Když zRzQa píše deníček

30.července / Cyklistka!

30. července 2014 v 15:41 | zRzQa
Zdravím všechny lenivce, co si užívají prázdnin! Dneska dopoledne jsem se dozvěděla, že zítra ráno jedu na 4dny na kolo po horách. Jen na kole - tzn.že ani na dané místo nedojeme autem. No což. Bude to ještě sranda aspoň! :D Hlavně i to balení - mám se sbalit do malé brašny, kterou si dám na kolo. Joo, tak to bude zábavné. Já a mých milion věcí. Takže teď u balení přemýšlím stylem - co je lehké a zabere to málo místa :D Takže dopoledne jsme s taťkou udělali akci blesk (a není moc zábavné kupovat nějaké nosiče na kolo). No ostatně konečně jsem se odhodlala a koupila si konečně u cyklistické gatě. Nikdy jsem je nechtěla, divně to tlačí a vypadá to zvláště :D Rovnou jsem si vzala i šustku, rukavice a boty.

Těším se, ale z druhé strany se děsím těch kopců. A další fakt je, že jsem zhruba víc jak 2měsíce nebyla na kole. Možná déle. No jestli umřu, tak umřu aspoň stylově někde v kopci s kolem :D Loučím se s vámi a snad se v pondělí ozvu.

Vaše už-teď-zničená Zrzanka :*

Blog upadá? Ne, jen mám jiné priority.

1. července 2014 v 0:59 | zRzQa
Určitě jste si toho všimli, že má aktivita na blogu se velmi změnila od začátku tohoto roku. Ono holt když jsem začala blogovat v roce 2008, tak jsem pomalu zabíjela, abych mohla být na PC a napsat alespoň deset debilních článku na blog :D Ale tak byla jsem jedenáctiletá puberťačka a prostě mě to bavilo, ikdyž vlastně obsahově byly ty články opravdu o velkém prdu. Následující 2-3 roky mě to stále drželo - ta má blogová mánie. Roku 2011 jsem dostala asi trošku rozum a snažila jsem se být originální a mít už prostě nějakou uroven. To jsem se snažila až do roku 2013. Ale řeknu vám, prostě teď už mě to blogování nějak přestalo bavit.

Dost času mi zabrala škola a když už jsem měla chvilku volného času, raději jsem jí strávila s přítelem nebo s přáteli. Prostě už jsem ani tak nepřemýšlela, co zase nového na blog vymyslím. Ze začátku mě sem tam hryzalo svědomí, že ten blog tři dny chátrá a na blogu není žádný nový článek. Ale teďka mi to srdce netrhá. Prostě až se mi chce, nebo mám o čem psát, či prostě se fakt nudím a opravdu nějak není nic na programu, tak otevřu tu administraci blogu a něco sepíši. Neřeknu, že sem tam mě nepopadne ta blogová nálada, že skutečně strávím nad článkem třeba hodinku/dvě (focení, uprava, popř. nějaký návod, atd..). Ale abych pravdu řekla, už ani nevím, kdy naposled se mi to stalo.

Ještě rok zpátky bych si říkala "No sakriš, ta návštěvnost celkem dost klesla.. Normálně jsem mega takovou tisícovku za den a teď je to tak tři sta". A teď mi to nevadí. Vím, že mám ještě stálé a milé pravidelné návštěvníky (a tímto jim i po těch letech děkuji!) a to mi stačí. Ono holt už mám jiné priority a blog rozhodně není ani v první pětce.

Naivně jsem jednou přemýšlela, do kdy mi asi blog vydrží. Padaly dokonce čisla jako třeba 30let :D Ale řeknu vám, že fakt nevím. Ale i kdybych přidala jeden článek za 14dnů, tak stejně asi ten blog nezruším. Sice tu mám tolik blbostí, až to není ani možné, ale prostě co. Jak jsem rostla já, tak se vyvíjel i můj blog. Nečekejte, že bych v jedenácti letech přidávala články ohledně recenzí superdrahé kosmetiky, či rady pro holky. To fakt ne :D Ostatně ráda sem tam zabloudím do archívu svého blogu.

A kdo si ještě pamatuje na Maru Rose, tak ta má už také podle mě uplně jiné priority. A já ji to přeju. Sleduju jí aspoň na facebooku a prostě si užívá života a tak to má být! A tímto jí zdravím! :) A teď si zrovna vzpomínám na všechny ty mé "blogové kámošky". Nebo jak jim říkat. Vzpomínáte si třeba na Marušku? Na tu si asi vzpomínají jen opravdu už několikaletí pravidelní návštěvníci mého blogu.

"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." John Lennon

Mám nějaký vzpomínací večer. Teď jsem si vzpomněla na ty bleskovky, které jsem tady přidávala. A nebo na nějaký ten "soutěžící den", kdy jsem skutečně přidala myslím 72článků plný soutěží. Ale stejně to bylo šílenství :D Ach jo, to byly bláznivé časy. Ale musím uznat, že jsem měla stejně fajn děctví. Na počítači jsem začala trávit trošku víc času spíš až tak od těch 12cti. Jinak jsem neustále lítala venku a prostě bylo to všehcno fajn. Nechtěla bych být teď dítě v téhle době. Samé vymoženosti, děcka v první třídě mají lepší mobil jak jejich starší sourozenci, tahají všude akorát tablety a sedí u compu. Ale to je už dnešní doba a bude to už jen horší a "horší".

Páni, to je hodin. Za chvilku bude jedna ráno a jak se tak dívám, tak jsem se slušně rozepsala po dlouhé době. Ach jo, ty mé žvásty :D Já už se raději pro dnešek klidím ze scény a vidím to tak, že do půl hodinky zalehnu a nehcám si zdát nějaké krásné sny :3 Dobrou noc!

PS: Jak jsem již psala na facebooku blogu, udělala jsem nový design. Co na něj říkáte cukroušci?

True Love
ZDROJ GIFU: weheartit.com

30.června 2014 / Summer time!

30. června 2014 v 13:24 | zRzQa
Konečně mám opravený počítač, tak alespoň mohu napsat po dlouhé době článek. Ovšem vybírání notebooku stále pokračuje :) S jídelníčkem jsme už s mamkou skončily. Dodržovaly jsme jej zhruba 16dní. Obě jsme trošku zhubly. Ale stále se snažíme stravovat zdravě. Na snídani si teď skoro vždy dávám nějaké ovoce či tu mrkev + další suroviny. Ostatně na salát z červené řepy nebudu vzpomínat s usměvem :D Haha :D

Pro mě oficiálně začínají prázdniny až dneska. O víkendu jsem měla ještě brigádu, takže jsem moc volna neměla. Včera bylo nádherné počasí a dokonce jsem se i trošku spálila, když jsem se byla podívat na zápas svého muže <3 Ovšem večer bylo zase škaredě a pršelo :( Stejně jako dneska. Od rána prší a moc mi to počasí léto nepřipomíná. Snad bude brzy hezky!

