Září 2016

Jak jsem fotila druhou svatbu...

27. září 2016 v 15:14 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Nikde jsem žádnou nabídku nedávala. Letos v červnu jsem fotila teprve svou první svatbu. Někdo hledal fotografa a tak mě známá doporučila. A už to bylo. Domluvila jsem s P. (= nevěstou) detaily. Svatba byla naplánovaná na 17.9. 2016. Během týdne jsem si koupila ještě i náhradní batekru do foťáku, jelikož jsem si ji prozatím půjčovala a tak už mi přišlo vhod si pořádit vlastní. Dále jsem si půjčila od mého hodného strejdy objektiv. Původně jsem si myslela, že ho nevyužiji. Nakonec jsem s ním fotila celou svatbu.

Vše jsem si krásně naplánovala, sepsala jsem si co kdy kde jak. Prostě ať nezapomenu vyfotit nějaký bod. Fotila jsem sama a celý den. Začínalo to ranní přípravou v 6:30 (místo A). To jsem už ale přijela a nevěsta byla už téměř připravená. Pak jsme jely k jejím rodičům (místo B). Zhruba před devátou se jelo na úřad (místo C). Nevěsta i ženich měli vlastní limuzínu. Jelikož měli ročního syna a ten byl nemocný, tak se P. domluvila a obřad zkrátila. Takže vše se stalo snad během 5minut. Ještě měli přání zajet na hřbitov, takže místo D. A pak už jel konečně celý průvod lidí na hostinu do místa B. Byla jsem fakt ráda, že mě vždycky někdo vzal autem. Jinak bych se musela naučit lítat.

A teď to hlavní. Už během týdne hlásili, že v sobotu má být škaredě. Já jsem se s nadějí ujišťovala, že BUDE pěkně. A prdlajs. Celý den bylo zataženo. Dopoledne sem tam káplo. A odpoledne? Neustále pršelo. Takže nějaké romantické focení novomanželů se nekonalo. Fotili jsme v dešti před restaurací. Asi tak dvě minuty (fakt mazec). Takže podmínky šílené. Druhá svatba a hned mi musí pršet :(

Nakonec jsem ale s výsledkem poměrně spokojena. Na to, že nebyla možnost uskutečnit nějaké zajímavé focení a vlastně i to, že celý den pršelo...to dopadlo v celku dobře. Tady máte pár fotek jako ukázku :) Co vy na to?Anketa / Líbí se ti bomber bundy?

13. září 2016 v 19:20 | zRzQa |  Články
Původně jsem pro vás chtěla udělat článek s outfity, ale nějak mě to přešlo a tak jsem udělala pouze dva outfity, kde dominuje bomber bunda. Vzhledem k tomu, že nejsem žádný šílenec do módy a spíš si "novinek" všímám později (jako třeba teď :D ), tak by mě zajímal váš názor na tuto módu. Nejvíce jsem tyto bundy viděla v khaki barvě. Nejdřív mi to přišlo takové (pardon) "bezďácké", ale když to člověk umí nosit, tak to vlastně vypadá dobře.

A jaký je váš názor? Hlasujte v anketě! :)