Když zRzQa kreslí

Kresba / Ornament (#1)

2. dubna 2015 v 22:56 | zRzQa
Už dávno jsem narazila na nádherné kresby ornamentů ať už černým fixem nebo barevným. Strašně mě to zaujalo, ale nikdy jsem se neodhodlala to zkusit. Až do dnešního večera - vytáhla jsem čisýt papír formátu A3 a začala jsem. Nejdřív jsem si udělala kružítkem nějaké pomocné kruhy, ať to nemám nějak šíleně křivé. A pak už jsem jen čárkovala, tečkovala já nevím co ještě. Po chvilce mě sice začaly bolet oči, ale řekla jsem si, že tento ornament prostě dodělám. Nakonec jsem se po 2hodinách dopracovala k výsledku.

Nejhorší pro mě asi bylo to, že jsem už nevěděla co kreslit krom čárek. Závěrné černé plochy byly celkem boj, jelikož jsem měla tenký černý fix 0,7. Čekala jsem, že to bude mnohem více křivé a nebude se mi to vůbec líbit. Ale já to hodnotím na první pokus jako jak-štakš ucházející :D


Nemohla jsem odolat a alespoň jsem vám tady dala tři překrásné ukázky z webu weheartit. Jestli se do ornamentů ještě někdy pustím, tak budu příště volit barevný fix. Ty barvy mají prostě něco do sebe.

Malba / Šeřík ve váze

5. února 2015 v 20:19 | zRzQa
Už od pondělí mi není moc dobře. Mám pořád šílenou rýmu, měla jsem zvýšené teploty, trochu mě bolí v krku a kašlu. No, už tak jsem byla ve škole jak mrtvola, takže jsem dneska nešla do školy a vlastně celý den prospala. Ale vždy když jsem byla tak na půl hodinky vzhuru, tak jsem během dne nakreslila tento obrázek na A3. Vždy jsem tak 10minutek malovala a pak jsem si šla zase lehnout. Celkově mi to teda zabralo tak hodinku (a půl?)...

Vybrala jsem si vodovky. Vždycky se jim zásadně vyhýbám, protože s nimi nerada kreslím. Naposledy jsem s nimi malovala tak před 10lety. A až dneska jsem je znova vytáhla a trošku se snažila s nimi namalovat něco "rozumného". No, nakonec to dopadlo jak štakš dobře, protože snad ještě nikdy jsem nic "ucházející" s vodovkama nenamalovala. Chce to prostě jen trošku cviku. Ale stejně mám nejraději tužku <3

Formát: A3, vodovky, 1,5hod

Kresba / Bez tváře

10. května 2014 v 18:09 | zRzQa
Předem se omlouvám za kvalitu, ale při focení nebyl dostatek světla a baterku jsem měla částečně vybitou, tak blesk už nefungoval. No ostatně na tomto výtvoru jsem pracovala asi 10hodin. Je to formát A2 a dalo mi to tedy dost zabrat. Nikde jsem nic podobného neviděla, takže je to z mé hlavy. Občas se mi ale motala hlava z těch čár. Je jich tam skutečně hoodně :D Ale jsem hrozně ráda, že jsem to už dokončila. Jedna z mála věcí, které jsem ve výtvarce ve škole konečně dokončila. Většinou tam něco začneme, pak to nedoděláme a zase začneme jinou práci a je to tak stále dokola... Takže tak. Jak se vám to líbí? Celkem mě štve, že si to asi nemůžu vzít domů :/

