Články

Horoskop

13. února 2012 v 7:09 | zRzQa
A co nám říká wikipedie o horoskopu? Horoskop je astrologická tabulka nebo diagram (obrazec) zachycující postavení nebeských těles pro daný okamžik a konkrétní místo na Zemi. Původ slova je odvozovonán z řeckého horoskopos (= znamení času).

Já nikdy moc nevěřila na horoskopy a vůbec.Vlastně jsem je ani nikdy moc nečetla.Ovšem poslední zhruba měsíc je čtu hodně často.A celkem mi i dost sedí.

Otázka: Věříš na horoskop? Co jsi za znamení?

* Zjisti si i tvůj horoskop.Jak na dnešek,zítřek,na měsíc,na rok tak i tvou charakteristiku.Ale také zkuste " Hodíte se k sobě" a nebo " zjisti svůj "Biorytmus" . TIP: http://horoskopy.cz/

Podle mého názoru,jsou horoskopy jen vymyšlené hlouposti,ovšem když mi to náhodou sedí, tak tomu věřím,že to výjde tak jak je to v horokopu.

Já jsem ve znamení Střelce.A co o mě říká horoskop (charakteristika) ? (*to co je v horoskopu tučně ke mě sedí)

Žena ve znamení Střelce je činorodá a veselá idealistka. Má ráda otevřené vztahy mezi lidmi, je tolerantní a plná pochopení. Je sportovně založená a mívá hodně přátel mezi muži.
Silné stránky: Je otevřená, pravdomluvná a na svět se dívá bez předsudků. Vidí věci takové, jaké jsou, a má velkou schopnost empatie.
Slabé stránky: Lidem kolem sebe pomáhá, ačkoliv tuší, že si tím komplikuje život. Přesto se nemůže přinutit, aby víc myslela na sebe.
Má ráda: Nevynechá žádnou aktivitu a je dobrodružná. Ráda proto sportuje, baví ji cestování a nepohrdne ani povedeným večírkem.
Nemá ráda : Pokud se třeba v práci setká s intrikami a nespravedlností, znechutí ji to. Stejně tak nemá ráda ani falešná přátelství.
Jaká je milenka: Je nezávislá a partnerovi se jen tak nepodřídí . Má však velké porozumění a láska jde u ní ruku v ruce s přátelstvím.

Stojí za to si to přečíst.. #4

12. února 2012 v 6:36 | zRzQa
Nie je podstatné, či sa dvaja ľudia k sebe hodia, ale či sú spolu šťastní :)

Niekedy sú to tie najmenšie rozhodnutia, ktoré môžu navždy zmeniť tvoj život.

Aj to najkrajšie dievča bude raz staré a vráskavé. Aj ten najviac namakaní chlapec bude mať raz brucho ako sud. Ale vo vnútri ľudia ostanú vždy rovnakí! Preto nehľadaj lásku očami, ale srdcom.. ;)

,,Lebo stratiť všetko, neznamená stratiť zmysel života, ale stratiť svoj život...."

Je mi jedno, či si čierny, biely, heterosexuál, bisexuál, gay, lesbička, nízky, vysoký, tučný, štíhly, bohatý, alebo chudobný. Ak si ku mne milý, budem milý aj ja k tebe. Jednoduché.

Život je ako kniha v ktorej sa striedajú dobré a zlé kapitoly, každá druhá kapitola je zlá... tie zlé kapitoly sa čítajú oveľa pomalšie a preto aj tak bolia a zanechávajú stopy.

Existujú len dva spôsoby, ako môžeš narábať s láskou.Nemôžeš ju zakázať, nemôžeš ju vnucovať, nemôžeš ju predať či kúpiť.Ale môžeš ju prijímať a rozdávať..

O my God! Are beautiful (cast no.5)

6. února 2012 v 15:49 | zRzQa
Vím,jak jsou tyto články oblíbené a všechny slečny se rády kochají tak vám tady dávám další "náklad" krasavců :D Zase začnu pro vás střádat nějaké fotky :-)

" Nikdy jsem neřekla, že chlapa nepotřebuji. Bohužel je to krutá pravda, vy bez nás a my bez vás je prostě hloupost."

O my God! Are beautiful (cast no.4)

10. ledna 2012 v 14:50 | zRzQa

Po delší době opět článek ( důvod v příštím článku).Vidím,že dámy tyto články baví a tak jsem zase nějakou dobu střádala fotky těch krasavců.A važte si toho! Ani nevíte,jak dlouho mi to trvá,než je všechny dám do článku :P Srandička.tak se kochejte slečny :-P

"Romantické filmy ničí vztah, protože budí v ženach pocit, že něco
podobného je v životě potká. Podobně klamáni jsou muži pornem."


