Když zRzQa píše deníček

Deník druhačky | 18.září 2013

18. září 2013 v 14:35 | zRzQa
Zdravím všechny! Dneska je príma den. Vyhla jsem se díky sportovní akci škole [a testu z F (ten test si stejně ale budu dopisovat) a malého testu z AJ]. Je škoda, že takových soutěží není více. Vždy jsem ráda běhala sprinty, takže letos jsem se přihlásila na 60m. Nakonec jsem šla i na štafetu (300m). Krátký běh dívek byl rozdělen do (myslím) pěti skupin (dráha prostě není pro víc jak 20lidí že ano :D). V mé skupině jsem sice doběhla jako první, ale když se pak daly dokupy všechny časy, tak jsem se nakonec umístila na 7.místě s časem 9,31s. První slečna měla 9,16s. No ten můj čas je celkem slabý, mohal jsem to zaběhnout lépe, ale tak co už :) Do té třístovky se mi moc nechtělo, chtěla jsem startovat a běžet jen tu stovku, ale tu už si zamluvila jiná slečna od nás ze školy :D No ovšem hecla jsem se a tu třístovku jsem nakonec zaběhla celkem pěkně :)

"V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu." Marcel Pagnol

A můj plán pro zbytek dne? Potřebuju si koupit nové tenisky a ještě nějakou drobnost, no a později mě čeká učení do zeměpisu a dějepisu -_- Ale víte co? :D Z jedné strany se mi nic nechce a šla bych spát, ale z druhé strany bych šla něco dělat - třeba brusle, kolo nebo nevím.. Hm.. :D

Ti, kteří sledují FB stránku,tak včera jsem tam rozebrala lehce jedno téma. Ti, kteří jej nečetli, tak to rozvedu lehce tady..No víte, prostě víte jaká je nevýhoda, když máte trochu vyšší návštěvnost? Že prostě si už "nemůžete" psát co chcete zvlášť tehdy, když Váš blog čte mnoho lidí, které znáte osobně. Někdy mám prostě chuť začít uplně znova a tajně :)

Dnes jsem navíc viděla už konečně pár fotek z tanenčích z 2lekce, tak sem hodím pár fotek ;) S Pepou jsme se nehorázně smáli u polky a člověk, který fotil, to bohůžel (?) zachytil :D Takže jsme se s Pepou nad tou fotkou pořádně pobavili :D A jinak další fotky najdete v CČ.

...vypadá to, jako kdybych brečela :D Ale ne dámy a pánové - měla jsem
záchvat smíchu :D (Btw. tohle byla polka)

Deník druhačky | 14.září 2013

14. září 2013 v 20:11 | zRzQa
Pěkný večer, neměla jsem moc od středy čas. Sice jsem chtěla udělat nějaký článek, ale prostě to nevycházelo. Je toho teď víc a není to už takové lehárko jako o prázdninách. Ale snažím se ;)

Včera jsem měla druhou lekci v tanečních a vyrazila jsem v novým fialových šatech. Velmi jsem se těšila. S mým tanečníkem jsme se dost nasmáli, zvlášť u mazurky, která nás moc nebavila, ale prostě bylo to vtipné. Když jsme udělali to pomyslné "okýnko", tak on udělal "kuk" a já "baf". No prostě nám to přišlo směšné, takže jsme se určitě nenudili. Velmi dobře se mi s ním tančil walz, ovšem u polky (ačkoli jí umím) jsem nějak kazila otáčky, protože jsem trošku nestíhala jeho dlouhé kroky, ale pak už to bylo lepší :) Naučila jsem se základy nového tance (salza), což bylo prozatím uplně v pohodě. Trošku jsme si zaskákali u jivu, takže to bylo fajn.

Společně s Lee máme i první fotku z tanečních a první fotku z akce po tanečních. A řeknu Vám, ten koktejl byl skvělý, lepší jsem doposud neměla. Takže doporučujeme společně i s Lee koktejl Swimming pool! :3 A prostě za včerejší večer jsem si parádně zatancovala a to jak v tanečních, tak i v klubu :-)


Škola už najela již v pondělí do starých kolejí, ve středu jsme psali diktát. Diktáty mi vždy šly, ovšem prostě profesor nám dal "skvělý" chyták. Schválně, jak by jste napsali: ,,Řekněte nám něco o ?rušných a ?ašperských ?orách." (nějak tak zněla věta). Snad celá třída počítala s tím, že prostě budou Krušné a Kašperské hory s velkým K a hory s malým h, ovšem omyl. Profesor to bral tak, že je to nějaký vesnička/městečko na nějakém místě, tudiž všude je velké. Já třeba o žádném takovém městečku nevím, pro mě to jsou prostě hory a čus.

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." Kurt Cobain

V pátek jsme navíc měli první výtvarku - konečně dvouhodinový odpočinek. Měli jsme kreslit různá gesta z rukou. Nebylo mi příliš dobře, takže jsem si s tím vůbec nevyhrála, což mě mrzí, protože to bylo zajímavé téma. Takže jsem to trochu odflákla. Není to sice uplně nejhorší, ale ví, že to mohlo být tak 3x lepší. Má práce je v pravo na fotce (ty tři ruce).

Deník druhačky | 9.září 2013

9. září 2013 v 19:09 | zRzQa
Ahoj všichni! Dneska jsem se poprvé v tomto školním roce učila. A hned osm hodin, uf! A už máme po dnešku naplánované dva testy, krásně to začalo. V matice na nás profesorka navalila nějaké staré učivo, takže jsme všichni vypadali, jak kdybychom byli poprvé ve škole, hihi :) Ale ono to vždy chvilku trvá, než se člověk zase nastartuje do toho starého systému.

Včera jsem byla na výletě na Malé Fatře na Slovensku, takže nejspíš zítra sem hodím fotky. Dneska se mi už nějak nechce :P

Jinak minulý týden v pátek jsem měla prvnílekci tanečních. Hrozně jsem se těšila, baví mě to. Ovšem v této lekci jsem se nenaučila nic nového. Učili jsme se cha-chu, blues, polku a waltz. Tyto tance již umím, takže jsem spíš radila svému tanečnímu partnerovi. Před týdnem jsem si objednala navíc šaty z e-shopu bonprixu a už je mám asi hodinku a půl doma - jsem velmi spokojená. Barva je přesně taková, jaká byla na fotkách. Látka je super, i velikost mi sedí (vel.36). A také mi vyhovuje délka. Musím mít šaty prostě nad kolena (a nebo uplně dlouhé až na zem), protože jinak vypaádm ještě menší než jindy :D Jsou takové jednoduché ale s pěkných a jemným zdobením. A cena je také super - 649,-kč.

