Když zRzQa fotí

Chci už léto, ale nutně prosím / Foto

28. dubna 2013 v 22:29 | zRzQa
Pěkný večer všem, kteří ještě nešli na kutě. Já teď tady sedím na sešitem dějepisu, nic se mi nechce a tak si mezi tím projíždím staré fotky z minulého roku z léta. Nevím, zda jsem jí na blog dávala tu fotku, ale radši jí sem hodím, protože jsem z ní uplně uchvácená. Fotka je z Chorvatska kdy jsme jeli do nějaké městečka a byl tam božský (a to doslova) západ Slunce. Takže jsem fotila jak blázen a bez stativu a tohle je snad nejlepší fotka (co se tak dívám zpětně). Prostě ta první ♥! Takže už chci okamžitě léto a to fakt nutně :D

" Niekedy ma netrápi čo si o mne ľudia myslia.. Niekedy je jednoduchšie a lepšie byť tým kým si.. Život je krátky na to aby si zistil ktorá maska ti sadne najlepšie.. Nevieš kedy sa skončí.. A pod akou maskou ostaneš ľuďom v pamäti.. Buď tým kým si a snívaj ako by si mal žiť večne a ži tak ako keby si mal zajtra umrieť.. A nikdy neľutuj chvíle ktoré ťa vtedy, napĺňali šťastím... Nikdy, lebo vtedy si to tak chcel... "

Fotografie / Jarní - Třešeň, zlatý déšť

26. dubna 2013 v 18:57 | zRzQa
Sice jsem se těšila na odpoledne celou dobu co jsem byla ve škole, ale vlastně ani nevím na co. Nějaký plán jsem neměla a nakonec to dopadlo tak, že jsem se dokoukala na film, šla jsem sama na chvilku fotit ven, pak jsem zašla za babičkou, ještě jsem vyzkoušela bráchu z maturitní otázky a to bylo všechno. Nuda celkem.. Chtěla bych večer něco podniknout, jít mezi lidi. Ale zas vůbec nevím kam a s kým -_-

Jinak dnešní test ze zeměpisu nedopadl špatně, mám tři otázky dobře ze čtyř, takže by to měla být 2. Škoda, mohla jsem to dát i na tu jedničku, ale i tak jsem si ten slabý prospěch velmi dobře opravila.

Ve škole jsme hráli takový třídní florbalový turnaj mezi sebou, nejdřív jsme to chtěly s holkama klukům pořádně natřít, ale profesor nám to pokazil, že takhle by to určitě nešlo a že se zmixujeme (holky kluci dohromady). Bylo to super, byla sranda a hráli jsme venku, což z druhé strany tak super nebylo, jelikož bylo vedro, my běhali jak blázni. Takže jsem pak další hodinu byla rudá jak rak, protože mi bylo šílené vedro a po tělocviku v nemčině se profesorka zhrozila se slovy "Zuzko! Je ti dobře? Jsi uplně červená! Ty máš infarkt! :D ". A já " ežííš, né mě je jen horko, hrála jsem florbal" a ona "Tak se běž na chvilku na chodbu ochladit " (a jelikož měla zkoušet nazpamět nějaký text tak...) a já "Joo, půjdu :D " vzala jsem si ten text a šla jsem :D Na chodbě byl kámoš, který za trest zalíval kytky na chodbě, tak jsme pokecali. Pohoda.

"Když se dva lidi rozejdou, nechají u sebe kousek duše. A ta bolest kterou cítí, to je jak jim ta duše chybí... "

Focení s Lee / 23.4. 2013

23. dubna 2013 v 17:41 | zRzQa
Jelikož jsem měla dneska velmi krátkou školu a venku bylo nádherně, tak jsem se domluvila se spolužačkou ze třídy, že půjdeme dneska na chvilku fotit. Lee taky fotí a nemá jí pořádně kdo vyfotit. Tak jsem se s ní moc ráda domluvila a po škole jsme šly fotit.

Pak když jsme fotily u vchodových dvěří od paneláku (viz. první fotka) tak otřevřel nějaký chlápek a prý jestli nechceme jít fotit do zajímavého prostředí, že se ty prostory přestavují. No nejdřív jsme jít nechtěly, jelikož přeci jen neznámý chlap, víte no. Nakonec jsme ale šly. Z ukecaného pána se nakonec vyklubalo, že sám kdysi fotil. Byl celkem akční, pořád nám dával různé věci k focení (křeslo, štvafle, apod..) takže to byla celkem sranda :D Lee se trošku styděla a já trošku taky, navíc mi do focení pořád kecal, ale tak já si fotila po svém :D Pak jsme si zašly na zmrzku a s výslednýma fotkama jsem moc spokojená :)

" Neříkej, že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. "

...více fotografií najdete v celém článku ;)

Autoportrét | #Oh, you are a princess? But...

