tedy začala s tím, že chci ihned číslo na manažera hotelu a budu to dále řešit s ním. A víte jaký vtípek mi řekli? Že manažer spí a nebudou ho budit. A prý že až vstane, tak to bude řešit, co by mohlo být třeba nejdřív 10hod. Skutečně jsem nevěřila svým uším. Oni se ho vyloženě báli. Takže jsem ještě více nasr*ně řekla, ať mi to číslo okamžitě dají a že ho probudím. No...už viděli, že jsme nehorázně naštvaní a tak tedy jsme si měli sednout a počkat...Ještě jsme dodali, že "doufáme, že budeme mít ten nejhezčí pokoj" . Zhruba v 9-10hod jsme se dostali na pokoj jsme měli vskutku velmi pěkný.

Byli jsme tak nehorázně unavení, znechucení a vystresovaní z celé té události, že jsme ani neměli sílu jít k moři. V 15hod se konala info schůzka, takže jsme šli spát a pak jsme něco málo vybalili.

Na info schůzce byla příjemná paní, která nám tedy sdělila základní informace a nabídla různé výlety. A pak jsme za ní šli a domlouvali se ohledně stížnosti. V klidu na pokoji jsme stížnost vypsali (a bylo toho dost), předali a následně jsme dostali i vyrozumění od delegátky. A tak jsme tajně doufali, že tedy tímto naše problémy skončily.

Cha, to určitě.


DEN DRUHÝ - Tak hurá! Jdeme konečně poprvé k moři. Hop do vody, plaveme, potápíme se, házíme si balónkem, blbneme ve vlnách a tak Honza povídá "Hele, zajdu kuknout na tašku". Tak teda fajn, tak se tak šplouchám ve vlnách a hledám Honzu. Ten na mě zběsile mává ať jdu za ním...

...Pokračování v celém článku