Už jsem celkem unavená ale přemýšlím, že bych se šla ještě na chivlku projet na inliny a pak spát. Zítra mám zase dlouhou školu, tak chci být ready k učení ;)

Deník druhačky | [Je cool se fotit ve výtahu]

2. září 2013 v 22:36 | zRzQa
Zdravím studenty (a lenochy)! Dneska byl moc fajn den :3 Ráno jsem sice vstávala o půl sedmé a pak jsem znechuceně šla na zastávku a na poslední chvíli jsem se rozhodla, že pojedu busem o 4minuty dřív, takže jsem hned první ráno měla krátký sprintík v balerinách. Ty boty se mi sice líbí, ale neumím v nich běhat. Mám pocit, že se mi každou chvíli vyzuje bota. Hm...Ono vlastně už se mi to párkrát stalo...ehm...Takže.

Ve škole jsem byla sotva půl hodinu, kdy jsme si vyslechli megadlouhétrapnénudné hlášení od ředitele, nějakého ministra či co, pak nás poučovali co dělat, když hoří a já nevím co ještě. No prostě jedním uchem dovnitř a druhým hned ven. Však to znáte. Pak nás náš nový milý třídní potěšil tím, že zítra se jde do školy na 9:50 a budeme tam opět jen chvilku. Krátký potlesk.

Pak jsem byla s broukem (jskdfjsdfj jsme spolu 3měsíce :* :3 ) a když jsem přišla domů, klasicky jsem zapla počítač a ukrutně jsem se zaradovala - od 4.9. do 6.9. ředitel vyhlasil volno, jelikož nestihli dodělal rekonstrukci ve škole. Olaláááá. Celý facebook (od studentu naší školy) byl během chvilky zahlcen radostnými zprávami a všichni ostatní žárlili :D Hahaa :D Takže mám takové prodloužené prázdniny o týden :D Záviďte! :D

A další zprávička dne, tedy spíš večera - už se mi absolutně nelíbil design, který jsem měla na blogu. Prostě to byl jeden z nehorších co jsem za poslední dobu měla. Tak jsem se pustila do něčeho nového a nakonec jsem se (díky Bohu) dopracovala k takovému závěru, že jses výsledek mohla zveřejnit, uf. Takže jsem šíleně zvědavá na vaše názory :P

Btw. Normálně takhle vysoká nejsem, ale měla jsem boty na 13cm podpatku, tudiž jsem si přišla jako nejvyšší člověk na světe. Muhehehééé :D A taky jsem netušila, že budeme mít takovou krátkou procházku, takže mě pak pěkně bolely nohy. V těch botech jsem byla totiž poprvé, trolol -_-


Prázdniny 2013 / Volejbalové soustředění

31. srpna 2013 v 14:30 | zRzQa
Včera jsem přijela z týdenního volejbalového soustředění. A jen co jsem přijela, tak jsem během hodinky šla zase pryč, na oslavu. Takže včera jsem absolutně neměla čas psát nějaký článek. A vlastně se mi ani nechtělo.

Celý týden jsme vstávaly v 7:00. O patnáct minut později se šlo hned běhat. To vstávání ze začátku bylo otřesné. Ono to samotné běhání vlastně bylo i v pohodě, ovšem prostě nejhorší je vstát a jít. Sama doma bych se k tomu asi nedokopala, takže jsem ráda, že jsme ráno běhaly, protože tam jsem prostě "musela" :D

Co se týká tréninků, tak z některých jsem byla opravdu nadšená, že byly opravdu velmi zajímavé a s holkama jsme si i mákly, ale naopak některé zas tak hodně namáhavé nebyly. Učily jsme se i nové postavení (jen menší změna kvůli liberu). Ze začátku jsem s tím nebyla spokojená, ale nakonec je to vlastně v pohodě. V úterý jsme měly takový odpočinkový den. Ráno se sice bylo běhat a dopoledne byl trenink, ale odpoledne jsme šly na bazén a večer na pizzu a na bowling. Takže to bylo fajn. V tom podniku bylo navíc moc příjemné, takže to byo supr.

Zda jsem zhubla nebo ne, to ještě nevím. Ale myslím si, že jsem zhubla možná tak půl kila, víc asi ne.. :D

Poslední večer, tedy ve čtvrtek, jsme měly jakousi "Black and white party" :D Takže jsem si udělala takový jednoduchý make-up. A nakoplo mě o i na myšlenku na jedno zajíamvé líčení na focení, takže jak bude čas, tak se do toho vrhnu. A ještě jsem se tam naučila volejbalový tanec, hih :D

Navíc mám ještě i koleno celkem v háji. Asi před rokem a půl jsem s ním byla u lékaře, jen už nevím co jsem s ním měla. A teďka při vyšší námaze (zvlášť když se skákalo apod..) mě to koleno dost bolelo, takže si budu muset pořídit na pravé koleno nějakou ortézu na zpevnění, nebo prostě něco.

V říjnu už navíc začíná sezona, takže každou neděli (krom období Vánoc a státních svátků) máme zápasy až do konce března. Ale na tuto sezénu se těším, takže jsem moc zvědavá, jak se umístíme :) A tady zatím alespoň pár fotek ze soustředění.

PS: Dnes čekejte nejspíš ještě jeden článek. Spíš takový deníček a ještě jakési hodnocení letočních prázdnin + něco co se už týká školy.

Prázdninový deník / 18.8. 2013

18. srpna 2013 v 13:21 | zRzQa
více lidí mi říkalo, že tyto prázdniny jsou divné/nudné/na nic a jen opravdu menšina (z těch, se ketrýma jsem prázdniny řešila) řekli, že jsou tyhle prázdniny super. A já se přidávám k většině. Tyhle prázdniny jsou ve srovnání s minulými blbé. Sice byly super chvíle, ale bylo jich celkem málo na to, že prázdniny (červenec, srpen) mají 62dnů.

Ovšem ještě dávám naději do příštítch dvou týdnů, že nakonec ty prázdniny budou ještě fajn. Jedu do Prahy a nehorázně se tam těším a jak přijedu, tak další den jedu hned na volejbalové soustřědění.

