Články

Summer outfits inspiration / Pohodlně bez podpatků a v šortkách!

12. července 2014 v 0:00 | zRzQa
...strašně se mi líbí tyrkysová barva. Zvlášť v tom světlejším odstínu a s kombinací s béžovou to vypadá uchvatně. Tento velmi jednoduchý outfit se mi neskutečně líbí. Kratasy mají vysoký pas a tričko je svázano na bocích a je nad pupík. Letní obrázek na tričku outfit oživí. K tomu jednoduché otevřené boty bez podpatku, slunečný brýle, taška přes rameno, krásný náramek a béžový lak na nehty. Jak se vám tento outfit líbí?

→ více najdete v CELÉM ČLÁNKU

New in / Sukně, šperky, kosmetika

9. července 2014 v 19:07 | zRzQa
Konečně jsou prázdniny a venku je hnusně. Počasí je jako na houpačce, což mě dost štve. Takže když bylo zrovna škaredě, tak jsem si zašla sem tam do obchodu. Navíc teď ještě sháním žabky a mám velmi omezený výběr - černé sportovní žabky značky Nike. Ale zatím je nacházím pouze v jiných barvách a dost mě to štve. Takže snad je už konečně najdu! Mám po brigádě a za chvilku už mi dojdou peníze, ale nechci je hned všechny utratit za oblečení apod. Takže nakupuju za rozumné ceny :P

Nikdy jsem sukně moc ráda nenosila a důvod byl, protože jsem prostě nechtěla příliš ukazovat své nohy, se kterýma jsem nebyla příliš spokojená. Ale teď už to neřeším a od té doby, co jsem měla taneční, tak si raději vezmu sukni, než kratasy. A obzvlášť v létě je chci pořádně ponosit. Tu černou vlevo jsem si koupila zrovna včera, kdy jsem na ní v H&M náhodou narazila. Tu vpravo jsem si koupila v F&F. Vůbec tam nenakupuji, ale tahle se mi zrovna zalíbila a za tu cenu mi přišla super. Je volná, není v ní horko a prostě je pohodlná. Byla tam i v bílé, ale na ní by šlo vidět každé smítko :D Takže jsem dala přednost modré.

Vlevo: Sukně, H&M, cena: 129,-Kč .........................Vpravo: Sukně, F&F, cena: 379,-Kč
...více v CELÉM ČLÁNKU

Handwriting challenge

3. července 2014 v 10:52 | zRzQa
Na tuto challenge jsem narazila náhodu na blogu Ludmility (http://ludmilita.blog.cz/) a přišla mi taková zajímavá a originální, že jsem si prostě tuto challenge nemohla nechat ujít. Je to opravu fascinující sledovat písmo jiných lidí. Je tak odlišné, každý má jiný sklon písma, někdo píše psacím a jiným tiskacím. Prostě je to skvělé a vy by jste to měli určitě také zkusit! A kdo do toho pujde, kliďte mi hoďte odkaz na váš článek do komentářu a moc ráda se podívám! A tak teda sjeďte dolu myší a koukněte na mou "Handwriting challenge".

* Schválně, kdo pozná z jaké knihy to je?

* Je to z knihy Fifty Shades of Grey od E.L. James...pokračování v celém článku

New dress / Orsay, Collection summer 2014

27. května 2014 v 14:19 | zRzQa
Od té doby, co jsem začala tančit v tanečních jsem si zamilovala všechny šaty a sukně. Takže teď pořád jen po obchodech koukám na šaty a říkám si, proč nemůžu vyhrát miliony a všechny si je koupit :D

Dneska jsem se šla podívat do obchodu orsay. Je tam krásná letní kolekce. Z šatu by jste si určitě také vybraly. Mě padly do oka tyhle tyrkysové. Už jen díky té barvě, tak také materiálu a střihu. U těchto šatu je ovšem poměrně velký výstřih, ale když je teplo, tak to nic divného nebude, protože výstřih nosí každá druhá. Šaty se podle mě hodí i klidně na ples, ale i pro horké letní dny. Střih mi skvěle padnul. Mám velikost 34. Klidně bych si vzala i tu vel.35, ovšem tam jsem už měla nějaké volnější záda, takže mi až tak dobře neseděly. Takže mohu jen doporučit! Já jsem spokojená :)

Outfits inspiration / Přichází slunečný týden, vytáhni šaty!