V pátek bylo vysvědčení, takže jsem si skočila ani né na hoďku do školy. Vzala jsem si ty nové tyrkysové šaty. S vysvědčením jsem spokojená. Zlepšila jsem se ve čtyřech předmětech. A cíl do druháku, že se zlepším v matice, mi vyšel. Navíc jsem měla nádherné odpoledne. Honzík mu donesl nádhernou voňavou růži :3 Ach, já je tak zbožnuju :3 Potom jsme si zašli spolu na badminton a nakonec na oběd - na krevetový salát. Mňam :P No prostě šťastnější už být nemůžu :3

Ostatně užíjte si prázdniny jak to jen jde, snažte se využít všechen volný čas a neztrácejte ani minutku! :) Brzy se ozvu!

3.června 2014 / Je to fajn

3. června 2014 v 11:31 | zRzQa
Je to neuvěřitelné, že už opravdu zbývá pouze měsíc (!) školy. A konečně příjdou letní prázdniny. Jak já se sakriš těším. Už mi ta škola začíná lézt na mozek. Ale dneska (a zítra?) mám odpočinkový den. Byla jsem dneska (vit.první foto) v nemocnici. Také máte problémy se zarůstáním nehtu? :( Ale vím, že mám pak zase na pul roku klid.

Včera byl krásný den. S Honzíkem jsme měli výročí - 1.rok spolu :* Pozval mě na večeři a prostě, uáá! Byl to nádherný večer! :3 (2.foto spolu :3 a 3.foto - tak mooc jsem byla natěšená :P ). Minulý týden jsme v pátek slavili narozeniny Lucky (již brzy uvidíte nové fotky). Takže to byl fajn večer.

A jinak co se týká školy. Teď se daří spíš jak co. Tak jsem velmi zvědavá, jak to dotáhnu do konce vysvědčení. Snad si to ještě nezkazím :D A jak se vede vám ve škole?

V neděli jsem měla první den brigádu, kterou budu mít na celý červen. Teda povím vám, stát 8hodin na jednom místě je celkem fuška. Chůze je pořád lepší, než prostě pouhé stání. Takže moje nožky po 4hodinách začínaly bolet, stejně tak koleno :D A dětí u atrakce bylo stále víc a víc. Ale zvládla jsem to :) A tento týden zase a rovnou na celý víkend, uf. Ale už bylo na čase si začít vydělávat :)

Mám teď v plánu pár článků, takže zase to tady trošku ožije O:) Tak se mějte zatím krásně a velmi brzy čekejte nový článek! :)

Drby z mého života ze poslední cca 3týdny (#)

26. května 2014 v 16:59 | zRzQa
#1 - Ze včerejšího odpoledne. S Honzíkem jsme se kousek prošli a pak jsme si udělali veget v parku s jahudkama a šlehačkou. Byl to nádherný den <3
#2 - Posledni dobou jsem si zamilovala květiny v drdolu. Tedy resp. měla jsem doposud pouze jednu a dneska jsem si koupila další. Ta růžová mě prostě zaujala a v drdolu bude určitě vypadat božsky :3 A koupila jsem si ještě takové nádherné tyrkysové šaty, ale o těch když tak v jiném článku.
#3 - V sobotu jsem měla svou první brigádu. Byla to akce pro děti v zoo v našem městě. Práci jsem měla na 10hodin, navíc do zhruba dvou odpoledne tam byly 40m řady. Tudiž jsme se opravdu ani na chvilku nezastavily. Na stanovišti jsem byla ještě s jednou milou slečnou. Ta měla ale nakonec celkem smůlu - ukradli ji brýle a ještě dostala na auto botičku. Takže děs. A jinak práce byla ok. Ale nejvíc mě srali ti nevychovaní cigáni. Prostě sakra ať si jdou dělat bordel někam jinam a né mezi slušné lidi. Kdyby se chovali slušně - ok, nic proti nim nemám, ale když se chovají s prominutím jak hovada, tak jakooo moje nervy fakt.
#4 - Selfie z nedávného večera u učení :)
#5 - Na začátku května jsme si zašli s Honzíkem do kina. Krásný večer <3
#6 - To jsou opravdu snad jedny z nejlepších sušenek a hodí se perfektně ke kávě. Našla jsem je zhruba před rokem v Albertu a od té doby si je kupuju. Nomnom.
#7 - Minulý týden jsem šla na magnetickou rezonanci s kolenem. O tom více u fotky #15
#8 - Taťkovi jsem koupila o Vánocích puzzle jednoho hradu z Německa. A teprve teď jsme se dostali ke skládání.
#9 - To byl jeden z mých akčních večerů, kdy jsem si dělala pár věciček k focení.
#10 - Školní selfie s Danym :)
#11 - Nedávny večer. To je tak fajn si prostě po celém dni lehnout do postele a NIC nedělat :3
#12 - Koupila jsem si nálepky na stěnu a u taťky jsem si polepila zeď ve svém pokoji. Já to prostě žeru :3 A ta zelená barva je prostě božská. Už dokonce uvažuji, že si v létě přebarvím pokoj na zeleno :D
#13 - Cestou ze školy jsme šla kolem obchodu a lehce poprchávalo. A chudáček pejsánek tam stál a měl na sobě takovou sexy červenou pláštěnku. Ten psík vypadal prostě jak červená Karkulka :D
#14 - Hej, hej - selfie no niii.
#15 - A tady už se dostáváme k mému slavnému koleni. Hrála jsem s klukama fotbal ve škole prvníhodinu, takže tráva solidně klouzala. U boje o míč mě kamarád trošku sundal a mě to ještě ujelo, takže jsem plnou váhou spadla na koleno, se kterým mám problémy již z volejbalu. Ach jo. Bolest jako prase, takže další den ráno na rentgen a na kontrolu. Stejně je to koleno na hovno -_- Naštěstí jsem nedostála sádru, ale pouze ortézu, kterou jsem nosila stále další týden. Ale jsem už opatrná, protože doničit si koleno v sedmnácti není sranda -_-
#16 - Zuzanka dělala puding :3 Mňaaaam
#17 - A to jsou ty nálepky, které jsem kupovala v Hornbachu. Kdyby někoho zajímalo, tak cena cca 470,-.
#18 - Environmentalismus, feminimus, apod.. Učeníčko na test ze ZSV. Dnes jsem se dozvěděla známku: 1-2. Takže mě ještě zkoušel, jelikož nenechává známku nerozhodně. A uf! Mám za jedna :3
#19 - Zbožnuju jahudky :3
#20 - Další školní selfie s Martinem :)
#21 - A selfie ze sobotní brigády s ovečkou Shau (maskot dané akce).


[4.května 2014] I heisse Susan und i spreche angličoněmecky :D

4. května 2014 v 23:29 | zRzQa
Hezky podvečer (večer/ někdo usíná/ někdo už je v hlubokém spánku - ale slečna Zuzanka je stále vzhuru). Je to bída dámy a pánové. Za duben jsem přidala pouze osm článku. Jojo..život je boj. A víte co, nijak mi to netrhá žíly :D Bloguju už víc jak šest let a už mě to pomalu opouští, ale já se nevzdám. *zlověstní smích = muhehehé.

