Když zRzQa píše deníček

A jsou dole! Awr! :D

28. května 2013 v 13:03 | zRzQa
Je to takhle na rychlo, ale prostě mám uplně megabrutálněobrovskou radost, takže prostě sem Vám musela hned hodit foto :D Dneska jsem byla dopoledne na ortodoncii a konečně jsem se dočkala - sundala mi rovnátka. Wiuh, už bylo na čase. Když mi sundala zámečky na stoličkách, tak jsem se ptala, jestli mi tam zůstal zub, protože jak to "ruplo" tak jsem se až lekla :D A ona že mám, že se nemám bát :D Překvapivě to sundala celé najednou, v kuse. Ten pocit byl hodně divný. Připadla jsem si jak 90letá důchodkyně, která nemá zuby :D Radši jsem si na ně šáhla prstem, protože se mi to nezdálo :DD

Sundávání tedy nebylo nějaké otřesné. Bylo mi celkem nepříjemné to sundávání lepidla ze zubu. To jsem měla pocit, že mi někdo do těch zubu tříská zbíječkou a navíc to dělalo hrozný hluk, tak mě z toho bolela hlava :D Ale jinak pohodička, nemáte se čeho bát :)

Otisky jsem taky přežila, sice mě při otisku spodního patra natáhlo, ale cajk :D Musíte se uklidnit, zhluboka a klidně dýchat a je to vážně uplně v pohodě. Vždy jsem měla z těch otisků hruzu, protože jsem myslela, že u toho umřu a ještě se pozvracím, ale ok :D

Rentgen dopadl taky na výbornou, sestřička ířkala, že při další nášvtěvě mi to klidně dá na flešku :D I fotky jak mě fotila na začátku. Takže paráda :D No pak jsem čekala skor dvě hodiny na výrobu sundávacích rovnátek. Nevím proč, ale dneska mám nějaký jeblý růžový den -_- Byla jsem sice oblečená celá do černé, ale (když jsme ty dvě hodiny čekaly, tak jsme šly s mamkou do obchodu) jsem si koupila růžové tílko. A rovnátka jsem si vybrala růžové a krabičku taky růžovou. Přitom růžovou nějak nežeru. Nevím, asi mi jebe dneska :D

Sundávací rovnátka budu nosít teďka měsíc 24hod denně (jen né při jídle). No, mluvím jak nějaký matlák. Ale sestřička mi říkala, že šišlání je na začátku normální :D Ty první dny :D Uf.

Hruška s tatarkou chutná skvěle

24. května 2013 v 21:21 | zRzQa
Ten titulek nemá ani v nejmenším nic společného s tímto článkem. Prostě mi to prolítlo hlavou. A vůbec, teď mám v hlavě plno myšlenek.

1) Mám obálku, do které si každý měsíc dávám vždy nějakou částku. Snažím se šetřit na blesk (nebo objektiv?). Ovšem když tam někdy dám větší částku a pak se po týdnu kouknu zoufale do peněženky, tak jdu zpátky k obálce a něco si z ní vezmu. Jsem zvědavá, kdy už konečně našetřím aspon ty čtyři litry.

2) A teď si říkám, jak jsem k sakru mohla vydržet rok a 3/4 neutrácet a poctivě šetřit na zrcadlovku.

3) Zjistila jsem, že neumím nakupovat oblečení. Kupuju co se mi líbí, ale ve výsledku se k sobě skoro nic nehodí. Líbí se mi ty kousky pouze jednotlivě.

4) Chci se hecnou a někdy někde vyfotit nějakého neznámého staříka. Portrét. Strašně mě fascinují černobílé fotky a detaily vrásčitých tvářích starých lidí.

5) Vám snad už taky k sakru příjde, že když se někdo objímá s někým (opačné pohlaví), že hned musí být do něj zamilovaný? No tak, lidi..

6) Poslední dobou ve škole to je na houby: já a prázdná židle vedle mě. Great.

7) Chci někam jít. Teď. Hned. Prostě se jít bavit do společnosti mladých. Poznat nějaké nové fajn lidi.

8) Do konce června je v Praze výstava Tutanchamona. Ježíšku na křížku já bych tam chtěla jet.

9) Nesnáším tu falešnou osobu. Když něco chce, na to jsem té osobě dobrá. Hov** hov** zlatá rybko. Už na tebe se** stejně tak, jako ty ser** na mě. Kiss my ass.

10) Je mi pořád zima. Ve škole je kosa, doma se furt větrá, venku je zima, počasí je na nic. A pak že je prý květen. Jo jasně. To vám nežeru.

11) Jsem nezadaná a je mi fajn.

12) Chci si obarvit vlasy. Říkám si to snad rok a prd. Neznate někdo bavru v šamponě, která se třeba po třech týdnech vymyje? Thanks.

13) Včera jak jsem jela večer z trenalu, tak jsem nastoupila od prázdné tramvaje. Na další zastávce natoupil asi týpek okolo 28let. Sedl si ke mě. Prolítlo mi hlavou - to tu má jako sakra málo místa?. Po asi deseti sekundách se mě zeptal anglicky, zda teda taky mluvím anglicky. No. Kecali jsme, rozumněla jsem mu, odpovědi jsem dala do kupy celkem obstojně. Nakonec z nej vypadlo, že je doktůrek a jestli nechic jít na kafe a nedám mu číslo, že pokecáme. Ahah. Naštěstí tramvaj dojela na místo, kde vystupuji. Mile jsem se usmála, rozloučila jsem a šla jsem. Ale byl to milý chlapík. Žádný prasák. Byl hezky oblečený :3

14) Dneska jsem byla přijata do fotografického klubu. Upřímně - zapomněla jsem už, že jsem tam podruhé tu přihlášku dávala a ani jsem neodufala, že by mě přijala. Ale těší mě to samozřejmě :)

15) Je pátek. Jo. Po škole jsem nadšeně šla domů. U domu jsem zjistila, že jsem zapomněla klíče. Spoléhám na to, že je brácha doma. Zvoním. Volám na mobil. Aha, není doma. Jdu pěšky k babičce, jestli mi půjčí klíče. Ta je dala bráchovi. Děda dal klíče strejdovi. Hm. Jdu pěšky k mamce do práce. Dá mi klíče. A konečně jdu pešky domů. Byla sem pěkně naštvaná a bolela mě hlava. Not bad.

16) Čo takhle hovoriť po slovensky? :D

A ne, nezkoušela jsem hrušku s tatarkou...
No, ikdyž.
Zkusit se má všechno.

Zrovna dneska jsem viděla videa na fuckbooku, kde blázen vypil vodku s čokoládovým Müllerem mix. To musela být mňamka.