Zítra se navíc uvidím po (pro mě) děsně dlouhé době s Honzíkem, takže se ho už nemůžu dočkat <3

Včera jsem měla volejbalový turnaj. Ti, kteří jsou fanoušci na mé fan stránce blogu na FB (→), tak už o tom ví. Vstávala jsem v 5:40. V sezóně 2013/2014 budu hrát už za juniroky, tak se těším. ten turnaj byl navíc smíšený - juniorky a ženy. No dostaly jsme celkem na prdel, ale náš poslední zápas (ač byl s nejtěžším soupeřem - ženy, jsou pro mě o dvě kategorie výš. Já bych měla teď ještě správně hrát za kadetky) byl nejlepší. Sice jsem si tam hezky podřela nohy od antuky, ale bylo to nakonec fajn. Domů jsem přijela těsně před sedmou, takže to byl dlouhý den. Koupila jsem si tam navíc nové tričko na treninky a 2x podkolenky, takže jsem si udělala takovou menší radost :3

Konečně nové vlásky :3

1. srpna 2013 v 13:51 | zRzQa
Už jsem potřebovala nutně ostříhat. U kadeřnice jsem byla naposled před dvěma lety a mezi tím jsem si to sama ostříhala postupně tak co 15-20cm. Kdybych to nestříhala, tak už to mám pod zadek ty vlasy. Ostatně konečky jsem měla příšerně zničené. Navíc když to pořád žehlím, fénuju a všechno možné, tak se není ani čemu divit. Ale už jsem spokojená. Mám to sice o dost kratší, ale tak co. Vlasy mi rostou hrozně rychle, takže tak do konce roku to mám zase tak o 5-10cm delší.

Nechala jsem si udělat blond melír. Chtěla jsem si tmavé vlasy, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Je léto, takže svělté vlasy jsou fajn a atřeba na podzim půjdu znovu na melír, ale zmixuju si to s nějakou tmavě hnědou. Jsem s ní už trošku domluvená a bude to vypadat dobře :3

Strávila jsem tak přes tři hodiny a jsem spokojenáááá :)

...další fotku jak jsem to měla před a po najdete v celém článku! :)

Z letního deníku... / 38°C? Shit.

29. července 2013 v 19:17 | zRzQa
Půlka prázdnin je už skoro pryč. Některým to utíká prý pomalu, ale mě to teda šíleně letí a když si jen vzpomenu na to, že za měsíc budu zase sedět v lavici a... Ne, nebudu o tom mluvit :D Jsou prázdniny! :D

Sice jsem ráda, že neprší, není škaredě a zima, ale prostě tyhle vedra jsou už mazec...Doma v bytě máme nějakých 32°C, v pokoji uplně umírám, takže záchrana přes den je samozřejmě jít někam k vodě. Včera jsme dopoledne s Honzíkem jeli na řeku. Přišlo mi, že když jsem pádlovala sama, tak prostě se to skoro nehábalo ta loďka :D Ale Honzík říkal, že mi to prý šlo. Hih, tak když to říká ON, tak tomu budu věřit :*

Dneska jsme dopoledne vyrazili na koupaliště (viz.první fotka). Už pomalinku chytám bavru, ale jsem smířená s tím, že do konce prázdnin už nebudu nějak o dost opálená. Ale tak aspon něco - nejsem jako stěna -_-

Potřebuju si už NUTNĚ koupit hard disk, protože můj počítač praská ve švech, jelikož prostě všude jsou fotky, fotky a znovu fotky. Takže ten 1TB by se mi velmi hodil. Takže jak to jen půjde, jdu si ho hned koupit :D Na céčku už nemám skoro vůbe cmísto, přežívám na nějakých 180MB. Už mi pořádně ani nejede Photoshop, jelikož "Odkládací disky jsou plné" :D Tuhle větu už nenávidím.

"Všechno má svou krásu,ale ne každý ji vidí. "

Na srpen mám náplánovaných 5focení, z toho ze čtyř si něco málo vydělám. Takže jsem ráda :3 A jak si užíváte prázdniny?


Teen mamky

23. července 2013 v 23:53 | zRzQa
Dnes se mi na koupališti stala taková malá nevinná vtipná situace. Seděla jsem se špuntem (2roky - syn od sestřenky, Samík) na písku a sypali jsme si jej na nohy. Kolem šla nějaká mamča s malým chlapečkem a ten povídá "Mami, on ten písek může sypat!" a ona na to "No jo, ale ta maminka s ním nesedí někde blízko deky a nesypou to na jiné lidi". V tom jsem se na ní podívala, jako jestli to myslí vážně. To "maminka" bylo na mě, haha. A v tom jsem se zamyslela že vlastně - proč by to tak nemohlo i být. V dnešní době by to totiž nebylo ani nic překvapujícího.

A to je to, o čem chci v tomto článku psát. Kdysi sice bylo normální, že mladá holka okolo těch 17let už měla dítě a dejme tomu, že byla už i vdaná. Dobře, dobře. Existovala sice ochrana, ale prostě i tak si třeba (?) tu ochranu každý nemohl vždy dovolit. A to samozřejmě se dalo očekávat, že to nebude dlouho trvat a bude za chvíli v tom. Fajn, to bylo kdysi.

Když jdu jen tak po ulici, tak už to není až tak divné, že prostě mladá kočka okolo těch 17let je už těhotná a nebo si už v kočáru veze prcka. Ono udělat si to dítě není nic těžkého, horší je to potom. Je dobré si uvědomit, zda se ta slečna o to dítě dovede postarat. Je jasné, že pokud je (bavme se tedy o těch 17let) velmi mladá, tak zřejmě ještě nemá ani dodělanou střední, tudiž vlastně žádné vzdělání. Další věc, a to zřejmě jedna z nejvíce podstatných věcí, jsou finance. Jasně, pokuď rodiče budou přispívat a půjde to utáhnout a bude to zvládat, tak dobře. Ale pokuď ta holka moc dobře ví, že prostě by to ona (nebo její přítel) prostě neutáhli, rodiče by to taky finančně zvládat nemohli, tak prostě už zbývají jen dvě možnosti - potrat nebo donosit dítě a po porodu jej odložit. Ani jedna z možností není jistě příjemná. Ale prostě co jiného jí zbývá?

[Vsuvka] - Sex bez ochrany: a takové ty řeči, že "Já si dám pozor, neboj nic se nestane, však je to poprvé, apod.." to je fakt pecka. Holky, to jste vážně tak blbé, že prostě si naivně myslíte, že nemůžete otěhotnět, když váš přítel vám řekne, že si dá pozor? Vážně?! Kondomy nejdou tak drahé -_- A pamatujte hoši - "Staší kapka a je z tebe taťka"...

