Když zRzQa píše deníček

Nevím a nevím.

28. března 2015 v 23:57 | zRzQa
Dvě otázky, které se mi poslední dobou velmi často motají v hlavě - "Z čeho budu maturovat?" a "Kam půjdu na vysokou školu?". A jaká je odpověď? Přečtěte si, prosím, znovu nadpis tohoto článku.

Hodně lidí říká, že už začínáme plašit s maturitou a tím vším okolo. Jenže to se říká dobře těm, kteří mají už buď maturitu za sebou a nebo těm, které to teprvé čeká a už mají jasno ve všem jasno. Ano, ve třídě máme ty šťastlivce, kterým když položíme TY dvě otázky, tak nám s klidnou duší odpoví (a "nevím" od nich určitě neuslyšíte). Já bohůžel zatím patřím k té druhé části, která odpovídá: viz.nadpis.

To, že budu vlastně za rok maturovat si uvědomuju hlavně kvůli angličtiny, kde probíráme maturitní témata. Nemám problém se to naučit, jen to všechno zabere dost času. Doma to dávám všechno dohromady, ať se to můžu všechno v pohodě a dobře naučit. Každý má prostě svůj systém učení a já v tom potřebuju mít pořádek. Do teď jsem si vše vypisovala ručně na papír a z toho jsem se učila a už jsem to považovala jako "maturitní materiály". Ale sežere to opravdu hodně času. Dneska večer jsem se už dokopala a založila jsem si odstrašující složku v mém notebooku: Maturitní téma > Angličtina > Education, British history, atd.

Musím se hecnout a prostě si to všechno přepsat do počítače a udělat to tak, že až to za rok otevřu, tak si to jen vytisknu a budu se učit. Žádné vypisování a tvorba materiálu k učení. Ne, to už prostě musím mít hotové. A ideální je překonat aktuální lenost a udělat to dokuď je čas. Mám sice plno materiálu a komplet zpracované otázky od mého bratra (a ta složka je fakt pořádně TLUSTÁ), ale prostě já si k tomu všemu udělám ještě vlastní...

A co se týká tedy toho Z ČEHO CHCI MATUROVAT, tak jsem to zatím brala spíš vyřazovací metodou, jako např: to, co mě nebaví - chemie a fyzika nepřichází v úvahu. Jestli se opravdu nedostanu k výsledku, tak si asi ve čtvrťáku hodím kostkou. Haha.

Velmi by mě zajímaly vaše zkušenosti s přípravou - Měli jste materiály od někoho jiného a již jste jiné nedělali? Nebo jste si je dělali komplet všechny sami?

A druhá otázka, která se týká vysoké školy. Už se střední jsem měla problém - vybrat si zaměření, které chci dělat celý život? Já si vybrala variantu, že na rozmyšlení mám další 4roky a šla jsem na všeobecné gymnázium. Bohůžel jsem ve třetím ročníku a stále nevím. Někdy si říkám, zda se k tomu někdy dostanu a konečně všem odpovím, na jakou že to vysokou školu chci jít... Už aby to bylo.

Nejprve chci řešit CO vlastně chci jít studovat. A pak budu řešit to, KDE to chci studovat. Někteří se vyloženě brání myšlence, že by šli na VŠ do jiného města. Já se tomu nebráním, ale zároven mi ani nevadí, když zůstanu tam, kde bydlím. Vše má své pro a proti.

Až najdu odpovědi na své dvě otázky, tak to půjdu asi oslavit.

[16.3. 2015 ] Znechucená ze školy, nadšená z víkendu

16. března 2015 v 20:23 | zRzQa
Když jdu ze školy, tak si velmi často kladu otázku, zda existuje nějaký den na mé škole, kdy mě někde nenaštval. Přemýšlím nad tím a obvykle dojdu k závěru, že dnů, kdy to bylo fajn, jen opravdu extrémně minimální množství. A dnešek k tomu minimu rozhodně nepatřil. Vypadalo to jako poklidný den bez testu. Omyl. Jak nečekané... Celý dne mi zlepšila hned přepadovka ve fyzice. O to horší je to, že jsem věděla jak na to, ale má kalkulačka se rozhodla prostestovat a po zadání snad 948230 zlomků s různými početními úkony, mi napsala ERROR. Paráda. A pak se dozvím "Za dvě minuty konec!". Hm. Aneb jak vám dovede 15minut ve fyzice zkazit den.

Ale aby toho nebylo málo, tak mě opět někdo vytočil. Já nikomu nic nedělám, jen sedím, poslouchám a dělám si zápisky, ale prostě někteří lidé mají prostě problém a holt jsem asi dobrý terč. Ale já si nic nenechám líbit. Takže z dnešního školního dne jsem byla naprosto znechucená. Už se těším, až vypadnu pryč. Maturita a čáááo na VŠ :*

Ovšem nemůžu tvrdit, že všechny mé poslendí dny byly na nic. Víkend byl pravý opak. V pátek po škole jsme s Honzou vyjeli na víkendový pobyt do wellness. Dostali jsme jej k Vánocům a konečně jsme jeli. Takže to byl víkend relaxu a odpočinku. Bylo tam celkem dost sněhu a jedna naše procházka skončila stavbou našeho prvního společného sněhuláka, který měl skoro 2m. No, ostatně fotky najdete pod tímto textem ;) Jedno ráno jsem se probudila a byl zrovna východ slunce, takže jsem rychle popadla foťák a udělala jsem pár fotek.

A abych nezapomněla. Na poslední chvíli jsem poslala fotku do fotosoutěže ČD. A vybrali mi jí mezi 20nejlepších fotek. Tak kdyby jste měli 30sekund čas a dali mi hlas (email=hlas), tak by jste mi udělali radost. Hlasovat můžete zde > Děkuji

Chtěla by jsem to tady na blogu zase trošku oživit. Jak budu mít čas, tak v nejbližší době asi změním design a přidám nějaké články na zajímavé téma. Pokuď by jste měli nějaké přání na článek, kliďne napište a já o tom popřemýšlím ;)

...ten pohled na východ slunce byl parádní

[8.3. 2015] - Že by už?

8. března 2015 v 11:39 | zRzQa
Další týden utekl jako voda. A staly se (pro mě) dvě důležité věci Ve škole je to pořád stejné. Navíc se mi potvrdily informace o matematice ve 3.ročníku o učivu, které momentálně probíráme - variace, permutace, kombinace jsem už sama zjistila, že je to celkem blbé učivo a následující učivo Pravděpodobnost je prý ještě horší. Mám se na co těšit. Už abych z toho gymplu vypadla.