...nedávno u nás byla sestřenka se Samíkem. Já toho prcka prostě žeru :3

Deník prvačky | 22.5. 2013

22. května 2013 v 18:52 | zRzQa
Čau prdi, tak volno mi skončilo, uteklo to mega rychle a říkám si, že jakoukoli minutku, kterou jsem strávila nic neděláním, tak bych jí vratila a udělala něco jiného :D Ale zase můžu říct, že jsem si volno parádně užila.

Dneska dopoledne jsem vstávala asi o půl 11, pak jsem dělala prezentaci do angličtiny, protože jsem si myslela, že jí budu mít v pátek. Ovšem překvapením pro mě bylo to, když jsem zjistila, že v pátek nám hodina odpadá, takže smuliš a prezentace bude nejdřív až příští týden ve středu. Chvilka nadšení tedy proběhla. Mimochodem prezentaci jsem dělala na skupinu The Beatles a jsem v polovině no. Máme během ní pět minut v kuse žvatlat, tak jsem zvědavá, co tam všechno budu kecat za blbosti. V reálu mluvím celkem rychle, ale v angličtině mi bohůžel ta pusa tak nejede :D No a po angličtině jsem se učila asi tak hodinu a půl do matiky, protože mě čeká pak test a nechci ho pokazit. Nesmím.

Odpoledne jsem jela s kámošem na velkou projíždku na inlinech a došla jsem před chvilkou, takže mě lehce bolí nohy. Teď si chvilku odpočinu a půjdu se učit něco na pátek. Zítra už valím po dlouhé době na trenink a je mi jasně, že jak příjdu večer domů, tak se mi nic nebude chtít.

Can we go back, this is the moment
Tonight is the night, we'll fight till it's over
So we put our hands up like the ceiling can't hold us

Pořád, pořád a pořád mi to zní v uších a prostě pořááád si to zpívám.

A byl to fakt divný pocit dneska, když jsem se podívala na hodiny, bylo 11:45 a já měla nachystané věci na zítřek do školy. To se mi doposud ještě nikdy nestalo. Hm.

Strašně mě "fascinují" týpci, kteří jdou, každému hraje nahlas (různá) hudba z mobilu a připadají si, jako že jsou strašní týpci. Je mi jich spíš líto. No což.

Jo a ještě jsem si teď vzpomněla na ten můj květnový plán. Dovolte, abych se zasmála. Cvičila jsem prvních pár dnů a pak mi bylo dva dny mega blbě, že jsem sotva nějak přežívala, takže jsem na cvičení ani neměla myšlenky. A to byla zásadní chyba. Dva dny jsem ten můj cvičební "cyklus" (:D) přerušila a od té doby nic. Ale zase jsem se hecla a už třetí den dělám opět aspoň ty sklapovačky. Se za sebe teda stydím, že jsem v tom plánu pak nepokračovala.

Včera jsem pozdě večer totálně vytuhla u telky. Lehla jsem si na gauč, koukala jsem na nějaký nevím jaký film, zabalená v peřině a...nic...otevřu oči a je půl jedné :D Shit, vždyť naposled bylo snad půl desáté :D

A jinak jeden menší stres už je zase za námi, brácha úspěšně odmaturoval. Hajzlík. Ten si bude teďka skoro pět měsíců válet šunky a já budu chodit ještě do konce června do školy. Ojéj. Směje se mi. A já se mu budu smát v lednu, až bude mít zkouškové období. Haha.

"Na na na na na na na na
and all my people say"

V compu jsem dneska našla tuhle fotku, tak jsem jí trošku přidala grády (myslím barevně). Je to druhý foťák, dé šedesátka. Takže tak. Zítra budík na sedm a povalím do školy. Ještě že máme jen do 12:25 a v pátek nám odpadná první hodina. Oujé. Bitch.

20.5. 2013 / "Začíná noc"- "Drž hubu"

20. května 2013 v 18:25 | zRzQa
Zdravííím, tak dneska byl vážně super den :D S kamarádem, říkejme mu X. (:D) jsme vyrazili na lezeckou stěnu :D Jako už jsem lezla po horách atd. ale vyloženě na umělé stěně jsem ještě nebyla. Vždycky jsem si říkala, že je to brnkačka a prostě pohoda. No prdlajs beruško :D

Šla jsem teda první, ale ještě jsem si zkusila z toho záměrně spadnout, ať vím co mě čeká :D X. jistil samozřejmě dobře. Trošku jsem se tam pohoupala a lezla jsem. Fakt mě to bavilo, ale po nějaké půlhodince lezení, mi už docházely síly. Když lezl X. tak jsem ho jistila, ale protože je o něco těžší než já, tak když se třeba pustil, tak mě to nadzvedlo a houpali jsme se na těch lanech spolu :D Ale já byla vždy tak půl metru nad zemí, což nebylo ještě tak hrozné. Ale pak se nám nechtěně povedl vážně super kousek :D X. lezl, já soustředěně jistila, no byl skoro nahoře, ovšem nějak mu tam chyběl chyt a tak se prostě pustil, já ho sice udržela, ale on popojel dolů a já vyletěla nahoru tak, že jsem byla výš jak on :DDD No samozřejmě jsme oba měli záchvat smíchu, chlap vedle se smál, já nás spouštěla teda dolů, X. už byl skoro u země, tak mě chytl do náruče a vypadalo to fakt komicky :D No po dvouhodinách jsme byli celkem vyřízení :D Ale byl to po dlouhatánské době uplně mega nádherný den :)))

Jo a dnes jsem ve škole nebyla, takže nemějte obavy, nebudu Vás dnes, zítra ani ve středu zatěžovat tím, jak mě ta škola sere :D Teď jí mám ráda, protože máme volno :3 Awrr.

Haha a pokuď se chcete podívat na uplně trolol film, který je o ničem, ale má luxusní hlášky, tak koukněte na "RRRrrrr!" :D

"Zajímavé, to co říkáš není vůbec zajímavé."
"Hele jaké se ti vlastně libí ženské? No... Živé.... "
Kámen: "Ano, vy jste ta dívka z mých snů!" Guy: "Chceš vidět můj zadek?"