Znám jednu slečnu, které je 17let a narodili se jí dvojčata - dva krásní zdraví kluci. Z jedné strany má u mě teda poklonu, že opravdu měla tu odvahu a šla do toho. Ikdyž já nevím - nevím zda bych v její situaci dokázala jít na potrat, když už prostě člověk ví, že má v sobě něco, co bude jednou člověk a potratem to něco zabije.. Je to složitá situace, to je pravda. Ale když už jí i rodina třeba pak podpořila, tak je to fajn. Ale když se na to podívám zase z druhé strany, ta slečna nejlepší roky mládí stráví u plínek a vození kočáru, zatím co lidi v jejím věku budou chodit s přáteli na akce, budou se bavit, užívat si volna..

Nejčastěji potkávám teen mamky mezi romy. Někteří to prostě dělají tak, že si udělají horu děcek, pak berou sociální přídavky, nechodí tudiž do práce a ostatní normální lidi (musí) chodit do práce a vydělávat, zatím co oni si akorát pak stěžují, že nemají peníze. Však jejich chlapi se můžou kliďánko zvednout a jít někam makat a né si válet šunky a dělat děcka. To už možná lehce odbočuji od tématu, ale prostě tohle mě vážně ser*. Vás ne?

* Ano, jsou i slušní romové. To nepopírám, ale bohůžel takových je mezi romy málo.

Já osobně bych chtěla jít po střední škole na vysokou školu a až dostuduji, tak chvilku pracovat, popř. i cestovat. A první dítě bych chtěla mít nejdřív až tak v 28letech. Protože co z toho života člověk má, když má dítě v 16-17letech. Pak už si nic moc neužije. Sice jo - až budou děcka starší, tak budou mít mladou krásnou sexy mamču, ale prostě.. :D Prostě fakt - dřív než dostuduji určitě dítě nechci. Ta představa, že některé holky už mají v mém věku díte, je děs. To jako bych už měla nějaké novorozoně..Ojej. Párkrát jsem se dívala v telce na "16 a těhotná" a je to zajímavé pozorovat celý ten příběh mladých dívěk. Každá měla na začátku přítele a na konci příběhu většinou ten kluk vzal raději roha a našel si jinou . Ale to bylo tak u 70% případů... A jaký je Vás názor na teen mamky?

...to si zrovna u nás Samík hrál s legem. Měl takový soustředěný výraz, hih :)

Rekonstrukce pokoje je hotová

18. července 2013 v 23:43 | zRzQa
Ti kteří mě sledují na blogovém facebooku, tak mohli zaregistrovat mé návrhy na menší rekonstrukci mého pokoje. Malování byla celkem dřina, ale s mým milým jsme to zvládli (a s pomocí taťky). Pak už přišla ta (pro mě) nejzajímavější část a to kupování nového nábytku a drobností. Snažila jsem se si vybírat levně a myslím si, že se mi to i dařilo. V pokoji ještě nemám moc věcí, tak se nedivte že jsou ještě poličky prázdné. Dálě ještě není pověšeno světlo, ale jinak už je to hotové. Možná časem bych si tam koupila pod okno nějaký pidi gauč či pytel na sezení a malý stolek. A tady je výsledek.


Barvy na zdi: tmavě zelená - odstín rýžové pole, světle zelená - odstín čerstvé výhonky, bílá.

Tady je menší přehled pro ty, které něco zaujalo a chtěli by si chtěli třeba něco dokoupit do pokoje. Nábytek a většina těch doplnku je z ikeii. Některé drobnosti jsem zakoupila v obchodech tady poblíž. Ještě si chci ale dokoupit nějaké polštáře, mám je už vyhlídnuté v ikei, ale to zase nespěchá :)

Židle (500Kč), stůl s menší knihovnou (1500Kč), police (asi 800Kč), povlečení (300Kč), zelená deka (400Kč), polštář (100Kč), frote prostěradla zelené 2ks (400Kč), zrcadlo stolní (100Kč), závěsy (345Kč) - 1m stál myslím 69Kč, umělá kytka (100Kč), plechové krabičky (80Kč), krabice zelené do police 2ks (1ks - 85Kč ikea), stolní lampa (250Kč asi).

Z deníku lenocha / 15.7. 2013

15. července 2013 v 17:22 | zRzQa
Pěkné odpoledne všem :) Tak jsem si našla dneska chvilku na nějaký ten článek. Pro dnešek mám pouze takový kecací článek, ale tak snad Vám to nevadí. A koho to nudí, ať to prostě nečte :D

Takže minulý týden ve středu jsem se už konečně dokopala k tomu, že jsem šla dobrovolně k doktorovi. Už podruhé mi zarustal kraj nehtu a bolelo to jako čert. Poprvé když jsem šla na odstranění malé části nehtu, tak to nějak hrozně nebolelo a hlavně (!) mě to potom už půl roku nebolelo. Tak jsem si řekla, že se nebudu přes prázdniny trápit a šla jsem na to znovu a už je to fajn. Dva dny jsem trošku pajdala, ale v pátek jsem už byla na akci.. o tom si přečtěte dále.

Ve čtvrtek jsem vyrazila s taťkou do ikei dokoupit ještě nějaký nábytek do pokoje. A celkem jsme se "pobavili" když jsme to nemohli narvat do auta a museli jsme tak vyložit celý kufr, složit zadní sedadla a až pak se to tam vlezlo. Ono člověk si myslí, že se to do tuaregu vleze, ale když to tam rve, tak zjistí, že se šeredně mýlil :D Takže odpoledne jsem potom jen šroubovala a šroubovala. A zjistila jsem, že není vůbec těžké sešroubovat stul, šuplíky, skřínky, poličky apod.. :D Je to hračka :D

V pátek jsem s mým milým vyrazila večer na takové tančení (společenské tance, žádné tuc tuc :D Takže konečně změna :3) :* Prst už mě nebolel a tak jsem dva dny po tom pidi zákroku se narvala do bot s 12cm podpatkem a šla :D A bylo to super :) Zase jsem se naučila o něco víc pár tanců, takže nice :3 Už mám vybrané botky do tanečních, takže už si je půjdu jen zkusit a sna dmi padnou :3 Ale teda skoro dva litry za boty je pěkná pálka -_-

Včera večer mě popadla chuť si jít zaběhat. A jelikož se to nestává moc často, tak jsem prostě musela, než mě to zase přejde :D Kámošce se nechtělo, tak jsem šla sama. Bylo už celkem pozdě, ale tak co :D Já se nebojím - vyšla jsem po půl desáté a domů jsem přiběhla těsně po desáté. Takový krátký večenrí běh :) A asi zase začnu běhat, je to supr čupr.