19. května 2014 v 20:27 | zRzQa
Koněčně po několika dnech deštivého počasí přichází slunečný týden. Teploty se mají pohybovat zhruba okolo +25°C, což je skvělé počasí na šaty. V tomto článku jsem pro vás připravila pár outfitu k inspiraci. Je těžké se trefit ovšem každému do vkusu, takže jsem se snažila udělat více stylů. Já se prozatím chystám vyrazit na nákupy a pořídit si nějaké nové šaty. Od té doby, co jsem měla taneční, jsem si hrozně oblíbila sukně a šaty.. A to mi připomíná, že další článek o outfitek by mohl být zaměřen na sukně, co na to říkáte, dámy? A který outfit je podle vás TOP?

...více v celém článku

Recenze / Crème Mains Karité by L'Occitane from France

26. dubna 2014 v 15:05 | zRzQa
Tento krém na ruce jsem dostala před půl rokem od mé tety. Použila jsem ho zatím jen párkrát, jelikož zatím jsem krémů měla dost a navcí jsem měla problémy z kůži a měla jsem trošku obavy z nových krémů (prostě ať se mi to ještě nezhorší). Ale nakonec jsem s tímto krémem velmi spokojená.

Skvěle hydratuje, není mastný a ruce jsou krásné jemné. Jediné mínus u mě je, že mi až tak nevoní. Ovšem velmi rychle se vsákne. Hodí se i pro velmi citlivou pleť. Je složen z 20% bambuckého másla, dále z ibišku, levandule, levandule a rozmarýnu. Značka L'Occitane sídlí ve Francii. Cena krému je trošku vyšší (vzhledem k množství). 30ml výjde zhruba do 200,-Kč (7,50€). Dále se tento krém vyrábí i samozřejmě ve větším mnoství. Velmi mě zaujal vzhled - tento originální obal vypadá jako skutečná temperka.

Outfits inspiration / Do zaměstnání či na schůzku

18. února 2014 v 17:34 | zRzQa
..zářivý a velmi živý oufit. Strašně se mi líbí ta barva saka. K tomu jsem zvolila krémovou kratší sukni s překládanou látkou na přední části. Prostorná žlutá kabelka, jednoduché krémové lodičky. Zvolila jsem zlaté doplnky. Postačí i jemné líčení. A nehty by jsem si nalakovala do žluta.

Outfits inspiration / School

15. února 2014 v 10:17 | zRzQa
...ve velmi zářivé košili se určitě v davu lidí na chodbách neztratíš. Kotníkové boty ve stylu conevrs s vysokou podrážkovou, děravé černé kalhoty, batůžek. Nalakuj si nehty v barvě košile. S líčením to není třeba přehánět. Stačí linky a řasenka. A zajímavý šátek celý outfit oživí.

Krásný Valentýn! <3

14. února 2014 v 18:19 | zRzQa
Hned na úvod by jsem Vám chtěla popřát krásného Valentýna :) Jste-li šťastně zamilovaní, tak Vám přeji hlavně to, ať vám to i nadále vydrží a vaše láska jen kvete :) A ti, kteří ještě nenašli svou spřízněnou duši, tak nezoufejte :) Není možné, aby na celém světe, kde žije více než 7miliard lidí se nikdo takový nenašel ;) ...

Jaká je legenda a kdo byl vlastně sv.Valentýn? Valentýn byl knězem v době císaře Klaudia II. Klaudius byl velmi krutý císař a chtěl být nejmocnějším panovníkem, proto si budoval velmi silnou armádu. Vojákem se mohl stát každý svobodný muž. Moc svobodných mužů se ale do jeho armády nehlásilo. Klaudius si to vysvětloval po svém. Myslel si, že dávají přednost lásce a proto do armády nechtějí nastoupit. A tak dal zakázat všechny sňatky. Valentýn byl v té době knězem v kostele a jeho velká víra mimo to, že věřil v Boha byla, že věřil v lásku. Rozhodl se nedodržovat nesmyslný Klaudiův zákon a dál oddával mladé zamilované páry. Jenže jednu noc císařovi vojáci vtrhli do kostela a Valentýna zajali. Mladý pár, který Valentýn oddával naštěstí stihl utéci. Klaudius uvrhl Valentýna do vězení. A potom se stalo něco velmi zvláštního. U jeho oken a dveří se začali shromažďovat dopisy a drobné dárečky od těch, kterým pomohl nebo se chystal pomoci tím, že je oddá. Dávali mu tím najevo, že věří stejně jako on v lásku. Dcera jeho žalářníka se také rozhodla, že jej navštíví a vymohla si dovolení na otci. Valentýn se do ní zamiloval. V den jeho popravy, tedy 14.února 269 př.n.l., ji zanechal dopis, ve kterém se jí vyznává ze své lásky a podepsal jej: "Od Tvého Valentýna". (Zde bychom mohli hledat původ "Valentýnských přáníček")