Z deníku středoškolačky... |17.5. 2013|

17. května 2013 v 16:47 | zRzQa
Krásný pátek všem! Awwwwr, tak jsem těšila - já totiž teďka budu mít 5dnů volna! Yeah! Tenhle týden byl chvilkově mazec a chvilkově totálně nuda. Navíc teď jsem nebyla už druhým týdnem na treninku, protože jsem potřebovala trošku máknout ve škole atd.. A já se prostě nedokážu učit odpoledne :D Učím se večer :D V pondělí jsme psali test z bioly (to by mohla být 2), pak z dějepisu - to jsem si jen přečetla, takže to vidím bledě :D Chtěla bych 3, ale vidím to spíš o stupeň hůř :D Uvidíme, její známkování je vadné :D

V úterý jsem jela ráno na ortodoncii. Při minulé návštěvě mi tvrdila, že příště mi to sundá. Takže jsem se jak blbá těšila a prd že. Dolepila mi akoárt kousek spodního drátku na zubech, ale slibila, že příště už je FAKT JDU SUNDÁVAT a to bude za 14dnů. Asdkfjkfdjsldfjsldf!!! Uplně mega radost. Bude to ale prý na celé dopoledne, protože sudnání, otisky a hned mi vyrobí i sundávácí rovnátka, takže školu kašlu ten den :D Ale zpět k tomů úterý - šla jsem ještě do školy, test z IVT na grafy (nesnáším je) bude asi 2-3, protože nám toho zadal celkem hodně a málo kdo to stíhal :D Pak jsem v zeměpise dostala opravný test a mám DVOJKU! Aaaaaaaaa! :D Takže uplně nadšená jsem byla. Ovšem před tím jsem zažila menší infarkt, jelikož kdžy jsem hledala svůj test, vzala jsem hned první, protože prostě nevím - asi mi přišlo podobné písmo a tam čtyřka... a já uplně wtf, jaktooo.. a teď se dívám a bylo tam uplně jiné příjmení a já uuuuuuuuuuuf! :D

"Existují některé typy lidí, které vám v jednom okamžiku změní celý život. Život, který
beztak do té doby nestál za nic. Můžeme jim být vděčni, a dokonce
je i nenávidět, ale nic nezměníme na tom, že se podepsali do našeho srdce."

Ve středu jsme měli na univerzitě dvě přednášky ohledně němčiny. Nikdy nám neřeknout téma, takže na nás vybafnou až tam, heh. První hodinu a půl nám mluvila nějaká starší paní a to téma mě absolutně nebavilo a nezajímalo. Takže to jsem tam chvilkově usínala. Druhá přednáška byla lepší. Ovšem problém byl ten, že tam na nás přišli tři lidi, kteří pochází z Německa (ale ten jeden chlápek byl teda kus :3 A celou dobu jak mluvil se usmíval, měl příjemný hlas a strašně pěkný zadek, ale pšt!) a prostě skoro dvě hodiny neřekli ani jedno české slovíčko. Takže jsem celkem valila bomby, abych jim stíhala rozumět, protože ta pusa jim mlela teda pěkně :D ze začátku jsem z toho byla zoufalá, protože jsem rozuměla asi co 10-15slovíčko :D Po chvilce když jsem se zaposlouchala jsem už rozuměla zhruba tak, že jsem pochopila o čem vlastně mluví. Ostatní na tom byli asi stejně :D Mimochodem, tématem byla hudba -_- Jo a mimochodem podruhé - nelíbí se mi takové ty typické německé písničky. No a ten den jsme již do školy nešli, takže fajn. Odpoledne jsem šla s kamarádem ven, maturant, takže trošku odreagování a podpora, to musí být ;)

Btw. A ohledně článků na téma fotografování si dáme zase pár dnů oddych. Chci přidávat články na různé téma, přeci jen každého zajímá něco jiného ;) Sto lidí, sto chutí.

Včera jsme psali akorát přepadkovku v angličtině a fyzice. Ten den celkem nuda. Ale nejlepší zpráva dne - kamarád odmaturoval a velmi dobře! ;) Takže jsem měla obrovskou radost, když jsem se to dozvědělaaa :3 Odpoledne jsem si šla něco nakoupit dokoupit nějakou kosmetiku, protože už mi nějak docházela. A koupila jsem si po dvou letech pudr. No jelikož si líčím jen oči a make-up a pudr ani nic takového nepoužívám, tak trošku změna. Ale musím se pochválit, trefila jsem tentokrát odstín. Ale o tom v jiném článku.

A co se týká dneška (když už tedy rozebírám každý den tohoto týdne) - tak jsme dopoledne jeli na jednu akci, kde si prostě povídáte, hrajou se hry apod.. Je to fajn uvolnění, kolektiv se zase o něco víc stmelí a moc se mi to líbilo. Do školy jsme jeli jen na poslední tři hodiny -_- V těláku jsme hrály beach volejbal, takže awrr :) Uspěch hodiny byl, že se holky opravdu zlepšily v podání, protože jsem je jemněji donutila, ať podávají vrchem :D Haha, jsem zlá :D Ale nakonec byly rády a šlo jim to :) A test z němčiny byl přeložen na příští hodinu, uf měla jsem mega štětsí, protože jsem se na to moc nedívala :D No a po škole jsem do teď nic nedělala, spala jsem :D Možná večer někam vyrazím, uvidííííme ;)

PS: A nakonec fotečka s K. z hodiny angličtiny :3 Po x dlouhé době mám fotku, kde se xichtím, no jéj :D


Friday night 10.5. 2013 :P

11. května 2013 v 13:23 | zRzQa
Pekné odpoledne :D Já budu mít dnešek trošku časově přehozený, jelikož jsem přišla domů v o půl druhé ráno a vstávala jsem těsně před polednem :D Ale tak co, venku je stejně hnusně a stejně bych seděla doma. Tak jsem se aspon pořádně vyspala :D

Včerejší večer byla bombaaa :D Vzala jsem si boty na 12cm podpatku - vždycky jsem chtěla jít na párty s botama na šíleném podpatku a včera mi to vyšlo :D Awwwwwr. No cesta tam byla celkem vtipná :D Tam jsme se pořádně pobavili, potancovali, pokecala jsem s Lucinkooou a s kámošem :P S holkama jsme tančily celkem divoce, ale tak co :D Po dlouhé době jsme se zase skvěle bavily, tak jsme si to užívaly jak to jen šlo :D A tady pár fotek ze včerejška/dneška :D

Deník prvačky | 10.5. 2013

10. května 2013 v 19:47 | zRzQa
Jou jou, jsem tady jen na skok. Dneska je celkem mazec den, mám ho narvaný :D Dneska jsem psala opravný test ze zeměpisu, no měla bych to mít dobře, ale nechic nic zakřiknout. Pak jsme psali z češtiny diktát, tak to mám za jedna. V těláku jsme hrály beach volleyball, takže jsme se s holkama nasmály :D Jinak se nic zajímavého ve škole nedělo.

"V lásce seš jak na tenkém ledu, jednou šlápneš vedle a deš ke dnu, se sny i všemi nadějemi na usmíření. Tak se dívej pod nohy..."

Odpoledne jsem byla venku a objevila jsem krásné místo v lese, ale byla tam celkem tma, takže na prd k focení. Ale aspoň jedna fotka (pod textem). Za ani ne hodinku jdu na jednu párty, ale trošku mě bolí hlava, takže jsem zvědavá :D Haha :D Beru si asi boty na tom mém šíleném podpatku, tak jsem zvědavá, jak v tom budu tancovat :D Uvidíme :D Dneska bylo ale šíleně moc nádherné počasí :3 Tak já se valím chystat a zítra čekejte články, páá :*

Deník prvačky | 7.5. 2013

7. května 2013 v 21:07 | zRzQa
Zdravím..dnešek byl shrnula do jedné věty o čtyřech slovech "Dnes je den blbec".