Dneska jsem odpoledne vyrazila ještě dokoupit nějaké věci do pokoje a vzala jsem sebou i babičku. Když už jsme jely domů, tak nás celkem bolely nohy, heh :D Ale jsem spokojená a těším se, až to bude uplně hotové ten pokoj :3 A koupila jsem si uplně boží chlupaťoučkou měkoučkou reflexně zelenou deku. Awrr :3

"Před svoje srdce jsem napsala: "Zákaz vstupu mužům!" Přišel on, zasmál se a vytáhl kartičku -> V.I.P "

Zítra jedu s taťkou na chatu, takže budu aspon mimo město a mimo počítač a veškeré techniky. Beru si ale foťák, takže aspoň pofotím něco z přírody :) No takže se tu mějte pěkně, ale články tento týden normálně čekejte ;) Buď v pátek a nebo o víkendu chci natočit tag. Mám už vybrané tři téma, tak se ještě rozhodnu, které bude první. Tak jsem zvědvaá jak to dopadne, heh. A teď pár fotek z Instagramu ;) Bááj šmoulové :*

Takové to žužonicnedělání.

9. července 2013 v 22:31 | zRzQa
Je to prostě bomba. Chodím si spát kdy se mi chce. Takže si i třikrát za den lehnu jen tak a na 20minut si dám voraz. Můžu si vstávat kdy se mi chce. Nemusím mít žádný budík, který mi řve před sedmou u ucha a na displeji bliká "Vstávej ty lenochu". Prostě jen tak si hovím a nemusím nic dělat a užívám si to :3

Ale abych pravdu řekla, neskutečně mě se**, že nemám brigádu. Já jí už začala shánět někdy v listopadu minulého roku. Od té doby mi chodí každý den maily. A zatím jsem narazila pouze na tři vhodné brigády. Jedna byla ale rozdávání nějakých pohlednic na pomoc na dětské domovy. Né že bych to nechtěla dělat, ale prostě vím, jaká ta práce je. Stojíte na ulici, vnucujete se lidem, kteří na vás stejně nemají čas a někam spěchají a tudiž se Vám raději vyhábají obloukem. Takže to fakt ne-e. Další byla příliš daleko a náročná na dopravu. A zrovna včera, nebo předevčírem jsem našla brigádku v jednom zábavném parku. Ovšem zase ta doprava. Než bych tam dojela, to je tak 2hodiny cesty a to se mi vážně nechce. Placené by to bylo dobře, ale bohůžel.

Ono je to vážně těžké najít brigádu, když vám ještě nebylo 18let. Skoro každá brigáda má podmínku dospělosti. Málo která firma si dáchne to, aby zaměstnali nějakou šestnáctiletou či sedmnáctiletou slečnu, ikdyby byla sebe víc šikovná. Mají prostě ještě tu zodpovědnost a ještě do 18let je určená nějaká maximální pracovní doma + ještě prý nesmí být noční či co. Ale štve mě to, chtěla jsem nějakou brigádu na léto, ale prdlajs. Leda přes známé. Ale to mi nevyšlo letos.


Ale snažím se - už mám na léto domluvené prozatím tři focení za nějaké ty penízky, tak si aspon něco malinko vydělám, ikdyž to nebude moc. Ale hlavní je to, že budu dělat to, co mě nejvíc baví - fotit :3

Jinak v minulý týden v úterý jsem byla v kině na filmu "Pařba na třetí". Bylo to super :) A v neděli večer jsem byla na filmu "Podfkuáři". A to bylo něco! Bylo to sice celkem na kebuli, ale ten film byl vážně bomba, doporučuju ;)

A pozor! Včera jsem si KONEČNĚ koupila plavky. Konečně nějaké, které mi sedí. Nečekaně jsem je našla v Decatlonu. Tam bych moc po plavkách ani nešla, ale ze zoufalství jsem tam zašla, jestli nějaké nanajdu. A ejhle. Vršek mě stál 509,-. Má sice kostice, ale jinak nejsou vůbec nijak vyztužené (nebo jak to říkají jiné holky "vycpané"). Je to pouze látka. Ale mě to vyhovuje. Spodek stojí 189,-. Ještě jsem si koupila kraťasky v Reservedu, takže spokojenost.

Dneska jsem strávila společně s broukem, kámoškou a jejím přítelem celý den u vody. Takže si nemůžu stěžovat. Ale ikdyž jsem se mazala, tak jsem si stejně něco spálila - komplet celé nohy zezadu. Takže mám "hezky" opálené plavky. A ten kontrast - bílý zadek a rudé nohy, je vážně luxusní vám povím -_-

..dva běloši na koupáku. Aha, prý jsme se hrozně moc opálili no :D

Deník / Třicátého června

30. června 2013 v 20:55 | zRzQa
Řekla jsem si, že si chci skutečně užít každý den letních prázdnin, prostě něco dělat a nesedět jen tak u počítače a ztrácet čas. Příští týden se s taťkou vrhnem na malé přestavování v pokoji, pak mám už domluvené jedno focení na čtvrtek. Ale ještě bych chtěla jít fotit s mým milým :3 Takže doufám, že to výjde příští týden.

Jinak pokuď sek tomu dokopu a nebudu unavená, tak bych chtěla začít chodit běhat a dělat zase ty sklapovačky. Tehdy mě to bavilo a šly vidět i výsledky, tak uvidíme.

A potřebuju si už konečně koupit plavky, má se zlepšit počasí, takže jak to jen půjde, chci vyrazit na bazén.

Co se týká blogu - v příštím týdnu se teda vrhnu na nový design. Chci vymyslet zase něco jiného než obvykle, víte přece, že já nedělám designy na jedno brdo. Tak snad mě políbí múza a ve výsledku z toho výjde něco zajímavé. Také popřemýšlím o nějaké soutěži o hmotné ceny. Také chci sepsat zase nějaké články ohledně focení (rady, tipy,..).

Už jsem se konečně rozhodla. Kašlu zatím na blesk a začnu šetřit na objektiv, padesátka (konkrétně Nikon AF-S FX Nikkor 50mm f/1.8G). Výjde mě do těch 5tisíc. Pokuď budu hledat a najdu třeba nějaký moc nepoužívaný z bazaru někde, tak si ho klidně vezmu. Potřebovala bych nějakou brigádu, ale nikde nic. A když už, tak většinou pro 18+. Což je pěkně na hovno.

