Když zRzQa fotí

Autoportrét / 1.srpna 2013

1. srpna 2013 v 19:25 | zRzQa
Vítě co mě dokáže opravdu, ale opravu pořádně nasrat? Když se mi zaseký celý komp, mám ho přervaný fotkama k prasknutí, přežívám na nějakých 54MB, nemůžu ani upravovat fotky, protože mi nejede program, jeikož není místo na ukládání. To je hrozné, jak taková kravina Vás pěkně nadzvedne ze židle..Ale prostě - sere mě to a potřebuju už nutně nový hard disk. Už abych ho šla konečně kupovat, ale už to bude brzoooo, tak ještě musím vydržet.

No, to bych nebyla já, abych se prostě dneska nevyfotila. Kdo neví, přečtěte si minulá článek. Fotek nebylo moc a přišly mi ucházející asi jen tři fotky. Takže aspoň jednu zveřejnuji ;) Líbí?

" For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness. "

Fotografie / Růžové kopretiny?

31. července 2013 v 19:23 | zRzQa
Né že bych byla znalev květin, ale podle mě to jsou kopretiny. Sice jsou růžové, ale vypadají jako kopretiny. A strašně se mi líbí tyto dvě fotky. Mají takový letní, svěží nádech :3 Chtěla bych jít fotit s nějakou slečnou, co má dlouhé blond vlasy někam na louku, která je plna voňavých květin. Ovšem takovou louku jsem tady poblíž zatím nenašla..

"Člověk není poražen, je-li sražen k zemi. Poražený bude jen když na té zemi zůstane."Zig Ziglar


Focení s Luckou / 25.7. 2013

25. července 2013 v 19:44 | zRzQa
Na odpoledne jsem se domluvila s Luckou, že se ke mě staví a něco nafotíme. Mám tak fajn kamarádku, že se objetovala a nechala se ode mě učesat i nalíčit, hih :) Focení bylo fajn, při líčení (zvlášť když jsem jí lepila umělé řasy) tak jsme se dost nasmály :D Hah a tady jsou fotky, co na ně říkáte? ;)

"Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život."

Výlet na Babí horu (Polsko) 20.7. 2013

20. července 2013 v 20:08 | zRzQa
Na dnešní den jsme vyrazili do Polska na menší výšlap na Babí horu. Vstávala jsem těsně před šestou a po půl sedmé ráno se už vyjíždělo. Počasí nevypadalo vůbec dobře. Heh a to mi ještě Honza říkal, ať si vezmu i kraťasy do batohu :D Okéj, nakonec jsem byla ráda, že jsem si vzala vůbe cty legíny a mohla jsem si je stáhnout až ke kotníkům. Poučení pro příště - raději se obléct víc, ať je mi horko, než méně a je mi zima :D Jojo, Zuzanko Zuzanko..

Celou dobu co jsme šli nahoru (a dolu) byla všude šílená mlha. Žádný výhled jsme tedy ani očekávat nemohli, ale i tak to bylo fajn :) Až jak jsme jeli domů, tak už bylo hezké počasí. Škoda no. A tady je pár fotek ;)

" V sobotu dopoledne byla v lese na Babí hoře nalezena mladá dívka. Byla zavražděna tmavě zelenou sponkou mužem se sponkou ve vlasech. Turisti, buďte opatrní" :D

UPOZORNĚNÍ PRO TY, KTEŘÍ BY TAM CHTĚLI VYRAZIT - Neberte si sebou psa ani kola. Je to národní park -_- Je to tam zakázané a nepustí Vás tam. Na začátku se vybírá vstupné.

...společně až nahoru :* Bonjour, tschüs, hi, ahoj, dobr daň, aloha,...