Školu jsem dnes měla jak na houpačce. Navíc jak jsem se začla učit (jo začla jsem sice až o půl noci, ale nakonec jsem se to naučila) tak jsem byla trochu unavená, takže jsem se učila asi do půl jedné v noci, usla jsem, probudila jsem se asi o půl druhé ráno, tak jsem si to zopakovala a učila jsem se dalších asi patnáct minut..Zase jsem usnula a probudila jsem se o půl páté ráno, lampa svítila, sešit vedle hlavy. No tak jsem se učila asi nějakých dalších 15minut, přičemž jsem se již teorii do chemie doučila, zhlasla jsem lampu a konečně jsem za tu noc spala jedinou hodinu a půl ve tmě. No takže spánek skutečně nic moc..

A asi na tom něco bude. Když spím a prostě něco vedle mě svítí, tak mám hrozně přerušovaný spánek. Což je blbý samozřejmě.

Ovšem nakonec z testu z chemie by měla být asi dvojka, test z češtiny mám celý dobře naštěstí. Takže to se mi povedlo. Pak jsem se dozvěděla známku z testu z bioly, tj.1 (aspoň něco). Ale to by nešlo, aby se MĚ takhle dařilo a hned mě zchladily dvě známky. V matice jsem to čekala, ale zeměpis mě teda pěkně dojebal..

Takže moje dnešní nálada je někde na bodu mrazu, po škole jsem byla unavená tak, že bych asi usla i ve stoje, tak jsem šla spát..No, spala sem tři hodiny, zaspala jsem trenink..Joo, to je dneska den (y).

" Kašleš na mě? Fajn, tak až po mě něco budeš chtít, budu stejná svině jaká ty jsi byla ke mě. "

Zítra je volno.. Dopoledne příjde malý bratránek, tak mi aspoň ten špunt zvedne náladu. Pak asi pojedem na kole a jinak učen, učení a učení. Co máte v plánu vy?

A nejvíc se těším na pátek, konečně se od toho všeho odreaguju...

PS: A lidi, pokuď to berete, že si tu nějak stěžuju - berte si to jak chcete. Tohle je můj blog a já se tu můžu vypsat z čeho jen budu chtít a pokuď třeba někoho mé žvásty o tom, co se mě štve, nebaví, tak to nečtěte. Je to jednoduché.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc8fvgPJsl1rdlu14o1_500.gif

Z deníku... |29.4. 2013| + VIDEO!

30. dubna 2013 v 16:21 | zRzQa
Dnešní den ve škole vypadal nadějně, žádný test, prostě pohodička. Navíc jsme měli na devět, takže paráda. Ovšem to by nebyla škola, kam chodím já, aby se něco nestalo že..

Hned na začátku hodiny chemie po tom co řekla, že bude zkoušet, jsem měla divný pocit, že asi půjdu k tabuli. Ha, co se samozřejmě nestalo. Zrzana musela k tabuli společně se spolužákem (jo máme takové bomba zkoušení po dvou -_-). Jelikož jsem se spíš tak trochu učila jen to co vymezila ke zkoušení a né uplně to nové učivo tak mě zkoušela na to novější učivo (y). Jako bonus jsem tam měla užasné rovnice. No co už, neřekla jsem jí nic moc, z čehož by byla spokojená a mohla by mi dát dobrou známku, tudiž jsem to pak už vzdala (jelikož vím, že poměrně přísně známkuje, prostě nic jiného než bomba to nebude :D ). Takže co už.

Takže nálada mi klesla někde hluboko pod nulu. Pak jsem akorát dostala ze ZSV z testu za jedna. No a samozřejmě aby mi ta zlepšení nálada nemohla vydržet nějak moc dlouho, tak jsem dostala nic moc známku z testu z fyziky. Uchvatný den -_-

"Nejlepší je nic neřešit, ono už se to posere samo. "

Zítra je naštěstí (díky Bohu) svátek práce, tudiž se nejde logicky do školy. Odpadá mi tím pádem nejdelší den z týdne (mám od 7hod do 15hod..Sakra, to je už jak nějaká šichta -_- ). A co budu dělat! Uplně nejvíc bombově se vyspím!!

Mimochodem co se týká mé challenge, tak dnes cvičím poslední den. Cvičila jsem podctivě každý den a to pro mě znamená, že dokážu dodržet nějaký ten plán a můžu si tedy udělatat nějaký pořádný cvičebný program na květen :) Nejspíš to hodím hned zítra 1.5. na blog, ať můžou třeba dobrovolníci cvičit taky (pokuď by je tedy můj plán zaujal).

Joo a na závěr jedno dnešní šklní video :D Učím se jeden CUP SONG, takže až to dáme s holkama dohromady, čekejte video na blogu! :D A tady první přestávky kdy jsem se to učila. Jo je to primitivní, ale jako pak se to začne plést a sem tam člověk něco vynechá a pak to zní blbě :D Takže se to během dneška naučím, pak dáme dohromady zpěv a uháá, těším se :DD A nesmějte se mi, ještě mi to nejde :DD


Z deníku středoškolačky... |25.4. 2013|

25. dubna 2013 v 18:57 | zRzQa
Zdravím, dnes byl skutečně nádherný den :) Počasí je za poslední dny úchvatné. Dneska jsem skoro celé odpoledne strávila venku s kamarádem, takže paráda ;) Jelikož jsem alergická na plno věcí a mezi ně patří hlavně pyl, tak se dnes alergie pořád "hlásila". Kýchla jsem asi co 15kroků, takže děs. A s kámošem jsme ty otřesné třešňové stromy nazvaly " bílé sv**ě" :D Když někam jdu, musím být vybavena minimálně dvěma balíčky kapesníků, jinak bych asi zomrela -_- Nejraději bych všechny ty kvetoucí stromy, kytky a já nevím co ještě vysekala mačetou! Je to sice pěkné, ale mě to čím dám tím víc ničí.

Co se týká školy, tak to je jak na houpačce. Někdy se daří, někdy ne. Teď v pondělí a úterý byly u nás přijímačky. Uf, jak já jsem ráda, že už je mám za sebou. A už ve středu jsem si celý den četla radostné statusy na facebooku jako např. "Přijatá! Jsem tam! Yeees!...". Ale tak co, já měla před tím taky radost jak jsem se dostala na školu ;)

Ale musím se pochlubit teda :D Včera jsme dostali známky z testu z matiky a jako pozor! Zrzana dostala jedničku! :D Ojéj, to byla zas radost. Ale aby toho štěstí nebylo příliš, tak dneska jsme psali test z chemie, kde v tom celkem plavu. No u skupiny A byla rovnice a prostě byla fakt lehká, že i já bych jí upravila a měli jí fakt všichni. Ale prostě u naše skupina B měla rovnici, kterou zvládl upravit jen jeden kluk a jinak to nikdo neměl. A to profesorka okomentovala "Ale však to béčko nebylo těžší než á". Jo, jasně..