20. dubna 2013 v 19:34 | zRzQa
Sorráč lidi, nemám teď moc myšlenky na blog a celkově mi všechno leze krkem. Tak tady mám jeden "smile" s krásným popiskem u fotky. Prostě jsem si to nemohla odpustit. Růžovou nemám ráda, ale tak celkem se to i hodí k tématu fotky. No asi to nikdo nepochopí, ale to je mi v tuto chvíli celkem jedno.. Odpoledne jsem byla venku, tak jsem aspoň přišla na jiné myšlenky a kámoš mi aspoň na chvilku zlepšil náladu, btw. díky :) Jinak je teďka všechno na dvě věci. Až se mi bude chtít, tak brzy napíšu nějaký smysluplný článek, peace..

" Při výběru lásky opatrný buď,né podle krásy,ale podle srdce suď. "

Focení s Majdou / 13.4. 2013

16. dubna 2013 v 17:27 | zRzQa
A poslední "sólo fotky" ze sobotního focení. Na závěr tady mám pár fotek Majdy. Ikdyž se hodně styděla a moc se fotit ani nechtěla, tak mám alespoň pár fotek. Práce byla trošku obtížná, ale zvládla jsem to. Magda je strašně pěkná a šíleně fotogenická holka, jen je vážně škoda, že je před objektivem tolik styděla :) Ovšem uznejte, že jí to sekne? Co říkáte na fotky?

" Raději budu litovat toho, co jsem udělala, než toho, co ne. "

Focení s Barčou neboli K / 13.4. 2013

14. dubna 2013 v 12:48 | zRzQa
Další povedené fotografie ze včerejšího focení. Z Barči jsem nadšená, vůbec se nestyděla, sice občas zmatkovala, že nevěděla co má dělat, ale jinak to bylo fajn. Barča prostřídala oblečení, což bylo super, protože tak má hodně fotek v jiném oblečení :) Spolupracovalo se mi s ní dobře, snažila se. Ale musela jsem na ní vymyslet fintu, protože občas se trošku křečovitě smála (byla zřejmě trošku nervozni :P), tak jsem vždycky řekla " A výýýdech a úsměěv :D ". Barča se vždycky rozchcehtala, takže to bylo parádní :) A prvmí fotak je podle mě jedna z TOP :) Pište názory, jsem zvědavá! :)

" Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme. "

...a mnoho dalších fotografií najdete v cleém článku!

Focení s Peťou / 13.4. 2013

13. dubna 2013 v 21:44 | zRzQa
Dnešní odpoledne jsem měla báječně nabité. Fotila jsem mé tři spolužačky ze třídy. Moc mě to bavilo a jelikož jsem dojížděla za nimi, tak jsem byla i v novém a pro mě "nefoceném" prostředí, za což jsem byla ráda. Navíc jsme hned na začátku focen narazily na super místo, kde byla hlavní modelkou Peťa. S Peťou se mi pracovalo moc dobře, nestyděla se pózovat a prostě byla uvolněná u toho focení, takže super :) A tady jsou její fotky z dnešního focení. Co na ně říkáte?

" Žádný člověk neni tak chudý, aby nemohl darovat úsměv. "

Autoportrét | #This is my strawberry!

12. dubna 2013 v 19:49 | zRzQa
Když dneska přišla mamka z práce, donesla takový menší košík jahod. Jsou šíleně mega moc dobré a tak jsem s ní udělala i takovou trošku jeblou fotku :D Nevím jak mě to napadlo, prostě jsem to nějak vyfotila, dala jsem to dohromady a tady je výsledek :D

"Svůj život žij tak, aby až se kdykoliv ohlédneš, jsi věděl že nebyl prožit zbytečně. "

Fotografie / Květiny - Hyacint

12. dubna 2013 v 14:56 | zRzQa
Hyacint nám doma nádherně rozkvetl a tak jsem si to nemohla ujít a musela jsem to samozřejmě nafotit. Fotky mají už takový jarní barevný nádech, takže to i pozvedne náladu (oproti tomu, když se podíváte ven z okna je tohle pohádka :D ).