Ve škole nic nového. Popravdě jsem tam teďka vlastně pět dnů nebyla. Ve středu mi bylo sakra blbě a celou noc jsem se pořád budila, takže spánek téměr nulový a ráno mi fakt nebylo nejlíp. A v pátek jsem byla na kontrole a pak jsem strávila snad hodinu v čekárně, kde byl 92letý dědeček, 83letá babička, 70letá paní a další nemluvná důchodkyně. No prostě poslouchat je - to bylo něco. Ten děda byl sice na vozíčku, slyšel (jak sám řekl s pobavením) na "jedno a půl ucho" a neměl nohu, ale byl to veselý pán a teda zažil si toho dost. Ale byl to takový milý stařeček, že jsem díky němu měla dobrou náladu a on zmnil "Hele jak se ta malá směje :) ". No jo, proti němu jsem opravdu malá, když je mezi námi víc jak 80letý rozdíl. Ale prostě toho dědu jsem si hned oblíbila. Takže o zábavu bylo postaráno.

Ve čtvrtek byl první máj. Jojo, lásky čas. A já ho měla pěkně originální :D Procházeli jsme se s Honzíkem a on marně hledal rozkvetlou třešen. Pak se najednou zastavil, sladce mě políbil :3 No a dostala jsem pusu pod rozkvetlou lípou. No a co! :*


O víkendu jsem toho vlastně moc nenadělala. Dokonce jsem se ale včera i dneska dobrovolně dokopala k učení angličtiny. Mám v té gramatice trošku chaos, tak jsem si řekla, že si v tom už konečně udělám pořádek a jedu hezky od začátku. No a včera mě chytla nálada na kreslený film, tak jsem zkoukla Frozen a bylo to hezké nááhodou :) Dneska jsem byla chvilku venku a jinak jsem se měla fajn :) ..

Jooo a novinka - vyhrála jsem 3.místo v té fotosoutěži ČD. Nevěřila jsem, že bych se vůbec umístila :D Ty mé trapné rybičky ale nakonec uspěly :D Děkuji všem za hlasy! :)

A jak dopadlo naše cvičení s Honzíkem za duben? Já udělala 4500x sklapovaček, Honzík 5550x sklapovček. Takže dohromady 10050x sklapovaček. To je slušné :3 Dneska jsme začali s Honzíkem zase cvičit. Koho zajímá náš plán, tak jej najdete v celém článku :)

Tak všem přeji sladké sny. Já pujdu spát tak za hodinu :P Dobrooooou :*

Exkurze (22.-24.4. 2014)

25. dubna 2014 v 20:19 | zRzQa
V úterý jsem jela na školní exkurzi do Českého Švýcarska. Vyjeli jsme o půl sedmé ráno od školy a čekala nás zhruba 5hodinový jízda autobusem. Uběhlo to celkem rychle. Ubytování bylo upřímně celkem na prd, ale nakonec jsme to v pohodě přežili. Chatky byly velmi malé, kamarádka měla navíc rozbutou postel :D Ale byli jsme tam pouze na dvě noci, takže dobrý :)

První den jsme si zajeli do Kutné hory. Tam jsme navštívili katedárlu sv.Barbory, dále jsme si prošli doly a povím vám teda, že úsek, kde to mělo tak 40-50cm na šířku a zhruba 140cm na výšku bylo celkem drsné. Tam jsem se už necítila uplně nejlíp :D Ale jinak to bylo super. Konečně další plus mé výšky - skoro všude jsem chodila normálně narovnaná (až na daný usek) a ostatně semuseli pořád krčit :D Hahaha :D Pak jsme si zašly s holkama na jídlo. Dala jsem si výbornou tortilu s kuřecím masem a nivou. A ta servírka byla uplně střelená teda :D

V místě ubytování vařili podle mě dobře, tedy až na to pití, které stálo podle mě tak 5Kč :D Ale kdžy je žízen, tak se vypije snad všechno :D ... Holky šly spát zhruba po jedenácté a na to já bohůžel nejsem zvyká, takže jsem usla až tak v jednu a neustále jsem se budila. Ráno byla celkem zima, ale jinak v noci mi bylo teplo. Měla jsem naštěstí dobrý spacák :)

Druhý den jsme vyjížděli v devět a čekalo nás zhruba 15-20km chůze. Cíl byl hlavně Pravčická brána. Potom jsme se svezli lodičkama a ten chlápek co nás vezl byl strašně vtipný :D Večer jsme s holkama nachystaly táborák. Všichni si akorát váleli zadky a pomohli nám asi jen tři kluci. A nakonec tam seděli uplně všichni :D Pche. Táborák byl super. Pořádně jsme pozpívali, párky jsme NEměli, takže jsme si opekli akorát chleba a nakonec to kamarádka vykutila a donesla nutelu :D Nomnom.

A včera jsme jeli do Babylonu do IQ parku. Původně jsem si myslela, že to bude nějaká trapárna, ale nakonec ot byl vážně super. Bylo tam tolik zajímavých věcí :) Opravdu doporučuju ;) Mám i hodně videí. O víkendu si chci najít chvilku a udělat nějaké video. Prozatím tady pro Vás mám alespon jedno :) To najdete v celém článku ;)

Cesta zpátky byla trošku horší. Bolela mě snad 4hodiny hlava a brufen jsem si vzala asi 40min před tím, než jsme dojeli domů. Takže trošku utrpení :D Ale zase jsme si pozpívali, náš třídní kolektiv se zase trošku zlepšil a byly to super tři dny :)

<17.dubna 2014> Závislačka na S4

17. dubna 2014 v 13:40 | zRzQa
Zdravím ještě zbylé pravidelné návštěvníky této stránky :) Na blog již skutečně není tolik času a už ani taková chuť každý den psát článek. Věřím, že jste si toho všimli již dávno, ale tak nikdo nečekal, že mi ta blogová šílená chuť psát vydrží do třiceti, že ano :D Ale stále sem chci přispívat, ale jen když bude co a budu chtít :) Ale jsem stále aktivní na facbeookové stránky blogu (odkaz v záhlaví vlevo).

A jinak co nového? Od úterý tohoto týdne mám už konečně nový mobil Samsung Galaxy S4! Jsem z něj naprosto nadšená. Prostě pořád na něm něco dělám, zkouším nové aplikace, zkouším co všechno ten mobil umí. Ale o tom více v jiném článku.

Co se týká našich sklapovaček s Honzou, tak prozatím jsme měli od 1.dubna pouze jeden den pauzu a to 11.4. Jinak zatím každý den poctivě cvičíme. Každý týden (PO-PA) si přidáme na tyto dny +50x a o víkendu dalších +50x. Čili např. tento týden PO-PA máme 250x a o víkendu nás už čeká 300x. Je to fuška občas, zvlášť když prostě nějak celý den není čas a večer s euž člověku cvičit moc nechce. Tedy alespoň u mě to tak je. A co vy, cvičíte?

Prosím, hlasujte pro mou fotku do fotosoutěže ČD. Hlasujte zde →, děkuji :)

Konečně! Teď mě čeká nádherný týden a půl volna. To je prostě božské. Tento týden máme dva dny před víkendem volno a příští týden mě čeká třídenní exkurze ze školy a v pátek máme akce poslední zvonění maturantů. Takže prostě žádné učení, žádné testy, žádná škola. Prostě pohádka :3

A co se týký fotek, tak samozřejmě nějaké tady pro Vás mám. Začala jsem vlevo nahoře :) ...

