.

Když zRzQa tvoří...

DIY | Šperky - Náhrdelník s perličkama

13. srpna 2012 v 11:42 | zRzQa
Včera mě chytla malá DIY náladička a vytvořila jsem si náhrdelník, který jsem již delší dobu plánovala. Venku bylo škaredě a lilo a já si v pohodičce vyráběla :P Průběžně jsem dělala i fotografie, abych mohla udělat fotonávod, ovšem přišlo mi to zbytečné a bude stačit, když to popíši v pár bodech.

Co budeš potřebovat? Perličky, lepící pistoli, drátek, špendlík, kleštičky, základ celého šperku ( nevím, jak se to jmenuje - třeba nějaké placky :D )

Doba tvoření: cca 40minut

POSTUP

1) Nejdříve u každé placičky udělej špendlíkem dvě malé dírky. A ať jsou zhruba naproti sobě.
2) Potom si připrav asi 2cm kousky drátku. Ten ohni do kolečka a poté provleč jednotlivé placky dírkama a spoj.
3) Jakmile to budeš mít, tak pomocí delšího drátku ( ten si poměr dle svého krku) upevni z každé strany šperk. Z jedné strany se to vždy jen tak zaháčí, druhá strana bude napevno.
4) Teď začni zdobit. Pomocí lepící pistole a perliček ozdob celý základ náhrdelníku. záleží na tobě, jaké ornamenty uděláš.
5) Odstraň ze šperku takové ty " vlásky" z lepidla.


A je hotovo :) Pokuď máte nějaké dotazy, pište.

Tvorba | Tužkovník ( Keramika )

26. června 2012 v 12:38 | zRzQa
Asi před 2-3 týdny jsme tvořili ve škole tužkovníky jako dárky pro učitele na zakončení roku ( :D ). Pamatuju si přesně ten den, kdy sem přišla později do školy kvůli lékaře a děsně jsem se hádala s učitelkou z výtvarky. Proto jsem rychle zpatlala nějaký tužkovník a nasraně šla pak zase domů po dvou hodinách. Pořád mě kritizovala a když mě někdo buzeruju, nemám nálaud na nějaké tvoření. Ale tak nakonec to nedopadlo až tak děsně. Tento tužkovník dostane učitelka co máme na češtinu :D

" Je težké dívat se otevřenýma očima, ale zavřít je a nedívat se, je ještě težší! "

Tvoření - Vánoce | Věnec,svícen na stůl |

17. prosince 2011 v 13:50 | zRzQa
Včera večer jsem dělala vánoční věnec na takovou menší objednávku přes strejdu.Né,že bych neuměla udělat základ věnce,umím to.Ovšem trvá mi to déle a mamce to jde lépe.takže mi udělala pouze základ z větví a já kompletně nazdobila věnec.Byl celkem velký než klasicky dělám,ovšem i tak mě to bavilo.Podle mě je nádherný :-)

Dnes jdu na to předávání cen.Takže dnes už tady nejspíš nebudu.Možná se kouknu přes mobil,ale článek čekejte až zítra :-) Už nemám moc času.Už jsem si umyla vlasy,nalakovala všechny nehty co mám (:-D) .Teď si jdu dělat vlasy,líčit se a nakonec oblékat.Mějte se :-)

,, Chlapci,chovejte se ke svým dívkám tak,jak by jste chtěli,aby se chlapci chovali k vašim dcerám."
A ještě druhá část ,,objednávky" byla ta,že by chtěli něco na stůl.Tak jsme společně s mamkou udělali takový větší vánoční svícen na stůl.Ještě jsem spala a mamka už začla (asi v 10hod ráno) takže jsem až potom dodělávala zbytek zdobení.I ten se mi strašně líbí.Co vy na to?

Když zRzQa tvoří...| Dambo

13. září 2011 v 21:10 | zRzQa
Hrozně mě zaujala ta slavná postavička,tedy spíš krabička,které se říká Dambo.Je hrozně roztomilá,na internetu je plno fotek a tak mě to nějak nadchlo,našla jsem si na internetu návod,vytiskla,sestříhala,slepila a hotovo.Bohůžel měli nějaký divný návod,jelikož k tomu vůbec neseděly nohy a navíc ani nešly spojit,jelikož tam byly spojnice pouze A a A a tento kus byl pouze jednou.takže beznohý Dambo :-D I tak jsem celkem nadšená,na to,že to byl první pokus a ke konci jsem už byla zmatená co k čemu patří.Udělala jsem plno fotek a přidala jsem k němu i jakousi ,,bublinu"...Snad se vám to líbí...