" Život je jako louka plná fialek... jen se pro jednu ohneš a hned tě někdo kopne do prdele... "

Mimochodem, musím se vám prostě pochlubit. Dneska jsem měla zase po sto letech velmi úspěšný den ve škole. Jelikož jsem měla slabý prospěch v češtině a ještě mi chyběl na dopsání jeden test, tak jsem se dnes chtě nechtě musela nechat vyzkoušet (a já jsem strašná nervák u zkoušení -_-). Učila jsem se to všechno asi hodinku (a jak jinak, Zrzana se začla pořádně učit až tak o půl noci a šla jsem spát o půl druhé ráno :D ). No a ještě jsme dnes měli psát další test z té češtiny, takže jsem se to fakt musela našprtat, abych si to vylepšila. Nooo a jak to dopadlo? Pozooor, chvilka napětí...Zuzanka dostala dneska dvě jedničky! :D Juchuuu, božínku já mám takovou radost, že bych Vám všem dala pusu :D

...více fotografií najdete v celém článku! :)

Focení s Ondrou / 1.4. 2013 (Vánoční Velikonoce)

1. dubna 2013 v 9:28 | zRzQa
Ikdyž jsem si řekla, že dnes skutečně otvírat nebudu a to taky plním, tak jsem udělala vyjímku akorát pro Ondru :D Bydlí hned vedle v baráku a známe se snad už od mimina :D Byla jsem s ním už jednou fotit (Odkaz na článek). Už v osm hodin ráno mě i mamce dal karabáčem párkrát na zadek :D Ale měl zakázáno brát vodu :D No a pak jak jsme tak kecali, tak Ondra dostal myšlenku, že by chtěl fotku venku ve sněhu s karabáčem :D Tak jsem mu na to hned kývla a šlo se :D Focení trvalo snad 3minuty :D Udělala jsem jen pět fotek a alou domů :D

Ovšem vypadá to komicky ta kombinace - sníh, karabáč, Ondra v tričku a jsou Velikonoce :D Not bad :D

...více fotografií najdeš v celém článku ;)

Foto | Samík slaví 2.narozeniny

30. března 2013 v 21:38 | zRzQa
ti, kteří sledují delší dobu můj blog, tak si určitě pamatují na pár fotek Samíka, které jsem tady přidávala. A zrovna včera oslavil 2.narozeniny. :3 Dneska tedy byla velká rodinná kalba (:D). Den jsem si užila parádně a taky...

..jsem skoro celý den profotila s externím bleskem. Jelikož v bytě bylo celkem na nic světlo a strejda (který taky fotí) mi půjčil blesk, tak jsem byla nadšená, protože jsem s ním fotila poprvé. Ze začátku mi to trošku blblo, protože blesk mi problikával, ovšem to bylo zdřejmě kvůli tomu, že z jeho foťáku jsme to zaplé přendali na můj foťák. Ale po vypnutí a zapnutí už to šlo perfektně.

Takže měním plán a to ten, že místo šetření na objektiv si budu kupovat extrerní blesk. Se strejdou jsem se radila do pěti tisíc seženu slušný blesk :3 Awwww :)

...zamyšlený?

...a bublifuk měl vskutku obrovský úspěch :-)

...Více fotografiíí najdete v celém článku!

Autoportrét / 28.3. 2013 - Volejbalistka

28. března 2013 v 19:36 | zRzQa
Teď večer mě popadl nápad, že vyfotím něco na téma volejbal. Fotku v tomto dresu ještě nemám, tak proč ne :) Ovšem měla jsem na focení chvilku, protože mi blikala baterka :D Tudiž jsem se dopustila hloupé chyby a to té, že jsem si špatně nastavila stativ a mám řízlou hlavu :/ Ale to přežiju :D

" Nezáleží na tom, kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami."

Autoportrét / 27.3. 2013

27. března 2013 v 19:54 | zRzQa
Zdravíčko, musím teda uznat, že dnes byl o 100% lepší den než včera. Sice jsem rád zaspala na sedm a tím pádem jsem nešla ani na test (což mi nevadí :D), tak to bylo ok. Ve výtvarce jsem si dodělala tričko a příští týden se pouštím do dalšího, tak pak hodím foto.