#1 - Fotka po ránu :) Někteří měli ke mě poznámky, že by je zajímalo jak vypadám nenalíčená a že se hodně maluji (což není mimochodem pravda. Líčím se nejvíc akorát když se fotím a nebo sem tam na nějakou večerní akci. Jinak přes den se líčím minimálně ;)
#2 - Včerejší večerní volejbal. Končí to vždy o půl 10. Zatím jsem tam byla pouze 2x, ale líbí se mi to. Aspoň si zahraju, je tam sranda, poznala jsem nové lidi, takže proč ne. Ovšem když budu mít na další den hodně věcí do školy, tak nevím jak to budu dělat :D Budu se to snažit naučit ještě před tím a nebo nepujde no. Ale zahrála jsem si dobře :)
#3 - S holkama (Vlevo Barča a vpravo Hanka - tu znáte z fotek) jsme šly na ten včerejší voliš. To je děsné s náma, než my tři se vždycky sejdem, tak to trvá sto let :D
#4 - Jedna z prvních selfie z nového mobilu :3
#5 - Jedním slovem - trotli :D Aneb můj spolusedící a já. To víte, občas nám z té školy slušně hrabe... :D
#6 - A s Honzíkem :3 Já ten jeho úsměv žeru :3 <3

<5.dubna 2014> Cvičení, mobil KO, škola OK

5. dubna 2014 v 22:49 | zRzQa
Zdravím po pár dnech :) Ve škole toho mám jako vždy hodně apřes týden na blog není čas. A navíc, už to s blogem tak "neprožívám" jako ještě před cca 1/4 rokem. Prostě beru to už jinak, už nějak mě nebaví sedět u toho každý den :) Přeci jen abych psala každý den již od roku 2008, to fakt ne-e :D Ostatně toto rozebírat nechci, takže čtěte dále přátelé :)

Jak jsem již řekla, ve škole je to stále stejné, pořád je toho až nad hlavu. Takže ve škole žádné novinky. Tedy až na to, že se mi tam vlastně daří, mé poslední známky jsou většinou jedničky :3 Ovšem ke konci dubna máme jet se třídou na exkurzi, tak jsem velmi zvědavá, jak to všechno dopadne. Jedeme sice pouze na tři dny (a forek je, že je třídní výlet, ale třídní profesor s námi nejede :D), ale i tak každý den mimo školu je pro mě takový bonus :D

Včera jsem byla s Honzou na tančírně. Po delší době jsem si zase vzala šaty a večer jsem si užila :3 Nikdy jsem vlastně sukně a ni šaty příliš nenosila, pouze v létě sem tam, ale spíš jsem vždy volila kratasy. Ale od té doby, co jsem měla minulý rok taneční, tak sukně a šaty nosím staršně ráda. V tanenčích jsem šaty prostě mít musela, takže můj problém ,že mám krátké křivé tlusté nohy musel jít stranou a už to prostě neřeším :D Teď to spíš u mě vypadá tak, že když jdu po obchodě, tak koukám stále jen na sukně a šaty... Já jsem fakt švihlá :D


Od té doby, co jsem skončila s volejbalem, tak šla váha pomalu nahoru, má fyzička už šla daleko dáleko do dupy a mě to začínalo čím dál tím víc štvát. A tak mi hlavou proletěla myšlenka, že prostě od 1.dubna (to mě napadlo myslím 31.3. večer) začnu cvičit. A protože ve dvou se to lépe táhne, tak jsem svůj plán vyvalila na Honzu a ten do toho šel se mnou :3 Takže zatím vše dodržujeme a tento týden byl pro mě uplně akční (ve srovnání s posledními 3mesíci). A věřím, že nám to vydrží. Zatím máme plán na duben, ale chtěla bych v tom pokračovat pak i dále. Omezila jsem dosti sladké. No, nestydím se a klidně sem svou váhu napíši - 27.dubna jsem vážila 57,5kg (tolik jsem ještě nikdy nevážila :O) a dneska jsem se vážila a mám 55,5kg. Doufám, že to tak pujde dál a já se dostanu na 50-51kg (pod 50kg nejdu, to se nebojte :D). Ale hlavní je pro mě to, že se cítím dobře, když zase něco dělám a necpu se sladkostmi jako před tím. Od úterka jsem měla den, kdy jsem nesnědla vůbec nic a neměla jsem na nic ani chuť. Pak už to jiné dny byly jen drobné sladkosti ( za jeden den třeba nějaký čoko bonbon, jiný den třeba zase kousek buchty, apod.). Takže prostě teď jsme se do toho fakt pustili a chceme v tom pokračovat :)

A na úkázku naše vymakaná tabulka... Zelená barva - tzn. splněno, modrá barva - v plánu, žlutá - víkend. A potom červená - nesplněno, oranžová - splněna polovina (to platí vždy hlavně u těch sklapovaček :)


A umřel mi mobil asi týden a půl zpět. Takže teďka mám nějaký samsung, který jsem měla snad před více než 8lety. Zvuk je příšerný, ale smsky na tom psát jdou, tak si s tím alespoň zatím nějak vystačím. A pozor,je tam dokonce i foťák :D Má sice asi jen 3mpx, ale super :D :D Ostatně už bylo na čase se dívat po novém.

Strašně mě láká Samsung Galaxy S4. Sice příští týden má být oficiálně uveden do prodeje Samsung Galaxy S5, ale to výjde tak na 18litru (minimálně :D) a to zase nepotřebuji. Takže mě láká ta S4, ovšem cenově by pro mě byla lepší S3. Má jí brácha, kamarádky a jsou vážně spokojené. Sice S4 je samozřejmě lepší a je to novější telefon, ale zas nějaký obrovský rozdíl mezi nimi není... No jinak čtěte více tady.. Srovnání S4 a S3 na této stránce →


Takže jsem velmi zvědavá, jak to s tím mobilem dopadne. Už se s vámi ale loučím, zítra mě čeká hora učení na pondělí. V pondělí hora učení na uterý.. A prostě stále dokola, však to vy studenti znáte :) ... Takže se mějte krásně, pište komenátře a já vám ráda odpovím. A když tak můžete klíďo psát i na facebooku blogu do zpráv. Tak se mějte krásně a jak bude čas, tak se tento týden někdy určo ozvu, páá :*

< 23.3. 2014 > Ještě 5dní!

23. března 2014 v 13:01 | zRzQa
To počasí je jako na houpačce. Jeden den je krásně, slunce svítí a je teplo skoro jako v létě a den na to prší, je zataženo a chladno. Ach jo a zrovna o víkendu.

Včera jsem tedy využila toho krásného počasí a vyjela jsem s mamkou a dědou na kole. Byla to jen taková pohodá první jízda v tomto roce. Ale už vážně něco musím začít dělat. Od začátku roku jsem nechodil na tréninky, pak jsem s volejbalem už skončila a prostě chybí mi nějaký sport. Váha jde mírně nahoru, takže už je čas se do něčeho vážně pustit. V pátek jsem byla na bruslích s Honzou (Jo, má stále sádru a on frajer za mnou přijede na bruslích :D ). Přemýšlím, že si pořídím nové brusle. Ty svoje mám už asi 4roky, kolečka mám už docela ojeté, urvala se mi nějaká část, která drží tu tkaničku takže je to trochu na prd. Navcí vždycky celé léto projezdím na bruslích, tak by se hodily nové :3

Ale už se mi nějak všechno začíná kazit -_- Nabíječka na mobil je KO, mobil už jde taky velmi rychle do háje po 4letech, o počítači ani nemluvím, ale na tom se už pracuje. No prostě by to chtělo vyhrát miliony a bylo by vše vyřešeno :D

Ve škole jsem si nakonec vybrala seminář dějepisu a deskriptivní geometrie. Nevím, zda toho rozhodnutí nakonec nelituju, protože ta deska mi fakt nahání trochu strach. A jinak co se týká školy, tak je všechno pořád stejné - plno testu, hromada učení. Ve čtrvtek jsem si ale trošku udělala srandu z testu ze ZSV. Profesor nám dal test,kteýr měl být pro jinou třídu ale tématicky to sedělo i nám. No prostě to bylo na nic, nakonec se rozhodl, že ot bude známkovat jen těm, kteří to chtějí oznámkovat, ale odevzdají to všichni. Tak jsem mu tam nakreslila komix :D Ten najdete v celém článku.