Jiná legenda ze starého Říma vypodobňuje Valentýna jako velmi ctnostného, počestného a moudrého člověka. O jeho moudrosti se doslechl dokonce i císař a povolal si Valentýna k sobě. Nešetřil chválou a neskrýval obdiv k Valentýnovi, posteskl si také nad okolnostmi, proč se Valentýn nemůže stát přítelem císařovým. Protože Valentýn, ač tak moudrý a vzdělaný, věří těm pověrám nazývaným křesťanství. Valentýn namítl, že císař je tím, kdo věří pověrám. Císař nakázal městskému prefektu Astoriovi, aby na sebevědomého Valentýna dohlížel. A aby byl Valentýn pod důslednou kontrolou, vzal si Astorius Valentýna do domu. Tam se setkal s velmi krásnou, ale nevidomou dcerou prefekta. Astorius požádal Valentýna, aby se modlil za dceřin zrak. Valentýn tak rád učinil, protože v sílu modliteb věřil a dívku si zamiloval.
Zázrak se opravdu stal a dívka opět spatřila světlo světa. O zázračném uzdravení si povídal celý Řím. Pohané odmítli věřit v ten zázrak a vtrhli do domu prefekta, Valentýna odvedli a za městem mu oddělili mečem hlavu od těla. Navzdory trpkému osudu se stal sv.Valentýn symbolem věrných a neutuchající lásky.

Dále existují i různé tradice a pověry. Slyšeli jste už o nich?

Pokud chtějí v tento den svobodné dívky poznat jakého ženicha, kterého jim svatý Valentýn přivede, stačí pouze sledovat oblohu, respektive ptactvo na ni poletující, a dozvíte se co to znamená.
• sýkorka - Tvá láska připluje po moři, čekej námořníka
• stehlík - strávíš život plný bohatství v náručí boháče
• holubice - čeká tě láska po boku dobrého partnera
• modřinka - tento ptáček Ti dopřeje velmi šťastného člověka
• kos - pokud uvidíš kosa, budeš sdílet život s farářem

Na sv. Valentýna by měli všichni zamilovaní dodržovat následující:
posnídat valentýnovský toust s máslem a sypaný skořicovým cukrem
předat svému miláčkovi potají bláznivý dárek, jehož účelem je překvapit i rozesmát
poslat / předat své lásce tajný zamilovaný dárek / vzkaz
v tento den se myslí také na rodiče - sladkosti, kytičky
svým domácím mazlíčkům uvažte červenou mašli

OTÁZKY PRO VÁS: Oslavujete nějak Valentýn? Nebo je to pro Vás den jako každý jiný? Jaký máte názor na tento den?

Zahraj si s roztomilými Eggies o tablet, nebo taneční podložku

14. února 2014 v 8:03 | zRzQa
Na herním portálu HryProDívky.cz probíhá soutěž o výborné ceny v čele s tabletem, nebo elektronickým deníkem na heslo.

Na Zemi totiž přistáli Eggies, tajuplní tvorové podobní pozemským zvířátkům, ovšem líhnoucí se bez výjimky z různobarevných vajíček. Stačí se zaregistrovat na stránkách HPD.cz, ujmout se jednoho vajíčka a od 14. do 24. února 2014 ho vypěstovat do podoby zvířete. Pak budeš mít šanci na jednu z těchto super cen:

1) Tablet - ASUS MeMO Pad ME173X 16GB
2) Taneční podložka - X-PAD Extreme Dance Pad, Full Service
3) Elektronický deník s heslem

Navíc 10 starostlivých hráček získá maskota portálu HPD, takže na nic nečekejte a pusťte se do soutěžení.