" Život je jako láhev s kečupem..Nejdřív nejde nic a potom najednou všechno."

Dneska jsem nešla na trenink, mám zítra důležitý test ze zeměpisu, který musím napsat nanejhůř na dvojku, jelikož v zemáku mám jen dvě známky, asi 16% zameškanosti a prostě ten prospěch je slabý. Byla jsem před tím nemocná a prostě jsem to moc nezvládla dohnat, takže se to na zítřek pořádně našprtám až se ze mě bude kouřit a zvládnu to. Musím. Nic jiného mi nezbývá :D

Dále na zítra mám ještě nějaké blbosti (naučit se zas nějaký lol text do němčiny a ještě zkouší zas na všechny lekce, trolol), pak si ještě máme připravit popis a porovnávání obrázků do AJ, ale na to se vyprdnu, přestávka stačí :D A to by bylo tak všechno, takže to nebude zítra taková hrůza, doufám :D

A jak pokračuji v mé challange? Sklapovačky dělám pravidelně každý den a přesně počet, který mám zadaný. Jen jsem umustila už ty dřepy, jelikož mám problém s kolenem, takže jsem se na to musela vykašlat, protože to fakt nešlo. Takže místo toho si dám sem tam kliky nebo prostě nějaká cvičení ;) A dneska mě čeká 110x sklapovaček, což říkám upřímně - pohoda :D První dny jsem po 30x cítila hodně břicho a teďka dovedu dát najednou 100x sklapovaček a pohoda :D A asi v tom budu pokračovat i v květnu, chci mít zase vánočku na břiše. Svaly tam mám, jen nedou vidět, protože prostě.. však víte :D Aspoň malý špíček má skoro každý :D

"Láska je najlepšia ak príde nečakane. Veď nečakané veci sú zvyčajne najkrajšie. "

Fotodokumentace Zuz 1996-2013

22. dubna 2013 v 21:07 | zRzQa
Jednou jsem už něco takového na blog dávala, ale jak jsem si teď projížděla staré fotky, tak jsem to udělala znovu a trošku kvalitněji. Už to není formou animace, ale fotky jsou seřazeny podle roků. No celkem jsem se u těch fotek pobavila, vypadala jsem otřesně :D Ale stejně nejvíc ťuťu je ta první fotka jak jsem se narodila :P A ten dudlíííček, jeváá :D Všechny fotky jsou prostě ze života, na žádné jsem se nefotila sama, takže hodně z nich jsou prostě takové momentky (třeba z narozenin, z výletů apod.. :)

" Život je jako hodina matematiky,počítáš,počítáš až zjistíš,že jsi udělal chybu,chceš začít znova a v tom zazvoní.. "

Z deníku středoškolačky... |17.4. 2013|

17. dubna 2013 v 16:03 | zRzQa
Ahoj všichni, zase Vás trošku budu informovat ohledně posledních uplynulých dnů. První pozitovní zpráva je ta, že je konečně krásné počasí. A díky tomu mám i poměrně dobrou náladu ;)

Navíc v pondělí jsem se pustila do takové mnou vytvořené "challenge". Jde o to, že od 15.4. do konce dubna mám na každý den určitý počet dřepů a sklapovaček. Každým dnem se to stupňuje. Nejde ani tak o to, že to vlastně není nějak extrémně náročné, ale spíš si chci dokázat to, že dokážu udržet plán na určitou dobu. Pokuď tohle nezvládnu, tak pak nezvládnu ani ty další složitější cvičební plány :D Vytvořila jsem si to podle sebe a rovnou jsem si to dala jako tapetu plochy :D Ty fotky jsou navíc skvělá motivace, takže klidně stahujte a můžete v tom jet se mnou :) Jen začnete prostě dneškem a skončíte o dva dny později než já :D

" Nezáleží na tom, kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami. "


Chci se prostě zase začát pořádně hýbat, mít zase skvělou fyzičku, zpevnit tělo a trošičku zhubnout. Nehodlám to přehánět, ale nějaké ty 3 kila chci dát dolů. Včera jsem byla po skoro třech týdnech na treninku a bylo to bájo, chybělo mi to už :)

" Když už nemůžeš, přidej! "

Navíc další pozitivum, včera jsem jela do školy na bruslích. Prostě jsem se v pondělí večer hecla, že pojedu na bruslích. Ráno se mi sice vůbec nechtělo a chtěla jsem na to tzv. "hodit bobek", ale prostě jsem si řekle "Ne, jdu do toho" a prostě to vyšlo. Navíc jsem byla šíleně rychle ve škole (já obvykle chvoím na poslední chvíly do školy :D) a taky jsem se cítila po ránu líp, už taková probuzená ;) A dneska jsem měla školu na sedm a zase jsem jela na bruslích. Tentokrát mě to ráno spíš zničilo než aby mě to probudilo ta jízda :D

A co se teda týká školy - no. Tento týden se mi moc nedaří, ale nějak mě to neničí. Díky počasí mám úsměv na tváři :) V pátek je poslední zvonění maturantů, tak se naštěstí celá škola neučí :D Brácha se má, ten jde zítra naposled do školy, maturita a směr výška :D Ach jooo :D A já teprve v prváku -_-


Jaký je můj dnešní plán? Ještě ani nevím. Chtěla bych jít fotit, ale nevím s kým bych se teď rychle domluvila aby se šlo tak do půl hodiny fotit dokuď je dobré světlo :D JInak večer učení, možná film :) A nebo půjdu prostě na brusle, či si zaběhat.. :D A co vy?

Z deníku středoškolačky... |10.4. 2013|

10. dubna 2013 v 20:31 | zRzQa
Zdravím vás, našla jsem si teď chvilku času, abych sepsala nějaký ten článek. Nemám teď celkově moc času a pořád prostě něco.