V pátek jsem vyrazila s kamarádkou Hankou a Honzou do baru. No bylo to v pohodě, ale minulá sobota byla lepší. Bylo tam méně lidí, hrála lepší hudba.. A co jste dělali vy v pátek?

Jo a koupila jsem si nové boty z Deichmannu jen za 299,-. Jako za tu cenu kdo by je nebral. A výjmečně mi sedí. Bylo jich tam už jen pár a tak jsem ukořistila vel.36 a mamka vel.38 a hned tam měli i dva páry bot méně. Ale samozřejmě ty boty nebudeme nosit, když pujdeme zrovna spolu :D To by bylo divné :D


<19.3. 2014> Noční tvor

19. března 2014 v 23:29 | zRzQa
Dobrý večer všem :) Poslední dny zjištuji, že jsem skutečně noční tvor. V pondělí večer jsem se učila dlouho do noci, resp. asi do jedné do rána (již v uterý tedy). Spala jsem pak asi 4hodiny. 8hodin jsem se učila ve škole, po škole hned hodina doučka z matiky. A tak když jsem vyšla ten den o půl osmé ráno a došla jsem skoro v pět odpoledne, tak jsem byla uplně KO. Ale to učení za to stálo, měla bych mít z testu z B a Z jedničky. Teď se mi celkem daří poslední dobou (ťuk ťuk o dřevo).

Dokonce jsem dostala dvojku z chemie a fyziky, což je pro mě uplně mega, jelikož tyhle předměty příliš nežeru. Takže aspoň něco.

Do zítřka si máme zvolit dva semináře do třetího ročníku. Už to tu řeíšm asi tři hodiny. Měla jsem více možností a kombinací, ale vycházela jsem z předmětů: dějepis, zeměpis obecný, psychologie, deskriptivní geometrie. Psychologie mě v prváku bavila, ale ze ZSV matruovat nechci, takže pro mě zbytečný seminář. Neívm čím chci být, ale připadá i v uvahu, že bych MOŽNÁ šla třeba i na architekturu na design. A tam potřebuju k přijímačkám deskriptivu (="desku"). Takže když si nedám deksu, skoro si uzavřu cetsu na případnou architekturu. Takže byly varianty:

1) Dějepis + zeměpis
2) Dějepis + deska
a další: dějepis + psychologie, zeměpis + psychologie, popř. IVT programování.

Asi si tedy budu brát dějepis a desku. Ta deska bude podle mě mega hnus a snad mi to pujde..Jestli v tom budu plavat a nepujdemi to, tak se asi plesknu fakt.

Jinak nic moc nového se nestalo. Ve škole je to záhul, o víkendu jsem měla v sobotu focení, ale to uvidíte až za cca 2týdny (?). Mám ještě domluvená asi čtyři focení :3 No nic, já se jdu učit ZSV (trapná ústava, trapné hlavy, trapná lidská práva, trapné rady kraje a další větší trapnosti). A já jsem už unavená celkem. Ještě že mám zítra na devět. Díky bože...

PS: Vlevo Zuzanka. Uprostřed ty nejvíc nejkrásnější boty, ale já mám debilní nohu a prostě i vel. 36 mám velkou! Grrr! :( A vpravo jsem měla nervy ze školy - foceno v uterý :D<28.února> Tento týden..

28. února 2014 v 21:55 | zRzQa
Tento týden jsem se nějak nedostala vůbec pořádně k blogu. A když už jsem měla volnou chvíli, tak jsem jí chtěla trávit jinak, než u počítače. Za posledních pár dnů se staly zase nějaké ty novinky, takže koho zajímá více, čtete dále :-)

V sobotu jsem byla s Honzou na plese :3 Bylo to fajn, akorát takové ty typické plesové písnčiky tam nezazněly, takže tance typu valčík, polka, apod. neměly šanci. To bylo pořád jen samé tuc, tuc, tuc.. Ale i tak to bylo fajn :3 (Jedinou společnou fotku máte potom níže).

V neděli jsem se trochu prospala a odpoledne jsem se učila skoro 6hodin na pondělní test z němčiny z celé lekce. Teď jsem se to vůbec průběžně neučila, takže jsem toho měla najednou hrozně moc. Ovčem večer jsem dostala na něco chuť, tak jsem si vzala mrkev. No, jenže byla samozřejmě tvrdá a já si v té chvíli neuvědomila, že mám dávat na tvrdší věci pozor, protože by se mi mohl zlomit drátek na spodních zubech. A ejhle, zlomil se. Takže pondělní dopoledne jsem strávila tím, že jsem se snažila objednat na ortodoncii, protože jsem to potřebovala nutně dolepit. Odpoledne jsem tam potom zajela, takže do školy jsem už ten den nešla.

V úterý to bylo ve škole celkem v pohodě, pouze jeden test z češtiny. Ve středu jsme opět psali z češtiny a potom jsem si jela pro opravené rovnátka (ty jsem si zároven nechala spravit v to pondělí). Ve čtvrtek to byla pohodička. Žádný test, ale měla jsem školu od 7:00 do 15:00, takže celkem zabijárna.

Dneska jsem měla školu až na devět a šla jsem tam navíc pouze na dvě hodiny, pak jsem měla doktora. V němčině jsem si dopisovala (původně pondělní) test z lekce. Profesorka mi jej zapomněla donést, takže jsem pak měla ještě zkrácený čas o 15minut, ale stihla jsem to a budu doufat, že to bude tak 2-3. Z téma bych mohla mít snad 1-2. V dějepise jsem se nechala dobrovolně vyzkoušet (7x A4 - mé písmo: na jeden klasický řádek napíšu své čtyři řádky :D). Byla jsem nehorázně nervozní, ale nakonec jsem to zvládla na dvojku. Chtěla jsem sice jedničku, ale řekla jsem tam pár blbostí. Ale jinak jsem to uměla velmi dobře :) Odpoledne jsem potom vyrazila s kamarádkou Luckou po obchodech. Neviděly jsme se snad sto let, takže jsme pořád jen mluvily, mluvily a mluvily. Jezdily z jednoho nákupního centra do druhého. Obě jsme si koupily botky (akorát naprosto opačný styl :D ). No krásné pětihodinové strávené odpoledne s kamarádkou :3

No a už jsem skončila s volejbalem. Zabíralo mi to dost času a bez volejbalu jsem poslední dva měsíce zvládala všechno trošku lépe. Tákže po šesti letech hraní najednou konec..