Ale teď zpátky k tomu podstatnému. Dostala jsem nabídku od mé kamarádky ze čtvrtého ročníku ze školy, jeslti by jsem jejich třídě vyfotila tablo. Tablo chtějí fotit na bazéně. Bude to pro mě nová zkušenost. Hrozně se těším a zároveň jsem malinko nervozní, jelikož se to musí opravdu povést a nemůžu to zkazit. Ale věřím, že se to určitě povede. Chci se na to trošku připravit - zajdu si tedy na bazén a potom zkusím vyfotit pár fotek. Přeci jen na bazéně jsem ještě nefotila, tak chci zjistit jaké tam jsou světelné podmínky atd. Se strejdou jsem dohodnutá, že když bych cokoli potřebovala, můžu si to od něj pujčit (odrazné desky, další stativ, objektiv,..). Máte tady někdo zkušenosti s focením tabla?

Asi o hodinu později, kdy jsem dostala nabídku na focení tablo, tak mi napsal kamarád, jesti by jsem nafotila reprezentační fotky týmu, který trénuje. S radostí jsem kývla. Budu doufat, že tyto dvě nabídky odstartují mé focení a budu dostávat nabídky častěji :)

A teď zase z jiného soudku. V pondělí večer jsem si šla zahrát volejbal. Byla jsem natěšená jak malá. Ve škole jsme volejbal hráli někdy na konci minulého roku. Ale to spíš hraje většina prstama, smečujou možná tak dva lidi, takže je to spíš jen taková pohodička. Ale pořádný volejbal jsem nehrála už hoodně dlouho a pak to taky tak vypadalo. Mé ruce byly asi po půl hodince hraní červené jak u začínající volejbalistky, která poprvé dostala pořádnou bombu :D Ze začátku jsem se tomu smála, ale po hodince už jsem měla malinké modřinky a ruce mě opravdu bolely. Kluci parádně smečovali a i tak jsem si to užila :3 A zároveň mě strašně mrzelo, že už nehraju. Věnovala jsem tomu tolik let... Ach jo.

V pátek jsem šla na párty společně s Honzou a Hankou, které už dobré znáte (jak z fotek, tak i z článků). Po dlouhé době jsem viděla i mou kamarádku Vendy. Poseděli jsme, pokecali a potancovali. Pak jsme měli skoro všichni nějakou krizi a únavu jsme na sebe přenášeli snad pohledem :D Včera jsem byla mrtvá celý den. A pulovina víkendu utekla nějak příliš rychle. Jedině na co jsem se včera těšila, byla postel a spánek :D

A jaký je můj dnešní plán? Němčina, němčina, němčina. Fuj. A přitom venku je tak nádherně a svítí sluníčko :3 Mmm, šla bych nejraději na celý den ven :3 A co budete dělat vy?

...společná fotka z pátku <3

Z hor rovnou na ples

1. března 2015 v 18:10 | zRzQa
Tento týden byl velmi náročný a neměla jsem pořádně čas. Ve škole se fakt zbláznili :D Ale naštěstí mám tento týden plný testu za sebou. Navíc jsem se těšila na víkend, takže to potom rychleji utíkalo.

V pátek jsme s taťkou ráno vyjeli na hory na Slovensko, konkrétně do Ski areálu Kubínská hoľa. Počasí nic moc - bylo zataženo, ale naštěstí nepršelo. Ve vyšších stanicích byla mlha, takže jsem viděla asi na 5m a pak jedno velké NIC. Takže se jezdilo celkem blbě. Sníh byl mokrý a těžký, takže jízda byla o něco namáhavější. V sobotu se ale jezdilo parádně. Počasí se sice nezlepšilo, ale mlha na vrcholku ustoupila, sníh byl parádní a suprově jsem si zajezdila. Pak jsme si už jen zašli na oběd a jeli jsme domů.


Přijela jsem domů a asi za 2hodinky jsem už měla jít na ples. Takže jsem se akorát stihla sprchnout, najíst, umýt vlasy a už na mě zvonila kamarádka Lucka (znáte z videí), která mě měla učesat. Já si prostě na sobě neumím nic učesat. Maximálně culík, drdol a pletený copek. A ítm končím :D Lucka přišla dřív, takže jsem to moc nesíthala :D Účes ale byl za pul hodinky hotový, pak jsem se nalíčila a mezi tím jsme si ještě stihly dát kafe :D Chvilkově na mě padala únava, takže kafe mi celkem bodlo. Pak už najednou zase přišel Honza a měli jsme asi za 10minutek vyjít, ale ten čas tak rychle utíkal, že jsem ještě neměla nachystané věci a nebyla jsem oblečená na ples - a pruhledná ramínka jsou pořádně zlo! :D Nakonec jsme vyšly asi o pul hodiny později. A ještě jsme stihli udělat dvě fotky z Intaxu :P

Měla jsem celkem dost energie, takže jsme si parádně zatancovali, shlédli jsme vystupení mažoretek, trubačů a transvestitů. V tombole jsme vyhráli slevovou poukázku pro kancelářské potřeby a poukázku na komplexní kosmetické poradenství péče o pleť a líčení. Domů jsme šli asi ve 2hod ráno. A byla jsem šťastná, že si konečně po celém dlouhém dni můžu lehnout do své postele :3 A jaký byl váš víkend?

...s mamčou a Honzíkem ;)

[23.2. 2015] Bláznivý únor

23. února 2015 v 19:28 | zRzQa
Jak se tak divám do archívu článků na Únor 2015, tak si říkám, že je to pořádná bída - 2články. Jo, stydím se. Ale zase naopak - teď to bylo hodně nabité a neměla jsem prostě nějak vůbec čas. A stejně mě už blog teď tolik nebere, takže si z toho nedělám těžkou hlavu ;)

Minulý týden jsem měla prázdniny. S Honzou jsme jeli na týden na hory. Nejeli jsme sami - jelo dalších 20dětí. Honzík jel jako instruktor na prkně. Počasí vyšlo parádně. Jeden den bylo trošku zamračeno a na svahu byla mlha, ale jinak nám vždy krásně svítilo sluníčko. Chtěla jsem o horách napsat zvlášť článek, ale bohůžel ještě nemám u sebe žádné fotky ani videa, tak snad se k tomu dostanu později. Zatím vám budou muset stačit dvě fotky - jedna má selfie ze svahu a společná fotka s Honzou a malou Sofinkou.