1) Jinak dneska jsem ve škole dostala první dvě známky (začala jsem skvěle,dvě jedničky z F a CH ) a pak jsme psali test z angličtiny na slovíčka a test byl velmi easy (tj.lehký).Takže to bude jednička :-P Zítra jdu k zubařce trhat jeden zub.Pokusím se jí překecat ať mi hned vytrhne i ten druhý.Nač ,,trpět" dvakrát.Budou mi totiž už i nasazovat spodní patro rovnátek.No jejda :-D

2)A jako dodatek máte v celém článku další fotečku...

16x účesů ! A jde se zpátky do školy!

31. srpna 2011 v 20:19 | zRzQa
Tak dneska jsem dopoledne zhruba hodinu až dvě připravovala tento speciální článek pro slečny,které mají dlouhé vlasy a vůbec si nevím rady co s nimi.Jsou to spíš takové jednoduché účesy,není to nijak extravagantní apod.Je to hlavně pro ty,které mají ráno málo času na úpravu vlasů a taky neví co s nimi.Účesy se hodí do školy.Doufám,že se vá to bude líbit a třeba objevíte i něco nového..
1) Toto je úplný základ všech účesů.Rovné vlasy.lasy mám vyžehlené.Do vlasů si dávám nějaký olejíček na suché konečky,sprej na objem,někdy pěnu a nějaký sprej na konečné upevnění tvaru.
2)Pramínky na jedné straně jsem přečesala na druhou stranua tak vznikla njaká ofinana bok.
3) Použila jsem čelenku (šířka asi 3cm) a vlasy lehce rozcuchala a někde lehce natupírovala.
4) Další primitivní účes.Pramínky po stranách ve předu jsem sepla sponkou.
5)Klasický pletený cop.Francouzský neumím.Ale mám v plánu se ho naučit.
6)Tak záleží jak máte dlouhé vlasy.Já bhůžek neměla tolik stejných gumiček,proto mám někeré různě barevné :-D Začala jsem u hlavy,dále jsem gumičkou vasy svázala asi 5cm od první a tak nějak jsem nepravidelně postupovala.Nakonec jsem každou část jaksi nazvedla ať z toho vznikly takové oválné balonky
7) jak říkám já ,,Hovínka" na strnách.Ledabyla jsem to nějak svázala a vzniklo to co je na fotce :-D
8) Začala jsem s čelenkou a pak pletla po stranách zapletené copy.
9) Drdol na straně.Začínáte za uchem,2x obvažte jako klasický culík a na potřetíto obtočte jen tak do poloviny.Zbytky různě sepněte apod..
10) Ddrdol s zdobou..Nejdřív jsem si zapletla klasický zaplétaný cop a pak jsem jej zatočila do kolečka a po stranách sepla sponkama aby vše drželo jak má.A nakonec jsem připrevnila růži.
11) Co vím ktomu říct.Vyčesaný klasický copek.
12) Tento drdol vznikl z účesu č.6.Zamotala jsem tten copek do kolečka,opět upevnila sponkama a nakonec sem tam dala ozdobné skřipečky.
13) Tento drdůlek dnosím každý den.Po stranách sou lehce spadlé pramínky vlasů.
14) Zaplátaný cop na stranu
15) Vlasy jsem sčesala na stranu
16) Nejdřív jsem vlasy nahoře a po bocích jako by smotala a sepla a pak jsem dopletla zaplétaný cop na stranu.
Který účes se vám nejvíce líbí? Zapomněla jsem sem dát ještě rybí cop a další dva duhy drdolů.Ty už jsou na blogu tak se můžete ještě kouknout.
Drdol s patelkami - Uděláte obyčejný drdol,pramínky zapnete skřipečkama po stranách a nakonec do drdolu zapícháe pastelky.Pozor- ať jsou ostrouhané!

Když zRzQa tvoří..| FIMO - rotahováky

25. srpna 2011 v 15:28 | zRzQa
Jelikož strašně ráda vytvářím z FIMA tak jsem opět udělala nějaké nové roztahováky.I falešné.Dva jsem už prodala kámoškám.Jinak ty co nejsou falešné,tak já vlastně nevyužiji.Leda,že by je někdo ode mě koupil.Většinou jeden roztahovák prodávám tak za 30Kč nebo 40Kč.Záleží na tom,kolik jsem spotřebovala hmoty.