Stojí za to si to přečíst.. #3

4. ledna 2012 v 6:23 | zRzQa
Když někoho opravdu miluješ, věk, vzdálenost, výška, váha jsou jen nepodstatné čísla.

Nečekej příliš dlouho na to , aby jsi někomu řekl co k němu cítíš , ale řekni to dnes . Zítra už může být totiž pozdě .

Krásná slova muže: "Ony spí v našich vytahaných tričkách a trenkách - vypadají v nich roztomile. Ony mají rády, když je líbáme beze slov. Ony se fintí dvě hodiny a pak říkají: "To jsem zvládla dnes nějak rychle, co?" Ony mají rády, když jim navlíkáme ponožky. Ony se neumějí prát a s námi se cítí v bezpečí. Ony se nás ptají, jakou barvou si mají nalakovat nehty. Ony usínají v tu nejlepší chvíli. ...Ony mají rády, když je hladíme po vlasech. Ony nás s nadšením tahají na nákupy a přitom vědí, že to nenávidíme. Ony mají rády, když je nosíme na rukou a přitom řvou ať je dáme dolů, protože jsou těžké. Mají rády, když jim kupujeme spodní prádlo. Ony vědí, kdy bude 147 rande. Vždycky chtějí, aby jsme se vrátili po 5 minutách po hádce. Pořád se nám hrabou v mobilu a žárlivě se ptají "A kdo to je?" Pokaždé čekají na sms na dobrou noc. Mají rády, když uklízíme v bytě, myjeme nádobí a vaříme večeři. Chodí do klubu s kamarádkami jen proto, abysme se o ně báli, žárlili a volali jim každou půl hodinu. Mají rády kafe do postele a sprchu ve dvou. Říkají o nás všechno svým kamarádkám! Ony nás chytají a zavírají oči, když koukají na horory. Koupou se pouze v bublinkové koupeli. Zapínají hudbu naplno, běhají po bytě jen v tričku a kalhotkách a zpívají do kartáče na vlasy, když je nikdo nevidí. Občas nezvedají telefony a pak se vymlouvají na to, že spali nebo neslyšeli. Ony nepřežijí bez fénu a žehličky na vlasy. Ony vědí, že my - chlapy - bez nich nemůžeme žít...

Statistiky na blogu za rok 2011

1. ledna 2012 v 11:29 | zRzQa
Někteří si možná všimli,že rok 2011 byl naprosto odlišný od minulých let existence tohoto blogu.Hlavně jak obsahově tak i počtem a kvalitou článků.

Už jsem otitž nepřidala za měsíc 100-200článků.Ale průměrný počet článků na měsíc byl 38čl. (461:12).Ale každý měsíc byl jiný,někdy jich bylo jen devět a jindy zase okolo třičeti.

Počet článků za celý rok: 462článků
Nejvíce článků za měsíc: Leden (91) - Ovšem kvalita byla děsivá.
Nejméně článků za měsíc: Červenec (9) - Začaly prázdniny,já byla prvních 14dnů na táboře.

Otázka pro vás: Jaký zaměření článků vás nejvíce baví? (Např. Šperky,fotografie,deníček,videa,nehty,..)

A hlavně obrovský skok byl i v návštěvnosti..Tím jste mě neskutečně za celý rok potěšili.Tady náte náhled z Top listu :-)
  • Největší počet lidí za den: Maximum 27.12. - 354lidí
  • Největší počet lidí za měsíc: Prosinec 2011 - 8290 lidí
  • Nejvíce shlédnutí za měsíc: Prosinec 2011 - 38471
  • Nejvíce shlédnutí za den : Maximum 31.10. - 4520
  • Celková návštěvnost za celý rok: 51465 lidí (PS: Klidně si to přepočítejte,ale kalkulačko to jistí :-) Je to správně)
  • Návštěvnost od založení top listu: 116330lidí

TOP LIST BYL ZALOŽEN 13.08.2008

Otázka pro vás: Jak často sem chodíte?

Také děkuji za neskutečně velký nárůst počtu komentářů u článků.Vaše reakce mě zajímají ze všeho nejvíce. :-)
A také si myslím,že neí špatné mít takový roční přehled (viz.tento článek).

O my God! Are beautiful (cast no.3)

29. prosince 2011 v 13:59 | zRzQa
Teď jsem nějak něměla chuť přidávat,až teď mi to nedalo.Zase jsem pro nás slečny střádala fotky chalanov.Určitě se vám budou moc líbit.Tak tedy,rozlikněte celý článek.A pište,který vás nejvíce zaujal :-)

Nie, že by sme nechceli o niektorých veciach hovoriť, práve naopak,o tých
veciach by sme sa chceli porozprávať najviac, ale jednoducho nedokážeme to.


Anketa: "Co si přejí chlapi k Vánocům?"