Ve škole se asi zbláznili. Na tento týden je toho šíleně moc a já už dneska nevím co dřív. A to je teprve pondělí. Už aby byl zase víkend. To mě čekají hory a ples. Jak já se těšíííím :3

Jinak moc všem děkuji, že jste pro mě hlasovali ve fotosoutěži. Jsem velmi zvědavá jak to dopadne a jaké tři fotky se umístí. Budu se snažit přidat na blog tento týden ještě nějaký článek, ale vzhledem k tomu, kolik toho je, tak to vidím tak, že čas budu mít až ve čtrvtek. Uf. Tak se mějte krásně a já se jdu zase učit ;) Hezký večer všem! ;)

[19.1. 2015] Blondýnka, ples a Nikon SB-700

19. ledna 2015 v 18:39 | zRzQa
Tak jsem si našla chvilku na krátký článek. Bohůžel není čas na pořádný článek, tak aspoň jen žvásty a drby z mého života :D Minulý týden byl nějaký dlouhý a víkend utekl naopak až moc rychle. Ve středu jsem byla zkoušená z dějepisu na celé pololetí. Známky pro mě byla dost překvapující, protože bych nikdy nevěřila, že zvládnu to šílené zkoušení na jedničku :D Takže z této známky mám největší radost. A ještě jsem ani nebyla potom u tabule už moc nervozní, což mě taky udivuje, protože jindy jsem vyklepaná jak magor :D No a jinak pořád dokola. Samé testy a nudné hodiny ve škole :D

Ovšem celý týden jsem se těšila na pátek. Měl přijet konečně Honza a ještě jsem měla jít ke kadeřnici. Můj odrostlý melír byl totiž otřesný. Po škole jsem teda téměř utíkala na melírek, protože jsem tam měla být co nejdřív to šlo. A navíc už jsem se i těšila. Je to u ní vždy parádní relax a když od ní výjdu, tak se cítím aspoň dobře :D Vyšla jsem ale téměř jako uplná blondýnka :D Melír mi dělala téměř celý znova. Neměla totiž šanci se trefit do starých melírovaných pramínků a tak mi musela dobarvit i ty pramínky, na kterých melír nebyl. Takže nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli se mi to líbí, že jsem takhle blond..Ale nakonec jsem nadšená :D

Sobota byla celkem narvaná. Dopoledne jsem byla v obchodě, odpoledne na oslavě a z oslavy jsem se šla rychle nachystat a šli jsme s Honzou na ples. Byl lepší než loni, ale hudba se mi stále nelíbí. Prostě na plese bych čekala nějaké tradiční songy, na které si může člověk zatančit polku, valc, atd..A né se tam jen kroutit a tančit pořád stejný styl. Chtěla bych využít to, co jsem se naučila v tanečních, ale příjde mi, že v dnešní době to už snad pomalu je těžké najít ples, kde si může člověk zatančit.

OTÁZKA: Měli by jste zájem o kratší video o fotoaparátu Fujifilm Instax 25 mini?

A mám velkou novinku. Včera k večeru jsem si KONEČNĚ objednala blesk. Vybrala jsem si Nikon SB-700. Vyšší řada už byla pro mě dosti finančně náročná a SB-700 je podle mě skvělý výběr. Zítra bych ho už snad měla mít doma, tak se dost těším. Navíc se mi otevřou další možnosti a to focení akcí (večerní párty,..), apod..


"Není tolik času jako kdysi" píše Jogínka

11. ledna 2015 v 22:18 | zRzQa
Je teď toho všeho nějak moc a bohužel na blog již není tolik času jako kdysi. První týden po vánočních pprázdninách byl celkem mazec, ikdyž vlastně nevím v čem. Byl to normální náročný školní týden, ale mě to nějak zmohlo. Do školy jsem navíc dělala svůj první rys do deskriptivní geometrie. Tak opatrná jsem už dlouho nebyla :D Když bych to totiž zkazila, jen bych tam udělala někde o 3mm více, tak by to už bylo celé v háji. Nakonec jsem to teda dodělala a budu doufat v jedničku. Jinak ve škole mám teď zase období, kdy mě to absolutně nebaví. Jo jako dobře, nebaví mě to téměř nikdy, ale před tím jsem měla pár předmětů, když mě to aspoň trošku bavilo. Teď mám asi krizi (čerstvého dospěláka :D). A vůbec! Stejně mi nepříjde, že je mi už tolik. Nějak to všechno příliš rychle utíká.

Tak moc bych teď zase chtěla rozjet focení ale ten čas..prostě není. Ale příští týden končí jedna fotoutěž, tak snad se k něčemu dokopu a najdu si chvilku.

A to vám musím říct! Dneska jsme šly se spolužačkou poprvé na jógu. Vždy jsem tvrdila, že to není namáhavé a přišlo mi to takové trošku ujeté. Ale jak můžu říkat svůj názor, když jsem to nikdy nezkusila? Dobře, po dnešku už můžu vyjádřit svůj názor. Takže tedy - v legínách, tílku a boso jsme vešly do místnosti, byly jsme tam jako jedny z prvních. Bylo tam celkem chladno, což mě překvapilo. Dokonce jsem měla myšlenky, že jsem si měla vzít mikinu, protože to, že bych se mohla u jógy zapotit, mě ani nenapadlo. Během pár minut se tam nahrnulo snad dalších třicet lidí. V 18hod se zhaslo a já jen čekala co se bude dít. Dělali jsme různá cvičení ve stoje. Některí pozice byly jednoduché, ale na někeré jsem celkem nadávala :D Např. na přechod do kobry, kdy jsem se musela snad 1cm nad zemí prohnout z pozice kočky na kobru. Jo, to jsem většinou sebou plácla na zem :D Další pozice co mě štvala, byla střecha. Prostě jste byli zapření do Áčka a většina váhy šla do dlaní. Paty jste museli tlačit na zem. Ze začátku mi to nevadilo, ale když jsme tu pozici opakovali snad po sté, tak mě už bolely dlaně :D Další šílenost byla deska (kterou jsem normálně často cvičila), ale jakási těžší verze desky, kdy máte lokty blízko u těla a jste nad zemí snad 3cm. Tohle jsem absolutně nedávala :D Vydržela jsem to asi 5sekund a pláác na zem. Fajn. V polovině cvičení už mi začínalo být celkem horko a v hlavě jsem si říkala - ooh kéž by tu byl takový chládek jako předtím. Ale pokračuju. U jedné pozice mě vzal dokonce balanc, tak jsem musela na chvilku přestat, protože bych se asi svalila na svou spolužačku. Jedna velice vtipná póza byla z pozice svíčky, kdy jste pak měli dát nohy za hlavu. Ono to nebylo pro mě nijak těžké, ale prostě pohled na ty lidi... :D Opět jsem musela přestat, protože bych asi vybuchla smíchy...A ještě když jsme se na sebe podívaly se spolužačkou Míšou, tak jsme se smály obě :D

Ale závěrečných 10minut to všechno zabilo. Měli jsme si jen lehnout na podložku a relaxovat. Do toho hrála příjemná hudba (jakoby z lesa ?) a ještě d toho mluvila lektorka "Uvolněte své nohy.." (ruce, břicho, ramena a já nevím co ještě). A pozor teď to příjde :D "Uvolněte své uši...uvolněte své oční víčka...uvolněte svou pokožku hlavy...uvolněte kořínky vlasů...". A to jsem si v hlavě říkala "Kde to sakra jsem? :D " a kdyby tam nikdo jiný nebyl, asi bych vybuchla smíchy. Takže tak :D Jako nebylo to špatné (až na ten vtipný závěr), ale asi ze mě nebude žádná "Jogínka" :D (jak mě nazval můj přítel Honza :D).