Eggies tě neopustí ani po soutěži

Konec soutěže neznamená konec Eggies. Naopak, i po ní budeš mít spoustu času pečovat o své Eggies, kterých je opravdu hodně. Buď první, kdo sesbírá všechny!

Fashion / TOP18 - Turquoise color

13. února 2014 v 16:37 | zRzQa
Připravila jsem pro vás takový můj TOP výběr věcí z polyvore v tyrkysové barvě. Tenhle typ článků mě velmi baví, takže zřejmě nezustanu pouze u této barvy. Jakou barvu chcete příště, dámy? A teď už čtěte níže ↓

1) Ten podpatek je sice neskutečně vysoký, ale prostě ty boty jsou boží :3
2) Sice hodinky nenosím, ale tyhle se mi velmi líbí. Tyhle bych i nosila, jen nevím,jak by to vypadalo na mém extremně hubeném zápěstí :D
3) Co mi začaly taneční, tak jsem do šatu blázen a nejraději bych si pořád nějaké kupovala. Obzvlášť teď, kdy je plesová sezona, tak bych si je klidně pořídila :P
4) Elegantní šátek - s tou bílou to vypadá moc hezky.
5) Botky na klínku. Už se vidím, jak v nich v létě jdu :3 Božínku :P
6) Tyrkysový lak jsem si pořídila asi před půl rokem a za ty peníze je naštěstí kvalitní, takže ho mám ještě teď.
7) Jednoduchá, ale velmi pěkná podprsenka.
8) S tou černou to vypadá božsky ty boty. Vzala bych si k nim černé uplé šaty a nějaký tyrkysový výrazný náhrdelník :3
9) No tak přece k podprsence by měl ladit i spodek, ne holky? :P
10) Vypadá to, že je ta košile možná průhledná, ale mě se hrozně líbí. Prostě tyrkysová je dobrá!
11) K riflím prostě boží. Asi pohledám v obchodě a na jaře si takové pořídím.
12) Velké výrazné náušnice - pro léto jak stvořené.
13) Nesmí chybět ani kabelka. Vypadá prostorně,takže by se mi hodila O:)
14) Už neskutečně dlouho si chci pořídit nějako sáčko. Sice bych spíš možná volila nějaké neutrální (černé), ale v té tyrkysové vypadá úžasně :)
15) S tou kabelkou se vidím někde na pláži u može :3 Chichi :P
16) V létě nosím snad jen žabky, popř. boty na podpatku. Takže žabky beru ve všech barvách ;)
17) Překrásný náhrdelník. Třeba přesně ten bych si vzala k těch černým šatům a botům č.8
18) A já jako správný maniak nesmím vynechat sluneční brýle :P


Tak co se Vám líbí nejvíce? Pište čísla holky ;)

Outfits inspiration / Plesové šaty nad kolena - Pastelové barvy

9. února 2014 v 20:16 | zRzQa
...jemně broskovové šaty se zdobením a bez ramínek vypadají velmi hezky. Sukně do áčka zakryje popř. trošku šiřší boky a zadeček. Výrazné nášnice vyniknou u vysoke vyčesaného drdolů. Bílé psaníčko a boty jsou jednoduché, takže k šatům mohou být. I stříbrné boty by možná nevypadaly špatně. Jak se Vám líbí tento outfit na ples?

Wishlist / Leden 2014

24. ledna 2014 v 16:41 | zRzQa
Teď mám pár věcí, které bych si chtěla v nejbližší době koupit. O jarních prázdninách jedu s taťkou do alp na prkno. Snažila jsem se sehnat kalhoty Rehall, ovšem nebyla zrovna má velikost a M mám prostě velké (dle tabulky velikostí). Takže si chci teď o víkendu zajít do obchodu a objednat si přes jeden obchod tyto kalhoty. V šedé barvě je totiž v tom obchodě od odavatele nedostali. Dále chci novou helmu. Bez helmy bych už nejela. Ta stará je sice ještě použitelná, ale nemá ty "volné" uši a trošku mě tlačí (porostla mi hlava?). Chci určitě bílou a teď jsem našla v e-shopu Zezula skvělou slevu, takže to je skoro zadarmo.