24. prosince 2011 v 7:50 | zRzQa
Napadlo mě udělat takovou menší vánoční anketu.Ptala jsem se kamarádu,členů rodiny co by chtěli k Vánocům.Ale pozor,ptala jsem se pouze kluků různých věkových skupin.A jak to dopadlo?

Franta (15) : " No dárky jsem si vybral.No sluchátka a oblečení :D "
Matěj (15) : "penize :D co jineho :D:D s hrackama uz si nehraju asi 5 roku :D :D"
Kuba (15): " ja dostanu love :D" (Pozn. Love = Peníze + JÁ: ,,A co si za ně koupíš? " :D ) "hadry skero "
Lukáš (17): " Tablet"
Michal (18) " Foťák,hodinky,..." (Pozn. a něco,ale to jsem nerozuměla.Říkal mi to přes skype :D )
Petr (15): "Já chcu být na Vánoce šťastnej.A s rodinou.Já si jiný dárek nepřeju."
Finch (19): " Ja nechtel nic extra :) Ja co chci, si koupim :D Po vanocich si asi udelam radost.. potrebuju novej telefon. od rodicu sem dostal v lete prachy na notase a sem spokojenej :D"
Tom (15) : "Tak ze všeho nejvíce, ale to se koupit bohužel nedá, je zdraví mé rodiny. Jinak asi nový bágl na florbalovou výstroj."
Otakar (72) : "Přál bych si, aby se už jednou přestalo blbnout s úklidem a pečením, pak bych si přál, abychom se všichni sešli, pobyli spolu a potom vyrazili na procházku do mrazivé noci a třeba do kostela na půlnoční. A potom už nic, jen sledovat pohádky a baštit kapra nastudeno."

Tak snad vám nějaké tipy pomohly a dámy,alespoň to vidíte,co si ti chlapi přejí :-D A pak máme něco vymýšlet.Hrůza :-D

Reindeer fashion

23. prosince 2011 v 9:10 | zRzQa
Určitě jste si všimli,že co obchod,tam je nějaký kousek soba či norského vzoru.I já už tomu začínám podléhat a Vánocům si přeji svetr se sobem,který jsem viděla už v mnoha obchodech.

Teď je to celkem dost rozšířené.Možná si říkáte,že teď to má každý/á třetí,ale prostě mě se to líbí.Navíc je tak obrovský výběr.Ale nebudu mluvit jen o oblečení.V celém článku například najdete iskvělý prsten ( který sháním),kabelku,apod.. Tak se kochejte a pište ohledně " Reindeer fashion" :-)

Stojí za to si to přečíst.. #2

21. prosince 2011 v 7:51 | zRzQa

Raz budem môcť statočne povedať, že už ma nezaujímaš! :)

Chýba mi tie časy, kedy sa fotky robili kvôli spomienkam ... a nie, aby sa poslali na facebook...

Som možno blázon,ale do teba ♥

Usmievaj sa. To väčšinou ľudí rozhádže, pretože nevedia, čo si o nich myslíš.

Silní ľudia sú tí, "ktorí trpia potichu","majú jazvy na srdci", "slzy v očiach a úsmev na tvári" ! :))

Jedného dňa ti budem chýbať ako si ty chýbal mne...

Dievča sa spýtalo svojho chlapca...
-Ona: Prečo ma miluješ?
-On: Nemám na to dôvod...
To sa jej nepáčilo.
-Ona: Nie, povedz mi dôvod.
-On: Dobre, pretože si krásna, príťažlivá a atraktívna :)
To sa jej už páčilo.
Potom neskôr jedného dňa, ochorela, bola celá nachladnutá, usoplená a strapatá.
-Ona: Stále ma miluješ?
-On: No teraz si neni ani moc krásna, ani príťažlivá a ani atraktívna, mám dôvod na to aby som ťa miloval?
Rozplakala sa.
Chlapec jej chytil ruku a povedal:
-"Rozumieš? Milujem ťa, a nepotrebujem na to dôvod. Budem ťa milovať nech sa stane čokoľvek..." :) ♥

Ten smutný moment, keď nájdeš starú konverzáciu medzi tebou a niekým, s kým sa už nebavíš a uvedomíš si, ako ti tie časy chýbajú...

Chcem chlapca, ktorý mi zmení život, nie stav na Facebooku

Osud nám nevráti, čo kedysi vzal, vracia len spomienky, bolesť a žiaľ..

Ľudia mi vravia mlč keď veta ešte neskončila, stoj keď ešte vládzem ísť, miluj keď ma už nikto nemá rád a raz povedia mi ži keď ja už budem umierať

Všetky krásne fotky sa získavajú z negatívov v tmavej miestnosti, takže ak vidíš vo svojom živote tmu, máš istotu, že krásny moment sa pripravuje

Som vďačná všetkým chlapcom, ktorí ma odmietli, pretože som pripravená na tých ďalších a lepších

Som rezervovaná pre človeka, ktorý si zaslúži moje srdce!