A už se těším, až si pujdu lehnout, vezmu si knížku a budu si číst :3 Už se těším na víkend! :) A co vy?

...vlevo: plesová fotka s Honzíčkem. Vpravo - unavená, někdy večer, při učení.

...nové boty, značka Nike, obchod A3 Sport, cena: 740,-

...nové brýle, cena 60Kč

< 20.února 2014 > Unavená a natěšená na víkend

20. února 2014 v 21:59 | zRzQa
Hezký večer všem :) Tento týden toho bylo celkem dost. Ve škole jsme psali zase pár testů. Klasika. Už se nemůžu dočkaz až bude zítřek po škole a přede mnou bude ještě páteček a celý víkend. Také jste tak nedočkaví?

V sobotu dopoledne jdu fotit s holkama. Už je to pěkně douho, co jsem byla někoho fotit. Takže se velmi těším. Navíc bych se zase chtěla začít zapojovat do nějakých fotoustěží. Šance na výhru je vždy, tak proč to nezkusit. Už mám jednu vyhlýdnutou a nápad na fotku už se pomalu a zdárně klube.

Příští týden už si budeme vybírat semináře. Budu si zřejme dávat obecný zeměpis a pak uvažuju ještě nad tím druhým. Buď informatiku - tvorbu webu a nebo uvažuji trošku i o deskriptivní geometrii, ale je to poměrně náročné, takže ještě mám pár dnů na rozmyšlenou. A další věc je - zda se vůbec ty mé semináře, které chci, otevřou.

" Nic není samo o sobě ani dobré ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme." William Shakespeare

A v tomto článků dnešní fotky s Honzíkem + chupa chups a kefírové meruňkové mléko :D A já jsem už pěkně unavená, takže ještě něco dodělám a těším se, až konečně ulehnu do postele a budu spááát. Takže krásné sny všem!

< 12.2 2014 > Sbaleno! Mějte se! :*

12. února 2014 v 13:27 | zRzQa
Zdravím všechny! Jsem tady napár minutek, není už příliš čas. Jsem sbalená, věcí mám jak na rok :D Odjíždím do Rakouska na hory, pár článků jsem pro Vás připravila a za pár dnů jsem zpátky a těšte se na na plno fotek! Doufám, že tam NEBUDE wifina, protože mám v plánu být celou dobu mimo internet, ať si od toho všeho trošku odpočinu. Tak papa :*

< 10.února 2014 > Krásný začátek týdne

10. února 2014 v 20:47 | zRzQa
Pěkný večer, na to, že je pondělí, tak tento týden začal vskutku nádherně :) Sice jsem šla spát v jednu ráno a vstávala o půl 7, ikdyž jsem nemusela, udělala jsem malou lež, ale to vše bylo pro dobrou věc :P No prostě dnes byl opravdu hezký den :)

Stále nemám kalhoty na prkno a to ve středu odjíždím na hory. Zítra dopoledne ještě musím obejít obchody a snad nějaké najdu co se mi budou líbit a budou mi sedět. Mám už všechno nové na prkno, jen prostě ty kalhoty nemám a dost mě to štve. Na těch starých mám vydřený zadek a mám je trošku uzké. Dá se v nich jezdit, ale už by se po 3letech (?) hodily nové.

"Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo." Voltaire

Dneska jsem hodně chodila i po venku a někdy jsem nestačila zírat. Tolik děcek (tak 12-13let) prostě cígo v puse a jdou si jak páni. Co to sakra je?! Měla jsem jim chuť plesknout. Jak říká moje kámoška - "V jejich letech jsem ještě za sebou tahala kačera na šnůrce twle".

V sobotu jsem byla na školním plese a s holkama jsme měly dámskou jízdu. Ze začátku to vypadalo trošku bídně, ale nakonec jsme se pořádně nasmály :D No fotky níže... :D


Vlevo fotka z páteční párty. Celkem jsem se těšila a nakonec bohůžel nic moc. To se nestává často, že bych z párty byla doma dřív než před půlnocí :D Uprostřed - nejlepší bonbonky od miláčka :* A vpravo - to jsem si trošku hrála. Valentýn je za chvilku tady, tak jsem si navodila atmosféru aspoň na ploše mého PC :P


< 5.února 2014 > Učení a fotka z pátku <3

5. února 2014 v 19:15 | zRzQa
Pěkný večer přeji :) Včera jsem psala o dnešním zkoušení z angličtiny na maturitní téma. Měla jsem z toho obavy, ale pak jsem se už prostě uklidnovala tím, že prostě nějak to holt dopadne a snažila jsem se zachovat klid. Zkoušení totiž nemám ráda. Něco nevíte a profesor na vás kouká stylem "Ty to jako nevíš? No to si ze mě děláš prdel" a čeká, jaká sračka z vás vyleze. Ovšem zase u zkoušení se to dá nějak obkecat. U testu zase můžu v klidu přemýšlet, ale obkecat to nemůžu. Je to takové 50:50. Ostatně dneska jsem si vytáhla část z té maturitní otázky na "Acid rain" (kyselé deště). Tohle téma jsem si nechtěla vybrat..ale tak nakonec jsem to nějak obkecala, navázala jsem na ecosystem, klíčové slovíčka jsem tam všechny měla, takže spokojenost - dvojka :3

Dnes mi navíc odpadla poslední hodina, takže jsem si užívala tu chvilku když jsem šla ze školy po venku. Dnes bylo vskutku nádherné počasí. Ovšem pak jsem to hned po škole zakotvila u dějepisu, ze kterého jsem zítra zkoušená. Pak už mě to nějak nebavilo a tak...

...jsem si šla zaběhat. Fakt. Prostě jsem zvedla tu svou línou dupu a šla jsem. Hecovala jsem i kamarádku, ale ta se zrovna začala učit, tak se jí to příliš nehodilo. Zima nezima, jde se běhat. Zatejpovala jsem si koleno a nakonec to bylo fajn. Netrénovala jsem skoro měsíc, není na to čas :( ... Takže má fyzička opět klesla těžce dolů, dýchala jsem ze začátku jak 80letá babička, která výjde pár schodů. Ale nakonec to bylo super a tento týden mám v plánu sek tomu dokopat aspoň ještě 2x :3 No a po běhání jsem opět usedla k dějepisu... Jsem už děsně unavená a lehce mě začíná pobolívat koleno :/ A je mi nějak šoufl...

A na závěr tady mám pro Vás společnou fotku s Honzíkem z páteční párty :P Po dlouhé době jsem měla natočené vlásky :3 A jaký jste dnes měli den? :)

Dnes 4.února 2014 má blog přesně 6let

4. února 2014 v 18:26 | zRzQa
Přesně před šesti lety jsem si založila tento blog. Původně jsem ani nedoufala, že by mi blog mohl vydržet sotva rok a už se z toho vyklubalo rovnou šest let. Měla jsem si už krizi, kdy mě to zrovna nebavilo, ale vždy jsem to nějak v pohodě přešla a blogování beru prostě jako zábavu. Nikdo mě do ničeho nenutí, takže je to jen na mě, jak si tuto stránku vedu, jak často přidávám články. Zrovna teď mám období díky škole, kdy prostě mám skutečně velmi málo času, takže holt blog vždy pár dnů lehce chátrá. Ale já to zvládnu ;)

Za těch 6let jsem napsala přesně 8603článků. V období prvních tří let jsem na blogu zvládla trávit i pár hodin denně. Od roku 2011 šel ovšem počet článků rapidne dolů, ovšem úroveň se pomalu zvedala. A tak to stejně ten počet klesal i v roce 2012 a 2013. Ale nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. A tím se snažím poslední tři roky řídit.