Včera jsem myslela, že to všechno asi nedám. A tak začala zřejmě má "závislost" na kávě v krizových chvílích. Byla jsem celkem unavená a na dnešek jsem se musela učit hodně učiva do biologie na test, 9x A4 do dějepisu na test a popř. zkoušení (píšu velmi malým písmem, ostatní to mají tak na 16-20x A4), ještě učení na test z angličtiny, na test z němčiny (slovíčka a gramatika) a ještě nějaký text nazpamět do němčiny. Takže jsem tak přemýšlela zoufale čím začít. Dala jsem si před tím silnou kávu, která mě velmi rychle a dobře probrala. Nakonec jsem začala biolou a výjmečně mi to šlo poměrně rychle do hlavy. Pak jsem se učila ten otravný dějepis, koukla jsem ještě na němčinu a jak jsem koukla na hodiny tak bylo za deset minut dvě hodiny ráno. Tak jsem se na to všechno vykašlala, naposledy jsem si zopakovala učivo a zhruba ve čtvrt na tři jsem usnula. Ale během učení se mi díky kávy fakt nechtělo spát, spíš mě to nebavilo a bolel mě už zadek z toho sezení/ležení/chození :D

" Daj každému dňu príležitosť, aby sa mohol stať tým najkrajším dňom v tvojom živote! "

Ráno jsem měla na sedm a budíček jsem si dala na 5:50, takže jsem spala asi tak 4,5hodiny. Žádná sláva na to, že jsem dnes měla do 15hod :D Ale zvládla jsem to nějak. Test z bioly jsem napsala na 2, test z dějepisu mám 8/10 dobře, takže to mám 3 (jedna chyba, stupeň dolů) takže to je v pohodě. V němčině jsme byli spojení a tak se mi to přesunulo na pátek no a angličtinu o té raději no coment. Chyběla jsem totiž ve škole minulý týden od středy do pátku a to jsem zameškala všechny anglištiny toho týdne. Sice mi vzkázali, že se to mám doučit, ale řekli jen na překlad vět na danou látku. Ale to, že píšeme i na přídavná jména, mi už mí zlatí spolužáci neřekli -_- Takže angličtinu bych raději nekomentovala.

Odpoledne jsem se byla na chvilku projít, ale byla jsem totálně vyřízená, tak jsem byla ráda, jak jsem došla domů, lehla jsem si a spala jsem až do půl osmé :D

Na zítřek mám snad jen test z IVT jnak nic (oproti dnešku pohádka :D), mám navíc jen do půl jedné, takže zítřek vidím jako moc pěkný den (pokuď nebudu zkoušená v chemii :D).

Do neděle musím navíc nakreslit jeden obrázek na objednávku, tak si s tím musím pohnout ať to stihnu. Bude to práce tak na 6-7hodin. Jsem sama zvědavá jak to dopadne. Pak sem hodím foto později ;) A doufám, že mi tedy zbyde čas a budu moc jít aspoň jednou fotit na chvilku. Teď jak se změnil čas, tak je dlouho světlo, což je super.

" Ľudia možno zabudnú, čo si povedal. Môže sa stať, že zabudnú, čo si urobil, ale nikdy nezabudnú, ako sa vedľa Teba cítili. "

Co se týký blogu - jsem ráda, když sem stihnu přidat nějaký článek. Něco převratné teď v nejbližší době nepřipadám, škola mě celkem dost odrovnává. Tak vydržet a já taky vydržím a jakmile se to nějak uklidní v té škole, tak to pořádně zase rozjedu ;) Mějte se krásně a ať se vám daří ve škole :*

http://25.media.tumblr.com/d96c1583108866f774169184ca7d13f0/tumblr_mjz88qA6yv1s4qkvvo1_500.gif
...tak nějak jsem vypadala dneska ve škole. Kývání hlavou když na mě někdo
mluví = byla jsem tak unavená, že nevím ani o co šlo :D

Víkend? Tak samozřejmě, že (y)!

7. dubna 2013 v 11:08 | zRzQa
Dobré rááno :D Tak jsem byla teďka pět dnů doma a když se podívám na plány na zítřek, tak mi je z toho tak lehce špatně :D Dva testy z bioly (jeden ukecám, nebudu se učit dvě látky najednou :D), test z dějepisu, dopsání testu z němčiny a test z matiky :D Ojééé. A to jdu ještě na kožní, tak tam aspoň nemusím trčet až do tří :D

Ale měla bych na úvod začít jinak, než školou, že ano. Tákže, v pátek večer jsem šla na jednu studentskou párty. Brala jsem ještě ty antibiotika, tak to byla moje nejlevnější párty, protože jsem si koupila jen jeden sprite a ty svině mi ho ještě rozlili, takže jsem měla sotva polovinu :D Pak se nějaký hňup pozvracel u našeho stolu, takže (y). Takže jsme seděli trošku dál od toho :D Ale lidi se vůbec nedívali pod nohy a normálně do toho šlapali, takže chuťovka. Potkala jsem tam hafo lidí, hlavně spolužačky ze základky, takže jsme pořádně potancovaly. Ta hudba byla mazec, bylo to šíleně nahlas, takže mi uplně "skákala" hruď :D Ale pak jsem si zvykla. Ještě jsem si si vyřvala hlasivky, takže jak jsem došla domů o půl jedné, tak mi písklao v uších a hlas mi lehce chrapěl :D

...spolužáčky ze třídy a kamarád. To jsme se ještě nasmáli, protože jak jsme čekali na bus, taktam byli nějací mladí a mluvili španělky. A kámoška hned " ááá ešpaňol!" a začla se s něma uplně vybavovat :D Jsem čuměla :D A to ještě pak "Ha a to mám ze španělštiny čtyřku!" :D A jako fakt jim rozumněla a odpovědi taky nějak dala dohromady :D

...s Lucinkou jsme měly společně 100% střízlivý večer :D

Noo a včera večer jsme šla na oslavu kamaráda, slavil 20.narozeniny :) Já tam šla taky za "fotografku" :D No nakonec to dopadlo tak, že fotili mým foťákem vlastně skoro všichni, ale tak co :D Posmáli jsme se a bylo to fajn :)

...jedna normální společná fotka, lezli nám tam totiž furt nějací blbci :D A jinak ještě chybí na fotce tři lidi, ale ti šli dřív.
...a s oslavencem jedna fotečkááá :D

→ Více fotek najdete v celém článku

1.dubna 2013 / Velikonoční den

1. dubna 2013 v 20:43 | zRzQa
Ráno jsem si dala raději budíček v 7:45. O patnáct minut později už u nás byl Ondra. Naštěstí bez vody. Uzavřeli jsme malou dohodu, že když se nechám (kdysi jsem lítala po bytě jak splašená koza :D ), tak mi dá na zadek jen lehce :D Nakonec mě šlehal kdy to jen šlo :D I když jsme šli fotit :D Pche. No snědli jsme pár piškotových kuřátek, které mamky klasicky dělá a neumím si bez nich Velikonoce představit :D Ondrovi moc chutnali :D

" Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolik lidí,že stojí za to si ji pěstovat. "

Pak až se milostivě brácha vyspal, mě teda slil pěkně vodou, měla jsem utopený počítač, židli a koberec. Ale byla jsem akční a hodila jsem na see osušku, kterou jsem měla na židli, takže zas tak mokrá jsem nakonec nebyla :D Spíš věci okolo mě. Mamka taky byla celkem slitá :D Pak přišel děda a to jsem šla na chivlku spát, takže až jsem se probudila, tak mi děda dal na zadek a místo vody měl voňavku :D takže to bylo v klidu :D A tady pár fotek z dnešního dne :)

PS: Šíleně moc děkuju za úžasnou návštěvnost! Jsem mile překvapena :-)

Z deníku lenocha | 31.března 2013

31. března 2013 v 20:28 | zRzQa
To, že po celé České republice napadla hora sněhu, toho si snad všichni všimli (A kdo ne, tak ten by se měl na sebou velmi zamyslet :D). Než jsem do odpoledne dokopala k tomu, abych se navlíkla jak méďa béďa, trvalo v celku dlouho. Při pohledu z okna se mi nechtělo ještě víc. Sněhu plno, foukal šíleně vítr, hustě sněžilo. Nakonec jsem teda vylezla z baráku a šla alou do nemocnice za taťkou. Dostala jsem pěkně antibioktika a čau pipi. Takže teďka můžu říct tak na 10dnů tréninkům hezké "čau".