Kresba / Elsa z pohádky Frozen

23. února 2014 v 17:18 | zRzQa
Již v pátek jsem se pustila do této kresby. Vůbec nemám čas na kreslení a to mě to tak baví. Kreslím si jen tak pro zábavu. Tohle jsem dělala spíš jen tak po chvilkách, kdy jsem měla pár miutek čas. Je to kreslená postavička Elsa z pohádky Ledové království. Bylo to někdy o Vánocích (?) nově v kině. Já si akorát stáhla nějaký obrázek z intnetu, jinak jsem to neviděla. Nejvíc mě bavil kreslit její obličej :P

cca 1hod, tužka 1; 8B; 3B, formát A4

Malba / Polomrtvá víla

18. ledna 2014 v 15:28 | zRzQa
Po dlouhé době jsem měla chvilku čas (a chtělo se mi) něco kreslit. Původně jsem chtěla pouze tužkou, protože nejsem nějaký šílenec do barev co se týká kreslení. Ale vytáhla jsem aquarelové pastelky a vrhla jsem se do práce. Do toho mi hrála hudba z Tomorrowland 2013, pak jsem zase odbíhala k obědu, pak jsem se nervovala, ale zabralo mi to zhruba tak hodinku a půl. Prostě odpolední nic nedělání. A s těma pastelkama musím potrénovat, moc mi to nejde :D Formát A4. Jo já vím, je to křivé a celé je to divné :D Čo vy na to hovoríte?

Kresba / Mike Wazowski (+deník)

5. srpna 2013 v 22:02 | zRzQa
Minulá kresba měla celkem úspěch, což mě potěšilo.. :) A tak jsem nakreslila opět tužkou kreslenou postavičku z filmu "Příšerky s.r.o." a to Mika Wazowskeho. Je to taková ta roztomilá zelená příšerka s jedním okem. Ten film mám ráda (ikdyž jsem už starší, ale co).

A ještě bych chtěla do tohoto článku připsat něco málo co se událo za poslední dny. V sobotu dopoledne jsem byla po obchodech a jinak jsem vlastně nic moc o víkendu nedělala. V tom horku se mi přes den ani nikam nechce, leda na bazén. Spíš jsem "akční" večer, kdy je už venku příjemněji. Dneska ráno mi nebylo moc dobře, tak jsem zůstala do jedenácti v posteli a četla jsem si knížku. Mám už doma asi tři roky (?) sadu knih "Twilight saga" a rozečetla jsem kousek prvního dílu. Poslední rok nebylo na čtení vůbec čas. Tak se to snažím aspoň teď o prázdninách trošku dohnat. Už jsem za polovinou - čtu Zatmění a hrozně se mi to líbí. Je to detailnější než ve filmu a prostě vůbec..vždy jsem hrozně ráda četla. Takže jsem ráno asi tak dvě hodinky četla, což bylo fajn.

Lezlo mi to sezení doma už krkem, tak jsem se nakonec dokopala a jela jsem se ani ne na hodinku projet na kole... Navíc jsem potřebovala být sama. Když jsem s někým na kole a je horko a ještě jedu do nějakých šílených kopců, tak jsem děsně protivná a špatně se mi dýchá. Proto jsem si jela hezky sama a mohla jsem si maximálně postěžovat ve své hlavě. Určila jsem si trasu, která mi vyhovovala (chvilkově jsem se potrápila na nějakém to kopečku malém) a trošku jsem si provětrala hlavu.. Ovšem to horko bylo příšerné.. Navíc se mi během té hodinky stala "super" věc. Čekám na přechodu, že přejedu cestu že. Na druhé straně je policajt, tak samozřejěm čekám na zelenou. Po dlouhých pěti minutách konečně blikla zelená a já se rozjela. Policajt si na mě hezky počkal a mávl na mě, ať u něj zastavím. "Paráda, co jsem jako udělala" řekla jsem si v hlavě. Pan policajt mě upozornil, že jsem sice jela na zelenou, ale na zelenou pro chodce a měla jsem si počkat na zelenou pro kola. Takže jsem hezky vytasila občanku, zapsal si mě, ale byla to jen jako domluva, takže to nic nebude.. Ale prostě byla to hrozná smůla - schválně čekám tak dlouho na zelenou a když už na ní jedu, je to špatně... Ale byla jsem celou dobu uplně klidná. Jediné co mě štvalo, bylo to úděsné horko. Pod přilbou na hlavě jsem měla snad 50°C.

