Listopad 2016

Ze života... / Párty, plazmaferéza, Praha,...

25. listopadu 2016 v 21:03 | zRzQa |  Když zRzQa píše deníček
Připravila jsem si pro Vás takový kratší článek s fotkama (co vlastně dělám, jak se mám... však víte). Také jsem vytvořila takový jednoduchý design z věcí, které mám ráda. Doufám, že je to zase trošku změna po nějaké době. Netvrdím, že budu teď více aktivní, ale ráda to tady jednu za čas pozměním a přidám nějaký článek.

# Letos jsem poprvé (sama) dlabala dýni. A abych toho neměla málo, tak jsem si koupila dvě. A hádejte kde je ta druhá? V mém pokoji na parapetě a čeká, až z ní udělám polívku. Super Zuzi, příště si kup rovnou tři ty dýně. Tleskám.

# Tak tady bych si ale lehounce (jen maličko) zatleskala. Úspěšně jsem nechala ze sebe "vycucat" 600ml plazmy a pak můj drahocenný pytlíček (který mě stál mnoho sil) letěl jednoduše do koše. Ach jo. Chodím už přes rok na plazmaferézu jako pacient kvůli atopickému exému. A můžu to skutečně jen a jen doporučit. Neskutečně se mi stav kůže zlepšil a postupně to vše člověk zvládá lépe (odběry, atd...).

...více v celém článku

Focení s Dominikou u koní / 22.10. 2016

10. listopadu 2016 v 20:27 | zRzQa |  Když zRzQa fotí
Nedávno jsem byla fotit s Domčou a jejím bráchou. Vybrali jsme tentokrát jiné místo na focení - u koní! Bohužel jsme nemohli jít na louku, takže to pozadí nebylo zrovna ideální...ale i tak to vyšlo pěkně. Co myslíte?