Krásný nový rok 2015! :)

2. ledna 2015 v 22:15 | zRzQa
Hned na začátek by jsem vám všem chtěla popřát vše nejlepší do nového roku 2015. Ať je tento rok ještě lepší než ten minulý a ať se vám splní všechna přání. Hlavně ať jste celý rok zdraví. To je nejdůležutější.

Vždy jsem si dávala nějaké ta předsevzetí do nové roku. Ale teď to už asi dělat nebudu. Budu se jen dál snažit v tom, oč usiluji už delší dobu. Nebudu si dávat ani nějaké předsevzetí, že najednou přesně od 1.1. začnu hubnout a že je to "nový začátek" atd. Když se člověk prostě hecne, tak může začít kterýkoli den v roce. A né jen na nový rok.

A jak jsem si užila Silvetr? Poslední dva dny dny byly celkem náročné. Víc bych to asi nerozebírala. Jen asi to, že jsem měla letos nádherný výhled na ohňostroj. A jako vážně NÁDHERNÝ.

Prázdniny hrozně rychle utekly. Je pátek a už za tři dny se jde do školy. Začne zase ten únavný kolotoč stresu a zastaví se to zase někdy na jarní prázdniny a potom až jak bude léto. Prostě my studenti to musíme přežít a užít si aspon těch pár volných dnů. A jaký je můj plán do neděle? Aspoň se každý den na dvě hodinky učit. Bude toho dost a tak když už využiji vlný čas, tak se v neděli v noci aspoň vyspím a nebudu se muset učit někdy do dvou do rána. Takže to zní jako velice inteligentní plán :D

A mám úžasnou zprávu! Díky tomu, že jsem na narozeniny a Vánoce dostala od rodiny peníze, tak už si můžu konečně koupit blesk! Jsem uplně nadšená, protože jsem se celý rok (možná už i ten předminulý) snažila našetřit a nikdy jsem se nedostala na vyšší částku než 4tisíce. Takže teď už jen budu vyčkávat na povánoční slevy a věřím, že se do nějaké té akce na e-shopech trefím a koupím blesk za nějakou super cenu. A když to nevýjde, tak i tak raději počítám s tou částkou, která je celoročně.

A na závěr pár statistik z minulého roku: za rok 2014 navštívilo můj blog 154281 lidí. Z toho nejvíce přišlo v lednu a to 21133lidí. Maximum lidí přišlo hned první novoroční den 1.1. -a to 1000lidí. Za minulý rok jsem napsala 121článků. Nejvíce článků jsem napsala v únoru a srpnu- 16článků. Počet článků se poté odrazil i v mnohem nižší návštěvnosti. Ale mě to nevadí, stále sem chodí mnoho lidí a jsem velmi ráda, že stále píšete komentáře a sledujete můj blog.

...a alespoň dvě fotky ze Silvestra :)

[29.12. 2014] Žádný stres. Jen pohoda, klídek a (žádný) tabáček...

29. prosince 2014 v 20:14 | zRzQa
Jakmile skončí škola, přichází to bezvadné období plné klidu. Nastane akorát pár stresu ohledně Vánoc, ale to není nic hrozného. Prostě je to parádička, když si večer lehnete na gauč a řeknete si ,, Mě se tak nic nechce..." a v tom vám dojde, že vlastně NIC dělat nemusíte. Žádné učení, prostě pohoda jahoda.

Snažím se využít každý den a žádný nepromarnit. Sice uznávám, že hodně dnů jsem spala dost dlouho a tak jsem promeškala celé dopoledne, ale odpočinek je taky důležitý :D Když už máme ty práázdniny :3

Hned v pátek jak skončila škola (19.prosince) jsem vyrazila ven. Byl pátek a tak to bylo na nějakou párty jako stvořené. Původně to měla být párty spíš na truc, protože původně to měla být oslava mých narozenin. Takže jsem čekala, že to nebude asi moc veselý večer, ale nakonec to dopadlo tak parádně, že jsem to ani nečekala. Spravila se jedna záležitost, takže se mi dost ulevilo. A pak už to bylo prostě dokonalé <3

...a pár fotek z posledního školního dne tohoto roku. Párty se nakonec velmi vydařila! :))

Vánoce proběhly nakonec dobře. Štědrý den jsem záhajila malováním perníčků se strejdou a koukání na pohádky. Takže co víc si přát. O dárcích jsem již článek psala, tak toto téma již nebudu rozebírat. No a mé další Vánoce byly také fajn. Po roce jsem viděla konečně mou malou sestřenku Josefínku, takže jsem se na ni šíleně moc těšila. Je to prostě zlatíčko :3

No a jelikož konečně napadl sníh, tak jsem už byla nedočkavá na prkno. Včera jsme si s Honzíkem vyjeli tady poblíž do ski areálu. Cesta tam byla nakonec velmi zajímavá. Zajezdili jsme si dobře, akorát jsem se musela rozjezdit, protože jsem byla nějaká zasekaná po tom roce :D Navíc jsem si asi 3x natloukla zadek, mrzly mi ruce, takže jsem jezdila jak pako. Až poslední dvě jízdy se mi jelo fakt dobře. A před cestou zpátky jsem měla užitečnou zkušenost :D Museli jsme měnit kolo od auta, takže už vím jak na to :´D Závěr dne byl tedy nakonec celkem náročný :D

Jak se tak dívám do kalendáře, tak se to začíná celkem dost krátit. Už jen týden. Ano, JEN. Ten první týden utekl nějak příliš rychle. Mě čeká nejspíš zítra jedna povinnost od školy - můj první rys do deskriptivy. Uff, asi se u toho dost zapotím :D Pak se snad ještě někdy do pátku dostanu k dějepisu a němčině. A jinak nic víc na učení neplánuju. Jinak teď jak napadl sníh, tak to teda dost klouže. Mé nové kozačky mají "luxusní" podrážku - připadám si jako na kluzišti. No, tak to je tedy pro dnešek vše a teď už vás čeká jen pár fotek ;) Užíjte si prázdniny!!! :)