Když jsem dojela domů, vynesla jsem si kolo, tak jsem myslela, že z toho vedra asi pojdu. Už u dveří mi zabylo špatně, takže jen co jsem otevřela dveře, šly na mě mdloby. Přestávala jsem slyšet (to jsou u mě příznaky, že omdlím - už to znám -_-), otřesně se mi motala hlava, bylo mi špatně, tak jsem si oláchla v rychlosti ledovou vodou obličej a krk a šla si lehnout na zem, natáhla jsem nohy nahoru na gauč a ležela jsem asi 10minut než jsem se pořádně vzpamatovala. Z toho polovinu času jsem vůbec neslyšela a nějak jsem byla mimo..

Takže poučení pro příště - v takovém vedru radši na kole ani nejet (a už vůbec né se trápit do kopečků - pokuď na to nejste zvyklí) a hlavně během jízdy pořád pít chlazenou vodu, jinak dopadnu stejně jako po příchodu domů.

Ach jo, to je dneska den...A ještě mi šíleně chybí můj drahouš... A teď už konečně ta kresba, hih.


Kresba / Já, padouch - Mimoň

4. srpna 2013 v 12:53 | zRzQa
Hrozně se mi líbí ty postavičky z filmu "Já, padouch". Tenhle mimoň se mi líbil nejvíce, protože nevypadá zrovna šťastně - tak jako já v momentální chvíli... Kreslila jsem to asi tak 15minut. Včera v noci jsem dělala nový design. Je takový velmi jednoduchý, ale já jsem s ním spokojená. Co na něj říkáte? Asi začnu zase více kreslit a ot hlavně tužkou. Nekresila jsem už ani nepamatuju... Chtěli by jste, abych na blog dávala více kreseb?

"Takový je život." Řekl klaun a namaloval si úsměv.

Zrz kreslí / Šmoulové

23. května 2013 v 14:57 | zRzQa
Tak jsem podruhé v životě kreslila Šmouly. Jsou to moc pěkné postavičky a né vždy se mi povedl uplně jejich tvar :D Ale což. Vybarvování pastelkama mě nikdy nijak neuchvátilo, ale tohle kreslení bylo takové odreagování po škole :D Formát A3.

Ve škole to bylo výjmečně v pohodě. Měla jsem jen do půl jedné. Zítra mě čekají dva testy, tak to nějak musím zvládnout. Mám naštěstí na devět, tak si trošku pospím. Ale dneska to byl hnus vstávat po pěti dnech do školy. Navíc jsem zaspala trošku. Měla jsem budík na sedm hodin, probudila jsem se (znáte to), vypla jsem budík a spala dál :D Zdál se mi sen, že jedu někam na hory do Alp s holkama. Řídil nějaký týpek, pořád jsme někde zastavovali, holky pak vždycky odběhly do hotelu na noťas a já byla naštvaná, protože se ta cesta pak strašně táhla. A v tom slyším - Zuzkooo vstaveeej, je 7:20! :D Shittt nestíhám :D A v 7:32 už jsem vyletěla jak torpedo z domu :D Pak mě málem zajelo auto, ale jinak bomba ráno :D

Kresba | Lebka s květinou

26. dubna 2013 v 21:05 | zRzQa
Pátek večer a já mám strašnou chuť vyrazit někam mezi lidi. Ale nějak není kam, s kým, nevím o žádné akci na tento pátek, takže zase doma. Tak jsem využila čas a vytáhla jsem mou asi rok starou uplně novou a nepoužitou sadu giocond (48x) a pustila jsem se do kreslení na formát A3. Mám nějakou divnou náladu, tak jsem nejdřív kreslila lebku, ale chtěla jsem to trošku oživit něčím barevným, tak jsem kreslila květ. No tím jsem to totálně pokazila, ale tak gumovat už by to nešlo. Takže díky květu je to děs -_- A jinak prácička mě vyšla tak na 15-20minut. Jen takové chvilkové kreslení po delší době.. A asi zase začnu, vždycky mě to bavilo. Hlavně prostě kreslit černobílé kresby.