Já stále a stále trénuji.Už se mi to krátí,v neděli odjezd,takže pak e jen někdy v sobotu večer sbalím a je to .-D Jen ještě nevím v kolik odjíždíme.Určitě se ale v neděli ozvu,hned jak dojedu a dám sem určitě i nějaké fotky.

Když zRzQa tvoří... | Ponožka (z Kofoly :-D / fake )

16. srpna 2011 v 10:52 | zRzQa
Minulý týden jsem se inspirovala ponožkou z kofoly.Určitě jste to někdy museli vidět v reklamě na kofolu.Dokonce se ty ponožky už i prodávají.např.na pupmpě,kde máte v balíčku i čtyři kofoly.Já se tedy inspirovala a jednu takovou ponožku jsem si vyrobila.Ovšem podle sebe.No a jak to dopadlo?...Koukněte se sami..

1)Škoda,že jsem neměla víc látky... Co už :-D

Strašně špatně se mi šily ty knoflíky,protože jsem vždycky musela celou ponožky obracet tam a zase zpátky,takže mi to trošku trvalo no :-D

Když zRzQa tvoří.. | Keramická váza #1

6. května 2011 v 14:14 | zRzQa
ve výtvarné výchově jsme dělali z keramiky - vázy.Tvar jsme si mohl určit sami,prostě jsme měli volnou ruku.jen to prostě musela být váza no.Takže já neváhala a zapojila všechny mozkové závisty a něco vymyslela.Dominantou této vázy je jakoby vystouplý střed vázy.Který je různě ,,skrčený".Vázu jsem dělala poprvé v životě a jsem s í strašně moc spokojená.Mám to jako dárek ke Dni Matek - tak doufám,že tento článek nečte má mamka :-D Jinak je po překvapení.Ozdobila jsem to jednoduše a to stříkanci dvěma odstíny hnědé - tmavá a světle hnědá.Tak co vy na to? Foto ve větším náhledu ZDE !

Když zRzQa tvoří..| FIMO - Falešný roztahovák (2)

22. března 2011 v 19:36 | zRzQa
V minulém článku jsem psala,že jste si mohli všimnout mého nového výrobku z FIMA.A asi před pěti minutama jsem se rozhodla,že to teda vyfotím.Jak se teď koukám na tu fotku,tak to moje ucho je nějaké divné :d Ale na to se nedívejte.Dívejte se na můj výrobek z FIMA - falešný roztahovák.Je z fialové hmoty a trval mi vyrobit asi tak 5-10minut.Trvalo mi to,než jsem vytvořila ten tvar,který se mi líbil :D Tak co,brali by jste tuhle šílenost do ucha? ( Jinak měla jsem to dneska i včera ve škole :D ).Dneska jsem si navíc zašla do obchodu nakoupit nějaké perličky - budu toři dělat kámošce na její další objednávku.Pak jsem zašla ještě do papírnictví a koupila jsme si dvě nové hmoty fima.Krásnou tyrskysovou barvu a neonově růžovou.Prostě dokonalé,takže co nejdřív budu opět tvořit :) ( Už mám další dvě objednávky na roztahováky ,pff :D )

© Účes | Šílený drdol & pastelky ?

22. března 2011 v 19:09 | zRzQa
Tak,už delší dobu jsem chtěla udělat nějaký článek na téma účes (©).Dneska jsem si ráno,než jsem šla do školy,vytvořila jakýsi mega drdol.No a když byla hodina výtvarné hodiny a já se lehcenudila tak jsem si najednou dala do toho drdolu barevné fixy.jelikož mají al ty vršky,tak jsem to doba vyměnila za pastelky a ,,odvážně" vyšla ven.No,někteří se otáčeli,co to mám na hlavě,někteří jen koukali na mé vlasy a zbytek si mě nevšímal - asi :D . Prostě tohle jsem si děsně oblíbila a dnes jsem to celkově měla na hlavě min.6hod :D Tak co vy na to?Jo jinak v mém levém uchu si můžete všimnout mého nového vyrýbku z FIMA.Fialový falešný roztahovák - © !