Nedokážu Vám říci, jak dlouho bude blog existovat - ještě třeba další půl rok, rok, ne-li víc. Skutečně nevím.

A teď pár řádků ohledně novinek - včera jsem psala test z fyziky a matiky. No z matiky mám torjku, takže ještě jsem se vlezla do té mé určené hranice (řekla jsem si, že nebudu mít už horší známky než 3). Fyziku prozatím nevím. A dneska jsem psala další tři testy. V zeměpisu jsme měli pouze tři otázky a u jedné mě trošku profesor dostal - "Popište situaci v Sýrii." Hm. Vzhledem k tomu, že tyto věci vůbec nesleduji, nebaví mě a ve školeje nevnímám, tak to bohůžel pro mě byla trošku fuška tam něco vypotit. Napsala jsem pár keců, že je tam občanská válka atd.. To nakonec byla správná odpověd, ovšem příliš jsem to nerozvedla, takže to budu mít asi za půl bodu. Zbylé otázky bych měla mít dobře. Angličtinu jsem celkem pohnojila (Nesnáším maturitní témata :D ). A čeština bude asi 2-3. Takže to celkem ušlo, ale ta angličtina mě řádně štve. Ve čtvrtek se nechávám zkoušet z dějepisu, takže mě čeká hezkých pár A4 učení, ale tak to nějak zvládnu. Zítra ještě zkouší v angličtině to maturitní téma, tak si to musím ještě jednou projít. ...

A taková menší rada na závěr - snažte se spíš udržet na jednom blogu a né každý týden zakládat nový. Nemá to moc smysl. Lepší je se věnovat naplno jednomu blogu, než jen částečně dalších deseti. A hlavně neztrácejte naději a pokračujte v blogování dál! :)

Uff, jsem už celkem unavená. Spala jsem ani né 5hod (ale taková normálka), ve škole jsem byla do tří, pak jsem měla ještě maitku odpoledne a byl to dnes celkem náročný den. Takže jdu mrknout na to učení a těším se, až si lehnu! -_-

PS: V celém článku najdete fotku ze včerejška, jak jsem "trpěla" u maturitních témat Byla jsem šíleně unavená, takže ani mi (ono toho není zas tak moc) to nelezlo do hlavy :D

[25.1. 2014] - #Instragram, víkend a další týden školy za mnou

25. ledna 2014 v 14:19 | zRzQa
Zdravím všechny, další týden školy jsem přežila a až na dva testy se mi známky vyvedly parádně. Zkoušení ze ZSV jsem zvládla levou zadní na jedničku (ale stejně, věci ohledně státu, státního občanství, národu, ústavě apod. mě nikdy nebraly). V IVT jsme teď začali brát grafiku, takže to je pro no-problem, ba naopak - na toto téma jsem se velmi těšila (grafika, tvorba webu,apod..), ale zatím je to takové volnější. Tvořili jsme záhlaví - v GIMPU! :O No, málem mě kleplo, protože ten "program" naprosto nenávidím, je uplně stupidní.. A ty zasekané počítače jsou taky jedna radost. No ostatně něco jsem tam spatlala. S designem webu bych neměla mít žádný problém.. :D

Test z biologie na prvoky a praprvoky jsem nějak ukuchtila na dvojku. Test z angličtiny na kondicionály jsem dala s překvapením na 1-. A to jsem na angličtinu celkem blbec. Matiku na vysvědčení mám uzavřenou na trojku, takže jsem spokojená. No a to je asi tak vše co se týká školy a tohoto týdne.

Včera byl páteček, na který jsem se nehorázně těšila. Známky jsou uzavřené a tak to chtělonějaké odreagování. S holkama jsme tedy večer vyrazily do klubu X1. Přišly jsme tam a bylo tam uplně plno a to bylo asi půl osmé teprve. Fajn, tak jsme šly o pár metrů dál do klubu X2. Zase plno. Kamarádka už byla celkem nervní :D Tak jsme vyrazily do klubu X3, takže jsme se zase prošly na emhádéčko (MHD - městská hromadná doprava kdyby někdo nevěděl.. :D ). Pak jsem v tramvaji udělala dobrý skutek. Nějaký stará malá scvrklá babička měla ještě ten vozík s ákupem a nemohla vylézt ty schody. Tak jsem vyskočila, do jedné ruky jsem vzala vozík a do druhé tu babičku. Svezla se jen jednu zasávku, tak jsem tento rpoces opakovala znovu :D Taková milá babička, byla menší než já :D No a abych se vrátila k těm klubům. Došly jsme do klubu X3. Mezi tím jsme hezky promrzly a já si to pádím ve sněhu v kozačkách na 13cm podpatku. Proč ne. Tam nás pak naštvala jedna rašple za barem, tak jsme se přesunuly do klubu X4 a tam jsme to zakotvily až do půl 1. No bylo to super. Měly jsme zároven i pořádnou procházku, ze které jsem se hezky nachladla. Paráda.. Ale s holkama jsme si to moc užily a pak přišel i můj milý. Bylo to prostě super! :3

Venku nádherně sněží, jsem z toho počasí uplně mimo :3 Akorát jsme doma všichni nachlazení, takže kapesníky jsou u nás vítány s otevřenou náručí :D

A k fotkám z instragramuVlevo nahoře: ta je ze včerejška ze školy. No, není to příliš můj styl se fotit v zrcadle na toaletách :D Proto i takové fotky mám asi jen dvě..A doufám, že už u tohoto počtu zůstanu :D Fotka vpravo nahoře: Nějaký zevlácký večer v županu a turbanem :3 Vlevo dole: S miláčkem a naše škleby :D Vpravo dole - cestou ze zápasu :)


...s děvuchama :D

#škola#pá#prázdniny#a#zase#blázinec

6. ledna 2014 v 18:00 | zRzQa
Zdravím všechny, kteří přežili první školní den v tomto roce. Já měla hned dneska "parádně" školu do tří a doma jsem byla někdy po půl 4. Ráno jsem měla hned druhou hodinu psát z matiky. Tak jsem si sedla do první lavice (o víkendu jsem počítala atd.. a jako šlo mi to), ale stejně mi bylo nějak šoufl. Nechtěla jsem to zkazit ten test, tak jsem z toho měla trošku nervy. Do třídy přišla s úsměvem profesorka a bla bla bla..A já teda "Paní profesorka, mám si dneska dopisovat ten test :).." a ona "Co? Jaký test? Já vás tady nemám nikde zapsanou...hm a zadání tady tzaké nemám..tak můžu Vám nějaké příklady vymyslet" a já "néé, to je dobrý :D To by bylo něco až moc záludného, radši si to napíšu až zítra". A tak můj stres zase odpadl, ale z druhé strany mě to štvalo, protože jsem už chtěla mít další test z krku. Tak co už.

"Když někdo neví, kam chce, nemůže se divit, že tam nedojde."