"Nenávidíš mě jenom proto , že řeknu svůj názor a nedržím hubu jako ostatní . "

Zrzana maluje / Kůň a víla

15. dubna 2013 v 13:49 | zRzQa
Musím uznat, že jsem už hodně dlouho nemalovala. Na víkend jsem ale měla práci, kterou jsem musela (ať to dopadne jakkoli) dodělat. No, seděla jsem nad tím 6hodin. Možná, že se Vám to zdá hodně, ale je to formát A3 a navíc tady byla jedna "drobnost" a a to ta, že jsem koně nikdy nekreslila, takže už jen ten tvar mi dal zabrat jako prase :D A další "drobnost" byla ta, že jsem to dělala aquarelovýma pastelkama. A já nejraději kreslím tužkou. Nějak nerada kreslím barevné obrázky. Ale vzala jsem si to jaok výzvu a snažila jsem se. A komu se to nelíbí, tak smůla ;)

"Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolik lidí,že stojí za to si ji pěstovat. "

Nakonec reakce nebyla příliš pozitivní ale co, já se vnucovat nebudu a znovu to kreslit taky nebudu. Chtěla jsem to vyhodit, ale mamča mě zarazila a řekla, že jí se to líbí a že si to nechá :-) Mám Tě ráda mami! :*

Kresba | Ostravská radnice

3. října 2012 v 18:06 | zRzQa
Ve škole jsem dnes dokončila kresbu radnice v Ostravě. Jsem s ní poměrně spokojená, ale měla jsem pouze tužku 6B takže ty detaily s tím moc nešly. Myslím si, že to ale nedopadlo nejhůř. Ale to pozadí (nebe) se mi teda vůbec nepovedlo :D A taky jsem tu radnici a ostatní budovy nakreslila ve špatném úhlu. Co už, příště si na to dám větší pozor. Celkově jsem to kreslila jsem to zhruba hodinku.

"Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy."

Dnešní školní den: test z D za 2 (juhuuuu), test z M za 3 (ehm.. :D) a to je asi vše. Pak jsme měli tři hodiny matematiky (za sebou!), takže mi z toho báječně hrabalo a vůbec jsem nevěděla oč jde. Takže to bylo jen opisování z tabule :D

Kresba | Bažant kreslí... Pouzdro

9. září 2012 v 12:43 | zRzQa
Tento týden jsme měli první dvě hodiny výtvarné výchovy. Byla jsem na ně velmi zvědavá, jelikož výtvarka mě doprovázela devět let,skoro kařždý den. Ale po dlouhé době jsem zase vzala tužku do ruky a během 15minutek jsem udělala takovou rychlo kresbu mého pouzdra do školy ( které mám ještě ze ZŠ :D ). No je to takové nic moc, ta tužka je křivá jak nevím co, ale tak neměla jsem náladu se s tím nějak párat :D Tak aspoň něco.

" Umenie žiť spočíva v tom, vedieť sa rozhodnúť, na čo sa skôr vysrať. "

Zapomenou na to, co jste jim řekli, ale nezapomenou, jak se s vámi cítili.