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." Kurt Cobain

Včera jsem vyrazila s Honzou na jednu house/garden party. Poznala jsem zase plno lidí, což bylo super. Pohřbili jsme brýle na zahradě, potancovali, pokecali a bylo to fajn :) Ujel mi bus, takže jsem domů dojela až těsně před druhou ráno. Už s tím nic nenadělám, stane se no.

Přežila jsem prvák a jde se dál

28. června 2013 v 10:18 | zRzQa
...schází poslední tři schody, usměje se na rozloučenou na spolužáky, prohlídne si letmo ten papír ve formátu A4, uvidí -prospěla-, usměje se, prolítne jí myšlenka, že první rok má za sebou a zbývají "už" jen tři roky na střední. Usměje se, protože ví, že jí právě odstartovaly dvou měsíční prázdniny, bez učení, pohody a klidu. Kráčí na bus, který jí těsně před nosem odjede, ale vůbec jí to nevadí. Prostě spokojenost....

Tohle by bylo na úvod (aneb když jsem odcházela dnes ze školy domů). Je to mazec, jak rychle to uteklo. Sice během školního roku mi to takhle vůbec nepřipadal, ale teď když se kouknu na datum a vidím 28.června, tak si řeknu, že to fakt mega rychle uteklo.

Hodně lidí mi psalo, že když jsem celý ten můj první rok na střední popisovala v deníku na blogu, tak někteří měli obavy, že to zní hrozně a bla bla. Proto taky píši tento článek, abych Vám v tom udělala trošku jasno jak to teda všechno je. Takže.

Nebudu říkat, že to byla procházka růžovou zahradou. Byl to vážně skok ze základky na gympl, protože na základce jsem se učila minimálně, byla to pohoda a spíš jsme tam dělali rozruch a užívali si srandu. Ale je jasné, že gympl už není základní škola a čeká se od Vás něco víc. Když jsem šla do prváku, měla jsem trošku obavy, jak to budu zvládat, nějak extra jsem si nevěřila, ale uklidnovala jsem se myšlenkou, že když to zvládni ostatní, že já to zvládnu taky. Ale i tak jsem to trošku podcenila to učení a dojela jsem na to.

Každý je na tom s učením jinak. Někdo si to přečte a umí to, někomu stačí dávat pozor v hodině a doma se nemusí učit a někdo (třeba já) musí prostě sedět doma na prdeli a učit se. Učení mi neleze do hlavy rychle, bohůžel. A jak jsem se učila? Moc jsem se nepoučila za ten první půl rok - druhý půl rok školy jsem jela vlastně skoro uplně stejně. Učila jsem se večer. Neumím to prostě tak, že příjdu po 8.hodinách ze školy, dám si oběd a sednu na dvě hoďky k učení. To prostě nejde. Takže jsem si po škole odpočinula, šla jsem ven nebo jsem dělala jiné věci, které mě baví a učení jsem nechávala na večer. Jasně, večer se už nikomu nechce, ale mě se prostě nechtělo po škole. Ale to učení mi večer šlo, byl to sice boj někdy, ale zvládala jsem to. Kdybych to tak měla zrhuba napsat, tak jsem před týden chodila spát většinou tak po té jedné hodině ráno a vstávala jsem před sedmou. Tedy spala jsem vždy tak 5-6hodin. To není moc, ale dalo se to. Zvykla jsem si. A proč jsem chodila spát pozdě? Začala jsem se učit třeba v 9-10. Mezi tím jsem si dávala pořád nějaké pauzy, protože se neumím učit třeba 2-3hodiny v kuse. Takže ty pauzičky se tak sbíraly a nakonec se to vždy to učení protáhla. Takže tak.

A Vám doporučuji - pokuď se neumíte učit jako já hned po škole, začněte večer, ale začnete se učit tak do těch 20hod. Já to takhle dělala poslední cca 2týdny a bylo to lepší.

Jsem ráda, že se ze mě něstala nějaká puťka z gymplu, která má nosánek nahoru. Je totiž fakt, že někteří lidé se po přechodu na jinou školu změní, až mi z toho někdy pomalu padá pusa. Ale nemyslete si, že jsem zase celý rok seděla jen v knížkách jak debil :D Na pátky jsem měla většinou program, protože jsem se potřebovala po tom týdnu nějak odreagovat :) A přes týden jsem normálně chodila sem tam ven, měla jsem ještě od toho všechno treninky a stíhala jsem to. Takže nemějte strach, že po přechodu do prváku se budete muset vzdát koníčků, která Vás baví. Bude to sice dřina, ale zvládnete to.

" Učíte se pro sebe, učíte se dobrovolně, nikdo Vás nenutí a můžete s tím kdykoli skončit."

Je ale fakt, že třeba kamarádka hrála snad 7let házenou a skončila s ní, protože neměla absolutně čas. Každý den trenink, škola, učení, přes víkend zápasy. Takže neměla vůbec na nic čas. Takže to chápu, ale je to škoda.

Co se týká kolektivu - mám nové kámošky, se kterýma si rozumím a jsou fajn. Sice jedna "kamarádka" se na mě pěkně vysrala, ale už mi to ani trošku nevadí. K životu jí nepotřebuju ;) Jinak naše třídní už po roce odchází. Čeká chlapečka a má už moc pěkné bříško. Ze začátku jsem jí nějak nemusela, ale poslední dobou jsem si jí i oblíbila. Hlavně jí přeju, ať je prcek zdravý :)

Příští rok mě čeká druhák. Nevím s kým budu sedět, ale to teď nehodlám řešit. Hlavně chci změnit ten můj styl učení. Chci se pravidelně učit fakt nejpozději do těch osmi večer a skončit nejpozději do jedenácti, ať můžu chodit o půl noci spát. Mít pravidelně těch min. 6hodin spánku by bylo fajn. Taky chci zamakat na matice. A ještě si hlavně nesmím pokazit ten začátek, protože jsem sama zjistila, jak blbě se to pak na rychlo opravuje.

"Důležitější je to, co máte v hlavě a né nějaká známka na testu."

Za toto pololetí jsem zameškala přesně sto vyučovacích hodin. Byla jsem nemocná a pořád jsem běhala někde po doktorech, taky jsem hodně zameškala díky ortodoncii. A je to nevýhoda, když fakt v těch hodinách nejste. Obzvlášť matika se dohání blbě.

Abych to tedy nějak zakončila, tak bych Vám všem chtěla popřát hezké prázdiny, všichni máte zakázano otvírat jakoukoli učebnici a něco se učit :D Uživejte si volna a neseďte u compu, je to ztráta času ;)

A na závěr ještě - VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE.