Jinak dopisovala jsem dnes test z matiky a ještě dnes mi učitelka dala opravený test.Musím se pochválit :D Bez chyby a mám jedničku :D Druhá jednička v druhém pololetí a v matice je to teprve první od září :D Takže to musím oslavit :DD A ze včerejšího testu z fyziky, který jsem psala o volné, mám nakonec 3 (což nechápu, ale asi mi něco nakonec vyšlo :DDD). Takže celkem haluz ten dnešek.

Odpoledne jsem se chvilku šla projít a odpoledne jsem nafotila pár blbostí. Chtěla jsem nafott něco barevného, ať si zlepším náladu a tady je výsledek. Není to sice nějaké originální, ale jen takové pidi odpolední krátké focení :D Která je podle Vás TOP?


...více fotografií v celém článku

Focení s Ondrou / 20.3. 2013

20. března 2013 v 18:47 | zRzQa
Ráno, když jsem šla do školy, to nevypadalo příliš nadějně, že by mohlo být dneska pěkné počasí. Ovšem naštěstí jsem se zmýlila. Když jsem šla o půl třetí ze školy, svítilo parádně sluníčko a bylo jak štakš teplo. Hned mi proběhla myšlenka, že bych šla fotit. Jenže problém byl v tom, že takhle narychlo se domluvit je celkem složité. A tak mě napadlo můj kamarád Ondra, kterého znám už od dětství, kdy jsme si několik let vždy hráli na dvorku. Bydlí hned vedle v baráku. Byly to celkem fofry. Ve čtvrt na čtyři jsme se domluvili a o půl čtvrté jsme už byli oba venku. Pokecali jsme, prošli jsme se a vzniklo i pár super fotek. Co na ně říkáte??

...více fotografií v celém článku!

Autoportrét | #Utopenec ve vaně podruhé

16. března 2013 v 14:39 | zRzQa
Nečekal jsem takovou smršť a tak tedy na vaše přání přidávám i zbylé dvě fotky. Tady jsem už (obzvlášť na té pravé) vychytala ten výraz o něcé lépe. Snad Vám ty fotky nepříjdou nějak mormidní :D

" Narodil ses a nikdo se tě neptal, jestli chceš, nebo ne, proto žij, dokud můžeš, protože nikdo se tě nebude ptát, jestli chceš zemřít, nebo ne. Prostě se to stane. "

Jinak dneska jsem měla zápas, mám první týmovou fotku a ještě i nějaké videa, co točil brácha. Takže buď to zveřejním ještě dnes a nebo zítra. Uvidím jak se mi bude chtít, jsem celkem KO. Takže teď budu ráda, když si lehnu a budu ráda, že jsem ráda :D Čáo blázni :*

* První fotku z této série najdete v tomto článku


A jaký je Váš názor na tyto fotky?

Autoportrét | #Utopenec ve vaně

15. března 2013 v 22:01 | zRzQa
K focení ve vaně jsem se chystala už pár měsíců, jenže problém číslo jedna byl ten, že jsem neměla stativ. Když už jsem jej měla, tak problém číslo dvě byl, že se mi nechtělo a dneska jsem tak nějak měla náladu vyfotit něco odlišného než jindy.

A tak jsem teda vlezla do vany, do naší malé koupelny jsem si vtěsnala stativ, nad to lampu, se kterou fotím, zhasla jsem světlo v koupelně, dálkové ovládání jsem pro jistotu dala do sáčku a šlo se na to. Fotila jsem asi snad 40minut a za tu dobu jsem měla jen 22fotek a byly to dvě různé série. Ta druhá serie se mi nakonec nelíbí ani trošku a z té první jsem vybrala pouze tři fotky. A tady je jedna z nich.

Mám ještě další dvě, budu uvažovat zda je tady zveřejním. Zatím ohlasy z rodiny byly, že: [mamka] ,, Ty ale to je jako odporné, vypadáš tam jak mrtvá. Opovaž se to někam dávat, ještě mě zavřou :D" a [brácha] ,, Fuj ty vole, ty jsi fakt jak mrtvá hej :D ". Takže tak mě rodina podporuje... :D

" Sněte o tom, o čem chcete snít, jděte tam, kam chcete jít, buďte tím, kým chcete být, protože život je jen jeden a jen jedna šance dělat všechny věci, které chcete dělat. "

Co vy na to?