18. června 2012 v 21:08 | zRzQa
Včera jsem nějak neměla chuť psát článek. Piplala jsem se asi 2hodiny s designy a pořád jsem nebyla spokojená. Až pak, ovšem po nastavení byl akvalita otřesná. Proto jsem už z nouze dala na blog jeden jednoduchý layout ( růžový s lebkou a kvítky). A to bylo hned zdešení: " Co to máš za design? Promiň, ale ten je hnusný,... " apod.. Byl to pouze nouzoový design na pár hodin. Večer jsem už udělala nový a to je tento zelený aktuální. S ním jsem již spokojená. Bude tady tak do začátku letních prázdnin. Pak mám připravený jeden a pokuď vymyslím lepší, bude zase jiný :D

Dnes jsem byla na akci co pořádala naše škola i pro ostatní další školy. Bylo to malování s umělcem. Byli jsme na jednom zámečku a prostě si měli vybrat, co chceme malovat. Já po dlouhém rozhodování tedy vybrala místo, vyvalila se ( a díky bohu jsem měla pod topem plavky takže jsem se při kreslení hezky slunila. Chtěla jsem kreslit tužkou, jenže tužka nebyla ( asi schválně) a tak jsem šáhla ( nevím proč) po černém uhlu. Hodinu a půl jsem se pekla na sluníčku jako kuře až ten opalovací krém ze mě tekl ( a to doslova) a až potom nám jedna dobrý dušička donesla slunečník :D Pfůůů :P Na konci akce bylo o půl druhé vyhodnocení a udělení cen. Vyhrála jsem 1.místo. Sice upřímně řečeno tak extra jsem s mým dílem spokojená nebyla, jelikož mé nervy z horka způsobily i " divné črty" na papíře. Ale tak co, proč bych ji tam ty ceny nechávala. Vyhrála jsem sadu giocond (48kusů) v ceně 378Kč a potom knížku " Jak kreslit" v hodnotě 249Kč. Takže ceny byly opravdu hodnotné a jsem spokojená :P

" Láska bolí, zraňuje nás. A proto tolik milujeme ... "

Ve středu máme už poslední trénink, jelikož škola ve které trénujeme má nějaké předčasné prázdniny či co. Dnes s námi navíc naposledy trénoval náš hlavní dlouholetý trenér, který už odlétá do zahraničí. Takže to bylo celkem smutné no.. :/

Jo a ještě Vá musím něco připsat. Jak jsme s kamarádem vybírali místo, kde budeme kreslit a poté jak jsme si přenášeli lavíčku, tak kamarád šel po zadu a nechtěně šláp do takového rybíčku s rybkama a děsně si odřel nohu až do kosti. Ta lavička byla navíc děsně těžká. Já si taky hezky okopala kolena, ale ho mi bylo líto teda.. :/

A teď již konečně ta kresba ( nekritizovat :D Vím jaké tam mám chyby ) a výhry. Jo jinak to pozadí za zámečkem jsem již nestihla dodělat, ale udělala jsem to schálně ( jako by takový náčrtek) než nějaké bílé místo :) ale tak jsem spokojena :)

Kresba | Úhel - Lahve a mušle

11. června 2012 v 15:10 | zRzQa
Po dlouhé době opět přidávám jakou si kresbu úhlem. Toto je z dneška a trvalo mi to zhruba půl hodiny. Dnešek byl celkově divný den, proto jsem se s tím upřímně čeeno moc nepiplala. Ovšem myslím si, že výsledek není až tak odstrašující :D Co vy na to?

Btw. Ovšem uplně mě štve, jak je to celé křivé :D

Teď jdu na ani ne hodinku ven a pak na trénink, ovšem ještě večer čekejte jeden článek a to deníček :P Sice s epak ještě budu učit na zítřejší test z angličtiny ( musím se aspoň trošku doučit slovíčka :D ) ovšem článek tady určitě nějaký bude ( tedy aspoň na 99%).

Otázka: Jak se vám líbil včerejší online chat? ( přes 250komentářů! - viz. minulý článek )

Kresba | Pampeliška v lahvi

25. května 2012 v 19:53 | zRzQa
Hodně dlouho tady nebyla žádná kresba. Ve výtvarce jsme vlastně ani moc nekreslili. A když už, tak jsem většinou kreslila někde na stěny po škole, dělala keramiku, kreslila šatny a všechno možné. Až teď nedávno jsme ukecali učitelku, ať si nakreslíme konečně něco tužkou.