Dále jsem si slíbila, že pokuď dodržím lednovou cvičební výzvu, koupím si běžecké boty. Sice jsem už pár dní vynechala, ale dala jsem si podmínku, že pokuď to vše doženu v prvním unorovém týdnu, tak si je koupím. A pokuď ne, tak prostě budu muset čekat do té doby, než tu měsíšní výzvu zvládnu. No jo, budu na sebe hnusná.

Na netu jsem v obchodě Baťa našla krásné čermé lodičky s kamínky za 499,- z tisícovky. Vypadají hrozně hezky, takže nad nimi dost uvažuju :3 Dále jsem chtěla i nějaké šaty, když už budou ty plesy, ale i nějaké, které budu moct nosit i třeba na jiné společenské události. Takže jsem nechtěla přímo nějaké plesové, ale prostě takové..neutrální? A za tu cenu, no neberte to :D .. Líbí se Vám něco z mého Wishlistu?

Cvičební plán na leden 2014

1. ledna 2014 v 23:15 | zRzQa
Minulý rok jsem si dělala pár cvičebních plánů. Našli se samozřejmě ti, kteří k tomu měli své kritické poznámky, ale bylo dost slečen, kterým se to líbilo a cvičily také. A když už tady máme ten nový rok, který snad každý třetí začal i tím, že si dal nějaká ta předsevzetí do roku 2014. Mým předsevzetím je to, že chci zase začít cvičit. Pokuď vydržím první měsíc, budu dělat plán i na únor a snad se třeba postupně dopracuju až na červen a do léta budu mít to, co chci.

A co chci? Chtěla bych přestat jíst hlavně tolik sladkostí. U mě není možné, abych najednou přestala jíst to sladké uplně, musím postupně na tom pracovat. Dále bych chtěla, ať si udržuju pravidelný pitný režim a za den vypiju aspoň (!) 1,5l. Dále chci každý den cvičit, zpevnit tělo a do léta by jsem chtěl ať mi jdou vidět trošku svaly na břiše. Nemyslete si hned, že chci být nějaká kulturistka, to opravdu ne :-D Hodě jsem o Vánocích jedla sladké, den jsem začínala vanilkovými rohlíčky :D Takže se nedivím ničemu :DD Má akutální váha po Vánocích je 56-55,5kg. Za měsíc leden by jsem chtěla zhubnout 2kg.

CÍL PRO LEDEN: jíst mnohem méně sladkostí, dolů -2kg, pravidelný pitný režim, každý den cvičit

Určete si také nějaký cíl a zkuste si za ním jít. Musíte mít pevnou vůli, aby jste opravdu celý měsíc cvičily dámy. A pokuď se stane, že nějaký den vynecháte, tak si napište třeba do poznámek důvod. A hned další den pokračujte ve cvičení. Popřípadě další den můžete dohnat polovinu cviků z minulého dne.

Mě ještě napadlo, že bych si v lednu zapisovala i jídlo, které za den sním. Ovšem nevím, zda bych to dodržovala opravdu psát celý měsíc. Možná to zkusím, ještě nevím :)

Mám celkem tři plány nachystané - jeden pro Vás, jeden pro mě a jeden čistý, kde si můžete cviky určit sami. Takže stahujte dle toho, co chcete vy ;)


* Do těch poznámek si můžete v počítači vepisovat co chcete. Já si tam třeba zapsala treninky a zápasy. Ještě si tam chci zapsat třeba nějaké další aktivity, které budu plánovat. Chtěla bych si zajít v lednu určitě na zumbu či do posilovny. Ale také do poznámek můžete psát i důvod, proč jste necvičily, apod..

Jak se Vám líbí tento plán? Budete cvičit?
...v CČ najdete rozbor cviků, můj a čistý cvičební plán a další info

Outfits inspiration / Směr oslavy Silvestru!

31. prosince 2013 v 12:59 | zRzQa
...provokativní rudá barva, krátké šaty, vysoké podpatky, rudá rtěnka, elegantní kabelka a výrazný náhrdelník. Proč ne?