Kniha - Vítězství nadosah (Autor: Zuzana Francková)

2. ledna 2011 v 13:19 | zRzQa
ZD OBRÁZKU: google.cz
Autor: Zuzana Francková
Hl.postavy : Tereza,mamka,Petr,babička,Denisa,Sandra,Linda,Filip
Obsah knihy: Je to příběh o ob=zní leté dívce jménem Tereza.všichni v rodině jsou trošku více ,,do šířky" a Terku to hrozně moc štve.Všichni se jí posmívají,nemá moc kamarádů,ani kluka a např.učitelka v tělocviku jí ponižuje před ostatními at třve ,,Pohne těma špekama" apod,Ale když jede pak na prázdniny k babičce a tam je i její nejlepší kamarádka Denisa tak se všechno změní.Denisa byla všicky stejně obézní jako ona ,ale ted je hubená stejně jako její nová nevlastní sestra Linda.terka nechápe,jak to udělaly a ty jí řeknou,že se prostě nají a jdou to vyzvracet.terka to taky začne dělat a za den sní pouhé jablko.Po prázdninách má totiž nastoupit do prváku a chce být hubená.Začíná hubnout.Dokonce si od svého bratra Petra pujčí peníze na nějaké prášky.Její mamka si ale všimne,že hubne.Ale Tereza to vždycky nějak zamluví.Začne škola a Tereza musí už být v internátě,protože škola je daleko a nestíhala by jinak.A tak jí nikdo nehlídá a ona pořád hubne.Ale sama sobě připadá,jako kdyby byla pořád stejná ,,špekatá".Navíc se zamiluje do Filipa který chodí do 3.ročníku.ten jí jendoho  večera odvede na mejdan.jenže tam s kouří,pije a berou drogy a to Terka nechce.Navíc se s ní chce Filip i milovat ( o něm je známo,že balí každou jen aby si s ní ,,užil" ) .Terka není připravená a tak rychle uteče a rychle jede domů.Celá unavený se pak osprchuje a jde spát.další den je doma sama a nějak se nemůže ovládnout a horzně toho moc sní.Pak to jde vyzvracet.nestihne se převléknout a use nahá.Mamka pak příjde domů a vidí,jak je vyhublá na kost.To vidět neměla...Pak navíc ve škole omdlí a hned je v nemocnici.tam jí potom dlouho léčí a zjistí,že je nemocná - je totiž anorektička a bulimička.Ale Terka je chytrá holk a naštěstí si to přizná,že je anorektička a s tím drastickým hubnutím to přehnala a tak se léčí a nakonec se z toho pomalu ,,vyhrabe...

Tato kniha mě moc zaujala.byla skvělá a uričtě vám ji doporučuji.Jo jinak zákaz kopírovaná,tento obsah jsem psala sama.

Když zRzQa tvoří...| Šílenosti z FIMO hmoty ( falešné roztahováky)

30. prosince 2010 v 21:49 | zRzQa
Dnes jsem jen tak brouzdala po netu a náhodou -nevím jak,jsem objevila roztahováky,chvilku jsem si je tak prohlížela  apak najela na ty falešné.No a tak nějak se mi to zalíbilo,že jsme si je vyrobila z FIMO hmoty.Chvilku mi sice trvalo než jsem vymyslela jakto připevním,ale vymyslela jsem to.No a tak netrvalo dlouho a za hodku jsem měla své vlastní,originální,falešné roztahováky.Inspirovala jsem se po netu.Cca 20minut tvoření a pak pul hodiny se to peklo.No a abych se vám mohla alepson pochlubit tady jsou fotky.jsou celkem čtyři roztahováky.V uchu vypadají přímo senzačně! Budu je nosit,na 100%.Jinak který se vám líbí nejvíc? mě asi ten zelený -větší.
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Kniha - Hitlerova dcera (Autor: Jackie Frenchová)

11. prosince 2010 v 14:49 | zRzQa
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
Téma: ČTENÁŘSKÝ DENÍK
Autor: Jackie Frenchová
Kniha: Hitlerova dcera
Hl.Postavy: Anna,Mark,Ben,Malá Tracey | A.Hitler neboli Duffi,Heidi,Frau Leibová,Fraulein Gelberová
Obsah knihy: Čtyři kamarádi ( Anna,Mark,ben a malá Tracey) hráli každý den Hru když čekali na školní autobus.Hra probíhala tak,že Anna něco vymysela a příběh vyprávěla do příjezdu busu.Všichni tiř tak napětím poslochali.Anna jednoho dne ale vymyslela příbeh ,který byl odlišný od těch jiných co kdy vyprávěla.Ten byl tentokrát smutný a jiný...Příběh byl o Hitlerově dceři.Mark pak nad tím příběhem neustále přemýšlí a vyptává se rodičů na otázky týkající se Hitlera.A chce at Anna podívá dál a dál...