..já nejsem malá. Honza je moc velký. No dobře, jsem malá a Honza je normální :D

Fotografie / Beskydy 16.-18.7. 2013

19. července 2013 v 17:03 | zRzQa
Konečně jsem zase vypadla někam pryč z města. S taťkou jsme jeli do Beskyd. Je tam nádherná příroda. Takže jsem pořád někde pobíhala s foťákem - jak jinak. Před chatou byla krásná louka, takže i přesto, že jsem alergická na pyl, tak jsem šla do tohoto "vražedného" místa a fotila jsem ve dřepu rostlinky. Sice jsem pak další dvě hodiny brutálne smrkala (a kýchala), ale z výsledných fotek jsem nadšená. Dýchá z nich už takové to krásné tpelé svěží léto :3 Takže určitě neváhejte a rozklikněte celý článek kde je něco přes třicet fotografií. Co na ně říkáte? :)

" Čas - to je prostě způsob, jakým příroda zajišťuje, aby se všechno neodehrálo najednou." - J. A. Wheeler

Focení s Lee a Barčou / 4.7. 2013

10. července 2013 v 14:12 | zRzQa
Ve čtvrtek jsme s holkama vyrazily fotit. Lee si vzala svého Joshe (její foťák, Canon), takže potom jsme si je i vyměnily a já si nafotila i něco s canonem. U jejího foťáku se mi strašně líbilo nastavení barev. Má možnost si tam vytvořit nějaké své vlastní režimy, což u mé bejby nejde. Ale jinak jsem prostě zvyklá na nikon a víc mi vyhovuje. Nikdy mě to obecně netáhlo ke konkurenční značce.

Velkým problémem bylo najít nějaké zajímavé místo. V okolí už (já osobně) to mám skoro celé profocené a nenapadalo mě nic moc zajímavého, tak jsme nakonec vyrazily do garáže jednoho obchoďáku. Chtěla jsem tam původně jít fotit něco podobného, ale s nějakou slečnou, která má červené vlasy a celkově její styl oblékání je takový víc barevnější. Ovšem takového člověka jsem zatím nenašla a tak jsme tak šly. Fotila jsem s canonem. Bylo tam vlemi špatné osvětlení, tudiž se to i projevilo na fotkách (šum). Ale jsem celkem spokojená :-)

"Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš."


...další fotografie najdete v celém článku

Autoportrét / Mildness

5. července 2013 v 13:52 | zRzQa
Původně jsem chtěla vymyslet nějaké líčení do podoby víly, ale jelikož jsem k tomu neměla ještě další doplňky, které se teprve budu snažit sehnat, tak jsem se prostě nějak jemně nalíčila a tady je výsledek. Tu látku jsem dostala od babičky. K ničemu jí neměla, tak jsem si jí vzala. Sice původně jsem s ní měla jiné plány k focení, ale což. Líčila jsem se zhruba půl hodiny. Druhou fotku najdete v celém článku. Jaký je Váš názor na tyto fotky? Popř. která je lepší?

"Neohlížejte se smutně za minulostí, už se nevrátí. Raději moudře využijte přítomnosti. To je správná cesta."

...další fotografii najdete v celém článku

Dva umělci malovali pokoj... :3

3. července 2013 v 19:38 | zRzQa
V pondělí jsem byla kupovat barvy (odstíny s názvem "Rýžové pole" a " Česrtvé výhonky" - jo zní to blbě, ale to růžové pole je boží, viz. pozadí na fotkách). Takže silně uvažuji, že si tu tmavší zelenou dám domů do pokoje :3

No a dneska jsme se vrhli na malování. Malování stropu byl celkem hnus, pořád mi to cákalo nějak blbě do očí :D Musela jsem mít uplně natáhnuté ruce, pak mě pořád taťka buzeroval, že to dělám blbě, takže jsem chytala lehce nervy, ale stejně jsem si to dělala po svém :D A myslím si, že to nedopadlo nějak hrozně :D Takže nakonec mám bílý strop, jednu tmavší zeď (u ní bude postel) do zelena, a zbylé dvě stěny světle zelené. Přes cleou jednu stěnu jsou mega skříně. A vypadá to skvělě! :3 Sice závěrečné drhnutí plovouček houbičkama bylo lehce bolestivé na kolena, ale zvládni jsme to :) Awrrr, zbožnuju zelenoou.

A s Honzíkem jsme trošku blbli, tady máte pár fotek na ukázku :3

Autoportrét / 28.6. 2013

28. června 2013 v 16:08 | zRzQa
Jelikož mám volné odpoledne, tak jsem toho využila a vrhla jsem se na lehce neobvyklé líčení. Pak jsem se ještě trošku "anaranžovala" a mohlo se jít fotir :3 Jsem velmi spokojená. Je to zase něco jiného a líbí se mi to. Není to sice uplně dokonalé a jsou tam nějaké nedostatky, ale co. Nejspíš začnu to líčení cvičit více a kdybych jednou v budoucnu šla na nějaký kurz líčení, nebylo by to špatné. Baví mě to. Jsem velmi zvědavá na vaše reakce! Pro dnešek je to vše, loučím se ;)

"Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život."