Fotografie / Rakousko (II.část)

13. března 2013 v 13:06 | zRzQa
Na druhou (a poslední) část fotek jsem se vrhla až dneska dopoledne. Včera nějak nebyl čas na článek. Ráno jsme se balili a pak jsme hned jeli na sjezdovku. A zhruba o půl třetí jsme hned po ježdění nasedli do auta ajelijsme domů. Cesta byla v pohodě, taťka to ujel za pět a půl hodiny, což je cajk těch cca 600km.

Juchu a příští rok budu mít nové prkno :D Uháááá

Můj dnešní plán je ten, že budu dopisovat všechno učivo, které mi včera večer zaslal spolužák. A budu se učit, učit a učit. TeĎ to bude v té škole celkem sado maso (:D) protože musím dopisovat asi tak šest testu + ještě testy, které se budou psát normálně. Ach jo. Ale tak parádně jsem si teď od pátku odpočinula, tak si nebudu stěžovat. Všechno dobré má vždy nějaké mínus :)

...ten den tam hrozně svítilo sluníčko, proto se všude tak divně křením :D A ano, mám každé oko jiné :DD

Fotografie / Rakousko 2013 (I.část)

11. března 2013 v 19:37 | zRzQa
Musím uznat, že dnes to bylo zatím nejlepší. Počasí bylo prostě na jedničku, svítilo celý den sluníčko, sice na nebi byly mraky, ale i tak bylo krásně. Dnes jsme s taťkou asi hodinku proseděli jen tak a koukali jsme na hory. Prostě boží výhled. Pak jsme trošku pojezdili.

Jeli jsme dnes zase do jiného střediska. Bylo to asi 13km od toho našeho. Dojedeme, já už jako připravená, sundala jsem lyže a prkno z rakety (tak jsem nechtěně včera přejmenovala rakev na střeše auta :D) a teď slyším taťku " Já nemám lyžáky! :D ". A já jen " Děláš si prdel? :D " a on " Ne, zapomněl jsem je". No takže jsme zase vše naházeli zpátky do auta a jeli jsme pro ně zpátky. Takže dalších 13km zpátky a zase 13km tam :D Trošku jsme se projeli no :D

Už nám to tu ale pomalu končí, zítra po lyžování jedeme už domů. Čeká nás cca 6hod cesty, což je v pohodě. Ale nechce se mi. Musím toho hodně navíc dohnat do školy a celkově - je tu prostě parádně. Česrtvý vzduch, krásná krajina - boží :)

A konečně můžu říct, že jsem využila něco z něminy :D Ve škole nás drtila, ať se učíme pokrmy apod.. A teďka dělám před taťkou frajerku, protože rozumím snad celému jídelníčku a on vůbec neví oč jde :D Tak mu vždy něco objednám a je to pro něj celkem překvápko, proto že těm názvům nerozumí ani za prd :D A anglicky to tam nemají :D

A teď konečně pár těch fotek (další část bude příště).


PS: A taťka mě dnes pěkně nasral :D Jak jsme jeli už s těma lyžákama zpět do střediska, tak jsem na chvilku usnula.. Spinkám si ( :3) a teď najednou tata schválně zařval "Uááá" aby mě probudil. Odporný budíček :D Tak jsem byla pak naštvaná :D


Focení | Vojta 12.2. 2013

2. března 2013 v 15:12 | zRzQa
Jsem děsná, už od poloviny února slibuju kamarádovi, že tu jeho fotku konečně dodělám. Bohůžel na to nějak nebyl čas a tak jsem se k tomu dostala až dnes. Tentokrát to bylo celkem složitější. Foťák jsem měla položený na nějakém stolu a stejně každá fotka byla jiná, tak jsem si dala pěknou práci s ořezáváním. No, mohlo to dopadnou líp, ale tak snažila jsem se samozřejmě je. Nemohla jsem se nakonec rozhodnout, zda zvolit BW nebo color verzi. Nakonec se mi víc zalíbila BW verze. Co vy na to?

Dnes ještě nejspíš čekejte ještě jeden článek :)

Focení 21.2. 2013 | Zrz před objektivem

27. února 2013 v 16:50 | zRzQa
Focení nebylo plánované, kamarád napsal asi půl hodiny před srazem, že bere foťák. Jak milé :D Venku nebyo zrovna úžasné počasí. Byla celkem dost zima, sněžilo a bylo poměrně zataženo. Ale musím se přiznat, že stejně je lepší fotit, než pózovat :D A tady je pár fotek. Dostala jsem je v originálu, tak jsem si je (s povolením autora :D ) lehce upravila dle svého gusta.

 
 

Reklama