...fotky ze včerejška. Nahoře pan instruktor a dole trdlo :D

Dárky z Vánoc 2014

27. prosince 2014 v 22:29 | zRzQa
Jedna čtenářka měla přání, at udělám video či článek o tom, co jsem dostala k Vánocům. Video jsem letos dělat nechtěla, tak snad Vám to bude stačit takto ve fotkách. Dostala jsem plno krásný dárků a moc všem z rodiny děkuji! :) Jsem maximálně spokojená. A hlavně jsem si velmi užila letošní atmosféru Štědrého dne :)

...od mamky jsem dostala parfém Lanvin Eclat D'Arpege (fialový). Od taťky jsem dostala parfém od značky MEXX - Ice Touch (modrý) a od babi jsem dostala parfém od značky Yves Rocher - Quelques Notes d'amour (růžový). U něje je skvělé, že má ještě menší verzi lahvičky parfému, takže se to skvěle hodí i do malé kabelky třeba na ples. Všechny voní přímo božsky! :3

Šťastné a veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 15:51 | zRzQa
Všem mým náštěvníkům přeji šťastné a veselé Vánoce plné pohody! Hlavně se nehádejte a užíjte dnešní večer užíjte! Pořádně se najezte a hlavně pozor na kosti ;) Ať najdete pod stromečkem všechno, co jste si přáli ;) Brzy se zase ozvu. Užívejte si volna, nemyslete na školu a nepromarnětě žádný den!
s láskou Zuzanka <3

Tak už jako osmnáctka...

15. prosince 2014 v 20:37 | zRzQa
Od pátku 12.12. jsem už teda prý dospělá. Pořád se mě každý ptal jak se cítím. Čekala jsem, že se budu cítit jinak, ale je to pořád stejné. S tím rozdílem, že už můžu jít do clubu a koupit si pití (a je mi jasné, že po mě stejně budou chtít občanku a budou si myslet, že je mi patnáct :´D ), můžu jít už volit, můžu jít sázet a když něco udělám, tak už půjdu sedět. Hm. Krom toho, že se mi na bakalářích ukázala kytička (což značí, že je vám více než 18let), tak bych ani nevěděla, že už jsem taková stará koza.

Nejdřív jsem slavila u taťky, od kterého jsem dostala autoškolu, kterou chci dělat ale až v únoru/březnu roku 2015. Dále jsem dostala krásný stříbrný set náušnic a přívěsku, který jsem si předem vybírala. Dále knížku k autoškole a pár drobností :) A dvě nádherné květiny :3

Krásné páteční ráno mi udělala mamka (Děkujuu :*), kdy mě hezky probudila a nachystala mi výbornou načančanou snídani :3

V pátek večer 12.12. jsme s mým milým vyrazily na večeři <3 . Ten den jsem neměla ani oběd (neměla jsem vůbec hlad) a nakonec to bylo dobře, že mě ten hlad netrápil, protože ta večeře byla výborná a byla by škola to nesníst. Mňam! Honza mě ale ještě před večeří těžce rozhodil. Dostala jsem růžovou taštičku s dárečkem. Rozbaluju teda první větší krabičku. Odbaluju... na krabici vidím nějaký obrázek pohovky...a říkám si co to sakriš je...a pak když odtrhnu balící papír z hlavní strany krabice tak mi málem spadla čelist až do sklepa. INSTAX :O No byla jsem uplně v šoku a chtělo se mi děsně brečet (jo dobře, přiznávám, brečela jsem :´D). Strašně moooc jsem si ho přála a už jsem plánovala jak si v létě ještě najdu brigádku a koupím si ho v pulce prázdnin. No pak po mém šoku jsem vrhla na Honzu pohled jestli se zblááznil, ale zároven jsem byla uplně ultramegamocšíleněukrutně šťastná. A vrhla jsem se na rozbalování menšího balíčku a tam byl dokonce i film :3 No prostě uplně božíí :3 Udělali jsme hned první tři fotky a je to prostě úchvatné :3 Po večeři mě Honza vezl neznámo kam - někam na pole. Tam jsme pouštěli takové ty balónky. Bohůžel bylo dost větrno a tak se podařil vypustit jen jeden. Byl to náádherný večer a krásný narozeninový den :3 Děkuju lásko

Hned další den jsme měli rodinnou oslavu doma. Mám ty rodinné oslavy hrozně ráda, všichni se sejdeme a povídáme si, bavíme se a je to prostě super :3 Pořádně jsme to oslavili :3 Dostala jsem výborný dort z cukrárny Ollies, takže jsme si na něm všichni velmi pochutnali. Jelikož jsem si zatím (né příliš úspěšně) šetřila na blesk, tak jsem chtěla spíš než dárek nějaký příspěvek na blesk. Takže jsem spíš dostávala obálky, ale už v lednu si chci kupovat blesk! Jupí :3 Od mamky jsem ještě dostala na pátku na osmnáctiny nádherný prstýnek :3 A byl to fakt super večer :)


[20.11. 2014] - Jen ležím a píšu

20. listopadu 2014 v 21:34 | zRzQa
Když už ležím a nic moc ani nemůžu dělat, tak bych mohla napsat alespoň nějaký kratší článek. Dneska jsem měla celkem akční den. Byla jsem chvíli ve škole, dopsala jsem si čtvrletku z matiky (že bych byla z výsledků nějak nadšená, to se říct nedá tedy), byla jsem na skok v nemocnici a ještě jsem se byla stříhat. Pro dnešek by to stačilo.

Určitě tento problém někteří také máte. Zarůstá mi nehet na palci, takže co půl roku chodím na takový malinký zákrok, kde mi prostě ten krajíček, který to všechno způsobuje, odstraní. Uběhne půl rok, nehet mi doroste a začne to odznova. Někteří by na to dobrovolně nešli, ale já vím, že tohle mi jedině pomůže. Tu chvilkovou bolest vydržím a mám zase klid... Jenže jak mi dnes už řekl doktor, takhle to asi nejde pořád dělat a řekl mi o nějaké plastice nehtu, kde se upraví to nehtové lůžko a problém se zarůstáním nehtů je navždy vyřešen. Nikdy jsem o tom neslyšela, tak si to promyslí, ale jeví se mi to jako celkem fajn řešení. Slyšeli jste někdy o tom něco? Když tak pište ;) Děkuji :)

Prosím všechny hodné človíčky - dejte mi prosím hlas ve fotosoutěži ČD. Hlasuje se už jen do neděle. Stačí zadat váš email a hlas se započte. Můžete jich dát samozřejmě více O:) Děkuju moooc :* Hlasovat můžete zde: http://www.cdprovas.cz/moda-trochu-jinak. Ještě jednou moc děkuju!! :)

No a konečně jsem se byla stříhat. V hlavě se mi motaly různé scénaře nového účesu - jako např. vlasy nad ramena, nějaká ofina nebo možná i něco kratšího a dokonce mě ještě začalo napadat něco o hnědé barvě vlasů, apod... Vždy když si umývám vlasy a pak fénuji, tak u tohoto otravného procesu hrozně nadávám, že se ostříhám a že už mě to nebaví. A když už ten proces dokončím, tak jsem šťastná jak blecha, protože ty vlasy krásně voní, jsou jemné a prostě se mi ty mé dlouhé vlásky líbí. Takže šílené změny mě rychle přešly a šla jsem si jen ostříhat zničené konečky o 10cm.