"Láska môže byť šialená, ale zošalieť z nej môže človek len žiarlivosťou."

Dala nám volné téma :D Pecka no. Tak jsem si vybrala pampeličky a dala jsem je do nějaké lahve. Ovšem u práce jsme hodně kecali a dělali vše možné, tak jsem to dokončila asi po třech hodinách ( ale nepracovala jsem vkuse) . Tohle mi trvalo tak cca hodinku a půl. Jsem s tím spokojena, ale chtělo by to ještě vyladit. Když jsem dokreslovala poslední květ, tak mi už pampeličky dávno chcíply :D Tak jsem kreslila zpaměti. Ale tak, není to zas tak děsné si myslím :D

Jinak zítra mám ve volejbale turnaj a doma budu až někdy v neděli dopoledne. Na zítra zatím žádný článek nemám, možná ale něco ještě sepíši :) Joo a jak se vámlíbí kresba? :D

Malba na školní šatny 2012

30. března 2012 v 13:18 | zRzQa
A teď jedno velké ANOO! Konečně je to hotové. Dalo nám to opravdu velkou práci a ztrávily jsme na tom asi tak min.12hod.Byly asi celkem tři vrstvy té bílé barvy ( balakryl) a to nám zabralo asi nejvíce času. Pak ještě.. no prostě všechno už je to naštěstí hotové.

Stěna naproti šaten je nakreslena stejně + obličeje a tak jsme to doladily tím, že jsem tam načrtla některé prvky z té stěny naproti, ať to aspoň ladí a není to všechny " z jiného soudku". Ale jsem spokojena s výsledkem.

Vymyslela jsem tam ještě ty paáčky. Ti měli obrovský úspěch i u učitelů.Co na to říkáte?

Pomáhaly mi ještě kamarádky Ivetka,Romča a Nikča :)

+ časté hlášky při malování: " Mě už to nebaví! , Zuzko,co mám dělat? Ale já to neumím! Kur** to teče! Do prdeléé já jsem to posrala! Mě bolí záda! atd... "

Bodypainting | U mě doma žije Avatar :D

16. března 2012 v 0:01 | zRzQa
Zhruba před 2hod jsem se tak nějak nudila.Nejdřív jsem si ruku natřela modrou temperkou,že udělám pokus na papíře,kde je optisk ruky a kapky vody pak budou stékat po papíre.No nějak se to zvrhlo,,že se to absolutně nepovedlo a co já teď s tím že ano.

Takjsem začala dělat různé kolečka a tečky a nakonec z toho vzniklo něco na způsob postav z filmu Avatar :D Má to sice do originálu extrémně daleko,ale co :D Takže tady máte bodypainting temperkama v mé verzi :DD

Ovšem určitě v tom budu pokračovat.Nevím,zda-li si hned budu kupovat nějaké speciální barvy,ale prozatím to budu zkoušet temperkama :P Takže toto není poslední pokus! :D

Dámy,malujem! Neflákáme se! :D

9. března 2012 v 21:38 | zRzQa
Dneska byl pohodový pátek ve škole.Na sedm jsem výjmečně nešla (tělocvik).První hodinu jsme malovaly s holkama na zeď a potom další dvě poslední (4. a 5.hod) jsme opět malovaly.takže parádička.A tady je pár fotek z toho,jaké jsme my dámy výtvarnice :D

Učitelka na VV mi dala tzv. "volnou ruku" takže jsem si vymyslela jeden návrh,hodně je podobný designu na tomto blogu.Není to hotoví,jelikožto tam bude na několik let,tak se musíme řádně snažit.Zatím je to ještě jak štakš,ale je tam ještěopravdu velmi hodně práce,proto budu průběžne fotit :-) Ale myslím si,že výsledek bude perfektní.Dnes jsem dostala další nápad a to en,že do těch "otvorů" na film se dají černobíléf fotky z nějakých akcí ze školy,žáků,apod..A tento nápad měl poměrně velký úspěch :D Takže se těším šíleně na to,až to bud ekomplet dodělané :)

" Když si nevíte ve vztahu rady....neposlouchejte kamarády,rodiče,internet,písničky
ani svou hlavu...poslouchejte co říká srdce a dělejte podle něj! "

Zjistila jsem,že blog mi v oboru grafice dodovává i něco do života.Ve výtvarce mám o něco víc nápadů,díky takovým těm hovadinkám z minulosti (brushe,textury,apod..).Takže aspoň další menší výhoda.