Fotografie / Head in the pan

21. června 2013 v 17:56 | zRzQa
No prostě hlava v pánvičce.

Edit 21:14 - Měla jsem trošku naspěch, když jsem zveřejnovala tuto fotku. Takže jsem se ani moc nerozepsala. Což jste si zjevně všimli :D Konečně jsme se všichni dočkali pátku :3 Pro některé už i tento týden byla pohodička, ale my jsme například ještě dnes psali pololetní práci z matiky. A v pondělí mě čeká další zkoušení v němčině (na všechno učivo) a ještě asi češtinu, ale na to zkoušení nemusím. No a v úterý už budou kompletně uzavřené známky. Už aby to bylo... Dneska nikam večer ani nevyrážím, nějak se mi ani nechce. O víkendu se pokusím dokopat k té němčině aspoň na chvilku a jinak možná pojedu někam do obchodu a snad něco i nafotím ;)

Focení s Luckou a Lukym / 19.6. 2013

19. června 2013 v 20:07 | zRzQa
Zdravím všechny :-) Dneska jsem měla sice školu od sedmi do tří, ale to mě neodradilo - jen co jsem došla domů ze školy, šla jsem fotit. Lucku jste už mohli vidět na jiných fotkách, ale tentokrát měla na fotkách společníka - Lukyho. Pár jsem ještě nefotila, takže to byla pro mě premiéra. Občas se fotky nepovedly, protože jeden mrkl, druhý se koukl jinam, takže tak :D Ale focení mě bavilo, vlezla jsem si i do potůčků (ale mělo to výhodu, parádně jsem si ochladila nohy). Takže jsme měli všichni takovou odpolední procházku lesem a okolím. S fotkama jsem spokojená. Co na ně říkáte? :-)

"Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje."

Fotografie / Hands on trees

14. června 2013 v 18:13 | zRzQa
Uf, konečně jsem si našla po dlouhé době čas na focení venku. Po náročném týdnu ve škole jsem vyrazila sama na hodinku do přírody a udělala fotku, na kterou se chystám již delší dobu, jen opět tomu bránil čas. U této fotku jsem si pořádně popálila nohy od kopřiv, které byly u kmenu jednoho ze stromů. Co už. Jsem s tím spokojena.

Večer vyrážím mezi lidi. Už zbývá jen týden. Týden. 7dnů. Pak se dvacátéhopátého v úterý uzavřou známky. A za týden začnou..prázdniny. Letní prázdniny. Dva měsíce. Dva měsíce volna. Volno! Můj bože!

Deník Kakosta / 10.6. 2013

10. června 2013 v 21:50 | zRzQa
Pěkný večer všem :-) Dneska byl super den. Sice jsme psali test z matiky (a jo zbožňuju matiku a slyšela jsem, že mi strašně jde). A jinak pohodička ve škole. Dokonce nám odpadly tři hodiny, takže místo do tří jsme měli do půl jedné. A tak jsme toho využili a vyjeli jsme na kole.

První asi hodinu bylo fakt krásně, svítilo sluníčko, ale pak se rozpršelo, tak jsme chvilku čekali. No byl to celkem liják. Ale tak co, nejsme z cukru :-D No ikdyž... :D Cestou zpátku jsme to vzali lesem, ať nejedem jen po asfaltce a to bylo super :-D Sice bylo po dešti, tudiž všude bylo bahno, ale co. Oba jsme pak byli špinaví tak, že jsme měli bahno i na obličeji, haha :-D

A ještěě - já byla taková frajerka a vzala jsem si na to kolo bílé salovky do volejbalu, které zrovna nebyly nejlevnější. Po příjezdu již nebyly...bílé.. No jo no, prostě jsem nemohla najít ty moje tenisky, ve kterých vždy jezdím -_-

Jo a ještě k prostřední fotce - dnes jsme měli hodinu biologie a dostali jsme od profesora seznam asi 120 rostlin na poznávačku v druháku. A prostě ten název "kakost smrdutý" nás pobavil :D Kamarádka mi pak napsala vzkaz "Kakost smrdutý - s takovým jménem bych si radši vzala život" :D Takže to jsem se nasmála.