Skupinová fotka ze školního focení (zleva Kristínka, Lee, K, moje maličkost :D, Terezka)

A pár fotek z druhého pololetí. Takový mix všeho. Haha to "Math ERROR" zbožnuju :D Stává se mi to často :D

Jelen běží přes přechod

24. června 2013 v 21:24 | zRzQa
Konečně to můžu říct - už žádné zkoušení, žádný test, známky uzavřené (krom IVT, ale to se ještě nějak ukecá :D ). Takže Zrzance konečně začíná pořádné volno. Uf, byla to fuška. Dneska mě profesorka v němčině celkem podrtila, že bych propotila i dvě trika, ale nakonec jsem to zvládla a na vysvědčení bude zasloužená trojka. Takže spokojenost celkem.

"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká." Seneca

Dnes byl celkově moc pěkný den :3 Odpoledne jsem strávila s Honzíkem, vyrazili jsme i na malé nákupy. Ach jo, nechápu jak to ty chlapy prostě nemůže bavit :D Ale co. Ale jsem celkem trdlo. Vzala jsem si na sebe takový šedý svetřík, protože bylo lehce chladno. No a jak jsme chodili po obchodácích a měla jsem jej pověšený přes kabelku, tak mi někde spadl a už se pohřešuje. Takže jsem si nuceně musela koupit nějaký obyčejný svetřík, abych tam venku neumrzla. Začlo navíc pršet a byla fakt kosa :D Ale v pohodě, přežili jsme.

Zítra se ještě učíme, ale naštěstí jen pár hodin. Nemáme naštěstí do tří, ještě že tak -_- Jinak večer mám závěrečný trenink, takže to se těším. Ve středu máme ve škole sportovní den, takže si půjdu zahrát voliš. Ve čtvrtek valím na plícní, protože se mi zase solidně rozjelo astma a je to hnus. No a v pátek si vyzvednu ten debilní papír a večer se jde co? No kalit přece :D

Svetr (Terranova 199Kč), Pásky (Croop 99Kč oba), Prstýnek (Clair´s 109Kč)

Titulek nesmí být prázdný. A co jako?

22. června 2013 v 22:53 | zRzQa
Pěkný večer všem lenochům :3 Dneska jsem se nenudila - s mamkou jsme si udělaly cvičební dopoledne, po lehkém obědě jsme vyjely kousek na kolo. Nebylo nějaké šílené vedro, takže ideální. Trošku jsem si dokonce i spálila, ale jen tak lehce do růžova :D No a jen co jsem dojela, hodila jsem si sprchu, zkulturnila jsem se a za 10min od příjezdu domů jsem už zase šla z domu na sraz s kámoškou. Jely jsme obkouknout obchody. navíc potřebuju nutně plavky, ale prostě nemůžu žádné sehnat, které by mi seděly a líbily se mi. Zatím jsem vždy našla pouze jednu těchto kritérié. Což mi nevyhovuje.

Udělaly jsme takový pidi nákup a jely domů. Nejsem ani nějak extrémně unavená. Ještě se kouknu na němčinu, protože v pondělí budu zkoušená. Ach jo, ta škola snad neskončí. Už jen týden a sbohem na krásné dva měsíce :3

"Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí."

Cola, bez rtu, hnědé vlasy?

16. června 2013 v 12:56 | zRzQa
Ahooj, 3/4 víkendu je už fuč. A to jsem se na něj tak těšila. Ach jo. V pátek jsem byla na párty, ale nějak nadšená jsem z ní nakonec nebyla. Doma jsem byla ještě před půl 1. Sobotu jsem byla po obchodech, včera k večeru jsem šla s kámoškou po dlouhatánské době pokecat, takže to bylo moc fajn. Zavzpomínaly jsme, probraly novinky, pořechtaly se,... Jen co jsem došla domů, tak jsem valila znovu ven s ... (viz třetí fotka vpravo :3). Neptejte se :D

"Všichni slyší co říkáš, přátelé poslouchají co říkáš. Ten nejlepší přítel slyší i to, co neříkáš."

A co se týká školy..Příští týden bude hodně náročný. Známky se uzavírají až další týden v úterý, tudiž ještě musím máknout. Zítra mě čeká test z matiky a biologie, v pterý test z chemie a zkoušení ze ZSV, středa zkoušení z němčiny na všechny lekce (takže to mě asi střelí), čtvrtek test z IVT a možná ještě dozkoušení z fyziky, pátek pololetka z matiky a to je prozatím vše. Ale věřím, že se ještě určitě nějaký další test či zkoušení naplánuje. Tak mi držet palce -_-


Jinak včera jsem zase dělala pěkné sračky s foťákem. Nafotila jsem asi 10fotek s různým výrazem a z každé fotky jsem si vzala něco - obočí, oko, rty, nos,.. :D A nakonec jsem z toho (ze sebe :D) udělala takového mutanta. Jo a ještě jsem si vlastně opravila trošku stativ, takže jej zase můžu konečně používat.

"Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje." (Oscar Wilde)


No a jak jsme včera tal lítali po obchodech, tak jsem se hecla a koupila jsem si smývatelnou barvu. Neměla jsem moc odvahu, abych si koupila hned tolik barvy, aby mi to vyšlo na celou hlavu. Tak jsem si koupila jen jeden pytlík, že si podparvím vlasy, ať vím jak to chytne. Ale co jsem to tak probrala s kámoškou, tak nakonec si obarvím celou hlavu :D Nejdřív jsem si koupila odstín č.16, ale kámoška poradila ať si vezmu spíš č.17. Takže dávám na její radu. Odstím je to pěkný a na moje vlasy to chytne hezky. Takže zítra zajdu koupit barvu a večer to spáchám. Muhehééé. Je to naštěstí na 6-8 umytí, takže kdyby to dopadne otřesně, tak budu prostě dva týdny vypadat jak debil a budu nosit drdol. No bože :D

"Řekni, co si myslíš a budeš nenáviděn. Udělej, co uznáš za vhodné a budeš odsouzen. Dělej, co všichni chtějí a staneš se figurkou na hracím poli. Je těžké být individualitou, ale vydrž.. a jednou si řekneš: Žil jsem tak, jak jsem chtěl!"


Sobota večer a za chvíli mumie

8. června 2013 v 20:44 | zRzQa
Nějak nemám teď chuť vůbec psát a vmýšlet články. Měla jsem toho hodně připraveného, ale teď se mi prostě nechce, tak prostě nepíšu. Však člověk boguje pro zábava, tak proč se do toho nutit, to je blbost.