+ více fotek v celém článku!...

Tvorba | Celostátní soutěž - Velikonoce

6. března 2012 v 14:18 | zRzQa
Znovu (minule bylo téma:Vánoční ozdoba - Výhra 1.místo ) jsem se přihlásila do celostátní soutěže,ovšem tentokrát bylo téma: Velikonoce.

Kdysi jsme něco podobného dělali ve škole,jen jsem tomu přidala pár vychávek :D Celé jsem to dělala sama a to ve škole.Trvalo mi to zhruba 9 vyuč.hodin. (Nemyslete si ovšem,že jsem vkuse pracovala.Takže spíš takových 8 vyuč.hod :D ).Dokončila jsem to na poslendí chvíli a to dnes,jelikož se to ještě dnes musí odeslat.

Hlavní vajíčko bylo nejvíce složité.Nejdřív jsem si nafoukla balének a lepila na něj kousky novin.Vrstev je tam celkem asi 6x a celkové vajíčko je poměrně těžké.To mi trvalo ze všeho nejvíce.Jinak vše je malováno temperou.Jako trávu jsem použila zelené lýko.Květy jsou umělé.Zajíček je vytvořen z novin a namalován temperou.A dvě menší vajíčka jsou z polystyrenu a taktéž pomalovány tempery.A karabáč jsem si zapletla jen tak jednoduše z "klacíků" z břízy.A vše je lepeno tavící pistolí...

S výsledkem jsem velmi spokojena :-) Co vy na to?

Když zRzQa kreslí...| Hra

10. listopadu 2011 v 15:29 | zRzQa
Ráno jsem byla u zubaře a tak jsem šla pak ještě do školy.Přišla jsem na třetí hodiny a psali jsme test.Věděla jsem o něm a taky jsem se řádně učila.Naštěstí jsem vše věděla,takže to bude určitě jednička.Navíc jsem se i dost (po dlouhé době) rozepsala.No pak byla angličtina a pak konečně dvě hodiny výtvarné výchovy.

Těšila jsem se,co zajímavého budeme dělat.Jenže zase jsem dostala návrh,jestli chci dělat jinou práci.Tedy spíš takhle: Neptala se mě,jen řekla,ať jdu :-P Tak jsem šla.

No a o co vlastně šlo.Škola chce udělat pro (zdřejmě budoucí) prvňáčky nějakou hru.Dali mi nějaký inspirativní letáček a začala jsem.Měla jsem něco nakreslit do formátu 39x29cm.Měla jsem ale nějaké zadání a to byla tedy ta hra a 14 ,,něčeho" kde budou čísla...No,celé jsem to dělala sama a domů jsem přišla až nějakpřed půl třetí,protože jsem zase nestíhala...Učitelka dostala nápad,že by ty čísla mohly být v paletkách a á zase dostala další nápad,že bych to mohla obohatit pastelkama - což byl velmi úspěšný nápad :-) Pak jsem se ale od ředitelky dozvěděla,že tak jak to nakreslím,tak tak to taky bude vytisklé :-D Akorát grafik dodělá pozadí a ještě nějaký text k pravidlům + okolí fotky,ovšem to bylo mimo můj formát.Takže jsem se teda musela sakra snažit,abych nic nezmrvila.Náčrt a koncová podoba = vše mé © Co vy na to?
 
 

Reklama