Jo a s Honzou jsme šli poprvé v životě na sushi! Já už toto jídlo chtěla hrozně dlouho ochutnat a konečně to vyšlo. Ale asi jsem čekala, že to bude nějaké...jiné? Samotné sushi bylo fajn, ale nějak mi můj celkový názor na toto jídlo zkazila obloha. Strašně divně to chutnalo, pálelo a příliš to ani nevonělo. Takže to dopadlo tak, že po odchodu z restaurace jsme zamířili do McDonald´s :D

Na první sérii dvou fotek jsou ještě dvě fotky z oslavy. Hrozně jsem si oblíbila šaty, takže když si je můžu na nějakou spol. událost vzít, tak mám prostě radost. A strašně se už těším na plesovou sezónu :3 No a to by bylo pro dnešek už vše, mějte se krásně a brzy se zase ozvu ;)...má sexy nožka a selfíčka z postele prostě nesměla chybět :P

[1.11. 2014] - Takhle na večer...

1. listopadu 2014 v 23:57 | zRzQa
Krásný sobotní večer všem! Dneska jsem měla nějaký líný den. Je fakt, že jsem po páteční párty spala dneska o něco déle, ale jinak jsem tak nějak dnešek proležela a viděla jsem snad pět filmů. Ztracený den. No což. Doufám, že se zítra bude hezké počasí a dostanu se ven. Nechci být celý víkend doma.

Tento týden jsme měli podzimní prázdniny, takže jsem šla do školy jen na chvilku a byl zase víkend. Takhle by to mohlo být častěji :P Jinak minulý víkend jsme si s Honzou udělali menší výšlap. A teda na to, že mi bude za chvilku osmnáct, tak má kolena jsou jak od 80leté babičky. Kolena mě bolely v jednom kuse a aby toho nebylo málo, tak nakonec jsme ještě běželi na zastávku. Šílené :D Doma jsem večer nemohla pomalu ani chodit, jak mě ty kolena bolely. Ale já si šla jak frajerka bez ortézy nebo jakéhokoli zpevnění kolena. To, že jsem si mohla vzít třeba tyčky, mě napadlo až v polovině výšlapu :D Co se dá dělat :D ...

V posledních dnech je venku šílená kosa! Když zima, tak ať už je konečně i sníh. Už jsem nehorázně nedočkavá na prkno :3 Hezky si si něčím zpevním kolena a pojede see :3 Mmm :3 A co jinak nového? Nějak vlastně nic. Sem tam mě chytne chvilka, že něco dám na blog, rozpíšu článek a pak to zavřu a jdu dělat něco jiného. Navíc chtěla bych jít fotit, ale když byl zrovna čas, tak nebylo příliš ideální počasí (spíš počasí, které bych zrovna pro danou fotku potřebovala).

To je asi vše. Toto byl spíš jen takový kratší článek o tom, jak si zrovna žiju. No a jak se máte vy? Co jste měli/máte v plánu o víkendu? Snad zítra tady najdete článek s fotkama. Bonne nuit et doux rêves! :*

[25.9. 2014] - Tentokrát bez titulku. Pardon.

25. září 2014 v 12:05 | zRzQa
Tento týden se moc nevyvedl. Od pondělí jsem byla doma a první dva dny jsem vlastně jen prospala. Jiní to vidí jako výhodu být doma a nejít do školy, já spíš už vidím jen horu dopisování učiva, dopisování testů a nárust absence. Má absence je u některých předmětů už 5% a to je tepve září :D

Minulý týden v pátek jsem konečně dostala vyměněný notebook. Musela jsem ten první totiž reklamovat, byla tam nějaká chyba výroby na obrazovce. Takže mi dali nový a už ho mám doma. Možná pak udělám nějakou recenzi. Koupila jsem si ještě i stylus (pro ty co neví, co to je - prostě "prupiska" s gumových koncem, kterou lze používat na tablety, dotykový notas, apod..). Ale jsem trošku zklamaná, protože občas to vynechává a nebo to nefunguje vůbec. Ehm. Ostatně ještě si musím jít vybrat nějaký obal na noťas, ať ho neroztřískám jen co někam výjdu :D Ale stejně mám pořád raději stolní počítač. Je to prostě zvyk. Sice teď jak jsem byla nemocná, tak jsem notas ocenila, protože jsem si lehla do postele a koukala na film.

Poslední dobou mi pořád doma hrajou Eláni. Poslouchám je sice už asi 2roky, ale teďka doma nehraje snad nic jiného. V říjnu mají koncert a s mamkou bychom tam chtěly jít. Mmm, tak uvidíme :3 Máte taky rádi skupinu Elán?

Možná jste si někteří všimli, že jsem na blog nastavila nový podzimní design. Za poslední měsíce jsem si spíš oblíbila jednoduché designy (pouze nějaké zajímavé okraje, fotka a bílá stránka). Takže tentokrát je to něco trošku jiného. Uvidíme, jak dlouho mi to tu vydrží :D...

Sice jsem teď nebyla 4dny venku, ale jen co otevřu okno, tak mi příjde, že je venku snad -8776439°C. Brrr, to je děs. Už abych si šla vybírat nějakou podzimní/zimní bundu. Ostatně na zimu si už budu muset koupit (jako né nějakou na prkno, tu jsem kupovala minulou zimu, ale nějakou ke kozačkám např.). Tu svou budu mít už čtvrtou zimu a jaksi je mi už malá :D Kupovala jsem si ji v New Yorkru a byla jsem s ní maximálně spokojená a ještě teď je ve velmi dobrém stavu. Takže teď to vidím na nějakou černou (?).

Když by se mě někdo zeptal, zda mám raději zimu nebo léto, tak bych až doposud odpověděla "Léto". Teď už ale říkám zimu, protože když srovnám letní/zimní dovolenou, tak mě stejně víc baví jezdit v zimě na hory a jezdit na prkně :3 A jelikož mám prolbémy s kůži, tak další důvod - není mi aspoň horko :D A co vy - máte raději zimu či léto?