Už jsem si říkala, že mám krizi středního věku, ale v psychologii jsme se učili, že ta je vě věku 40-60let...

Včera byl velmi narvaný den. Spala jsem asi 5hodin, pak škola, hned po škole jsem šla na vyřazování absolventu, pak to oslavit do pizzerky. Poté jsem se šla rychle domů převléct a jela jsem na párty. Už jsem byla trošku unavená za ten den, po škole jsem jako obvykle nespala (stačí mi 30-60min spánku a jsem uplně ok), takže už to na mě trošku šlo. Akce měla jiného pořadatele a šlo to poznat i na účasti lidí. Ale což. Bylo to fajn, domů jsem došla něco po jedné, takže pohoda.

A jen co jsem dolehla, tak jsem spala jak zabitá až do jedenácti dopoledne. Dneska jsem nic nedělala, koukala jsem na telku, viděla jsem už za dnešek asi 10filmů, od každého kousek. Heh :D

Tento týden ve škole byl celkem mazec, plno testu, ale už to pomalinku končí. Za chvilku je tu konec června a bude na dva měsíce klid, oh :3

"Můžeš mít buď výsledky, nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí."

A mám jednu páčku od stativu v háji, takže jsem pěkně nasraná. Mám ho chvilku, stál celkem dost a už je to zkažený. Paráda. Přemýšlím, že bych šla zítra dopoledne na chvilku fotit, ale zda se mé líné osobě bude chtít, to nevím. Odpoledne budu něco podnikat a pak mě čeká milovaná matika " :3 "

...éééj fotka z párty ;)

Zrz#like#instagram

5. června 2013 v 16:43 | zRzQa
Fajn, jsem v tomhle zřejmě opožděnec, ale nějak mě ten instragram nikdy nelákal. Ale kamarádka pořád projížděla fotky, tak jsem se koukala a řekla jsem si teda, že to taky zkusím a když mě to nezaujme, tak to prostě smažu a hotovo. Ale jako není to tak špatné :D

Poslední dny jsou děsné - co se týká počasí. Co se děje např. v Praze, o tom už určitě každý slyšel. Je to šílené, chudáci lidi. Ale na facebooku už kolují videa, jak lidi surfují po ulicích, takže to mě celkem pobavilo. Déšť mi nějak šíleně nevadí, ale prostě když prší pořád a v kuse, tak je to už otravné. A navíc si budu muset koupit boty, teče mi do nich, teda resp. jen do levé -_-

Hlasujte prosím pro mě ve fotosoutěži Českých drah a.s. Stačí zadat email a tak se započte Váš hlas. Děkuji moc :) Hlasování končí 13.června. Tak snad mě podpoříte, jste zlatííí :* ODKAZ NA HLASOVÁNÍ

Už zbývá jen měsíc do letních prázdnin, těším se na ně jak malé děcko. Víkendy jsou pro mě uplně záchrana. Ve škole se daří jak v čem, snažím se ještě ten poslední měsíc máknout a vytáhnout ty známky, daří se mi jak kde. Testu je až až, ale to tak mají asi všichni studenti v tomto období.

"Život je jako běh s rozvázanýma tkaničkama. Teď nebo později stejně zakopneš a rozbiješ si hubu."

Minulý týden v sobotu jsem měla jet do Prahy společně s Karin (blogerka Kestrin Coleridge). Ovšem nakonec se vyskytl problém, takže to z její strany muselo padnout. Ovšem stejně celou sobotu propršelo, takže když se na to podívám z jiného úhlu pohledu, chodit celý den po Praze v dešti by taky nebylo zrovna úžasné. Chtěly jsme zajít na tu Tutanchamonovu výstavu. Snad se tam teda do konce června podívám.

Obecně se mi (když nemyslím školu) daří dobře. Jsem teď spokojená :3

Jo a jsem koala :D

Ouky douky - Víkend a ples :P

2. června 2013 v 14:08 | zRzQa
Zdravím všechnyyyy, táák ples byl super, až teda na ten konec, ten nebyl zrovna ok, ale jinak fajn :D Měla jsem tam navíc jednoho úžasného zachránce, takže dobrý :3 No podrobněji se mi ten ples ani nějak nechce rozebírat. Ale jedna věc byla zvláštní, nějak nemám vůbec fotky :D Mám akorát jednu, kdy se se mnou kámoš vyfotil a jinak nic :D Nemám ani fotku jak jsem se připravila na ples, vlasy, líčení - prostě žádná fotka :D Jen tahle jediná a to na ní nevypadám nějak úchvatně :D

Ale tak natočila jsem si vlasy kulmou (s tím jsem se sra** asi hodinu, spálila jsem si asi 4x ruku, řvala jsem, pak mi bylo z těch nahřátých vlasů vedro, tak jsem byla protivná, nestíhala jsem - protože jsem si šla lehnout, chci ať mě mamka vzbudí v 17hod, ale vstala jsem o hodinu později. A v 19:45 už jsem musela jít z domu :D Takže jsem si ani nehty nenalakovala, ale to jsem nějak překousla :D). Na líčení jsem měla tudiž pak asi tak 10minut, takže jsem to nějak nepřeháněla. A když jsem šla z bytu po schodech a ještě jsem tak mávla na mamku, tak jsem špatně našlápla na schod a uplně jsem se tam prohrla, křečovitě jsem se držela zábradlí, ale ustála jsem to :D Yeaah :D Mamka mi řekla, že jsem koza, babička byla v šoku, protože se lekla že se tam uplně rozeskám :D Ale já se smála a šla dál :D

" Nelituj toho, co jsi udělal, protože v té chvíli jsi to tak udělat chtěl. "

Ovšem tentokrát jsem udělala konečně (!) skvělou věc - díky náplastím jsem si zalepila palce, malíčky a pak achillovku, takže žádný puchýr a nohy mě nějak šíleně nebolely. Já ty botky prostě žeru :D S +12cm se cítím uplně velikáá :3 No a domů jsem přišla asi nějak o půl 4..

A šaty jsem si vzala černé :)

Takže tak. Dneska odpoledne jdu ven, jelikož je tam vážně nádherně a pak se snad dokopu k učení. Awrrr -_-

Fotka asi někdy po půl noci (?). Natočneé vlasy mi nikdy nevydrží déle jak
dvě hodiny, takže se nedivte mým otřesným vlasům :D
 
 

Reklama