Všetci ľudia sú si rovnocenní, tak prečo sa navzájom odsudzovať ?!

Jedna z najťažších vecí je byť kamarát s niekým koho ľúbime , len preto aby sme ho úplne nestratili.

Pre každé dievča so zlomeným srdcom existuje chlapec s trochou lepidla na opravu ;

Som iná :) Nebavilo by ma byť ako ostatné dievčatá :)

Prečo existuje láska?Aby sa aj slušné dievčatá mohli milovať :-*

Ja sa chcem riadiť svojím srdcom, nie vašimi názormi !

-Ty, vieš čo je najkrajšie na tomto svete ?
-Nie?
-Tak si prečítaj prvé slovo prvej vety. ;)

Stojí za to si to přečíst.. #1

18. prosince 2011 v 13:24 | zRzQa
Chlapci, buďte takými chlapcami, akých by ste chceli pre svoje dcéry

Keď ti dievča rozpráva o svojich problémoch, neznamená to, že sa sťažuje, ale že ti verí.

Stále počúvam len: "Nieje pre teba dosť dobrý" alebo "Zaslúžiš si lepšieho" ..ale nikto nechápe že JA chcem len a len JEHO

Dáš si smutný status, že si v prdeli a hneď sa zaujímajú čo ti je, ale iba preto, aby to vedeli,nieaby ti pomohli..

Muž,ktorý skutočne miluje,sa nenechá zviesť inou ženou.!

Prepáč, zabudla som. Spomenieš si na mňa, iba keď niečo potrebuješ ..

Nič nie je príjemnejšie než mať priateľa, s ktorým môžeme hovoriť tak ako sám so sebou.....

Každý ti dokáže povedať LEN SA NETRÁP...Ale ozajstný priateľ príde za tebou, dá ti cez hubu a povie PREBER SA!!Je zbytočné trápiť sa pre jednú vec 100x dookola ;)

O my God! Are beautiful (cast no.2)

8. prosince 2011 v 12:19 | zRzQa
Už delší dobu ,,střádám" fotky těch ,,krasoňů" a po dlouhé době je sem dávám. Na každém je něco extra krásného,prostě jsou dokonalí!A pro zpříjemnění pár hezkých větiček,pořekadel..Prostě něco ke čtení.V celém článku najdet ezbytek fotek. :-) PTak dámy,kochejte se :-D

" Chlapci, buďte takými chlapcami, akých by ste chceli pre svoje dcéry ;) "
" Niekomu odpúšťame jednoducho pre to, že ho nechceme stratiť..."
" Nie som blázon...moja realita je len iná ako tá vaša..."
" Usmievaj sa. To väčšinou ľudí rozhádže, pretože nevedia, čo si o nich myslíš."
" Jedna osoba nemoze zmenit cely svet,ale Ty mozes zmenit cely svet jednej osoby."

Zima 2011 | Fashion | - Čepice

2. prosince 2011 v 20:39 | zRzQa
Tento článek chystám již delší dobu.S výběrem jsem si dala celkem práci,tak to hned prosím nekopírujte.Možná jste si všimli,že teď celkem ,,letí" čepice typu beranice.Jistota je ta,že vás tato pokrývka hlavy zahřeje a navíc máte skvělý modní doplněk.Já bych si takovouhle beranici přála.Už jsem doslova,,prolezla" všechny slušné obchody,kde by takové čepice mohly mít a tu vysněnou jsem našla až v kenvelu ( za 699Kč).Je sice celkem drahá,ale snad mi jí má milovaná maminka koupí k narozeninám nebo k vánocům.

* Mami,pokuď to zrovna čteš tak si prohlídni třetí beranici na prvním obrázku.takhle vypadá :-)) Díííky :-*

Pokračujeme.Ovšem nezanevřu také na klasické čepice s bambulí,bez,s ušima,apod..Mám ráda snad všechny typy.Jak sportovní tak i třeba ty mé milované beranice.v tomto článku naleznete plno čepic,výběr je poměrně veliký :-) Tak pište reakce a to,která se vám nejvíce líbí :-) Pro prohlédnutí všech čepic,klikněte na celý článek..

+ čekejte další speciální články ohledně Fashion Winter 2011!

O my God! Are beautiful (cast no.1)

16. listopadu 2011 v 15:59 | zRzQa
Chtěla jsem udělat změnu.Nemusíte totiž tentokrát skoro nic číst.Pouze se budete kochat.A čím? No přeci ,, Boys" ! Snad všechny obrázky jsou ze známeného portálu weheartit.com.Ovšem tyhle ,,kousky" prostě na blogu musím mít.


Tak dámy,začínáme! :-P


 
 

Reklama