[7.9. 2014] - Za 296dnů začínají letní prázdniny 2015

7. září 2014 v 22:55 | zRzQa
Počet dnů do začátku letních prázdnin 2015 je celkem děsivý. Už "jen" 296dnů. Ale zpátky k prvnímu týdnu školy. Velmi jsem se divila, že ten rozjezd byl opravdu klidný. Normálně bychom už jeli od středy podle rozvrhu, ale netuším co se stalo, že nám tolik hodin odpadlo a byli na nás tak hodní (ostatně děkuju :D ). Strávila jsem tam naštěstí jen 17. vyuč. hod. Slušné číslo. Uvidíme jaký bude tento školní rok. Doufám, že prolezu fyzikou a zmáknu i deskriptivu. Bude to ještě srandička..Už to vidím - spánek max.5hodin denně, učení zhruba do jedné v noci (učila jsem se vždy zásadně večer/v noci :D), káva o půlnoci, obtisklé sešity na obličeji (to jako když na nich usnu). Ale ne, snad to tento rok změním a pujdu spát nejpozději o půlnoci a snad (!) se k tomu učení dokopu dřív, než bude osm večer. A jaký byl váš prnví školní týden?

Tento rok by jsem se chtěla jít podívat na balet. Jsem asi trošku kulturní barbar, tak snad se třeba s holkama ze třídy domluvíme a zajdem na něco dobrého do divadla. Taky by jsem už mohla do konce roku přečíst aspoň 2-3knížky k maturitě. Hm - mohla bych no... :D

Už se začínám nějak hrozně těšit na zimu. Sice podzim bude taky super. všude to bude krásně barevné, začnu nosit své milované šály a také vynosím pořádně svůj modrý kabátek, který uplně miluju. Ale prostě ta zima je skvělá. Hlavně se už nemůžu dočkat, až si zajezdím na prkně. A už se těším i na tu svoji budničku, kterou jsem si koupila minulou zimu. Letos si koupím ještě nové kalhoty na prkno (chci si koupit bílé - ano, každý mi řekne, že to bude hned špinavé, ale prostě bude to vypadat uplně bombově. Samozřejme si budu dávat pozor, ať si nesednu do nějakého hnusu, že jo..Kdybych je nemohla sehnat, tak ještě mám v záloze takové krásné šedé. Uvidíme). Na prkno jsem už mega natěšená!

Do svých 20let bych se chtěla podívat do Paříže. Pořád slintám nad obrázky z We♥it. Ti co můj blog sledují už déle, to už určitě ví, protože jsem o tom dost psala. Tak snad si příští létoo prázdninách vydělám a třeba na konci prázdnin si tam zajedu. A nebo si to dám od sebe jako odměnu za maturitu? Hmmm. Ta je ale ještě daleko.

A nesmí chybět ani mé selfíčka z instragramu :D Můžete mi zase někdo napsat, že si hraju na dámičku :D Ta osoba co to psala, mě totiž fakt pobavila :D I s Leou, která ten komentář četla, jsme se pořádně nasmály :D A na první fotce v druhém řádku můžete vidět můj pokus nakreslit Woodyho z kresleného filmu "Toy story", který jsem měla jako menší hrozně ráda. A ještě teď jsem to nedokreslila, sakriš.

Tak teda už do třeťáku.

1. září 2014 v 12:56 | zRzQa
Je to až brutální, jak rychle to na střední letí. V prváku jsem si říkala, že mě čekají dlouhé čtyři rok. Přitom prvák a druhák tak utekl! Mé kamarádky budou letos maturovat a mě to čeká hned rok po nich. Už teď se začínám bát. Ale pojmem "Maturita" nás straší už od prvního ročníku. Co už. Klasika u nás.

Toto ráno mi nepřišlo jako něco extra. Prostě jsem ráno vstala, nachystala jsem se a vyrazila. Hned v sedm mi ještě volal taťka a smál se mi, že už mi to začalo :D To mám ale "hodného" otce :D Než jsem odcházela, tak jsem se zasmála a ptala se mamky "Kdeže mám ten kornout se sladkostmi na první školní den" (viděla jsem to vždy ve filmech. Ale nikdy jsme to tak doma nedělali :D ) . A mamka mi dala jabko do ruky a ať už jdu :D Pche!

Dneska jsem šla do černa (prostě protest, víte co :D) - černé tílko, sukně, krátká šustka, baleríny, kabelka. Kdybych měla ještě vlasy do černa, tak vypadám asi jak emo :D Ostatně cesta do školy mě pobavila. Já si šla do školy hezky s kabelkou 20x12cm (jo, schválně jsem to měřila) a všichni okolo si šli s batohem, jak kdyby tam měla zůstat do tří odpoledne. Je fakt, že jsem sebou neměla ani prupisku :D Ale ani tak bych jí nepotřebovala. V 7:50 oficiálně začala hodina, ovšem třídní dorazil až někdy v osm a o 25minut později jsem si to už pádila domů :D Poslechli jsme si nějaký proslov z rozhlasu, který nikdo nevnímal. Pak nás náš milý třídní upozornil, že zítra budem ve škole tři hodiny - třídnické věci proberem za třicet minutek a pak tam holt musíme být, takže si máme donést film a pustíme si ho na projektoru. A když nedonesem, tak prý budem opakovat názvosloví z chemie. Ojej, to já vezmu klidně tři filmy :D

Včera jsem se odhodlala, že dneska začnu s 3denní detoxikací. Nejsem si jistá, že zda to vydržím tři dny. Mám jíst totiž jen jablka. Ano, JEN jablka. Zatím to od rána zvládám. Sice mě můj bratr naštval, kdy si na snídani donesl dva tvarohové šátečky, ale zatím se držím :D A sakriš, to je teprve 12:45 :D Uvidíme jak to vydržím.

A jaký byl váš první školní den? :-)

☯
Zdroj: weheartit.com

[28.8. 2014] - "Úchvatné" dílo, -54123°C a konec prázdnin.

28. srpna 2014 v 23:20 | zRzQa
Kdyby mi bylo o 30let více, tak bych tvrdila hned na začátku článku, že mám asi krizi středního věku. Ale je mi holt jen sedmnáct, takže nemám žádnou vymluvu pro své unavené "kreativní" myšlení. To se mi totiž fakt ještě nestalo, abych čuměla víc jak dvě hodiny do monitoru a nehla pomalu myší. Abych byla konkrétní a věděli jste, o co vlastně go, tak jsem se pokoušela udělat nový design. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se inspirovala minulým designem a ve výsledku je téměř totožný a ještě k tomu je dost divný, příliš jednoduchý a stále přemýšlím, zda se mi vlastně líbí. Mimochodem, ta fotka je z dneška :P Takže hleďte na mé "úchvatné" dílo. Ehm.Fujky.