Volno uteklo vskutku bleskovou rychlostí a já vlastně nic moc zajímavé nedělala. Tedy až na včerejší narozeninovou oslavu, ale to jsem stejně celý den proseděla v bytě. Z focení sešlo, což mě mrzí. Ovšem nebudu ztrácet naděje - pokuď zítra nebude tak hustě sněžit jako dnes, tak jdu fotit určitě, dokuď ten sníh je bílý a není z něj hnusná břečka.

" Kamaráti sú niekedy najlepší psychológovia na svete "

Dnes jsem si navíc z nemocnice zajistila jednu věcičku k focení, tak jsem zvědavá, kdy jí využiji (a budu dělat asi model sama :D).

V noci se mi zdál bláznivý sen - bojovala jsem někde v Trojské válce, běhala jsem někde po poli jak blázen s mečem v ruce, pak jsem najednou byla někde v místnosti, kde bylo šíleně moc chlapů, kteří se tím mečem mlátili jak diví, já pak zabila Achillea a najednou jsem se octila na nějakém stadionu, kde jsem se vozila s nějakým týpkem v nákupním vozíku. Mě jednou z těch snů jebne.

V úterý mě čeká zkoušení ze zeměpisu, které úspěšně odkládám snad už tři týdny. Vůbec se mi do toho nechce, protože on dá vždy nějakou otázku, kterou jsem v materiálech neměla a tudiž jí nebudu vědět. A tak snad max. na tu trojku to dám.

" Radšej budem sama, ako keby som mala byť s niekým s kým si nerozumiem, s kým nemám spoločnú tému, s kým by som bola len preto, aby som nebola sama "

Už se nehorázně těším na léto, kdy konečně vytáhnu kraťasy, žabky, tílka! Jak se musím pořád navlíkat, tak mi to už leze krkem :D Jinak možná budu točit v nejbližší době nějaké video. Nevím sice ještě téma, ale chystám se k tomu :D A to, že začnu opět hubnout - tak zatím se mi to vůbec, ale vůbec nedaří :D

Ti, kteří jsou bystří, tak si určitě všimli nového designu, který jsem nastavila dneska. Patlala jsem se s ním od včerejší půl noci a průběžně jsem jej až do dnešního dopoledne dodělávala. Jsem s ním spokojená tak na 70%. Neříkám, že tady ale vydrží na celý duben. Poslední dobou mám hodně nápadů na designy, ovšem málo kdy jsem tak akční, že je dodělám tak, abych si je nastavila na blog :D A na závěr jsem se chtěla zeptat, zda se Vám design dobře zobrazuje?

A všem přeji šťastné a veselé Vánoce :D

...se Samíkem ze včerejšího narozeninové oslavy :-)

Odpadl mi monitor, ale nahradil ho Acer :D

29. března 2013 v 21:17 | zRzQa
Musím uznat, že prostě mám opravdu raději počítač, než notebok. Jsem už na něj zvyká a prostě je to pro mě lepší. A teď již konečně spokojeně sedím, píšu na mé milované klávesnici a koukám do suprčupr nového monitoru, který je velký jak kráva :D Před pár dny mi totiž odešel monitor, měla jsem ho osm let (ale nebyla to taková ta tlustá krabice :D ) a už prostě dosloužil. Takže jsem teď ty dny byla na netboku, který mám do školy a to bylo teda vzrušo. Upravování fotek byla mňamka, protože ten netbok je fakt pidi :D

Dnes se to nějak ryhcle seběhlo a hodinku před zavíráním daného obchodu jsem si ho jela koupit. Pro zvědavce je to Acer G246HQLAbd 24" černý. Je to nezvyk, má to uhlopříčku 24" (tj. 61cm). Ale jsem spokojenáááá :-)

* A ano, na tapetě mám toho úžasného nejvíc sexy chlapa - Channing Tatum :3

Jinak se mám v celku dobře. Je volno, takže si užívám volných večerů, kdy nemusím sedět až do noci u učení. Zítra máme rodinnou oslavu, tak se moc těším. Čekejte fotky! :-)

A jak se těšíte na velikonoce? -_- Upřímně řečeno, já je fakt nemám ráda. Prostě když na mě synci lijou litry vody, všechno v bytě je pak mokré, bolí mě prdel a prostě mě to nebaví. Možná tak mě baví malovat vajíčka a nebo dělat takové piškotové kuřátka, kterých se pak pořádně nabažím :3


Jé to byl dneska zas "happy" day

26. března 2013 v 17:22 | zRzQa
Už to začalo ránem, kdy jsem se probudila v 7:20, o dvě minuty později jsem vylezla z postele a "lítala jsem"(v rámci možností) po bytě, protože v 7:30 jsem musela vyjít z domu, abych stihla bus. Fajn, stihla jsem to. Ano, jsem asi chlap, když si stihnu za 8min umýt zuby (prostě ranní hygiena), učesat, tak lehce nalíčit, obléct, dochystat věci do batohu, rychle nasnídat a vyrazit.

Dnes jsem měla psát ze zeměpisu, ale jelikož jsem včera u toho nakonec usla, tak jsem uměla takové větší hovínko. Tudž jsem se učila průběžně v hodinách a celkově jsem to už jak štakš uměla. Fajn. Pak jsem měla psát o sedmé volné hodině test z fyziky na dopsání. Jenže ještě zvlášť v hodině fyziky jsme dostali milé překvapení od profesorky a to testík na poslední probíranou látkou a její slova zněly (krom toho, že si máme vzít papíry a píšem) "Máte se učit do všech předmětů z hodiny na hodinu" čímž pobavila celou třídu. Tak tedy - učivo jsem neměla pořádně dopsané, učila jsem se na test, který jsem měla psát o volné a na jiné učivo jsem nekoukla, tudiž jsem uměla jen vzorce a to mi bylo i tak k hovínku, tudiž krásná pětečka (stejně jako mnoho lidí).

Během dne se mi navíc vybil netbok, ze kterého jsem se učila zemák, takže mňam.

O volné jsme tedy psali ve třech ten test. Původně jsme měli mít nějakých 2Opříkladů (byl to test na celou hodinu), ale my jsme dostali jen pět příkladů a ještě ke všemu pěkně těžkých, takže báječné :) Takže to vidím tak na čtyři až pět. A ještě mě zjebala jedna učitelka, že si radíme :D A tak jsem si musela odsednout asi o 1Om.