"Přátelství je jako zlatá nit, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane."

Včera jsem byla na bembajsu. Nehrála jsem to teda už pěkně dlouho, heh. A dostala jsem na prdel (tzn. že jsem prohrála :D), ale bylo to těsné. No a jelikož nám celkem vyhládlo, tak jsme zašli na "zdravé" jídlo do mekáče. Awr, dvakrát Big Mac, střední hranolky a střední nápoj. No nakonec jsem nedala pak 3/4 hambáče, protože to už fakt bylo moc :D

Na závěr bych Vás chtěla moc moc poprosit o hlasy do fotosoutěže Českých drah a.s. Hlasování koční JIŽ 13.června 2013. Stačí zadat email a tak se jednoduše započte Váš hlas. Zabere Vám to asi 30sekund a mě tím moc pomůžete. Patří Vám velké díky! ODKAZ NA HLASOVÁNÍ

"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte." - Elbert Hubbard

Autoportrét / 6.6. 2013

6. června 2013 v 21:06 | zRzQa
Často se mi stává, že se prostě neumím rozhodnout, zda zvolit černobílou a nebo barevnou verzi. Ale stačil mi pohled z okna a bylo jasno. Přemýšlela jsem, co si obleču zítra a neměla jsem v plánu nic fotit, ale tak co už.

Na zítřek se moc těším, bude to parádně nabitý den. Ve škole budu naštěstí jen do půl druhé, máme se fotit, ale záleží na počasí. Navíc doufám, že nebudu zkoušená z němčiny, ale tak snad bude mít dobrou náladu :D Odpoledne jdu na akci absolventů, takže to bych se měla nějak společensky obléct (nejspíš pujdu v těch lososových šatech). No a jelikož zítra bude co? No co? Přece pátek, takže večer vyrážím mezi lidi :3

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci."

Fotky Zrzanky / 27.května 2013

27. května 2013 v 21:23 | zRzQa
Ouky douky, ukecali jste mě. Tady jsou fotky ještě co mě dneska fotil Ondra když jsem mu půjčila foták. Já si fotky akorát upravila. Jsem s nimi spokojena. A uplně teď zbožnuju tmavé oblečení, boty a pyramidky. Která fotka se Vám líbí nejvíce???

Dneska jsem psala ve škole test z matiky. Nebylo to nějak uplně ukrutně těžké učivo, celkem jsem tomu rozumněla, ale prostě bála jsem se, že to zkazím. A zrovna teď už není čas na to, abych dostávala blbé známky. Teď se právě musím snažit jak to jen jde. No nakonec mám 2 a jsem z toho uplně uá :D Dále jsme měli psát test z dějepisu. V hodině řekla, že jej ale přeloží na středu a místo toho bude zkoušet. Věděla jsem, že hodinu po testu budu zkoušená, ale netušila jsem, že to bude již dnes -_- No zkoušela mě na poměrně staré učivo. Ani jsem sena to nekoukla, ale vzpomněla jsem si a fakt mi to šlo. Jen konec jsem si pěkně pohnojila, mohla jsem mít uplně s přehledem dvojku (a kdybych se třeba na to aspon koukla, tak v pohodě jedničku), ale jak říkám, pokazila jsem si konec a nakonec mám za tři. Ale jsem celkem spokojená, protože jsem se na to učivo ani nekoukla, takže cajk.

"..nechci se jednou ráno probudit a zjistit, že už mě nic nečeká, protože jsem celý život strávila čekáním na něco, co nepřišlo..."

...více fotografií v celém článku :P

Focení s Ondrou / 27.5. 2013

27. května 2013 v 20:20 | zRzQa
Opět jsem vytáhla kamaráda něco málo nafotit. Hlavní důvod byl i ten, že mu dneska sundali rovnátka, tak na mě pořád cenil zuby :D Ach jo. S fotkama jsem spokojená, trošku jsem si víc pohrála s upravou, ale líbí se mi to. Ondru taky baví hodně fotit, foťák bude mít nejspíš do zaáčktu prázdnin, tak mu ho občas půjčuji, když jdem ven. Takže mi taky pár fotek udělal (s mou buzerací - vyfoť mě tak, takhle, ještě takhle, trošku jinak, noo takhle :D ). Co říkáte na Ondrovy fotky? A mám ještě dnes zveřejnit i mé fotky? :)

" Život nieje hnusný, ale musíš počítať s tím že neprináša iba šťastie . "

...více fotografií najdete v celém článku

Autoportrét / 25.5. 2013 "Ikdyž prší, člověk musí být optimista a hrát dál."