Ve fyzice jsem byla také velky "potěšena". Šla jsem za ní a jako jestli se mám nechat pak i vyzkoušet ať mám tu / známku. No a fyzikářka na mě "No, tak když ten test co budete dopisovat, napíšete na jedna a ten další taky a necháte se ještě vyzkoušet a dopadne to dobře to zkoušení (*pozn. čili asi na jedna :D), tak budu o té vaší známce uvažovat". Hm, Zuzance došla řec. Haha, prý tři jedničky z fyziky. DOBRÝ FÓREK :DDD

Takže zase to šílenství dneškem začíná, tak se mám na co těšit v lednu. Bůh mi pomáhej... :D

V tomto týdnu už bude na 100% nový design. Ten vánoční už je celkem blbý, takže se budu snažit jej změnit co nejdřív.

A po delší době mám pro vás nejnovější fotky z mého instragramu :) Tákže vezmu to tak nějak VELMI RYCHLE A ZKRÁCENĚ zleva nahoře - takhle jsem jedno ráno blba. Je to jen taková blbůstka :D Vedle - to jsme hráli stolní fotbálek a všichni čtyři jsme prohráli proti jednomu člověku a tak jsme skončili pod stolem. Why not :D A třetí fotka - zabalené dárečky ještě před Vánoci :) Dále - hodinu jsem se piplala s tou pitomou mapu do zeměpisu. Moje nervy! Dále - Zuzankááá. Dále- Jo to jsem koukala na Stmívání v telce na primě. Už jsem ten film viděla sice asi 100x a vím přesně kde kdo co řekne, ale stejně se mi ten film líbí :3 Dále moje nová raketa na squash. Vedle jedna vánoční s mamčou :) Ještě jedna společná fotka z laser game. Dááále fotka ještě jak jsme byli s Honzou na prkně, pak perníčky (mňam :3) a společná fotka s Honzíkem :*

Úspěšný i neúspěšný rok 2013

1. ledna 2014 v 17:43 | zRzQa
Zdravím všechny střízlivé lidi po silvestrovské noci, přežili jste? Já ano a bylo to perfektní :3 Šli jsme spát snad až ve čtyři hodiny ráno, takže jsme toho moc nenaspali. Takže jen co jsem došla domů, což bylo zhruba tak po té desáté dopoledne,tak jsem se nasnídala a hned jsem šla spát. No vstala jsem skoro v 16hod odpoledne. Lehce zabitý den spánkem :D... Ale to nevadí. No, mám tady pro vás nějaké menší shrnutí roku 2013 a proložila jsem to fotkama. Většinu jste už možná viděli, ale některé možná ne. Ale ještě než se do toho pustím, ještě malé shrnutí ohledně blogu :)

Za rok 2013 navštívilo můj blog ohromných 298 395návštěvníků! Nejnavštěvovanějším měsíce byl duben (29162lidí). Nejvíce článků jsem napsala v lednu (32) a nejméně v listopadu (14). Nejvíce lidí přišlo 1.4. a to 1473lidí. A tady statistika za celý rok :) Hrozně moc Vám děkuji, že stále navštěvujete můj blog, dělá mi to velkou radost!

(Pro lepší zobrazí klikněte pravým tlačítkem na "Zobrazit obrázek")

Celý rok jsem se tak nějak snažila stále sportovat, ikdyž mi to loni velmi zkomplikovalo mé zdraví. Přišly problémy s kolenem, takže poslední dva měsíce roku šel sport bohůžel stranou, což mě mrzí, ale nic jiného se nedalo dělat. Kolena mám jen jedny a budu je potřebovat celý život, tak proč si je doničit už v šesnácti. Chodila jsem skoro dva měsíce na rehabilitace (a necítím zlepšení :D) a dále přišly další zdravotní problémy. Fotka vlevo je ještě z letního volejbalového soustředění. Bylo v pohodě, možná jsem spíš čekala větší zátěž (na jakou jsem byla z minulých soustředění z bývalého týmu zvyklá). Uprostřed je fotka s Honzíkem z výletu. Dále foto jak jsme byli před Vánoci na prkně. A to bylo suprrrr :P No a dále tento rok jsem dělala ty výzvy a s mou váhou to bylo tak nějakna houpačce. Vydržela jsem 3týdny pravidelně cvičit, zviditelnili se mi svaly na břiše a zhubla jsem na 51,5kg. No a pak jsem cvičit přestala a řádně jsem se zase rozežrala na 54kg a to se mi tak nějak drželo pak celý rok. No teď na vánoce jsem to kilčo přibrala, ale už začínám zase cvičit.


Takový hlavní bod tohoto roku byly taneční (!). Neskutečně jsem se na ně těšila a bylo to boží :3 Měli jsme celkem deset lekcí a další dvě byly jako šluskolona a závěrečná.


Půlkolonu a šluskolonu jsem si pořádně užila. Měla jsem božské dlouhé bílé svatební šaty :3 A nádherně učesané vlásky od mé trenérky. Cleý večer byl nádherný, byla tam se mnou má rodina a přítel a prostě bylo to nezapomenutelné :3


A pak už jsem začala využívat své "taneční dovednosti". Vlevo a uprostřed foto s Honzíkem na takové taneční akci. A vpravo fotka z párty, kde se taky tancovalo, ale trošku jinak :D


O prázdninách jsem byla v Praze (foto vlevo). Když jsem tam byla poprvé, tak mě nejvíce uchvátil Karlův most a celkově celá Praha. Letos to už takové (nadšení?) nebylo. Štvali mě ty davy lidí a pořádně jsem si tu Prahu nevychutnala. Všude samé tlačeice, no hnus. Uprostřed foto z NATO days, kde jsem byla s přítelem. A vpravo foto z Vánoc :)


Letos jsem měla i nějaké ty focení. Chtěla bych si koupit nový objektiv, tak snad to tento rok výjde. Měla jsem i první velký fotoúspěch (pro mě je to teda velký). Vyhrála jsem 2.mítso ve fotosoutěži Českých drah a vyhrála jsem 3000,-. Dále vpravo foto z jednoho focení s Luckou a Lukym :)


Jo mám i bláznivé přátele :D Vlevo fotka s Ondrou, z nějaké podvečerní procházky. Dost nás probral energy drink, který jsme vypili běhe chvilky a pak nám z něj bylo blbě :D Teda aspoň mě. Dále foto s Domčou :D ... A vpravo s mým milovaným Honzíkem :3


Co se týká školy, tak minulý rok to byla opravdu fuška. Ale vím, že bude hůř (hmm!). Teď v lednu musíš ještě pořádně zamakat, ať to ještě vylepším jak to jen jde. Snad to výjde tak, jak to mám v plánu. A dále doufám, že pořekadlo "Jak na nový rok, tak po celý rok" opravdu platí. Protože kdyby ano, tak rok 2014 bude luxusní :3

Přeji Vám všem jen to nejlepší do roku 2014, ať máte plno úspěchu, jste šťastní a zdraví a příjde-li chvíle, kdy budete mít pocit, že je všechno na nic, nic se Vám nedaří a prostě budete naštvaní na celý svět, tak si vzpomeňte, že vlastně život je krásný, ikdyž jsou občas chvíle, kdy to tak nevypadá. Žijete jen jednou, tak se snažte ať tento rok je ještě lepší, než ten loňský! :)

...fotografie z Vánoc s bráchou :)
 
 

Reklama