Heidi byla ještě malá kdy se o ní Duffi ( Adolf Hitler) zajímal.Jak rostla tak za ní jezdíval jednou za čas.Nikdo nesměl vědět kdo ta holka je...Byla totiž Hitlerova dcera.Nikdo nevěděl,že má dceru a tak to taky zůstalo.Heidi nevěděla co je Duffi zač.Nevěděla nic o Židech a ani i táborech.ila pouze s Fraulein Gelbererovou.Nesměla nikam chodit a ani se s nikým jiným stýkat.Byla válka a ty dvě se musely přestěhovat uplně jinde než bývaly.Dům byl o hodně menší než kde původně bydleli.jejich pomocnice tam byla Frau Leibová a ta si s heidi povídala a Heidi se jí i na hdoně věcí ptala.jednu noc muslei okamžitě uputiti dům a odejli do krytu.Místo bylo totiž už hodně nebezpečné.všude lítaly letadla a bombardéry.jezdily tanky a blížili se vojáci -nepřátelé.V krytu byla zima,nebylo ani co dělat.hedi tam byla pouze s Fraulein ta ale jednoho dne odešla hledat rodinu..Heidi zůstala sama.Pak ale slyšela jak se nějaké hlasy hádají a z jendoho hlasu vyslyšela svého otce Duffiho.Utíkala a taky že to byl její otec.Zvolala ,,tatínku!" přestali se hádat a Duffi se akorát zepta ,,jako" kdo je ta holk a že tady nemá co dělat a museli jí odvést pryč.Když jí voják přesouval na jiné místo,zastřelili ho  aHeidi zůstala sama.všude byly tanky.Pomohla jí až nějaká žena s dítětem kerá s ejí také ujala.,,zapsala jí" jako svou dceru.Heidi ale nikdy neřekla čí je dcera...

Anna nakonec řekla pár německých slov a také některé věci souviseli s realitou.Nakonec řekla,že ta Heidi vyprávěla ten příběh své vnuččce..Mark si všimnul,že Anna to vše vyprávěla jako kdyby to všechno vyděla a sám by jí to někdo řekl..Co z toho teda vyplývá? Přemýšlejte...

Když zRzQa tvoří... | Návrh pokoje č.1

15. listopadu 2010 v 19:13 | zRzQa
Jelikož jsem na blogu vyhlásila novou soutěž a jsou tam přihlášeni asi jen dva lidé,tak jsem se rozhodla,že vám sem uvedu ,,příklad" jak si to asi představuji já.Vytvářel ajsem to v grafickém programu ,,Photofilter stuido" a pouze jsem to vytvářela pomocí spokojání čar.Nijak složitě jsem to ani nevybarvovalapouze takto: Jak to tak vidím,tak soutěž asi ukončím a nic podobného se dít nebude a nejspíš tady dám druhou část ,,Soutěž o nejlepšího malíře".To se asi přihlásí více lidí..No a už konečně mé dílo: Návrh pokoje :

PS: Klikěnte na to pravým a dejte ,,Zobrazit obrázek,zobrazí s evám to tak v plní velikosti !
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Když zRzQa tvoří...|Jak vyrobit bonsai?

9. listopadu 2010 v 15:59 | zRzQa
Takže dneska jsem ve škole vyráběla bonsai a ,,tajně" jsem fotila to,jak postupuji,ať to sem na blog mohu dát - kdyby si chtěl někdo náhodou ten bonsai vyrobit.Tohle je můj druhý bonsai.Ale postup je správný.Hlavně dobře čtěte a potupujte.kdyby jste něčemu nerozuměli,pište pod tento článek a já vám sem napíši :)

© by zRzQa ! PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ !

Budeme potřebovat: 32x drátku ( co nejtenších) dlouhých cca 20-25cm,32x perliček,nějaký kámen,kleštičky (na utahování,apod..)

http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
1) Takže začneme tak,že si vezmeme drátek a nastříháme 32x drátků které měří cca 20 až 25cm.Dále si vezmeme připravené perličky a musíme je na drátek přidělat.Já vás naučím jeden způsob,který perličku dobře na drátku udrží.Tady vlevo máte obrázek (veliskot 100x100pix) .Nedovedu to asi přesně vysvětlit: prostě navlečete perličku na drátek uděláte očku a vrátíte se tou dírkou zpět,trčící drátek zahnete a očko také,takže perlička skvěle drží.Ale snažte se,at to očko ani ten kratší drátek není moc ldouhé,ale at to není za smoc krátké! 
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
2)Tak teď jsme si je všechny navlíkly a přecházíme už k tomu trošku zábavnějšímu kroku.Vezmeme si dva drátky ( kde jsou už perličky) a smotáme je k sobě.MOTEJTE ALE POUZE 12CM! Ale nechte,ať je od vršku ( od perlišku až k bodu zamotání) cca 1cm volného místa-to tvoří vlatsně jakoby ty malé větvičky.Viz na fotc epod tímto textem-snad to z fotky pochopíte.No a tak pokračujete.A vznikne vám 16x dvojic
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
K obrázku ↑ : jakmile jste si tyhle dvě dvojičky vzaly a smotaly tak vám vzniklo to,co je na obrázku níže!
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
No a takhle pokračujete pořád.všechny dvojičky smotáte do sebeTakže máte osm drátku kde jsou čtyři perličky vit.obrz v levo ↑.Ted si vezme zase dvě čtveřičky a smotáte je opět  sobě ( vzdálenost jako u toho,když jste dělali dvojičky - 1cm) a smotáte je -viz obrázek v pravo ↑.No a jakmie je smotáte tak máte čtyři ,,větve" po osmi perličkách.
Teď si vezmete ty dva drátkde ( na jendom je osm perliček) a y dva smotáte dohromady a vznikde vám to co vidíte na orbázku níže ↓
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
ted tedy máte dva drátky ( na jednom drátu máte celkem 16perliček) a ty dva nakonec smotáte dohromady ,zase s nějakou menší vzádleností.josu to jakoby větší větve a na nich menší+ty perličky.No a jakmile zkroutíte ty dva tak vám vznikne... ( text pokračuje pod obrázkem)
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
tak vám vznikne kmen + koruna stromu,ale dole vám zůstanou trečet drátky.To josu jakoby kořeny a ty budete potřebovat k upevnění na kámen.Ale nejdřív potřebuje ty ,,kořeny" narovnat,takže udělejte to,co vidíte na obrázku níže:
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
No a ted si vezmem kámen,přiložíme ho na něj a dole všechny ty ,,trčící kořeny" k sobe smotáme.ALE POZOR! Kámen se stromem musí stát,musíte to vázat šikovně,at to nikde nepřečuhuje a je plocha na spodní části kamene plochá !! Jo a hlavně to pěvně utahujte.No a ted vám vznikne toto: ) PS: není to uplně perfekně přidělané,protože jsem to nestihla,tak jsme to tam jen jakoby dala ,,jako" .
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
No a nakonec můžete na strom dát třeba nějaké peříško,nebo na kámen přilepit mušličku,apod.Celková doba tvoření je cca 2hodiny.Já vím,že je to vysvětleno -asi nepochopitelně,ale nevím,jak jinak to vysvětlit.Možná někdy vytvořím vydeo jak se to vytváří

Když zRzQa tvoří...| I.Výroba bonsaje

5. listopadu 2010 v 14:59 | zRzQa
Takže toto jsem dělala celkem 3hodiny se vším všudy,dělala jsem to veš kole ve výtvarné výchově na jarmark,ale já si tenhle vezmnu domů a ve škole udělám jiný na jarmark,tenhle s emi děsně líbí.na to,že jsem ho dělala poprvé se mi povedl,ale je to docela těžké.Tak co na to říkáte,líbí?
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa

Když zRzQa TVOŘÍ .. | z hmoty FIMO - ostružinky

2. července 2010 v 11:25 | zRzQa
Předvčerejšem jsem se inspirovala od Dommie na blogu http://robotique.blog.cz/ kde měla novou letní kolekci.Hrozně se mi to líbilo a tak jsme si to zkusila vyrobit sama ( nechtělo se mi to kupovat). Výsledek byl pro mě osobně velmi uspokojivý.Tady máte fotku mého výtvoru z FIMA
http://zrzka11.blog.cz/ | zRzQa
 
 

Reklama
Reklama