..v tyrkysové budete zářit dámy. Navíc ty, které nejsou zvyklé na boty na podpatku se můžou zaradovat - pohodlné botky s ozdobnými kamínky. Volné tričko, které odhalí jedno rameno, roztrhané sexy uplé jeansy. Kloub mě napadl jen tak pro oživení :)

Outfits inspiration / Vánoce v pohodlí doma, na horách, ...

23. prosince 2013 v 18:44 | zRzQa
...krásné zlato černé šaty, výrazný náhrdelník. Outfit vhodný jak na velké rodinné oslavy Vánoc nebo klidně i domů. Rudá rtěnka a lak na nehty trošku outfitu dodají šmrnc. Jednoduché náušnice sladěné s náhrdelníkem. K líčení bych už jen použila umělé řasy, linky a řasenku.

Outfits inspiration / Do chladnějšího počasí

20. prosince 2013 v 13:17 | zRzQa
...co takhle se sladit do zelené a přidat vojenské kalhoty? Boty na vysokém klínku se mi hrozně líbí. Pod bundu ale je potřeba i nějaký teplý svetr. Zahřeje určitě i šála a čepice. A nač poslouchat šum z ulice? Stylové sluchátka s nějakou super hudbou Vás zabaví.

..vysoké kozačky sladěné s prostornou kabelou. Hřejivý volnější kabátek sedne spíš štíhlejším slečnám. Podle mě totiž asi trošku rozšiřuje. Příjemný svetřík do žluté barvy sladěný se šálou. Outfit vhodný třeba na cestu do práce nebo i na procházku.

Pomoc nadějným začínajícím blogerům / TOP 5

19. prosince 2013 v 12:47 | zRzQa
Před pár dny jsem dala šanci začínajícím blogerům se trošku zviditelnit. Bohůžel začátky jsou těžké, tím jsem si prošla i já. Proto jsem vám chtěla pomoci. Nakonec se nepřihlásil dostatečný počet lidí, abych vybrala TOP 10 blogů, takže jsem to snížila nakonec na polovinu, tedy pět. Všechny blogy byly úžasné a bylo těžké se rozhodovat, ale nakonec jsem se k té top pětce dopracovala. Kdyby tyto blogerky získaly nové stále čtenáře, tak by mi to udělalo radost.


Co říkají autorky o svém blogu? Takže na blogu sme dve. Náš blog je o veciach, ktoré máme radi. To znamená všetko možné od návodov na náramky, cez moje obľúbené seriály, denníček až po moju obľúbenú rockovú hudbu.
Co říká zRzQa? Velmi se mi zalíbil design, takže první dojem jste zvládly levou zadní. Máte tam originální články a je tam opravdu co ke čtení, takže u mě palec nahoře :)


Co říká autorka o svém blogu? Myslím si, že je na blogger hodně těžké na sebe upozornit. Mám již 50 článků a 4 nahrané DIY tutoriály. Většina článků je hlavně o tom co jsem nafotila a podobně. Myslím si, že je to dobrá zkušenost zapojit se do této dobročinné akce od blogerky co ráda fotí. Určitě mi jde o tvůj názor, je dobré znát na čem jste. :) jsem velice ráda, že jsi něco takového udělal, je to od tebe moc hezké :)
Co říká zRzQa? Design je sice jednoduchý, ale proč ne. Líbí se mi tvé návody a tvé ručně vyrobené výrobky. Originalita se cení. A tvé fotky jsou taky dobré.


Co říká autorka o svém blogu? A proč? Protože na něm najdete návody a nyní jsem začala dělat (zatim je jen jedna) ruzné recenze. A asi jen u návodů nezůstanu. Také mě napadlo dělat návody na Photoshop, ale kdyz ke mně nikdo nechodí, tak chybí motivace ty články psát.
Co říká zRzQa? Grafika se mi velmi líbí. Články jsou fajn, ale máš tam hrozně málo článků, což je takové mínus.Co říká autorka o svém blogu? Můj blog je spíše takový "rádcovský" a samotvůrčí... inspiruje mě život a okamžiky,které prožívám. Časem bych chtěla zlepšit design, protože současný vzhled je pouze šablona. Přála bych si nějak zaujmout, pomáhat lidem,bavit je, inspirovat je. Blog pro mě hodně znamená. Ráda píšu příběhy na pokračování. v budoucnosti bych se chtěla něčím takovým ubírat - žurnalistika,časopis, možná i rádio... Svůj časopis chci přihlásit, protože skutečně tvořím sama a snažím se mít svůj upřímný názor a pohled na věc.
Co říká zRzQa? Tvé příběhy se mi líbí. A jsi šikovná na skládání básniček. Škoda, že nemáš třeba víc návodů a zajímavostí. Design je na můj vkus možná trošku přeplácaný.