25. května 2013 v 21:28 | zRzQa
Pěkný večer všem :-) Dnešní turnaj byl super. Sice nám nonstop pršelo, jeden set byl celkem fakt dost drsný liják, že jsem si až říkala, zda nebudou padat i kroupy. Hrály jsme ale dál. Byly jsme všechny jak zmoklé slípky :D Vlasy vlnité, mokré trika :D Já měla uplně mokrou mikinu, která mě tak akorát studěla, tudiž neívm, proč jsem si jí pak na sebe v zápase nechala :D Mohly jsme být na 3.místě, ale nakonec jsme byly čtvrté. Ale i to je pěkné. Ráno jsem vyjela v sedm a domů jsem se vrátila ve čtyři hodiny odpoledne. Not bad :D

Cestou zpět mi Mája ve vlaku upletla francouzský cop. Měla jsem vlasy ještě malinko mokré z deště, ale nic šíleného :D Když jsem si doma copek sundala, tak uplně boží vlásky, že jsem se prostě musela vyfotit :3 :D

Fotografie | První večerní focení 8.5. 2013

12. května 2013 v 14:53 | zRzQa
Jsem celkem ostuda. Koupila jsem si nový stativ a pořádně jsem s ním venku ještě ani nebyla fotit. Ale ve středu večer jsem vyrazila fotit k cestě jízdu aut na dlouhý čas. Nejdřív jsem se obávala trošku nastavení, zda nebudu mít třeba přepal a nebo naopak příliš tmavé fotky. Ale nakonec jsem na poprvé spokojená. Jen byla smůla, že když jsem si to všechno rozložila, tak zrovna dalších 15minut nejelo skoro žádné auto :D Ale pak jsem šla dál ke křižovatce a tam byl již provoz trošičku větší.

Ohledně focení na dlouhý čas bych chtěla napsat zvlášť článek do nové rubriky Fotografování (tipy, rady,...). Tak snad jej někteří potom využijí :)

Autoportrét / 5.5. 2013

5. května 2013 v 18:43 | zRzQa
Zdravím vás všechny, tyto fotky vznikly na základě tvorby nového designu. Nevím proč, ale většinu designu vytvářím až tehdy, když nafotím nějaké nové fotky, které by se hodily k tématu designu. Základ designu jsem toitž měla poměrně hotovou, ale nemohla jsem se pohnout dál bez nějaké nové fotky. Starou jsem tam dávat nechtěla a tak jsem šla na 5minut udělat pár fotek a bylo hotovo. Nakonec jsem s nimi velmi spokojená. Příjdou mi už takové jarní a to i díky toho nového šátku.

" Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dáš na hubu. "

A ze všeho nejvíc by mě zajímal názor na nový design - co na něj říkáte? Klidně kritizujte, nebojte se :D S designem jsem se piplala asi dvě hodiny, mezi tím jsem pojídala pořád nějaké sladkosti a nakonec konečně hotovo a hurá do učení -_-


Autoportrét | ... ? (Asi pohled do prázdna )

3. května 2013 v 15:30 | zRzQa
Pěkné odpoledne všem, chci Vám ukázat novou fotku, kterou jsem vyfotila když jsem přišla ze školy. V poslední době mám nejraději černobílé fotografie. Prostě mají takovou svou tajemnou atmosféru, která se mi líbí... A když teď přemýšlím ohledně focení, kdy jsem trošku změnila u této fotky prostředí, jednou bych chtěla mít svůj fotoateliér. Příjde Vám to možná hloupé, když ani nefotím na nějaké profi úrovni, ale tak třeba jednou v budoucnu to výjde... :)

" Štěstí je jako ze skla. Jak se leskne, tak se i láme. " [Syrus Publilius ]

 
 

Reklama