"Jednej tak, abys byl šťastný, ne aby ses šťastným jen zdál."

Jak jsem dopsala test, tak najednou už byla zase hodina zeměpisu a já stihla dojít akorát do třídy. Všechno jse díky fyziky zapomněla. Dostala jsem test, skupina B...Kouknu k Martině (má spolusedící, známe se už od první třídy ZŠ :D), vím všechny její otázky...kouknu k sobě...nevím ani hovno...parádička...nakonec jsem tam něco napsala, ale jako vidím to velice, ale velice bledě.

Takže jsem se dnes učila osm hodin vkuse, mám toho už plnou prdel.

Prostě život je fajn ;)

Po škole nám málem ujel bus, pak mi v buse spadl mobil displejem na podlahu...

Teď mi navíc odešel monitor od compu, tak jsem jen na netboku. Takže nový monitor sežere tak trojku že. Teď se nám podlaha v kuchyni nějak posrala. Ooo když se daaří, tak se daří :)

"V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu."

Tumblr_mk12p6pfdq1s8dvv4o1_500_large
...toto mé období bych vyjádřila pouze tímto gifem.. -_-

Z deníku maroda? |19.3. 2013|

19. března 2013 v 18:26 | zRzQa
Zdravím Vás! Dnes mám chuť se pustit do deníčku. Někteří z vás navíc psali, že tento typ článků máte nejraději. Tak proč ne.

Poslední dobou to stojí všechno celkem za velké kulové abych řekla pravdu. Ve škole je to spíš takové že - příjdu,zazvoní, několikahodinové prázdno, zazvoní, odcházím domů. Tento týden navíc hodně dopisuju testy z doby, kdy jsem byla v alpách. Takže zábava to moc není.

Jsem už navíc skoro čtvrtý týden nějaká nemocná. Rozjelo se mi astma, takže to je "běh na delší trať" než se to zase vrátí do normálu. Mezi tím jsem byla ještě nachlazená, slabá, pak to zase bylo okej a teď je to zase nic moc. Dneska ráno mě mamka dokopla (né doslova :D ) k doktorce. Nebyla jsem z toho moc nadšená, ale tak upřímně řečeno - mě už ten kašel štval pořádne a léky nějak nezabírají. Doktorka mi ovšem neřekla nic zajímavého, akorát, že tento týden bych neměla do školy, ale nepříjde mi, že bych zase musela zameškávat (a ta hora učení se mi fakt pak nechce dohánět. Už to není jak na ZŠ, kde jsem si dopsala minimum učiva a čau pipi). Ale jsem taková slabá, bolí mě celý člověk. Tak snad na mě neleze ta svině chřipka.

" Ve skutečnosti často nejsme tak silní, jak se tváříme. "

Toť bylo o mém zdravotním stavu. Jinak jsem chtěla tento týden jet do Zlína na Helloweeny, ale mamka nepovolila :(. Teď bych zase chtěla jet na začátku července na RfP, ovšem to nevidím nadějně, že bych mohla. Sere mě to. Mám čím dál ti větší potřebu být prostě ve společnosti mnoha lidí, bvait se,.. Nepotřebuju chodit na akce, abych tam pila. Fakt to není nutné, jen prostě se chci jít bavit a JDE to i bez alkoholu. Hm..

Dneska jsem si v lékarně (krom hory léků) koupila i balzám na rty. Zatím vypadá slibně. Má melounovou příchuť a je dobrý :P :D Když taknad tím přemýšlím, tak asi udělám článek ohledně tipů na balzámy na rty. Mám s němi hodně problémy a vyzkoušela jsem jich už horu a vím, které mi třeba hodně pomohly, a které naopak byly uplně zbytečné. Ale zase - každý je jiný že.

A ohledně počasí - už mě to začíná celkem dost štvát. Jeden týden svítí nádherně sluníčko, že bych šla i v kratasech a tílku a teď pro změnu zase sněží a příjde mi, že je čím dál tím větší zima. Už chci léto!

Co se týká focení, tak se mě dnes jedna kamarádka ptala, zda bych jí nevyfotila, že se jí líbí můj styl focení. Takže jsem s radostí kývla. Už mám celkem hodně zájemců, teď už jen čekám, kdy bude vhodné počasí a budou mít čas ;) Ale strašně se těším! :)

No a jinak..mě všechno jebe.

Tumblr_mjrasovivg1rmhhnno1_500_large

Zrzanka jede směr Rakousko

8. března 2013 v 6:44 | zRzQa
Dobré rááno, já za nějaké dvě hodinky už odjíždím směr Rakousko do alp. Už se hrozně těším. Jedu na prkno, tak si pořádně zajezdím, užiju si hor a sněhu. Do školy jsem dnes již nešla, protože bych tam šla max. na první hodinu a navíc bych musela psát test ze zeměpisu na dopsání a včera večer, kdy jsem přišla z treninku asi o půl deváté domů, se mi již učit nechtělo. Navíc jsem se balila, takže si dopíši příští týden. Do školy půjdu ve čtvrtek. To bude taky celkem mazec dohánět ty čtyři dny, co ve škole promeškám. Co už. Chci si hlavně užít ty hory.

A taky se těším, že si trošku "zašprechtím" německy. Nejsem sice v té němčině nějak dobrá, ale tak přeci jen něco už zvládnu :) Teď jsme se navíc ve škole učili asi milion jídel (různé pokrmy, ovoce, zeleninu, masa a další), takže to si myslím, že tam využiji. Minulý rok, kdy jsem byla s taťkou také v Rakousku, jsem akorát věděla, jak se řekne německy řízek :D A pak jsem byla v restauracích naprosto ztracená, když jsem si četla ty německé názvy :D Teď už to bude doufám lepší.

Co se týká blogu, tak jsem nějaký ten článek přednadstavila. Možná že tam, kde budeme ubytováni, bude wifi a třeba se ozvu i z Rakouska. A snad jste si všichni všimli, že jsem předevčírem změnila design. Jak se Vám líbí? Ten minulý mě už nebavil a chtěla jsem blog zase trošku oživit, jelikož s mou neaktivitou tento týden to celkem upadalo.

Beru si sebou i foťák (a možná i stativ, ještě se rozhoduju :D ) takže se těším. Snad vzniknout nějaké pěkné fotky. Ale na svah si budu brát jen kompakt. Možná, ale to fakt jen možná bych si ho vzala třeba na den, kdy by bylo nádherné počasí a fotky by fakt stály za to. Ale zase se bojím, že ho budu mít v batohu a spadnu na prkně, tak ať se s tím nic nestane. Ostatně budu točit i videa, takže čekejte ve středu (příští týden) fotky a nějaké ty záběry.

Tak si užíjte víkend a v úterý v noci mě tu máte! :* Auf wiedersehen!

 
 

Reklama