Co říká autorka o svém blogu? Můj blog je o věcích, které mě baví. Píšu recenze na hudbu, knížky, filmy, jako všude asi nechybí ani můj deníček a zážitky. Především bych ale chtěla přidávat povídky a předělat to na celý autorský blog - literárně zaměřený. Ale zatím to jsou jenom začátky.. chci zjistit, jestli to má cenu. Ani nevím, proč by sis měla vybrat zrovna můj blog, ale za zkoušku nic nedám a když nic víc, třeba mi alespoň poradíš co změnit :)
Co říká zRzQa? Nejvíce mě zaujaly recenze. Design vypadá hezky.

Pomoc nadějným začínajícím blogerům

7. prosince 2013 v 12:44 | zRzQa
Jak jsem Vám na začátku prosince slíbila, tak už začínám plnit první slib. Je tady článek pro pomoc nadějným a začínajícím blogerům. Myslím si, že každý bloger, který se snaží prokousat prvními (neúspěšnými?) měsíci je rád za každou malou pomoc. Oč tedy vlastně jde?

Do komentářů se "přihlásíte" a já si všechny blogy projdu. Následně těsně před Vánoci zveřejním článek na toto téma znovu ale s jiným obsahem - v článku bude deset blogu, které mě nejvíce, z Vás přihlášených, zaujaly. Napíšu svůj názor, takže to bude i takové menší "ohodnocení" Vašeho blogu a zároveň i doporučení pro všechny ostatní.

Takže co tím získáte? Zvýší se Vám návštěvnost, trošku se zviditelníte a lidé o Vás budou vědět a třeba si i získáte nové pravidelné čtenáře.

Ale pro přihlášení mám pro vás tři podmínky (pravidla). Nezlobte se, že přihlašování je omezeno. Je to pomoct hlavně začínajícím blogerům.

1) Mohou se přihlásit ti, kteří mají blog alespoň měsíc a maximálně půl roku. (Takže máš-li blog třeba 8měsíců, máš už bohůžel smůlu, promiň)
2) Na svém blogu musíš mít zveřejněno minimálně 10článků
3) Máš-li více blogů, tak do přihlášky můžeš uvést pouze jeden blog

A teď k Vaší přihlášce. Co musíte vyplnit?

Přezdívka, adresa blogu:
Jak dlouho máte blog?
Napiš nějaký úvod na tvůj blog - proč by zrovna tvůj blog měl být vybrán, o čem tvůj blog je, apod..

Přihlásit se Vás může klidně i sto, já si opravdu každý blog projdu. Máte-li nějaké otázky týkajícící se tohto článku, pište do komentářů. PŘIHLAŠOVÁNÍ SE UZRAVÍRÁ 18.12. 2013

Outfits inspiration / Na ples či jinou společenskou akci

29. listopadu 2013 v 17:28 | zRzQa
Hrozně mě baví dělat tento typ článku. Sice nad takovým článkem strávím vždy tak dvě hodiny, ale když je čas a nemám nic na práce (a ani se mi nic jiného nechce), tak proč ne. Teď je období kdy končí taneční, pořádají se šlusky (věneček, prodložené či jak tomu říkáte vy ostatní). A zanedlouho je tady plesová sezona. Mám tady pro Vás menší inspiraci, co si třeba na ples pořídit, nebo jak to zkombinovat. Doufám, že se slečnám tento článek bude líbit ;-)

Tak holky, ve kterém outfitu by jste vyrazily na ples vy?


...nádhernými tyrkysovými dlouhé šaty bez ramínek okouzlíte celý sál. Dle mého, výrazné náušnice stačí a náhrdelník není potřeba. Bílé třpytivé botky vyadají pohádkově. Doplníme tyrkysovým lakem, jemnými stíny sladěny do více odstínu tyrkysové, linky a umělé řasy (tedy pro ty, které nemají dlouhé a husté řasy).

 
 

Reklama