Deprimuje mě pohled do kalendáře a zvlášť to, když vidím "31.8. 2014". Pomoc. Chce se mi křičet. Prázdniny jsou pryč. A čeká mě zase rok dřiny. Dneska jsem se dozvěděla jaký budu mít rozvrh. Malinké pozitivum je, že oproti minulému šk.roku, kdy jsem měla 4x týdně do 15hod, tak letos mám naštěstí pouze 3x týdně do 15hod. Volejte hurá! A ještě bonus - nemám naštěstí ani v pátek do tří, takže volejte dvakrát hurá, hurá!

Poslední dny je šílená zima. Mám pocit, že je snad -54123°C. Tohle je léto? AHA.

Dnes odpoledne jsme měli mít sraz ze základky. Vypadalo to celkem nadějně a celkem jsem se i těšila, že pokecám s lidma, které jsem neviděla téměř 3roky. Nakonec nás tam bylo snad jen devět. Pak z nich vypadlo, že se půjde "stylově" pít někde k řece na trubky či co. Takže jsem v té chvíli s kámoškou řekla všem velké "Tak ahoj" a šla jsem domů. Fakt nejsem taková "stylařka", abych si vzala tepláky a šla pít někde k řece čučo nebo co to tam kupovali za srajdy. Naivně jsem si myslela, že si půjdem někde sednout (na vínko, na pivko) jako normální lidi a oni vymyslí takovou "akci". Díky, nechci.

Jelikož je zítra pátek (poslední prázdninový pátek), tak jsem chtěla někam s kámoškou vyrazit. Bohůžel nemůže, takže můj program na večer je prozatím neznámý. Pche. Odpoledne jdu ale fotit s Luckou, tak aspoň pokecáme a zajdem možná na koktejl :3 Nomnom. Jaké plány máte vy?

Stanovačka s Honzíkem / Olešná

22. srpna 2014 v 10:33 | zRzQa
V pondělí ráno jsme vyjeli. Auto bylo naložené, zašli jsme jen nakoupit jídlo a mohlo se jet směr Olešná do kempu. Počasí bylo ještě super, svítilo sluníčko a bylo relativně teplo (píšu relativně, protože mě ještě teplo celkem bylo, což je neobvyklé :D Mě je většinou všude zima :D ). Po příjezdu jsme se pustili do postavení stanu. Šlo to celkem rychle. Naposled jsem stan stavěla s taťkou a to mi bylo snad 7let :D Takže kdyby mi Honzík neříkal kde co mám udělat, tak se v těch šnůrkách asi ztratím :D

Ten den jsme se prošli okolo jezera, koukli jsme se trošku po okolí. Večer jsme vařili a teda než se nám tavoda aspoň ohřála, tak jsme si museli hezky počkat :D A pak jsme zjistili, že v kuchyňce teče dosti horká voda a nebyla potřeba to ani nahřívat :D Ale tak je to větší vzhrušo, když si to ohřejete sami, než když si to napustíte z vodovodu, to je jasné že jo :D

Druhý den nám počasí vůbec nepřálo. Stále pršelo, pak chvilku jen lehce poprchávalo, bylo zataženo. Pak se zase na chviilku vyjasnilo. Počasí bylo jak na houpačce. Co v takovém počasí dělat že jo. Tak jsme zašli do aquaparku, který byl snad o 200m dál. A teda na atrakci "Divoká řeka" už fakt nejdu :D ... Pak jsme se jeli ještě projet k večeru na bruslích. teda okruh je to vážně parádní. Povrch je na brusle uplně boží. A večer jsme si zase kuchtili :) No a třetí den jsme se ráno sbalili, složili jsme stan a jelo se domů..Uteklo to až příliš rychle :( A teď se koukněte na pár fotek, více v celém článku ;)


...první společná fotka po příjezdu na místo :3

...nádherný západ slunce při projížďce na bruslích :3

...špagetku? :D Já vím, mám nejvíc stylový outfit :3 :D Ale co, byla zimečka a pohodlí je důležité :D

[10.8. 2014] - Už jen tři týdny prázdnin. Ou.

10. srpna 2014 v 14:59 | zRzQa
V pátek u mě byla večer kamarádka, ležely jsme vyvalenéna gauči a koukaly na film Surfařka a v tom jsem prohodila ,,Mě se tak nic nechce..." a po chvilce ticha: ,,Ale já vlastně nic nedělám :D ". Už můžu to své nic nedělání provozovat pouze tři týdny. A sakriš :D

Ve čtvrtek jsem šla po roce ke kadeřnici (teda ještě mě stříhala kamarádka Lucka, ale to bylo pouze stříhání konečků). Ale naposled jsem byla na pořádném stříhání a melíru 1.srpna 2013. Nejdřív jsem opět uvažovala, že si dám třeba hnědou barvu nebo prostě si to nějak ztmavím, ovšem na moje vlasy by musely být tak tři barvy a potom bych musela chodit tak co měsíc/dva měsíce na dobarvování atd. A to se mi nechce a už vůbec se mi nechce do toho vrážet tolik peněz (zvlášť když mám dlouhé vlasy). Takže jsem zůstala u svého blond melíru a jsem moc spokojená :3

Ve středu jsme šli s Honzou na tenis. No hrála jsem to potřetí a teda ještě pořád mi to vůbec nejde :D Jako vždycky do toho nějak pinknu a je to :D Jednou jsem před tím míčkem radši utekla, protože Honza dal nějakou větší pecku než obvykle :D A co vy? Hrajete tenis nebo vás to ani neláká? Ten den jsem ještě poslala fotku do fotosoutěže, takže doufám, že mě vyberou mezi tu jejich "TOP20" a pak už bude záležet na lidech, kteří budou hlasovat. Jééva, jak bych si tak přála vyhrát :3

Dneska jsme jeli na chvilku na pouť. S Honzíkem jsme si zašli 2x na autodrom. No jestli budu v budoucnu jezdit na cestě tak, jako na pouti, tak se toho řidičáku asi nedočkám :D ...

Víte co mě dovede naštvat? Když teda najedu do nastavení blogu, že si už konečně přejmenuju své rubriky, kde většina z nich (ty, které mají delší existenci) začínají hloupě "Když zRzQa...". Všechno si to hezky a normálně pojmenuji, uložím. Najedu na blog,aktualizuji, ale prostě u všech článků jsou staré názvy rubrik a ono to nejde. Prostě...grr -_- Takže mám zase zpět své trapňoučké názvy :D ...

 
 

Reklama